به طرز چشمگیر نقد و بررسی وب سایت سازنده 2020


به طرز چشمگیری مرور کنید

به طرز چشمگیری بررسی کنید


رتبه بندی

4 از 5 ستاره

سازنده وب سایت

 • بهترین ارزش برای پول
 • برنامه رایگان
 • 0 دلار – 49 دلار در ماه
 • پایه ساز یک صفحه
 • سریع آنلاین شوید
 • کمک و پشتیبانی عالی

نقد و بررسی توسط لوسی کارنی

آخرین بروزرسانی در تاریخ 2 ژانویه سال 2020

در یک نگاه

آیا می خواهید یک وب سایت بسازید اما دان نکنید’تجربه فنی دارید؟ شما’تنها یکی نیست!

اما خبر خوب این است که دنیای ایجاد وب سایت در حال تغییر است. ما معتقدیم که هر کس و هر کس می تواند وب سایت خود را ایجاد کند ، و همین کار را انجام دهد به طرز چشمگیر.

در سال 2012 تأسیس شد و خدمات خود را برای افتتاح اینترنت به همه اختصاص داده است ، صرف نظر از توانایی و دانش فنی آنها. تمرکز آنها جذب سایت شما ارزان و سریع است ، که هم برای سایت های شخصی و هم برای تجارت های کوچک عالی است.

ما’استفاده کرده ام به طرز چشمگیر و ما’به افرادی مثل شما نیز کمک کردم که از آن استفاده کنند. در این بررسی ، ما’من همه چیزهایی را که باید بدانید برای شما تعریف می کنم و موارد دیگر! اما اول ، اجازه دهید’نگاهی به جوانب مثبت و منفی…

جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبتشماره 1شماره 2شماره 3شماره 4شماره 5
ارزش بسیار خوبی برای پول
پشتیبانی مشتری درخشان
ایده آل برای وب سایت های وبلاگ نویسی
یکی از ارزان ترین سازندگان برای فروش از طریق
قالب بندی مجدد قالب ها آسان است
کاملاً مخالفشماره 1شماره 2شماره 3شماره 4شماره 5
تجارت الکترونیک محدود است
ابزارهای فقیر برای مقیاس یک تجارت
فقط می توانید وب سایتهای یک صفحه ایجاد کنید
ویرایش و زیبایی شناسی محدود است
قابلیت استفاده قالب ضعیف

مقدمه

Strikingly یک سازنده اصلی وب سایت است که طیف وسیعی از قالب ها و طرح های شیک ، اگر ساده را ارائه می دهد. این است که در کل مبتدیان هدف ، و در حالی که می تواند’واقعا با مارک های پیشرفته تری مانند Wix یا Weebly رقابت می کنید ، این ویژگی ها دارای ویژگی های خاصی هستند که می توانند آن را به یک انتخاب مناسب برای شما تبدیل کنند.

آی تی’بزرگترین یا بهترین موارد موجود در آنجا نیست ، اما این امر به پشتیبانی مشتریان درخشان خود می پردازد و قیمت هایی با قیمت مناسب را ارائه می دهد. قالب های موجود دارای طرح های براق هستند اما کنترل خلاق کمی دارند و سرعت آن بالاتر از ویرایش پیچیده است.

اگر شما’دوباره به دنبال یک طراحی ساده با ویژگی های اساسی هستید ، بطور قابل ملاحظه ای می تواند برای شما باشد!

اخلاق شرکت در این نقل قول از مدیر عامل دیوید هایشا چن منعکس شده است:

“واقعاً سریع و آسان است. در 15 دقیقه ، از ابتدا تا انتها ، می توانید چیزی زیبا و کاربردی داشته باشید. در واقع هیچ منحنی یادگیری وجود ندارد زیرا ما کارهای زیادی را برای شما انجام می دهیم. ما تلاشهایمان را عمدتاً روی متوسط ​​کاربران اینترنت متمرکز می کنیم – افرادی که قبلاً هرگز سایتی ایجاد نکرده اند.”

آی تی’یک فلسفه عالی است ، اما در عمل به چه معنی است؟ استفاده از آن بسیار ساده است است جالب؟ برنامه های قیمت آن چیست؟ بهترین انتخاب برای چه کسی است؟ اجازه دهید’فهمیدم!

استفاده از آن بسیار ساده است?

سهولت استفاده وقتی مهم است’مجدداً یک سازنده وب سایت را انتخاب می کنید ، مخصوصاً اگر خودتان باشید’یک مبتدی هستم شما می خواهید چیزی باشد که در واقع بتوانید از آن استفاده کنید – و حتی بهتر ، در واقع از استفاده آن لذت ببرید – این هم برای سایت شما بسیار عالی خواهد بود.

شما نمی’تست رانندگی خود را پشت سر بگذارید و بلافاصله به آنجا بروید تا بهترین سوپر اتومبیلی را که می بینید ، خریداری کنید ، فقط بدانید که می توانید’آن را به پایین جاده برسانید. (امیدواریم ، به هر حال)!

بنابراین ، چگونه می دانیم که سازنده وب سایت استفاده از آن آسان است یا نه؟ خوب ، ما ابتدا آنها را رانندگی می کنیم! ما به افرادی مثل شما می رسیم که آنها را امتحان کنند و ببینند که چگونه آنها را پیدا می کنند. با نمرات ، یادداشت ها و تجربه عملی که داریم’با استفاده از هر آسان چقدر آسان برای استفاده از هر سازنده وب سایت ، قادر به درک واقعی هستیم!

اما چگونه به طرز چشمگیری انجام داد?

علیرغم تمرکز آن بر سادگی ، وضوح و دسترسی ، به طرز چشمگیری’هنگامی که سهولت استفاده را امتحان می کردیم ، نمرات میانگین متوسط ​​بود. با توجه به تمرکز آنها روی مبتدیان ، این شگفت آور است. نتایج ما نشان داد که اکثر افراد با داشتن کنترل خلاقانه تر در سایت خود ، یک سیستم بصری تر می خواستند.

الگوهای موجود زیبایی شناسی تمیز و جذابی دارند ، اما قابلیت استفاده واقعی در برندینگ ، طراحی و تجربه کاربر ضعیف است..

چون این نیست’اولین تصور عالی ،’ارزش گفتن را دارد که اینجا’همه چیز بد نیست اگر هر چیزی ، آنها’سعی کرده اید قالب ها را بسیار ساده تر جلوه دهید ، در عوض با تمرکز بر اینکه سریع می توانید سایت خود را راه اندازی کنید و آن را اجرا کنید’جایی که آنها سقوط می کنند.

بگذار توضیح بدهم. الگوهای موجود با تصاویر و متن هایی که می توانید ویرایش کنید ، کاملاً ساده است. 80٪ از افراد نوشتن و ویرایش متن را آسان و همچنین جاسازی ویژگی هایی از جمله نقشه یا فرم تماس را می فهمیدند.

با این حال ، اگر می خواهید سایت خود را شخصی سازی کنید و شروع به فشار دادن محدودیت های الگو کنید ، یعنی’وقتی می توانید گیر کنید. این خط بین سهولت در ایجاد وب سایت است که کارهای زیادی را برای شما انجام می دهد ، و ناامیدی از نداشتن آن آزادی خلاقانه.

با این گفته ، آن را’شایان ذکر است که همه نمی خواهند کنترل خلاق کاملی داشته باشند. شما می توانید سایت خود را درون قالب شخصی سازی کنید ، بدون اینکه هزینه های زیادی را صرف کنید یا حتی.

شما می توانید یک سایت واقعاً سریع دریافت کنید که اصول اولیه آن را انجام می دهد بدون آنکه هفته ها باعث سردرد شما شود. برنده شد’هر چیزی بزرگ یا فوق العاده فانتزی باشد ، اما اینگونه است’کار را انجام می دهم ، و سریع.

اگر شما کامل باشید این کامل است’تازه شروع به کار کرده اید و می خواهید سایتی خوب و بدون هیچ گونه استرس در طراحی و یا قالب بندی مجدد داشته باشید. اینجا’آنچه یکی از آزمایش کنندگان ما در مورد استفاده Strikingly گفت:

“استفاده از آن آسان بود و زیبایی شناسی براق ، شیک و ساده بود.”

قالب ها به راحتی قابل بازی هستند. بعلاوه ، همه آنها کاملاً پاسخگو هستند که زندگی شما را بسیار ساده تر می کند. همچنین می توانید قالب ها را هر چند بار که دوست دارید تغییر دهید و به طور خودکار همه چیز را برای شما تغییر می دهد. (به جای تنظیم مجدد آن به طور کامل مانند سایر سازندگان وب).

بنابراین Strikingly در اینجا چند نتیجه متضاد دارد. اجازه دهید’جمعش کن.

سهولت استفاده آن بسیار متوسط ​​است و محدودیت در قالب ها می تواند ناامید کننده باشد. از طرف دیگر کار بسیار زیادی برای شما انجام می شود و ایجاد ویرایش های اساسی بسیار آسان است. پس اگر شما’یک مبتدی دوباره باشید و سریع یک سایت اصلی بخواهید’برای شما قالب بندی شده است ، سپس به طرز چشمگیر کار را انجام خواهید داد.

اگر شما’درباره آنچه مطمئن نیستید’بهترین گزینه برای شماست ، چرا نمودار مقایسه ما یا مسابقه رایگان را برای کمک به شما در انتخاب انتخاب نکنید?

چه کسی بهترین چیز را دارد?

وبلاگ نویسی

یکی از موارد قابل توجه’نقاط قوت ویژگی های وبلاگ نویسی آن است. این برنامه شامل همه مواردی است که شما باید وبلاگ خود را انجام دهید ، از جمله تجزیه و تحلیل ، فید RSS ، نشانه گذاری اجتماعی ، بخش نظرات ، ویژگی جستجو و همچنین دسته بندی نمایش.

تنها کاری که باید انجام دهید کلیک کردن است “بخش جدید را اضافه کنید” در منوی کناری ، را انتخاب کنید “وبلاگ ساده” و سلام presto! شما’دوباره آماده وبلاگ نویسی شده اید. این نسخه در نسخه رایگان نیز موجود است که یک امتیاز است!

تنظیمات وبلاگ قابل توجهبه طرز چشمگیری طیف گسترده ای از ویژگی های وبلاگ نویسی را دارد که به راحتی در تنظیمات شما قابل مدیریت است.

توضیحات “وبلاگ ساده” تقریباً همان چیزی است که روی قلع می گوید. آی تی’وانمود نمی شود که بهترین پلتفرم وبلاگ نویسی است ، اما این است’قطعاً ابزارها و سادگی ها را برای راه اندازی یک وبلاگ اساسی اما با عملکرد مناسب به دست آورده اید.

اگر شما’دوباره وبلاگ خود را درست می کنید اما می خواهید ساده کار کنید ، این یک انتخاب هوشمندانه است. شما می توانید تا زمانی که می خواهید در نسخه رایگان بمانید ، یا برای ویژگی های اضافی به یکی از برنامه های قیمت مناسب آنها ارتقا دهید.

اگر شما’درباره وبلاگ نویسی بسیار جدی هستید ، برای اطلاعات بیشتر لیست ما از سیستم عامل های برتر وبلاگ نویسی را ببینید.

کسب و کار

اگر مشاغل دارید ، شما’یک سازنده وب سایت نسبت به وبلاگ یا سایت شخصی نیازهای متفاوتی دارد. همانطور که ممکن است قبلاً حدس زده باشید ، اگر شما بهترین گزینه نیست ، بهترین انتخاب است’یک تجارت بزرگ یا سریع در حال رشد هستید.

اما ، اگر شما’یک آزادکار به دنبال تبلیغ مارک تجاری خود یا یک تجارت کوچک آماده حضور در اینترنت باشید ، به ویژه اگر به صورت مجزا بتواند حضور شما باشد’دوباره به بودجه سخت بپردازید و سریع چیزی را آنلاین بخواهید.

نمونه های قابل توجه سایتبه طرز چشمگیری پیوندهایی به سایتهای واقعی و موفقی دارد که با الگوهای آنها ساخته شده اند ، که می توانید از آنها فهرست و الهام بگیرید.

تجارت الکترونیک

ویژگی تجارت الکترونیکی همان چیزی است که به شما امکان می دهد محصولات را بصورت آنلاین خرید و فروش کنید. قابل توجه است “فروشگاه ساده” ویژگی ای که می توانید به سایت خود اضافه کنید. در برنامه رایگان فقط می توانید یک محصول (با سهام نامحدود) اضافه کنید ، بنابراین شما’برای اضافه کردن محصولات بیشتر باید به روزرسانی کنید.

گزینه های ارتقاء متفاوتی دارید. نسخه محدود پنج محصول برای فروش از طریق سایت شما به شما می دهد. این مورد در طرح Pro و 500 محصول در برنامه VIP تا 300 می رسد. تحقیقات ما نشان داد که Strikingly در واقع یکی از ارزانترین سازندگان وب سایت است که می توانید از طریق آن بفروشید.

هرچه شما را برنامه ریزی کند’دوباره ، آن را’در ویژگی تجارت الکترونیک واقعاً آسان است و در عین محدود بودن ، آن را محدود می کند’خوب است حداقل به گزینه. به طور قطع باید به عنوان یک ویژگی افزودنی به جای تنها هدف سایت رفتار شود.

اگر تجارت شما فقط یا بیشتر به فروش محصولات متکی است ، باید یکی از سایتهای متمرکز بر تجارت را در نظر بگیرید. سازندگان وب سایت های دیگر با ویژگی های گسترده تر تجارت الکترونیک که در آن ساخته شده اند (مانند Wix) یا سایت های ویژه تجارت الکترونیکی مانند Shopify یا BigCommerce وجود دارند..

شخصی

طیف وسیعی از قالب ها که به طرز چشمگیری ارائه می شود ، از نظر زیبایی و زیبایی بسیار مطبوع و شیک است و دارای تصاویر بزرگ و با کیفیت می باشد. با گزینه های اضافی اضافی مانند گالری و بخش های رسانه ای بزرگ ، Strikingly برای یک نمونه کار کوچک یا سایت شخصی مناسب است.

به طرز چشمگیر’زیبایی شناسی براق و شیک است ، اما محدودیت های این الگو چقدر خلاق هستند که بتوانید در نمایش نمونه کارها خود در صفحه وب خلاق باشید.

پس اگر شما’دوباره به دنبال حضور آنلاین ، سریع ، با ارزش بسیار زیاد برای پول و آزادی خلاق هستید’یک اولویت برتر است و بعد به طرز چشمگیر کار را انجام می دهد.

مقیاس پذیری

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، اگر شما’مجدداً یک نمونه کار شخصی یا سایتی را برای تجارت کوچک خود شروع می کنید ، به طرز چشمگیر و مطمئنی شما را آنلاین می کند و رشد آنلاین خود را آغاز می کند.

خرابکاری دیگر ارزش بسیار خوبی برای پولی است که Strikingly ارائه می دهد ، که قطعاً در صورت کمک به شما کمک می کند’مجدداً بودجه خود را نگه می دارید یا سایت خود را از جیب خود شروع می کنید.

اما ، به طرز حیرت انگیزی نیست’ایده آل برای سایت های بزرگتر یا مشاغل بزرگ تجارت الکترونیک.

شما می خواهید که سایت شما با رشد خود از شغل خود پیروی کند. ممکن است شروع به شخصی سازی بیشتر برای سایت خود ، ویژگی تجارت الکترونیکی با وزن سنگین تر یا حتی یک ساختار صفحه پیچیده تر کنید. برای اینکه کاملاً در جبهه باشیم ، به طرز چشمگیر و سختی نمی توان گفت’بهترین ابزارها برای مقیاس کردن یک تجارت است.

اگر شما’از بهترین سازنده وب سایت برای کسب و کار خود مطمئن نیستید ، برای مقایسه کلی از گزینه های برتر ما ، نمودار مقایسه ما را بررسی کنید.

ابزارهای چشمگیر

کمک & پشتیبانی

کمک و پشتیبانی یکی از موارد قابل توجه است’مناطق قوی.

بطور چشمگیر پایگاه دانشبه طرز چشمگیری منابع کمکهای گسترده ای در پایه دانش خود دارد که به راحتی می توانید از طریق آن جستجو کنید.

این پایگاه دانش درخشان دارد. مقالات آن اغلب شامل فیلم ها و تصاویر می باشد ، بنابراین شما’احتمالاً به سرعت و با وضوح اطلاعات را پیدا خواهید کرد.

اما اگر به کمک بیشتری احتیاج دارید ، در صورت خراب شدن کار ، پشتیبانی چت 24 ساعته در دسترس است. ‘افسران خوشبختی’ همیشه در حال پاسخگویی به هر چیزی هستند.

همچنین یک فروم ایده وجود دارد که می توانید ایده های جدیدی را برای بهبود چشمگیر و رای دادن به افراد دیگر پیشنهاد دهید’پیشنهادات اگر مسئله خاصی دارید یا می خواهید بلیط تهیه کنید می توانید مستقیماً به آنها ایمیل دهید.

ادغام رسانه های اجتماعی

امروزه رسانه های اجتماعی مانند اکسیژن هستند – به نظر می رسد که مردم ، به ویژه مشاغل ، برای رشد و بقا به آن احتیاج دارند.

یک بخش خوراک اجتماعی وجود دارد که می توانید به حساب های رسانه های اجتماعی خود اضافه و پیوند دهید. به این ترتیب بازدید کنندگان شما می توانند به روزرسانی های شما را دنبال کنند.

برخی از ویژگی های خاص وجود دارد’در نسخه رایگان ، به عنوان مثال وارد کردن پست از صفحه فیس بوک به جای جدول زمانی شخصی خود در دسترس است (برای دسترسی به این برنامه باید در برنامه Pro باشید). همچنین با برنامه Pro می توانید یک ویژگی چت زنده را با Facebook Messenger اضافه کنید.

می توانید سایت خود را به حساب های Facebook ، Twitter و Instagram خود متصل کنید ، بنابراین آخرین ارسال های شما در سایت شما نشان داده می شود. آی تی’خوراکی ترین و بصری ترین خوراک اجتماعی نیست ، بلکه این است’این کار ساده است و کار را انجام می دهد ، و به طور خودکار هر پنج دقیقه یکبار فید شما را برای پست های جدید بررسی می کند.

تجزیه و تحلیل

Strikingly مانند اکثر سازندگان وب سایت ، دارای ویژگی تجزیه و تحلیل داخلی است که می توانید ببینید چند نفر از سایت شما بازدید کرده اند.

این شامل کدام کشورها می شود’هنگامی که افراد از سایت شما بازدید می کنند ، و همچنین اگر آنها بازدید کرده اند ، مشاهده کرده اند’از موبایل یا دسک تاپ آمده اید. می توانید این آمار را در طی بازه های زمانی مختلف مشاهده کنید: 24 ساعت گذشته ، هفت روز گذشته ، 30 روز گذشته و 90 روز گذشته.

تحلیلی چشمگیربه طرز چشمگیر’ویژگی تجزیه و تحلیل داخلی به طور خودکار سایت شما را ردیابی می کند’ترافیک و نتایج روشنی ارائه می دهد.

این ویژگی تجزیه و تحلیل پیش فرض تنها ویژگی موجود در Strikingly است ، و یک نمای کلی و واضح و اساسی از سایت شما به شما ارائه می دهد’ترافیک اما ، اگر می خواهید تجزیه و تحلیل دقیق تر و جامع تری از سایت خود داشته باشید ، به طرز چشمگیر پیشنهاد می کند از Google Analytics استفاده کنید و حتی راهنمایی در مورد نحوه نصب این در مرکز راهنمایی خود ارائه دهید..

سئو & بازار یابی

اگر شما’در مورد جذب هرچه بیشتر افراد به سایت خود جدی باشید ، شاید لازم باشد انگشت خود را در آبهای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرو کنید. آی تی’ما قول می دهیم آنقدر که ترسناک به نظر نمی رسد ، قول می دهیم!

در اصل ، موارد خاصی وجود دارد که می توانید برای گفتن به سایت Google و سایر موتورهای جستجو در مورد سایت شما و چقدر مفید بودن آن برای افراد بگویید. به این فکر کنید که می توانید نشانه هایی را در سایت خود قرار دهید ، و افراد را در مسیر درست قرار دهید!

اگر سایت شما به عنوان مثال یک وبلاگ در مورد پخت و پز است ، اضافه کردن علائم صحیح به Google می گوید سایت خود را به کسی که در جستجوی دو جداره است نشان ندهد. همچنین به افرادی که به دنبال وبلاگ های آشپزی هستند کمک می کند تا بدانند که سایت شما انتخابی است.

این یک دنیای کاملاً جدید برای اکثر مردم است ، اما دان نیست’نگران باشید به طرز شگفت انگیزی آن را بسیار ساده نگه می دارد ، و یک لیست چک سئو را برای شما فراهم می کند.

لیست قابل توجه سئوبه طرز چشمگیری یک چک لیست سئو را ارائه می کند که نکات ارائه می دهد و پیوندهایی را برای رتبه بندی در گوگل در حد امکان ممکن فراهم می کند. این را می توان به راحتی در تنظیمات یافت.

از لحاظ بازاریابی از نظر بازاریابی کمتر از سایر سازندگان وب سایت ارائه شده است. تاکنون تنها ابزار بازاریابی ایمیل موجود برای کاربران حرفه ای است و به معنای تعبیه سیستم خارجی به نام MailChimp در سایت شماست.

شما می توانید فرم های مختلف و صفحات تماس را به سایت خود اضافه کنید تا با بازدید کنندگان خود ارتباط برقرار کنید ، که همه این نسخه ها در نسخه رایگان موجود است. آنها ویژگی های کاملاً اساسی هستند ، بنابراین اینکه آیا شما به طرز چشمگیری انتخاب کنید ، بستگی به اهمیت بازاریابی برای سایت شما دارد.

دامنه ها

دامنه – آن’همه به نام!

می توانید دامنه ای را در هر یک از Strikingly خریداری کنید’برنامه ها – حتی برنامه رایگان! این فوق العاده است زیرا بدان معنی است که می توانید ابتدا نام دامنه خود را ایمن کنید ، و سپس هر زمان که باشید به یک طرح پرداخت شده ارتقا دهید’دوباره آماده شده یک بار شما’به هر یک از آنها ارتقا یافته است برنامه محدود یا نرم افزار, سپس می توانید دامنه خود را به وب سایت خود وصل کنید.

حتی بهتر ، می توانید دامنه خود را برای آن ثبت کنید تا 10 سال – بنابراین چه بخواهید طولانی مدت آن را قفل کنید یا مرتباً بیشتر تجدید کنید ، به طرز شگفت انگیزی شما را تحت پوشش قرار داده است.

به طرز چشمگیری طیف گسترده ای از دامنه های سطح بالا (TLD) را ارائه می دهد. این دامنه هایی هستند که به پسوندهایی مانند .boutique یا .shop ختم می شوند و آدرس وب سایت بی نظیری به شما می دهند تا واقعاً از جمعیت متمایز شوید.

این دامنه های سطح بالا می توانند هزینه بیشتری داشته باشند ، اما معمولاً هزینه آن را پرداخت خواهید کرد 24.95 دلار در سال برای دامنه های معمولی مانند .com ، .net یا .org.

به طرز حیرت انگیزی دامنه را به سایت شما وصل می کند و هنگام ثبت نام ، حریم خصوصی دامنه نیز در آن گنجانده می شود. راهنماي مفيدي در زمينه دانش وجود دارد كه به شما مي گويد چگونه دامنه ها را ثبت كنيد.

اگر قبلاً دامنه دارید ، می توانید آن را از یک ثبت کننده دیگر به Strikingly منتقل کنید. این امر مدیریت وب سایت ها و دامنه های همه را در یک مکان برای شما آسان می کند.

اگر شما’دامنه سفارشی می خواهید ، یا نمی خواهید’به منظور واجد شرایط بودن ، می خواهید به روزرسانی کنید ، می توانید سایت خود را شخصی سازی کنید’آدرس اینترنتی در نسخه رایگان ، بدون حذف مارک Strikingly. به عنوان مثال می توانید https://my-cooking-blog.strikingly.com/

امنیت

Secure Sockets Layer (SSL) را بطور شگفت انگیز در همه دامنه های سفارشی فعال می کند و به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا به سایت شما از طریق پروتکل انتقال متن Hyper Text Secure (HTTPS) دسترسی داشته باشند..

مطمئن نیستم منظور آن چیست؟ آی تی’در واقع بسیار ساده است! وقتی بازدید کننده به سایت شما می رود ، ارتباط بین آنها و شما امن است. این اطمینان بازدید کننده شما را ایجاد می کند ، و همچنین می تواند رتبه شما را در Google بهبود بخشد!

این به طور خودکار برای همه دامنه های سفارشی برای شما تنظیم می شود (بنابراین باید در برنامه محدود یا Pro باشید. این کار نمی کند’مهم است که دامنه خود را از Strikingly خریداری کرده یا آن را از جای دیگری منتقل کرده باشید.

پشتیبان گیری & بازیابی می کند

وقتی تو’مجدد سایت خود را ویرایش کنید به طرز چشمگیری تغییرات خود را برای شما ذخیره می کند ، که واقعاً مفید است!

اما هیچ ویژگی پشتیبان گیری وجود ندارد ، بنابراین ممکن است ارزش تهیه نسخه ای از سایت شما را در هر صورت داشته باشد. شما این کار را با رفتن به داشبورد خود ، کلیک بر روی آن انجام می دهید “گزینه های بیشتر” منو و انتخاب “شبیه”.

این به طور خودکار یک نسخه منتشر نشده از سایت شما ایجاد می کند. این کار نمی کند’وقتی تغییراتی ایجاد می کنید به طور خودکار همگام سازی کنید’ارزش آن است که نسخه جدیدی را هر از چند گاهی به روز کنید تا آن را به روز کنید.

قیمت گذاری چشمگیر & ارزش پول

شما’شنیده اید که چند بار ذکر کرده ایم که چقدر جالب توجه است ارزش عالی برای پول. اما فقط چقدر باید هزینه کنید و برای برنامه انتخابی خود چه می کنید?

یک برنامه رایگان دارد که برای همیشه رایگان است. بنابراین این چه چیزی را به شما منتقل می کند؟ پاسخ سایتهای رایگان نامحدود است ، دامنه ای که به آن پایان می یابد “قابل توجه”, پهنای باند ماهانه 5 گیگابایت ، یک محصول در هر سایت در فروشگاه ساده و پشتیبانی 24/7. اصلاً بد نیست!

اما اگر شما’دوباره به دنبال یک سایت توسعه یافته یا حرفه ای هستید’ارزش دارد به سه برنامه قیمت پولی که آنها نیز پیشنهاد می دهند ، نگاه کنید.

برنامه های قابل توجه قیمتبه طرز چشمگیر’برنامه های قیمت سالانه صورتحساب شامل محدود ، حرفه ای و VIP با طیف وسیعی از ویژگی ها و قدرت برای هر یک ، از جمله محاکمه رایگان 14 روزه.

این قیمت ها برنامه های صورتحساب سالانه را نشان می دهد که به شما امکان دسترسی به دامنه رایگان را می دهد. یک برنامه ماهانه نیز وجود دارد (این شامل ردیف VIP یا دامنه رایگان نمی شود) و یک برنامه دو ساله در جایی که شما هستید’هر دو سال یک بار صورتحساب می شود (و همان ویژگی های طرح صدور صورت حساب سالانه را شامل می شود).

برنامه رایگان: 0 دلار برای همیشه! ویژگی های ساده ای از قبیل وبلاگ ، فروشگاه ، گالری تصاویر ، فید اجتماعی ، و صفحه تماس ، به علاوه موارد دیگر ، این را یک سطح عالی برای شروع و اعتماد به نفس خود قرار داده است. پشتیبانی 24/7 و سایتهای رایگان نامحدود فقط به توافق نامه کمک می کنند.

محدود: برای 8 دلار در ماه شما دامنه رایگان دامنه ، افزایش به پنج محصول در فروشگاه ساده خود و پهنای باند ماهانه 50 گیگابایت را بدست می آورید. شما می توانید دو سایت محدود داشته باشید ، همچنین دامنه دلخواه خود را به سایت Strikingly خود وصل کنید.

طرفدار: 16 دلار در ماه شما را بیش از دو برابر از ویژگی های برنامه محدود می کند. برنامه Pro با نگه داشتن دامنه رایگان و سایتهای رایگان نامحدود ، به شما امکان پهنای باند ، 300 محصول در فروشگاه ساده و سه سایت Pro را نیز می دهد. این شامل طیف گسترده ای از انواع دیگر از قبیل توانایی اضافه کردن چندین صفحه ، دکمه های عملکرد تلفن همراه و حذف مارک Strikingly از سایت شما است.

شخص خیلی مهم: در 49 دلار در ماه این بالاترین ردیف قیمت است و همه چیز را در برنامه Pro به شما ارائه می دهد ، به علاوه پنج سایت Pro ، 500 محصول در فروشگاه ، خدمات اولویت مشتری و مدیریت حساب.

قابل توجه قیمت متوسط ​​ارزانتری نسبت به سایر برنامه های خود دارد. و با طیف وسیعی از ویژگی های ارائه شده ، به علاوه قدرت یک دامنه رایگان تا زمانی که شما باشد’با تعجب آور دوباره ، این باعث می شود ارزش زیادی برای پول حاصل شود.

در حقیقت ، در تحقیقات ما به عنوان بهترین ارزش برای پول مطرح شده است ، که مناسب کسانی است که می خواهند سفر سازنده وب سایت خود را با حداقل ریسک مالی شروع کنند. آزمایش های 14 روزه رایگان برای هر طرح یک روش عالی برای امتحان کردن آنچه برای شما مفید است بدون نیاز به انجام بلند مدت است.

مورد نقد و بررسی مرورگر سازنده وب سایت – خلاصه

به طرز چشمگیر دارای بسیاری از جوانب مثبت و منفی است. پس بگذار’خلاصه در مورد شما’دوباره سر خود را در مورد اینکه آیا آن را خراشیده است’سازنده وب سایت مناسب برای شما.

به طرز چشمگیر’تمرکز روی مبتدیان به این معنی است’کاربر پسند. می توانید کد نویسی ، هاستینگ ، طراحی وب و همه جازها را فراموش کنید. فقط کافی است الگوی خود را انتخاب کرده و آن را متناسب با نیاز خود ویرایش کنید.

اما ، اگرچه نسبتاً ساده است ، همیشه كاملاً ساده و كاربردی نیست. در بعضی مواقع حتی ممکن است خود را پیدا کنید که به کمی کمک نیاز دارید. خوشبختانه ، Strikingly از پشتیبانی درخشان مشتری برخوردار است ، بنابراین شما هرگز نیازی به مبارزه تنها ندارید!

به طرز چشمگیر’تمرکز شما را آنلاین می کند – سریع. اگر به طراحی و آزادی خلاقانه نیاز به سرعت بیشتری دارید و فقط به یک سایت اصلی با یک زیبایی شناسی ساده و شیک نیاز دارید ، Strikingly گزینه بسیار خوبی است!

به طور کلی ، اگر شما’مجدداً یک وبلاگ ، یک سایت تجاری شخصی یا کوچک راه اندازی می کنید و یک الگوی مشخص در مقابل شما می خواهید تا بتوانید سایتی ارزان و سریع تهیه کنید, به طرز چشمگیر انتخاب خوبی است می تواند’با نام های بزرگی از صنعت که هدف از بهترین ها را انتخاب می کنند ، رقابت می کنید ، اما طیف وسیعی از ویژگی ها و ارزش آن برای پول ، آن را به بهترین کیفیت تبدیل می کند. با برنامه رایگان خود و آزمایش های 14 روزه رایگان’حداقل ارزش دیدن دارد تا ببینید چه چیزی می توانید ایجاد کنید… شما هرگز نمی دانید ، ممکن است خودتان را غافلگیر کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map