نحوه فروش مواد غذایی آنلاین

Contents

غذای خود را در سراسر جهان با راهنمای 7 قدم ما برای فروش آنلاین غذا تهیه کنید

نحوه فروش مواد غذایی آنلاین


آی تی’در سال 2020 و صنعت غذایی جهانی تخمین زده می شود ارزش 12.24 تریلیون دلار را داشته باشد. آیا این’با عضویت در باشگاه شراب محلی خود برای یک دسته ماهانه از نمونه های رایگان ، یا گرفتن تمام مواد لازم برای آن وعده غذایی کامل وگان که مستقیماً به درب شما ارسال می شود ، به نظر می رسد همه’در مورد عمل است. نیست’آن را در مورد زمان شما یک تکه از پای?

خوب ، اکنون می توانید!

با تشکر از بازارهای جهانی و سیستم عامل های تجارت الکترونیک ، آن را’اکنون شروع به فروش آنلاین مواد غذایی آسانتر از همیشه است. راهنمای ما شما را از طریق مقررات بین المللی مواد غذایی ، تا انتخاب بستر مناسب و بازاریابی محصولات خود ، همه چیز را طی می کند.

در پایان ، شما برنده شد’فقط یک ایده روشن درباره نحوه فروش مواد غذایی به صورت آنلاین داشته باشید – شما’شما قادر به قرار دادن آنچه شما هستید’به صورت عملی آموخته اید ، و فروشگاه آنلاین بسیار شخصی خود را ایجاد کنید.

بگذارید ، اکنون متقاضی راه است’در مسیر اصلی حفر کنید و بدانید که چگونه رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

1

قانون را بدانید

اولین چیزی که باید در مورد قانون مواد غذایی بدانید این است که مقررات بسته به مکان شما متفاوت است’دوباره از به عنوان مثال قوانین در ایالات متحده آمریکا با قوانینی در E.U متفاوت است.

اگر در ایالات متحده زندگی می کنید ، شما’چه چیزی را باید دنبال کنم’معروف به قوانین مواد غذایی کلبه است. باز هم ، اینها می توانند کمی متفاوت از حالت به دولت باشند ، اما ما’قصد دارم برخی از ملزومات شما را اجرا کنید’در هر کجا که باشید ، باید از آنها آگاه باشید’دوباره از.

برای دریافت مجوز قانونی ، شما’به چند مورد نیاز دارم:

 • یک بازرسی سالانه آشپزخانه توسط بخش بهداشت انجام می شود
 • ترخیص کالا از گمرک / مجوز منطقه از وزارت کشاورزی یا بهداشت
 • مجوز معتبر تجارت دولتی
 • اثبات اینکه فروشگاه شما مطابق با مقررات بهداشتی برای کلیه اماکن نگهداری مواد غذایی ، سرد و خشک است
 • حیوان خانگی در آشپزخانه یا خانه نیست’یک آشپزخانه خانه است

چه تصمیم دارید آشپزخانه خود را در آشپزخانه ببندید و چه یک آشپزخانه تجاری ، شما’باید خود را با مقررات محلی که شما می شناسید آشنا کنید’انتظار می رود که دنبال شود. اگر تصمیم دارید که بصورت آنلاین غذا را از طریق یک تامین کننده بفروشید (به جای اینکه خودتان غذا بخورید) ، شما’لازم است زنجیره تأمین تحقیق را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که ترکیبات شما مطابق استاندارد هستند.

صرف نظر از برنامه شما ، بدانید که مقامات فدرال ، ایالتی و محلی برای کمک به شما اینجا هستند! آی تی’وظیفه آنها این است که قوانین داخل و خارج را بدانند ، بنابراین آنها’یک منبع عالی برای مشاوره هستید جنیفر ایروین از سرویس تحویل غذا Balance Box توضیح داد که چگونه تجارت خود از این منابع بیشترین استفاده را کرده است:

“وقتی برای اولین بار شروع کردم ، از آشپزخانه من کار می کردم. اما با رشد تجارت ، ما’به یک آشپزخانه تجاری منتقل شده اید. از نظر سؤال حقوقی ، اولین کاری که انجام دادیم این بود که با اداره بهداشت محیط تماس بگیریم و از آنها دعوت کنیم تا وارد ما شوند و ما را ببینند و در مورد آنچه ما باید انجام دهیم مشاوره دهند – و آنها درخشان بودند..”

آشپزخانه تعادلBalance Box از تیمی از متخصصان تغذیه و سرآشپز برای تهیه منوی غذایی سالم و سالم برای زایمان استفاده می کند.

البته ، الزامات ما’در اینجا ذکر شده حداقل موارد لازم برای اداره تجارت مواد غذایی شما هستند. ما’d اگر همه چیز را در اینجا قرار دادیم در اینجا باشید ، اما توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر از وب سایت قوانین مربوط به مواد غذایی Cottage بخوانید و اطلاعات بیشتری در مورد وضعیت خاص خود بیابید..

اگر در E.U زندگی می کنید ، قوانین و مقررات جداگانه ای وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این موارد ، به کمیسیون اصول کلی قانون مواد غذایی مراجعه کنید.

2

طاقچه خود را پیدا کنید

برخی از شما ممکن است قبلاً غذا را بصورت حضوری بفروشید. دیگران ممکن است فقط بر روی یک ایده قاتل قرار گیرند. اما اگر شما’هنوز به طاقچه خود ناخن زده اید ، به ما کمک کنید تا کمک کنیم.

مکان خوبی برای شروع با بررسی روندهای غذایی است. کاهش زباله در حال حاضر یک موضوع داغ است ، به عنوان مثال تبلیغاتی که با میوه های سبزیجات یا سبزیجات درست می کنید می تواند زاویه خوبی باشد ، برای مثال.

در مرحله بعد ، باید بدانید که در یک بازار شلوغ نشسته اید. آیا شما یک مارک ارزان قیمت و روزمره هستید؟ یا یک لوکس لذیذ؟ آیا تمرکز شما سلامتی تمیز است؟ یا رفتارهای ناپسند?

همه اینها در نحوه برندسازی و تبلیغ خود نقش خواهد داشت. همه چیز از انتخاب یک پالت رنگی شرکت تا درک آنچه از طراحی متن و آرم استفاده می کند به چگونگی مشاهده محصولات شما وابسته است..

پس از آن ، شما باید بودجه و برخی انتظارات را تعیین کنید. چقدر می توانید هزینه ماهانه خود را بپردازید؟ آیا قصد فروش محلی ، ملی یا جهانی را دارید؟ شغل خود را در مدت زمان سه تا پنج سال کجا می بینید?

پاسخ به این سؤالات به شما کمک خواهد کرد که چقدر پول برای سرمایه گذاری در مواردی مانند فروشگاه اینترنتی ، بازاریابی و مواد تشکیل دهنده خود داشته باشید – که در نهایت قیمتهایی را که شما به مشتریان شارژ می کنید دیکته می کند..

سرانجام ، از خود بپرسید – چه چیزی را به جدول می آورید؟ برای ایستادگی کردن ، شما’به USP (نقطه فروش منحصر به فرد) احتیاج دارید. اینجا’مثالی.

JK GourmetJK Gourmet یک بازار طاقچه پیدا کرده است که به بیش از یک میلیون آمریکایی کمک می کند.

JK Gourmet با تولید محصولات بدون غلات که به افرادی که برای کمک به مدیریت کولیت اولسراتیو احتیاج دارند – طاقچه خود را می سازد ، شرایطی است که 1.6 میلیون آمریکایی را درگیر می کند. رئیس تجارت جودی به Shopify گفت:

“ما’طاقچه ما را با محصولات بدون غلات حک کرده است ، که این امر ما را تضمین می کند’بدون گلوتن نیز هست. ما همچنین نیازهای جامعه رو به رشد سرخپوشان را برطرف می کنیم و چون همیشه استفاده از شکر تصفیه شده و شیرین کننده های مصنوعی را از بین برده ایم ،’نسبت به گذشته مخاطبان گسترده تری را مجذوب خود می کند.” 3

منبع خود را تهیه کنید

شما چه پخت و پز غذای خود را بخرید و چه کالاهای از پیش ساخته را برای فروش خریداری کنید ، شما’شما نیاز به پیدا کردن یک تامین کننده دارید. نکته دشوار این است که دانستن کدام یک از اعتبار برخوردار هستند.

استفاده از سایت هایی مانند Food Master می تواند به شما در تهیه کننده هایی که در زمینه مواد مورد نیاز تخصص دارند کمک کنید. یک بار شما’شما یک لیست تهیه کرده اید’می خواهم گواهینامه ها را بررسی کنید ، و حتی می توانید برای مراجعه مراجعه کنید.

این بسیار رایج است ، بنابراین’می ترسید از یک تهیه کننده درمورد اعتبار خود بپرسید. به یاد داشته باشید ، هر چیزی که به شما عرضه می شود ، مستقیماً نماینده شرکت شما خواهد بود. اگر تهیه کننده می گوید تولید آن ارگانیک است ، دان’فقط آن را به عنوان انجیل نگاه کنید – به آن نگاه کنید.

نکته بالا: بسیاری از مشاغل کوچک با استفاده از Costco شروع به کار می کنند. آی تی’یک برند معتبر ، مشهور و یک منبع قابل اعتماد است.

4

نام تجاری ، بسته بندی و برچسب زدن خود را ایجاد کنید

در این مرحله ، شما باید ایده واضحی داشته باشید که می خواهید چه غذایی را بفروشید و چگونه خود را تهیه کنید’دوباره قصد تولید آن را داریم شما’فکر می کنم به مارک تجاری خود نیز فکر کرده اید. حالا ،’زمان اجرای تصمیمات شما است.

نام کسب و کار

یک نام تجاری باید سه چیز باشد: بیاد ماندنی, مربوط, و آسان طلسم.

مطمئن, ‘مریم’کاپ کیک’ مرتبط است و به راحتی طلسم است ، اما آیا در مردم خواهد ماند’ذهن?

سعی کنید و خلاق باشید. بیرون از صندوق فکر کنید ، و نظرات دیگران را از آنها بخواهید. اگر شما’شما در حال برنامه ریزی برای فروش بین المللی هستید ، شما’همچنین می خواهم مطمئن شوید که نام isn نیست’ترجمه نادرست یا گمشده در ترجمه.

رنگهای مارک

یک رنگ نیست’فقط یک سایه – آن’احساسی است رنگ هایی که شما انتخاب می کنید باعث می شود افراد روش های خاصی را احساس کنند. شما می توانید با رنگهایی که تصمیم می گیرید جسور و الهام بخش ، گرم و پرشور و یا خونسرد و مبتکر باشید.

وقتی صحبت از روانشناسی می شود ، شرکت های مواد غذایی تمایل به دنبال رنگ های روشن دارند. آنها’دوباره هیجان انگیز ، واضح است و می تواند خریدهای ضربه را ترغیب کند. زرد ، قرمز و پرتقال همه با غذای افراطی همراه هستند ، در حالی که سبزیجات و بلوزها معمولاً سلامت و نشاط را بیان می کنند.

تصاویر محصول

تصاویر محصول شما مشتری است’اولین نقطه تماس با غذای شما – و برداشتهای اول شمارش می شود!

ما مگر اینکه خودتان را به عنوان یک عکاس ماهر علاقه مند کنید ، ما’d توصیه می کنید برای تصاویر حرفه ای محصول را پرداخت کنید. این می تواند به شما کمک کند تا غذای شما از صفحه وب و مشتری خود پرش کند’سبد خرید.

مقررات بسته بندی

این نکته مهمی است. طبق قانون ایالات متحده ، بسته بندی شما باید حاوی اطلاعات زیر باشد:

 • لیست کاملی از کلیه مواد تشکیل دهنده مورد استفاده در محصول
 • مقدار یا مقدار موجود در بسته
 • وزن محصول
 • نام شرکت شما و هر تأمین کننده ای که استفاده کرده اید
 • ‘استفاده شده توسط’ / ‘قبل از بهترین’ تاریخ

این نه تنها باید در تمام بسته بندی های شما باشد ، بلکه در توضیحات محصول آنلاین شما نیز وجود دارد. آی تی’همچنین شامل اطلاعات تغذیه ای نیز مفید است ، بنابراین افراد می توانند از مزایا و نگرانی های سلامتی که در مورد غذای شما به وجود می آید ، داشته باشند.

5

قیمت محصولات خود را

آی تی’همه به خوبی ایجاد یک مارک جالب با USP عالی ، که در پشت آن لذت بردن از لذت های خوشمزه است – اما به قول قدیمی می رود, ‘مذاکرات پول.’

هرچند محصولات شما خوب هستند ، شما هنوز هم باید بدانید که چگونه آنها را قیمت گذاری کنید. کم ارزش یا بیش از حد ارزش غذایی شما در دراز مدت می تواند مخزن تجارت شما را ببیند. بنابراین ، چگونه می توانید از قیمت مناسب استفاده کنید?

خوب ، Shopify یک راهنمای گام به گام و درخشان دارد که به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید ، که ما هستیم’خلاصه ای از زیر را برای شما شرح خواهم داد.

هزینه های متغیر خود را محاسبه کنید

اول از همه ، شما باید بدانید که چقدر مواد غذایی شما برای تولید و فروش هزینه دارد. مواردی مانند هزینه مواد اولیه ، بسته بندی و حمل و نقل همه باید در نظر گرفته شود.

برای مثال اگر سوپ می فروشید ، تمام هزینه های متغیر را در آن اضافه کنید و دریابید که چقدر شما هستید’در واقع پرداخت هر کارتن است.

حاشیه سود ایجاد کنید

در مرحله بعد ، شما باید بدانید که چه میزان از سود را می خواهید تبدیل کنید. برای انجام این کار ، به میزان سود مورد نظر خود برای تولید فکر کنید (مثلاً 15٪ سود).

هنگامی که یک درصد در ذهن داشته باشید ، باید آن را به اعشار تبدیل کنید. این به سادگی با تقسیم آن بر 100 انجام می شود (به عنوان مثال 15/100 = 0.15).

اکنون شما یک رقم برای هزینه های متغیر خود و یک رقم اعشار را نشان می دهد که حاشیه سود است. از اینجا محاسبه کنید که برای هر محصول چقدر باید شارژ کنید. این می تواند کمی ریاضیات ، اما دان نیست’نگران باشید – فقط Shopify را دنبال کنید’معادله ساده ، در زیر نشان داده شده است:

قیمت هدف = (هزینه متغیر برای هر محصول) / (1 – حاشیه سود مورد نظر شما به عنوان اعشاری)

فاکتور در هزینه های ثابت

هزینه های دیگری که باید در نظر بگیرید مواردی مانند فضای اجاره برای تهیه غذا ، تجهیزات پخت و پز ، اجاره انبار ، بیمه ، هزینه صدور مجوز و دستمزد کارمندان است. برای اطمینان از حداقل شکسته شدن مشاغل ، باید همه این موارد مورد بررسی قرار گیرد.

نکته بالا: خریدن’ماشین حساب حتی شکستن می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

محاکمه و تغییر در صورت لزوم

ممکن است متوجه شوید که اولین بار در اطراف ناخن روی سر شما ضربه خورده است. اگرچه شانس شما است’باید قیمت های مورد نظر خود را آزمایش کرده و هر ماه یا حدوداً آنها را مرور کنید. ممکن است کمی طول بکشد تا به درستی برسید ، اما یک بار شما’شما موقعیت خود را در بازار پیدا کردید ، شما’در مسیر درست خواهید بود.

6

فروشگاه آنلاین خود را ایجاد کنید

آی تی’لحظه ای که هستی’منتظر بودم… زمان اجرای برنامه خود است!

سه برنامه موثر برای فروش مواد غذایی از خانه وجود دارد. می توانید از مزیت استفاده کنید بازارهای آنلاین (فکر کنید آمازون یا اتی) ، خودتان را ایجاد کنید وب سایت تجارت الکترونیک (با سیستم عامل هایی مانند Shopify یا BigCommerce) ، یا فروش محصولات سرپرستی از طریق یک تامین کننده.

در زیر ، ما’سه گزینه خود را اجرا خواهید کرد ، جوانب مثبت و منفی هر یک را وزن کنید و توضیح دهید که آنها کدامند’دوباره مناسب است.

فروش آنلاین غذا از طریق بازارها

مزایا و معایب

طرفدارانمنفی
 • فروش از طریق سکویی که مخاطبان جهانی را به خود جلب کند
 • مسئولیت مدیریت وب سایت شخصی شما نیست
 • فرایند راه اندازی آسان و اتوماسیون
 • هیچ کنترل خلاق در نحوه نمایش محصولات شما وجود ندارد
 • اعتبار کمتری نسبت به داشتن وب سایت خود دارید
 • آمازون محصولات خود را بیش از شما در اولویت قرار می دهد

بازارهای آنلاین ، مانند آمازون و اتی ، وب سایت های تجارت الکترونیکی ایجاد شده اند که می توانید یک حساب کاربری ایجاد کرده و محصولات خود را برای فروش لیست کنید. بازارهای آنلاین هستند بهترین برای کسانی که می خواهند به سرعت فروش را شروع کنند, چون آنجا’هیچ راه اندازی و شخصی سازی وب سایت درگیر نیست. و از آنجا که شما برنده شد’شما برنده یک وب سایت از ابتدا هستید ، شما برنده شدید’لازم است نگران ترافیک رانندگی به یک بازار آنلاین باشید – مخاطب از قبل در آنجا حضور خواهد داشت.

این گفت ، اگر شما’شما علاقه مند به فروش مواد غذایی از خانه با یک بازار آنلاین هستید ، شما’برای جذب خریداران باید با همه فروشندگان دیگر روی سیستم عامل رقابت کنید’ توجه این کار آسانتر از انجام است ، به خصوص هنگامی که برخی از بازارها محصولات خاصی را نسبت به سایرین تبلیغ می کنند. شما’همچنین لازم است که در استفاده از یک بازار آنلاین حاضر به فدا کردن شخصیت کمی باشید. اگر مارک تجاری و استعدادی برای شما مهم است ، شما برنده شدید’می خواهم این مسیر خاص را طی کنم.

اگر تصمیم دارید برای راحتی در یک بازار آنلاین بروید ، شما’در وب سایتی که می فروشید’خود شما نیست – بنابراین شما’لازم است آن وب سایت خاص را مطالعه کنید’مقررات البته ، این مقررات خواستار اصول اولیه شماست’به هر حال مانند مستندات حقوقی ، مجوز و بسته بندی مناسب باید پوشانده شود.

اما هر بازارچه نیز استانداردهای خاص خود را دارد. به عنوان مثال ، آمازون به اهداف عملکرد زیر از فروشندگان خود نیاز دارد:

 • داشتن نقص سفارش کمتر از 1٪
 • داشتن نرخ انصراف قبل از انجام کمتر از 2.5٪
 • داشتن نرخ حمل و نقل دیر کمتر از 4٪

آی تی’بهترین برای مطالعه هر بازار آنلاین است’قبل از انتخاب بستر مناسب برای مشاغل خود ، الزامات لازم را کسب خواهید کرد.

فروش مواد غذایی آنلاین از طریق وب سایت ساز تجارت الکترونیکی

مزایا و معایب

طرفدارانمنفی
 • شما’در کنترل کامل نحوه نمایش و نمایش محصولات شما
 • آنجا’کمک و پشتیبانی در دسترس برای کمک به شما در هر مسئله شما’دوباره داشتن
 • شما معتبرتر به نظر می رسید ، و آن را’تبلیغات ساده تر است
 • شما باید خریدارانی را به سایت خود جذب کنید
 • شما’شما باید کمی در طراحی فروشگاه آنلاین خود وقت بگذارید
 • شما’مسئولیت حفظ و به روز رسانی سایت را بر عهده خواهید داشت’طرح

سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک ، مانند Shopify و BigCommerce ، به شما امکان می دهند فروشگاه الکترونیکی تجارت الکترونیک خود را ایجاد کنید ، بدون مهارت های فنی مورد نیاز – شما به سادگی یک قالب وب سایت را انتخاب می کنید ، آن را شخصی سازی کرده و شروع به فروش می کنید. آیا شما’دوباره فروش اجناس پخته شده از خانه یا ایجاد جهان’بهترین برنامه وعده غذایی کتو ، تعداد زیادی قالب متناسب با سبک شما وجود خواهد داشت.

الگوی فروشگاه تجارت الکترونیکWix سازنده محبوب تجارت الکترونیک باعث می شود بتوانید فروشگاه خود را با هر الگویی چه شکلی داشته باشید.

این ابزارها برای فروشندگان روزمره طراحی شده است’تن ، وقت ، پول و تخصص دیجیتال دارید. سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک هستند بهترین برای کسانی که می خواهند تجربه کامل را به خریداران بدهند, از یک وب سایت زیبا با مارک تجاری گرفته تا یک فرآیند پرداخت شخصی ، و چه کسی’می خواهید با مقررات شخص ثالث برخورد کنید.

این سیستم عامل ها به شما کمک می کنند یک خانه با مارک سفارشی برای محصولات خود ایجاد کنید. چالش سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک در وهله اول جذب خریداران به سایت شما است – به همین دلیل ما هستیم’برای راهنمایی یک راهنمای تبلیغ وب سایت نوشتید. و هنگامی که خریداران شروع به کار می کنند ، شما برنده شدید’باید با فروشندگان دیگر به روشی که می خواهید با یک بازار آنلاین رقابت کنید ، رقابت کنید.

اگر تصمیم دارید از سازنده وب سایت تجارت الکترونیک استفاده کنید ، شما’هیچ گزینه ای برای انتخاب ندارید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید رتبه ما از بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیک را بررسی کنید – یا به این خلاصه سریع از سه ارائه دهنده برتر نگاهی بیندازید:

در هنگام پرداخت و ارسال ، هر بستر از دروازه های پرداخت مختلف استفاده می کند. همه آنها تمایل به استفاده از بزرگ دارند ، گرچه: به PayPal ، Apple Pay ، Stripe و Square فکر کنید. Shopify حتی دروازه پرداخت خود را نیز دارد.

یک بار شما’انتخاب کرده اید که روش پرداخت را که می خواهید بپذیرید ، می توانید با حمل و نقل مقابله کنید. مجدداً ، این سیستم عامل ها پیکهایی را که می توانید استفاده کنید تنظیم کرده است: FedEx ، DHL و غیره شما’باید توجه داشته باشید که پیک ها می توانند در وهله اول مواد غذایی را حمل کنند ، اگرچه ، به عنوان FDA (آژانس غذا و دارو) مقررات مربوط به مواردی مانند سرعت و دما را تنظیم کرده است..

فروش آنلاین غذا از طریق تهیه کنندگان

مزایا و معایب

طرفدارانمنفی
 • شما برنده شد’مجبورید یک موجودی بزرگ از مواد غذایی (که به طور بالقوه قابل خراب شدن هستند) توسط خودتان مدیریت کنید
 • شما برنده شد’باید خودتان بسته بندی را انجام دهید و حمل کنید
 • شما هنوز هم باید شکایات مشتری را داشته باشید ، حتی اگر خودتان باشید’شما از نظر جسمی مسئولیت این فرآیند را ندارید – بنابراین شما’لازم است تأمین کنندگان خود را با دقت انتخاب کنید!
 • از آنجا که این یک روش مناسب برای شروع فروش است ، در آنجا’رقابت زیادی در آنجا وجود دارد

فروش مواد غذایی آنلاین از طریق یک تامین کننده به این معنی است که شما ، خرده فروش هستید’مجبور شوید هر یک از محصولات غذایی واقعی را ذخیره یا اداره کنید. در عوض ، شما’برای ایجاد فضایی که در آن هستید می توانید از یک بازار آنلاین یا یک سازنده وب سایت تجارت الکترونیکی استفاده کنید’سفارشات را می گیرم و با مشتریان ارتباط برقرار می کنم. سپس ، شما’شما تهیه کنندگان خود را نسبت به هر سفارش جدید هشدار می دهید و تأمین کنندگان محصولات را به هر مشتری ارسال می کنند. در اصل ، شما’دوباره اجرا می کنید ، بدون اینکه دستانتان کثیف شود. حرف دیگر برای این مدل است رها کردن.

شروع یک تجارت حرفه ای است بهترین راه برای کسانی که می خواهند یک روش کم خطر را امتحان کنند فروش مواد غذایی آنلاین هستند. Dropshipping از طریق یک تامین کننده به معنای پیروزی شما است’باید نگران تازه نگه داشتن موجودی باشید ، این نگرانی عمده برای هرکسی است که محصولات خود را در آشپزخانه منزل یا آشپزخانه تجاری خود می فروشد.

این مدل تهیه کننده به شما امکان می دهد تا زمان بیشتری را برای برندسازی ، سفارشی سازی و خدمات به مشتری اختصاص دهید. آی تی’نکته مهم این است که توجه داشته باشید که سرویس دهی به مشتری ، از طریق شما ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است’شما دوباره از تأمین کنندگان شخص ثالث به عنوان ارتباط بین شما و مشتریان خود استفاده می کنید’می خواهم مطمئن شوم’همیشه به عنوان نقطه ارتباط و شفاف سازی در دسترس است.

7

محصولات خود را به بازار عرضه کنید

برقراری ارتباط با مشتریان ، یکی از ارکان موفقیت تجارت الکترونیک است. بازاریابی روشی خارق العاده است که نه تنها محصولات شما را به معرض دید عموم می گذارد ، بلکه ایجاد یک گزارش با خریداران و ایجاد احساس آنها مانند گذشته است.’بخشی از تجارت خود را’ چشم انداز.

راه های زیادی برای بیرون آوردن پیام شما از آنجا وجود دارد – به هر حال تعداد زیادی برای یک بخش در یک مقاله ، بنابراین -’قصد داریم روی برخی از مهمترین کارهایی که می توانید انجام دهید تمرکز کنید.

سئو

SEO (بهینه سازی موتور جستجو) فرایندی برای نمایش سایت شما در موتورهای جستجو مانند Google و Bing است. در حال حاضر گوگل بیش از 200 راه برای تصمیم گیری در مورد رتبه بندی وب سایت ها در نتایج جستجوی خود دارد ، اما در اینجا چند نکته مهم برای آگاهی از آنها وجود دارد:

 • کلید واژه ها – شما باید اطمینان حاصل کنید که محتوای پیرامون محصولات شما به آنچه شما مربوط می شود مرتبط باشد’فروش مجدد اگر شما’شما یک شرکت شیرینی مستقر در منهتن هستید ، شما’دوباره می خواهم عباراتی مانند ‘شیرینی های نیویورک’ در توضیحات محصول خود’گفتن صفحه وب شما در مورد Google آسان است.
 • ابرداده – این متنی است که در نتایج جستجو ظاهر می شود. باید طول بهینه داشته باشد ، کلمات کلیدی را در بر بگیرد و خواننده را به کلیک روی پیوند شما سوق دهد.
 • بک لینک – روشی برای نشان دادن غذای شما به گوگل محبوب و مورد احترام است. وب سایت های دیگر که به شما ارتباط دارند ، مانند توصیه ای بسیار مورد بررسی قرار می گیرند.
 • پاسخگویی به موبایل – یک چیزی که موتورهای جستجو از آن متنفر هستند سایتهایی هستند که دوست ندارند’t به درستی روی دستگاه های موبایل و تبلت کار کنید. خوشبختانه ، تمام سیستم عامل های تجارت الکترونیکی که در بالا ذکر شد به طور خودکار پاسخگوی موبایل هستند ، بنابراین’این چیزی نیست که شما باید نگران آن باشید.

رسانه های اجتماعی

داشتن یک اجتماعی قوی زیر فقط به شرکت شما می افزاید’اعتبار آی تی’همچنین راهی برای تعامل با مشتریان و ایجاد ارتباط با آنها است. اگر دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را در وب سایت خود قرار دهید (که می توانید با هر یک از سیستم عاملهای پیشنهادی ما این کار را انجام دهید) ، سپس خریداران می توانند غذای شما را با طرفداران خود به اشتراک بگذارند – این’تبلیغات به معنای واقعی کلمه رایگان!

Shopify و BigCommerce یک قدم جلوتر بروند و در واقع به شما امکان فروش مستقیم در رسانه های اجتماعی و بازارها را می دهند. آیا این’در فیس بوک یا اینستاگرام ، آمازون یا اتی ، می توانید از وب سایت خود به عنوان مرکز استفاده کنید و در سایر بازارهای آنلاین نیز ضربه بزنید.

بازاریابی ایمیلی

سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک بازاریابی ایمیل داخلی خود را دارند. شما می توانید قبل از ارسال آنها به همه مشترکین خود ، الگوهای ایمیل از پیش طراحی شده را با جدیدترین معاملات و پیشنهادات خود پر کنید.

آیا این’نمونه های توت فرنگی رایگان و خوشمزه و یا خرید یکی از آنها را رایگان و به صورت دونات خریداری کنید ، بازاریابی از طریق ایمیل راهی مطمئن برای تهیه مشتری است’علاقه و نگه داشتن آنها را به فروشگاه شما.

فروش در بازارهای غذا / جشنواره ها

با تمام این روش های آنلاین فانتزی برای بازاریابی مشاغل خود ، آن را’آسان فراموش کردن در مورد کلمه قدیمی و قدیمی دهان فراموش کردن. از آنجا خارج شوید و غذاهای خود را بصورت حضوری در بازارها و جشنواره های محلی تبلیغ کنید. از این گذشته ، بهترین راه برای تبلیغ غذای شما این است که اجازه دهید دیگران آن را چشیدن درست کنند?

بازارها و جشنواره های غذا نیز فرصتی عالی برای آزمایش محصولات جدید و طعم دهنده ها ارائه می دهند. اگر شما’در اینجا نمی دانم که آیا یک ایده محصول جدید ارزش اجرای آن را دارد ، در آنجا’هیچ مکان بهتر از جشنواره برای جمع کردن هرچه بیشتر نظرات غیرمنطقی است. شما می توانید نمونه های رایگان از آخرین ایجاد خود را ارائه دهید ، و حتی از بازدید کنندگان بخواهید که چه چیزی را ارزیابی کنند’در مقیاس 1-5 امتحان کرده اید. تحقیقات بازار هرگز خوشمزه تر نبوده است!

نحوه فروش مواد غذایی آنلاین: خلاصه

صنایع غذایی مانند گذشته رونق می گیرد. آنجا’همیشه دلیلی برای قطع ارتباط با اینترنت است ، اما اگر غذا تمرکز تجارت شما است ، در آنجا وجود دارد’هیچ زمانی مثل زمان حال نیست.

شما با دنبال کردن راهنمای جامع و هفت مرحله ای ما برای فروش مواد غذایی آنلاین ، شما’قادر خواهید بود رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید. برای یادآوری ، در اینجا دوباره آن هفت مرحله آورده شده است.

7 مرحله برای فروش آنلاین غذا

 1. قانون را بدانید
 2. طاقچه خود را پیدا کنید
 3. منبع خود را تهیه کنید
 4. نام تجاری ، بسته بندی و برچسب زدن خود را ایجاد کنید
 5. قیمت محصولات خود را
 6. فروشگاه آنلاین خود را ایجاد کنید
 7. محصولات خود را به بازار عرضه کنید

این مراحل نه تنها مؤلفه ای برای تجارت آنلاین در زمینه مواد غذایی شما بلکه برای موفقیت شما نیز هستند.

بر خلاف بسیاری از شما ، ما برنده شدیم’روکش شکر – شما باید وقت خود را برای پیشرفت و کار در تجارت آنلاین خود سرمایه گذاری کنید. دقیقاً مثل شستن سوفله ، می توانید’فقط راه خود را طی کنید – اثبات همیشه در پودینگ خواهد بود.

مراحل ما را دنبال کنید ، یک رویکرد سنجیده انجام دهید و تماشا کنید که تجارت آنلاین غذای بسیار شخصی شما به سرانجام برسد. به ما اعتماد کنید ، چند مورد شیرین تر خواهد شد.

نحوه فروش مواد غذایی آنلاین: سؤالات متداول

آیا برای فروش مواد غذایی خانگی نیاز به مجوز دارم?

مگر اینکه تو’فقط پخت و پز کیک برای جمع آوری کمک های خیریه دفتر ، جواب مثبت است. فروش تجاری هر نوع غذای خانگی به مجوز معتبر تجارت دولتی احتیاج دارد. به منظور به دست آوردن یکی ، شما’باید با رعایت استانداردهای تنظیم مقررات بهداشتی محلی خود ، یک معاینه بهداشت را انجام دهید.

مجوز تجارت چقدر است?

بسیاری از چیزها بر ارزش یک پروانه کسب و کار تأثیر می گذارند ، با چیزهایی مانند مکان و تعداد کارمندان که هزینه کل را تأمین می کنند. به طور کلی ، این می تواند هر چیزی از 25 تا 7000 دلار باشد. هرچند اکثر استارتاپ های غذایی یا مشاغل کوچک بین 50 تا 200 دلار پرداخت می کنند.

مزیت داشتن وب سایت غذایی خود شما چیست?

اول و مهمتر از همه ، شما’کنترل کامل نمایش و تبلیغات غذاهای خود را کنترل کنید. استفاده از وب سایتهای تجارت الکترونیک همچنین می تواند از مزایای زیادی برخوردار باشد زیرا ایجاد وب سایت را در دسترس همه قرار می دهد. شما حتی می توانید از طریق کانال های مختلف ، مانند بازارچه ها و رسانه های اجتماعی بفروشید.

هزینه سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک چقدر است?

همه سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک انواع مختلفی از برنامه های قیمت گذاری را ارائه می دهند. این موارد از نقل قول های کاملاً رایگان تا کناره گیری آزاد است. مشاغل کوچک خوراکی می توانند انتظار داشته باشند ماهانه حدود 20 تا 80 دلار بپردازند. این طراحی ، میزبانی و امنیت وب سایت شما را پوشش می دهد ، بعلاوه بارهای بیشتری.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map