مرور وب سایت سازنده وب سایت مرور وب 2020 – 7 چیزهایی که شما باید بدانید


Contents

بهترین برای

ساختمان بسیار اساسی و چیزهای دیگر


امتیاز کلی

2 از 5 ستاره

اگرچه سادگی و ویرایشگر اصلی وب سایت باید این سازنده مبتدی و آسان را بسازد ، اما واقعیت کاملاً برعکس است. با محدود کردن ، ناامیدکننده و منسوخ بودن ، بدون برنامه و آزمایشی رایگان ، Web.com ابزاری برای کمک به شما در ایجاد یک وب سایت حرفه ای یا شیک ندارد.

سلب مسئولیت

Web.com دیگر سازنده وب سایت نیست – اکنون یک آژانس طراحی وب است. این شرکت تحت عنوان WDC ، که تمرکز اصلی آن ایجاد هویت آنلاین برند برای مشتریان است ، معرفی کرد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد WDC کسب کنید’خدمات طراحی وب در اینجا.

جوانب مثبت و منفی وب سایت

طرفداران

 • پیشنهاد مقدماتی ارزان – وب سایت’پیشنهاد $ 1.95 شامل نام دامنه سفارشی است. اما این پیشنهاد فقط یک ماه طول می کشد و پس از آن به 22.95 دلار در ماه تغییر می کند.
 • تقریباً بلافاصله یک سایت منتشر کنید – Web.com الگویی خاص برای صنعت با عکس های رایگان ، عناوین ، منوها و سایر مطالب به شما می دهد که به طور بالقوه باعث صرفه جویی در وقت و دردسر می شود.
 • پشتیبانی تلفنی 24/7 – در حالی که وب سایت’گزینه های راهنما دیگر نیستند’ما همیشه مانند Web.com خیلی مفید بودیم’پشتیبانی 24/7 تلفن. آی تی’اطمینان خاطر در دانستن اینکه یک نفر می تواند به سؤالات شما پاسخ دهد ، هر زمان که منطقه شما باشد’افسار.

منفی

 • برنامه های گران قیمت – قیمت کامل ارزانترین سازنده وب سایت Web.com در هر ماه 22.95 دلار است و در آنجا است’نه برنامه رایگان یا محاکمه رایگان. 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد ، اما ما’گزارشهای تلخ را از کاربرانی که می خوانید’تلاش کرد تا به تیم بازپرداخت برسد.
 • ابزارهای سفارشی سازی کثیف – ترفندهای اساسی در وب سایت آسان است. اما شما می خواهید خلاق تر شوید ، درست است؟ موفق باشید با آن!
 • قالب ها کجا هستند؟ – شما نمی’قبل از ساختن سایت خود در Web.com ، به مرور قالبها بپردازید. درعوض ، شما باید بگویید چه مشاغل دارید’دوباره وارد شوید ، سپس از بین سه طرح منطبق انتخاب کنید.

نمای کلی از وب سایت

“در نگاه اول ، Web.com’سازنده وب سایت s به نظر می رسد بدون نیاز به نوشتن کد ، گزینه خوبی برای ساختن یک وب سایت ساده است. اما آن’نه ما اینجاییم’چرا توضیح خواهم داد.”

وب سایت’ویرایشگر قالب کشیدن و رها کردن همه آنچه شما برای ساخت سریع ، آسان وب سایت لازم دارید – یا همینطور شما’فکر می کنم.

شما از الگوهای خاص صنعت ، عکس های سهام و حتی یک نام دامنه سفارشی برخوردار هستید. همه با قیمت 1.95 دلار حتی Wix برجسته به شما مبلغ دلخواهی را بابت آن پول کمی نمی دهد.

بنابراین… چی’گرفتن?

شما چقدر وقت دارید?

وب سایت’سازنده وب سایت شما آجیل را راهنمایی می کند. اگر شما’شما به یک وب سایت خیره کننده و تعاملی امیدوار هستید’با داشتن این ابزار کار سختی خواهم کرد.

برخلاف اکثر سازندگان وب سایت ، Web.com نمی کند’برنامه یا آزمایشی رایگان داشته باشید. حتی آن معامله ارزان یک ترفند دلخراش است. بعد از یک ماه ، تو’دوباره به قیمت کامل تغییر یافته است – که بیش از 10 برابر بیشتر است!

بنابراین چرا ما حتی به مرور وب سایت زحمت می کشیم?

خوب ، ما’دوباره به اینجا بروید تا به شما در یافتن بهترین ابزارهای آنلاین دسترسی پیدا کنید. ما می خواهیم در مورد سازندگان وب سایت برای جلوگیری از هشدار و همچنین توصیه بچه های خوب به شما هشدار دهیم.

در بررسی وب سایت ما ، ما’W را آشکار خواهم کرددر عوض سازندگان وب سایت شما باید از آنها استفاده کنید – ویژگی هایی که بیشتر از همه برای شما مهم است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Web.com ادامه بخوانید’قالب ها ، ابزارهای سفارشی سازی ، سهولت استفاده و ارزش پول و کشف بهترین گزینه های دیگر برای نمایش عکس فوری ما در زیر:

اکنون می خواهید بهترین سازندگان وب سایت را ببینید?

نمودار مقایسه سازندگان وب سایت ما – یا مسابقه ما را بگیرید برای کشف بهترین ابزار ساخت سایت برای شما.

آیا وب سایت سازنده وب سایت درست برای شما مناسب است?

“وب سایت’پیشنهاد مقدماتی ارزان ممکن است به اندازه کافی خوب باشد که کارآفرینان شلوغ را به خود جلب کند ، اما سازنده وب سایت آن نیست’به اندازه کافی خوب است که آنها را نگه دارید.”

وب سایت’کاربر هدف: مشاغل کوچک

Web.com می خواهد از فریلنسرها و کاربران کوچک تجارت که می خواهند یک وب سایت سریع و منظره داشته باشند ، تجدید نظر کند’در مورد ‘عامل وو’ طرح.

اگر این مانند شما به نظر برسد ، همه از بین نمی رود. وب سایت را بررسی کنید’مقالات تجاری رایگان. آنها شامل نکات مربوط به بازاریابی آنلاین ، راه اندازی مشاغل و موارد دیگر – و آنها هستند’خیلی خوب است.

مقالات کسب و کار webcomوب سایت’مقالات کسب و کار آنلاین به خوبی قابل بررسی است

کاربران’ بازخورد در صفحه نظرات Web.com نیست’یا بد ، یا.

اما آنها’آیا آنها بازبینی های بد را منتشر نمی کنند ، آیا اینها هستند?

بررسی وب سایت ما نمی کند’با نظرات کاربران موافق باشید (متاسفم) واقعیت این است ، اگر شما’شما یک کارآفرین بلندپرواز هستید ، شما برنده شدید’می خواهید وب سایت خود را با استفاده از این سیستم عامل بسازید.

وب سایت’سازنده وب سایت می تواند’صفحات خیره کننده ، ابزارهای نوآورانه ، یک سایت مقیاس پذیر یا حتی یک قالب مناسب را ارائه دهید.

و آنها’وقتی می خواهید سایتی برای مشاغل خود بسازید ، مواردی را مهم کنید. یا به هر دلیلی یک وب سایت بسازید!

چرا وب سایت نیست’t برای شکارچیان معامله

خلاصه ، فکر کردیم که به لطف آن پیشنهاد ارزان قیمت مقدماتی ، وب سایت ممکن است برای هرکسی که عاشق معامله باشد ، مناسب باشد. اما دان’فریب خورده. پس از ماه اول ، صورتحساب شما بیش از 10 برابر بیشتر می شود.

آیا این بدان معنی است که Web.com نیست’ارزش کسی را دارد’زمان یا پول؟ بله ، بسیار.

اجازه دهید’سعی کنید اینجا را پیدا کنید. در صورت نیاز به یک صفحه وب و دامنه فوق العاده ساده برای چند هفته ، این پیشنهاد ممکن است مناسب شما باشد.

به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید مهمانی آینده خود را تبلیغ کنید یا برای سگ گمشده خود درخواست تجدید نظر آنلاین ارسال کنید. در هر دو مورد ، یک نام دامنه به یاد ماندنی ممکن است بسیار مفید باشد.

اما شما باید به یاد داشته باشید که قبل از پایان ماه ، کنسل کنید.

برای فهمیدن چقدر وب سایت ارزان قیمت’سه برنامه سازنده وب سایت وجود دارد ، در بخش قیمت گذاری ما با ما همراه باشید. شما’قهوه رو بیرون میارم.

استفاده از وب سایت سازنده وب سایت چقدر آسان است?

“وب سایت’ویرایشگر قالب s از WYSIWYG استفاده می کند (‘آنچه که می بینی همانست که بدست می آوری’) و کشیدن و رها کردن برای کمک به شما. اما کنترل ها دچار مشکل هستند – ایجاد سایت مورد نظر شما را دشوار می کند.”

شروع کار: خیلی طولانی طول می کشد

وب سایت’روند راه اندازی شروع کاذب بیشتری نسبت به یک کامیون زنگ زده در ماه دسامبر دارد.

ابتدا باید نام دامنه را انتخاب کنید. سپس باید امیدوار باشید که دکمه Get My Free Domain به جایی منتهی شود. (در اولین بازدید ما ، این صفحه بارگیری مجدد می شود. امیدوارم موفق تر باشید.)

سپس باید قبل از مشاهده هر قیمت ، یک حساب Web.com ایجاد کنید. سپس شما باید یک نقشه را انتخاب کنید (و هزینه آن را بپردازید!). سپس شما باید بگویید چه مشاغل دارید’قبل از دیدن هر الگویی دوباره وارد شوید.

هنوز احساس خستگی کرد?

وب آدرس وب دامنه وب کمانتخاب نام دامنه اولین گام بسیاری در ایجاد حساب Web.com شماست

آی تی’آنقدر ناامید کننده است که Web.com باعث می شود قبل از اینکه به شما نشان دهد ، به یک برنامه و یک صنعت متعهد شوید. این انعطاف پذیری شما را به طور جدی محدود می کند.

اجازه دهید’آن را با خرید یک ماشین جدید مقایسه کنید. مطمئنا ، شما نمی دانید’خواهان آن هستم که ویترین سالن شما را با یک تن جزئیات در مورد هر موتور اشتباه بگیرد’موتور – اما شما می خواهید به فهرست اجازه دهید ، و حتی چند درایو تست را بگیرید.

ترفندهای اساسی الگوهای: خوب

وب سایت’ویرایشگر قالب s WYSIWYG کلاسیک است (‘آنچه که می بینی همانست که بدست می آوری’) آنچه در ویرایشگر مشاهده می کنید همان چیزی است که بازدید کنندگان شما در وب سایت شما مشاهده می کنند.

این امر باعث می شود در صورت امکان سایت خود را آسان تر کنید’قبلاً هرگز این کار را نکرده ام.

سفارشی سازی های اولیه بسیار ساده نیز هستند. می توانید متن را با یک کلیک سریع تغییر داده و Web.com را تعویض کنید’عکس های ساختگی برای خود شما. آنجا’همچنین یک کتابخانه بزرگ از تصاویر و فیلم ها موجود است ، همه رایگان برای استفاده.

اما این’که در آن وب سایت’متاسفانه سهولت استفاده به پایان می رسد.

وب کم آسان استدر حال ویرایش وب سایت’متن ساختگی و جایگزینی عکس ها بخش ساده ای است

شخصی سازی کشیدن و رها کردن: کثیف و گیج کننده است

وقتی تو’در حال ساختن یک وب سایت یا حتی یک صفحه ساده ، متن حداقل چیزی است که شما می توانید’ویرایش می کنم شما’همچنین می خواهم همه چیز را به صفحه منتقل کنیم.

و در Web.com ، که’هنگامی که مشکل شروع می شود.

ویرایشگر وب سایت از کشیدن و رها کردن استفاده می کند ، اما به سادگی انجام نمی شود’درست کار کنید.

جعبه ها ، سرفصل ها ، منوها و عکس ها اهدا نمی کنند’به آنجا بروید که آنها می خواهید. به نظر می رسد ‘ضربه محکم و ناگهانی’ به رهنمودهای نامرئی ، و آنچه را که می توانید با طراحی خود انجام دهید ، به طور جدی محدود می کند.

وب سایت’کشیدن و رها کردن غیرقابل پیش بینی باعث می شود سایت مورد نظر خود را ایجاد کنید ، خواه آن باشد’یک صفحه ساده یا حضور وب طرفدار.

آی تی’فقط ارزش زحمت نداره پس بگذار’گزینه های دیگری را ارائه می دهند.

برای بهترین ابزارهای سفارشی سازی کشیدن و رها کردن ، از Wix استفاده کنید. برای ساده ترین ابزار کشیدن و رها کردن از Weebly استفاده کنید. برای جالبترین سایت در بلوک از Squarespace استفاده کنید.

ما توصیه های خود را در اینجا جمع می کنیم. نمودار مقایسه ما را نیز بررسی کنید.

اولین تجربه شما در وب سایت’ممکن است ویرایشگر خیلی بد نباشد ، اما شما’بزودی ناامید خواهم شد – و بعد عصبانی می شوم. شما’در نهایت هدر خواهید داد (و پول خود را) در یک سیستم عامل که در مقایسه با سایر سازندگان وب سایت احساس آماتوری جدی می کند.

الگوهای وب سایت چقدر خوب هستند?

“Web.com فقط سه قالب برای مطابقت با صنعت شما ارائه می دهد. آنها’بسیار شبیه به هم هستند ، و ارزان و پیرمرد به نظر می رسند.”

شماره الگو: “صدها”, اما کجا?

Web.com می گوید که ارائه می دهد “صدها” قالب های وب سایت اما شما’دوباره فقط تعداد انگشت شماری را پیشنهاد کردید ، و آنجا’به سختی اختلاف بین آنها وجود دارد.

چی’آنها بیشتر’واقعاً خاص صنعت نیست. در اینجا سه ​​الگوی من برای یک تجارت خصوصی تدریس ارائه شده است. تفاوت را شناسایی کن!

طراحی قالب وب کمWeb.com یک انتخاب کوچک از الگوهای ارائه می دهد. اما آن’واقعاً یک نیست ‘انتخاب’ اصلاً

کیفیت الگو: پایین

اگر چند الگو باشد خوب است’خوب است اما وب سایت’الگوهای خوب نیست.

همانطور که از تصویر بالا مشاهده می کنید ، آنها به نظر ارزان و تاریخ دار هستند. این’این نوع تصویری نیست که می خواهید به جهانیان ارائه دهید.

تنها راه برای دیدن طرح های جایگزین بازگشت به عقب و انتخاب یک صنعت دیگر است. آنجا’هیچ نکته ای نیست ، طرح ها تقریباً یکسان هستند – و یکسان خسته کننده هستند.

قالب ها همه پاسخگو به موبایل هستند, اما نه به روش هوشمندانه که Squarespace’الگوهای زرق و برق دار هستند. به عنوان مثال متن شما نیست’تنظیم مجدد شد تا در صفحه های کوچک خوب به نظر برسد (به تصویر زیر مراجعه کنید).

وب سایت’حالت پیش نمایش تلفن همراه خوب است – حتی به شما امکان می دهد صفحات خود را در حالت افقی بررسی کنید. اما سایت موبایل شما در مقایسه با آنچه از سایر سازندگان وب سایت می گیرید ، دوستانه به نظر می رسد.

بخش ویژگی های وب کموب سایت’الگوهای پاسخگو هستند ، اما آنها نمی دانند’به بهترین وجه خود را در صفحه های موبایل بنگرید

ویژگی های وب سایت اضافی: محدود

Web.com همچنین ویژگیهای اضافی رایگان دیگری را برای اضافه کردن به سایت شما ارائه می دهد. آنها’دوباره آسان برای اضافه کردن ، انتخاب کمی از طرح بندی ها ، و حتی چند گزینه ویرایش وجود دارد.

اما شما نمی دانید’آزادی زیادی برای تنظیم مجدد آنها دارید. ویژگی های اضافی (‘بخش ها’) باید مانند یک لیست یکی پس از دیگری بیایند. تو می توانی’برای مثال ، چند ویژگی را بکشید تا در کنار هم بنشینید.

این آزادی شما را محدود می کند تا سایت شما به شکلی که می خواهید به نظر برسد.

ویژگی های بخش وب کممی توانید ویژگی ها را اضافه کنید (‘بخش ها’) ، اما انتخاب ویژگی ها و چیدمان ها محدود است

بنابراین ، چه بخشهایی را می توانید اضافه کنید؟ نه زیاد. توصیفات ، فیلم ها و فرم تماس تعاملی با نقشه… اما این’در مورد آن.

آنجا’گزینه ای برای اضافه کردن بلاگ ، فهرست رستورانها ، ابزار اهدای عضو یا پخش کننده موسیقی نیست. و مگر اینکه تو’دوباره به گرانترین وب سایت مراجعه کنید’شما سه برنامه سازنده وب سایت ندارید’هر ویژگی تجارت الکترونیکی را دریافت کنید.

کمک و پشتیبانی Web.com چقدر خوب است?

“وب سایت’پشتیبانی از تلفن 24/7 با تمام برنامه ها گنجانده شده است ، و به نظر می رسد خوب کار کند. اما پایگاه دانش به طور جدی فاقد است.”

کمک یک به یک: بهترین تلفن است

در صورت گیر شدن ، Web.com چند راه برای ارتباط برقرار می کند. اما تنها ما’d استفاده از خط تلفن 24/7 را توصیه می کنید (1-866-655-7679 ، با تمام برنامه ها رایگان).

ما همچنین از ابزار گفتگوی زنده نیز امتحان کردیم ، اما جواب ها را مبهم و غیرمستقیم دانستیم.

ما همچنین سعی کردیم بلیط پشتیبانی را جمع آوری کنیم ، اما وقتی سیستم از ما خواست برای ورود به سیستم ، به یک دیوار آجری برخوردیم ‘کلمه مخفی’.

رسانه های اجتماعی: با تمرکز بر میزبانی و دامنه ها

وب سایت’صفحات فیس بوک و توییتر محبوب و پاسخگو هستند ، اما آنها را دوست ندارند’در مورد سازنده وب سایت حرف های زیادی برای گفتن دارید. اگر برای رسیدن به تیم از راه های دیگر تلاش می کنید ، ممکن است آنها ارزش استفاده را داشته باشند.

 • وب سایت در فیس بوک (163k لایک): از Messenger برای تماس با پشتیبانی استفاده کنید
 • وب سایت در توییتر (دنبال کنندگان 13.9k): تیم را توییت کنید Web.com در Google+: شامل یک ‘گزارش یک مسئله’ ارتباط دادن
 • Web.com در YouTube (حدود 100 فیلم): ‘خودتان یک وب سایت سازنده از وب سایت انجام دهید’ ویدیوی با بالاترین امتیاز است ، اما بدبختانه 4/10 را نشان می دهد!

مقالات راهنما: فقیر

وب سایت’پایگاه اطلاع رسانی به طرز وحشتناکی طراحی شده است و تقریباً هیچ کمکی برای ایجاد سایت ارائه نمی دهد.

بخش مربوط به وب سایت سازندگان حاوی مطالب کمی در مورد Web.com است’سازنده وب سایت خود آی تی’بیشتر مربوط به اتصال سایتهای وردپرس به Web.com است’بسته های میزبانی.

کمک به وب کموب سایت’مقالات سازندگان وب سایت بیشتر مربوط به سایر سازندگان وب سایت است!

مقالات کسب و کار آنلاین: جای تعجب خوب است

هر ابر دارای پوشش نقره ای و Web.com است’تالار گفتگوی وب سایت مشاغل کوچک ، نقره است.

آی تی’تالار گفتگو به معنای معمول کاربران به اشتراک گذاری ایده ها و مشکلات نیست. در عوض ، آن’آرشیو مقالات شایسته تجارت آنلاین. آنها را هنگام راهنمایی برای نکات نشانک گذاری کنید’دوباره سایت تجاری کوچک خود را راه‌اندازی کنید… با استفاده از سازنده وب سایت دیگر.

قیمت گذاری وب سایت – آیا ارزش این سرمایه گذاری را دارد?

“وب سایت’سه برنامه وب سایت ارزش درخشان برای پول برای ماه اول ، و ارزش وحشتناک پس از آن است. خریدار مراقب باشید!”

برنامه های Web.com: همه گران است

Web.com سه ارائه می دهد ‘سایت اینترنتی’ (سازنده وب سایت) برنامه ریزی می کند. هر سه قبل از افزایش قیمت ، با تخفیف های یک ماهه همراه هستند.

برخلاف سایر سازندگان وب سایت ، Web.com نمی کند’به شما اجازه می دهم با پرداخت یک سال در جلو ، پس انداز کنید. این به طور خودکار در هر ماه صورتحساب شما را پرداخت می کند.

اینجا’مبلغ پرداختی برای پیوستن به شما و پس از آن قیمت کامل:

برنامه Web.com برنامه (ماه / یکم ماه) قیمت کامل ($ / ماه) افزایش (٪)سازنده وب سایتوب سایت و بازاریابی آنلاینوب سایت ، بازاریابی و فروشگاه
1.95 دلار22.95 دلار1100٪
2.95 دلار29.95 دلار1000٪
3.95 دلار39.95 دلار1000٪

در این مرحله ، ما’d به طور عادی پیوند به صفحه قیمت گذاری می دهد تا به شما نشان دهد که چه چیزی را برای وجه خود دریافت می کنید. با Web.com می توانیم’t ، زیرا باعث می شود قبل از دیدن قیمت ها وارد سیستم شوید.

بنابراین در اینجا’تصویر صفحه:

برنامه های قیمت گذاری وب کمهر سه برنامه وب سایت Web.com پس از ماه اول افزایش قیمت های بزرگی دارند

هر سه برنامه شامل…

 • سازنده وب سایت بکشید و رها کنید
 • نام دامنه رایگان برای یک سال
 • کتابخانه عکس ها و فیلم های سهام
 • هاستینگ (فضای وب برای انتشار سایت خود)
 • ضمانت حداکثر 99٪

شما باید در برنامه بالاتر قرار بگیرید یا هزینه جداگانه پرداخت کنید…

 • صدور گواهینامه SSL برای رمزگذاری بازدید کنندگان خود’ داده ها (از 24.99 دلار)
 • ارسال سایت به Google و سایر موتورهای جستجو (طرح 2-لایه +)
 • گزینه ای برای فروش آنلاین (فقط برنامه 3 لایه)
 • تجدید نام دامنه پس از یک سال (از 37 دلار)

این ویژگی های حق بیمه با بسیاری از سازندگان وب سایت دیگر رایگان است.

به عنوان مثال Wix به طور خودکار سایت شما را به Google ارسال می کند و صدور گواهینامه SSL را به صورت رایگان ارائه می دهد. Weebly شامل SSL با برنامه های حق بیمه خود ، ارزان تر از وب سایت است’s.

تو می توانی’از طریق سایت Web.com خود بفروشید ، مگر اینکه به بالاترین برنامه وب سایت ارتقا دهید – که در ماه 40 دلار هزینه دارد و شما را به 500 محصول محدود می کند..

مقایسه آن با Wix eCommerce ، که به شما امکان می دهد فقط با 17 دلار در ماه کالاهای نامحدود را در یک فروشگاه آنلاین پیچیده بفروشید.

حتی متخصص تجارت الکترونیک بالا Shopify فقط 26 دلار در ماه (هزینه سالانه) را برای فروش محصولات نامحدود در یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند و مقیاس پذیر متهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سازندگان فروشگاه آنلاین ، نمودار مقایسه ما را بررسی کنید.

هیچ یک از وب سایت’سه برنامه سازنده وب سایت ارزش خوبی برای پول را ارائه می دهد. آنها’برای یک ماه دوباره ارزان هستند ، اما بعد از آن ابزارهای بسیار کمی برای پول نقد بیش از حد ارائه می دهند. پول خود را پس انداز کنید و به جای آن از سازنده وب سایت دیگری استفاده کنید.

خلاصه نقد و بررسی وب سایت – آیا باید به این سازنده وب سایت فرصت دهید?

“وب سایت’سازنده وب سایت ارزش وقت و پول شما را ندارد. حتی مقدمه مقدمه نیست’ارزش زحمت کشیدن برای لغو کردن را دارد.”

برای بررسی وب سایت ما ، ما روزها صرف آزمایش و پرداخت هزینه ساخت این وب سایت کرده ایم’مجبورم.

مانند شما ، ما می خواستیم بدون نیاز به کد نویسی یا استخدام یک طراح ، یک سایت خوش ساخت بسازیم. در ابتدا ، ما فکر می کردیم که Web.com ممکن است با این لایحه متناسب باشد – به خصوص با نام دامنه ارزان که در آن قرار گرفته است.

اما دان’فریب خورده در عرض چند دقیقه از باز کردن وب سایت’s ‘خودتان آن را انجام دهید’ صفحه سازنده وب سایت ، شما’متوجه می شوم که این پلتفرم در هر سطح ارائه نشده است.

قالب های آن قدمت به نظر می رسد. کنترل ابزارهای سفارشی سازی آن دشوار است. ویژگی های سایت بسیار کمی وجود دارد. پشتیبانی آنلاین متنفر است.

و معامله مقدماتی فقط به نظر می رسد یک ترفند برای به دام انداختن شما در قیمت های بسیار بالاتر است.

سایت شما برنده شد’به اندازه کافی خوب ظاهر شوید تا مردم را تحت تأثیر قرار دهید ، یا از ویژگی های کافی برای درگیر کردن آنها برخوردار باشید. اگر شما’یک تجارت کوچک است که می تواند به نام تجاری شما آسیب برساند.

در بهترین حالت ، وب سایت شما می تواند به عنوان صفحه برگزاری موقت در حالی که شما کار می کند ، کار کند’دوباره با استفاده از Wix ، Weebly یا Squarespace در یک سایت مناسب کار می کنید. سپس می توانید حساب Web.com خود را لغو کنید و نام دامنه دلخواه خود را انتقال دهید.

اما این’ما یک دردسر داریم ، و ما نمی خواهیم’فکرش را بکن’ارزشش را دارد.

ما میتوانیم’در همه وجدان توصیه می کنید از وب سایت استفاده کنید وقتی بسیاری از سیستم عامل های بهتر در آنجا وجود داشته باشند ، همه تلاش می کنند تا به شما در ساختن یک وب سایت خیره کننده کمک کنند. پس بگذار’پایان با یک دور سریع.

در عوض سازندگان وب سایت برای استفاده

 • بهترین برای قالب ها ، ویژگی ها و سفارشی سازی های زیبا: Wix
 • بهترین برای شخصی سازی آسان کشیدن و رها کردن: Weebly
 • بهترین برای قالب های طراح: مربع مربع
 • بهترین سازنده فروشگاه آنلاین پیشرفته: Shopify
 • بهترین برنامه تجارت الکترونیک دارای ارزش برای پول: برنامه تجارت الکترونیک Wix
 • بهترین برنامه حق بیمه ارزش برای پول: طرح شروع Weebly
 • مناسب برای وب سایت های تجاری آماده: 1&1 MyWebsite
 • مناسب برای پرتفوی عکس: SmugMug
 • مناسب برای سفارشی سازی آسان بدون کشیدن و رها کردن: Site123
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map