6 מגמות טכנולוגיות טרנספורמטיביות לעסקים קטנים בשנת 2018

מגמות טכנולוגיות לשנת 2018האם אתה מפסיד את המכירות והלקוחות על ידי התעלמות מהטכנולוגיה החדשה?


במאמר זה, ולא לדבר על טרנדים מרחוק, אנו רוצים להסתכל כיצד עולם הטכנולוגיה המשתנה יכול להשפיע לטובה על העסק שלך ברגע זה..

עסקים קטנים הם’לא תמיד המאמצים המוקדמים ביותר.

חידושים כמו ביטקוין, צ’אט בוטים ורובוטיקה נחשבים לתחום של חברות גדולות. אם הם ממשיכים הלאה, כולם מתחילים לשים לב. לאט לאט תוכנות וגאדג’טים חדשים נכנסים לזרם המרכזי.

אבל האם זו הדרך הטובה ביותר?

יישום רק אחד החידושים המתוארים בפוסט זה ישפיע באופן גלוי ולעיתים מיידי על המכירות וההכנסות.

אז בואו’s לחפור.

1. Messenger Chatbots

רוצה פיצה?

שם’אין צורך להרים את הטלפון או למלא טופס הזמנה מקוון.

פשוט פתח את אפליקציית Messenger Messenger ופנה משם. אתה’רק הזמנו בשבריר מהזמן הרגיל והצילנו את דומינו’זה העלות של נציג מכירות.

יותר צרכנים משתמשים בבוטי צ’אט של מסנג’ר בכדי לבצע רכישות, בין אם באמצעות פייסבוק, WhatsApp, Slack או אחת משלל אפליקציות הצ’אט האחרות. מכיוון שאנשים מבלים כל כך הרבה זמן מודבקים לטלפונים שלהם, הצעת אפשרויות רכישה מבוססות אפליקציות יכולה להפחית משמעותית את החיכוך.

ופחות חיכוך פירושו יותר מכירות.

כפי שמציע ג’יאקי פאן, מנכ”ל הלומי, “בשנת 2018, אני צופה שנמשיך לראות צמיחה חזקה בממשקי השיחה שבהם חלק מהשחקנים יופיעו כזוכים מוקדמים בשוק.”

איך להתחיל: שלל כלים מקוונים לא יקרים מפשטים את תהליך יצירת צ’אט בוטים. שירותים כמו ManyChat, ChatFuel ו- Chatty People מאפשרים לעסקים קטנים לבנות צ’אט בוטים חזקים מונעי AI ללא ניסיון בקידוד.

2. אנליטיקס מתקדם & תובנות כשירות

בכל יום העולם יוצר 2.5 קיליון בייט של נתונים. זה’מספיק כדי למלא 125 מיליון מכשירי אייפון.

אנחנו’טובע מחדש בים של מגה-בייט. שם’נתוני מכירות, נתוני ניתוח מקוונים, נתוני התנהגות לקוחות, נתוני פרסומות, נתוני מעורבות.

הרשימה עוד ארוכה.

שם’זה כל כך הרבה’כמעט בלתי אפשרי להביא תובנות משמעותיות.

עסקים קטנים פשוט יכולים’לא למיין ולהבין את כל המידע שיש להם, קל וחומר לחשוב על שימוש בנתונים של צדדים שלישיים.

פלטפורמות ניתוח חדשות של SaaS (תוכנה כשירות) מפשטות את תהליך ניהול הנתונים הפנימיים. הם מייצרים תובנות ניתנות לפעולה שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים לגשת אליהם וליישם מחוץ לקופסה.

באותו הזמן, “תובנה כשירות” כלים נותנים לעסקים את הכוח למנף לא רק את הנתונים שלהם אלא גם את הנתונים שמקורם במגוון מקורות. התוצאה יכולה להוות דחיפה משמעותית בהבנה במגוון תחומי מפתח.

כך אומר ניק סמית ‘, סמנכ”ל שיווק מוצרים בענן אנליטיקס ב- SAP, “על ידי חיבור לרשתות נתונים מתקדמות, המשתמשים ינגשו למקורות חיצוניים רלוונטיים וישלבו תובנות אלה עם נתונים פנימיים כדי להציע שירותים דיגיטליים חדשים ללקוחותיהם..”

איך להתחיל: פלטפורמות ניתוח של צד שלישי משתלבות כמעט בכל סוג של תוכנה שאוספת נתונים, החל מחשבונאות ועד מכירות. כלים כמו KissMetrics, למשל, מאפשרים לעסקים להפיק תובנות ניתנות לפעולה מפעילות הקהלים המקוונים שלהם, ואילו סוויטות כמו Adobe Analytics מפשטות נתונים ממגוון מקורות..

3. אוטומציה של שיווק ומכירות

על ידי אימוץ כלי אוטומציה, עסקים קטנים ובינוניים עם עובדים של פחות מ- 500 אנשים (SMBs בקיצור) יכולים ליצור שיפורים כמעט מיידיים..

אחת התלונות הגדולות ביותר היא שכמויות עצומות של משאבים מבוזבזות על משימות חשובות אך נחוצות.

ככל שלמידת מכונה ו- AI מרחיבים את הפונקציונליות של תוכנה, האוטומציה מוגדרת להיות חזקה עוד יותר. אך מומחים רבים אומרים כי 2018 תהיה השנה בה חברות קטנות יותר באמת יתחילו לשים לב.

ברמה הפרקטית, תוכנה לאוטומציה ניתנת לשילוב עם מערכות קיימות כדי להאיץ את הכל, החל מפרסום וניהול לידים ועד עדכוני מלאי והזמנת מחדש.

אן הדלי מ- MarketingProfs אומרת: “זו השנה של “כיצד נוכל להיות מצוינים יותר עם השימוש שלנו באוטומציה בכדי לשפר את נאמנות הלקוחות?””

איך להתחיל: ניתן להשתמש בפלטפורמות מקוונות כמו Marketo ו- Salesforce לאוטומציה של מגוון משימות שיווק, מכירות וניהול רגילות.

הם’קל להתקין ולשלב בצורה חלקה עם תוכנה קיימת.

4. התקני IoT חדשים וממשקים ללא מגע

ה “האינטרנט של הדברים” (ריבוי המכשירים המחוברים לאינטרנט) נקרא כעת “אינטרנט של הכל”.

נראה כי פוטנציאל הקישוריות אינו מוגבל. אם היית אומר לי לפני עשר שנים שהדוד והרדיאטורים שלי היו מחוברים לאינטרנט, אני’חשבתי שאתה משוגע.

ישנם שני צדדים של מגמה זו.

מצד אחד, לעתים קרובות הם יכולים לשמש כדי להניע יעילות בארגון שלך על ידי זירוז משימות מפרכות וקיצוץ בעלויות. מצד שני, הם מציעים דרכים חדשות להגיע לאנשים.

הממשקים שדרכם אנו צורכים מידע, פרסום ובידור הופכים למגוונים יותר, החל משעונים חכמים ועד להפעלה קולית “עוזרים” כמו אלכסה.

אן מרקוליאנו, סמנכ”לית שיווק ותפעול עסקי ב- IFTTT, אומרת: “תסתכל על היום יום שלך, וזהה אזור אחד שבו אתה נמצא’אתה מבלה יותר זמן ממך’אני אוהב, והתחל במסע ה- IoT שלך שם.”

איך להתחיל: חשוב על האופן שבו מכשירים חכמים יכולים לחסוך בעלויות בתוך העסק שלך. אם זה’באמצעות חיסכון באנרגיה, שיפור התקשורת עם אפליקציות לניהול פרויקטים או אפילו שימוש בפלטפורמות חדשות, כמו מיומנויות Alexa, לשיווק משלך.

5. מטבע דיגיטלי ובלוקצ’יין

מחזיקי חסימות הם למעשה ספר אלקטרוני אלקטרוני. אופיים המבוזר פירושו שניתן לרשום עסקאות באמינות כמעט מוחלטת, בסביבה מאובטחת, עם מינימום דמי צד ג ‘..

אמנם הטכנולוגיה העומדת בבסיס חידושים אלה מורכבת, אך היתרונות ברורים: אבטחה, מהירות ושליטה מלאה.

אחד היישומים הידועים ביותר של blockchain הוא cryptocurrency, סוג של מטבע דיגיטלי המאוחסן ברשת ענקית של קונים’ ומוכרים’ מחשבים. אם אתה’לאחרונה הפעלת את החדשות’אני שמעתי על ביטקוין, cryptocurrency המפורסם ביותר בשימוש נרחב. לעסקים יש מעט מאוד מה להפסיד בכך שהם מתכוננים למה שמומחים מסוימים רואים כדרך בלתי נמנעת לעבר cryptocurrency.

קבלת תשלומי קריפטו היא פשוטה כמו התקנת ארנק ושילובם עם קופה או מערכת התשלומים המקוונים שלך. הבנה של יישום קטן זה ישמש גם כמקפצה לבחינת האפשרויות הרחבות יותר של blockchain.

שון שטיין סמית ‘, עוזר פרופסור במכללת להמן, אומר “העובדה היא שיש, למעשה, אלטרנטיבות רבות לביטקוין המבוססות על אותה טכנולוגיה שבבסיס – blockchain. אמנם המגמות והמטבעות הספציפיים עשויים להשתנות עם הזמן, אך הטכנולוגיה והבסיס ההשלכות של blockchain מכילים כמה השלכות שישפיעו על עסקים בכל הגדלים..”

איך להתחיל: קבלת תשלומי מטבע דיגיטלי באמצעות שירותים כמו תשלום מיני היא אחת הדרכים הקלות ביותר שאתה יכול להתכונן להמשך העלייה בפופולריות של תשלומים הקשורים למטבע cryptocurrency.

6. תוכנה מיוחדת לשירות (SaaS) ומחשוב ענן

SaaS עשוי להיראות לא במקום ברשימת הטכנולוגיות לשנת 2018. זה’זה קיים במשך עשרות שנים! אבל זה’כדאי לזכור כי התחום המתהווה עדיין בחיתוליו.

ואת מלוא הפוטנציאל שלו טרם מומש.

בסך הכל חברות SaaS איטיות להתקרב לשוק העסקים הקטנים והבינוניים.

וגם חברות קטנות ובינוניות, עם המשך התלות שלהן במערכות מדור קודם’גם לא עוזר לדברים.

אבל הדברים מתחילים להשתנות. מגוון הכלים המוצעים מדהים. ומומחים רבים מציינים כי SaaS מתחיל סוף סוף לכוון מכל הלב לתחום ה- SMB.

והסיבות ברורות. עם SaaS, עסקים קטנים מקבלים גישה לטכנולוגיה מתקדמת, וכל העדכונים והשיפורים המתאימים, בלי כאב הראש של הצורך לנהל בפועל את הכלי..

קורי קפוצ’יה, נשיא וומפלי, אומר: “למרות השוק’מרקע משובץ עם טכנולוגיה, רבים מהמחסומים ההיסטוריים נעלמים בקצב מדהים, וסוללים את הדרך לתקופת זהב של SaaS לעסקים קטנים.”

איך להתחיל: מחשוב ענן, מכירות דיגיטליות, מערכות קופות, חשבונאות, עיבוד תשלומים – כולם הזדמנויות לעבור ברשת ולהיפטר מנושאי תוכנה. מחשוב ענן, כמו Google Drive או Microsoft OneDrive, יכול להיות המקום הטוב ביותר להתחיל בו.

איך אתה יכול להביא את הכל יחד

סיקור הטכנולוגיה החדשה יכול להיות מהמם.

כעסק, זה’קשה לדעת לאילו חידושים יש לשים לב ואילו להתעלם.

אבל שם’זוהי נקודת מפתח שכדאי לזכור.

אמנם יתכן שיש חיכוך קטן בעת ​​ההסתגלות לטכנולוגיה חדשה בפעם הראשונה, אך התוצאות לטווח הארוך יכולות להיות משמעותיות. מה’יותר מכך, אתה יכול למדוד ישירות ובמהירות את התרומה שהוא מציע’זה עושה בשורה התחתונה שלך.

זה’מעולם לא היה קל יותר ליישם חידושים אלה. אנו חיים בעולם של שילובי תוכנה וכלי DIY המפשטים תהליכים שהיו דורשים ידע מומחה רק לפני מספר שנים.

עסקים דואגים לשינוי. זה’זה נורמלי. אבל כאשר ניתן ליישם חידושים ולבדוק זאת בצורה חלקה, שם’זה ממש לא צריך.

עכשיו הגיע הזמן לבנות את צ’אט בוט הראשון שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me