15 نکته برتر در زمینه سؤالات وردپرس

SEO وردپرس خود را با لیست نکات آسان ما میخ بزنید

سایت جدید وردپرس شما دارای یک موضوع سفارشی فانتزی است ، اولین ارسال های وبلاگ آماده است ، و آن’زمان انتشار انتشار.


اما نه خیلی سریع! آیا در مورد بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فکر کرده اید ، که می تواند سایت شما را برای موتورهای جستجوگر مانند Google جذاب تر کند؟ اگر اینطور نیست ، ادامه دهید ، و ما’برای شروع کار شما را از طریق برخی نکات اساسی پیاده می کنم.

SEO بخشی مهم از وب سایت است که به دنبال افزایش تعداد بازدید کنندگان خود است. هنگامی که SEO شما در حال رایج شدن است ، خواندن و درک آنچه را برای موتورهای جستجو آسانتر می کند’در سایت شما این می تواند سایت شما را بهبود بخشد’رتبه بندی در صفحات نتیجه جستجو. با داشتن سئو جامد ، شانس بهتری برای پایان دادن به آن صفحه اول مهم Google دارید ، جایی که بیشتر افراد جستجوهای وب خود را شروع می کنند (و پایان می دهند).

این روند نیمی از هنر ، نیمی از علم است. آنجا’هیچ فرمول جادویی تنها برای رسیدن به صدر رتبه های جستجو وجود ندارد ، اما کارهای زیادی برای بهبود شانس ضربه زدن به Google وجود دارد.’صفحه اول برخی از جستجوگرها شامل تعمیر و نگهداری اساسی سایت است ، در حالی که استراتژی های دیگر نیاز به توجه به همه جنبه های سایت شما دارد’صفحات ، عناوین و پست ها به نظر پیچیده است ، اما سئو برای وردپرس واقعاً نیست’همه اینها سخت است – تا وقتی که تو’دوباره مایل به تلاش کمی هستیم.

خوب است بدانید: ما’راهنمایی های خود را به ترتیبی قرار دهید که فکر می کنیم پیروی از صاحبان سایت ساده تر است. موارد اول نیستند’لزوماً مهمترین آنها برای سئو ، اما آنها پایه ای هستند. هنگامی که پایه و اساس را درست بدست آورید ، ساختن در بالای آن بسیار آسان تر است. در این مقاله ، ما’شما را فرض خواهم کرد’دوباره از آخرین نسخه پایدار WordPress استفاده می کنید ، که در این نوشتار وردپرس 5.2.2 بود.

15 نکته ساده در مورد WordPress SEO

 1. یک میزبان وب سریع را انتخاب کنید
 2. عملکرد سایت خود را بررسی کنید
 3. وب سایت خود را با SSL ایمن کنید
 4. به طور کلی وب سایت خود را ایمن کنید
 5. سلسله مراتب سایت خود را بررسی کنید
 6. تنظیمات عمومی را بررسی کنید
 7. عنوان صفحه ، Tagline و Permalinks را بهینه کنید
 8. توضیحات متا جامد بنویسید
 9. یک نقشه سایت XML ایجاد کنید
 10. پست ها از زیرنویس ها و توضیحات متا استفاده می کنند
 11. پست ها را برای کلمات کلیدی بهینه کنید
 12. فقط یک H1 در هر پست
 13. از محتوای تکراری خودداری کنید
 14. دسته ها و برچسب ها را درک کنید
 15. پیوند دادن: داخلی و خارجی

1

یک میزبان وب سریع را انتخاب کنید

به طور طبیعی ، شما می خواهید افراد به سایت شما مراجعه کنند ، تجربه خوبی داشته باشند و بتوانند به راحتی به مطالب خود دسترسی پیدا کرده و به اشتراک بگذارند. گوگل نیز چنین می کند. و به وب سایت هایی که تمام این صندوق ها را با رتبه های بالاتر نشان می دهند ، پاداش می دهد.

وبسایت شما’سرعت ، یا زمان بارگذاری ، یک عامل مهم برای اطمینان از ارائه یک تجربه کاربری عالی است ، بنابراین’ضروری است که ارائه دهنده هاستینگ را با سرعت زیاد انتخاب کنید. پس از همه ، کاربران اینترنت نمی دانند’دوست دارید حتی 400 میلی ثانیه در انتظار بارگذاری وب سایت باشید.

میزبانی وب چیست؟?

میزبانی وب سرویسی است که به وب سایت شما امکان دسترسی به اینترنت را می دهد. بدون میزبانی ، وب سایت وردپرس شما نمی تواند به صورت زنده در وب پخش شود. وب سایت ها روی رایانه های معروف به سرور ذخیره می شوند که توسط ارائه دهندگان میزبانی وب اداره می شوند. وقتی شخصی می خواهد وب سایت شما را مشاهده کند ، ارائه دهنده میزبانی وب شما وب سایت شما را به کاربر متصل می کند’کامپیوتر از طریق سرور.

شما’همچنین به یک میزبان با تقریباً 100٪ به وقت نیاز دارید. Uptime مقدار زمانی است که ارائه دهنده هاستینگ در آن به کار می رود و بنابراین ، مدت زمان باقی مانده و راه اندازی وب سایت شما. اگر سایت شما مرتباً خراب است و می تواند’به آن دسترسی پیدا خواهید کرد ، Google آن را مجازات خواهد کرد.

توصیه می کنیم از یک ارائه دهنده هاستینگ مانند HostGator یا InMotion استفاده کنید ، زیرا آنها ترکیبی عالی از سرعت بالا و نزدیک به زمانهای عالی را ارائه می دهند. Bluehost همچنین گزینه خوبی برای وردپرس است. ما’آن را به عنوان میزبان وب شماره 1 وب سایت های وردپرس و آن رتبه داد’حتی توسط خود وردپرس نیز توصیه شده است.

اطلاعات بیشتر

 • برای اینکه بدانید میزبان وب برای SEO و چرا توصیه می کنیم ، از ترکیب بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای SEO استفاده کنید..
 • برای پایین آمدن در ارائه دهندگان میزبان با رتبه برتر برای وب سایت های وردپرس ، به راهنمای ما در مورد بهترین هاست های وردپرس نگاهی بیندازید..
 • بررسی جزئیات ما درباره HostGator ، InMotion و Bluehost را برای تفصیل جزئیات هر میزبان بخوانید.
 • راهنمای ما را در مورد چگونگی ایجاد یک وب سایت دوستانه برای تلفن همراه بررسی کنید تا بهترین تجربه را به کاربران تلفن همراه خود بدهید.

2

عملکرد سایت خود را بررسی کنید

میزبان وب فقط یک قسمت از معماهای بسیار بزرگتر برای عملکرد سایت است. موضوع شما ، استفاده از پلاگین ها و حتی اندازه تصویر نیز می تواند بر آن تأثیر بگذارد. یکی از آسانترین راههای بررسی عملکرد سایت شما باز کردن کنسول وردپرس و رفتن به آن است ابزارها > سلامت سایت.

این صفحه وب سایت شما را نمره می دهد’عملکرد و امنیت و بهبودهایی را پیشنهاد می کند. در بعضی موارد ، ممکن است با آنچه این ابزار پیشنهاد می کند مخالف باشید ، اما اگر آنها را بفهمید که پیامدهای هر پیشنهادی چیست؟.

بعد ، از Google استفاده کنید’s Pagespeed Insights برای تست سایت شما’صفحات مختلف اگر بیشتر صفحات باشند ، باید در همین صفحه نمره بگیرند’وبلاگ خود را بدون هیچ کد تخصصی در صفحات خاص اجرا می کنید. پس از اتمام تجزیه و تحلیل ، به پایین بروید فرصت ها بخش ، و سپس ببینید آیا پیشرفت هایی وجود دارد که می توانید انجام دهید.

3

وب سایت خود را با SSL ایمن کنید

زمانی بود که تو’در هنگام خرید و فروش آنلاین فقط یک نماد قفل SSL کوچک در مرورگر خود مشاهده کنید. این روزها ، با این حال ، اکثر سایت ها دارای گواهینامه SSL هستند. این امر تا حدودی به دلیل آگاهی بیشتر از امنیت آنلاین است ، اما این امر باعث می شود’همچنین به دلیل Google است. جهان’محبوب ترین موتور جستجو اکنون مرتب سایت هایی است که از رمزگذاری SSL بالاتر از سایت های غیر SSL استفاده می کنند و حتی ممکن است سایت هایی را که مجاز نیست مجازات کنند.’آن را داشته باش.

استفاده از SSL ممکن است احمقانه به نظر برسد اگر سایت شما دستور العمل های کیک را منتشر کند یا نکاتی در مورد نگهداری خودرو ارائه دهد ، اما SSL همه را ایمن تر می کند. علاوه بر این ، این روزها شما نمی دانید’از آنجا که اجازه دهید ، حتی باید هزینه SSL را بپردازید’مقام رمزگذاری به صورت رایگان گواهینامه ها را به شما اعطا می کند. اکثر میزبان وب دارای ابزارهای خودکار برای اضافه کردن SSL به وب سایت شما ، از جمله ادغام رایگان با Let’رمزگذاری.

نکات وردپرس جستجوگرها بیایید رمزگذاری کنیمLet’s Encrypt یک سرویس ارائه شده توسط گروه تحقیقاتی امنیت اینترنت (ISRG) است که به وب سایت ها گواهینامه SSL رایگان می دهد تا یک فضای امن تر و با احترام به حریم خصوصی ایجاد کند. 4

به طور کلی وب سایت خود را ایمن کنید

اضافه کردن SSL تنها بخشی از تمرکز عمیق تر بر امنیت سایت است. اگر سایت شما هک شود ، می تواند در رتبه بندی جستجوی شما تأثیر بگذارد. امنیت سایت شامل موارد اساسی است ، مانند استفاده از یک رمزعبور قوی برای ورود به وردپرس. همچنین باید افزونه fail2ban را برای وردپرس فعال کنید که معمولاً با نصب جدید وردپرس همراه است. این افزونه از تلاشهای ورود به سیستم جلوگیری می کند. همچنین Akismet ، یک افزونه پیش فرض دیگر را فعال کنید که از هرزنامه نظر جلوگیری می کند ، همچنین می تواند بر رتبه بندی جستجو تأثیر منفی بگذارد.

فراتر از آن ، شما باید وردپرس و افزونه های خود را به روز نگه دارید ، تم های وردپرس را حذف کنید’دوباره استفاده نمی کنید ، و به طور مرتب PHP را روی سرور خود به روز کنید. بسته به برنامه میزبانی شما ، ممکن است برخی از به روز رسانی های مهم توسط میزبان وب شما به صورت خودکار انجام شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد امنیت وردپرس ، نکات مربوط به WordPress.org را مطالعه کنید.

5

سلسله مراتب سایت خود را بررسی کنید

نحوه ساماندهی سایت شما همچنین می تواند تفاوت بزرگی برای سئو ایجاد کند. به طور کلی ، شما می خواهید یک صفحه اصلی با یک منو به وضوح سازمان یافته ، مجموعه ای از دسته ها (ما) داشته باشید’برای جستجوی سایت براساس موضوع ، و سپس ارسال ها و صفحات استاتیک خود به آن خواهید رسید). این ساختار سایتی است که Yoast ، افزونه محبوب SEO برای وردپرس ، توصیه می کند.

وردپرس SEO راهنمایی yoastYoast نسخه رایگان و پریمیومی دارد و از بهینه سازی کلمه کلیدی گرفته تا فرصت های پیوند داخلی (SEO بیشتر) به SEO کمک زیادی می کند. 6

تنظیمات عمومی را بررسی کنید

چند تنظیم اولیه وردپرس وجود دارد که شما نیاز به سازماندهی آنها دارید. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات > عمومی و بین دو نقطه استفاده از www یا not را انتخاب کنید: آدرس وردپرس و آدرس سایت. این مورد قبلاً باید مورد توجه قرار گیرد ، اما در صورت نیاز می توانید آن را تغییر دهید. نکته مهم این است که یک قالب را انتخاب کنید و به آن بچسبید ، زیرا Google با avocadotoast.com و www.avocadotoast.com به عنوان دو سایت متفاوت رفتار می کند.

بعد ، بروید به تنظیمات > خواندن و مطمئن شوید جعبه زیر است “قابلیت مشاهده موتور جستجو” بررسی نشده است این تنظیم برای افرادی است که اهدا نمی کنند’t می خواهید موتورهای جستجو سایت های خود را فهرست کنند ، یعنی شما ، نه شما.

7

عنوان صفحه ، Tagline و Permalinks را بهینه کنید

بازگشت به تنظیمات > عمومی. در اینجا ، اطمینان حاصل کنید که عنوان سایت شما توصیفی است و مشخص می کند که سایت شما چیست’تمرکز است همچنین باید به سایت خود برچسب توصیفی با کلمات کلیدی ارائه دهید که Google آن را تشخیص خواهد داد. موتورهای جستجو هنگام رتبه بندی عنوان و برچسب شما را در نظر می گیرند ، زیرا به توصیف سایت شما می پردازند.

بعد ، بروید به تنظیمات > پیوندهای ثابت و را انتخاب کنید نام ارسال دکمه رادیویی. این URL ها را بر اساس عنوان وبلاگ و عناوین صفحه شما ایجاد می کند. به طور پیش فرض ، WordPress از یک ساختار URL عددی استفاده می کند ، که این کار را نمی کند’به سئو به اندازه URL های توصیفی کمک کنید.

8

توضیحات متا جامد بنویسید

هر وقت نتایج جستجو برای یک وب سایت منتشر می شود ، معمولاً قطعه متن را با عنوان سایت مشاهده می کنید. Google می تواند این قطعه را بطور خودکار ایجاد کند ، اما این کار را می کند’اگر خودتان را بسازید بهتر است. برای مدیریت این ، آن را’بهترین کار برای نصب افزونه SEO WordPress است. دو انتخاب برتر در حال حاضر Yoast و All-in-One SEO Pack هستند. هر دو محبوب هستند ، و هر دو نسخه رایگان دارند. در این مقاله ، ما’برای مثال ما از Yoast استفاده می کنیم.

وردپرس جستجوگرها توضیحات متا را ارائه می دهدتوضیحات متا دیزنی (کمی زیر عنوان آبی) خلاصه ای از آنچه در مورد وب سایت است ، ارائه می دهد و اطلاعاتی را که می توانید برای یافتن انتظار داشته باشید ارائه می دهد..

پس از نصب افزونه Yoast (پلاگین ها > جدید اضافه کن > جستجو برای Yoast > نصب) ، روی گزینه جدید ناوبری سمت چپ کلیک کنید سئو > ظاهر را جستجو کنید > انواع محتوا. کمی حرکت کنید ، و شما’جعبه ای را برای درج توضیحات متا مشاهده خواهید کرد. اطمینان حاصل کنید که توضیحات متا با وب سایت شما مطابقت دارد’تمرکز ، و آن’با صدای فعال نوشته شده است که افراد را ترغیب می کند تا روی پیوند شما کلیک کنند.

در اینجا چند نمونه خوب از توضیحات متا از Google آورده شده است:

توییتر

چی دیدی’در حال حاضر در جهان اتفاق می افتد. امروز به توئیتر بپیوند. ثبت نام ورود.

نتفلیکس

فیلم های Netflix را تماشا کنید & نمایش های تلویزیونی به صورت آنلاین یا پخش مستقیم از تلویزیون هوشمند ، کنسول بازی ، رایانه شخصی ، Mac ، موبایل ، رایانه لوحی و موارد دیگر.

KFC

برای انگشت لیکین اینجا کلیک کنید’ منوی خوب ، پیدا کردن یک رستوران یا سفارش تحویل در نزدیکی شما. مرغ ، کل مرغ و چیزی جز مرغ.

تمام این توضیحات متا به وضوح بیان می کنند که سایت درمورد چیست.

9

یک نقشه سایت XML ایجاد کنید

XML نقشه های نقشه برای Google نوشته شده به زبان نشانه گذاری eXtensible (XML) است. اینها لیست های متنی تمام وب سایت شما هستند’صفحات ، پست ها ، برچسب ها ، دسته ها و سایر اطلاعات. این فرمت باعث می شود که Google بتواند تمام صفحات مهم در سایت شما را پیدا کند.

اگر شما’نقشه سایت XML باید قبلاً Yoast را نصب کرده باشید’بطور خودکار ایجاد شده است. می توانید با مراجعه به این موضوع را بررسی کنید سئو > عمومی و مطمئن شوید که دکمه برای نقشه های XML تنظیم شده است بر.

اگر شما’می خواهید از Yoast استفاده کنید ، سپس افزونه کلاسیک نقشه سایت XML XML را امتحان کنید.

10

از زیرنویس ها و توضیحات متا در پست ها استفاده کنید

حالا ما’بنیاد سئو را برای سایت ما قرار داده ایم’وقت آن است که در مورد کار روزانه ما با پست ها فکر کنیم. وقتی تو’مجدداً یک پست را ترتیب می دهید ، می خواهید مطمئن شوید که از زیرنویس هایی مانند H1 ، H2 ، H3 یا H4 استفاده می کنید. استفاده از این موارد ساختار بهتری برای کار شما برای خوانندگان انسانی ایجاد می کند و باعث می شود موضوع برای موتورهای جستجوگر در حال خزیدن سایت شما قابل درک تر باشد.

مثلاً در همین مقاله ، ما’با استفاده از H2 به عنوان اندازه عنوان برای هر 15 راهنمایی ما ، در حالی که مقدمه در بالا دارای H1 است. همه این عناوین امکان پیمایش در کارهای ما را آسان تر می کند و به خوانندگان اجازه می دهد تا به بخش هایی که می روند پرش کنند’همچنین به Google نشان می دهد که این اثر درمورد چیست و چه نوع محتوایی دارد.

شما’یک عنوان جذاب برای هر پست نیز می خواهم’مربوط به موضوع.

در آخر ، توضیحات متا را برای هر پست نیز بنویسید. برای این کار بر روی نماد Yoast در رابط post editing کلیک کرده و سپس در نوار کناری سمت راست کلیک کنید پیش نمایش قطعه. سپس جعبه با عنوان را پر کنید توضیحات متا.

مشاوره مفید

 • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ساخت و نوشتن وب سایت خود’محتوای s (شامل نکاتی از کارشناسان واقعی) ، راهنمای ما در زمینه نوشتن برای وب را بررسی کنید.

11

پست ها را برای کلمات کلیدی بهینه کنید

کلمات کلیدی آجیل و پیچ و مهره سئو هستند. اینها کلماتی هستند که مستقیماً به محتوای سایت ، صفحه سایت یا پست شما مربوط می شوند. اگر شما’به عنوان مثال ، دوباره در مورد فوتبال می نویسید ، پس کلمات کلیدی شما ممکن است باشد “فوتبال,” “فوتبال,” و “جام جهانی.” کلمات کلیدی در عنوان پست های وبلاگ و صفحات استاتیک شما استفاده می شوند و به طور معمول در بدن پست های شما با فرکانس منظم نشان داده می شوند. آی تی’همچنین استفاده از کلمات کلیدی به عنوان متن لنگر برای پیوندها در پست شما بسیار خوب است.

استفاده از کلمات کلیدی قطعاً بیشتر یک هنر است تا یک علم ، زیرا به راحتی می توان بیش از حد از آن استفاده کرد. وقتی اینطور باشد ، صفحه شما می تواند برای آن جریمه شود ‘کلمات کلیدی’, یا فقط مسخره به نظر می رسد دان’فراموش نکنید – می خواهید برای Google بهینه شوید ، اما در نهایت شما’دوباره برای انسان ها می نویسید ، نه ربات ها.

شما همچنین باید در خط خود بمانید. دان’به اصطلاحاتی که هیچ ارتباطی با تمرکز سایت شما ندارند ، به شکار کلمه کلیدی بروید. اگر شما’برای مثال دوباره بیمه عمر را می فروشید’سعی کنید محبوبیت اصطلاحات جستجوی Ariana Grande یا Spider-Man را انتخاب کنید ، مگر اینکه به طرز خاصی به سایت شما حساس باشد’اهداف و موضوعات. این کار نمی کند’منظورم اینه که میتونی’اکنون خلاق شوید و یا حالا به یک مماس خاموش بروید ، اما سعی کنید تا حد امکان در این موضوع بمانید.

12

فقط در هر ارسال یک H1 را وارد کنید

عنوان یا عنوان صفحه تنها مکانی است که باید عنوان H1 داشته باشد – بزرگترین نوع عنوان که می توانید تهیه کنید. همه چیز پس از آن باید همانطور که قبلاً بحث شد ، از H2 ، H3 و H4 استفاده کند. عنوان H1 یک سیگنال برای Google در مورد تمرکز یک صفحه یا یک پست خاص است.

وردپرس این کار را آسان می کند ، زیرا فقط عنوان پست به صورت پیش فرض به عنوان H1 تنظیم می شود. چی’بیشتر ، با ابزارهای ویرایش استاندارد ، شما نمی توانید H1 را در بدن پست ایجاد کنید. با این حال ، می توانید پیام های خود را به صورت HTML ویرایش کرده و درج خود را شروع کنید < ساعت 1 >< / ساعت 1 > برچسب ها در همه جا. این یک ایده بد است دان’انجامش بده.

13

از محتوای تکراری خودداری کنید

یکی دیگر از نشانه های بزرگ سردرگمی این است که اگر دقیقاً همان مسئله یا کلمات کلیدی را در چندین پست یا صفحه پوشش دهید. آنجا’این تصور غلط رایج است که هدف قرار دادن همان موضوع در چندین صفحه باعث می شود رتبه شما در نتایج جستجو برای آن موضوع بهبود یابد. خوب ، این کار نمی کند’تی در حقیقت اثر متضاد دارد.

شما به عنوان cannibalization کلمه کلیدی شناخته شده اید’در اصل با یک موضوع مشخص با خود رقابت می کنید و با این کار باعث کاهش کیفیت و اقتدار وب سایت شما می شوید. این امر اغلب منجر به پایین رفتن رتبه سایت در سایت شما می شود.

یک استراتژی بهتر این است که یک پست واحد را انتخاب کنید ، و سپس در صورت لزوم آن پست را به روز کنید. مثلاً اگر پستی دارید به نام “بهترین دستور العمل های کیک تا کنون,” که مثل “همیشه سبز” post – به معنای این موضوع هرگز قدیمی نیست. محتوای همیشه سبز می تواند به روز شود و بازنویسی شود. این رویکرد بسیار بهتر از ایجاد پستهای جدید است که دوباره در همان موضوع قرار دارند.

14

با دسته‌بندی‌ها و برچسب‌ها به چنگال بروید

WordPress از دسته ها و برچسب ها پشتیبانی می کند ، که می تواند به Google در تجزیه و درک محتوای شما نیز کمک کند. اگر چه فهمید تفاوت چیست می تواند کمی گیج کننده باشد – در اصل ، شما می خواهید از مقوله هایی برای سایت خود استفاده کنید’مباحث اصلی با برچسب هایی برای جزئیات بیشتر استفاده می شود.

به عنوان مثال ، یک وبلاگ که به بررسی کتاب ها می پردازد ، می تواند از دسته هایی مانند Sci-Fi ، ادبیات ، ترجمه ها و بزرگسالان جوان استفاده کند. سپس برچسب ها شامل عناوین کتاب ها ، نام نویسندگان ، انتشارات خانه ها و سایر داده های خاص برای آن پست می شوند.

15

پیوندها را اضافه کنید – داخلی و خارجی

دو نوع پیوند در یک وب سایت وجود دارد: پیوندهای خارجی که منجر به وب سایت های دیگر می شوند ، و پیوندهای داخلی که منجر به محتوا در سایت شما می شوند. هر دو می توانند برای سئو مفید باشند. این روزها به نظر می رسد کارشناسان سئو پیوندهای داخلی را ترجیح می دهند و پیشنهاد می کنند با استفاده از برچسب های nofollow میزان پیوندهای خارجی محدود شود. یک برچسب nofollow به Google می گوید که پیوند خاصی را به عنوان رأی مثبت نسبت به سایت شخص ثالث حساب نکنید’اعتبار.

مطمئن شوید که هنگام ایجاد حس به صفحات داخلی و خارجی پیوند می یابد و مطمئن شوید متنی که برای لینک ها استفاده می کنید به نوعی توصیفی است. این توصیه اصلی را رعایت کنید و باید کاملاً خوب باشید.

نکات مربوط به SEO در وردپرس: خلاصه

در اینجا ما آن را داریم: 15 نکته SEO WordPress برای اینکه Google متوجه وب سایت شما شود و (امیدوارم) رتبه بالاتری داشته باشد. با استفاده صحیح از کلمات کلیدی ، پیوند ، دسته ها ، برچسب ها ، توضیحات متا ، افزونه هایی مانند Yoast و نگهداری مناسب از وب سایت ، شما باید در مسیر رتبه بندی بهتر در گوگل و سایر موتورهای جستجو قرار بگیرید..

ما’فقط سطح این سئو را با این اصول خراش داده اید. با گذشت زمان ، می توانید در مورد روشهای ظریف تر برای بهبود سئو ، و همچنین توانایی خود در نوشتن توضیحات متا ، تگ ها و عناوین مؤثر یاد بگیرید..

برای یادآوری ، 15 نکته SEO ما در زمینه WordPress برای شروع کار عبارتند از:

 1. یک میزبان وب سریع را انتخاب کنید
 2. عملکرد سایت خود را بررسی کنید
 3. وب سایت خود را با SSL ایمن کنید
 4. به طور کلی وب سایت خود را ایمن کنید
 5. سلسله مراتب سایت خود را بررسی کنید
 6. تنظیمات عمومی را بررسی کنید
 7. عنوان صفحه ، Tagline و Permalinks را بهینه کنید
 8. توضیحات متا جامد بنویسید
 9. یک نقشه سایت XML ایجاد کنید
 10. پست ها از زیرنویس ها و توضیحات متا استفاده می کنند
 11. پست ها را برای کلمات کلیدی بهینه کنید
 12. فقط یک H1 در هر پست
 13. از محتوای تکراری خودداری کنید
 14. دسته ها و برچسب ها را درک کنید
 15. پیوند دادن: داخلی و خارجی

نکات بالا و شما را دنبال کنید’هیچ وقت در راه رسیدن به یک استراتژی مؤثر SEO نخواهید بود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me