نحوه فروش تی شرت های آنلاین

Contents

طراحی و فروش تی شرت های آنلاین – 9 نکته نکاتی که باید داشته باشید

نحوه فروش تی شرت های آنلایندرآمد تی شرت ها و تک آهنگ ها به تنهایی در آمریکا در سال 2019 به بیش از 22 میلیون دلار رسیده است و انتظار می رود این بازار هر سال رشد خود را ادامه دهد. اگر شما’در حال فکر کردن به فروش تی شرت های آنلاین بوده اید ، اکنون زمان تحقق رویاهای شما است.


شما نمی’برای فروش آنلاین تی شرت به مهارت های فنی و یا پول کافی احتیاج دارید ، و این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه. ما می دانیم که شروع با هر پروژه می تواند دلهره آور باشد ، بنابراین ما’شما را در هر مرحله ، از پیدا کردن مخاطب مورد نظر خود گرفته تا حق نسخه برداری از طرح های تی شرت نبوغ خود ، طی می کند.

نحوه فروش تی شرت های آنلاین – 9 قدم ساده

 1. تحقیقات خود را انجام دهید
 2. طاقچه خود را پیدا کنید
 3. شروع به طراحی کنید
 4. تصمیم بگیرید که چگونه بصورت آنلاین بفروشید
 5. تی شرت های خود را واقعی کنید
 6. فروشگاه خود را راه اندازی کنید
 7. بازاریابی آنلاین را در آغوش بگیرید
 8. از طرح های خود محافظت کنید
 9. دان’تسلیم شوید!

ما’در مورد هر مرحله با جزئیات بیشتری آشنا می شوید ، به شما توصیه های مفیدی ، راهنمایی ها و موارد مفید و ضروری را ارائه می دهم’ts برای کمک به شما در راه اندازی کسب و کار تی شرت خود برای موفقیت.

اطلاعات بیشتر

 • آیا به دنبال راه اندازی یک وب سایت قبل از شروع کار هستید؟ ما را بررسی کنید نمودار مقایسه فروشگاه اینترنتی برای پیدا کردن سازنده کامل خود

1

تحقیقات خود را انجام دهید

می دانیم ، این بخش خسته کننده است. اما آن’شما همچنین یک جنبه مهم و حیاتی برای ایجاد هر کسب و کار آنلاین موفق دارید – بدون تحقیق ، شما’برای یافتن مخاطبان مناسب برای محصولات خود تلاش خواهید کرد ، و حتی ممکن است برای شخص دیگری کپی کنید’ایده های بدون تحقق آن!

سه بخش اصلی وجود دارد که شما نیاز به انجام تحقیقات دارید – بنابراین یک فنجان قهوه بگیرید ، یک میان وعده را مرتب کنید و راحت شوید.

1. مخاطب مورد نظر خود را مشخص کنید

اولین چیزهایی که در مرحله اول ، باید بدانید که شما کی هستید’فروش مجدد به چه کسی عکس خرید ، پوشیدن و دوست داشتن تی شرت های شما را نشان می دهد؟ (سرنخ: جواب لازم نیست’می شود “همه.”)

باریک کردن مخاطب هدف یا ایده آل شما در هر مرحله از طراحی و فروش تی شرت های آنلاین به شما کمک می کند. بنابراین ، مخاطبان هدف خود را چگونه کشف می کنید؟ در اینجا چند نکته آورده شده است:

 • در مورد علاقه ها و علاقه های خود فکر کنید ، و چه کسی آنها را به اشتراک می گذارد
 • مارک هایی را پیدا کنید که در حال انجام کاری مشابه ایده شما هستند ، و از وب سایت ، رسانه های اجتماعی و صفحات بررسی استفاده کنید تا ببینید چه کسی مشتری اصلی خود را تشکیل می دهد
 • آنچه را مردم می خواهند کشف کنید – می توانید نظرسنجی یا مصاحبه ای انجام دهید تا اطلاعات بیشتری راجع به چه کسی کسب کنید’دوباره هدف قرار دادن

جستجوی این سؤالات باید به سرعت به شما کمک کند تا افرادی را پیدا کنید که می خواهید به آنها بفروشید – یا حداقل در چه کسی ، برنده شوید’هدف قرار دادن ، که بسیار مفید است.

x پیراهن های x redbubbleآنجا’تی شرت های طیف گسترده ای که مورد علاقه طرفداران برنامه تلویزیونی X-Files قرار گرفته است – هیچ کس دیگری چنین کالاهای طاقچه ای را خریداری نمی کند ، اما این فروشندگان مخاطبان خود را می شناسند!

درک خوب مخاطبان مورد نظر به شما کمک می کند:

 • در مورد بهترین مکان ها برای فروش آنلاین تصمیم بگیرید (به عنوان مثال ، چقدر می توانید به رسانه های اجتماعی اعتماد کنید)
 • برای جلب مشتری ، زبان مناسب ، صدای صدا ، رنگ ها و مارک تجاری را انتخاب کنید
 • محصولاتی را ایجاد کنید که با تمرکز و متناسب کردن طرح هایتان به مخاطبان خود بفروشید

2. تجزیه و تحلیل رقبا

این ممکن است خشک به نظر برسد ، اما بیشتر به چیزی شبیه جیمز باند فکر کنید. شما به “جاسوسی” در مورد رقبای خود ، نقاط قوت و نقص آنها را بررسی کنید و سپس از آن اطلاعات استفاده کنید تا محصول و استراتژی فروش خود را قوی تر کنید.

به سادگی به Google بروید و جستجوی مارک هایی را که فکر می کنید مخاطب مشابهی را هدف قرار داده اند ، محصولات مشابه خود را به شما می فروشند ، یا بر بازار پیراهن مسلط می شوند ، جستجو کنید.. از خودت بپرس:

 • آنها چه کاری درست انجام می دهند؟ آیا می توانم این را تکرار کنم?
 • چه کارهایی انجام نمی دهند؟ چگونه می توانم بهتر عمل کنم?
 • آیا می توانم واقع بینانه با این برند رقابت کنم؟ اگر نه ، چگونه می توانم متفاوت باشم?

این کار با تمرکز ایده های شما شروع می شود و به اطمینان خاطر شما کمک می کند’مجسم کردن فضای منحصر به فرد برای صنعت خود در صنعت تی شرت.

3. الهام

قسمت جالب! در حالی که شما’دوباره از طریق رقبا دزدکی می کنید’ سایت ها و مرور طرح های تی شرت ، شما باید چشم خود را برای هرگونه الهام باز نگه دارید. آیا این’تی شرت های خود ، یا حتی نام های تجاری ، آرم ها یا رنگ ها ، می توانید در حین تحقیق ایده هایی برای شغل خود داشته باشید.

مراقب باشید:

 • ایده های طراحی کنید
 • استفاده مناسب از رنگ
 • نمونه هایی از طنز
 • گزینه های شخصی سازی
 • الگوهای پرفروش

بعد از ایجاد و فروش تی شرت های آنلاین خود می توانید از این ایده ها برای تأثیرگذاری بر طرح های خود استفاده کنید.

قبل از حرکت ، حتماً داشته باشید:

 • مخاطب مورد نظر خود را شناسایی کنید
 • برخی از تحقیقات رقبا را انجام داده است
 • به دنبال برخی از الهامات یا ایده های جدید بود

2

طاقچه خود را پیدا کنید

شما’احتمالاً قبلاً فهمیدم که پیراهن ها همه جا هستند. از بازارهای آنلاین تا گوشه های خیابان های شهر ، به نظر می رسد همه می خواهند طرح های خود را به شما بفروشند – و اگر اهدا کنید’یک نقطه فروش منحصر به فرد داشته باشید ، محصولات شما در جزر و مد تی شرت شسته می شوند.

این’چرا به طاقچه احتیاج دارید.

از روز اول باید به فکر کردن باشید آنچه شما را از همه فروشندگان دیگر تی شرت جدا می کند و آنجا مردم می خواهند به جای رقبای خود ، تی شرت های شما را بخرند’ محصولات دان’وحشت – ما’در مورد اتصال jetpacks به سه چیز یا کاملاً تجدید نظر در مورد صحبت کردن صحبت نمی کنید. این می تواند بسیار ساده تر از این باشد!

یک مکان خوب برای شروع این است که در مورد چرا شما فکر کنید’دوباره پیراهن ایجاد می کنید. گذشته از پول درآوردن, چه چیزی باعث شده شما به Google بفروشید که چگونه تی شرت های آنلاین را بفروشید? برخی از افراد این کار را برای جمع آوری پول برای امور خیریه ، افزایش آگاهی در مورد مسائل بهداشت روان یا ابراز عشق به یک برنامه تلویزیونی ، کتاب یا فیلم انجام می دهند.

فروش تی شرت کمپین بهداشت روان آنلاینمشاغل ، افراد مشهور و افراد غالباً از تی شرت برای پخش پیام استفاده می کنند. این تی شرت از یک کمپین مشهور است ، برای جمع آوری پول برای موسسات خیریه حمایت از سلامت روان. خوب است بدانید… 75٪ از مصرف کنندگان مارک ها را برای شخصی سازی پیام ها ، پیشنهادات و تجربیات خود ترجیح می دهند. در نظر بگیرید یک طرح قابل تنظیم را برای جذب مشتری و رونق فروش ارائه دهید.

در اینجا موارد دیگری وجود دارد که باید در مورد آنها فکر کنید:

 • نقاط درد با مخاطب هدف شما – چگونه می توانید نیازهای آنها را برطرف کنید?
 • آیا شما روی یک روند سریع پرش می کنید یا برای بلند مدت طراحی می کنید?
 • آیا شما یک زاویه منحصر به فرد دارید؟ به عنوان مثال ، تأثیرات محیطی پیراهنهای شما یا داستانی که طرح های شما می گوید?

آی تی’کاملاً مشخص است که طاقچه شما از نزدیک با مخاطب موردنظر شما ارتباط دارد ، بنابراین سعی کنید آنها را در قلب برند خود قرار دهید.

قبل از حرکت ، حتماً داشته باشید:

 • فکر کردن در مورد آنچه شما را از رقبای خود فرق می کند
 • طاقچه خود را در بازار ببندید
 • مخاطبان مورد نظر خود و نحوه ارتباط با آنها را در نظر گرفتید

3

شروع به طراحی کنید

اکنون’زمان شروع طراحی محصولات خود است. شاید شما با این کار شروع کرده اید و در حال حاضر ایده های زیادی داشته باشید ، یا شاید این اولین بار است که شما می کنید’نشسته اند تا در مورد آنچه شما واقعاً می خواهید ایجاد کنند فکر کنید.

در هر صورت ،’زمان خلاقیت و تبدیل آن دودل ها به طرح های دلاری است!

1. خلاق باشید

به نظر می رسد یک نکته ساده به اندازه کافی است ، اما دان’از اینکه طراح داخلی خود را در آغوش بگیرید و یک قلم (یا دو یا سه) انتخاب کنید ، می ترسید. حتی اگر پناه داشته باشید’از دوران دبیرستان ، هنر را انجام داده ، افکار و ایده های خود را بر روی کاغذ و با رنگ ها ، الگوهای ، بافت ها و موارد دیگر خلاقیت پیدا کنید. همه چیز را با هم مخلوط کنید!

2. اصلی باشید

این می تواند سخت ترین قسمت برای ایجاد چیز جدید باشد – اطمینان از این که در واقع جدید است!

آنجا’استفاده از مارک های دیگر برای الهام گرفتن مشکلی ندارد ، زیرا این امر می تواند به شما در ادامه روند کمک کند و در صورت گیر افتادن به شما کمک کند.

با این حال ، این هزینه برای پرداخت تمبر خود را بر روی طرح های تی شرت و برای محصولی بی نظیر تر هدف بگیرید. این امر به شما کمک می کند تا به جای اینکه شما را به سفارشات یک طرفه محدود کنید ، شما را از رقبا جدا کرده و زیر ذوق و شوق بیشتری بسازید.

3. آزمایش کنید

در روزهای اولیه مخصوصاً, دان’از آزمایش کردن می ترسید. بله ، ممکن است اشتباه کنید. بله ، مردم ممکن است از طرح های شما متنفر باشند. این’اون خوبه. شما’از هرکدام که می گذارید یاد خواهید گرفت و اعتماد به نفس و درک خود را نسبت به آنچه انجام می دهد و می کند ، رشد خواهید کرد’کار کردن.

4- سبک خود را پیدا کنید

شاید تو’دوباره به طور طبیعی خلاق هستید ، شاید شما’دوباره نیستید – هنوز باید سبک خود را پیدا کنید. دان’هر چند این هراس است’این بدان معناست که شما باید سال ها را با دقت در ساختن یک تکنیک طراحی منحصر به فرد صرف کنید.

بجای, فکر کنید که چه تی شرت های شما را به هم وصل می کند. به عنوان مثال ، آیا آنها اکثراً سفید هستند که مشکی روی آنها نوشته شده است؟ اگر چنین است ، از چه فونت استفاده خواهید کرد؟ چرا؟ شاید تی شرت های شما کارتون یا عکس و یا الگوهای انتزاعی داشته باشد – هنوز هم باید یک چیز خاص وجود داشته باشد که آنها را به خود شما تبدیل کند.

نکته برتر… اگر شما’دوباره طرح ها و سبک های متنوعی را ایجاد کنید ، سعی کنید آنها را در مجموعه های جداگانه قرار دهید. این باعث می شود مشتریان شما ایجاد کنند’ در هنگام مرور محصولات خود راحت تر زندگی می کند!مجموعه های پیراهن yizzamاین فروشگاه اینترنتی Yizzam محصولات خود را در مجموعه ها تقسیم می کند تا مرور را برای مشتریان راحت تر کند.

در اینجا برخی از ابزارهای مفید که ممکن است بخواهید هنگام طراحی تی شرت خود را بررسی کنید:

 • بوم – یک ابزار ساده و رایگان که’یک راه عالی برای مبتدیان برای شروع طرح های کنار هم.
 • Adobe Illustrator – معمولاً توسط طراحان استفاده می شود ، این ابزار دارای منحنی یادگیری است و دارای برچسب قیمت است ، اما به شما آزادی عالی و نتایج حرفه ای می دهد.
 • اینكسكیپ – مانند نسخه ابتدایی تر Adobe Illustrator ، Inkscape یک ابزار ویرایشگر گرافیک بردار رایگان است’بسیار انعطاف پذیر است ، اگرچه ساده ترین کار برای مبتدیان نیست.
 • فونت های Google – دارای یک کتابخانه عظیم از بیش از 800 قلم رایگان و بارگیری برای شما که می توانید به صورت دلخواه فهرست کرده و استفاده کنید.
 • کولرها – اگر شما’با انتخاب رنگ های مناسب برای طرح های خود تلاش می کنید ، این ابزار تولید رنگ طرح می تواند کمک کند. آی تی’رایگان ، سرگرم کننده و بسیار آسان برای استفاده!

اگر شما’احساس می کنم تولید را شروع می کنم ،’خوب هم همینطور اگر ایده ای دارید می توانید برای ایجاد طرح خود شخص دیگری را خلاصه کنید. سایت هایی مانند Fiverr و 99designs منابع بسیار خوبی برای یافتن پشتیبانی طراحی گرافیکی برای قیمت های مناسب است.

قبل از حرکت ، حتماً داشته باشید:

 • شروع به طراحی تی شرت های خود کرد
 • با سبک ها و طرح های مختلف آزمایش شده است
 • چند ابزار مختلف را امتحان کنید تا به شما کمک کنند

4

تصمیم بگیرید که چگونه بصورت آنلاین بفروشید

روش های بی شماری برای فروش تی شرت های آنلاین وجود دارد ، بنابراین باید گزینه ای را پیدا کنید که برای شما مناسب باشد.

1. سایتهای چاپ براساس تقاضا

سایتهای مثال: Redbubble، TeePublic، Spreadshirt

بهترین برای: سرگرمی و مبتدیان اولین محصولات خود را آزمایش می کنند

برای شما خوب است: شما’دوباره سرگرم شوید و در همان زمان کمی پول بدست آورید

سایت های چاپ بر اساس تقاضا به شما امکان می دهند یک حساب کاربری ایجاد کنید و طرح های خود را بارگذاری کنید ، که در ادامه آنها برای شما تولید ، فروش و ارسال می کنند. این باعث می شود که آنها در بین فروشندگان پاره وقت بسیار محبوب باشند چه کسی’می خواهم تلاش و انرژی زیادی را در فشار طرف پیراهن خود سرمایه گذاری کنید.

نکته منفی این است که سود در آنجا بسیار پایین است’یک تن از رقابت ، و شما هیچ کنترل و کنترل خاصی بر روی نام تجاری یا محصول خود ندارید.

تی شرت فروش redbubble print در صورت تقاضاRedbubble یک سایت پرطرفدار و قابل چاپ است که باعث می شود افراد مبتدی و هنرمندان مستقل فروش محصولات خود را بصورت آنلاین آسان کنند.

2. بازارهای آنلاین

سایتهای مثال: آمازون ، اتی ، بی بی

بهترین برای: فروشندگان پاره وقت با مقداری وقت و پول و مشتری مستقر

برای شما خوب است: شما’به محصولات خود اطمینان داشته باشید’ توانایی فروش ، اما aren نیست’با اعتماد به نفس در بازاریابی

بازارهای آنلاین سود زیادی از ترافیک را به همراه دارد, به این معنی که افراد بیشتری محصولات شما را خواهند دید و امیدوارم آنها را خریداری کنند. آنها’دوباره مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته و به آنها اعتماد می کنید و کنترل بیشتری بر محصولات خود دارید.

یكی از مهمترین مشكلات این است كه شما هنوز در ساختن مارك واقعی یا هویت تجاری با بازارهای آنلاین كنترل بسیار کمی دارید – و همچنین می توانید ایجاد روابط با مشتریان دشوار باشد.

همچنین می توانید با لیست و هزینه های فروش روبرو شوید ، و هنوز هم مشمول هوی و هوس بازار منتخب خود هستید – اگر الگوریتم خود را تغییر دهید ، به عنوان مثال ، فروش شما ممکن است متحمل شود..

فروش تی شرت در بازار آنلاین آمازون آمازون یک بازار بزرگ آنلاین است که’هر روز توسط میلیون ها خریدار بازدید می شود.

3. سازنده فروشگاه آنلاین

سایتهای مثال: Shopify ، Wix ، BigCommerce

بهترین برای: مبتدیان و فروشندگان حرفه ای به طور یکسان که می خواهند تجارت خود را بسازند

برای شما خوب است: شما می خواهید بر محصولات و مارک های سفارشی خود کنترل داشته باشید

سازندگان تجارت الکترونیکی مانند Shopify به شما امکان می دهند فروشگاه آنلاین خود را ایجاد کنید ، بدون اینکه به مهارت های فنی یا بار و وقت و هزینه نیاز داشته باشید. این بدان معناست که می توانید تمام محصولات خود را در یک مکان داشته باشید ، نسبت به برند و بازاریابی خود حرفی بزنید و روابط طولانی مدت با مشتریان برقرار کنید.

اگرچه این به معنای کار بیشتر است – شما’شما می توانید همه چیز را از حمل و نقل تا مراقبت از مشتری کنترل کنید – می توانید کارهای زیادی را به صورت خودکار انجام دهید تا در وقت و تلاش خود صرفه جویی کنید.

آی تی’همچنین شایان ذکر است که با یک سازنده فروشگاه آنلاین ، می توانید فروش خود را در سایر سیستم عامل ها (مانند آمازون ، eBay و Etsy) ادغام کنید و از خدمات dropshipping برای رفع مشکلات ذخیره و حمل محصولات خود استفاده کنید..

فروش تی شرت فروشگاه ساز فروشگاه آنلاینShopify ابزار فروش ویژه ای دارد تا بتوانید تی شرت های آنلاین خود را به راحتی و موفق تر به فروش برسانید.

کدام روش برای شما مناسب است?

کدام گزینه فروش شما انتخاب می کنید به نیازها و اهداف شخصی شما بستگی دارد. با این حال ، به طور کلی ، ما توصیه می کنیم برای فروش تی شرت های آنلاین ، یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید. آی تی’مناسب برای هر دو مبتدی و پروژه های در مقیاس بزرگتر ، فضای بیشتری را برای رشد به شما می دهد و از سایر روش ها حرفه ای تر است.

سازندگان پیشنهادی تجارت الکترونیک برتر ما عبارتند از:

 • خریدن
 • ویکس
 • BigCommerce

با این حال ، واقعاً به عهده شماست! استفاده از سایت پرینت در صورت تقاضا می تواند یک تاکتیک خوب برای شروع کار باشد و به دنبال آن ایجاد فروشگاه آنلاین شخصی شما. استفاده از یک بازار آنلاین مزایای آن را دارد ، اما گاهی اوقات می تواند دردسر بیشتری نسبت به آن داشته باشد’ارزش دارد.

قبل از حرکت ، حتماً داشته باشید:

 • به گزینه های مختلف فروش آنلاین موجود است
 • روش فروش آنلاین را انتخاب کنید که مناسب شما باشد

اطلاعات بیشتر

 • مطمئن نیستید که کدام سازنده تجارت الکترونیک برای شما مناسب است؟ برای کمک به تصمیم گیری ، این بررسی ها را بررسی کنید:
  • نقد خرید – دریابید که چرا Shopify بالاترین امتیاز سازنده تجارت الکترونیک ما است
  • Wix بررسی تجارت الکترونیک – کشف کنید که چرا Wix برای مبتدیان عالی است و چه چیز دیگری’خوب است
  • بررسی BigCommerce – در BigCommerce و ابزار فروش قدرتمند آن ، کمترین نرخ را کسب کنید

5

تی شرت های خود را واقعی کنید

یک بار شما’تصمیم گرفتی چطور’شما تی شرت های خود را بصورت آنلاین می فروشید’د بهتر است از خود اطمینان حاصل کنید’برخی محصولات واقعی را برای فریاد زدن در اختیار دارید!

این مرحله بسته به انتخاب گزینه فروش شما متفاوت خواهد بود. اگر شما’برای مثال مجدداً از یک سرویس چاپ براساس تقاضا استفاده کنید ، سپس تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که طرح های خود و آنها را بارگذاری کنید’مواظب بقیه خواهم بود.

با این حال ، اگر شما’شما مسئول مدیریت محصولات خود هستید ، شما’لازم است در مورد برخی از این موارد فکر کنید…

1. پیراهن های خود را بکشید

آیا می خواهید تی شرت هایی با کیفیت بالا و با دوام تهیه کنید؟ شاید شما در یک مکان گرم زندگی می کنید که مشتریان به پارچه سبک و هوا نیاز دارند؟ آیا شما محصولی سازگار با محیط زیست را تبلیغ می کنید?

پیراهن های پیراهن که مطابقت با نام تجاری شما’مقادیر به ایجاد شهرت مثبت کمک خواهد کرد و شما را از محصولات با کیفیت پایین جدا می کند.

پیراهن های تی شرت نمونه Rapanuiاین تی شرت ارگانیک ساده از فروشگاه اینترنتی Rapanui با داستانی قابل ردیابی از چگونگی و کجا ساخته شده است و بر طبیعت ارگانیک محصول تأکید می کند.

2. چاپ تی شرت های خود را

چندین روش مختلف برای چاپ تی شرت وجود دارد ، از جمله:

 • پوشاک مستقیم – جوهر ارزان اما آهسته مستقیماً از طریق چاپگر جوهر افشان بر روی پارچه اعمال می شود و نتیجه ای حرفه ای و دقیق ارائه می دهد. برای سفارشات کوچک بهترین
 • چاپ صفحه نمایش – از لایه های جوهر و استنسیل استفاده می کند ، و آن را به گزینه ای مناسب برای چاپ فله های طرح های ساده و تنها با چند رنگ تبدیل می کند. آی تی’همچنین بسیار ماندگار است
 • انتقال حرارت – روشی سریع ، آسان و مقرون به صرفه برای چاپ تصاویر رنگی با استفاده از کاغذ انتقال حرارت ، این گزینه برای طرح های پیچیده بسیار عالی است ، اما به مرور زمان شکسته یا محو می شود

انتخاب شما باید به اندازه سفارشات شما ، پیچیدگی طراحی و سرعت و هزینه مورد نیاز تی شرت های شما بستگی داشته باشد.

3. ذخیره و حمل و نقل

اگر شما’فضای کافی برای ذخیره سازی ندارید ،’می خواهید با مسافرها و مسافرت های پیک و هزینه حمل و نقل مقابله کنید ، می توانید از یک سرویس تحقق استفاده کنید یا یک سرویس dropshipping را انتخاب کنید. این کارها با روشی نسبتاً مشابه ، در همین رابطه شما نمی’باید محصولات خود را خودتان ذخیره یا حمل کنید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید از طریق آمازون اقدام به فروش کنید ، می توانید مبلغی را برای استفاده از سرویس آمازون تکمیل کننده خود بپردازید ، که مراقبت از ذخیره سازی ، تحویل ، خدمات به مشتری و رسیدگی به بازده ها را به عهده دارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید ارسال محصولات آمازون است.

روش دیگر ، شما می توانید dropshipping را انتخاب کنید ، جایی که جلو می روید (یا “رها کردن”) جزئیات مشتری شما’سفارش به منبع dropshipping شما ، که سپس محصول را مستقیماً به مشتری ارسال می کند.

هر دو روش نیاز به ذخیره و حمل محصولات خود را برطرف می کنند – dropshipping شامل ریسک و سرمایه گذاری کمتری است ، در حالی که تحقق می تواند به یک مشتری گسترده تر خدمات کند و خدمات حمل و نقل بهتری نیز داشته باشد.

مدل dropshipping oberloاین گرافیک از منبع بارگذاری اوبرلو نشان می دهد که چگونه dropshipping کار می کند ، زحمت ذخیره و حمل محصولات را خودتان حذف می کنید. قبل از حرکت ، حتماً داشته باشید:

 • در مورد چه فکر کرد’هنگام تهیه تیشرت برای شما مهم است
 • تصمیم گرفت بهترین راه برای چاپ تی شرت های خود باشد
 • نگاهی به نحوه تمایل به ذخیره و ارسال تی شرت های خود داشت

6

فروشگاه خود را راه اندازی کنید

اکنون’زمان آن است که محصولات خود را از آنجا خارج کنید! باز هم ، این بسته به روش فروش شما متفاوت خواهد بود’انتخاب کردم ما’قبل از حرکت به منظور تبلیغ محصولات خود به صورت آنلاین ، به طور مختصر اکتشاف خواهیم کرد.

اما ابتدا نگاهی گذرا به مراحل اساسی که برای شروع کار باید انجام دهید:

 • عکس های محصول را بگیرید – کامل باشید ، از نورپردازی خوبی استفاده کنید ، فقط تصاویر واضح را انتخاب کنید و اهدا نکنید’نمای عقب را فراموش کنید!
 • توضیحات محصول را بنویسید – خاص ، مختصر ، توصیفی و اقناع آمیز باشد و کلیه اطلاعات اساسی در مورد محصول مانند مواد ، اندازه ، جزئیات مراقبت و موارد دیگر را در بر بگیرد.
 • قیمت ها را تعیین کنید -’محصولات خود را تحت تأثیر قرار دهید ، اما دان نکنید’مردم را با برچسب قیمت های بلند آسمان ترسانید. در قیمت گذاری خود هماهنگ باشید ، و مطمئن شوید که مقداری پول در خانه می گیرید!

اطلاعات بیشتر

 • Dicover نحوه گرفتن عکس محصول که بازدید کنندگان را تحت تأثیر قرار داده و باعث افزایش فروش در راهنمای مفید ما می شود
 • آی تی’به آسانی به نظر نمی رسد… راهنمای ما را در ادامه بخوانید نحوه نوشتن توضیحات محصول برای برخی از نکات و ترفندهای متخصص
 • مطمئن نیستید که چقدر برای تی شرت خود شارژ کنید؟ ما’شما سود خود را پس گرفتید چگونه یک محصول را قیمت گذاری کنیم راهنما

1. سایت پرینت درخواستی خود را تنظیم کنید

به سادگی یک حساب کاربری ایجاد کنید ، محصولات خود را بارگذاری کنید ، سپس بنشینید و استراحت کنید!

2. بازار آنلاین خود را تنظیم کنید

ایجاد یک حساب کاربری فروشنده ، محصولات خود را اضافه کنید ، دسته بندی محصولات خود را انتخاب کنید و اهدا نکنید’فراموش نکنید که لیست محصولات خود را با کلمات کلیدی بهینه کنید تا در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشید.

3. فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید

ایجاد یک حساب کاربری ، یک الگوی را انتخاب کنید و تا زمانی که آنرا ویرایش کنید’از ظاهر نمای فروشگاه خود راضی هستم. سپس محصولات خود را اضافه کرده و با تنظیمات خود ، از قبیل گزینه های حمل و نقل و هشدار سطح سهام ، چنگ بزنید تا همه چیز درست باشد که شما آن را می خواهید. بر روی انتشار کلیک کنید و فروشگاه شما به صورت زنده در اینترنت پخش خواهد شد!

قبل از حرکت ، حتماً داشته باشید:

 • عکس های محصول را برای قرار دادن در وب سایت خود بگیرید
 • توضیحات محصول قانع کننده را بنویسید تا در مورد تی شرت های خود به مردم بگویید
 • قیمت های واقعی را برای هر محصول تعیین کنید
 • فروشگاه خود را راه اندازی کنید

اطلاعات بیشتر

 • آیا برای راه اندازی فروشگاه آنلاین خود نیاز به کمک دارید؟ به راهنمای عمیق ما بروید نحوه ساختن فروشگاه اینترنتی بعد!

7

بازاریابی آنلاین را در آغوش بگیرید

بنابراین ، تی شرت های شما اکنون در اینترنت قرار گرفته اند ، فقط منتظر یک مشتری خوش شانس هستید که همراه او بیاید و آنها را بخرد. محصولات شما صبر می کنند… و آنها منتظر می مانند… و آنها منتظر می مانند… و متاسفانه ، که’همه آنها’انجام دهید مگر اینکه کمی از بازاریابی آنلاین را در آغوش بگیرید.

آی تی’درست است که برخلاف فروشگاه های آنلاین جدید و براق ، سایت های چاپی و بازارهای آنلاین با ترافیک خاص خود همراه هستند ، اما هنوز کارهایی وجود دارد که می توانید برای تشویق فروش انجام دهید.

1. سئو

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) هنر کمک به رتبه وب سایت شما در گوگل است’نتایج جستجو. اگر شما’در حال ساختن یک فروشگاه آنلاین جدید ، SEO بهترین دوست شما است – شما می خواهید در صفحه اول نتایج حضور داشته باشید تا به افراد در یافتن سایت خود کمک کنید.

در اینجا چند نکته شروع کننده برای آشنایی با شما آورده شده است:

 • از کلمات کلیدی در عناوین ، کپی ها و نام پرونده های تصویر استفاده کنید
 • متن alt توصیفی را برای تصاویر بنویسید
 • پیوند به صفحات دیگر در وب سایت خود
 • وبلاگ را شروع کنید
 • از امنیت SSL استفاده کنید (این به هر حال سازنده شما ساخته می شود)

لیست ادامه دارد و ادامه می یابد!

بازارهای آنلاین نیز نوع سئو مخصوص به خود را دارند ، جایی که همه در تلاشند تا در آمازون به بالاترین سطح خود برسند’نتایج s (به عنوان مثال). مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که آمازون نیز محصولات خود را می فروشد و معمولاً اینها را بالاتر از همه قرار می دهد’s!

2. رسانه های اجتماعی

به کانال های اجتماعی خود بروید و در مورد تی شرت های جذاب خود فریاد بزنید – اما کانال های خود را عاقلانه انتخاب کنید. به مخاطب مورد نظر خود فکر کنید ، و آنها در کجا هستند’دوباره به احتمال زیاد مرور می کنید. سپس در فریاد زدن خود مراقب باشید و محتاط باشید…

مردم برای استراحت و فرار از استرس زندگی روزمره به رسانه های اجتماعی روی می آورند ، بنابراین نگذارید’پیروان خود را با فشار دادن مداوم محصولاتتان به صورت خود فشار دهید ، فریاد بزنید “خرید خرید خرید!” بجای, برای ساخت نام تجاری خود ، مطالب مرتبط ، منظم و جالب ارسال کنید.

تی شرت های بازاریابی رسانه های اجتماعی اینستاگرام بدون موضوعThreadless یک بازار تیشرت محبوب است و اینستاگرام خود طرح هایی را با پست های جالب و سرگرم کننده ترکیب می کند تا طرفداران را درگیر خود کند.

یک راه عالی برای جذب افراد از طریق محتوای تولید شده توسط کاربر – به خصوص اگر مخاطب مورد نظر شما از نسلی باشد که عاشق به اشتراک گذاری عکس و گرفتن لایک است! به سادگی از مشتریان بخواهید که عکسی از خود را که محصولات شما را پوشیده است ارسال کنند و جوایزی را ارائه دهند – حتی اگر چنین باشد’فقط ارسال مطلب “برنده شدن” عکس در کانال های رسانه های اجتماعی خود را.

این روش مناسب برای تولید محتوای سرگرم کننده در حالی که اثبات اجتماعی شما را تقویت می کند – نشان دادن اینکه مردم در حال خرید ، لذت بردن و تبلیغ محصولات شما هستند باعث می شود دیگران از خرید بیشتری برخوردار شوند!

کاربر تولید تی شرت های فکر بزرگ وحشی محتواBig Wild Thought یک تی شرت و لباس است که از بسیاری از مطالب تولید شده توسط کاربر در اینستاگرام برای تبلیغ محصولات خود و درگیر کردن مشتریان خود استفاده می کند. نکته برتر… این باید بدون گفتن ادامه یابد ، اما شما باید یک حساب کاربری جداگانه برای کار خود ایجاد کنید تا اینکه در یک پروفایل شخصی انجام دهید!

3. بررسی محصولات

در هنگام کار با تجارت الکترونیکی ، بررسی محصولات بسیار مهم است. آی تی’یکی از دلایلی که آمازون بسیار محبوب است – بازخورد مشتری را در صدر بازار خود قرار می دهد. مشکل این است ، وقتی این مسئله را سخت می کند’دوباره شروع می کنم.

مردم می خواهند قبل از کلیک روی خرید ، نقد و بررسی محصول را ببینند ، اما هنوز کسی چیزی برای خرید بررسی نکرده است ، این بدان معناست که هیچ کس خریداری نخواهد کرد زیرا هیچ نظری وجود ندارد… این چرخه شریر می تواند ادامه یابد و ادامه یابد.

برای پی بردن به این موضوع ، سعی کنید به صورت رایگان هزینه کنید و به دنبال بازخورد مشتری باشید, یا با یک مارک مشهورتر همکاری کنید که می تواند محصولات شما را تأیید کند. برای مشتریانی که خریدهای خود را ارزیابی و بررسی می کنند ، پاداش های کمی ارائه کنید و سعی کنید نقل قول های توصیفی را در جایی که می توانید جمع کنید.

قبل از حرکت ، حتماً داشته باشید:

 • محصولات خود را برای یافتن توسط مشتریان بهینه کرده اید
 • یک حساب کاربری رسانه های اجتماعی حرفه ای تنظیم کنید و شروع به اشتراک گذاری محتوا کنید
 • برای جمع آوری نظرات و بازخورد مشتری برنامه ای را در دستور کار خود قرار دهید

8

از طرح های خود محافظت کنید

یک سؤال متداول که هنگام شروع هر نوع مشاغل از شما سؤال می شود “چه اتفاقی می افتد اگر کسی ایده من را بدزدد?”

ما’برخی از توصیه های کلی سریع را بیان می کنم ، اما اکنون’زمان خوبی برای رد این مساله است که ما وکیل نیستیم – بنابراین اگر به مشاوره حقوقی واقعی نیاز دارید ، یک متخصص حرفه ای استخدام کنید!

در مرحله اول ، ممکن است شما را شگفت زده کند که بدانید به محض ایجاد یک طرح جدید و قرار دادن آن روی کاغذ (یا روی یک تی شرت) ، آن را’در واقع دارای حق مالکیت معنوی. حتی ثبت نشده ، شما تا زمانی که بخواهید ، حقوقی در مورد خلقت خود دارید’اصلی و “به صورت ملموس ثابت شده است.”

با این وجود ، می توان ارزش آن را داشت که طرح های خود را برای آرامش خاطر ثبت کنید ، زیرا این کار را به شما می دهد سوابق عمومی مالکیت – و در صورت نیاز به شخصی که در کارهای ادبی دیگری مشغول فعالیت است ، ضروری است.

اگر شما’تی شرت های آنلاین را به صورت سرگرمی یا فشار کوچک طرف مقابل بفروشید’احتمالاً فاقد دردسر ثبت نام برای حق چاپ است. با این حال ، اگر شما’دوباره راه اندازی یک تجارت ، پس از آن’احتمالاً بهتر است از امنیت متاسف باشید.

قبل از حرکت ، حتماً داشته باشید:

 • تصمیم گرفتید در صورت نیاز به ثبت نام رسمی برای حق چاپ بپردازید
 • اطمینان حاصل کنید که طرح های شما برای کپی رایت واجد شرایط هستند
 • برای ثبت طرح های خود در صورت مناسب اعمال شد

9

دان’تسلیم شوید!

راه اندازی یک تجارت جدید همیشه کمی ترسناک است. آی تی’مهم است که به یاد داشته باشید که ممکن است آنطور که از روز اول برنامه ریزی شده است – پیش نرود – و این مراحل برای همه متفاوت خواهد بود.

بازار تی شرت کاملاً پر است ، اما این بدان معنی است که همه منتظر چشم همه چیز بزرگ بعدی هستند – پس هر اتفاقی بیفتد’تسلیم شوید!

در همان ابتدا ، ما در مورد جستجوی الهام بخش ، آزمایش ، خلاقیت و چشم نگه داشتن مخاطب هدف و رقبای خود صحبت کردیم.. دان’این کار را متوقف کنید. طرح هایی را قرار دهید که aren نیستند’در حال حاضر در یک کشو برای بعداً ، بازخورد بخواهید ، و روند را تماشا کنید.

به آن بچسبید و به فروش خود ادامه دهید!

نحوه فروش تی شرت های آنلاین: خلاصه

ما’از همان اول مراحل تحقیق و تخیل ، به مراحل فروش تی شرت های آنلاین پرداخته اید ، تا همه به هیجان دیدن اولین سفارشات شما در حال چرخیدن هستند..

ما می دانیم که این یک راهنمای بسیار بزرگ است ، بنابراین دان’نگران باشید – شما نمی کنید’باید در یک روز همه اینها را برطرف کنیم. این صفحه را ذخیره کنید و هر زمان که احساس کردید با تجارت تیشرت خود به جلو حرکت می کنید ، دوباره به آن برگردید و از هر قدم لذت ببرید!

نحوه طراحی و فروش تی شرت های آنلاین: 9 قدم ساده

 1. تحقیقات خود را انجام دهید
 2. طاقچه خود را پیدا کنید
 3. شروع به طراحی کنید
 4. تصمیم بگیرید که چگونه بصورت آنلاین بفروشید
 5. تی شرت های خود را واقعی کنید
 6. فروشگاه خود را راه اندازی کنید
 7. بازاریابی آنلاین را در آغوش بگیرید
 8. از طرح های خود محافظت کنید
 9. دان’تسلیم شوید!

راه های مختلفی برای فروش آنلاین پیراهن وجود دارد. روش مورد علاقه ما ساخت فروشگاه آنلاین خود با استفاده از سازنده تجارت الکترونیک است – ما’این مورد را به طور گسترده مورد بررسی قرار داده است و توصیه های برتر ما برای سازندگان عبارتند از:

 • خریدن
 • ویکس
 • BigCommerce

امروز با انجام برخی تحقیقات و تصمیم گیری در مورد اهداف خود شروع کنید – این به شما کمک می کند بعدا بهترین روش فروش آنلاین را انتخاب کنید. ما امیدواریم که این راهنما شما را از فروش تی شرت های آنلاین و اینکه شما خوشحال کرده اند ، هیجان زده کند’برمی گردیم و به ما اطلاع می دهیم که چگونه کار می کنید!

سؤالات متداول

آیا راه اندازی فروشگاه اینترنتی خودم گران است?

لازم نیست! بیشتر سازندگان اختصاصی تجارت الکترونیک (مانند Shopify و BigCommerce) حدود 29 دلار در ماه هزینه دارند ، اما شما می توانید سازندگان با کیفیت خوبی مانند Weebly با حداقل 9 دلار در هر ماه پیدا کنید. آی تی’ارزش مقایسه کردن بین سازندگان مختلف و خرید در اطراف را دارد تا بهترین مورد را برای شما پیدا کنید!

درباره سایتهایی مانند TeeSpring یا TeeChip برای فروش آنلاین تی شرت های من چه می دانید?

این موارد گاهی به سایتهای تبلیغاتی گفته می شوند و به روشی بسیار مشابه برای چاپ بر روی تقاضا کار می کنند. تفاوت در این است که آنها معمولاً فقط پس از قرار دادن تعداد مشخص سفارشات ، تی شرت شما را چاپ می کنند و فقط محصول شما را برای مدت زمان محدود ارائه می دهند. آنها’اگر از قبل مشتری مشتری موجود داشته باشید خوب است!

آیا واقعاً می توانم از فروش آنلاین تی شرت درآمد کسب کنم?

آره! آی تی’یک راه سرگرم کننده و آسان برای کسب درآمد آنلاین ، بدون نیاز به استخدام تیمی از افراد یا گرفتن تکنیک با ابزارها یا کد. تنها مشکلی که در فروش تی شرت وجود دارد این است که’یک بازار بسیار محبوب است ، به معنی شما’در برابر رقابتی عادلانه مقاومت کنید. این’به همین دلیل’ارزش آن را دارید که کمی وقت اضافی بگذارید و مراقب باشید محصولی بی نظیر تر از خودتان تهیه کنید’در مورد علاقه مندم!

کارشناس سازنده وب سایت قصد دارد اطلاعات صادقانه ای را در اختیار شما قرار دهد. این’چرا ما تحقیقات خودمان را انجام می دهیم و بینش مستقیم و شخصی به دست می آوریم. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map