نحوه کسب درآمد در اینستاگرام: راهنمای فروش

نحوه کسب درآمد در اینستاگرام: راهنمای فروش


اگر شما’دوباره صاحب فروشگاه تجارت الکترونیک باشید که می دانید چگونه در اینستاگرام ، یا شما بفروشید’فقط فقط علاقه مندید که چگونه در اینستاگرام کسب درآمد کنید ، پس از آن شما’به جای مناسب آمده اید.

در این راهنما به شما نشان خواهیم داد:

 • ساده ترین راه برای درآمدزایی در اینستاگرام
 • چرا یک سازنده وب سایت بهترین راه برای فروش محصولات در اینستاگرام است
 • چگونه می توانید با استفاده از Shopify ، BigCommerce و Squarespace – Instagram اینستاگرام فروش خود را شروع کنید’فقط شرکای تجارت الکترونیک

اما چرا اینستاگرام?

خوب ، پلت فرم اجتماعی در حال حاضر وجود دارد بیش از 800 میلیون کاربر فعال. نه تنها این ، آن را نیز هدایت می کند تعامل بیشتر از هر کانال اجتماعی دیگر. این امر تا حدود زیادی به این واقعیت وابسته است که بیشتر تعاملات اجتماعی ما با تصاویر مرتبط است.

پس اگر شما’دوباره به دنبال هدف قرار دادن مخاطبان خود در رسانه های اجتماعی هستید ، به نظر می رسد اینستاگرام بی روح است ، درست است?

درست. اما اگر شما’در مورد جدی بودن به حداکثر رساندن سود خود را ، شما’باید حساب خود را با وب سایت تجارت الکترونیک ادغام کنید. اینجا’چرا:

اکنون اینستاگرام به شما امکان می دهد مخاطبان خود را مستقیماً از مرور برنامه ، از طریق خرید در وب سایت خود ، مستقیماً تماشا کنید.

ما برای شما خوش شانسیم’آنجا بوده ام و آن را انجام داده ام. بنابراین ما’شما را از طریق مراحل زیر پیاده می کنید: راه اندازی در اینستاگرام ، انتخاب سازنده وب سایت و از همه مهمتر ادغام این دو!

اگر شما’شما هنوز یک فروشگاه آنلاین ندارید’می خواهم راهنماهای مفید ما را در زیر بررسی کنید:

 1. نمودار مقایسه فروشگاه سازنده فروشگاه آنلاین – سازندگان فروشگاه های برتر تجارت الکترونیک با رتبه برتر.
 2. نحوه ساخت فروشگاه آنلاین – راهنمای گام به گام برای ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیک.

1

فروش در اینستاگرام: آسانترین راه برای کسب درآمد

راه های زیادی برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام وجود دارد ، اما تاکنون این مشکل وجود ندارد’همیشه به همین راحتی بوده است.

مشاغل مجبور هستند برای پست های حامی مالی ، پول دریافت کنند ، برای تبلیغ محصولات در تماس باشند و یا در بهترین حالت ، از طریق داستان های اینستاگرام خود بفروشند (ویژگی ای که’فقط برای حساب های دارای 10000 دنبال کننده یا بیشتر در دسترس است!)

اما اکنون, بازی تغییر کرده است و فروش در اینستاگرام هرگز آسان تر نبوده است.

اینستاگرام پس از آزمایشات موفقیت آمیز در ایالات متحده ، فروشگاه اینترنتی Instagram خود را که در کنار ایالات موجود است در: انگلستان ، کانادا ، استرالیا ، فرانسه ، آلمان ، اسپانیا ، ایتالیا و برزیل در دسترس قرار داده است..

این ویژگی جدید تغییر در بازی برای همه قابل دسترسی است و به شما امکان می دهد تا محصولات را در تصاویر برچسب گذاری کرده و کاربران را در چند کلیک به سایت خود ارسال کنید! اما بعداً درباره آن…

اولا ، برای دسترسی به اینستاگرام’شما فروشگاه’مجدداً به یک حساب کاربری اینستاگرام ، فروشگاه فیسبوک و یک وب سایت تجارت الکترونیکی نیاز دارید.

من می دانم که اگر این کار را نکند ، دلهره آور است’شما از قبل چیزی دارید ، اما به ما اعتماد کنید ، شما’چطور شگفت زده خواهید شد سریع و ساده همه چیز است.

اگر برای ادامه کار در فیس بوک به کمک نیاز دارید – راهنمای مفید ما در مورد راه اندازی فروشگاه Facebook در اینجا را بررسی کنید.

پس از آن ، تنظیم در اینستاگرام cann’راحت تر باش.

اینجا’نحوه تنظیم حساب کاربری اینستاگرام:

مرحله 1: برنامه اینستاگرام را بارگیری کنید ، آن را باز کنید و جزئیات خود را برای ثبت نام وارد کنید.

گام 2: حالا تو’یک حساب کاربری دارید ، انتخاب کنید تنظیمات – واقع در گوشه سمت راست بالای صفحه – و کلیک کنید به نمایه تجارت تغییر دهید.

مرحله 3: فروشگاه فیس بوک خود را با حساب جدید اینستاگرام خود همگام کنید تا کالاهایی را که می خواهید در آنجا بفروشید.

2

فروشگاه آنلاین: بهترین راه برای فروش در اینستاگرام

پس چرا؟ واقعاً به فروشگاه اینترنتی نیاز دارید?

یک وب سایت به شما امکان ایجاد ارتباط مستقیمی بین مشتریان خود در رسانه های اجتماعی و فروشگاه شما می دهد.

تصور کنید چیزی را که شما واقعاً در یک پنجره مغازه دوست داشتید ببینید ، فقط به آنها گفته می شود که آنها فقط آن محصول را در فروشگاه دیگر خود در چند بلوک دورتر به فروش می رسانند. آی تی’هنوز هم امکان خرید محصول وجود دارد اما مطمئن باشید که هک ناامیدکننده است!

آی تی’مهم این است که محصولات خود را در اینستاگرام به نمایش بگذارید ، اما اگر اهدا نکردید’وب سایت مرتبط داشته باشید که مخاطبان شما بتوانند آنها را از شما خریداری کنند’بار خود را از دست می دهم!

نه تنها این ، بلکه آی تی’(اداره) فقط روش استفاده از اینستاگرام’فروشگاه تجارت الکترونیک جدید.

اینجا’چگونه کار می کند:

 • تصویری را که می خواهید بارگذاری کنید از کتابخانه خود انتخاب کنید.
 • یک بار شما’دوباره روی پست جدید صفحه نمایش ، ضربه محصولات برچسب بزنید.
 • سپس می توانید بر روی تصویر ضربه بزنید – دقیقاً مانند آنچه می خواهید شخصی را در یک پست برچسب گذاری کنید – و یک محصول را از وب سایت خود انتخاب کنید.
 • سپس در مخاطبان شما ظاهر می شود’ افرادی که می توانند به خود تصویر ضربه بزنند و خود محصول ظاهر شود.
 • پس از آن ، تمام مصرف کننده باید انجام دهد لمس کردن است اکنون خرید کنید! آنها’سپس به محصول موجود در سایت خود هدایت می شوید که در آن می توانند آن را خریداری کنند.

ویژگی فروشگاه اینستاگرامآی تی’فرایندی سرراست است که می تواند به شما در برداشت جوایز گسترده کمک کند!

اما اگر اهدا نکنید’وب سایت خود را داشته باشید?

اگر شما نترسید’دوباره به دنبال راهی سریع و آسان برای آنلاین شدن ، Shopify ، BigCommerce و Squarespace سه گزینه عالی هستید.

هر دو سازنده وب سایت ، یک تکه کیک را آنلاین می کنند.

دان’می دانید سازنده وب سایت چیست?

به سادگی قرار دهید, سازنده وب سایت ، همچنین به عنوان فروشگاه اینترنتی یا پلت فرم تجارت الکترونیکی شناخته می شود ، یک برنامه آنلاین است که به شما امکان می دهد یک وب سایت با کمی دانش و دانش فنی ایجاد کنید!

همه چیزهای سخت’مراقبت از همه چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که روی بارگذاری محصولات خود تمرکز کنید و سایت دقیقاً همانطور که می خواهید به نظر برسد.

Shopify ، BigCommerce و Squarespace یکپارچه با فیس بوک و اینستاگرام ادغام می شوند و به شما این امکان را می دهند تا کلیه بازاریابی متقابل خود را با هم به یک مرکز اصلی بکشید.

ما در اینجا ، در سایت سازنده وب سایت ، اخیراً 1،881 نفر را مورد بررسی و بررسی قرار داده ایم 87٪ از مردم که نمی توانند’t آنلاین می خواهید یک وب سایت تجاری داشته باشید بنابراین آن’مهم نیست که’پشت سر بگذارید!

3

فروشگاه اینستاگرام خود را با Shopify تنظیم کنید

Shopify یکی از بهترین و سریعترین سازندگان تجارت الکترونیک در بازار امروز است. این دارد:

 • بیش از 500000 فروشگاه فعال آنلاین که به مشتریان خود کمک کرده اند بیش از 40 میلیارد دلار فروش را پردازش کنند.
 • طرح های زیبا و شیک و زیبایی که باعث می شود فروشگاه شما بسیار زیبا به نظر برسد.
 • صدها برنامه برای کمک به بهبود و گسترش فروشگاه شما’فروشگاه قابلیت های (شما می توانید با رشد کسب و کار خود به موارد بیشتری اضافه کنید و به ویژگیهای جدید نیاز دارید!)
 • 24/7 کمک و پشتیبانی کنید.

همانطور که قبلاً گفتیم ، Shopify یکی از تنها سه سیستم عامل است که با فروشگاه اینستاگرام ادغام می شود. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره راه اندازی یک فروشگاه Shopify داشته باشید – اینجا کلیک کنید.

بنابراین ، یک بار شما’یک فروشگاه Shopify پیدا کردید ، فقط کافی است کانال فروش اینستاگرام را در Shopify وصل کنید تا فروش خود را شروع کنید.

برای افزودن کانال فروش اینستاگرام ، این مراحل آسان را دنبال کنید:

 1. از سرپرست Shopify خود ، روی عنوان + کانال های فروش روی دکمه + کلیک کنید.

نحوه اضافه کردن اینستاگرام در Shopify

2. در گفتگوی کانال فروش را اضافه کنید ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کانال فروش ، بر روی Instagram کلیک کنید.

نحوه اضافه کردن اینستاگرام در Shopify

3. کلیک کنید کانال فروش را اضافه کنید.

نحوه اضافه کردن اینستاگرام در Shopify

4. برای تأیید اعتبار حساب اینستاگرام خود در کانال فروش وارد صفحه حساب Facebook خود شوید.

نحوه اضافه کردن اینستاگرام در Shopify

پس از آن شما’دوباره تنظیم شده!

با استفاده از Shopify به کاربران امکان پیگیری فروش از طریق اینستاگرام و اینستاگرام انتقال از بستر اجتماعی خود به سایت Shopify را یکپارچه می دهد ، به نظر می رسد مسابقه ای در بهشت ​​ساخته شده است.

دان’فقط حرف ما را برای این حرف بزنید – بشنوید که خود اینستاگرام چه موضوعی برای گفتن دارند:

“Discovery در قلب تجربه اینستاگرام قرار دارد. به همراه Shopify ، ما روشهای جدیدی را برای تبدیل به اکتشاف در اختیار شما قرار می دهیم ، به اینستاگرام اجازه می دهیم چیزهای جدیدی را از مارک های مورد علاقه خود و مشاغل پیدا کند تا فرصتی برای ایجاد روابط با این مشتریان ارزشمند پیدا کند..”

Shopify همچنین یک آزمایش رایگان 14 روزه را ارائه می دهد, بنابراین شما می توانید بدون صرف هرکدام از پولهای سخت و درامد خود شروع به کار کنید. برای شروع در Shopify روی دکمه زیر کلیک کنید.

4

فروشگاه اینستاگرام خود را با BigCommerce راه اندازی کنید

BigCommerce همچنین یک سازنده وب سایت تجارت الکترونیک بسیار معتبر است و به شما کمک می کند فروشگاه آنلاین خود را ایجاد کنید بدون اینکه اصلاً لمس کد کنید. این دارد:

 • به تجار كمك كرد تا بیش از 9 میلیارد دلار فروش را پردازش كنند.
 • مجموعه ای جامع از ابزار برای کمک به فروشگاه شما.
 • از کانالهای مختلف اجتماعی برای کمک به شما در رشد فروش استفاده می کند (اینستاگرام فقط یکی است!).
 • می توانید ابزارهای پیشرفته تری را از طریق فروشگاه برنامه آنها اضافه کنید (درست مانند Shopify).

برای ادغام با فروشگاه اینستاگرام مراحل زیر را انجام دهید:

 1. از مدیر BigCommerce ، مدیر کانال را انتخاب کنید

نحوه ادغام اینستاگرام در BigCommerce

2. از آنجا ، اینستاگرام را انتخاب کنید

نحوه ادغام اینستاگرام در BigCommerce

3. برای تأیید اعتبار حساب اینستاگرام خود وارد صفحه حساب Facebook خود شوید

نحوه اضافه کردن اینستاگرام در BigCommerce

یک بار شما’پس شما تأیید کردید ، شما’خوب است که بروم!

اینجا’آنچه خود BigCommerce مجبورند در مورد ادغام بگویند:

“در ماه مارس ، تجار BigCommerce از نخستین کسانی بودند که به اینستاگرام دسترسی پیدا کردند’قابلیت های برچسب زدن محصولات جدید – که بطور ویژه برای مارک های تجارت الکترونیک – ساخته شده است – که کشف محصول را بر روی سیستم عامل به طور قابل توجهی تقویت می کند.”

BigCommerce ، مانند Shopify ، یک دوره آزمایشی رایگان را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید آن را امتحان کنید و ببینید که آیا این مورد وجود دارد یا خیر’سازنده مناسب برای شما است. برای شروع دکمه زیر را بزنید.

5

فروشگاه اینستاگرام خود را با مربع تنظیم کنید

Squarespace به دلایل مختلف بسیار درخشان است و هنگامی که فروش آنلاین می شود ، با Shopify و BigCommerce در چند زمینه متفاوت است:

 • Squarespace انعطاف پذیری طراحی بسیار بیشتری نسبت به Shopify یا BigCommerce با الگوهای قابل تنظیم در سطح جهانی ارائه می دهد.
 • همچنین از ویژگی های تجارت الکترونیکی کمتری برخوردار است و آن را به یک سکوی اساسی تر بلکه ساده تر نیز برای استفاده تبدیل می کند.

فضای مربع’تفاوت اصلی از Shopify و BigCommerce این است که در آن است’اول یک سازنده وب سایت ، و یک پلت فرم تجارت الکترونیک دوم. دان’دنبال کنید؟ اجازه دهید توضیح دهیم.

نه همه سازندگان وب سایت برای فروش آنلاین طراحی شده اند. برخی از آنها خدمات اساسی تری ارائه می دهند که می توانید برای تبلیغ خدمات تجاری خود ، نشان دادن یک نمونه کار از کار یا به سادگی نوشتن یک وبلاگ ، یک وب سایت ایجاد کنید..

این سازندگان وب سایت تمایل دارند کنترل خلاقانه تری نسبت به سیستم عامل های تجارت الکترونیکی مانند Shopify و BigCommerce ارائه دهند ، اما فاقد آن هستند قدرتمند ابزارهای مدیریتی. اگر می خواهید یک فروشگاه بزرگ تجارت الکترونیک بسازید و به فروش انبوه بپردازید ، چیزی را جستجو می کنید.

Squarespace یکی از آن سیستم عامل های مرتب است که به شما امکان می دهد هر دو را انجام دهید. ممکن است این توانایی Shopify یا BigCommerce را نداشته باشد ، اما اگر فقط به یک سایت تجارت الکترونیکی نیاز دارید تا چند محصول را بفروشید و می خواهید حرفهای زیادی را از طریق وب سایت اضافه کنید’طراحی ، و سپس مربع است کامل انتخاب.

Squarespace همچنین تنها سازنده وب سایت خاص غیر تجارت الکترونیکی است که هم اکنون می تواند با اینستاگرام ارتباط برقرار کند. اگر در حال حاضر یک وب سایت Squarespace دارید و می خواهید فروش خود را از طریق رسانه های اجتماعی شروع کنید ، این امر باعث می شود که بدون ایجاد مزاحمت عمل کنید.

برای اتصال Squarespace به خرید اینستاگرام ، شما’مراحل زیر را باید انجام دهید:

 1. بعد از تنظیم محصولات مربع خود در حساب مدیر کسب و کار فیس بوک ، شما’شما نیاز به ایجاد یک دسته جدید تجارت الکترونیک و وارد کردن محصولات خود دارید – برای جزئیات بیشتر در مورد چگونگی انجام این کار به اینجا مراجعه کنید.

2. حالا از منوی اصلی بر روی بازاریابی کلیک کنید و محصولات را در اینستاگرام خود انتخاب کنید که پیوندی را که باید کپی کنید ایجاد کند.

لینک URL محصولات اینستاگرام

3. سپس می توانید این لینک را در حساب مدیر کسب و کار فیس بوک خود در زیر URL افزودن اطلاعات فید کپی کرده و حداکثر 2000 محصول خود را وارد کنید..

پیوند URL اینستاگرام برای Facebook Business

4- بعد از آن تنها کاری که باید انجام دهید این است که بنشینید ، استراحت کنید و منتظر اینستاگرام باشید’تأیید پس از تأیید این ، شما’وقتی می خواهید برای بارگذاری یک عکس جدید ، گزینه Tag Products ظاهر شود.

برچسب زدن محصولات در اینستاگرام

اینجا’آنچه خود مربع باید در مورد آن بگویند:

“دستیابی به مشتریان خود از طریق چندین کانال مهمتر از همیشه است و اکنون می توانید با خرید در اینستاگرام به مخاطبان حتی بزرگتری برسید. با نمایش بصری محصولات خود تأثیر بگذارید. پست های قابل خریداری ، کاربران دیگری را در اینستاگرام برای کشف نام تجاری و محصولات خود به خیابان های دیگری می دهد.”

مانند فروشگاه های Shopify و BigCommerce ، شما می توانید قبل از پرداخت هزینه خدمات خود ، یک محاکمه رایگان را در Squarespace انجام دهید.

6

برای فروشگاه اینترنتی اینستاگرام من باید Shopify ، BigCommerce یا Squarespace را انتخاب کنم?

در کل ، Shopify ، Squarespace و BigCommerce هنگام فروش در اینستاگرام ، خدمات مشابهی ارائه می دهند.

همه آنها یک آزمایش رایگان دارند و برنامه های اولیه ماهانه آنها به ترتیب با 29 دلار و 29.95 دلار و 26 دلار شروع می شوند.

بنابراین ، اجازه دهید’کمی عمیق تر حفاری و واقعاً چه چیز را پیدا کنم’بهترین برای شماست.

از آنجا که Squarespace عمدتا سازنده وب سایت است ، تجربه متفاوتی را برای ایجاد وب سایت نسبت به سایرین ارائه می دهد.

اگر به کنترل کامل زیبایی شناسی نیاز دارید ، یا حتی فراتر از فروش محصولات ، وب سایت خود را استفاده کنید ، Squarespace سکویی برای شماست.

در حال حاضر برای کلید تفاوت بین Shopify و BigCommerce:

خریدن’تم ها بهتر طراحی می شوند زیرا اکوسیستم بزرگتری از طراحان دارند و یک مجموعه تم 2 برابر بزرگتر از BigCommerce است.

تم ها و قالب ها را خریداری کنیدShopify بارهای از تم های خیره کننده را ارائه می دهد

Shopify همچنین بیش از 1400 برنامه را به شما پیشنهاد می دهد. آنها یک فروشگاه اپلیکیشن بسیار بزرگتر برای کمک به شما در ایجاد شغل خود دارند و با رشد فروشگاه شما ، ابزارهای بیشتری برای مقیاس گذاری با تجارت شما با.

علاوه بر این ، Shopify 4 برابر مشتری پرداخت کننده از BigCommerce دارد اما با انصاف ، Shopify قبل از BigCommerce شروع به کار کرده است.

BigCommerce بیش از 250 برنامه به شما ارائه می دهد – خیلی کمتر از Shopify. آی تی’مهم است که توجه داشته باشید که BigCommerce چیزهای بیشتری دارد “بیرون جعبه” ابزارها.

توسط “بیرون جعبه” منظور ما مفید و کاربردی ابزارها این موارد شامل ادغام با ابزارهای خبرنامه نامه الکترونیکی ، تنوع نامحدود محصولات (به عنوان مثال رنگ و اندازه های مختلف لباس) ، به علاوه حمل و نقل و تنظیمات مالیاتی.

با همه چیز در اواسط ، آن را’جای تعجب نیست که Shopify در حال افزایش مشتری خود مبلغ پرداختی با نرخی سریعتر از BigCommerce است.

این بدان معنی نیست که BigCommerce می تواند’یک کار عالی در کمک به ساخت فروشگاه آنلاین خود انجام دهید. همانطور که گفته شد ، آن’برنامه های s همه مفید و آسان برای استفاده هستند. Shopify استخر مشتری بزرگتری دارد اما isn بزرگتر’همیشه بهتر!

اگر شما’دوباره به دنبال فروش چند محصول در اینجا و آنجا هستیم و به یک وب سایت خلاقانه نیاز دارید ، Squarespace به نظر می رسد انتخاب واضحی است. با این حال ، اگر می خواهید به مقیاس بپردازید ، به صورت عمده بفروشید و ابزارهای مدیریتی قدرتمندی داشته باشید ، پس از آن’مسابقه ای دو اسب بین Shopify و BigCommerce.

اگر شما’مطمئن نیستید ، چند ساعت برای بازی کردن بگذرانید و آنها را برای خود تجربه کنید. هر دو سازندگان تجارت الکترونیک رده بالا در بازار هستند ، و به دلایل خوبی نیز.

7

نحوه کسب درآمد در اینستاگرام: نتیجه گیری

در حالی که اکثر سیستم عامل های اجتماعی تمایل به تاریخ فروش دارند ، اینستاگرام نیست’به زودی آرام می شود پایگاه کاربر در حال رشد است ، تعامل در حال رشد است و اینستاگرام به نوآوری خود ادامه می دهد.

طی چند سال گذشته با اینستاگرام تغییرات زیادی شده است و برای فروش آن’یک معدن طلای مجازی..

آخرین افزودن فروشگاه اینستاگرام ، که به فروشندگان اجازه می دهد تا با فروشگاه های آنلاین ادغام شوند ، هیجان انگیز ترین است و انقلابی در نحوه کسب درآمد از طریق رسانه های اجتماعی ایجاد می کند.

اینستاگرام قبلاً ارزش خود را به عنوان یک بستر فروش ثابت کرده است. این رتبه دوم برای AOV (ارزش متوسط ​​سفارش) با 65 دلار در بین رقبای اجتماعی خود است.

قیمت متوسط ​​سفارش در سیستم عامل های رسانه های اجتماعیتصویر تهیه شده توسط Shopify

با ادغام سایت تجارت الکترونیک خود در اینستاگرام’تو فروشگاه جدید ، تو’فرصت فوق العاده ای برای کسب درآمد در اینستاگرام خواهید داشت.

با افزایش تعداد بیشتری از مردم به خرید اینترنتی در خیابان های بلند ، خرید در رسانه های اجتماعی روند بزرگ آنلاین بعدی است و ممکن است یکی از رقبای شما هنوز انجام ندهد!

پس برای چی منتظری؟ زین کنید و به آن باند اینستاگرام بپیچید!

 • Shopify را به مدت 14 روز بدون ریسک امتحان کنید
 • BigCommerce را به مدت 15 روز رایگان امتحان کنید
 • به مدت 14 روز Squarespace را امتحان کنید

8

سؤالات متداول

چی’ساده ترین راه فروش در اینستاگرام?

آنجا’چند روش مختلف برای فروش در اینستاگرام وجود دارد اما ساده ترین کار از طریق فروشگاه جدید اینستاگرام است. کافیست یک فروشگاه آنلاین با Shopify یا BigCommerce راه اندازی کنید ، مراحل این مقاله و خود را دنبال کنید’خوب است که بروم!

چگونه می توانید تبدیل های خود را از تجارت الکترونیکی اینستاگرام افزایش دهید?

برای افزایش تبدیل های خود ، شما’در زیر باید اینستاگرام خود را رشد دهید. این کار از طریق تبلیغ پست های اینستاگرام قابل انجام است. اگر شما’بودجه لازم برای این کار را داشته باشید ، صرفاً مشغول کردن بیشتر با جامعه اینستاگرام خود می توانید راه طولانی را طی کنید.

سعی کنید حسابهایی را که محصولات شما را به نمایش می گذارد دوست داشته باشید و به اشتراک بگذارید و از مسابقات بخواهید مخاطبان خود را به مارک تجاری خود نشان دهند و در عکسهای خود حساب خود را نشان دهند.

هرچه بیشتر به حساب شما توجه شود ، احتمال افزایش موارد زیر بیشتر است. و هرچه افراد بیشتری را دنبال کنند ، مخاطبان بیشتری برای ارتقاء محصولات خود دارند.

آیا اینستاگرام فروش خود را کاهش می دهد?

نه! اینستاگرام برنده شد’هر پول را از روند معامله خارج کنید. همچنین می توانید فروش هایی را که مستقیماً از طریق اینستاگرام به دست می آیند ردیابی کنید.

داشتن این دانش پایه خوبی را برای تصمیم گیری در مورد میزان سرمایه گذاری در اینستاگرام به شما می دهد. اگر شما’با بازگرداندن خوش تیپ از سیستم عامل ، ممکن است ارزش آن را داشته باشد تا بتوانید از پست های خود حمایت مالی کنید ، یا برای کمک به وصل کردن تأثیرگذار به محصولات خود کمک کنید.!

آیا فروشگاه فیس بوک و اینستاگرام من با هم همکاری خواهند کرد?

اگر محصولات جدیدی را در فروشگاه Facebook خود قرار دهید ، آنها به طور خودکار با فروشگاه اینستاگرام شما همگام می شوند. این نه تنها برای تداوم ، بلکه برای بازاریابی متقابل نیز عالی است.

اگر کاربران محصول شما را هنگام پیمایش از طریق فیس بوک ، و سپس دوباره هنگام مشاهده Instagram ، مشاهده کردند’اگر اولین بار در این مورد کاملاً قانع نشده باشند ، احتمالاً آنها را به سمت خرید سوق خواهد داد.

درباره چارلی کارمیکل

چارلی کارمیچل

این وظیفه من است که درباره سازندگان وب سایت تحقیق کنم و دریابم که واقعاً کدام یک برای نیازهای خاص شما مناسب هستند. با آزمایش سازندگان بی شماری ، من در موقعیتی عالی برای کمک به شما دوستان هستم که نه تنها آنلاین شوید بلکه یک بار هم در آنجا موفق باشید.

مشاهده همه پست های Charlie Carmichael

پست های مرتبط

 • کارشناس سازنده وب سایت نحوه پذیرش پرداخت آنلاین: 7 روش تهیه پول
 • نحوه تنظیم سیستم سفارش آنلاین رستوران
 • محصولات حمل و نقل: راهنمای گام به گام
 • انواع مشاغل تجارت الکترونیکی
 • بررسی های آنلاین براساس نسل نحوه استفاده از بررسی های آنلاین برای بازاریابی به نسل های مختلف

7 نظر

پاسخ را لغو کنید آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای لازم علامت گذاری شده است * نظر * نام: * آدرس ایمیل: *

 • Fred786 2 سال پیش شما نیازی به تأثیرگذار برای درآمدزایی در اینستاگرام ندارید. هرکسی که محتوای خوبی ایجاد کند ، باید برای برخی از جوایز واجد شرایط باشد. یک برنامه که به افراد روزمره و معدود افراد زیر اجازه می دهد از پروفایل اینستاگرام خود سود ببرند ، Pukket است.
  نشان دادن عشق به مارک های مورد علاقه ما باید برای همه پاداش دهنده باشد. پاسخ 1 پاسخ
  • Fred Isaac 2 years ago با تشکر از نکته فرد! پاسخ
 • Harish Kumar 2 years ago با تشکر از مقاله مفید ، من دانش کافی در مورد فروش محصولات در آمازون ندارم ، این مقاله به من کمک می کند تا پول زیادی کسب کنم ، این کار عالی را انجام دهم و به اشتراک بگذارید. پاسخ
 • Linda 2 سال پیش در مورد حمل و نقل چطور؟ حمل و نقل را چگونه ارزیابی می کنید? پاسخ 1 پاسخ
  • Fred Isaac 2 years ago سلام لیندا ، روشهای مختلفی برای مرتب کردن حمل و نقل وجود دارد. راهنمای راهنمای فروش ما چگونه می توانیم کمک کنیم – https://www.websitebuilderexpert.com/how-to-sell-online پاسخ
 • Ryan 2 سال پیش مقاله عالی! هرگز شانس زیادی با اینستاگرام نداشت ، شاید مجبور شد به آن عکس دیگری بدهد! در حال حاضر من 2 تا 3 بزرگ در هفته تجارت بیت کوین را از تلفن هوشمند خود انجام می دهم.
  پنجره فرصت طلب بسته می شود اما اگر سریع عمل کنید باز هم می توانید سود کنید. موفق باشید! :)
  مطالب عالی را ادامه دهید :) پاسخ 1 پاسخ
  • Fred Isaac 2 years ago با تشکر از نظر Ryan. موفق باشید در اینستاگرام بفروشید! پاسخ

بارگذاری بیشتر

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map