بررسی SiteGround: سرویس جامد ، پشتیبانی از کیفیت

وقتی به موزون ، محصولات هنری فکر می کنید تمایل دارید به سفال ، لباس و حتی شاید قهوه فکر کنید ، اما میزبانی وب؟ چه نوع بحث دیوانه وار است? SiteGround آنچه را میزبانی وب می نامد ارائه می دهد “با دقت ساخته شده است.” می گوید سرعت شور و اشتیاق آن است ، راه حل های امنیتی ویژگی های آن ، و پشتیبانی فنی از غرور آن است.


مطمئناً خوب به نظر می رسد ، اما چگونه تمام این صحبت های بازاریابی در واقعیت از بین می رود؟ این’آنچه در این مقاله قصد دارد تا با انتخاب بی پایان خدمات میزبانی وب ، راه خود را پیدا کند. چگونه می دانید کدام یک برای شما مناسب است یا خدمات مورد نیاز خود را ارائه می دهد؟ قیمت مناسب چیست و چه چیزی’مقدار مجنون پول است ، یا بستگی دارد?

اجازه دهید’برای پاسخ به برخی از این سؤالات ، به جزئیات SiteGround شیرجه بزنید و به شما در تصمیم گیری بهتر در مورد میزبانی وب کمک می کنیم. SiteGround در رده بندی میزبان وب ما در رده پنجم قرار دارد و 80٪ جامد را به خود اختصاص داده است. اجازه دهید’وارد چرا؟.

طرفداران:

 • پشتیبان گیری روزانه خودکار به صورت رایگان
 • به روزرسانی های خودکار وردپرس برای همه کاربران
 • صفحات پایه دانش عالی

منفی:

 • ارزانترین میزبانی وب در اطراف نیست

SiteGround: تاریخچه مختصر

مستقر در بلغارستان ، SiteGround در سال 2004 توسط گروهی از دوستان خارج از اتاق خوابگاه های دانشگاه خود تأسیس شد. این شرکت دارای سه دفتر در اروپا و یک دفتر در ایالات متحده است که بیش از 400 نفر در آن کار می کنند. این می گوید که میزبان بیش از یک میلیون دامنه است.

قابلیت اطمینان & کارایی

SiteGround دارای صفحه اختصاصی به شماره زمان بروزرسانی است ، که معیاری (بیان شده درصدی) از میزان فعال بودن و پخش آنلاین شبکه است..

SiteGround ادعا می کند زمان حداکثر 99.99 درصد است. با این حال ، تحقیقات ما این تعداد اندکی پایین تر از 99.98 درصد است. در هر صورت’درصد بسیار خوبی برای خرابی است. در طی یک سال ، هر دو درصد کمتر از دو ساعت خرابی هستند.

آی تی’به سادگی غیرممکن است که یک شبکه 100٪ از زمان کار کند. سرانجام ، مشکلی ایجاد می شود که باعث قطع کوتاه مدت می شود – حتی گوگل گاه به گاه پایین می رود.

با این وجود ، شما می خواهید که این تعداد به اندازه 100 درصد نزدیک باشد ، و SiteGround آن را فراهم می کند.

امکانات

اگر با یک سایت مستقر در وردپرس شروع می کنید ، ممکن است SiteGround مکانی برای شما باشد. این شرکت میزبان وردپرس مدیریت شده را در تمام برنامه های خود ارائه می دهد ، بدین معنی که این شرکت خدمات اساسی مانند بروزرسانی های اتوماتیک برای وردپرس را انجام می دهد. SiteGround همچنین از مدیریت خط فرمان WordPress (WP-CLI) در کلیه برنامه ها پشتیبانی می کند ، که چندان معمول نیست.

این’نمی گویم SiteGround فقط برای وردپرس است؛ این نرم افزار از همه روش های دیگر سیستم های مدیریت محتوا و همچنین سایتهای استاتیک روی سرورهای عمومی پشتیبانی می کند. از آنجایی که وردپرس گزینه ای محبوب برای میلیون ها وب سایت در سراسر جهان است ، با این حال ، SiteGround مزایای ویژه ای را به مشتریانی اختصاص می دهد که با پلتفرم وبلاگ منبع باز می روند.

اگر شما از هاست وب دیگری آمده اید و مایل هستید سایت خود را با خود همراه کنید ، SiteGround از طریق کلیه برنامه هایی که یک نماینده شرکت انتقال وجه را برای شما انجام می دهد ، انتقال وب سایت رایگان ارائه می دهد..

SiteGround’اساسی استارت آپ برنامه میزبانی مشترک از یک وب سایت منفرد ، 10 گیگابایت فضای دیسک ، انتقال داده های بدون اندازه ، ایجاد کننده سایت رایگان کشیدن ، رها کردن حساب های ایمیل ، پشتیبان گیری رایگان خودکار روزانه ، پنل کنترل میزبانی cPanel و نصب یک کلیک برای وردپرس پشتیبانی می کند..

در حالی که SiteGround انتقال داده های غیر متقابل را ارائه می دهد ، بسته StartUp فقط از حدود 10،000 بازدیدکننده در ماه پشتیبانی می کند. این’چیز زیادی نیست ، اما این’برای سایتی که تازه شروع به کار می کند ، بیش از کافی است.

GoGeek, برنامه سطح بالا آن ، مرحله بندی وردپرس را نیز اضافه می کند ، که باعث می شود تست تغییرات در سایت شما قبل از انتشار مستقیم آنها آزمایش شود. بسته بندی سطح بالا همچنین با سیستم کنترل نسخه Git از پیش نصب شده همراه است. Git ابزاری برای ضبط و کنترل کلیه تغییرات کدگذاری است و ستون فقرات سایت توسعه دهنده محبوب ، GitHub است. Git یک ویژگی کاربر پیشرفته است و در صورت داشتن تیمی از برنامه نویسان که روی سایت شما کار می کنند مفید است.

SiteGround همچنین یک محصول میزبان ابری را برای کسانی که نیاز به رتبه بندی سایت های خود را بر اساس تقاضا دارند ارائه می دهد. این سطح خدمات به بهترین وجه برای سایتهایی که دارای ترافیک بالایی از جمله مشاغل و مقصد یا خدمات آنلاین محبوب هستند ، مناسب است.

برای بسته های میزبانی ابری چهار ردیف وجود دارد: ورود, کسب و کار, به علاوه, و قدرت فوق العاده. این برنامه ها همه مربوط به سخت افزار و پهنای باند است. ورودی یک کانتینر لینوکس (سیستم عامل مجازی) با 2 هسته CPU ، 4 گیگابایت حافظه ، 40 گیگابایت حافظه SSD و 5 ترابایت انتقال داده را ارائه می دهد. برنامه فوق قدرت Superior سطح 8 هسته CPU ، 10 گیگابایت حافظه ، 120 گیگابایت حافظه SSD و همان 5 ترابایت انتقال داده را ارائه می دهد.

SiteGround همچنین راه حل های میزبانی شرکت های سفارشی را ارائه می دهد.

استفاده از SiteGround آسان است?

ثبت نام برای SiteGround نسبتاً آسان است. پس از انتخاب بسته میزبانی دلخواه خود ، SiteGround پیشنهاد می کند دامنه جدید .COM را با 16 دلار در سال ثبت کنید یا به شما امکان می دهد از یکی از دامنه های خود استفاده کنید.

ما’d توصیه می کنید دامنه خود را حتی اگر دوست ندارید وارد کنید’هنوز یکی دارم. واقعیت این است که شما می توانید یک ثبت دامنه با قیمت ارزان تر از SiteGround پیدا کنید. با این حال ، اگر شما نمی دانید’بخواهید دردسر اضافی برای تنظیم دامنه از ارائه دهنده خارجی داشته باشید ، بنابراین هزینه اضافی ممکن است ارزش آن را داشته باشد.

یک بار شما’از طریق بخش دامنه ، SiteGround به تمام جزئیات حساب شما نیاز دارد – نام ، ایمیل ، رمز عبور ، اطلاعات پرداخت و غیره.

به سمت پایین این صفحه در اطلاعات خرید بخش ، SiteGround دو افزونه را برای مشتریان بسته StartUp ارائه می دهد. اولین مورد انتقال وب سایت است که رایگان است و SiteGround’اسکنر سایت خود که توسط شرکت امنیتی وب سایت مستقر در ایالات متحده Sucuri طراحی شده است. افزودنی دوم در سال 20 دلار به طور خودکار هزینه می کند که در صورت افزایش قیمت به طور قابل توجهی افزایش می یابد’در هنگام پرداخت توجه نمی کنید. آی تی’همیشه برای دیدن یک میزبان وب که نمی خواهد همیشه طراوت دارد’این کارو بکن.

پشتیبانی مشتری

SiteGround’گزینه های پشتیبانی از صفحات دانش متعدد آن شروع می شود. اصلی ترین مورد این یک سایت عمومی دانش بنیان با پاسخ به سؤالات کلی است که توسط مباحثی مانند میزبانی ، cPanel ، برنامه های کاربردی ، صورتحساب و موارد دیگر سازماندهی شده است..

در هر بخش مقالاتی نوشته شده توسط شرکت است که به بسیاری از متداول ترین موضوعات کمک می کند. اگر شما’مسئله خود را در صفحه فرود پایگاه دانش (Knowledge Base) مشاهده کنید ، می توانید از کادر جستجو در بالا استفاده کنید تا عمیق تر حفاری شوید.

سایت دانش بررسی پایگاه دانشپایگاه دانش SiteGround یکی از بهترین موارد موجود است. حتی اگر از خدمات آنها استفاده نمی کنید ، یک منبع با ارزش برای همه چیز میزبانی وب است

فراتر از پایه اصلی دانش ، همچنین آموزش های اختصاصی برای وردپرس ، جوملا ، مگنتو و دروپال وجود دارد.

اگر مسیر DIY نیست’برای کار شما ، SiteGround همچنین 24/7 تلفن و چت زنده پشتیبانی می کند ، و همچنین بلیط های مشکل دارد.

قیمت گذاری & ارزش پول

برای مشتریان جدید ، SiteGround برای به دست آوردن بهترین قیمت خود نیاز به حداقل یک سال تعهد دارد. قیمت گذاری برای بسته های StartUp از 4 دلار در هر ماه شروع می شود و می توانید به یک قیمت خدمات 1- ، 2- یا 3 ساله با آن قیمت متعهد شوید. از طرف دیگر ، شما می توانید یک محاکمه یک ماهه را با قیمت 4 دلار به علاوه a انتخاب کنید “هزینه راه اندازی” از 15 دلار.

این’گزینه خوبی برای هر کسی که نیست’مطمئن شوید که آنها می خواهند با مسیری طولانی آن را با SiteGround کنار بگذارند. با این وجود ، روند نزولی این است که بعد از آن ماه اول باید به طور منظم 10 دلار قیمت عادی را پرداخت نکنید.

SiteGround’سایر ردیف های قیمت گذاری گزینه های مشابهی دارند. بسته GrowBig ردیف بعدی است و میزبانی وب سایت های مختلف ، 20 گیگابایت فضای دیسک و حدود 25000 بازدید در هر ماه را با 6 دلار در هر ماه ارائه می دهد – قیمت معمولی 15 دلار در ماه است.

طرح برتر همانطور که قبلاً گفتیم GoGeek نامیده می شود و قیمت اولیه آن 12 دلار در ماه است. این طرح شامل چندین میزبانی وب سایت ، 30 گیگابایت فضای دیسک و حدود 100000 بازدید ماهانه است. شما همچنین چندین دریافت می کنید “گیک” ویژگی های پیشرفته ای که در بالا به آنها اشاره کردیم. قیمت عادی GoGeek در هر ماه 34.95 دلار است.

برای میزبانی ابر ، قیمت گذاری بسته ورودی هر ماه 80 دلار ، هر ماه تجارت 120 دلار ، Business Plus ماهانه 160 دلار و Super Power در هر ماه 240 دلار است.

SiteGround’مکان در جهان میزبان

SiteGround یک سرویس خوب با برخی از برنامه های بزرگ برای توصیه آن ، مانند به روزرسانی خودکار وردپرس برای همه است. در حالی که میزبان های دیگر این کار را می کنند’دیدن این موضوع در سطوح میزبانی زیرزمین معامله بسیار نادر است. آی تی’همچنین دیدن یک شرکت میزبان وب دیگر که بسیار مناسب است با قیمت گذاری و عملکردی که ندارد ، بسیار عالی است’t به طور خودکار شما را به افزودنیهای پرمصرف انتخاب کنید.

با این حال ، SiteGround نمی کند’t همان مزایا برای مشتریان ردیف پایین تر که میزبان وب بزرگتر دوست دارند ، دارند میزبان و Bluehost انجام دادن. برای مثال بسیاری از آنها نمی دانند’حداقل تعداد بازدیدکنندگانی را که هر ماه دریافت می کنید ، محدود کنید. اگر از پهنای باند زیادی استفاده می کنید شرکت ها دسترسی به سایت شما را محدود می کنند تا به سایر مشتریان با استفاده از همان سرور مانند شما آسیب نرسانند. اما محدودیت های سختی در رابطه با SiteGround وجود ندارد.

نتیجه گیری: آیا SiteGround برای شما مناسب است?

SiteGround یک سرویس خوب است که ارزش مناسبی را برای پول ارائه می دهد. اگر نگرانی عمده شما قیمت است ، مطمئنا می توانید گزینه های ارزان تری را پیدا کنید ، اما همین’برای اکثر پیشنهادات قیمت اولیه کاملاً متداول است که نیاز به تعهد 3 ساله دارد. در مقابل ، SiteGround قیمت ویژه خود را برای یک سال یا حتی یک ماه به شما می دهد – گرچه تو’بعد از آن ماه اولیه مبلغ حمل و نقل کامل را پرداخت خواهید کرد. این امر به شما امکان می دهد بدون تعهد فوق العاده طولانی مزایای ارزان قیمت را بدست آورید.

فراتر از قیمت ، برخی از خدمات اصلی مدیریت شده ای که ارائه می دهد مانند به روزرسانی های خودکار وردپرس یک مزیت محسوب می شوند و پشتیبان گیری روزانه رایگان خودکار نیز یک امتیاز بزرگ است. محدودیت در پهنای باند یک نقطه ضعف قطعی است ، اما SiteGround تا حد زیادی رقابتی است. بزرگترین سؤال درباره SiteGround این است که آیا شما می خواهید از ویژگی های اضافه شده آن به نفع قیمت ارزان تر در جای دیگر صرف نظر کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map