بررسی WordPress.com 2020


بهترین برای

بهترین وبلاگ نویسی


امتیاز کلی

4 از 5 ستاره

WordPress.com اگر می خواهید وبلاگ خود را راه اندازی کنید ، با تمام ویژگی هایی که برای اجرای یک سایت موفق در وبلاگ نویسی نیاز دارید ، گزینه اصلی است. این ویژگی ها با قیمت مناسب و با یک ویرایشگر کاربرپسند تر از WordPress.org همراه هستند. در کل ، WordPress.com برای وبلاگ نویسان مبتدی و حرفه ای کاملا مناسب است.

جوانب و منافع WordPress.com چیست؟?

طرفداران

 • بهترین گزینه برای وب سایت وبلاگ نویسی – WordPress.com دارای الگوهای و ویژگی های خاص برای موفقیت وبلاگ شما است.
 • فراوانی از ویژگی ها – تن از ویژگی های متناسب برای ایجاد و اجرای آسان وبلاگ دریافت می کنید.
 • قیمت های معقول – می توانید وبلاگ خود را به صورت رایگان بسازید و منتشر کنید ، یا برای ویژگی های پیشرفته تر آن را ارتقا دهید.

منفی

 • قالب ها روی بلاگ نویسی متمرکز شده اند – شما’اگر می خواهید چیزی غیر از یک وبلاگ ایجاد کنید ، می جنگید.
 • خیلی دوستانه مبتدی نیست – اگرچه WordPress.com از WordPress.org مبتدی تر است ، اما شما’برای به دست آوردن بیشترین استفاده از آن باید کد دیگری را بدانید.

نمای کلی WordPress.com

در یک نگاه

بنابراین ، شما’فکر می کنید از WordPress استفاده کنید؟ WordPress یک نام بزرگ در دنیای آنلاین است و به دلایل خوبی – این دستگاه بیش از 30٪ از اینترنت را تأمین می کند!

اما به خاطر شهرتش در آنجا’همچنین سردرگمی زیادی به دلیل وجود WordPress.org و WordPress.com. بنابراین برای کدام یک باید مراجعه کنید؟ چه چیزی آنها را متفاوت می کند؟ و فقط آنچه WordPress.com ارائه کرده است?

برای این بررسی ، ما’WordPress.com را از طریق قدم های خود قرار داده و افرادی را مانند شما برای آزمایش آن و به اشتراک گذاشتن تجربه خود در اختیار افراد قرار داده اند. ما خواهیم دید که چه چیزی دوقلوهای وردپرس را از هم جدا می کند و از همه مهمتر ، آیا باید استفاده کنید یا نه WordPress.com برای ساختن سایت خود!

اگر شما’در حال حاضر به اندازه کافی دیده می شود که می توانید بر روی پیوندها کلیک کنید تا شروع به کار کنید WordPress.com, یا بدانید که سازنده وب سایت با مسابقه ما برای شما بهترین است!

WordPress.com در مقابل WordPress.org

اول از همه ، اجازه دهید’به اصول اولیه بروید و یک مرور کلی از این دو داشته باشید.

WordPress.org در سال 2003 تاسیس شد و یک سیستم مدیریت محتوای منبع باز (CMS) است.

CMS نرم افزاری است که می توانید برای ایجاد و مدیریت وب سایت ها استفاده کنید. WordPress.org همان چیزی است که افراد معمولاً هنگام صحبت درباره آنها معنی می دهند “وردپرس”.

WordPress.com پس از WordPress.org راه اندازی شد و در بالای پلتفرم اصلی ساخته شده است. این بدان معنی است که برخی از ویژگیهایی را به ارث برده است که WordPress.org را بسیار چشمگیر می کند.

WordPress.com بیشتر شبیه به a است ‘سازنده وب سایت’ در طراحی آن این رابط کاربری بسیار ساده تر و آسانتری نسبت به WordPress.org دارد. همانطور که احتمالاً می دانید ، سازنده وب سایت یک برنامه آنلاین است که به شما امکان می دهد یک وب سایت بسازید.

برخلاف WordPress.org ، با این سازندگان شما اهدا نمی کنید’مجبورید کد ، میزبان یا مدیریت به روزرسانی ها را انجام دهید ، زیرا این کار برای شما تمام شده است. اکثر سازندگان وب سایت مانند Wix و Weebly از ویژگی های کشیدن و رها کردن برخوردار هستند و ایجاد سایت خود را برای همه آسان می کند.

سایت مثال wordpress.comWordPress.com رابط کاربری بسیار ساده تری نسبت به WordPress.org دارد. این سایت ساده شده است و ویژگی های چشمگیر وبلاگ نویسی را که وردپرس به آن مشهور است ، حفظ می کند.

استفاده از WordPress.com چقدر آسان است?

انتخاب درست سازنده وب سایت بستگی به عوامل مختلفی دارد. بدیهی است که شما می خواهید چیزی که سایت شما را فوق العاده جلوه می دهد ، و همچنین داشتن طیف وسیعی از ویژگی ها. اما شما همچنین می خواهید از ساخت وب سایت خود لذت ببرید و ساعت ها برای یادگیری کدنویسی صرف نکنید.

بنابراین’مهم است که به سازنده نگاه کنید’سهولت استفاده و سطح دانش فنی خودتان ، تا ایده ای در مورد چگونگی راحتی شما کسب کنید’d در واقع از آن استفاده می کنید. این’چرا ما همیشه به خاطر سهولت استفاده در تحقیقات خود آزمایش می کنیم!

چطور این کار را انجام دهیم؟ خوب ، ما مانند افراد عادی مانند شما سعی می کنیم سازنده را امتحان کنیم و از آنها بپرسیم انجام کارهای خاص چقدر آسان بود. با امتیاز دهی ، بازخورد و رتبه بندی شماره ها ، این داده های خوبی به ما می دهد تا بررسی های خوبی به شما ارائه دهیم!

اما درست چگونه WordPress.com در سهولت استفاده ما موفق به گلزنی شد?

جواب صادقانه عالی نیست. اما قبل از بستن این صفحه با ناامیدی ، اجازه دهید’به معنای واقعی آن بروید و مهمتر از آن چرا WordPress.com این کار را نکرد’برای سهولت در استفاده ترامپ قرار بگیرید.

اول از همه ، اگرچه WordPress.com به گونه ای طراحی شده است که خیلی شبیه سازنده وب سایت است ، اما به نظر می رسد’در واقع یکی نیست آی تی’یک بستر وبلاگ نویسی با افزودنیهای سازنده وب سایت.

این بدان معنی است که’از ویرایش بصری سنتی کشیدن و رها کردن که مورد علاقه اکثر سازندگان وب مانند Wix است استفاده کنید. در عوض ، شما محتوا و طراحی خود را جداگانه ویرایش می کنید.

این می تواند بیش از حد پیچیده و گیج کننده باشد. اگرچه افزودن پست های وبلاگ بسیار آسان است ، اما همیشه چگونگی افزودن عناصر دیگر یا سفارشی سازی ها به سایت خود کاملاً واضح نیست. 60٪ از مردم ، اضافه کردن ویژگی هایی از قبیل اشتراک ، فیلم و نمایش مکانشان در نقشه دشوار بودند.

به همین دلیل WordPress.com کم دریافت کرد ‘به احتمال زیاد توصیه می کنم’ امتیازات اما به نظر می رسد WordPress.com آگاه است که با استفاده از سایت آنها isn نیست’قدم زدن در پارک! و آنها گامهایی برای مبارزه با این امر گنجانده اند.

هنگامی که برای اولین بار سایت خود را ایجاد می کنید ، از شما سؤالاتی می کند مانند نام سایت شما ، آن چیست’در مورد و آنچه در آن است’برای این بدان معناست که هنگام شروع کار ، سایت شما قبلاً سفارشی شده است!

همچنین می توانید با استفاده از فناوری نسبت به شما اطمینان داشته باشید. اگر مبتدی را انتخاب کنید ، لیستی از نحوه راه اندازی سایت خود را در اختیار شما قرار می دهد.

نمونه اشاره wordpress.comنکات پنجره مفید اغلب به نظر می رسد مراحل مراحل راه اندازی سایت شما را راهنمایی می کند.

به طور خلاصه ، WordPress.com بسیار ساده تر از WordPress.org است. شما نمی’باید نگران میزبانی ، مدیریت به روزرسانی یا کد نویسی باشید.

این شهرت وبلاگ شگفت انگیز خود را حفظ می کند ، با طیف وسیعی از ویژگی های داخلی باعث می شود زندگی نویسندگی شما به آسانی امکان پذیر باشد. اما در مقایسه با سازندگان وب سایت های drag and drop سنتی ، WordPress.com وقتی سهولت استفاده دارد در پایین بسته است.

برای سهولت در استفاده ، کل مبتدیان یا رمزگذارنده ها بهتر است در جای دیگری به نظر برسند.

WordPress.com برای چه کسی بهترین است?

وبلاگ نویسی

همانطور که احتمالاً قبلاً حدس زده اید ، بلاگ نویسی بهترین وردپرس است! این چیزی است که WordPress.com واقعاً برای آن ساخته شده است ، و نشان می دهد تمام ویژگی های مربوطه که می خواهید برای وبلاگ خود بطور خودکار وارد شوید. اینها شامل موارد زیر است:

 • تجزیه و تحلیل
 • دسته بندی های نمایش
 • بایگانی
 • نظرات
 • نشانه گذاری اجتماعی
 • ویژگی جستجو
 • خوراک RSS

همچنین با ارائه گزینه های تنظیمات بصری ، بالاتر از رقبای خود ایستاده است. به عنوان مثال ، انتخاب خودکار استفاده از تصویر اول در پست شما یا نبود. صفحه نمایش وبلاگ شما در Customizer ویرایش می شود و گزینه های بیشتری در تنظیمات در بخش Writing وجود دارد.

تنظیمات وبلاگ نویسی wordpress.comبا تنظیمات گسترده وبلاگ نویسی و گزینه های نمایش ، WordPress.com برای وبلاگ نویسی مناسب است.

با استفاده از این انواع ویژگی ها ، گزینه ها و طیف وسیعی از گزینه های تنظیمات ، می توانید مطمئن باشید که وبلاگ شما در بهترین محیط برای برخاستن و شکوفایی قرار دارد. آی تی’واقعاً جای تعجب ندارد که WordPress.com برنده شد “ایده آل برای وبلاگ نویسی” عنوان در رتبه بندی های ما.

آی تی’اگر شما انتخاب برتر هستید’در مورد وبلاگ خود جدی هستید و با نسخه رایگان آن و برنامه های مختلف قیمت که برنده شدید’جیب های خود را هم برای آن خالی می کنید. آی تی’برنده است!

کسب و کار

در حالی که WordPress.com ستاره نمایش است وقتی نوبت به وبلاگ نویسی می رسد ، در مناطق دیگر فرو می رود. اگر شما’دوباره به دنبال یک سایت تجاری آنلاین هستید و سطح بالایی از شخصی سازی را می خواهید و سپس WordPress.com نیست’بهترین گزینه خود را.

با این گفته ، WordPress.com دارای برنامه ای برای تجارت با 300 دلار است که سالانه صورتحساب آن صادر می شود. این طرحی است که آنها برای مشاغل کوچک توصیه می کنند. این شامل الگوهای قالب تجاری ، پشتیبانی Google Analytics و ذخیره سازی نامحدود است.

برای گسترده تر کردن سایت می توانید افزونه ها و مضامین شخص ثالث اضافه کنید’ویژگی های همچنین با لیستی از ویژگی های پشتیبانی از مشاغل خود و برجسته کردن سایت شما همراه است.

به طور کلی ، ما نمی خواهیم’WordPress.com را برای سایتهای تجاری توصیه می کنید. اگر شما’مطمئن نیستید که سازنده چگونه سایت خود را ایجاد کند ، می توانید نمودار مقایسه ما از بهترین سازندگان وب سایت برای مشاغل را بررسی کنید.

تجارت الکترونیک

WordPress.com از ویژگی های تجارت الکترونیکی برخوردار است ، اما برای دسترسی به آن به برنامه سالانه 300 دلار $ نیاز دارید.

این همراه با 30 روز ضمانت برگشت پول است! بنابراین ، شما می توانید آن را امتحان کنید بدون اینکه مرتکب بلند مدت شوید. اما بسته به سطح شغل و بودجه شما ، این پیش پرداخت ممکن است خنثی باشد.

گزینه های مختلف تجارت الکترونیکی در WordPress.com وجود دارد:

 • فروشگاه تجارت الکترونیک در سراسر ایالات متحده و کانادا در دسترس مشتریان است و به شما امکان می دهد در ایالات متحده بفروشید یا جهانی شوید. (شما باید در برنامه تجارت باشید و قبلاً یک موضوع یا افزونه سفارشی را نصب کرده اید).
 • دکمه پرداختهای ساده در هر دو برنامه Business و Premium در دسترس مشتریان است.
 • برای کسانی از شما که بدون تجارت یا حق بیمه هستند می توانید یک مورد اضافه کنید دکمه پی پال به سایت خود ، که به شما امکان می دهد پرداخت های خود را از طریق (شما حدس زده باشید) ، یا پی پال ، بپذیرید. فقط یک سر به بالا: این شامل برخی از برنامه نویسی است ، که شما’در صفحه پشتیبانی خود راهنمایی می شوید.

بنابراین ویژگی های تجارت الکترونیکی برای استفاده از آن وجود دارد ، اما از آن استفاده می کند’قبل از پرداخت هزینه سریع برنامه ، ارزش برنامه ها و سطح کار خود را متعادل می کنید.

می خواهید بصورت آنلاین بفروشید اما دان نکنید’فکر می کنید وردپرس برای شما مناسب است؟ قطعه ما را در بهترین پلتفرم های تجارت الکترونیکی مشاهده کنید تا متناسب باشد.

شخصی

اگر شما’آیا صاحب مشاغل یا وبلاگ نویسی نیستید ، آیا WordPress.com می تواند برای شما مناسب باشد؟ خوب ، بستگی دارد که چه نوع سایتی را می خواهید ایجاد کنید!

با تم های بسیار زیادی برای انتخاب (348 دقیق!) و گزینه جستجوی آن ها بر اساس ژانر یا سبک ، شما’حتماً یکی را پیدا کنید که دوستش دارید.

اگر شما’دوباره از سایت شخصی خود پول در نمی آورید که می خواهید در نسخه رایگان آن را راه اندازی کنید. فقط توجه داشته باشید که برای افزودن رسانه هایی مانند فیلم هایی که باید برای برنامه Premium آن را ارتقا دهید.

قالب های wordpress.comWordPress.com طیف گسترده ای از تم های جذاب را در اختیار شما قرار می دهد که بسته به نیاز خود می توانید از طریق آن جستجو کنید.

فقط به یاد داشته باشید که این نیست’سازنده وب سایت را بکشید و بکشید! بنابراین اگر سایت شما هنوز هم عالی به نظر برسد ، سفارشی سازی ممکن است مشکل و محدود کننده باشد زیرا WordPress.com قبل از هر چیز به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی ساخته شده است.

مقیاس پذیری

اگر شما’یک سایت شخصی به دنبال رشد حضور آنلاین شما است ، WordPress.com گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد. با رشد و توسعه سایت خود می توانید از طریق برنامه های مختلف قیمت خود حرکت کنید.

خوشحالی WordPress.com این است که می توانید هر چیزی را با آن ایجاد کنید. اما ، پس از ایجاد گزینه های محدودی برای نحوه ویرایش یا مدیریت سایت خود دارید.

اگر شما’وردپرس.com یک وب سایت تجاری ندارید یا به رشد سریع امیدوار هستید’بهترین انتخاب شما همانطور که نیست’بسیار مقیاس پذیر است اگرچه برنامه های قیمت بالاتر با ویژگی های اضافه شده و گزینه های سفارشی همراه است ، اما می توان گران شد که سایت تجارت الکترونیکی خود را از این طریق ارتقا دهید.

در سایت خود ، WordPress.com از شما دعوت می کند به سکویی که برنده شده اید بپیوندید’بزرگتر شدن آی تی’شایان ذکر است که همیشه می توانید از WordPress.com شروع به کار کرده و سپس سایت خود را بعداً به WordPress.org انتقال دهید.

ابزارهای WordPress.com

کمک & پشتیبانی

هنگام ایجاد سایت خود می خواهید در دستان ایمن باشید. مخصوصاً اگر’مطمئن نیستید یا تازه شروع کرده اید.

WordPress.com دارای یک پایگاه دانش با یک ویژگی جستجو و همچنین لیستی از مباحثی از جمله Start ، ایجاد ، سفارشی سازی و اتصال است.

اینها برای راهنمایی شما به صفحات مربوطه با راهنما و مقاله مرتبط هستند. این صفحات سپس به منابع مفید مانند لیست های چک ، آموزش های ویدئویی و حتی پیوند به دوره های آنلاین پیوند دارند!

“چطور میتوانیم کمک کنیم?” نوار جستجو همیشه در بالای هر صفحه پشتیبانی وجود دارد.

پایگاه دانش wordpress.comWordPress.com’دانش بنیان پشتیبانی بسیار خوبی را ارائه می دهد ، کاربر پسند است و منابع زیادی برای پاسخ به سوالات شما دارد.

همچنین می توانید سؤالات خود را به انجمن آنلاین آنها ارسال کنید ، یا برای گزینه های راهنما و دسترسی به علامت سؤال آبی در گوشه سمت راست پایین صفحه کلیک کنید. ‘کاربران خبره’.

منبع کمک wordpress.comمنابع راهنما و پشتیبانی هرگز دور نیستند – به سادگی بر روی علامت سؤال برای طیف وسیعی از مقالات ، گزینه های جستجو و پشتیبانی چت کلیک کنید.

وقتی تو’مجدداً به صورت آنلاین به شما کمک می كنید كه احساس كنید یك دوست به شما كمك می كند ، نه اینكه سخت ترین معلم شما در حال سفارش شما از بالای شانه خود است. WordPress.com این مورد را کنار گذاشته است.

ادغام رسانه های اجتماعی

آیا شما’مجدداً یک وبلاگ آشپزی راه اندازی می کنید یا تجارت خود را راه اندازی می کنید ، رسانه های اجتماعی خون زنده ای است که شما را به هم وصل می کند و مارک شما را تبلیغ می کند. در حال حاضر اگر شما’واقعیت این است که مردم می توانند خیلی نادیده بگیرند که تو را نادیده بگیرند.

بنابراین ، شما’d بهتر است آنها را با یک فید اجتماعی زیبا در وب سایت خود قرار دهید تا به آنها نشان دهید که متعلق به قرن بیست و یکم هستند!

با WordPress.com می توانید سایت خود را به صفحات رسانه های اجتماعی خود وصل کنید تا پست های جدید شما در فید خبری شما به اشتراک گذاشته شود.

همچنین می توانید ویدجت هایی را نشان دهید که فید اجتماعی شما را در وب سایت خود نشان می دهد. به عنوان مثال ، می توانید فید توییتر خود را طوری جاسازی کنید که جدول زمانی شما در سایت شما ظاهر شود.

تجزیه و تحلیل

اگر می خواهید ببینید که چند نفر از سایت شما بازدید می کنند ، چه زمانی آنها را بازدید می کنند و از کجا ، پس شما’به یک ویژگی تحلیلی احتیاج دارید. WordPress.com یک قبلاً برای شما ساخته شده است. شما نمی’باید آن را تنظیم کنید یا هر چیز دیگری را کلیک کنید ، فقط روی آن کلیک کنید “آمار” را بزنید و سایت خود را مشاهده کنید’فعالیت.

تجزیه و تحلیل wordpress.comWordPress.com’ویژگی تجزیه و تحلیل داخلی ساخته شده آسان و مفید است “در یک نگاه” تجزیه و تحلیل سایت شما’ترافیک.

این به شما کمک می کند ، واضح و روشن “در یک نگاه” خرابی ترافیک سایت شما. این داده ها را تجزیه و تحلیل می کند تا بتوانید سایت خود را مشاهده کنید’محبوب ترین زمان روز ، بالغ بر پیروان و حتی بهترین دیدگاه ها که تاکنون شمرده شده اند!

این واقعا مفید است ، اما شما ممکن است یک ابزار تحلیلی پیشرفته تر و خاص تر بخواهید. در این حالت ، شما’باید به برنامه Business ارتقا دهید تا بتوانید از پشتیبانی Google Analytics در سایت خود برخوردار شوید. مجدداً ، در این زمینه راهنمایی وجود دارد که می تواند در مورد چگونگی راه اندازی آن به شما کمک کند.

سئو & بازار یابی

بنابراین شما’سایت خود را ایجاد کرده اید. آی تی’آنلاین ، آن را’آماده تحسین و شما هستید’شما در حال تماشای آمار خود برای نشانه های زندگی هستید. تنها چیزی که اکنون به شما نیاز دارید بازدید کنندگان هستند و تعداد زیادی از آنها!

SEO مخفف عبارت Optimization Engine Search است. این بدان معنی است که کمک به سایت شما در نتایج جستجو به شدت رتبه می دهد. ساده!

به این شکل فکر کنید: وب سایت شما یک تئاتر است و محتوایی را که شما در آن قرار دارد’این نمایشنامه خیلی سخت کار کرده است. بازیگران همه آماده هستند و تئاتر همه تزئین شده است ، اما اکنون شما به یک مخاطب احتیاج دارید.

سئو مانند اعلامیه ها ، پوسترها و نشانگرها همه افراد را به سمت نمایش شما هدایت می کند! این همان چیزی است که به مردم می گوید چیست’همه چیز در مورد ، اگر آن را’مربوط به آنها و اگر اینطور باشد’چیزی است که آنها واقعاً می خواهند ببینند.

WordPress.com از 80-90٪ از مکانیک سئو مراقبت می کند ، بنابراین شما اهدا نمی کنید’مجبورم. تمام مضامین آنها برای بهینه سازی رتبه بندی شما طراحی شده است. این بدان معناست که می توانید بنشینید و روی ایجاد یک سایت عالی تمرکز کنید.

اگر می خواهید دست به کار شوید می توانید برای دستیابی به یک دامنه سفارشی ، (که موتورهای جستجو عاشق آن هستند) و همچنین دسترسی به ابزارهای SEO به برنامه Business (برنامه کاری) ارتقا دهید. این موارد به شما امکان می دهد آنچه را که در صفحه نتایج و موارد دیگر ظاهر می شود ، متناسب کنید و به سایت شما شانس بسیار بهتری در دنیای رتبه بندی و جادوی سئو می دهد.

بنابراین اصول اولیه از قبل پوشانده شده است ، اما اگر شما هم هستید’در مورد سئو شما جدی هستید’باید به برنامه Business ارتقا دهید.

دامنه ها

اگر شما’دوباره به نسخه رایگان که به سادگی نام سایت خود را تایپ می کنید ، استفاده کنید و سپس بهترین URL رایگان را انتخاب کنید’موجود است نمونه ای از این دامنه می تواند: https://examplex.home.blog/ یا https://example.wordpress.com

با این حال ، اگر شما’دوباره به دنبال چیزی حرفه ای می گردید’بهترین کار برای به دست آوردن دامنه سفارشی شما می توانید این کار را با به روزرسانی در هر یک از برنامه های پرداخت شده انجام دهید. همچنین می توانید دامنه موجود را از سایت دیگری منتقل کنید.


امنیت

وردپرس یک سیستم امنیتی کاملاً کامل برای محافظت از سایت شما دارد ، بنابراین می توانید احساس امنیت و صدا کنید!

همه سایت های WordPress.com رمزگذاری می شوند و به طور خودکار با گواهی SSL (Secure Sockets Layer) نصب می شوند. این بدان معنی است که سایت شما ایمن و محافظت شده است. آنها همچنین فایروال ها را اجرا می کنند ، فعالیت مشکوک را رصد می کنند ، آزمایش های امنیتی را انجام می دهند و حتی یک تیم امنیتی اختصاصی نیز دارند.

امنیت واضح است که برای WordPress.com بسیار مهم است. آنها حتی راهنمایی به شما می دهند که نشان می دهد چگونه می توانید از خود و داده های خود به صورت آنلاین محافظت کنید!

پشتیبان گیری & بازیابی می کند

آی تی’کابوس است. شما’دوباره سایت خود را ویرایش می کنید ، و خراب می شود ، یا اشتباه می کنید ، و ناگهان شما’همه چیز را گم کرده ام. شما باید از ابتدا شروع کنید ، یا سعی کنید هرگونه فاجعه ای را که صفحات زیبایی شکل گرفته است ، برطرف کنید.

اما نه با WordPress.com!

این یک ویژگی بازیابی مفید است که می توانید در صورت خرابی سایت خود را از هر نقطه مشخص بازیابی کنید یا به طور اتفاقی چیزی را حذف کنید. این با سایتهای دیگر تفاوت دارد که فقط می توانید آن را از آخرین باری که ذخیره کرده اید بازیابی کنید (که ممکن است شامل اشتباه شما شود)’دوباره سعی می کنم حل کنی)!

از اطلاعات سایت شما نسخه پشتیبان تهیه شده است به طوری که اگر اتفاقی مانند خرابی برق یا فاجعه طبیعی رخ دهد و باعث از بین رفتن داده ها شود ، WordPress.com می تواند آن را برای شما بازیابی کند.

قیمت گذاری WordPress.com & ارزش پول

WordPress.com می تواند تمام ویژگی های موجود در جهان را داشته باشد ، اما اگر این هزینه تمام پس اندازهای زندگی خود را که نمی خواهد به شما هزینه کند’تعداد زیادی حساب کنید!

خوشبختانه ، آنها’درخواست هر سکه در حساب بانکی خود را ندارید. در حقیقت ، در تحقیق ما WordPress.com برای کسب ارزش پول در رتبه سوم قرار گرفت! این دومین قیمت متوسط ​​متوسط ​​پشت Wix است که بسیار خوب است.

بنابراین فقط برنامه های قیمت گذاری مختلفی که WordPress.com ارائه می دهد چیست?

برنامه های قیمت گذاری wordpress.comWordPress.com دارای برنامه های قیمت بسیار خوبی است ، با طیف وسیعی از ویژگی ها و گزینه های به روز رسانی آن را برای پول بسیار ارزشمند می کند.

همانطور که مشاهده می کنید ، یک برنامه رایگان و سپس سه طرح پرداخت شده وجود دارد. اینها سالانه صورتحساب می شوند ، بنابراین’اجازه دهید ارقام قیمت گذاری شما را کنار بگذارند. ما’اینها را برای شما خراب می کنم ، بنابراین می توانید چیزی را که می بینید ببینید’برای پول خود می گیرید.

 • برنامه رایگان: 0 دلار! همه ما عاشق چیزهای رایگان هستیم ، بنابراین این یک برنامه عالی برای شروع است. با الگوهای و مضامین بازی کنید ، ببینید چقدر راحت می توانید آن را پیدا کنید ، حتی سایت خود را بصورت آنلاین منتشر کنید ، همه بدون پرداخت پولی. این طرح دارای طیف مناسبی از ویژگی ها از جمله 3 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، پشتیبانی جامعه ، شخصی سازی طراحی اولیه و مضامین رایگان است.
 • برنامه شخصی: 48 دلار در سال (4 دلار در ماه ، صورتحساب سالانه). همانطور که از نام آن پیداست ، این بهترین استفاده برای استفاده شخصی است! و همچنین چه چیزی’در صورت ارائه برنامه رایگان ، شما یک نام دامنه سفارشی ، ایمیل و پشتیبانی چت زنده و حذف تبلیغات وردپرس دریافت می کنید.
 • برنامه حق بیمه: 96 دلار در سال (8 دلار در ماه ، صورتحساب سالانه). بهترین کارآفرینان و کارگران آزاد ، این برنامه همه چیز را از برنامه های قبلی ارائه می دهد اما بیشتر! تم های حق بیمه نامحدود ، سفارشی سازی طراحی پیشرفته ، فضای ذخیره سازی 13 گیگابایتی و همچنین گزینه هایی برای کسب درآمد از سایت شما ، دریافت پشتیبانی از VideoPress و امکان فروش از طریق پرداختهای ساده همه چیز قدرتمندی هستند..
 • برنامه تجاری: 300 دلار در سال (25 دلار در ماه ، صورتحساب سالانه). بهترین کار برای مشاغل کوچک ، از برنامه حق بیمه به علاوه موارد دیگر ، شامل: فضای ذخیره سازی نامحدود ، دوره های زنده ، ابزارهای جستجوگرها ، افزونه ها ، مضامین قابل بارگیری و ادغام Google Analytics.

اینکه کدام برنامه را انتخاب می کنید به بودجه شما بستگی دارد ، نوع سایتی که شما انتخاب می کنید’دوباره ایجاد می کنید ، و چقدر می خواهید سایت خود را نیز رشد دهید. اگرچه سطح ارزانتر قیمت در ویژگی های ارائه شده محدود است ، اما بازهم ارزش خوبی برای شروع آن دارند.

بررسی WordPress.com – خلاصه

حالا که تو’بگذارید هر سردرگمی در مورد WordPress.com پشت سر بگذاریم ، بگذارید’خلاصه آنچه که این بررسی را پوشش داده است ، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که آیا این بهترین انتخاب برای شماست یا خیر!

WordPress.com در WordPress.org ساخته شده است ، که باعث می شود هنگام نوشتن بلاگ ، سر و شانه های بالاتر از بقیه رقابت ها قرار بگیرد. اگر شما’در مورد وبلاگ خود جدی باشید (اما رابط کاربری ساده تری نسبت به WordPress.org بخواهید) ، سپس WordPress.com مکانی برای شماست.

اما ، در مقایسه با سازندگان وب سایت های واقعی ، WordPress.com آخرین بار در رتبه بندی سهولت استفاده ما قرار گرفت. این دوستانه مبتدی نیست و اگر احساس محدودیت کنید احساس محدودیت خواهید کرد’دوباره چیز دیگری غیر از وبلاگ ایجاد می کنید. اگر می خواهید سایت خود را گسترش یا توسعه دهید ، باید از کد نویسی اساسی استفاده کنید ، که خاموش بزرگی برای اکثر افراد است.

اگر شما’ما به فناوری عصبی هستیم ، می خواهیم سایتی بسیار سفارشی داشته باشید یا می خواهید سایت تجاری خود را به راحتی راه اندازی کنید ، ما نمی خواهیم’WordPress.com را برای شما توصیه می کنیم.

اما ، اگر شما’دوباره وبلاگ خود را شروع می کنید ، کاملاً با اطمینان و خوشحال به یاد می گیرید که می روید ، یا می خواهید ویژگی های عالی با قیمت های معقول داشته باشید ، پس می گوییم امروز ثبت نام کنید!

با ارزش خوبی برای پول و گزینه یک برنامه رایگان ، آن را’بسیار آسان برای پیوستن به 25،855،689 کاربر در سراسر جهان ابراز نظر خود را از طریق WordPress.com!

کارشناس سازنده وب سایت قصد دارد اطلاعات صادقانه ای را در اختیار شما قرار دهد. این’چرا ما تحقیقات خودمان را انجام می دهیم و بینش مستقیم و شخصی به دست می آوریم. تجزیه و تحلیل و گرافیک در این مقاله بر اساس منابع معتبری است که توسط متخصصان داخلی ما تأیید شده است. ما بسیار دقت می کنیم تا اطلاعاتی که منتشر می کنیم از صحت و اطمینان برخوردار باشند. با این حال ، WBE هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر گونه عدم دقت در اطلاعاتی که توسط کاربران ، شرکت کنندگان در تحقیق یا اشخاص دیگر به ما ارائه می شود ، ندارد..

لطفاً توجه داشته باشید که بینش موجود در این مقاله فقط برای اهداف کلی اطلاعات است. ما’خوشحالم که به سؤالات شما در مورد این مقاله و تحقیقات پشتیبانی آن پاسخ می دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا با کارشناس سازنده وب سایت مستقیماً از طریق ایمیل در تماس بگیرید

پیام بگذارید

پاسخ را لغو کنید آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای لازم علامت گذاری شده است * نظر * نام: * آدرس ایمیل: *

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map