1 & 1 بررسی میزبانی IONOS: آیا ارائه دهنده میزبانی مناسب برای شما است؟


بهترین برای

میزبانی ابر


1 و 1 IONOS

امتیاز کلی

4 از 5 ستاره

1&1 IONOS ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد است. این نرم افزار دارای زمان قابل توجهی از 99.8٪ است ، در حالی که بسته های میزبان آن دارای پشتیبان گیری روزانه سایت ، محافظت در برابر ضد هرزنامه و بسیاری دیگر از ویژگی های مفید دیگر است. برخی از پیشنهادات آن از سایرین قوی تر است. ادامه مطلب را بخوانید تا متوجه شوید که آیا’ارائه دهنده مناسب برای نیازهای شما.

جوانب مثبت و منفی 1 چیست&1 IONOS?

طرفداران

 • یکی از ارزانترین ارائه دهنده هاستینگ در بازار است
 • هر مشتری یک دستیار پشتیبانی اختصاصی دریافت می کند

منفی

 • کنترل پنل باطن دارای تاریخ و غیره
 • خیلی دوستانه مبتدی نیست
 • برخی از هزینه های پنهان / غیر منتظره
 • بررسی های آنلاین نشان می دهد که کمک و پشتیبانی اغلب کم می شود

نمای کلی از 1&1 IONOS

1&1 از سال 1988 معامله می شود. 1 شد&1 IONOS در سال 2018 ، با رسالت خود در زمینه توانمند سازی مشاغل از طریق فناوری قدرتمند ، به جلو حرکت می کند.

این پنج نوع مختلف میزبانی وب سایت را ارائه می دهد:

 • مشترک (میزبانی وب)
 • VPS
 • اختصاصی
 • وردپرس
 • ابر

با چنین طیف گسترده ای از میزبانی که در دسترس است ، جای تعجب ندارد که 1&1 IONOS مدیریت می کند 12 میلیون دامنه و نگه می دارد 8 میلیون قرارداد مشتری در سراسر جهان.

این’تعداد زیادی از مردم اما 1&1 IONOS نیست’حق برای همه پس برای شما مناسب است?

ما این ارائه دهنده هاستینگ را برای مشاغل کوچک یقه سفید. این به خاطر همین است بسته های همه جانبه ، قیمت گذاری نسبتاً ارزان و تمرکز جدی روی امنیت و قابلیت اطمینان.

گفت: 1&1 IONOS’ بررسی های آنلاین یک کیف مخلوط است. بسیاری از مردم ستایش های خود را می خوانند ، اما عده ای نگران کننده از خدمات ضعیف مشتری ، افزودنی های دزدکی و بدهی های مستقیم برای سخت لغو شکایت دارند.

اجازه دهید’کمی عمیق تر حفاری کنید تا ببینید 1&1 IONOS’ نقاط ضعف از نقاط قوت آن بالاتر است و آیا ارائه دهنده دیگری ممکن است شما را بهتر بشناسد:

اطلاعات بیشتر

 • آیا می خواهید در مورد میزبانی ابری اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ مقاله ما را در اینجا بخوانید بهترین ارائه دهندگان میزبانی ابر برای یافتن بهترین گزینه ها برای شما
 • آیا شما بعد از بهترین های بهترین هستید؟ بررسی ما در مورد بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب, جایی که ما سه ارائه دهنده برتر بازار را با هم مقایسه می کنیم

قابلیت اطمینان و عملکرد

شما نمی’می خواهم یک ماشین است که’دائما در حال شکستن است – به خصوص اگر مجبور شوید هر روز از آن استفاده کنید تا به محل کار و کار بروید. همین مورد در مورد ارائه دهنده میزبان شما نیز صدق می کند. شما به یک سرویس قابل اعتماد نیاز دارید که وب سایت شما هموار و روان کار کند.

این جایی است که زمان بروزرسانی و خرابی وارد می شود. Uptime نشان می دهد که مدت زمان یک وب سایت به چه میزان زنده و فعال است و زمان خرابی این است که چند بار سایت ها می روند “پایین” و در دسترس بازدید کنندگان نیست.

اولین چیزی که می توان گفت وجود دارد’هیچ چیزی به اندازه 100٪ به موقع نیست. به روزرسانی ها و رفع این معناست که همیشه موارد غیرقابل اجتناب وجود خواهد داشت. اما شما ارائه دهنده خود را می خواهید’حداکثر سرعت ممکن است تا حد ممکن به آن نمره عالی برسد.

1&1 IONOS دارای امتیازات عالی است. در وب سایت خود ادعا می کند که “تقریباً 100٪ به موقع”, و هنگامی که ما آن را آزمایش کردیم ، این درست ثابت شد: 1&1 IONOS با 99.98٪ به موقع به بازار آمد.

قابلیت اطمینان یون و 1 و 11&1 IONOS با سرعت و امنیت بیشتری در اختیار کاربران خود قرار داده و چندین مرکز داده را با پشتیبان گیری و محافظت از فایروال ترکیب می کند.

بنابراین’ثبات را به دست آورد ، اما سرعت چیست؟ در امروز’در جهان ، سرعت وب سایت بسیار مهم است – به ویژه در تلفن همراه. اگر سایت شما بین فقط در نظر گرفته می شود یک و سه ثانیه بارگیری در تلفن همراه, آنجا’شانس 32٪ از آن بازدید کننده رها!

بازدیدکنندگان بی تاب هستند و زمان بارگذاری صفحه می تواند وب سایت شما را ایجاد کرده یا خراب کند. آنجا’فقط اگر کسی به اندازه کافی طولانی به دیدن آن آویزان نباشد ، هیچ نکته ای ندارد. 1&1 IONOS نیست’سریعترین ارائه دهنده میزبانی در غرب ، اما این کار را نمی کند’خیلی بد انجام بدی.

1&1 IONOS دارد 15 مرکز داده – شما’معمولاً به یکی از نزدیکترین افراد به شما داده می شود ، مگر اینکه شما باشید’دوباره به برنامه ای بروید که بتوانید مرکز داده خود را انتخاب کنید. بسته به اینکه کدام یک از 15 مرکز داده استفاده می شود ، عملکرد متفاوت خواهد بود.

در کل ، 1&1 IONOS نمی کند’نوارهای سریع تری از رقیب مانند HostGator داشته باشید. اما آن’کاملاً در گرد و غبار باقی نمانده است. وب سایت شما باید نسبتاً سریع بارگیری شود ، و بازدیدکنندگان را نتواند پای خود را ببندد و به دکمه عقب دسترسی پیدا کند.

اطلاعات بیشتر

 • قابلیت اطمینان و عملکرد به ویژه برای مشاغل مهم است: بررسی ما درباره بهترین میزبانی وب برای مشاغل کوچک را بخوانید برای دیدن شکست از سه میزبان کسب و کار کوچک

ویژگی های میزبانی

وقتی ویژگی ها به دست می آیند ، 1&1 IONOS یک کیسه مختلط است. میزبانی ابری و برنامه های میزبانی اختصاصی آن نسبتاً قوی است ، در حالی که میزبانی مشترک و میزبان VPS هر دو بسیار ضعیف هستند. در تحقیقات ما ، 1&1 IONOS برای ویژگی ها 3/5 را کسب کرد و در رتبه یازدهم از 12 ارائه دهنده ما در جزئیات قرار گرفت.

در زیر می توانید برخی از ویژگی های اصلی – از جمله ذخیره سازی – برای برنامه های میزبانی مشترک ، Cloud و VPS را مشاهده کنید:

برنامه میزبانی به اشتراک گذاشته Cloud VPS لینوکس یا ویندوز SSL ذخیره سازی ترافیک حسابهای ایمیل دامنه
میزبان لینوکس میزبان لینوکس میزبانی لینوکس ، میزبانی ویندوز اختیاری
گواهینامه SSL Wildcard گواهینامه SSL Wildcard گواهینامه SSL Wildcard
فضای وب 100 گیگابایتی تا 500 گیگابایتی 50 GB تا 160 گیگابایت حافظه SSD 50 GB تا 160 گیگابایت حافظه SSD
ترافیک نامحدود ترافیک نامحدود ترافیک نامحدود
25 تا 500 اکانت ایمیل 10،000 حساب ایمیل 250 حساب ایمیل
1 دامنه رایگان به مدت 12 ماه 1 دامنه رایگان به مدت 12 ماه

تقسیم ویژگی های میزبانی مشترک

هنگام صحبت از ویژگی های میزبانی مشترک ، 1&1 IONOS اساساً بمب می زند. برای مبتدیان ، این کار را نمی کند’t دارای داشبورد استاندارد cPanel در صنعت باشید ، به جای آن از گزینه جایگزین ساده خود استفاده کنید. از آنجا که بسیاری از افراد با میزبانی مشترک شروع به کار می کنند ، این تجربه را برای کسانی که به آن نیاز دارند آسان تر می کند. ما’این موضوع را با جزئیات بیشتر در بخش سهولت استفاده پوشش داده است.

1&1 IONOS’ برنامه های میزبانی مشترک ارزان است ، اما آنچه را می پردازید دریافت می کنید. ذخیره سازی ، هزینه های ترافیک و قدرت (هسته های CPU) ترکیبی از آن هستند اشکالی ندارد و بسیار ناامید کننده. قیمت پایین آن ممکن است برای 3.99 دلار اضافی در ماه ، جذاب باشد ، اما صادقانه’بیشتر از ارزش بهار کردن برای یک برنامه InMotion (بهترین ارائه دهنده میزبانی مشترک ما).

شکستن ویژگی های میزبانی VPS

مورد اصلی ما از برنامه های میزبانی VPS این است که آنها’فقط کمی… ضعیف. آنها به طور متوسط ​​کمتر هسته پردازنده (قدرت) و رم (حافظه) کمتری نسبت به رقبا دارند ، بنابراین شما ممکن است سایت خود را کندتر از آن باشید که با ارائه دهنده دیگری میزبان باشید. دوباره ، آنها’برنامه های ارزان قیمت ، و آن’تجارت. برای میزبانی قوی VPS ، توصیه می کنیم در صورت داشتن سایت وردپرس ، به جای InMotion یا Bluehost دقت کنید..

تجزیه و تحلیل ویژگی های میزبانی ابر

میزبانی ابر چیزی 1 است&1 IONOS واقعاً خوب عمل می کند. قدرت آن در مقیاس پذیری آن نهفته است. با هشت طرح مختلف در دسترس است ،’فوق العاده آسان برای به روز رسانی به عنوان و هنگامی که شما نیاز دارید. با برنامه Cloud M فقط 10 دلار در ماه شروع کنید ، و با انتخاب ترافیک ، برنامه Cloud Flex (350 دلار در ماه) را آسان کنید..

1 و 1 ویژگی های یونی1&1 میزبانی ابر IONOS قویترین خدمات آن است

تقسیم ویژگی های میزبانی اختصاصی

آی تی’یک داستان مشابه با 1&1 IONOS’ برنامه اختصاصی میزبانی آنجا’مقدار زیادی از قدرت در ارائه؛ اگر وب سایت شما در حال ترافیک جدی است ،’در دستان بسیار ایمن. 1&1 IONOS دارای 15 مرکز داده در سراسر جهان است – بیش از دو برابر تعداد نزدیکترین رقیب. قادر به انتخاب یک مرکز داده است که’نزدیک بودن به مخاطبان شما برای نگه داشتن هرچه سریعتر سایت شما بسیار مهم است.

اطلاعات بیشتر

 • مقایسه بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب و ویژگی های اصلی آنها در نمودار مقایسه میزبانی وب

راحتی در استفاده

میزبانی می تواند یک چیز هولناک برای نزدیک شدن باشد ، خصوصاً اگر شما باشید’دوباره برایش تازه است خبر خوب این است که واقعاً چنین نیست’لازم است! ارائه دهنده هاست خوب زندگی شما را تا حد امکان آسان می کند. پس چطور 1&1 IONOS قدم می گذارد تا مشتریان خود را در خانه احساس کنند?

یکی از موارد اساسی که باید در نظر بگیرید رابط مشتری است. کنترل پنل جایی است که شما سایت و حساب کاربری خود را مدیریت می کنید و رابط کاربری نحوه تنظیم کنترل پنل و نحوه تعامل با آن است..

کنترل پنل جایی است که می توانید آنالیزها را پیگیری کنید ، کمپین های بازاریابی راه اندازی کنید یا حساب های ایمیل خود را مدیریت کنید. اما چگونه حرکت آسان است؟ پس از همه ، آن را’رابط کاربری واقعا مهم نیست’هر بار که کنترل پنل را باز می کنید میگرن می کنید.

بیشتر ارائه دهندگان هاستینگ مانند HostGator و Bluehost از cPanel استفاده می کنند که یک کنترل پنل محبوب و قابل اعتماد است. 1&1 IONOS با استفاده از تنظیمات خاص خود این روند را می شکند.

آی تی’همه به خوبی متفاوت هستند ، اما حقیقت این است, 1&1 IONOS می تواند با به روزرسانی کنترل پنل خود انجام دهد. آی تی’قدمت قشنگی دارد ، و بصری ترین رابط کاربری خارج از کشور نیست. این می تواند گیج کننده و عادت کند.

با توجه به 1&1 IONOS صاحبان مشاغل کوچک را هدف قرار می دهد و هرکسی از مبتدیان گرفته تا فناوری های دیگر ، می تواند کارهای بیشتری انجام دهد تا خدمات آن کاربر پسند تر شود. برای تایمرهای اول یا مبتدیان عصبی ، ما نمی خواهیم’توصیه 1&1 IONOS.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی عالی مشتری می تواند همه تفاوت ها را ایجاد کند’برای شرکتهای میزبان اهمیت ویژه ای دارد. اگر مشکلی در وب سایت شما پیش نیامد ، می خواهید سریعترین زمان ممکن به صورت آنلاین برگردد.

1&1 IONOS 365 روز در سال پشتیبانی تلفنی 24/7 را ارائه می دهد, و همچنین یک پایه دانش روشن که در آن می توانید سوالات متداول و راهنماهای چگونگی یافتن را پیدا کنید. آنجا’گزینه چت زنده است ، اما نه همیشه یک عامل در دسترس است. برخی از برنامه ها مانند میزبانی اختصاصی و VPS نیز ارائه می دهند پشتیبانی ایمیل رایگان.

این سرویس ها خوب هستند ، اما می توان آنها را مورد استفاده قرار داد و از دست داد. ممکن است مشکل شما همیشه به همان سرعت یا کارآمد شما حل نشود’d مانند ، که وقتی کاربران 1 پیدا می کنند&1 IONOS ناامید کننده است.

خوشبختانه ، از آنجا که این شرکت 1 شد&1 IONOS ، در آنجا’اکنون یک ویژگی پشتیبانی اضافی است. اکنون بصورت رایگان و رایگان از مشاور شخصی شخصی پشتیبانی خود را دریافت می کنید.

1 و 1 عامل پشتیبانی یونی ها1&1 IONOS در حال حاضر مشاور شخصی شخصی شما را به شما می دهد تا به هر سؤالی که ممکن است پاسخ دهید ، کمک کند. این امر به ویژه هنگام تنظیم سایت شما مفید است

1&1 IONOS به وضوح منابع مشتری زیادی را به کار گرفته است ، اما آیا این ترجمه به یک سرویس خوب تبدیل می شود? نه همیشه. و آن’فقط یک سوال در مورد سرعت پاسخ نیست…

همانطور که در بالا ذکر کردیم ، 1&1 IONOS بررسی های بسیار خوبی دارد – و ، اجازه دهید’فراموش نکنید ، میلیون ها مشتری احتمالاً راضی که هرگز بررسی را ترک نکرده اند. با این حال ، در بررسی های منفی چند مکرر مکرر وجود دارد که ما کمی نگران کننده بودیم.

در ابتدا ، اشاره های مختلفی به دستیاران خدمات بی ادب مشتری وجود دارد و مشتریانی که در حال تعقیب هستند. دان’اشتباه کنید – بسیاری از ما در خدمات به مشتری کار کرده ایم و همه ما نیز خوب می دانیم که مشتری است نیست’همیشه درست است. اما هنوز هم’روند نگران کننده ای.

به نظر می رسد بخش اعظم این ناامیدی برای مصرف کنندگان و دستیارها از سوی برخی ناشی شده است کمی طراحی شده شرایط و ضوابط مربوط به فسخ قرارداد شما ، که ما هستیم’در بخش زیر پوشش داده شده است.

برنامه های قیمت گذاری

پوله که دنیا رو میچرخونه. همچنین باعث می شود که وقتی سرتان می چرخید ، سرتان دور و دور شود’دوباره سعی می کنید قیمت های مختلف میزبانی مشترک ، بسته های Pro و افزونه های ایمیل را با یکدیگر مقایسه کنید.

1&1 IONOS یکی از ارزان ترین سازندگان در آنجا است. مسلماً’ارزان ترین قیمت نیست – به طور متوسط ​​، برنامه میزبانی مشترک آن 36٪ بیشتر از HostGator هزینه دارد – اما مطمئناً برخی از قیمت ها را برای سر خود دارد (به روشی مناسب).

برنامه های قیمت گذاری خراب شد

اینجا’تقسیم برنامه های مختلف قیمت میزبانی ارائه شده توسط 1&1 IONOS بسیاری از برنامه ها به جز میزبانی ابر دارای تبلیغات بلند مدت هستند که ما در حال اجرا هستیم’در زیر گنجانده شده است.

میزبانی مشترک

 • ضروری: 4 دلار در هر ماه
 • کسب و کار: 8 دلار در هر ماه (تبلیغی: 1 دلار برای ماه اول)
 • کارشناس: 14 دلار در ماه

میزبانی VPS

 • VPS S: 2 دلار در هر ماه
 • VPS M: 10 دلار در هر ماه
 • VPS L: 20 دلار در ماه (تبلیغ: 2 دلار در هر ماه به مدت 6 ماه)
 • VPS XL: 30 دلار در هر ماه
 • VPS XXL: 40 دلار در ماه

اختصاصی میزبانی وب

برنامه های SSD / NVMe:

 • A8i SSD: 75 دلار در هر ماه (تبلیغ: 55 دلار در هر ماه به مدت 3 ماه)
 • L-16 SSD: 90 دلار در هر ماه (تبلیغ: 70 دلار در هر ماه به مدت 3 ماه)
 • XL-32 NVMe: 140 دلار در هر ماه (تبلیغی: 120 دلار در هر ماه به مدت 3 ماه)
 • XL-64 NVMe: 170 دلار در ماه (تبلیغ: 150 دلار در هر ماه به مدت 3 ماه)

برنامه های HDD:

 • A8i HDD: 70 دلار در هر ماه (تبلیغ: 50 دلار در هر ماه به مدت 3 ماه)
 • L-16 HDD: 80 دلار در هر ماه (تبلیغ: 60 دلار در هر ماه به مدت 3 ماه)
 • XL-32 HDD: 110 دلار در هر ماه (تبلیغ: 90 دلار در هر ماه به مدت 3 ماه)
 • XL-64 HDD: 140 دلار در هر ماه (تبلیغی: 120 دلار در هر ماه به مدت 3 ماه)

میزبانی وردپرس

 • ضروری: 9 دلار در هر ماه (تبلیغ: 1 دلار در هر ماه به مدت 12 ماه)
 • کسب و کار: 11 دلار در هر ماه (تبلیغ: 5 دلار در هر ماه به مدت 12 ماه)
 • حرفه ای: 15 دلار در ماه (تبلیغی: 9 دلار در هر ماه به مدت 12 ماه)

میزبانی ابر

 • Cloud Hosting M: 15 دلار در ماه
 • Cloud Hosting L: 25 دلار در ماه
 • Cloud Hosting XL: 35 دلار در ماه
 • Cloud Hosting XXL: 65 دلار در ماه

این معاملات بسیار جذاب است. با 1&1 IONOS ، شما فقط می توانید شروع کنید 1 دلار در هر ماه! فقط بخاطر داشته باشید که تبلیغات به پایان رسید ، شروع به پرداخت قیمت معمولی خواهید کرد, بنابراین مطمئن شوید که شما چقدر می دانید’بیشتر از این خط شارژ خواهید شد.

بهترین ارزش برای پول

برای بیشتر افراد ، میزبانی مشترک محل شروع است. در این مورد, 8 دلار در هر ماه برنامه تجاری بهترین ارزش را برای پول ارائه می دهد برای وب سایت های منظم.

فقط 4 دلار در ماه اضافی در هر ماه در مقایسه با برنامه ضروری ، شما یک ذخیره سازی 90 گیگابایتی اضافی ، و 15 بانک اطلاعاتی دیگر و حساب ایمیل دریافت می کنید. با استفاده از این برنامه سایت شما می تواند حدود 100 بازدید کننده در دقیقه را کنترل کند.

برنامه تجاری برای حداکثر پنج وب سایت مناسب است. اگر شما’دوباره یک شرکت جدی را اداره می کنید و به چیزی بیش از آن احتیاج دارید ، 14 دلار برنامه ماهانه به شما امکان تحمل واقعی برای جلبک خود را نیز می دهد. این طرح شامل 500 گیگابایت ذخیره سازی ، 500 بانک اطلاعاتی و 500 اکانت ایمیل است – شما حتی محافظت از بدافزار SiteLock را باز می کنید تا تهدیدات ناخوشایند را در خود نگه دارید..

در حالی که برنامه کسب و کار فقط برای حدود 100 بازدید کننده در دقیقه مناسب است ، اما طرح کارشناس می تواند حدود 300 نفر را کنترل کند’برای 6 دلار اضافی در هر ماه بد نیست!

هزینه های پنهان

1&1 IONOS با قیمت خود مقدم است. تا زمانی که وقتی توجه می کنید توجه کنید’مجبور نیستید برنامه خود را انتخاب کنید’گرفتار هرگونه هزینه مخفی شوید.

حداقل ، در تئوری. ما چندین بررسی آنلاین را پیدا کردیم که از اتهامات غیر قابل توضیح شکایت دارند. 1 قیچی کردن&1 IONOS’ شرایط و ضوابط ، ما باید فرض کنیم که این مسئله به جای هر چیز دیگری در اشتباه است. این گفته است که کنسل کردن قرارداد شما کاملاً مشکل است – ما’به زودی به آن نگاه خواهم کرد.

وجود دارد مبلغ 50 دلار در برنامه میزبانی اختصاصی تعیین شده است. اگر می خواهید از 1 استفاده کنید&1 IONOS MyWebsite سازنده وب سایت یا نرم افزار بازاریابی ایمیل ، شما نیاز دارید ثبت نام در یک برنامه و پرداخت هزینه اضافی در هر ماه. برخی از برنامه ها همچنین مبلغ کمی را برای تهیه پشتیبان هزینه می کنند.

این حرکت نزولی جزئی 1 است&1 IONOS ارائه خدمات بسیار زیادی در زیر یک سقف. بخش عالی این است که آنها’همه آسان برای ادغام و کار یکپارچه با هم. اشکال این است که مردم انتظار دارند که همه چیز در یک بسته قیمت گنجانده شود ، و همه اینها آنقدر ارزان نیست که شما انتظار دارید.

1&1 IONOS نیز ارائه می دهد سیاست خطری ندارد برنامه هایی که مشترک هستند و VPS که به شما امکان پذیر است هر زمان لغو کنید, پس اگر شما’شما از خدمات آن راضی نیستید ، شما نمی دانید’یک سنت از دست بده.

در کل ، 1&1 IONOS برنده شد’حساب بانکی خود را بشکنید. آی تی’یکی از ارزانترین ارائه دهنده هاستینگ در بازار است و تبلیغات آن سازگار بوده و ارزش مناسبی را ارائه می دهد. افزودنیهایی وجود دارد که می توانید آنها را خریداری کنید ، اما آنها’مجبور نشوید فقط دان’وقتی زمان تمدید فرا می رسد تعجب کنید و قیمت ها به نرخ عادی بازگردند.

قرارداد خود را فسخ کنید

همانطور که در بخش های فوق اشاره کردیم ، فسخ قرارداد شما نیست’همیشه یک فرآیند آسان با 1 انجام دهید&1 IONOS اینجا’یک نقل قول مستقیم از شرکت است’شرایط و ضوابط:

“4.2 شما می توانید قرارداد خود را با ما از طریق تلفن ، از طریق صفحه کنترل خود ، از طریق نامه و ایمیل لغو کنید. هنگامی که ما درخواست لغو شما را پذیرفتیم ، تأیید کتبی لغو در اختیار شما قرار می گیرد. درخواست های لغو نامه و نامه باید حداقل سه روز کاری قبل از تاریخ تمدید شما دریافت شود. تا زمانی که تأیید کتبی ما را برای شما صادر نکنیم ، درخواستهای لغو تلقی نمی شود که دریافت و پذیرفته شوند.”

تایید کتبی’? مشکلی نیست. ‘حداقل سه روز کاری قبل از تاریخ تجدید شما’? به اندازه کافی عادلانه. ‘تا زمانی که تأیید کتبی ما را برای شما صادر نکنیم ، درخواستهای لغو تلقی نمی شود که دریافت و پذیرفته شوند’?

ایستاد – بنابراین من نمی دانم’آیا تا زمان تصمیم به تأیید درخواست من ، قرارداد من را فسخ کنید؟ و آنجا’هیچ زمانی برای این کار وجود ندارد؟ به نظر می رسد کمی خاموش است ، درست است?

با توجه به این شرایط و ضوابط ، یک ایمیل درخواست لغو می تواند فرضی بی پاسخ بنشیند – به اشتباه یا به صورت انتخاب – و مشتری دارای قدرت رسمی صفر برای اجرای آن است..

Enes از رانچو کوردووا ، کالیفرنیا نوشت:

“من درخواست فسخ خدمت برای فوریه را دارم. می بینم که آنها هنوز در ماه مارس و آوریل به من متهم هستند. با آنها تماس گرفتم و آنها گفتند, “بله شما درخواست لغو کرده اید اما لغو نمی شود.” سپس ، آنها حساب من را لغو کردند ، اما فاکتورهای مارس و آوریل را پس ندادند.”

در عمل ، احتمالاً بیشتر درخواست های لغو به صورت حرفه ای و به موقع انجام می شود – اجازه دهید’فراموش نکنید که این یک شرکت با چندین میلیون مشتری است. اما 1&1 IONOS مطمئناً در این شرایط فضای زیادی را برای پوشاندن کمر خود در این شرایط باقی گذاشته است ، و این کار را نمی کند’ما را با یک اعتماد به نفس پر کنید.

اطلاعات بیشتر

 • دیان’قیمت های مورد نظر خود را پیدا کنید? مقاله ما را در مورد بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب ارزان بخوانید برای پیدا کردن خدمات با کیفیت با قیمت های مناسب

1&1 IONOS در مقابل رقبا

هرکسی که به دنبال ارائه دهنده هاستینگ است ، می داند که تعداد شرکت های زیادی در آنجا وجود دارند ، همه برای موقعیت و توجه جنجال می زنند. 1&1 IONOS به اندازه کافی طولانی بوده است تا بتواند مکانی در این صندوق کسب کند – اما فقط در کجا می نشیند?

در تحقیقات ما ، دریافتیم 1&1 IONOS از 12 ارائه دهنده میزبانی که آزمایش کرده ایم در مکان نهم قرار دارد. این کار می تواند در سهولت استفاده و خدمات به مشتریان بهتر عمل کند ، اما انواع بسیار خوبی از انواع میزبانی و همچنین ارزش خوبی برای پول را ارائه می دهد.

حقیقت این فقط چیزهایی بیشتر از فقط میزبانی فراهم می کند واقعاً 1 می سازد&1 IONOS از جمعیت ایستادگی می کند.

هنگام در نظر گرفتن رقبای خود ، 1&1 IONOS می تواند چند مورد از HostGator در مورد پشتیبانی مشتری یاد بگیرد. ما’d همچنین Bluehost را برای هر کاربر WordPress توصیه می کند.

HostGator نمرات کامل را برای کمک و پشتیبانی در تحقیقات ما به ثمر رساند ، که در رتبه دوم رتبه دوم ما قرار می گیرد. Bluehost به دلیل داشتن میزبانی برتر وردپرس توسط خود وردپرس به عنوان ارائه دهنده هاست توصیه می شود. Bluehost بهترین ارائه دهنده برتر در تحقیقات ما بود, و ارائه دهنده میزبانی به خوبی تثبیت شده است.

اطلاعات بیشتر

 • برای یک طرف در کنار به هر ارائه دهنده میزبان نگاه کنید, نمودار مقایسه میزبانی وب خود را بررسی کنید
 • می خواهید درباره HostGator اطلاعات بیشتری کسب کنید? بررسی کامل ما را بخوانید تا دریابیم که چرا ما آن را خیلی توصیه می کنیم
 • به Bluehost علاقه مندید? بررسی عمیق Bluehost ما را بررسی کنید و ببینید که آیا’انتخاب مناسب میزبانی برای شماست
 • آیا سایت وردپرسی دارید؟? بررسی ما در مورد بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس را بخوانید و بهترین گزینه امروز خود را کشف کنید

1&1 بررسی میزبانی IONOS: خلاصه

با مجموعه ای از برنامه ها و نرم افزارهای اضافی مانند بازاریابی ایمیل ، ثبت دامنه و بستر سازنده وب سایت ، 1&1 IONOS جعبه های زیادی را تیک می زند.

هنوز کارهایی برای کار کردن وجود دارد – رابط کاربری آن منسوخ و گیج کننده است ، در حالی که پشتیبانی مشتری آن ضربه خورده و از دست رفته است (خصوصاً در مقایسه با سایر ارائه دهندگان ، مانند HostGator.) با این حال ، 1&1 IONOS آن را نشان داده است’از زمان واگذاری مجدد آن در سال 2018 ، گامهای بزرگی را در جهت درست برداشته است.

ما این ارائه دهنده را برای مشاغل کوچک و افراد توصیه می کنیم ، اما نه برای مبتدیان کل. دارای میزبانی ابری خوب و برنامه های میزبانی اختصاصی است ، اما هرکسی پس از میزبانی مشترک یا VPS باید در جایی دیگر جستجو کند.

1&1 IONOS دارای ویژگی ها و برنامه های کافی برای مقیاس واقعی یک تجارت است و قیمت های رقابتی را برای کسانی که با بودجه شروع می کنند بسیار عالی ارائه می دهد. با این حال ،’نامناسب است برای مبتدیان به دلیل رابط کاربری چالش برانگیز آن.

می تواند 1&1 IONOS یکی باشد شما میخواهی؟ امروز آن را امتحان کنید یا به نمودار مقایسه ما برای ارائه دهندگان برجسته تر نگاهی بیندازید.

1 مورد ما را پیدا کرد&1 بررسی IONOS مفید است?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map