نحوه فروش در Pinterest: 3 راه کارآمد برای کسب درآمد

افراد زیادی برای دریافت الهام از دکوراسیون منزل ، مد ، دستور العمل ها و غیره به Pinterest می روند.


اما آنچه اکثر افراد اهدا نمی کنند’متوجه شوید که Pinterest یک کانال فروش گسترده برای مشاغل است.

اگر می خواهید به سرعت و به راحتی فروش آنلاین خود را رشد دهید ، باید نحوه فروش در Pinterest را بررسی کنید.

چرا؟ زیرا کاربران Pinterest نسبت به بسیاری از شبکه های رسانه های اجتماعی به هر سفارش بیشتری پرداخت می کنند – مانند فیس بوک و توییتر – با اینستاگرام تنها پلتفرم اصلی بالاتر می رود.

نحوه فروش در Pinterestارزش متوسط ​​سفارش در رسانه های اجتماعیکاربران Pinterest به طور متوسط ​​58/95 دلار سفارش دارند

در اینجا نحوه کسب درآمد در اینستاگرام را بیابید.

از سال 2018 ، تخمین زده می شود که پینترست بیش از 175 میلیون کاربر فعال ماهانه داشته باشد ، 75 میلیون نفر از آنها فقط در ایالات متحده است!

به عبارت دیگر, آی تی’معدن طلا برای فروشگاه های تجارت الکترونیک, و اگر قصد دارید تجارت خود را افزایش دهید ، نمی توانید این واقعیت را نادیده بگیرید.

دان’هنوز یک فروشگاه تجارت الکترونیک دارید؟ مشکلی نیست.

مگر اینکه تو’به نوعی از فناوری جادوگری استفاده کنید ، ساده ترین راه برای ایجاد فروشگاه تجارت از طریق یک وب سایت سازنده مانند Shopify یا BigCommerce است.

به سادگی قرار دهید, سازنده وب سایت ، همچنین به عنوان یک فروشگاه اینترنتی یا تجارت الکترونیکی شناخته می شود ، یک بستر آنلاین است که به شما امکان می دهد وب سایت با کمی دانش و دانش فنی ایجاد کنید.!

راهنمای مفید ما در مورد نحوه ساخت فروشگاه آنلاین را از اینجا بخوانید.

اگر قبلاً یک فروشگاه تجارت الکترونیک دارید ، خارق العاده است! این مقاله نیز برای شما مناسب است. در مورد بحث ادامه دهید:

 • چگونه فروش در Pinterest می تواند برای شما موثر باشد.
 • تفاوت میان ‘ثروتمند’ پین و ‘قابل خرید’ پین هنگام فروش در Pinterest.
 • چگونه می توانید از طریق بازاریابی وابسته به پینترست درآمد دهید.

1

نحوه فروش در Pinterest?

شما می توانید از طریق چه چیزی در Pinterest بفروشید’به نام ‘پین غنی’ پین هایی هستند که به شما امکان می دهند کالاهایی را که در Pinterest می بینید ، خریداری کنید.

Rich Pins نه تنها وب سایت شما را به حساب Pinterest شما متصل می کنند ، بلکه به طور خودکار محصول شما را تغییر می دهند’اطلاعات مربوط به Pinterest هنگام بروزرسانی آن.

مواردی مانند قیمت گذاری ، در دسترس بودن و اطلاعات مربوط به فروشگاه همگی بین این دو همگام سازی شده اند و باعث صرفه جویی در ساعت ورود به سیستم Pinterest و به روزرسانی همه محصولات خود می شوند تا سایت خود را به صورت دقیق بازتاب دهند..

پین غنی در PinterestRich Pins به شما امکان می دهد محصول خود را به کاربران نشان دهید’اطلاعات مستقیماً در Pinterest

BigCommerce ابزاری دارد که کاملاً با Pinterest یکپارچه است ، به طوری که وقتی شما (یا شخص دیگری) محصول را روی صفحه Pinterest بچسبانید ، پین قیمت و شمارش موجودی را به شما نشان می دهد.

به این ترتیب ، میلیون ها کاربر Pinterest قادر خواهند بود تا ببینند که برای خرید در دسترس است و روی وب سایت تجارت الکترونیکی خود کلیک کنید.

Rich Pins این امکان را برای افرادی که در جستجوی محصولاتی هستند از شما آسان می کند.

Psssssst!

فقط به شما اطلاع دهیم که BigCommerce فقط یک پیشنهاد محدود زمان را در اختیار شما قرار می دهد و در هنگام ثبت نام در یک برنامه پولی ، تا 3 ماه رایگان هزینه می دهید! ایده آل برای آماده سازی سرمایه گذاری Pinterest برای تعطیلات تعطیلات. یک آزمایش رایگان 15 روزه انجام دهید تا ببینید’برای شما مناسب است.

2

چی’تفاوت بین پین های غنی و پین های قابل خرید?

پیش از این ، میلیون ها کاربر Pinterest نمی توانستند’محصولات خود را مستقیماً در Pinterest خریداری کنید.

آنها مجبور بودند محصول مورد نظر خود را پیدا کنند و بر روی آن کلیک کنند تا به فروشگاه اینترنتی آن که از آنجا آمده است بروند ، سپس محصول را در آنجا خریداری کنند.

اما اگر می توانستید از این مرحله بگذرید ، و مشتریان خود را مستقیماً در Pinterest بخرید؟ در مورد راحتی صحبت کنید!

خوب ، در سال 2016 ، Pinterest معرفی کرد ‘پین های قابل خرید’ که در آن کاربران می توانند محصولات را بدون اینکه از Pinterest هدایت شوند ، خریداری کنند.

خریدن یکی از بهترین سازندگان وب سایت تجارت الکترونیکی است که امروزه در دسترس است, و آنها’با Pinterest همکاری کردیم تا بازدید کنندگان بتوانند محصولات شما را بدون ترک Pinterest خریداری کنند.

برای دیدن نحوه کارکرد آن ، به کلیپ کوتاه گرافیکی زیر نگاهی بیندازید:

نحوه فروش در Pinterest - پین قابل خرید

همانطور که می بینید ، میلیون ها کاربر روزانه Pinterest اکنون این فرصت را دارند که محصولات شما را مستقیماً در Pinterest خریداری کنند. این امر باعث می شود آن ها بسیار راحت تر برای آنها فراهم شود و فرصت های گسترده ای را برای شما برای فروش محصولات بیشتر باز کند.

پین های قابل خرید در حال حاضر فقط در ایالات متحده موجود هستند و منحصر به فروشگاه های Shopify و BigCommerce هستند. شما می توانید اینجا را کلیک کنید تا نگاهی به نحوه Shopify بیندازید’پین قابل خریداری است.

3

چگونه بازاریابی وابسته روی Pinterest کار می کند?

برای کسانی که با بازاریابی وابسته ناآشنا هستند ، بگذارید’شروع می کنیم با توضیح دقیقاً این چیست.

بازاریابی وابسته جایی است که شما برای ارتقاء محصول خود توسط یک شرکت دریافت می کنید.

شرکت ها می توانند با استفاده از یک لینک ویژه که به عنوان یک لینک وابسته شناخته می شود ، فروش خود را از کجا ببینند. اگر یکی از مشتریانشان از طریق تبلیغات شما محصولی را خریداری کند ، از این کمیسیون کاسته می شود. ساده.

به Pinterest بیشتر از یک پلتفرم رسانه های اجتماعی فکر کنید. مردم می آیند تا به دنبال چیزهایی باشند و در بیشتر مواقع برای خرید نباشند.

اگر خود را وارد برنامه بازاریابی شرکت های وابسته کنید ، تمام کاری که باید انجام دهید اینست که شروع به اصلاح شرکتهای تبلیغاتی خود کنید’ محصولات در حالی که لینک وابسته خود را اضافه می کنید.

خرید و پین کردن در Pinterest

اگرچه داشتن وب سایت شخصی شما نیست’همیشه لازم است ،’شایان ذکر است که بسیاری از برنامه های وابسته به شما نیاز دارند که یکی از آنها را داشته باشید. بنابراین ، اگر بازاریابی وابسته چیزی برای شماست’دوباره علاقه مندید ، نمودار مقایسه ما را برای بهترین سازندگان وب سایت استفاده کنید.

یکی از بهترین موارد در مورد Pinterest نحوه استفاده کاربران با بازپرداخت های شما است. 80٪ از کل پین ها repins هستند و معمولاً یک پین 3 و نیم ماه طول می کشد تا 50٪ از درگیری آن را بدست آورید. این بدان معناست که یک پین به طور متوسط ​​هفت ماه زندگی می کند – در مقایسه با هفت دقیقه در توییتر!

هنوز بهتر است, شما نمی’حتی لازم است که یک عکس زیر را ببینید. از آنجا که کاربران کل Pinterest را برای محصولات جستجو می کنند ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که اطمینان حاصل کنید که توضیحات مربوط به بازپرداخت های شما دارای کلمات کلیدی مرتبط در آنها است.

آی تی’بهتر است ابتدا به اطراف نگاه كنید و ببینید دیگران چگونه محصولات مشابه را توصیف می كنند تا در هنگام جستجو برای آن دسته از محصولات ، واقعاً احساساتی را كه مردم در حال تایپ کردن هستند احساس كنند. فقط اطمینان حاصل کنید که افشای کامل ارائه می دهید که بازپرداخت شما برای اهداف وابسته است.

از این گذشته ، هر چه کلمات کلیدی شما دقیق تر باشد ، افراد بیشتر از قبل حاشیه شما را خواهند دید و هر چه تعداد افرادی که جلوی شما را می بینند بیشتر باشند ، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

4

نتیجه گیری: نحوه فروش در Pinterest

پینترست یکی از بزرگترین کانال های رسانه های اجتماعی امروز در جهان است.

اگرچه فیس بوک کاربران بیشتری دارد ، Pinterest کانال بهتری برای فروش محصولات برای دارندگان مشاغل است و میانگین هر دلار برای هر معامله بسیار بیشتر از سایر شبکه های رسانه های اجتماعی است..

به یاد داشته باشید ، بسیاری از بازدید کنندگان Pinterest در حال حاضر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات هستند. آنها در آنجا نیستند که به روزرسانی های دوستان را مشاهده کنند ، آنها به Pinterest برای دیدن محصولات ، الهام گرفتن و خرید مراجعه می کنند.

بنابراین ، اگر هنوز محصولات خود را در Pinterest به نمایش نمی گذارید ، قطعاً باید این کار را در نظر بگیرید.

با استفاده از Shopify یا BigCommerce ، می توانید اطلاعات مربوط به محصول خود را در اختیار کاربران قرار دهید تا مستقیماً در Pinterest با استفاده از Rich Pins مشاهده کنند.

شما همچنین می توانید به آنها اجازه دهید محصولات خود را بدون ترک Pinterest خریداری کرده و روند معامله آنها را با پین های قابل خرید بسیار آسانتر کنید.

اگر قبلاً محصولات خود را در Pinterest می چسبانید ، باید از Shopify استفاده کنید’پین های قابل خرید ، برای اینکه خرید مستقیم از شما کاربران راحت باشد.

گذشته از فروش محصولات خود, Pinterest همچنین یک روش عالی برای کسب درآمد از طریق بازاریابی وابسته ارائه می دهد.

ساده ترین راه برای امیدوار کردن در باند باند چرخاندن پول ، بررسی راهنماهای 10 برنامه برتر بازاریابی وابسته در Pinterest و یافتن مواردی است که برای شما مفید است!

برای بهترین شانس موفقیت ، شما’به وب سایت احتیاج دارید.

Shopify یکی از جهان است’بهترین سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک ، با ارائه زمینه های حرفه ای طراحی شده برای فروشگاه و بیش از 1000 برنامه برای اضافه کردن ابزارهای بیشتر به فروشگاه شما.

BigCommerce یکی دیگر از گزینه های درخشان است و کاملاً با Pinterest یکپارچه است.

بنابراین ، اگر قصد فروش در Pinterest را دارید ، حتماً Shopify یا BigCommerce را بررسی کنید. آنها برای فروش در Pinterest ضروری هستند.

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map