15 نکته در وردپرس

نکاتی درباره وردپرس برای مبتدیان: مانند یک نسخه حرفه ای منتشر کنید

نکات وردپرس برای تصاویر برجسته مبتدیان


اگر شما’دوباره به خانواده رو به رشد WordPress بپیوندید ، لیست نکات و ترفندهای ما را برای مبتدیان WordPress ببینید. آی تی’زندگی شما را آسانتر می کند و وب سایت شما بهتر خواهد شد.

وردپرس 30٪ از اینترنت را در اختیار دارد. این’جای تعجب نیست – وردپرس یک بستر قدرتمند است که به شما امکان می دهد وب سایت شخصی خود را بسازید ، دقیقاً همانطور که دوست دارید طراحی کنید ، و هر ویژگی موردنیاز خود را اضافه کنید. وبلاگ نویسان ، مشاغل ، فروشندگان آنلاین: آنها’همه در WordPress استقبال می کنیم.

خانواده وردپرس منتظر هستند ، اما ابتدا باید سایت خود را بسازید و منتشر کنید. ممکن است به دنیای میزبانی ، جستجوگرها ، برنامه نویسی ، افزونه ها و موارد دیگر پرتاب شوید ، ممکن است در این راه به چند نکته و ترفند مفید برسید..

این’جایی که ما می توانیم کمک کنیم. ما تجربه ، کارشناسان و دانش وردپرس بسیار خوبی را برای استفاده مناسب در اختیار شما قرار داده ایم و این لیست را ایجاد کرده ایم 15 نکته برای مبتدیان وردپرس.

1

میزبانی خود را انتخاب کنید

این شامل طیف گسترده ای از نکات به خودی خود است ، اما یافتن ارائه دهنده هاست مناسب برای سایت وردپرس خود برای موفقیت کاملاً ضروری است. بدون میزبانی ، سایت شما می تواند’برو به اینترنت زندگی کن.

این’تنها دلیل این نیست’مهم است ارائه دهنده هاستینگ شما باید منابع کافی را برای شما فراهم کند تا بتوانید از ترافیک سایت خود استفاده کنید ، از تصادفات و خرابی تا حد ممکن جلوگیری کنید و سرعت سایت را در اختیار شما قرار دهید.

در مرحله اول ، شما باید یک برنامه میزبانی مناسب برای سایت خود پیدا کنید – چندین نوع مختلف ، با سطوح مختلف ویژگی وجود دارد. برنامه هاستینگ ویژه WordPress وجود دارد, که باعث می شود سایت شما راه اندازی و اجرا شود آسان تر – توصیه می کنیم نگاهی به Bluehost بیندازید, همانطور که’دست به پایین بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای وردپرس.

نکات وردپرس bluehostBluehost بهترین ارائه دهنده هاست برای وردپرس است – آن’بسیار خوب است ، وردپرس در واقع آن را توصیه می کند! 2

نمایش نسخه های نمایشی تم

وقتی تو’دوباره موضوع خود را انتخاب می کنید ،’ایده خوبی است از نسخه های نمایشی موضوع استفاده کنید. به این ترتیب ، می توانید قبل از انجام این کار ، موضوعی را مشاهده کنید – و حتی گاهی اوقات آن را امتحان کنید.

موضوع شما اساس وب سایت شما را تشکیل می دهد’طراحی ، بنابراین’مهم این است که شخصی را که دوست دارید انتخاب کنید ، متناسب با پروژه شما ، و در واقع از استفاده شما لذت می برد. بله ، می توانید وردپرس را شخصی سازی کنید ، اما مگر اینکه خودتان باشید’دوباره در برنامه نویسی مهارت دارد یا با یک توسعه دهنده کار می کنید ، آن را’حساس است با یک موضوع مناسب شروع کنید.

نمونه نسخه نمایشی وردپرسپیش نمایش یک موضوع به شما امکان می دهد که یک بار آن را آنلاین ببینید’منتشر شده است ، و با برخی از آنها در واقع می توانید محتوا را ویرایش کنید.

به سادگی موضوعی را که دوست دارید ظاهر آن را پیدا کنید ، کلیک کنید “نمایش نسخه ی نمایشی” یا “نسخه ی نمایشی زنده,” و می توانید ببینید که چگونه به صورت آنلاین به نظر می رسد. اگر موضوع را دوست دارید و تصمیم به وارد کردن آن دارید ، می توانید محتوای نسخه ی نمایشی را ویرایش کنید تا موضوع واقعاً مورد نظر شما باشد!

3

یک افزونه SEO نصب کنید

SEO (بهینه سازی موتور جستجو) برای موفقیت هر وب سایت بسیار مهم است. بدون سئو سایت شما برنده شد’رتبه بالایی در نتایج جستجو – برای رشد مخاطبان خود ایده آل نیست! مگر اینکه تو’شما یک فناوری حرفه ای واقعی هستید ، و شاید حتی پس از آن ، شما نیز باشید’احتمالاً با سئو خود به یک کمک کننده احتیاج خواهید داشت.

نصب افزونه SEO می تواند زندگی شما را بسیار آسان تر و سایت شما بسیار موفق تر کند. این افزونه ها می توانند محتوای و کلمات کلیدی شما را تجزیه و تحلیل کرده و تمام موارد فنی مانند نقشه های سایت و robots.txt را برای شما مدیریت کنند.

فقط به فهرست افزونه های WordPress بروید و افزونه SEO پیدا کنید که مناسب شما باشد. ما میتوانیم’Yoast SEO را به اندازه کافی توصیه می کنید – دارای بیش از 5 میلیون نصب فعال و بیش از 25000 بررسی 5 ستاره است. این’مشتریان زیادی خوشحال هستند!

وردپرس افزونه yoast seoYoast SEO یک افزونه محبوب و قدرتمند است که می تواند به نیازهای سئو شما کمک کند.

اینجا’آنچه ما است جاش فریسبی ، متخصص SEO در خانه مجبور بود درباره افزونه Yoast SEO بگوید:

“بیشتر مردم فکر می کنند Yoast SEO به نیازهای اساسی SEO اهمیت می دهد ، اما این کار را خیلی بیشتر انجام می دهد. در حقیقت ، این برنامه با پیاده سازی فنی سئو کار می کند ، و به سایت شما بهترین پایه و اساس ممکن را برای گوگل می دهد تا بتواند آن را خزیده و درک کند.

Yoast SEO شما را قادر می سازد مقادیر rel = canonical را ایجاد کنید ، نقشه های XML ایجاد کنید ، و از rel = next و rel = prev استفاده کنید ، تا چند مورد را نام ببرید. همه این موارد آسان است ، خصوصاً اگر شما’یک مبتدی و دان’می دانم از کجا شروع کنم. فقط اجازه دهید Yoast SEO کار را برای شما انجام دهد – به صورت رایگان!”

4

Google Analytics را نصب کنید

Google Analytics ابزاری شناخته شده برای ردیابی عملکرد ، ضبط داده ها و ارائه بینش در مورد تعامل مردم با سایت شما است. این باعث می شود ابزاری ارزشمند برای اندازه گیری سایت شما’موفقیت.

بهترین (و ساده ترین) راه برای نصب Google Analytics با افزونه MonsterInsights است. Google Analytics و MonsterInsights هم نسخه های رایگان دارند. شما’هنگام ایجاد حساب Google Analytics خود به کد رهگیری داده شده نیاز خواهید داشت و MonsterInsights شما را از طریق مراحل نصب راهنمایی می کند.

وردپرس پلاگین monsterinsightsMonsterInsights افزونه پیشنهادی برای نصب Google Analytics در سایت وردپرس شماست.

نصب Google Analytics به شما امکان می دهد داده های خود را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید ، به این معناست که توجه داشته باشید که چند نفر از سایت شما بازدید می کنند ، چه مدت در سایت شما می مانند و موارد دیگر. با Google Analytics ، تمام آن اطلاعات شاداب در دست شماست.

5

موضوع خود را با دقت انتخاب کنید

هزار موضوع وجود دارد که می توانید انتخاب کنید و آن را انتخاب کنید’احساس راحتی بیش از حد از کمبود احساس می شود. نکته مهم ما این است که مورد توجه واقع شود, و فقط نگاه کن تم های با کیفیت.

نمونه های وردپرس نمونه های تمهزاران موضوع برای انتخاب وجود دارد ، بنابراین استفاده از ویژگی جستجو راهی مناسب برای محدود کردن گزینه های شما است.

همیشه بررسی ها را بخوانید ، یکی را انتخاب کنید که متناسب با پروژه شما باشد ، و اهدا نکنید’از پرداخت مبلغ حق بیمه ترس داشته باشید. آی تی’ضروری است که شما یک موضوع پاسخگو به تلفن همراه را انتخاب کنید – اگر شما’تو ، تو’با خط مشی Google روبرو می شوید و به کاربران تلفن همراه خود تجربه آنلاین ضعیفی را می دهید

برخی از مضامین با ویژگی های از پیش بسته بندی شده ارائه می شوند. در حالی که این ممکن است جذاب باشد, مراقب باش – این تم ها واقعاً می توانند سرعت سایت شما را کند کنند ، این یک مسئله بزرگ است که شما واقعاً می خواهید از آن جلوگیری کنید. دلپذیر باشید ، حداقل باشید و در آخر باید از موضوع خود خوشحال باشید. اگر نه ، دان’نگران باشید – بعدا می توانید به راحتی تغییر دهید!

6

تصاویر خود را فشرده کنید

فشرده سازی یک تصویر اندازه پرونده را کاهش می دهد ، به سایت شما کمک می کند تا سریعتر اجرا شود و فضای ذخیره سازی با ارزش شما را ذخیره کند.

سرعت سریع سایت مانند قبر مقدس اجرای یک وب سایت است. سرعت بخشیدن به زمان بارگذاری شما می تواند زندگی جدیدی را به صفحات مرده منتقل کند ، و بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو عاشق یک سایت با بارگذاری سریع هستند. این’چرا شما باید همیشه تصاویر و فیلم های خود را فشرده کنید.

ابزارهای آنلاین زیادی وجود دارند که می توانید تصاویر خود را به صورت رایگان فشرده سازی کنید ، مانند Kraken.io ، ImageResize و Optimizilla. تمام کاری که می کنید بارگیری تصاویر مورد نظر برای فشرده سازی است ، سپس نسخه های نهایی را یک بار بارگیری کنید’بهینه سازی شده ام آی تی’سریع ، آسان ، و شما نمی دانید’حتی نیاز به بارگیری هر نرم افزاری دارید.

بهینه سازی تصویر خرابیک ابزار محبوب فشرده سازی تصویر ، Kraken بسیار آسان است و حتی نسخه ای رایگان نیز در اختیار شما قرار می دهد. 7

پلاگین های خود را محدود کنید

افزونه ها عملکرد را به وب سایت شما اضافه می کنند. شما مگر اینکه موضوع شما با ویژگی های داخلی همراه باشد ، شما’برای افزودن امکاناتی مانند فرم های تماس ، خبرنامه ها یا چت های زنده به سایت خود به افزونه ها نیاز دارید. با این حال, داشتن پلاگین های زیاد می تواند باعث کاهش سرعت سایت شما شود, و حتی سایت خود را قرار دهید’امنیت در معرض خطر است.

فقط افزونه هایی را که واقعاً به آنها نیاز دارید نصب کنید ، که به سود کاربران و وب سایت شما خواهد بود’به وسوسه انتخاب هر چه جالب ترین چیزهایی که می توانید بیاندازید. افزونه های اضافی کد می تواند سایت شما را به سمت پایین بیاورد و سرعت بارگذاری آن را کند می کند.

از آنجا که پلاگین ها می توانند توسط هر کسی ایجاد شوند ، در آنجا’انتخاب های زیادی ، و سطح کیفیتی متنوعی دارند. پلاگین ها به طور رسمی برای امنیت بررسی می شوند ، اما نه برای کیفیت ، بنابراین آی تی’همیشه بهترین نظرات کاربران را بخوانید همچنین.

افزونه های وردپرسمی توانید هزاران افزونه را در فهرست افزونه های WordPress مرور کنید. 8

Gravatar خود را تنظیم کنید

گراواتار؟ چی’این که?

گراواتار مخفی است آواتار جهانی شناخته شده است. آی تی’خدمتی است که با WordPress ادغام می شود تا اساساً تصویر کاربر متصل به حساب شما را ارائه دهد.

نکات وردپرس نمونه gravatarتصویری که به پستهای شما پیوست می شود ، Gravatar شما است و هویت روشنی را ایجاد می کند – در صورتی که چندین نویسنده در یک سایت وجود داشته باشند ، این بسیار مفید است..

داشتن یک تصویر شخصی و منحصر به فرد مانند این به افراد کمک می کند تا شما را بشناسند ، و هویت مشخصی به شما می دهد در وب سایت های مختلف وقتی پست می کنید ، تصویر Gravatar با زندگی نامه نویسنده شما ظاهر می شود. وقتی نظری می گذارید ، تصویر Gravatar شما در کنار آن خواهد نشست.

Gravatar قبلاً با WordPress یکپارچه شده است – فقط باید به بخش پروفایل خود در WordPress بروید و به قسمت Profile Profile بروید. روی پیوند Gravatar کلیک کنید – یک بار در سایت Gravatar ، می توانید هر عکس را که می خواهید استفاده کنید بارگذاری کنید و آن را به ایمیلی که حساب وردپرس خود را با آن ثبت کرده اید ، پیوند دهید. با این کار تصویر به حساب وردپرس شما منتقل می شود.

نکات وردپرس تنظیمات gravatarمی توانید با رفتن به نمایه خود و یافتن تصویر نمایه خود ، تصویر Gravatar خود را اضافه یا تغییر داده و سپس لینک Gravatar را دنبال کنید. 9

بروز بمان

شما’احتمالاً از به روزرسانی های مشهور وردپرس شنیده اید ، اما آنها واقعاً درمورد چه چیزهایی هستند? وردپرس برای حفظ امنیت سیستم عامل خود ، مرتباً نرم افزار خود را به روز می کند. به روزرسانی های جزئی تقریباً هر دو هفته اتفاق می افتد ، در حالی که بروزرسانی های عمده تقریباً یک بار در ماه اتفاق می افتد.

شما نمی’لازم نیست بیش از حد نسبت به روزرسانی های جزئی نگران باشید – این’فقط وردپرس ایجاد ترفندهایی می کند و اشکالات کمی را برطرف می کند. ولی باید مرتباً به روزرسانی ها را بررسی کنید, تا مطمئن شوید که پناه آورده اید’هر چیز جدیدی را از دست داده اید – در غیر این صورت ، سایت شما می تواند قدیمی و آسیب پذیر در برابر اشکالات نامطبوع باشد.

به سادگی به سمت خود بروید داشبورد وردپرس, که در آن’اگر می خواهید افزونه ها ، مضامین یا نسخه وردپرس خود را به روز کنید ، به شما می گویم. آنجا’مفید خواهد بود “اکنون بروزرسانی کنید” دکمه هایی برای زیبا و آسان نگه داشتن چیزها.

همیشه مطمئن شوید که از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید قبل از بروزرسانی و دوباره بعد از شما’تموم شد.

10

نظرات خود را مدیریت کنید

نظرات یک روش عالی برای تعامل خوانندگان شما و مطالب شماست و می تواند یک جامعه واقعی در سایت شما ایجاد کند. می توانید نظرات خود را از طریق سرپرست وردپرس خود مدیریت کنید.

شما ممکن است بخواهید برای برخی از صفحه ها نظر را فعال نکنید ، یا برای برخی دیگر ، ممکن است بخواهید که نظرات را در سایت منتشر کنید. Google در واقع نظرات و همچنین محتوای شما را خزیده می کند, بنابراین آن’ارزش اجتناب از نظرات هرزنامه ها را دارد.

برای مدیریت نظرات خود ، به سادگی به تنظیمات خود بروید ، بخش بحث را پیدا کنید و گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنید’دوست دارم.

11

محتوای درهم و برهمی خود را رایگان نگه دارید

به راحتی می توانید با همه ابزارک های فانتزی ، بنرها ، تبلیغات و موارد دیگری که می توانید در سایت خود قرار دهید ، از آن دور شوید. اما در حالی که ممکن است برای شما سرگرم کننده باشد, آی تی’برای خوانندگان شما چندان جالب نیست.

با هم ریختگی سایت شما می تواند از محتوای شما منحرف شود – یا حتی بدتر ، باعث شود مردم به هیچ وجه تمایلی به ماندن در صفحه نداشته باشند. به نوار کناری و پاورقی خود نگاهی بیندازید و مطمئن شوید که هر ابزارک وجود دارد مشارکت در صفحه – معمولاً ، کمتر بیشتر است!

12

پیوندهای وردپرس خود را ویرایش کنید

پیوندهای پیوند دهنده به سادگی پیوندهای دائمی هستند (آن را دریافت کنید؟) ، مانند آدرس وب سایت شما ، یا آدرس پست های وبلاگ شخصی شما. هنگام ایجاد یک پست جدید ، وردپرس به طور خودکار لینک های مجدد ایجاد می کند ، اما تنظیمات پیش فرض کاملاً ساده و بسیار دوستانه نیستند.

اگر تنظیمات پیوند مجازی را همانطور که هستند ، بگذارید ، شما’به احتمال فراوان با تاریخ گنجانده شده در لینک مجدد به پایان می رسید. این امر به خصوص برای سئو کمتر از ایده آل است. برای تغییر تنظیمات پیوند خود ، فقط به داشبورد خود بروید ، وارد تنظیمات خود شوید و Permalinks را انتخاب کنید.

می توانید ساختار پیوند مجدد جدید خود را از بین چندین گزینه انتخاب کنید ، اما تنظیم نام ارسال را به همین ترتیب توصیه می کنیم’دوستانه ترین SEO است. اطمینان حاصل کنید که تغییرات خود را در پایین صفحه ذخیره می کنید!

13

ایمنی را اول قرار دهید

هنگام اجرای وب سایت وردپرس ، امنیت باید یکی از اولویت های اصلی شما باشد. ما’قبلاً هم اشاره کردم سایت خود را به روز کنید برای حفظ هرگونه خطای ناگوار یا هکرها ، اما آنجا’بیشتر از آن.

دان’اجازه دهید سیزدهمین نکته ما تعداد نامطلوب شما باشد – در اینجا اقدامات خاصی را می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید وب سایت شما دارای شکل کشتی و حمل و نقل است:

یک گواهینامه SSL (Sockets Sockets Layer) دریافت کنید

 • چرا? گواهینامه های SSL اطلاعاتی را که از طریق سایت شما عبور می کند ، از جمله جزئیات پرداخت و ورود به سیستم رمزگذاری می کنند. به بازدید کنندگان نسبت به استفاده از سایت های غیر ایمن هشدار داده می شود ، و Google افرادی را که از SSL استفاده نمی کنند جلوگیری می کند.
 • چگونه? ارائه دهندگان میزبانی خوب مانند Bluehost امنیت برنامه SSL رایگان را در برنامه های خود شامل خواهند شد ، اما اگر اینطور نباشد ، شما’خودتان باید این کار را انجام دهید. می توانید SSL رایگان را از طریق Let دریافت کنید’اگر می خواهید امنیت پیشرفته تری داشته باشید ، رمزنگاری کنید یا مجوز SSL پیشرفته تری را بپردازید.

از سایت خود بطور مرتب پشتیبان تهیه کنید

 • چرا? اگر چیزی در مورد سایت وردپرس شما خطایی نداشته باشد ، پشتیبان گیری به معنای واقعی کلمه به شما پشت کرده است – خواه سایت شما هک شود یا نیمی از کد خود را به طور تصادفی حذف کنید ،’با تسکین می توانید از سایت خود حمایت کنید.
 • چگونه? ارائه دهندگان میزبانی خوب ، به عنوان بخشی از برنامه میزبانی شما ، از سایت شما بصورت رایگان نسخه پشتیبان تهیه می کنند’همیشه بهتر است که به آنها 100٪ اعتماد نکنید. یک روش کارآمد و آسان برای تهیه نسخه پشتیبان از سایت شما با انتخاب یک افزونه پشتیبان برای ایجاد و ذخیره نسخه پشتیبان از سایت شما است. یک انتخاب محبوب است UpdraftPlus, که توسط بیش از 2 میلیون وب سایت استفاده می شود.

یک افزونه امنیتی نصب کنید

 • چرا? آی تی’همیشه بهتر است از امنیت متاسف باشید – این افزونه ها می توانند از سایت شما با فایروال ها ، اسکنرهای مخرب و موارد دیگر محافظت کنند.
 • چگونه? به سادگی یک افزونه امنیتی قابل اعتماد را انتخاب کنید و آن را در سایت خود نصب کنید. WordFence با یک سرویس امنیتی همه جانبه محبوب و دارای رتبه بالا است.

14

از برچسب عنوان و Alt Text استفاده کنید

تصاویر می توانند یک وب سایت ایجاد کنند. آنها خوانندگان را درگیر نگه می دارند ، نکات کلیدی را برجسته می کنند ، و عموماً صفحه ای را از ترس و روشن می کشانند. اما آنها نمی دانند’فقط خوب به نظر می رسند – آنها همچنین می توانند در پشت صحنه برای سایت شما سخت کار کنند.

وقتی تو’دوباره تصویری را به سایت خود اضافه کنید, حتماً عنوان و متن متنی را اضافه کنید.

اینها شاید برای شروع عجیب به نظر برسند ، اما در واقع لزوماً نبود’خیلی حیله گر باشید تا آویزان شوید. متن Alt به بازدید کنندگان می گوید تصویر نشان می دهد اگر به هر دلیلی بتوانند’تصویر را ببینید – شاید اگر وجود داشته باشد’دوباره از خواننده صفحه استفاده می کنید ، یا تصویر به سادگی حیا نمی شود’T بارگیری شد.

عنوان و متن alt هم باید واضح و واضح باشد ، نه خیلی طولانی ، و جزئیات کافی برای خواندن – و Google – اطلاعات کافی در مورد تصاویر شما ارائه می دهد. یاد آوردن, Google می تواند’تصاویر خود را ببینید, بنابراین آن’برای درک اینکه تصاویر شما درباره چیست ، به عناوین و متن alt متکی هستند.

alt و عنوان نکات وردپرس متندر حالی که می توانید انتخاب کنید که یک شرح برای تصویر خود اضافه کنید یا خیر ، همیشه باید یک عنوان و متن متن را برای تصویر خود وارد کنید ، همانطور که’خوب برای SEO. 15

تصاویر ویژه را تنظیم کنید

آی تی’ایده خوبی است برای تنظیم تصاویر برجسته برای پست های خود. این به عنوان تصویر کوچک در کنار پست وبلاگ شما هر زمان که در صفحه دیگری ظاهر می شود ، ظاهر می شود ، یا به سایت های دیگر یا از طریق رسانه های اجتماعی مرتبط می شود.

نمونه نکات برجسته وردپرستصویر برجسته تصویری است که می توانید همراه با لینک های مربوط به مقالات مشاهده کنید. این باعث می شود پست های شما بصری تر شود و احتمالاً خوانندگان را به خود جلب کند!

آی تی’آسان برای اضافه کردن یک تصویر برجسته – هنگام باز کردن پیش نویس جدید در وردپرس ، در نوار کناری سمت راست نگاهی بیندازید.

باید یک بخش با یک لینک وجود داشته باشد “تنظیم تصویر برجسته” – روی این کلیک کنید ، تصویری را که در آن قرار دارید بارگذاری کنید’دوست دارم از شما استفاده کنم ،’خوب است که بروم.

شما هنوز هم باید اضافه کنید عنوان و متن متنی برای تصویر برجسته خود ، بنابراین دان’فراموش کن!

نکات وردپرس: جمع بندی

این مقاله به شما داده است 15 نکته برتر برای شروع کار با وردپرس. ما’همه چیز را از اصول SEO گرفته تا تصاویر و درهم و برهمی محتوا را پوشانده اید ، و اکنون باید کمی بیشتر شبیه یک وردپرس طرفدار مطمئن باشید.

حتی جوانب مثبت بعضی اوقات به یادآوری نیاز دارند ، بنابراین در اینجا’یک گزارش سریع از آن 15 نکته برتر:

 1. میزبانی خود را انتخاب کنید
 2. نمایش نسخه های نمایشی موضوع
 3. یک افزونه SEO نصب کنید
 4. Google Analytics را نصب کنید
 5. موضوع خود را با دقت انتخاب کنید
 6. تصاویر خود را فشرده کنید
 7. افزونه های خود را محدود کنید
 8. گراواتار خود را تنظیم کنید
 9. بروز بمان
 10. نظرات خود را مدیریت کنید
 11. درهم و برهمی محتوا خود را آزاد نگه دارید
 12. پیوندهای ثابت وردپرس خود را ویرایش کنید
 13. ایمنی را اول قرار دهید
 14. از برچسب عنوان و متن alt استفاده کنید
 15. تنظیم تصاویر برجسته

اگرچه همه این موارد برای هر کاربر وردپرس مهم است ، اما ما’d باید موارد زیر را به عنوان مهمترین نکته انتخاب کنید:

 • بهترین هاستینگ را برای سایت خود انتخاب کنید – انتخاب ارائه دهنده هاستینگ shoddy مانند کاشت وصله سبزیجات شما در یک حفره است. آی تی’شما کار سختی خواهید بود ، و شما’احتمالاً نمی خواهید از نتایج لذت ببرید.
 • یک افزونه SEO نصب کنید – SEO می تواند یک چیز دشوار باشد که در ابتدا با آن روبرو شوید ، بنابراین زندگی خود را با افزونه ای مانند Yoast SEO آسانتر کنید. حتی جوانب مثبت SEO هنوز هم از آن استفاده می کنند ، و از آن استفاده می کنند’برای کمک به سایت خود موفق به شگفتی می شوم.
 • بروز بمان – آی تی’شما ضروری نیستید’با بروزرسانی های WordPress عقب نمانید ، زیرا سایت شما می تواند به سرعت در برابر انواع نادری آسیب پذیر شود. به یاد داشته باشید که شما’همچنین برای حفظ شکل ظاهری سایت خود باید افزونه ها و مضامین خود را به روز کنید.

تعجب وردپرس این است که آن’دائما در حال تغییر ، توسعه و رشد است ، این بدان معنی است که شما’همیشه در حال یادگیری ، تکامل و رشد نیز هست. شما’دانش خود را قبل از دانستن آن با کاربران WordPress برای اولین بار به اشتراک بگذارید – تا آن زمان ، این نکات را دنبال کنید و هیچ کس شما را حدس نمی زند’دوباره تازه کار!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map