بررسی میزبانی iPage: ارزان و تا حدودی شاد

ارزش هنگام نگاه داشتن به خدمات میزبانی وب مورد توجه زیادی است ، زیرا بسیاری از آنها ویژگیهای مشابهی را ارائه می دهند. در حالی که می توانید محصولات را با سرعت ، زمان پاسخ و ویژگی های غیرمعمول متمایز کنید ، همه چیز به ارزش خود کم می کند. به عبارت دیگر ، چقدر عملکرد و پشتیبانی می توانید با بهترین قیمت بدست آورید?


این’منظره ای که iPage می گیرد به قلب. iPage برخی از ارزانترین قیمت های مقدماتی را با قیمت 2 دلار در هر ماه ارائه می دهد. البته قیمت پس از آن دوره اولیه بالا می رود اما در آنجا’بدون شک یکی از کمترین هزینه های ما است’هنوز برای کاربران جدید دیده شده است.

اما آیا یک بار برای اولین بار کم است که iPage را به عنوان میزبان وب مناسب برای شما مناسب کند؟ اجازه دهید’برای دیدن آنچه که iPage ارائه می دهد ، به ویژگی های گوناگون ، تضمین ها و برنامه های میزبانی وب بروید.

طرفداران:

 • قیمت مقدماتی بسیار پایین برای میزبانی مشترک
 • دامنه های رایگان در برنامه های میزبانی وب بی شماری

منفی:

 • قیمت های پس از مقدمه کمی گیج کننده است
 • برنامه اولیه VPS ارزش رقابتی ندارد

iPage: تاریخچه مختصر

iPage به عنوان یک شرکت مدت زمان طولانی است. این در سال 1998 تاسیس شد ، اگرچه بایگانی اینترنتی’سوابق نشان می دهد که تا سال 1999 دامنه iPage.com بدون استفاده و برای فروش بود.

بدون در نظر گرفتن ، iPage زندگی را به عنوان یک سرویس دهنده وب شروع کرد – اساساً یک صفحه فرود مانند یاهو. در سال 2002 ، این شرکت به عنوان ارائه دهنده هاستینگ وب که در حال حاضر متعلق به گروه استقامتی است ، همان شرکتی است که دوباره در آن فعالیت کرد Bluehost و میزبان. در شکل فعلی ، iPage میزبان بیش از یک میلیون وب سایت و دارای دو مرکز داده است.

قابلیت اطمینان & کارایی

اکثر خدمات میزبانی وب ، ادعاهای گرانبهایی را در مورد زمان به روز خود از جمله 99.99 درصد ضمانت و مواردی از این دست ارائه می دهند. نه با iPage. شرکت نمی کند’به هیچ وجه ادعای به روز خود را در صفحه فرود خود نکنید.

تحقیقات ما نشان داد که iPage حدود 99.94 درصد زمان به روز دارد ، که تقریباً بیش از پنج ساعت در هر سال خرابی است. این’ساعت های زیادی در یک سال تقویم نیست ، اما به خاطر داشته باشید که رقبا دوست دارند Bluehost و SiteGround درصد آپدیت در حدود 99.98 داشته باشد. با این وجود بسته به نوع سایتی که در حال اجراست ، زمان بروز 99.94 درصد ممکن است در حاشیه خطا باشد.

با این وجود نتایج متناقضی در آنجا وجود دارد. میزبانی حقایق از بروزرسانی 99.97 درصد زمان بروزرسانی در سال 2017 برای iPage خبر داد که در کمتر از سه ساعت خرابی در یک سال می افزاید. شاید iPage خودشان را کوتاه بفروشند!

امکانات

iPage برخلاف سایر خدمات میزبانی وب ، a “تک سایز” برنامه میزبانی مشترک. اصول اولیه این طرح شامل فضای نامحدود دیسک ، پهنای باند مقیاس پذیر ، دامنه رایگان و نام دامنه نامحدود است. شما همچنین یک سازنده وب سایت رایگان دریافت می کنید که’محدود به شش صفحه ، و بهینه سازی موبایل. اکثر میزبان وب سایت از کنترل پنل cPanel استفاده می کنند ، اما iPage برای کنترل پنل vDeck انتخاب می کند.

به ویژگی نام دامنه نامحدود توجه کنید ، که برای حساب های اصلی غیر معمول است. آی تی’هنوز مشخص نیست که اگر با آجیل بروید و با 10 سایت زنده بروید ، iPage چقدر بیمار خواهد بود ، اما اگر 2 یا 3 را انتخاب کنید ، احتمالاً خوب خواهد بود.

ویژگی پهنای باند مقیاس پذیر نیز جالب است. از نظر ارزش آن’همه تفاوت آن با پهنای باند نامحدودی که میزبان وب ارائه می دهند متفاوت نیست. نکته قابل توجه این است که iPage مایل است یک عدد را برای آنچه قرار می دهد قرار دهد “نامحدود” به معنای. آی تی’نوع غیرمستقیم است ، اما هنوز تصوری از آنچه انتظار دارید را به شما می دهد.

این شرکت می گوید ضریب پهنای باند پهنای باند آن قادر به پشتیبانی است “بیش از 99.95 درصد است” از مشتریان خود’ درخواست پهنای باند. iPage برای کسانی که خط مشی های خود را از بین می برند ، گفت که با وب سایت همکاری خواهد کرد تا به آنها در انتقال به یک برنامه میزبانی مناسب تر کمک کند..

برخی دیگر از مبانی iPage Cover شامل نصب یک کلیک برای WordPress ، پشتیبانی از Drupal ، Joomla ، PixelPost و همچنین سیستم عامل های انجمن مانند Gbook و phpBB است..

اگرچه iPage نمی کند’این واقعاً در صفحه فرود آن تبلیغ می کند ، خدمات دیگری فراتر از میزبانی مشترک ارائه می دهد. آنجا’میزبان تخصصی وردپرس است که شامل یک دامنه رایگان به مدت یک سال ، فضای ذخیره سازی نامحدود و پهنای باند و مضامین و افزونه های از پیش نصب شده. اگر کمی بیشتر بپردازید ، از پشتیبانی اختصاصی WordPress ، حذف بدافزار خودکار و امنیت SiteLock نیز برخوردار می شوید.

بررسی ویژگی های iPageiPage Hosting یک لیست از ویژگی های لباسشویی را ارائه می دهد. بین این و قیمت گذاری ، مبتدی ها می توانند بدتر عمل کنند

پکیج سرور خصوصی مجازی (VPS) مبتدی آن ، به نام Basic ، دارای یک پردازنده تک هسته ای ، 1 گیگابایت رم ، 40 گیگابایت فضای دیسک ، 1 باند پهنای باند ، 1 آدرس IP و دامنه رایگان برای یک سال است..

صاف بودن که ارزش چندانی ندارد. یک پردازنده تک هسته ای در VPS به سادگی گزینه خوبی نیست و معمولاً بسته های VPS سطح پایین پهنای باند کمی بیشتر دارند. اما ثبت دامنه رایگان فوق العاده خوبی است.

اگر به یک سرور اختصاصی نیاز دارید که در آن می توانید iPage سخت افزاری را نیز ارائه دهید.

استفاده از iPage آسان است?

ثبت نام در یک حساب iPage نسبتاً ساده است. این کار با یک جعبه جستجو واحد شروع می شود که در آن یک نام دامنه جدید پیدا می کنید یا یکی از آنها را که قبلاً متعلق به آن هستید وارد کنید اگر جستجوی دامنه جدید را انتخاب کنید ، نه تنها نشان می دهد که .COM مورد نظر شما در دسترس است ، بلکه دامنههای سطح بالا دیگری مانند .NET ، .CLUB و .US.

در صفحه بعد مدت زمان خود را انتخاب می کنید. برای به دست آوردن بهترین قیمت مطلق ، باید برای سه سال ثبت نام کنید ، اما گزینه های 1- و 2 ساله نیز وجود دارد.

در مرحله بعد ، iPage از شما می خواهد انواع افزودنیهای مختلف را انتخاب کنید. چندین افزودنی به طور پیش فرض انتخاب شده است ، اما می توانید آنها را قبل از اتمام لغو کنید. افزودنیهای انتخاب شده به صورت خودکار شامل حریم خصوصی دامنه ، امنیت وب سایت و تهیه نسخه پشتیبان سایت و بازیابی آن هستند.

سایر افزودنیها عبارتند از بهینه سازی وردپرس ، بسته ای که شامل مضامین و افزونه ها ، تشخیص و حذف بدافزار خودکار ، کنترل پنل سفارشی و سطح پشتیبانی بالاتر می باشد. آنجا’همچنین گزینه گواهی SSL و G Suite از Google است.

برخی از این افزونه ها ارزش نگهداری دارند. حریم خصوصی دامنه ، که برای سال اول 10 دلار و سال بعد 13 دلار هزینه دارد ، اطلاعات شخصی شما را خصوصی نگه می دارد. اگر شما’از این گزینه استفاده کنید ، سپس نام ، آدرس و شماره تلفن شما در یک پایگاه داده عمومی صاحبان سایت به نام پایگاه داده Whois پایان می یابد. برای برخی تماسهای سرد خود را مهار کنید.

تهیه نسخه پشتیبان سایت در هر ماه 1 دلار هزینه دارد و احتمالاً ارزش آن را دارد (شما پیش پرداخت تمام مدت تعهد خود را انجام می دهید) تا از این طریق هیچ کدام از اطلاعات سایت خود را از دست ندهید.

بعد از پرداختن به افزودنی ها ، به صفحه پرداخت می روید و به زودی برنامه میزبانی شما آماده پیمایش می شود.

قیمت گذاری & ارزش پول

در حالی که iPage نمی کند’برنامه های متفاوتی را در اختیار شما قرار می دهد که براساس طول مدت تعهد اولیه شما ، انواع مختلف قیمت گذاری را دارند. اگر مثلاً یک دوره سه ساله را انتخاب کنید ، ماهانه 2 دلار پرداخت می کنید. پس از پایان دوره اولیه شما ، هر ماه 8 دلار به عنوان قیمت عادی پرداخت می کنید.

اگر برنامه دو ساله را انتخاب می کنید ، قیمت هر ماه 2.50 دلار است و پس از دو سال تمام شدن 9 دلار در ماه. برنامه سه ساله در هر ماه 3 دلار و پس از آن شما’مبلغ 10 دلار را در هر ماه برای بقیه وقت خود با iPage پرداخت خواهید کرد. آی تی’یک سیستم قیمت گذاری عجیب و غریب طراحی شده است که شما را تشویق به ثبت نام برای سه سال برای دریافت iPage می کند’بهترین قیمت معمولی.

بسته های میزبانی وردپرس دارای دو سطح است. اولین مورد 3.75 دلار در ماه برای دوره مقدماتی است که پس از آن قیمت معمولی 7.50 دلار است. برنامه بالاتر WP Essential سطح بالاتر 7 دلار در ماه برای دوره اولیه با قیمت معمولی 10.50 دلار است.

برای بسته های VPS ، iPage با قیمت مقدماتی 20 دلار (به طور منظم 25 دلار) شروع می شود و تا 80 دلار در هر ماه (100 دلار معمولی) افزایش می یابد. در همین حال میزبانی اختصاصی ، با 120 دلار شروع می شود و تا 240 دلار تمام می شود.

مکان iPage در جهان میزبان

اگر شما’دوباره آماده به مدت سه سال متعهد شدیم ، iPage ارزانترین قیمت اولیه را برای میزبانی مشترک ما ارائه می دهد’تا حالا دیده شده. اگر با دو سال بروید ،’هنوز ارزان تر از بسیاری از خدمات دیگر با قیمت 2.50 دلار است ، و اگر یک سال قیمت آن را انتخاب کردید’تقریباً مشابه برخی از ارزانترین خدمات ما است’نگاه کردم.

از آنجا که قیمت های متفاوتی دارد ، تنها قیمت 8 دلار در هر ماه با شرکت های میزبان وب بزرگتر رقابتی است. قیمت های اختصاصی وردپرس آن خوب است و قیمت پایه آن 3.75 دلار در هر ماه بسیار پایین است ، اما برنامه اساسی VPS به اندازه ی جای دیگر مناسب نیست..

صرف نظر از قیمت ، این واقعیت که شما می توانید بیش از یک دامنه در هاست اشتراکی و بدون پرداخت هزینه اضافی استفاده کنید ، یک گزینه standout است.

نتیجه گیری: آیا iPage برای شما مناسب است?

اگر قیمت گذاری سه سال اول برای شما مهم است ، iPage یک انتخاب عالی است. آنجا’هیچ مقایسه ای با آن 2 دلار در هر ماه از قیمت میزبان وب نداریم’دیده ام. پس از آن عرضه اولیه ، قیمت ها معمولی تر هستند و اگر با تعهدات کوتاه مدت برای اولین بار بروید ، در واقع می توانند بالاتر باشند.

به طور کلی ، iPage در قیمت های اولیه خود برای میزبانی مشترک ، ارزش بسیار زیادی را ارائه می دهد ، و مطمئناً برای کسانی که تازه با یک وب سایت جدید شروع به کار می کنند ، ارزشمند است..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map