بررسی فروشگاه اینترنتی مربع 2020


بهترین برای

بهترین ارزش برای پول


امتیاز کلی

4 از 5 ستاره

Square یک سازنده وب سایت تجارت الکترونیک با کاربرد آسان و با قیمت مناسب است. شما از ویژگی های فروش Square و پشتیبانی مشتری ارزش بالایی خواهید داشت ، اما انعطاف پذیری در طراحی آن کمی محدود است. برای مرور عمیق از عملکرد Square بخوانید!

در سال 2018 ، Square ، غول پردازش پرداخت ، Weebly را خریداری کرد – یکی از بهترین سازندگان وب سایت با رتبه برتر. با فتح دنیای پرداخت ، Square اکنون همه چیز لازم را برای مقابله با دنیای ساختمان فروشگاه های تجارت الکترونیک در اختیار داشت و سازنده فروشگاه اینترنتی نتیجه است..

ما’پیشاپیش به شما می گویم که این فروشگاه سازنده فروشگاه بسیار شبیه Weebly است. با این حال ، برخی از ویژگی های جدید جالب ، و همچنین یک برنامه تجارت الکترونیکی رایگان (تعویض بازی مطلق).

ما’این سازنده فروشگاه آنلاین و آن را آزمایش کرده ام’مطمئناً می توان گفت كه ما از آنچه این عمل مضاعف تولید كرده است ، تحت تأثیر قرار گرفتیم. در حالی که ما’d Weebly را برای مشاغل کوچک توصیه می کنیم’d مربع را برای کوچک توصیه می کنم تجارت الکترونیک مشاغل ، به ویژه اگر در حال حاضر یک فروشگاه آجر و ملات دارید یا به دنبال بدست آوردن ارزش زیادی برای پول خود هستید.

برای توضیح کامل آنچه دوست داشتیم ، و آنچه انجام داده ایم بخوانید’مانند ، در مورد سازنده فروشگاه مربع است. اما در ابتدا ، یک عکس فوری سریع:

جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت میدان مربع
ویژگی های عالی با قیمت مناسب دامنه محدود برای شخصی سازی
داشبورد سایت با استفاده آسان ، فروش محصول ، مسافرت مشتری و بازیابی سبد خرید رها شده را ردیابی می کند برای جلوگیری از هزینه های تراکنش بیشتر باید از دروازه پرداخت Square استفاده کنید
ویژگی های بازاریابی داخلی از همه چیز از بازاریابی نامه الکترونیکی گرفته تا تبلیغات پولی پشتیبانی می کند منحنی یادگیری کوچک وقتی برای اولین بار با سیستم عامل شروع می کنید

استفاده از مربع چقدر ساده است?

سازنده فروشگاه آنلاین Square بسیار آسان است و راه اندازی یک حساب کاربری یک روند نسبتاً سریع است.

مربع’روند ثبت نام شامل پاسخگویی به چند سوال در مورد شغل شما است. هنگامی که شما یک حساب کاربری دارید ، آن را آسان تر می کنید. به یاد داشته باشید ، این Weebly است’نرم افزار ، و Weebly دارای بالاترین رتبه دوم مشتری از هر سازنده ای است’ما از طریق آزمایش کاربر قرار داده ایم – بنابراین ما’دوباره با مربع تعجب نکرده اید’سهولت استفاده چشمگیر.

آی تی’واقعاً غیرممکن است “آشفتگی” هنگام ایجاد فروشگاه آنلاین خود با Square ، و روند راه اندازی واقعاً سریع است. شما’یک طرح کلی برای کار با آنها ارائه می شود ، که می توانید برای گنجاندن شرکت خود ، ویرایش کنید’آرم و رنگ ها و قلم های مورد نظر خود را. شما نمی’برای شروع فروش در Square به دانش فنی قبلی احتیاج دارید ، اما گفته می شود ، تجارت این است که گزینه های سفارشی سازی محدود است. آزمایش کاربر ما این را پیدا کرد “آی تی’سفارشی کردن قالب آسان است ، اما به نظر می رسد فقط یک الگوی پیش فرض وجود دارد که می توانید به دلخواه خود آن را تنظیم کنید – در آنجا’انتخاب چندانی نیست مگر اینکه’دوباره مایل به بازی کردن با طرح هستیم.”

خانه ویرایشگر مربعویرایشگر Square ساده و آسان برای استفاده است ، اما گزینه های سفارشی سازی محدود را ارائه می دهد

مربع چقدر خوب هستند’طرح ها?

بر خلاف اکثر سازندگان وب سایت ، Square doesn’کتابخانه عظیمی از قالب ها را انتخاب کنید. اگر شما’بسیار خلاق هستید یا می خواهید از ابتدا چیزی بسازید ، ممکن است این موضوع را کمی ناامید کننده بدانید.

با این حال ، وجود دارد’در مورد این رویکرد نیز بسیار دوست دارم. نکته اصلی فروش از نظر ما این است که شما’در حال ساخت سایتی هستید که بهترین فعالیتهای تجارت الکترونیکی را به طور خاص برای صنعت شما در نظر گرفته است.

دان’اشتباه کنید ، ما دوست داریم سایت های وبلاگ و نمونه کارها را با طرح های دیوانه وار که مرزها را فشار می دهد ببینیم – اما ما نمی خواهیم’سایت های تجارت الکترونیک را به عنوان مکانی برای امتحان کردن چیزهای اساسی ببینید. شما می خواهید کاربر را بسازید’تجربه تا حد امکان آسان و آشنا ، و یک طراحی چالش برانگیز یا رادیکال می تواند تنها کاری باشد که برای جلوگیری از تبدیل شدن یک بازدید کننده به مشتری نیاز دارد. این احساسات در آزمایش ما تکرار شد ، جایی که یک کاربر آن را احساس کرد “داشتن یک الگوی ساده به محصولات شما این امکان را می دهد تا واقعاً بایستند و تمام کارها را انجام دهند. این همچنین بدان معنی است که بازرگانان می توانند’طرح را اشتباه بگیرید.”

با این حساب ، فکر می کنیم Square برای طراحی از امتیاز خوبی برخوردار است. محصول نهایی شما بهترین روش را دنبال می کند ، اما در آنجا وجود دارد’دامنه کافی برای قرار دادن تمبر خود را بر روی آن. آنجا’فضای سفید زیادی وجود دارد و محصولات به روشی بصری نمایش داده می شوند.

نتیجه نهایی یک سایت تمیز است که به نظر خوب می رسد ، و به راحتی می توانید حرکت کنید – یک فروشگاه تجارت الکترونیکی ما’د خوشحال می شوید که منتشر کنید.

مربع’ابزار و ویژگی های فروش

Square ویژگی های فروش بالایی را ارائه می دهد ، و اگر از سیستم Square POS در فروشگاه آجر و ملات خود استفاده می کنید ، به ویژه خوب کار خواهد کرد. این واقعیت که شما می توانید به همه اینها به صورت رایگان دسترسی داشته باشید ، ارزش بسیار خوبی را به وجود می آورد – چیزی که ما هستیم’پوشش بیشتری را در ‘قیمت گذاری’ بخش.

افزودن محصولات

آی تی’اضافه کردن محصولات به فروشگاه Square و استفاده از محصولات بسیار ساده ، بسیار ساده است. حتی می توانید اصلاح کننده ها را اضافه کنید ، به مشتریان این امکان را می دهد تا محصولات خود را شخصی سازی کنند – اگر ایده آل باشید’فروش دوباره هدیه.

و تنظیم دسته های جدید بسیار آسان است. در واقع ، آن آسان طبقه بندی دسته بندی هایی را برای شما بر اساس طبقه بندی محصولات مشابه در وب ارائه می دهد. به طور کلی ، کتابخانه مورد روشی ساده برای بارگذاری و سازماندهی محصولات شما است:

کتابخانه مورد مربع

موجودی کم؟ فروش را انجام می دهید؟ با افزودن نشانگرهای مورد به محصولات خود (یعنی برچسب های کوچکی مانند ‘فقط چند نفر مانده است!’ یا ‘حراج’) ، می توانید برای تشویق مشتریان خود احساس فوریت ایجاد کنید. آی تی’انجام این کار از طریق میدان آسان است ، اما شما’ابتدا باید به یک طرح پرداخت شده ارتقا دهید.

مدیریت سهام

فروش یک محصول در سایت شما ، فقط برای کشف اینکه آخرین دفعه قبل شما را در فروشگاه خود فروخته اید ، هر مدیر فروشگاه است’بدترین کابوس. اگر می خواهید از مکالمات شرم آور ، بازده های پیچیده و مشتریان ناراضی جلوگیری کنید ، ابزارهای مناسب مدیریت موجودی بسیار مهم هستند.

خوشبختانه ، میدان اینجا را پوشانده است. اگر از قبل فروشگاه آجر و ملات دارید و از Square به عنوان سیستم POS خود استفاده می کنید ، این زمانی است که این ترکیب واقعا به خود اختصاص می یابد. می توانید تمام موجودی ها را از داشبورد متمرکز خود مدیریت کنید و سطح سهام موجود در مکان های مختلف را اضافه کنید. این را به روز نگه دارید و Square از بقیه مراقبت خواهد کرد.

برای منعکس کردن تغییرات زیر می توانید از Square برای به روزرسانی سهام خود استفاده کنید:

 • سهام دریافت شده: عددی را که برای سهام موجود وارد می کنید اضافه می کند و تعداد کالاهای جدید را برای سهام جدید تعیین می کند.
 • بازپرداخت موجودی: کل سهام موجود را با شماره وارد شده جایگزین کرده ، یا تعداد سهام را برای موارد جدید تنظیم می کند.
 • بازگرداندن مجدد: عددی را که به کل سهام موجود وارد می کنید اضافه می کند.
 • خسارت: تعداد سهام را با مبلغ وارد شده کاهش می دهد.
 • سرقت: تعداد سهام را با مبلغ وارد شده کاهش می دهد.
 • ضرر – زیان: تعداد سهام را با مبلغ وارد شده کاهش می دهد.

دسته بندی تغییرات در موجودی از این طریق ، دستیابی به تصویر واضح و روشن از فروشگاه فیزیکی یا آنلاین شما را بسیار آسان می کند’عملکرد همچنین بازده مالیاتی شما را بسیار ساده تر می کند.

فرایند پرداخت

در حالی که اکثر سیستم عامل های تجارت الکترونیکی طیف گسترده ای از گزینه های پردازش پرداخت را ارائه می دهند ، با سازنده میدان فروشگاه ، تنها گزینه واقعی شما – خوب ، میدان است. در صورت داشتن یک برنامه عملکرد یا حق بیمه ، می توانید پی پال را نیز اضافه کنید.

میدان یک پردازنده پرداخت عالی است ، دان’اشتباه کنید – اما عدم انتخاب آن را از سیستم عامل های بزرگتر تجارت الکترونیکی جدا می کند.

گزینه های حمل و نقل

هنگامی که نوبت به تنظیم حمل و نقل خود می رسد ، Square گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

شما’شما نیاز دارید که چگونه شما را انتخاب کنید’d دوست دارید هزینه تحویل برای هر منطقه شما محاسبه شود’ارسال دوباره به شما می توانید این کار را به روش های زیر انجام دهید:

 1. نرخ مسطح – صرف نظر از اندازه آن ، نرخ حمل و نقل استاندارد را برای سفارش اعمال کنید.
 2. ارسال رایگان – یا همیشه رایگان باشد ، یا هنگامی که معیارهای خاصی را رعایت می کند ، رایگان باشد
 3. وزن سفارش دهید – تنظیم نرخ به گونه ای که اقلام سنگین تر هزینه تحویل بالاتری دارند
 4. سفارش کل – بسته به ارزش سفارش ، نرخ تحویل افزایش یا کاهش می یابد
 5. مقدار کالا – هزینه تحویل را براساس تعداد موارد سفارش داده تنظیم کنید
 6. نرخ زمان واقعی * – هزینه تحویل به طور خودکار بر اساس کشور مقصد ، وزن و هزینه حمل و نقل مستقیم محاسبه می شود

* فقط با یک حساب پریمیوم در دسترس است

مربع از شما استفاده می کند ‘حمل و نقل از’ آدرس برای بررسی حامل ها و در دسترس بودن ، بنابراین مطمئن شوید که این به روز است!

می توانید برچسب های حمل و نقل را از طریق حساب مربع خود چاپ کنید (مشروط بر اینکه یک حساب کاربری یا حق بیمه داشته باشید) و سپس به صورت دستی سفارشات معلق را به عنوان ارسال شده علامت گذاری کنید. این باعث می شود ردیابی آنچه در آن انجام می شود بسیار آسان باشد’کجا.

محاسبات مالیاتی

بسته به جایی که شما هستید ، مالیات مناسب را محاسبه کنید’فروش مجدد آن کابوسی تدارکاتی خواهد بود.

بنابراین ، فروشندگان ، از این سه کلمه شاد باشید: خودکار مالیات. ماشین حساب.

اگر شما’با ارسال مجدد در ایالت ها ، میدان به طور خودکار مالیات در هر دو ایالت را به خود اختصاص می دهد. اگر شما’بار دیگر در کشور خود حمل می کنید ، این را هم تشخیص می دهد ، و شما’فقط یک نرخ می گیرم.

اگر شما’حمل و نقل دوباره به کانادا ، کشور’نرخ مالیات 5٪ به طور خودکار اعمال می شود ، و مالیات اضافی خاص مربوط به قلمرو اضافه شده در بالای این.

اما هنگامی که ایالات متحده و کانادا را ترک کردید ، شما’به خودتان برگردید ، و باید به صورت دستی نرخ مالیات را اضافه کنید. این کمی درد است ، اما در واقع بسیار استاندارد در میان سیستم عامل های تجارت الکترونیک است. حتی تجارت الکترونیکی با سنگین وزن Shopify باعث می شود که این ارقام را بصورت دستی وارد کنید.

آی تی’شایان ذکر است که میدان دارای یک سلب مسئولیت واضح است: ‘رعایت مالیات بر عهده شماست. ما کاربرد یا صحت ابزارهای مالیاتی خود را تضمین نمی کنیم. اگر در مورد تعهدات مالیاتی خود سؤالی دارید ، باید با یک مشاور مالیاتی حرفه ای مشورت کنید.’ باز هم ، این رویه کاملاً استاندارد در سیستم عامل هایی است که ما بررسی می کنیم.

مربع’ابزار جستجوگرها و بازاریابی

میدان دارای ویژگی های فروش خوبی است – اما آیا از ابزار بازاریابی برای استفاده بیشتر از آنها برخوردار است?

سئو

SEO مخفف عبارت Optimization Engine Search است. مربوط به چگونگی طراحی سایت شما به منظور شناسایی محصولات شما توسط Google است. هر مشاغل کوچک می داند که کلمه از دهان یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی شماست ، اما اگر بتوانید محصول خود را برای کسب رتبه در صفحه یکی از نتایج جستجوی Google برای محبوب تر کنید ‘کلید واژه ها’ (پسندیدن ‘شمع زمستانی’, در مورد ما) شما’من فروش خود را ببینید.

غالباً ، برخی از ترفندهای ساده فقط آنچه را که گوگل در بر دارد تشخیص می دهد که محصول شما همان چیزی است که می باشد. ربات های Google هوشمند هستند ، اما می توانند’تصاویر را بخوانید ، و برنده شوید’قادر به توصیف محصول زیبا و دلنشین خود به روشی که یک مغز انسان می خواهد تقطیر کند.

سئو محصول مربع

شما به مکانی نیاز دارید تا بگویید محصول شما به زبان انگلیسی ساده چیست ، دقیقاً همان چیزی است که Square ارائه می دهد. همین کار را می توانید برای صفحات نیز انجام دهید:

صفحه جستجوگرها مربع

فراتر از این ، وجود ندارد’مقدار زیادی می توانید تغییر دهید ، و در آنجا’راهنمایی اندکی در مورد بهترین روش SEO. این یک معامله طبیعی برای سیستم عامل هایی است که ساختن یک سایت بدون برنامه نویسی را آسان می کند – می توانید’سپس وارد شوید تا اگر می خواهید چیزهای پیچیده تری را تغییر دهید.

به طور کلی ، ما’d می گویند Square بخش خاص خود را در بخش سئو دارد و برای یک تجارت کوچک بیش از حد کافی خواهد بود. فقط ممکن است بخواهید خواندن مطالب تکمیلی را پیرامون این موضوع انجام دهید تا شما را برای موفقیت تنظیم کند.

پنجره های باز شو

پاپ آپ ها می توانند راهی عالی برای تبلیغات تبلیغاتی و جمع آوری ثبت نام از طریق ایمیل باشند. ما در واقع در سایت Expert Builder وب سایت از آنها استفاده می کنیم.

با استفاده از Square ، می توانید از پنجره های بازشو استفاده کنید:

 • ایمیل را جمع کنید
 • یک کوپن پیشنهاد دهید
 • اطلاعیه دادن
 • سن را تأیید کنید

ما از تجربه می دانیم که طراحی ضعیفی دارد یا بسیار ‘در صورت تو’ پاپ آپ به سرعت مشتریان را از بین می برد ، بنابراین ما خوشحال شدیم که مشاهده کردیم که الگوهای پاپ آپ مربع همه بسیار زیبا هستند:

یو پی اس های میدان

آنها’ترک آسان ، و همچنین قابل تنظیم – یک ابزار عالی برای تبدیل مرورگرها به خریداران.

پست الکترونیک

برای ارسال ایمیل های زیر به صورت خودکار پیکربندی شده است:

 • تایید سفارش
 • حمل و نقل کالا
 • بازپرداخت موارد
 • موارد لغو شد

اگر به برنامه عملکرد یا حق بیمه ارتقا دهید ، می توانید به موارد زیر دسترسی پیدا کنید:

 • ایمیل های سبد خرید رها شده – برای مشتریانی که مواردی را به سبد خرید خود اضافه می کنند ، پیگیری کنید ، اما قبل از پرداخت سایت خود را ترک کنید. تصور می شود که رها کردن سبد خرید به اندازه 80 درصد است و حدود 40 درصد ایمیل های پیگیری شده در سبد خرید رها شده است ، که این یک ابزار فوق العاده سودآور است.
 • بررسی موارد – بررسی ها نقش مهمی در به دست آوردن مشتریان بازی می کنند ، بنابراین یک ایمیل خودکار که باعث تشویق مشتریان برای ارسال نظر در سایت شما می شود یک امتیاز عالی است..

و البته ، شما می توانید شخصی سازی کنید ‘موضوع’ و محتوای ایمیل های خود را به آنها متناسب با نام تجاری شما’نگاه و احساس.

مربع چقدر هزینه دارد?

مربع یک برنامه رایگان به همراه سه برنامه پرداخت شده ارائه می دهد. اما چگونه آنها متفاوت هستند ، و کدام یک بهترین ارزش را دارد?

اینجا’یک مرور اجمالی از قیمت ماهانه و هزینه های معامله برای هر یک از مربع ها’برنامه ها:

هزینه ماهانه برنامه ریزی کنید (در صورت صورتحساب در ماه) هزینه ماهانه (وقتی سالانه صورتحساب می شود) هزینه معامله رایگان حرفه ای کارایی حق بیمه
N / A N / A 2.9٪ + 30¢
16 دلار 12 دلار 2.9٪ + 30¢
29 دلار 26 دلار 2.9٪ + 30¢
79 دلار 72 دلار 2.6٪ + 30¢

خوب است بدانید: اگر از Square استفاده می کنید’پردازنده پرداخت ، شما برنده شدید’هزینه های اضافی را متحمل شوید اگر از پردازنده دیگری استفاده می کنید (مثلاً Paypal) ، ممکن است مجبور شوید هزینه کارت اضافی بپردازید.

برنامه رایگان از لحاظ ماهیتی دارای ارزش شگفت انگیزی است. پرداخت هزینه ای برای دسترسی به این ویژگی ها گزینه ای بسیار نادر است. اما البته ، در آنجا’تجارت در این حالت ، آن را’تبلیغات مربعی در پاورقی سایت شما و نام دامنه ای که به پایان می رسد ‘.مربع’. شما’فقط می توانید پرداخت ها را از طریق Square پردازش کنید ، بنابراین برنده خواهید شد’t می توانید پی پال را به عنوان گزینه اضافه کنید.

شما می خواهید که شغل شما به نظر می رسد تأسیس شود ، و این جزئیات می تواند برداشت متضادی را نشان دهد. این’چرا ما نمی خواستیم’توصیه می کنید برای هر مدت زمان واقعی ، هرچند که ارزش داشته باشد ، در برنامه رایگان بمانید.

به نظر ما ، برنامه عملکرد مربع است’نقطه شیرین. شما’بازپرداخت کمی بیشتر از برنامه حرفه ای ، اما آن را’هنوز هم بسیار مناسب با قیمت 26 دلار در ماه. برای این قیمت ، شما می توانید ایمیل های سبد خرید رها شده و ایمیل بررسی مشتری ارسال کنید ، که هر دو ابزار واقعاً مهمی برای رشد طولانی مدت برای تجارت شما هستند. به علاوه ، شما می توانید برچسب های حمل و نقل را مستقیماً از داشبورد خود چاپ کنید ، و می توانید پی پال را به عنوان گزینه پرداخت اضافه کنید.

اگر شما’برای هزینه معامله کمتر ، به طور خودکار به برنامه حق بیمه کشیده شده ، نگه دارید!

اگر پیش بینی می کنید درآمد کافی از طریق فروشگاه آنلاین خود داشته باشید که مبلغ کمی معامله کمی کمتر از 46 دلار در ماه باشد ، پس کسو ، شما’دوباره عالی می کنی با این حال ، میدان برد’t یک بستر مناسب برای شما باشد.

ما’d شما را به جای آن در جهت Shopify یا BigCommerce قرار دهید ، که هر دو به مراتب مناسب تر برای اداره و مقیاس یک فروشگاه به اندازه بزرگ شما هستند..

مربع چه کمک و پشتیبانی می کند?

Square از طریق تلفن ، چت زنده و ایمیل به همه مشتریان پشتیبانی می کند. شما’دوباره تشویق می شویم که ابتدا جواب را در مرکز دانش Square ، که شامل 180 مقاله است ، پیدا کنید.

اگه میتونی’با مرور خودتان ، جواب را پیدا خواهید کرد ، Square سعی خواهد کرد مقاله را برای شما بر اساس سؤال خود پیدا کند. اگر هنوز به پشتیبانی احتیاج دارید ، می توانید نحوه دریافت آن را انتخاب کنید:

کمک و پشتیبانی مربعکلیک ‘من هنوز به کمک احتیاج دارم بگذارید با کسی صحبت کنم’, و شما’گزینه هایی برای تلفن ، چت زنده و پشتیبانی ایمیل به شما داده می شود

تلفن

Square در تمام برنامه ها از جمله برنامه رایگان پشتیبانی تلفن را ارائه می دهد. پشتیبانی تلفن در دسترس است:

 • دوشنبه – جمعه: 2 PM – 2 AM GMT
 • شنبه – یکشنبه: 4 عصر – 1 صبح GMT

شما هم می توانید با خود Square تماس بگیرید (شما’با وارد کردن شماره پین ​​برای وارد کردن ، بنابراین نماینده می تواند به راحتی حساب شما را پیدا کند) ، یا می توانید تماس تلفنی درخواست کنید.

چت زنده

گفتگوی زنده روشی سریع و راحت است که مشتریان بتوانند با تامین کنندگان ارتباط برقرار کنند ، اما همه ما به خوبی می دانیم که کیفیت پشتیبانی چت زنده می تواند از یک تامین کننده به دیگری متفاوت باشد. بنابراین ما آن را به آزمایش گذاشته ایم.

بعد از اینکه گزینه چت زنده را انتخاب کردیم ، حدود چهار دقیقه با یک عامل در ارتباط بودیم. ما با یک سؤال آسان شروع کردیم: چگونه می توانم یک محصول برای سایت خود ایجاد کنم?

گفتگوی زنده مربع

Bree توانست به سرعت به این موضوع پاسخ دهد ، و از آنجا که او قبلاً به همان حساب ایمیل پاسخ داده بود ، وی توانست یک پیوند شخصی شده به بخش درون حساب ما برای ما ارسال کند که در آن می توانیم یک دسته از کالاها را اضافه کنیم. روی هم رفته ، این یک روند ساده بود.

در مرحله بعد ، سؤالی درباره هزینه تراکنش در حساب رایگان پرسیدیم. نتیجه حاصل شد’این بار خیلی سریع ، اما جواب صحیح و مفید بود.

گفتگوی زنده مربع

Bree همچنین سؤال پیگیری ما راجع به هزینه های کارت اضافی (در اینجا وجود ندارد) مطرح کرد’در هر صورت ، به شرط آنکه از مربع استفاده کنید. در خاتمه ، ما اطمینان داریم که توصیه های چت زنده Square را به عنوان منبع کمک به شما توصیه می کنند.

نقد و بررسی فروشگاه آنلاین میدان: خلاصه

Square با سازنده فروشگاه Weebly-esque خود ما را تحت تأثیر قرار داده است. ما’d خوشبختانه آن را به فروشندگان کم حجم توصیه می کنید ، اما یک بستر مقیاس پذیر تر را برای کسانی که در حال حاضر می فروشند حجم بالایی دارند ، یا با جاه طلبی برای انجام این کار توصیه می کنند..

اینجا’یک برداشت سریع از هر مرحله از بررسی ما:

راحتی در استفاده Square یک وب سایت ساده برای شما ایجاد می کند تا بر اساس پاسخ به چند سوال در مورد شغل شما. واقعاً نمی توانست راحت تر باشد.
طرح مربع’طرح های خوب هستند ، و بهترین تمرین را دنبال می کنند – اما وجود ندارد’دامنه زیادی برای شخصی سازی اگر می خواهید طراحی جسورانه تری داشته باشید ، این نیست’سازنده را برای شما.
ابزار و ویژگی های فروش مدیریت موجودی ، حمل و نقل و محاسبات مالیاتی همه سریع انجام می شود و آن نیز انجام می شود’آسان برای اضافه کردن محصولات (و انواع آنها). همه اینها بسیار ساده است ، اما محدودیت هایی وجود دارد – وقتی نوبت به اضافه کردن چیزهایی مانند کوپن می رسد ، شما به راحتی نمی پردازید’t همان حجم انتخابی را که می خواهید با یک پلتفرم تجارت الکترونیک بزرگتر داشته باشید.
بازاریابی و سئو ویژگی های شایسته SEO (اگرچه توصیه می کنیم برخی از خواندن های اضافی را نیز انجام دهید) ، و ویژگی های خوبی برای بازاریابی ، از جمله ایمیل و پاپ آپ وجود دارد.
کمک و پشتیبانی کنید از طریق چت زنده ، تلفن و ایمیل به علاوه یک مرکز دانش گسترده در دسترس است. ما چت زنده را آزمایش کردیم و تحت تأثیر کیفیت پشتیبانی قرار گرفتیم.

و آن’یک بسته بندی اگر آنجا’ما هر چیزی هستیم’دلتنگ شدی یا تو’دوست دارم تجربه شخصی خود را در استفاده از Square به اشتراک بگذارید’سازنده فروشگاه ، لطفاً یک نظر زیر را پاپ کنید – ما’د دوست دارم از شما بشنوم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map