7 טיפים ליום שישי השחור: אל תתקעו בתנועה

טיפים של יום שישי שחור בהשתתפות תמונה


יום שישי השחור מגיע. וכך גם מיליוני קונים לחנויות מסחר אלקטרוני. בשנה שעברה, למעלה ממאה מיליון אמריקאים קנו הוצאות מקוונות 19 דולר מיליארד לאורך סוף השבוע. מספרים מפחידים, נכון?

אבל אל תפחדו – אנחנו’ביצענו את המחקר שלנו, ויציג לכם כיצד להכין ולשגשג את יום שישי השחור הזה עם 7 עצות קלות לעקוב.

אז למה המהומה הגדולה? יום שישי השחור הוא היום החשוב ביותר בשנה לכלכלה האמריקאית. ורוב ציידי המציאות של Black Friday עוברים ברשת לרכישות שלהם.

ואז שם’s אמזון, חיית בלאק פריידי. בשנת 2016 35% מהקונים בחנות בדקו את אמזון לפני הקנייה, ובשנה שעברה זה לקח עצום 55% מנתח השוק בלאק פריידי.

למרות זאת, אנו’יש לך כמה טיפים מעולים עבורך לתפוס חתיכה מעוגת החג, המכסה את הכל, החל מרעיונות לקמפיין ועד עליות תנועה מקוונות. אז אחרי שקראנו את המדריך הזה, אנחנו’אתה בטוח שאתה’אעשה פיצוץ ביום שישי השחור.

1

תתכונן לתנועה

זה’זה כל בעל אתר’הסיוט הגרוע ביותר: ספייק ענק במבקרים, והאתר שלך קורס. אם אתה’אתה בעל אתר מסחר אלקטרוני, אתה’אתה מפסיד כסף. והמתחרים שלך מחכים לקבל את פני הלקוחות הדחויים שלך.

כאן’זה 3 הטיפים המובילים שלנו לשרוד תנועה של יום שישי השחור:

 • בדוק את כושר הטעינה שלך
 • כתובות דוא”ל מרגיזות
 • היכונו לגרוע מכל

קודם כל, צריך לבדוק את שלך כושר טעינה. ניתן לעשות זאת באמצעות כלים כמו LoadImpact.com, או אם כן’אתה משתמש מחדש בונה אתרים למסחר אלקטרוני Shopify, חשוב להגדיל את רוחב הפס שלך.

מרגיז את הדוא”ל שלך עוזר להכניס לקוחות, גל אחד בכל פעם. לתת’אומרים שיש לך הנחה טובה מכדי להתעלם ממנה, ואתה משחרר אותה לכל המנויים שלך בבת אחת. נחשו מה קורה? לחץ, לחץ, התרסק. גם, בדוק את הדוא”ל דרך מראש. ודא שהם שולחים וקוראים כראוי.

לבסוף, מתכוננים לאסונות אולי נשמע דרמטי, אבל זה’זה רשת ביטחון. האם לצוות השיווק שלך יש תוכנית תקשורת אם יש’התרסקות? הסבירו מדוע’זה קורה, ואיך אתה’אני אפתור את זה. זה’זה ממש חשוב לתדמית טובה של המותג, להחזיר לקוחות בעתיד.

2

דון’לא לשכוח לקוחות ותיקים

טעות נפוצה של בלאק פריידי היא התמקדות בפיתוי בקרב לקוחות חדשים. בטח, זה נהדר לעסקים לטווח הרחוק, אך לא ביום שישי השחור. למה? כי זה’זה יקר יותר.

בממוצע, זה’זה יקר פי 2.6 לפרסם ביום שישי השחור מאשר בכל יום אחר. אז למה לבזבז יותר כסף ממה שאתה צריך? במקום זאת, עליכם לתת עדיפות להרוויח כסף מלקוחות קיימים.

לא רק שאתה חוסך בעלויות פרסום, אלא שאתה יכול להתאים גם את ההנחות שלך. אבל למה לטרוח? ובכן, במילים פשוטות, התאמה אישית של מודעות מגדילה את ההמרות. אכן, מחקר שנערך לאחרונה גילה א עלייה של 500% בעסקאות כאשר הפרסומת הותאמה אישית.

אתה יכול לעשות זאת על ידי הצגת היסטוריות רכישה. לדוגמה, אתה יודע באיזו מידה נעלי התעמלות מישהו הזמין, או מהם’לאחרונה קניתי גיטרה. השתמש במידע זה כדי לשלוח להם דברים שהם’אני אקרא.

והכי חשוב, הם’כבר רכשתם את המוצרים שלכם, כך שהם’סביר להניח שתסמוך על המותג שלך (ותבצע שוב קניות!).

3

פילחו את האימיילים שלכם

לשיווק בלאק פריידי, גודל אחד לא מתאים לכולם. זה אולי עובד למכירת גרביים, אך לא למסע פרסום בדוא”ל. לפי Pure360.com, ההכנסה לדוא”ל נמוכה פי 4x במהלך סוף השבוע של הסייבר, אז זה’חשוב מאי פעם לגרום למסעות הפרסום שלך לספור.

בימינו, זה’זה לא מספיק רק כדי לשאוב מיילים נוספים, או לשלוח הנחות נהדרות – זה’לגבי הפיכת המודעות שלך לרלוונטיות. על קצה המזלג: סרוק את רשימת הלקוחות שלך ונסה לפתות אותם אחרת.

הטיפים המובילים שלנו לפילוח אימיילים של יום שישי השחור הם:

 • לעסוק מחדש בקוני סייבר קודמים
 • מקד על טיימרים ראשונים
 • הצע הנחות ספציפיות למגדר

לסיכום, אתה צריך להסתכל על התנהגות קנייה. האם אדם זה קנה איתך בעבר? אז אתה יכול להציע להם חבילות, כי יש להם עניין מוכח. אם הם מקלטים’t? דון’לא להפחיד אותם עם המון הנחות. מצא איזון.

4

מצא את הדחיפות הנכונה

כדי להמשיך מ- # Tip 3, אתה צריך למצוא איזון בדחיפות שלך. עכשיו אנחנו’איננו פסיכולוגים, אך אנו יודעים שדחיפות גורמת לאנשים לפעול במהירות.

זה עושה זאת על ידי הפעלת FOMO (פחד מפני החמצה) במוח שלך. זה’זה נעשה בדרך כלל באמצעות הצעות מבוססות זמן כמו ‘הזמן עד חצות למשלוח חינם!’. ורובנו נפלו על זה.

מושג אחר מכונה שיווק מחסור. זה קורא ללקוחות לרכוש באמצעות כמויות. לדוגמה, ‘מלאי נמוך, הזמן עכשיו!’ (רק וודא שהמלאי אכן נמוך!)

מבצעים באמזון-ברק-און-לייןאמזון’s ‘מבצעי ברקים’ רומז שם’נותרה כמות מוגבלת, מעודדת אותנו לקנות

אז פשוט עומסים על הלקוחות שלך בהודעות דחופות, נכון? לא בסדר.

דחיפות רבה מדי פירושה שאתה מאבד ערך. אם אתה’אתה שולח כל הזמן ‘ההזדמנות האחרונה’, או ‘מהרו’ מיילים, אנשים מניחים ששום דבר אינו שונה. אחרי הכל, אם כל מוצר מיוחד, אף אחד מהם אינו כזה.

רק זכרו לחסוך את ההנחות הדחופות שלכם לרגע הנכון.

5

הצילו עגלות נטושות

שיעורי העגלות הנטושים עולים מ -69% ל -75% במהלך יום שישי השחור. אבל יש דרכים להפוך את העגלות הללו למזומן.

הטיפים שלנו להפחתת נטישת עגלה הם:

 • השתמש במיקוד מחדש
 • הוסף ‘רשימת משאלות’
 • דון’לא לגרום למשתמשים ליצור חשבון

מיקוד מחדש עריקים לקניות עם דוא”ל תזכורות עוזרים להחזיר אותם. כמובן שיש הסחות דעת יומיות שגורמות לקונים לשכוח, אז אל’לא לחץ עליהם יותר מדי. חשוב על מיקוד מחדש של מודעות מדיה חברתית, או שליחת הודעה כשהן’התחבר מחדש לאתר שלך.

הוספת רשימת משאלות פירושו שלקונים יכולים לשמור פריטים ללא התחייבות לרכישה. לפני כן הם הוסיפו לעגלה שלהם ואז עזבו. על ידי מתן אפשרות זו, הם יכולים להשאיר את המתנות האלה מאחור, מבלי שייאלצו לנטוש את העגלה שלהם.

דון’לא לאלץ את הלקוחות ליצור חשבון: זה מפחיד את רובם. ביום שישי השחור, ההרשמה היא בזבוז זמן שאפשר לבזבז עליו… ובכן, ההוצאות. הצע א ‘אורח’ לקופה כדי למקסם את ההמרות.

6

תהיה יצירתי

ביום ההנחות הזה, איך תוכלו לחתוך את הרעש? להיות יצירתי. השתמש בשיטות שונות כדי לגרום לאנשים לעצור, ללחוץ ולקנות.

ראשית, התבונן במתחרים שלך. איך הם מושכים קונים? ושנית, מה עבד בשנה שעברה? אתה יכול לבנות מזה?

חנות הקמעונאות המשרדית סטייפלס עשתה זאת היטב תוך שימוש בקצת הומור יצירתי באתר האינטרנט שלהם. שינוי שם קטגוריות (‘אולמות הטק’) להצחיק לקוחות – זה עובד. תן לזה הזדמנות.

מהדק כותרות מצחיקות באתרסטייפלס השתמשו בכותרות מצחיקות כדי לפתות קונים

או להתמקד במדיה החברתית. זה’זו פלטפורמה רגועה יותר, כך שתוכלו באמת להיות יצירתיים. חשוב על hashtag קליט, או תמונה מצחיקה כדי להעביר את המסר שלך.

ז

חשבו לטווח ארוך

בלאק פריידי הוא פלטפורמה נהדרת לאתר או לעסק שלך. למה? אתה יכול להוציא את שמך שם בחוץ. כפי שאנו’אם סיקרנו, יהיו כל כך הרבה אמריקאים שמוכנים לבזבז, לבזבז, לבזבז.

אז למה לא לחשוב על העתיד? ב- # טיפ 6 דיברנו על יצירתיות ואנחנו’אני אמשיך בקצרה כאן.

אנו ממליצים לחשוב מחוץ לקופסת ה- Black Friday. במקום לבטל הנחות, השתמש בתנועה המקוונת כדי לשפר את תדמית המותג שלך, מה שמוביל לרווחיות לאורך הקו. אנו ממליצים לעבוד עם ארגוני צדקה.

על ידי תרומת 100% מהרווחים של יום שישי השחור לצדקה, אתה’אתה עוזר למען מטרה ראויה. וזה יהפוך אתכם לבלתי נשכחים לטווח הארוך. כן אתה’אתה לא מרוויח כסף, אבל אתה’אתה עוזר לאחרים.

קמפיין שישי שחורפטגוניה חילקה 100% ממכירות בלאק פריידי, ושיפרה את תדמית המותג שלהם

דבר אחד מהיר שיש לזכור: דון’אני לא חוגג מוקדם מדי. 40% מהפריטים שנרכשו ברשת מוחזרים, אז אל’לא לבזבז את כל הרווחים שלך מייד.

לבסוף, לצורך חשיבה לטווח הארוך, עליכם להשתמש בשיווק שלאחר הרכישה. שולח ‘תודה’ או ‘הנחה מהרכישה הבאה’ אימיילים יעזרו למותג שלכם להידבק ללקוח’המוח. אז שמרו על קונים, והם’אני אחזור שוב.

טיפים של יום שישי השחור: סיכום מחדש

יום שישי השחור הוא הזדמנות נהדרת להרוויח, אך עליכם להתכונן. אז בואו’נסח את הטיפים השימושיים שלנו כדי לוודא שלא תעשה זאת’לא להיתקע בתנועה השנה.

 1. היכונו לתנועה מקוונת ולהודעות דוא”ל לבדיקה
 2. דון’לא להתמקד בלקוחות חדשים
 3. פילחו את האימיילים שלכם
 4. איזנו את הדחיפות שלכם
 5. שמור את העגלות הנטושות שלך
 6. תהיה יצירתי
 7. חשבו לטווח ארוך

לאחר קריאת המדריך הזה, עליכם להתרגש ומוכנים לצאת לדרך ביום שישי השחור הזה. היה יצירתי, ואל תעשה’לא בהלה. לסיכום, רק זכור את 7 הטיפים האלה, ובאמת הפוך את ההנחות שלך לספור. בהצלחה!

למידע נוסף על נתוני השיווק של בלאק פריידי בקרו Pure360.com היום.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map