Bluehost Review: آیا بهترین میزبان سایت شماست؟


بهترین برای

بهترین ارائه دهنده میزبان کلی


امتیاز کلی

5 از 5 ستاره

Bluehost ارائه دهنده هاستینگ با خدمات به مشتریان قوی ، uptime و ارزش پول است. اگر به دنبال میزبانی یک سایت وردپرس هستید ، این ارائه دهنده خدمات برای شماست. برخی از ویژگی های Bluehost نسبت به سایرین قوی تر است – برای کسب اطلاعات بیشتر بخوانید.

آیا میزبان وب Bluehost برای شما است?

چند دقیقه برای تحقیق در مورد بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب صرف کنید ، و بلافاصله بلافاصله Bluehost روی رادار شما قرار می گیرد – آن را’استفاده گسترده و بسیار محبوب است. اما چه چیزی Bluehost را از بسته جدا می کند؟ آیا دقیقاً همان چیزی است که شما دارید’دوباره به دنبال آن هستید ، یا ارائه دهنده دیگری مناسب تر خواهد بود?

ما’در اینجا مهمترین عوامل تصمیم گیری را در عمق ، اما برای شروع ، پوشش می دهم’s Bluehost در یک نگاه:

گرافیک توضیحات رتبه بندی ستاره

ما’ما آزمایش کاربران خود را از ارائه دهندگان میزبانی برتر انجام داده ایم و یافته های خود را برای هر ارائه دهنده مقایسه کرده ایم تا هرکدام را در حد امکان با رتبه بندی کنیم. Bluehost’نقاط قوت خاص بودند پشتیبانی مشتری ، بروزرسانی سرور و ارزش پول.

چه کسی Bluehost بهترین برای?

Bluehost’پشتیبانی مشتری ، به موقع قوی و برنامه های مبتدی مقرون به صرفه آن را به یک قابل اعتماد ارائه دهنده میزبانی اگر شما’دوباره به دنبال قابلیت اطمینان قدیمی هستید ، Bluehost یک انتخاب عالی است. این’چرا ما’به آن امتیاز داده ام بهترین ارائه دهنده میزبانی کلی در بازار. Bluehost همچنین بهترین انتخابی است که می توانید در صورت انتخاب خود انجام دهید’مجدداً میزبان یک سایت وردپرس هستید – آن’عنوان کسب کرد ببرای میزبانی وردپرس در تحقیق ما ، و خود WordPress.org از سال 2005 Bluehost را توصیه می کند. ما همچنین فکر می کنیم’در این صورت ، بسیار مناسب برای میزبانی وب سایت عکاسی است’نوع چیز شماست.

Bluehost به طور خلاصه

Bluehost مستقر در یوتا در سال 2003 به صحنه آمد. از آن زمان ، آن را’s به یکی از ارائه دهندگان پیشرو در خدمات میزبانی وب تبدیل شد و در حال حاضر متعلق به گروه بین المللی استقامت است که صاحب رقیب HostGator است. Bluehost در حال حاضر قدرت دارد بیش از دو میلیون وب سایت در سرتاسر جهان ، در درجه اول از مرکز داده های او در یوتا.

مزایا و معایب

جوانب مثبت

 • زمان سرور قابل اعتماد: Bluehost ضمانت به موقع فوق العاده رقابتی با 99.98٪ را ارائه می دهد
 • یکپارچه سازی وردپرس یکپارچه: نمی توانست’راه اندازی سایت وردپرس از طریق Bluehost آسان تر خواهد بود
 • قیمت گذاری در سطح بودجه: قیمت ها حتی پس از سال اول هنوز هم رقابتی هستند و انواع برنامه های قیمت گذاری مرتب در آنجا معنی می دهد’گزینه ای مناسب برای هر سایت است

منفی

 • هزینه های اضافی: تن از افزودنیهای اختیاری در هنگام پرداخت ، وارد سبد خرید شما می شوند’قبل از خرید این موارد را برای شما انتخاب کرده است
 • ذخیره سازی: Bluehost در مقایسه با رقبا ، مقدار کمی ذخیره سازی در برنامه اصلی خود را ارائه می دهد

قابلیت اطمینان و عملکرد

ما گفتیم Bluehost قابل اعتماد است و منظور ما این بود: Bluehost دارای 99.98٪ ضمانت به موقع عالی. هیچ میزبان وب نمی تواند 100٪ به موقع ارائه دهد ، بنابراین 99.98٪ نمایش قدرتمندی است – تقریباً یک ساعت و 45 دقیقه از کار افتادگی در سال ترجمه می کند. این’ثانیه دوم فقط برای Hostgator ، که 99.99٪ زمان به روز را ارائه می دهد.

نمودار مقایسه درصد uptime bluehost

انواع میزبانی وب و امکانات

Bluehost شش نوع میزبان مختلف ارائه می دهد: وردپرس مشترک ، مشترک ، WooCommerce ، VPS ، WordPress مدیریت شده و اختصاصی. ما’در بررسی قیمت گذاری Bluehost ما جزئیات هر نوع را شکسته اید ، اما به طور کلی می توانید به تفاوت هایی از این دست فکر کنید:

 • به اشتراک گذاشته شده: ارزانترین و ساده ترین سرویس عمومی
 • WordPress به اشتراک گذاشته شده: ارزان ترین و ساده ترین راه برای میزبانی یک سایت وردپرس
 • WooCommerce: بهترین راه برای میزبانی فروشگاه آنلاین با وردپرس
 • VPS: به اندازه میزبانی اختصاصی گران نیست و هنوز هم برای سایتهای تجاری که باید فراتر از اصول اولیه باشند خوب است
 • مدیریت WordPress: ویژگی های حتی بیشتر برای سایت میزبان وردپرس شما
 • اختصاصی: گرانترین ، بلکه قدرتمندترین سرویس میزبانی

وردپرس و Bluehost

وردپرس Bluehost را به عنوان ارائه دهنده میزبانی وب شماره یک خود توصیه می کند – و همین’هیچ شاهکار کوچکی نیست ، که از شرکتی ناشی می شود’در زمان خود با میزبان وب بی شماری سروکار داشته است. اگر شما’در حال حاضر مجدداً دارای سایت WordPress هستید ، سپس Bluehost بهترین میزبان وب است که می توانید با آن کار کنید. و اگر تو’مجدداً روی Bluehost قرار داده اید ، پس حتماً باید راه اندازی سایت خود را با WordPress.org در نظر بگیرید – می توانید فقط با یک کلیک آن را از طریق داشبورد Bluehost خود نصب کنید..

نحوه نصب وردپرس در Bluehost

سایر ویژگی های Bluehost

ادغام یکپارچه وردپرس Bluehost است’برجسته ترین ویژگی ، اما قطعاً آن نیست فقط ویژگی. ما’مابقی Bluehost را گردآوری کرده اید’بهترین پیشنهادات زیر:

ثبت دامنهBluehost هنگام ثبت نام در یک برنامه یک ساله ، یک دامنه رایگان را برای برخی از کاربران فراهم می کند. با این حال ، این پردازنده شامل هزینه ثبت دامنه (بین 10 تا 15 دلار) نیست ، که شما’من هنوز هم مجبور به پرداخت هزینه.
سازنده وب سایتآنجا’یک سازنده سایت کشیدن و رها کردن برای کسانی که ایده ای از آنچه می خواهند بسازند ، دارند ، اما دان نکنید’مهارت های HTML و CSS به اندازه کافی تیز دارید.
انتقال دادهBluehost بسیاری از برنامه های خود انتقال داده نامحدود را ارائه می دهد. با این حال ، Bluehost نیز فراهم می کند محافظت از پردازنده – اطلاعات بیشتر در مورد این زیر.
cPanelBluehost از “cPanel” Control Panel که یک سیستم مدیریت سایت محبوب است. این شرکت همچنین پشتیبان گیری رایگان ارائه می دهد ، بنابراین شما نمی خواهید’فایل های کلیدی سایت را گم کنید.
ذخیره سازیبسته به برنامه ای که شما استفاده می کنید ، Bluehost از 50 گیگابایت تا فضای ذخیره سازی نامحدود برای پرونده های سایت شما پیشنهاد می کند. اگر تمام کاری که می خواهید انجام دهید اجرای یک وبلاگ وردپرس با کلمات و تصاویر است ، برنامه 50 گیگابایتی خوب خواهد بود ، زیرا استفاده از این فضای ذخیره سازی مدتی طول می کشد..

یکی از ویژگی های مشترک میزبانی وب که Bluehost است فاقد مهاجرت رایگان است اگر شما’مجدداً به دنبال مهاجرت یک سایت موجود به Bluehost هستید ، ارائه دهنده این کار را با هزینه 149.99 دلار انجام می دهد. خبر خوب این است که این هزینه مهاجرت حداکثر 5 وب سایت و 20 حساب ایمیل را در بر می گیرد.

قیمت گذاری

Bluehost در تحقیقات ما رتبه بسیار بالایی دارد ارزش پول, با نمره 4.6 / 5. بهترین قسمت؟ تمام برنامه های Bluehost با 30 روز ضمانت بازگشت پول ارائه می شود. میزبانی مشترک Bluehost است’ارزان ترین طرح ، با قیمت 2.95 دلار در ماه برای سال اول و 7.99 دلار در ماه پس از آن. میزبانی اختصاصی گرانترین برنامه است که از 79.99 دلار در ماه شروع می شود.

قیمت گذاری bluehostهمیشه در Bluehost فروشی وجود دارد

قیمت های شروع Bluehost:

 • میزبانی مشترک: 2.95 دلار در هر ماه ، با 7.99 دلار در هر ماه تجدید می شود
 • میزبانی مشترک وردپرس: 2.95 دلار در هر ماه ، با 7.99 دلار در هر ماه تجدید می شود
 • میزبان WooCommerce: 6.95 دلار در هر ماه ، با 13.99 دلار در هر ماه تجدید می شود
 • میزبانی VPS: 18.99 دلار در هر ماه ، با 29.99 دلار در هر ماه تجدید می شود
 • میزبانی وردپرس مدیریت شده: 19.95 دلار در هر ماه ، با 29.99 دلار در هر ماه تجدید می شود
 • میزبانی اختصاصی: 79.99 دلار در هر ماه ، با 119.99 دلار در هر ماه تجدید می شود

قیمت Bluehost در مقابل قیمت رقبا

ارائه دهنده Shared Hosting VPS Hosting اختصاصی میزبانی وب WordPress Bluehost میزبان در حرکت
2.95 دلار 18.99 دلار 79.99 دلار 2.95 دلار
2.75 دلار 29.95 دلار 119 دلار 5.95 دلار
$ 6.39 29.19 دلار 105.69 دلار $ 6.99

کدام برنامه بهترین ارزش پول است?

اگر شما’دوباره به هاستینگ وب سایت خود مراجعه نکرده اید’عظیم ، پس توصیه می کنیم از Bluehost شروع کنید’برنامه های WordPress Shared یا Shared وردپرس را برنامه ریزی می کند. آنها’دوباره ارزان ترین ، و هنوز هم ویژگی های متنوعی را ارائه می دهید. هنگامی که سایت شما از این برنامه های مشترک پیشی می گیرد ، همیشه می توانید به گزینه های مناسب تر اما با امکانات بهتر ارتقا دهید.

هزینه های اضافی Bluehost

متأسفانه ، بیشتر ارائه دهندگان هاستینگ در هنگام پرداخت سبد مجازی شما را با موارد اضافی پر می کنند. این شانس ها و غایات باعث افزایش قیمت برنامه شما می شود ، اما همیشه می توانید قبل از خرید ، آنها را بردارید.

با این حال, بسته به نوع وب سایت شما ، برخی از این موارد اضافی ارزش پول دارند’دوباره دنبال زمین می گردید اینجا’مروری بر رایج ترین موارد اضافی شما’وارد می شوم به:

گرافیک هزینه های مخفی bluehost

در مورد این موارد اضافی و اینکه آیا شما هستید اطلاعات بیشتری کسب کنید’در بررسی کامل قیمت گذاری Bluehost به آنها احتیاج خواهیم داشت.

برنامه Bluehost خود را لغو کنید

Bluehost’ضمانت برگشت 30 روزه پول به این معنی است که شما برای تست سیستم عامل و یافتن این موضوع مدتی وقت می گیرید’برای شما اما آن’مهم این است که این تصمیم را ظرف 30 روز اول بگیریم ، زیرا پس از آن ، Bluehost نمی کند’پیشنهاد هر بازپرداخت یا لغو.

راهنمای ما برای ارزانترین ارائه دهندگان میزبانی وب

بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب

به میزبانی Node.js علاقه دارید؟ بهترین ارائه دهندگان Node.js را کشف کنید

امنیت

بهترین نشانه وب سایت امن گواهی SSL (لایه های امن سوکت) است. گواهینامه های SSL به کاربران اطلاع می دهد که هرگونه اطلاعاتی که در سایت شما به اشتراک می گذارند بی خطر خواهد بود ، و این گواهینامه ها توسط نماد قفل و نشان “https” در ابتدای آدرس وب.

هر طرح Bluehost دارای یک گواهینامه SSL رایگان است ، بنابراین شما هرگز نباید در مورد بازدید کنندگان نسبت به اخطار عدم اطمینان سایت خود نگران باشید. برای امنیت پیشرفته تر ، می توانید یک گواهی حق بیمه SSL را نیز با 49.99 دلار در سال خریداری کنید. این یک سرمایه گذاری شایسته برای سایت های تجارت الکترونیکی یا هر سایتی است که کاربران با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سیستم می شوند و یا اطلاعات حساسی را ارائه می دهند (مانند اطلاعات کارت اعتباری).

از دیگر ویژگی های امنیتی رایگان Bluehost می توان به محافظت در برابر Spam Assassin ، محافظت از لینک مستقیم و دسترسی Secure Shell اشاره کرد. در اصل ، Bluehost شامل اقدامات امنیتی بیش از حد کافی برای خارج کردن یک سایت استاندارد از زمین است – اما اگر شما هم باشید’دوباره به دنبال مقیاس کردن سایت یا فروش آنلاین خود هستید ، ممکن است بخواهید در چند مورد اضافی سرمایه گذاری کنید.

Bluehost بسیاری از اقدامات امنیتی اضافی را برای انتخاب ارائه می دهد ، اما می توانند به سرعت آنرا افزایش دهند و صورتحساب شما را افزایش دهند’مهم است که عاقلانه انتخاب کنید. به عنوان مثال ، SiteLock Find (امنیت پیشرفته برای تجارت الکترونیکی) فقط 1.99 دلار در ماه هزینه دارد ، اما اگر می خواهید آن را خریداری کنید ، باید سالانه 23.88 دلار در سال صورتحساب خود را پرداخت کنید. این’هنوز هم برای اطمینان از محافظت از خریداران آنلاین شما بسیار زیاد نیست ، اما سخت نیست که در صورت پرداخت احساس کوری کنید.

راهنما و پشتیبانی

Bluehost برای پشتیبانی مشتری از شماره یک در تحقیقات ما استفاده می کند و 5/5 ایده آل کسب می کند. آن دارد یک گزینه های مختلف پشتیبانی, از جمله چت زنده ، بلیط پشتیبانی ایمیل و پشتیبانی تلفنی 24/7. یکی از کاربران دارای Bluehost است’پشتیبانی مشتری به عنوان “درجه یک,” با استناد به تجربیات خود در مورد گزینه چت زنده:

“من’چند مورد که عمدتاً ناشی از خطاهای شخصی من بوده است ، وجود داشته است’همیشه به من کمک می کند تا آنها را اصلاح کنم. آنها’با من تماس مستقیم برقرار می کنم ، و من واقعاً نمی دانم’فکر می کنم من’برای گپ زدن با شخصی باید بیش از ده دقیقه صبر کرد.”

صفحه اصلی پشتیبانی bluehost

این شرکت بسته به نیاز شما سه شماره پشتیبانی فنی مختلف ارائه می دهد:

 • پرسش های عمومی
 • VPS و میزبانی اختصاصی
 • کمک وردپرس

یک چیز خوب در مورد Bluehost’وب سایت این است که پاسخ های فوری را در صفحه اصلی راهنما برای برخی از موضوعات رایج تر ارائه می دهد. مثلاً بگویید می توانید’نحوه انتقال سایت وردپرس خود را از میزبان دیگر بفهمید – می توانید روی آن صفحه در صفحه راهنما کلیک کنید ، سپس چندین روش برای حل مسئله خود از جمله مقاله راهنما ، چت زنده و شماره تلفن خاصی که باید با آنها تماس بگیرید نشان داده می شود..

اگر شما’احساس می کنم به خصوص فن آوری زرنگ ، آن را’ارزش دارد که سعی کنید پاسخ خودتان را در Bluehost بیابید’انجمن های پشتیبانی آی تی’اغلب انجام تحقیقات به طور مستقل سریعتر انجام می شود و در نهایت درک بهتری از نحوه عملکرد یک سایت ارائه می شود. ما Bluehost را آزمایش کردیم’خودمان چت زنده می کنیم و دریافتیم که در واقع پاسخ های فوری بود متناسب با سؤالات خاص ما ، و این کار را نکرده است’بر روی کیفیت.

صفحه فرود چت زنده bluehost

رضایت مشتری

مشتریان Bluehost بیشتر از این سیستم عامل تحت تأثیر قرار می گیرند’خدمات کمک و پشتیبانی. یکی از کاربران به نام رابین نوشت:

“من’بیش از پنج سال در وب سایت وردپرس من از Bluehost استفاده کردم. من’چند بار بود که سایت من به دلیل مشکلات افزونه نصب شده خراب شده است ، و من نمی توانستم’بفهمید چه کاری انجام دهید هربار که به من کمک کردند سریع مسئله را برطرف کنم. بسیار توصیه شده.”

مایکل ، یکی دیگر از کاربران Bluehost ، گفته بود:

“من’من یک متخصص وب سایت نیست ، بنابراین من فکر می کنم’بهتر است قبل از اینکه کلیک کنم و چیزی را بشکنم از کسی بپرسم. هر وقت من’من یک سوال داشتم ، من’من از گفتگوی زنده استفاده کردیم – با میانگین مدت انتظار سه ثانیه برای اینکه کسی به من بپیوندد. من’همیشه در کمتر از پنج دقیقه یک جواب سریع و واضح از یک نماینده دوستانه دریافت می کرد.”

رابط bluehostتمیز و بصری ، رابط Bluehost یک رویا است

گذشته از پشتیبانی مشتری, زمان به روز و وردپرس ادغام نقاط قوت ایستگاه Bluehost نیز هستند. این کار برای پول نیز بسیار خوب است – تا زمانی که به یاد داشته باشید در هنگام پرداخت ، چشمانتان را برای هزینه های اضافی پوست کنده نکنید. مایکل حتی در ادامه نوشت:

“فقط همه چیز را با دقت بخوانید تا بدانید که چه چیزی هستید’دوباره ثبت نام کنید همچنین به برنامه ها و موارد اضافی توجه کنید – بدانید که وب سایت شما چه چیزی می خواهد ، و به سادگی از بقیه خودداری کنید.”

و ما’د باید موافقت کنم!

محدودیت ها

بسیاری از مشتریان Bluehost از عدم ویژگی های از پیش نصب شده ابراز ناامیدی کرده اند. آی تی’درست است که Bluehost چیزهای زیادی برای ارائه دارد ، اما آن را’همچنین صادق است که شما باید فعالانه انتخاب کنید و کدام یک از پیشنهادات مورد نظر را در سایت خود انتخاب کنید – و غالباً با هزینه اضافی.

محصولات اضافی

اکنون ما در مورد موارد اضافی می دانیم هزینه که باید خارج از برنامه Bluehost شما خریداری شود. اما موارد اضافی زیادی وجود دارد انجام دادن در هر برنامه Bluehost گنجانده شده است. در حقیقت ، ابتدایی ترین طرح بدون استخوان که می توانید با Bluehost خریداری کنید (طرح اولیه مشترک ، 2.75 دلار در ماه / قیمت مقدماتی) هنوز همراه است:

 • 50 گیگابایت حافظه SSD
 • پهنای باند غیرمتعارف
 • گواهی SSL رایگان (به یاد داشته باشید؟!)
 • 1 دامنه گنجانده شده است
 • 5 دامنه پارک شده
 • 25 دامنه فرعی

و اگر یک ردیف را به سمت برنامه Plus Shared (با قیمت مقدماتی 4.95 دلار در ماه) سرمایه گذاری کنید ، تعداد وب سایت ها ، ذخیره SSD ، دامنه ها ، دامنه های پارک شده و دامنه های فرعی نامحدود می شوند. Plus Shared همچنین با یک صندوق پستی Office 365 و فیلتر ایمیل ضد اسپم از طریق کارشناسان هرزنامه ، 30 روز رایگان به شما می دهد..

سر بالا!

Bluehost isn’فقط یک ارائه دهنده هاستینگ – آن را نیز به عنوان یک عملکرد ثبت نام دامنه, این بدان معنی است که می توانید بدون استفاده از یک سرویس شخص ثالث ، دامنه را جستجو و خریداری کنید. همچنین این بدان معنی است که می توانید خدمات ثبت نام دامنه و هاستینگ خود را از همان حساب مدیریت کنید.

هزینه نام دامنه چقدر باید باشد?

یک مبتدی’راهنمای نام دامنه

افکار نهایی

در رتبه بندی کلی میزبانی ما, Bluehost در اول می آید, پیش از میزبانی وزنهای سنگین مانند HostGator و GoDaddy. در رده های فردی ، Bluehost در رده های اول قرار دارد خدمات مشتری, دوم برای زمان به روز, و دوم برای ارزش پول. آی تی’همچنین بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای مدیریت a وردپرس سایت با.

اگر ویژگی های یکپارچه اولویت اصلی شما هستند ، بنابراین ممکن است شما بهتر از InMotion باشید تا Bluehost – مثل ما’دیده ام ، Bluehost’هزینه اضافی و هزینه های اضافی می تواند گیج کننده باشد.

نتیجه گیری ما؟ همه اینها به اهداف سایت شما بستگی دارد – اما اگر خودتان باشید’دوباره به دنبال مقرون به صرفه بودن و قابلیت اطمینان هستید ، Bluehost یک ارائه دهنده خوب است.

11

سؤالات متداول

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map