نحوه قیمت گذاری یک محصول: سود از این 6 نکته تخصصی

بنابراین ، شما’دوباره همه راه‌اندازی شده و آماده شروع فروش هستید ، اما شما’مطمئن نیستید که چگونه محصولات خود را قیمت گذاری کنید. شما’تنها نیستم – آی تی’برای بسیاری از فروشندگان بار اول و مشاغل کوچک یک مانع است. اگرچه نگران نباشیم’دوباره به اینجا بروید تا از طریق آن قدم بزنید.


قیمت گذاری محصولات خود به درستی مهم است. بیش از حد سؤال کنید ، و مشتریان مستقیم به رقبای شما خواهند رفت. خیلی کم بپرسید و هیچ کس شما را جدی نخواهد گرفت. سپس آنجا’مسئله سود ، نشانه گذاری ها و حاشیه ها – چگونه می توانید قیمت فروش یک محصول را محاسبه کنید تا تمام هزینه های خود را پوشش دهد?

کارآفرینان غالباً با این سؤالها دست و پنجه نرم می کنند ، به خصوص اکنون که بازارها از هر زمان دیگری رقابتی تر هستند. نه از 10 مصرف کننده محصولات بررسی قیمت در آمازون, بنابراین آن’آسان به درک دلیل وجود دارد’آنقدر فشار می کند که قیمت خود را به درستی دریافت کنید.

ما’برای کمک به اینجا هستید. این مقاله شما را در مورد موارد اصلی که باید در نظر داشته باشید طی می کند, چند فرمول مفید برای دنبال کردن به شما ارائه می دهد ، بعلاوه برخی نکات جالب روانشناسی قیمت گذاری را نشان می دهد تا خودی به شما بدهد’ستون اصلی مسابقه.

اجازه دهید’ما شروع خواهیم کرد ، آیا ما?

اطلاعات بیشتر

 • آیا برای فروش محصولات خود به فروشگاه اینترنتی نیاز دارید؟ با ما بهترین سازنده را برای شما پیدا کنید نمودار مقایسه فروشگاه سازنده فروشگاه آنلاین
 • یک بار شما’قیمت محصولات خود را گرفتید و سازنده تجارت الکترونیک ایده آل خود را انتخاب کردید ، باید فروشگاه خود را بسازید! راهنمای ما در نحوه ساختن فروشگاه اینترنتی در 9 مرحله آسان شروع به کار خواهد کرد.

1

پشت خود را بپوشانید

ما’دوباره با این کار شروع می کنیم چون’مهمترین نکته برای قیمت گذاری محصولات خود است. همیشه مطمئن شوید که شما’قیمتهایی را تعیین می کنید که هزینه های شما را پوشش می دهد, در غیر این صورت شما’شغل خود را با ضرر اداره می کنید که جالب نیست.

این قانون طلایی است که باید در هنگام پیش بردن و قیمت گذاری محصولات خود در خاطر داشته باشید.

شما’احتمالاً فکر می کنیم’دوباره بیان بدیهی است ، اما آن را نشان می دهد’آسان به جنگ قیمت رقبا کشیده می شود. آنجا’در صورت امکان ، محصولات شما را ارزانتر از هر کس دیگری در بازار می فروشید’استطاعت خود را برای ادامه کار خود داشته باشید.

ما’من به شما نشان می دهم که چگونه هزینه های خود را به زودی محاسبه می کنید ، اما اول آن را’زمان برای تحقیقات رقبا.

2

بازار را درک کنید

آیا شما’فروش محصولات فیزیکی مانند آرایش, یا محصولات دیجیتال مانند بارگیری, شما’مجبورم مشتریان خود را درک کنید’ انتظارات به منظور تعیین قیمت آخرین چیزی که می خواهید فریاد زدن است “چقدر?!” تکرار از صفحات محصول شما بهترین راه برای جلب احساس بازار این است که کلاه کارآگاه خود را در آن قرار دهید و جنجال بزنید.

به رقبا نگاهی بیندازید’ قیمت ها را یادداشت کنید و دامنه قیمت مورد نظر خود را یادداشت کنید. گران ترین قیمت ها و ارزانترین پیشنهادات در اطراف کدام ها هستند؟ آی تی’بعید نیست شما’می خواهم قیمت های خود را بالاتر از بالاترین برچسب قیمت تعیین کنیم ، مگر اینکه محصول شما به اندازه کافی بی نظیر باشد که بدیهی باشد ارزش پول را دارد.

همچنین می توانید از دوستان ، خانواده و همکاران خود استفاده کنید تا نظر سنجی را برای شما انجام دهند. چقدر آنها حاضر به پرداخت محصولات خودتان یا مشابه محصولاتشان هستند؟ براساس قیمت ، کدام رقبا به احتمال زیاد آنها را انتخاب می کنند؟ این باید یک ایده واقع بینانه از آنچه مردم انتظار دارند بپردازند به شما بدهد.

نکته برتر! همه ما می دانیم که مردم عاشق یک معامله هستند ، اما آیا شما می دانید که نباید از آنها استفاده کنید’t قیمت محصولات خود را خیلی کم؟ مردم دوست دارند آنها را بشناسند’ارزش پول خود را دوباره بدست می آورید – قیمت های بسیار ارزان می توانند به مشتریان مشکوک شوند و آنها را به این باور برساند که محصول شما متوسط ​​است.چگونگی قیمت یک دلار درخت محصول قیمت پاییناگرچه دلار آمریکا قیمت بسیار کمی دارد ، اما برای فروش محصولات با کیفیت بالا مشخص نیست. مشتریان اغلب مایل به پرداخت ارزش بیشتری برای ارزش بهتر هستند!

اگرچه این اولین قدم ماست’یک چیز یک بار نیست. شما باید حواس خود را به بازار و رقابت خود ، تقریباً دائماً ادامه دهید. اگر یک رقیب فروش گسترده ای را انجام می دهد ، باید در مورد آن بدانید. اگر یک مارک جدید ظاهر شد ، باید به قیمت آنها توجه کنید و تصمیم بگیرید که آیا نیاز به تغییر استراتژی خود دارید.

خود را به عنوان یک ابرقهرمان فکر کنید – هوشیاری مداوم مهم است!

3

هزینه های خود را محاسبه کنید

اکنون به قسمت جالب می رسیم.

ساده ترین روش برای تعیین قیمت یک محصول است قیمت گذاری به علاوه, قیمت گذاری نشانه گذاری نیز نامیده می شود. این بدان معناست که برای ساخت محصول خود چقدر هزینه می کنید ، سپس درصد مارک خود را اضافه می کنید.

درصد مارک در واقع چقدر سود شما برای محصول است – بین 20 تا 50 درصد استاندارد صنعت است.

فرمول به شرح زیر است:

کل هزینه محصول + مارک٪ = قیمت نهایی محصول

ممکن است در حال حاضر سؤالی دارید ، اما نپرسید’نگران – ما’دوباره می خواهیم این معادله را تجزیه کنیم.

خوب است بدانید… قیمت گذاری نشانه گذاری یک استراتژی محبوب قیمت گذاری است زیرا به دلیل آن است’خیلی ساده آی تی’همه انواع مشاغل از جمله خرده فروشان ، عمده فروشان و تولید کنندگان مورد استفاده قرار می گیرند.

هزینه کل

محصول شما’هزینه کل از عوامل مختلفی تشکیل شده است. اگر کالاهایی را برای فروش مجدد خریداری می کنید ، در میزان پرداخت هر کالای شما به چه میزان است. در غیر این صورت ، باید موارد زیر را اضافه کنید:

 • هزینه مواد – هزینه ساخت مواد برای ساخت محصولات شما چقدر است
 • هزینه کار – آیا برای ساخت محصولات خود به افراد دیگر پرداخت می کنید؟ آیا خودتان آنها را می سازید؟ مطمئن شوید که در هزینه کار عامل هستید!
 • سربار – اینها از دو چیز تشکیل شده اند: اولین مورد هزینه های ثابت, کدام’تغییر ، مانند اجاره ، حقوق ، بیمه ، هزینه های قانونی و غیره. دومین مورد است هزینه های متغیر, که ماه و ماه متفاوت است ، مانند قبض تلفن ، بسته بندی ، بازاریابی و غیره.

نکته برتر! محاسبه هزینه های متغیر می تواند مشکل باشد ، زیرا آنها هر ماه تغییر می کنند. سعی کنید کل سالانه را تخمین بزنید و بر اساس این مقدار از رقم متوسط ​​استفاده کنید.

علامت گذاری درصد

Markup تفاوت بین هزینه محصول و قیمت فروش محصول است. به طور خلاصه ، نشانه گذاری چیزی است که سود ایجاد می کند.

نشانه گذاری معمولاً به صورت درصد بیان می شود. 50٪ تمایل به مقدار استاندارد است ، اما بسته به نوع صنعت شما ، از تجارت به تجارت متفاوت است’افسار.

اجازه دهید’از یک مثال استفاده کنید اگر فهمیدید که کل هزینه محصول شما 15 دلار است و می خواهید یک علامت گذاری به میزان 50٪ اضافه کنید ، باید مبلغ زیر را انجام دهید: 15 0.5 0.5 دلار = 7.50 دلار. این یعنی تو’مجدداً یک علامت 7.50 دلار به هزینه محصول خود اضافه می کنید.

بنابراین ، برای گرفتن معادله ای که در بالا به شما نشان دادیم ، کل هزینه فروش شما به شرح زیر خواهد بود:

کل هزینه محصول + مارک٪ = قیمت نهایی محصول
15 دلار + 7.50 دلار = 22.50 دلار

قیمت گذاری به علاوه مزایای زیادی دارد – آن’ساده است ، به راحتی می توان به طور واضح توضيح داد كه كل پایان را توجیه كند و بسیار هماهنگ است. با این حال ، این کار نمی کند’رقابت یا روند بازار را در نظر بگیرید ، به این معنی که می توانید قیمت هایی را که کمی بیش از حد بالا هستند به پایان برسانید.

این’تحقیقات شما وارد می شود. شما ممکن است قیمت های خود را متناسب با مارک های رقیب در نظر بگیرید و قیمت های خود را برای مشتریان جذاب نگه دارید.

اطلاعات بیشتر

 • اگر فروشگاه آنلاین خود را دارید ، به یاد داشته باشید که هزینه وب سایت خود را در موارد مربوط به خود قرار دهید. راهنمای قیمت نهایی ما چقدر باید یک وب سایت برای شما هزینه کند? به شما ایده واضح می دهد که چقدر می توانید انتظار پرداخت بپردازید.

4

عمده فروشی در مقابل خرده فروشی

اگر شما’فروش مجدد به توزیع کنندگان دیگر, برای تعیین قیمت عمده فروشی خود می توانید از قیمت های اضافی استفاده کنید. این قیمت فروش است که اگر شما استفاده می کنید’هر کس که می خواهد محصولات شما را به مشتریان خود بفروشد دوباره به بوتیک ها ، گالری ها یا مغازه ها بفروشید.

با این حال ، اگر شما’پس از آن ، مانند بسیاری از مشاغل کوچک و فروشندگان در مقیاس کوچک ، مستقیماً به مشتریان خود بفروشید باید قیمت خرده فروشی خود را بیابید.

قیمت خرده فروشی شما این است که مشتریان مبلغی را برای محصول شما در فروشگاه ها و آنلاین پرداخت می کنند – آن’قیمت نهایی ، و خواهد بود بالاتر از قیمت عمده فروشی.

اگر شما’قیمت گذاری به علاوه هزینه فانتزی ، اینجا’یکی دیگر از روشهای ساده برای تهیه قیمت عمده فروشی و خرده فروشی شما:

(هزینه کار + هزینه مواد) x 2 = قیمت عمده فروشی

سپس به سادگی قیمت عمده فروشی خود را دو برابر کنید برای محاسبه قیمت خرده فروشی خود:

قیمت عمده فروشی x 2 = قیمت خرده فروشی

این یک روش بسیار ساده برای تحقق قیمت عمده فروشی و خرده فروشی شما است. آنجا’طیفی از معادلات دیگر که معادلات دیگری را در آنجا انتخاب می کنند ، بعضی از آنها پیچیده تر از دیگران است. مثل همیشه ،’ارزش دارد چند روش را امتحان کنید و روشی را پیدا کنید که برای تجارت شما کار کند – و نخواهید کرد’فراموش نکنید که فاکتورسازی در قیمت های بازار و رقابت را در نتایج خود نگه دارید.

5

مشتریان خود را قلاب کنید

پیدا کردن قیمت مناسب برای محصولات شما مهم است. شما باید هزینه های خود را بپوشانید ، سودآوری کنید و در کنار رقبا باشید. اما آنجا’آخرین عامل مهم: مشتریان شما!

اولین قانون این نیست که مشتری های خود را گیج ، حواس پرتی یا سرزنش کنید. همیشه قیمت گذاری ها را روشن ، بدون لیست و آسان انجام دهید. خریداران اشتباه گرفته نمی شوند’می خواهید پول زیادی خرج کنید.

قیمت گذاری محصولات superdryصفحه اصلی Superdry با استفاده از بنر فروش آن توجه شما را جلب می کند و مشخص می کند که چقدر می توانید پس انداز کنید.

خوشبختانه ، چند ترفند از تجارت وجود دارد ، و برخی از حرکت های روانشناختی عالی که می توانید از آنها استفاده کنید. به نکات زیر توجه کنید – ممکن است پیدا کنید دفعه دیگر که به خرید می روید ، چشمان شما را به عادت های خود باز می کند!

قیمت گذاری جذاب

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا اکثر قیمت ها به جای اینکه دور آن جمع شود ، 0.99 سنت تعیین شده است؟ خوب ، آنجا’دلیل – مردم معمولاً بیشتر به شماره سمت چپ توجه می کنند به جای اعداد بعد از اعشار. بنابراین 9.99 دلار بی نهایت بهتر از 10 دلار به نظر می رسد!

به این گفته می شود قیمت گذاری جذابیت, و روشی آزمایش شده و آزمایش شده است که توسط بیشتر فروشندگان استفاده می شود. دان’فراموش نکنید – از طریق آن بروید و هر قیمت دور را تغییر دهید تا هزینه آنها یک سنت کمتر شود.

به عنوان مثال قیمت گذاری جذابیت

100 قانون

اگر مخلوطی از محصولات با قیمت های بالاتر و زیر 100 دلار داشته باشید ، این نکته مفید می تواند مفید باشد.

“قانون 100” پیشنهاد می کند که اگر شما’فروش مجدد اقلام دارای هزینه را انجام می دهید زیر 100 دلار, شما باید آن را به عنوان یک نشان دهید درصد تخفیف. در حالی که ، اگر شما’فروش مجدد اقلام دارای هزینه را انجام می دهید بیش از 100 دلار, تو باید پس انداز دلار را نشان می دهد.

اینجا’مثالی:

 • ‘25٪ تخفیف’ برای کالایی که 80 دلار هزینه دارد.
 • ‘98.75 دلار تخفیف’ برای کالایی که 395 دلار هزینه دارد.

چگونه یک قانون 100 قانون قیمت گذاری کنیم

شما’در واقع هیچ کالای اضافی را از محصول خارج نمی کنید – مشتری صرفاً همان مقدار پول را صرفه جویی می کند’به صورت عدد یا درصد نشان داده می شود. اما مشتری مانند آنها احساس می کند’پس انداز بیشتری می کنید و باعث می شود که آنها بیشتر بخرید. دزدکی ، درست است?

حمل و نقل بدون بند

این می تواند وسوسه انگیز باشد که قیمت کالای خود را شامل هزینه های حمل و نقل شود – از این طریق ، شما می توانید پیشنهاد دهید “رایگان” حمل و نقل برای جلب مشتری در.

این می تواند یک تاکتیک موفق باشد ، اما در صورت یافتن آن’کار نمی کند ، ممکن است با در نظر گرفتن باشد “جدا کردن” هزینه های شما به جای ترکیب حمل و نقل, هزینه را جدا کنید تا قیمت محصول پایین تر به نظر برسد.

به عنوان مثال: حمل و نقل 12 $ + 2.99 $ ، به جای 14.99 $ + حمل و نقل رایگان.

اگر می توانید این یک تاکتیک مخصوصاً مفید باشد’در پیشنهادات آنلاین در سیستم عامل هایی مانند eBay بفروشید.

چگونه قیمت حمل و نقل بدون بسته بندی کالا را قیمت گذاری کنیم

گرانترین موارد خود را نشان دهید

اما ، برنده شد’این باعث ترس مشتریان من می شود?

لازم نیست! در حقیقت ، این به عنوان یکی از مؤثرترین تاکتیک های روانشناختی که می توانید از آن استفاده کنید ، پیشنهاد شده است. چند روش وجود دارد که می توانید این کار را عملی کنید.

یک گزینه این است که دو محصول مشابه را در کنار یکدیگر قرار دهید که قیمت های بسیار متفاوتی دارند.

ممکن است تعجب کنید که مردم به گزینه گران قیمت تر جذب می شوند ، زیرا این امر بسیار مناسب است قیمت بالاتر نوید سطح بالاتری از کیفیت را می دهد.

اگر شما’فکر می کنید مشتریان شما در آنجا به این روش عمل می کنند’راه دیگری که می توانید محصولات گران قیمت خود را برای شما کارآیی کنید. به سادگی آنها را در وب سایت خود قرار دهید یا محصولات خود را از گران ترین تا ارزان ترین نمایش دهید.

به این ترتیب ، مشتریان شما این برچسب قیمت بالایی را در ذهن دارند و تمام قیمت های بعدی که می بینند را با این معیار مقایسه می کنند. نتیجه؟ به نظر می رسد که بقیه محصولات شما دارای ارزش بسیار خوبی است!

از تخفیف ها ، تخفیف ها و پیشنهادات ویژه استفاده کنید

‘یکی را بخرید’ پدرخوانده معاملات است ، اما این’الان کمی خسته شده. با معاملات خود مبتکر شوید – دفعه بعدی که خریداری می کند ، و یا حتی فرصتی برای باز کردن محصولات یا فروش های اختصاصی ، نیمی از موارد ، پس انداز را برای مشتری خود ارائه دهید.

از رویدادهای بزرگ فروش مانند جمعه سیاه و سایبر دوشنبه پرش کنید, و در بعضی مواقع مانند مادر ، فروش هدفمندی را ارائه دهید’روز پدر ، پدر’روز ، کریسمس… شما ایده را می گیرید شما حتی می توانید با این ایده خلاقیت پیدا کنید – اگر لوازم جانبی حیوانات خانگی را می فروشید ، چرا برای روز ملی طلایی بازیابی موفق به فروش نمی شوید؟ (آی تی’هر 3 فوریه ، به هر حال ، فقط می دانید.)

اگه میتونی’پس هزینه خرید و فروش در فروشگاه را ندارید ، چرا که نه تخفیف را به گروههای هدف ارائه دهید در مواقع خاص؟ به عنوان مثال ، سه شنبه ها می توانند روز تخفیف دانشجویی باشند ، پنج شنبه ها می توانند تخفیف بازنشستگان باشند و آخر هفته ها می توانند معاملات خانوادگی را ارائه دهند.

طاقچه ای را پیدا کنید که برای تجارت شما مفید باشد و چیزی را برای مشتریان خود جذاب کنید.

همیشه در پس انداز پاک باشید

این فقط عمل خوب است ، اما اگر شما’شما مجبور هستید که فروش داشته باشید همیشه قیمت اصلی را در کنار قیمت فروش جدید نشان دهید. اگر شما’محصول را بیش از یک بار تخفیف داده اید ، هر قیمت قدیمی را که از آن عبور کرده است نشان دهید ، با قیمت فعلی که به وضوح نمایش داده می شود.

تخفیف قیمت فروش به عنوان مثال خروجی انبهدر این مثال از انبه خروجی می بینید که قیمت فروش بیش از یک بار تخفیف داشته است. نمایش هر مرحله به مشتری کمک می کند تا احساس کند که پس انداز بیشتری دارد!

این امر باعث می شود قیمت شما شفاف باشد و به مشتریان نشان می دهد که چه مقدار از معاملات خوبی دارند’دوباره در حال گرفتن.

همچنین می تواند مؤثر باشد قیمت اصلی را از قیمت کاهش یافته بزرگتر کنید. از نظر بصری ، این باعث می شود مشتری به آنها اعتقاد داشته باشد’باعث صرفه جویی در هزینه های بیشتر می شود و باعث می شود دکمه Buy آنها را کلیک کنید.

6

دان’t متوقف شود تست را ادامه دهید!

یک بار شما’هزینه های خود را محاسبه کرده اید و برخی از تاکتیک های روانشناختی ما را امتحان کرده ایم’بالا ذکر شده ، دان’متوقف شود. می توانید قیمت های خود را تغییر دهید – آنها’دوباره سنگی نشده است آنها را آزمایش کنید ،’فراموش نکنید که نظرات مشتری را جمع کنید!

و همچنین ترفندهای عمومی و آزمایشات ، نمونه هایی از زمانهایی که ممکن است بخواهید تغییر قیمت خود را در نظر بگیرید:

هنگام معرفی محصولات جدید

هنگام معرفی محصولات جدید, دان’می ترسید آنها را کمی گرانتر جلوه دهید از موارد قدیمی تر حتی اگر توانایی خود را دارید می توانید قیمت محصولات موجود خود را پایین بیاورید – این می تواند باعث جذابیت بیشتر مشتریان شود ، ضمن اینکه ارزش افزوده بیشتری را به محصولات جدید براق خود اضافه کنید.!

به دنبال افزایش هزینه محصول

اگر به هر دلیلی هزینه های تولید شما افزایش می یابد ، اطمینان حاصل کنید که ریاضی را برای اطمینان از این که قیمت فروش شما همچنان در حال برطرف کردن مصارف شما است ، انجام دهید.

ممکن است قبلاً مجبور شوید اتاق جادوگری اجازه دهید ، اما اگر نشانه گذاری یا حاشیه سود کمی تنگ است ، آن را کاهش می دهد’برای خیلی مهم است بالای پولهایی که داخل و خارج می شوند بمان. به یاد داشته باشید ، نکته اصلی این است که کسب و کار شما سود کسب کند!

اگر محصولات شما قبلاً بسیار گران هستند ، نگاهی بیندازید که چگونه می توانید هزینه های خود را تر و تمیز کنید.

به دلیل تأثیرات خارجی در بازار

اگر قیمت ها در حال افزایش یا کاهش هستند ، یا رقبای جدید در حال خزش هستند ، شما’d عاقل باشید که قیمت خود را تنظیم کنید تا مطمئن شوید که آنها می مانند مرتبط و رقابتی.

به سختی می توان تعادل بین قیمت هایی که جذاب هستند ، سخت و دشوار را نشان داد ، در حالی که هنوز هم برای مشتریان ارزش قائل است ، اما همین’اگر نتوانید غیرممکن باشید’چشم خود را به بازار نگاه دارید.

نحوه قیمت گذاری یک محصول: افکار نهایی

قیمت گذاری محصولات می تواند دلهره آور باشد ، خصوصاً وقتی که هستید’دوباره شروع کردم اما این کار نمی کند’باید باشد با تحقیق در مورد رقیب شروع کنید ، محاسبات خود را انجام دهید ، سپس قیمت های خود را برای مشتریان جذاب و در آنجا جذاب کنید’هیچ دلیلی برای فروش نیست’وارد شوید سیل شوید.

اینجا’مجموعه ای از شش مرحله ما:

 1. پشت خود را بپوشانید
 2. بازار را درک کنید
 3. هزینه های خود را محاسبه کنید
 4. عمده فروشی در مقابل خرده فروشی
 5. مشتریان خود را قلاب کنید
 6. دان’t متوقف شود تست را ادامه دهید!

همانطور که تجارت شما رشد می کند و اعتماد شما به قیمت گذاری محصولات نیز رشد می کند ، شما’احتمالاً می توانید نکات ، ترفندها و دانش خودی خود را برای اضافه کردن به این لیست شروع کنید. اما در حال حاضر ، راهنمای ما برای کمک به شما در شروع کار اینجاست.

قبل از رفتن ، در اینجا سخنان نهایی خرد است که ارزش از بین بردن این مقاله دارند:

 • همیشه باید اطمینان داشته باشید که قیمتهای شما هزینه های خود را پوشش می دهد. خط پایین ، که’چه قیمت گذاری محصولات شما همه چیز است.
 • قیمت گذاری شما تحت تأثیر بازار صنعت منتخب شما خواهد بود, و مشاغل دیگر شما’دوباره آن فضا را با آنها به اشتراک می گذاریم قیمت های خود را فعلی و رقابتی نگه دارید!
 • قیمت گذاری برای همه متفاوت است. ما می دانیم که این به نظر می رسد مانند پلیس است ، اما آن را’درست است چه چیزی برای شما برنده شد’برای شخص دیگری کار کنید ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که استراتژی قیمت گذاری شما برای تجارت شما مناسب است.

در آنجا آن را دارید – ما’شما را از طریق نکات کلیدی تنظیم قیمت مناسب محصولات خود گرفته است. آی تی’حدس کار تصادفی نیست ، و آن’جادویی نیست – و امیدواریم که با راهنمای ما ، آن را پیدا کند’آنقدرها که اولین بار فکر کردید سخت نیست.

امیدواریم این راهنما به شما در یافتن این مرحله از روند فروش کمک کند. اگر به هر چیز دیگری به کمک نیاز دارید ، سایر راهنماهای مفید ما را بررسی کنید:

 • نحوه راه اندازی فروشگاه پوشاک آنلاین – 10 راه ساده ما را برای راه اندازی فروشگاه پوشاک آنلاین خود دنبال کنید.
 • نحوه فروش آنلاین جواهرات – چی’بهترین راه برای فروش آنلاین جواهرات؟ در راهنمای ما اطلاعات کسب کنید!
 • نحوه کسب درآمد در اینستاگرام – چه فروشگاه اینترنتی داشته باشید یا نه ، اینستاگرام راهی عالی برای فروش محصولات شما است… و راهنمای ما به شما نشان می دهد که چگونه.
 • بهترین وب سایت ساز تجارت الکترونیک سال 2019 – از مقایسه مبتنی بر تحقیق ما استفاده کنید تا مطمئن شوید که یک سازنده با کیفیت بالا برای تجارت خود انتخاب کرده اید
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me