PageCloud Review 2020: ما از سازنده جدید در بلوک چه می کنیم؟

PageCloud ، سازنده وب سایت کانادایی ، فقط چند سال است که در این زمینه حضور دارد ، اما این کار را انجام داده است’در حال حاضر به دنبال یک وفاداری کاربر و رتبه بندی کاربر چشمگیر.


فکر کردیم زمان آن رسیده است که سازنده جدید را برای درایو تست در بلوک بکشیم.

PageCloud ‘تالار مشاهیر’ شامل طیف گسترده ای از سایت ها ، از فضاهای همکار و مارک های تناسب اندام گرفته تا عکاسان و طراحان ، در 130 کشور.

ما با فیلیپ وستاولپ ، که در PageCloud کار می کند ، در تماس بودیم تا بدانیم او کیست’d بستر را برای. اینجا’آنچه او باید بگوید:

این به وضوح یک سازنده بسیار جاه طلب است ، اما آیا سعی می شود چیزهای زیادی برای افراد زیادی باشد؟ این’آنچه می خواستیم بدانیم خلاصه ای از PageCloud را بررسی کنید’جوانب مثبت و منفی در زیر ، یا برای تجزیه و تحلیل کامل ما را بخوانید.

صفحه و نظرات مثبت

PageCloud at a Glance: جوانب مثبت و منفی

اینجا’با نگاهی گذرا به نکات کلیدی که در طول تحقیق خود پیدا کردیم:

طرفدارانمنفی
 • قالب های زیبا
 • دامنه عظیم برای شخصی سازی
 • ساده ‘همه در’ قیمت واحد
 • سه نفر می توانند در هر زمان در یک سایت کار کنند
 • الگوهای موجود نیستند’t به طور خودکار پاسخگو به تلفن همراه
 • اکثر افزودنیها برای نصب نیاز به تنظیم حساب با سایتهای شخص ثالث دارند
 • گران است برای کسانی که فقط یک سایت ساده می سازند

راحتی در استفاده

استفاده از صفحه ثبت نام تا انتشار و موارد فراتر از آن را آسان برای استفاده PageCloud پیدا کردیم?

راه اندازی سایت با PageCloud بسیار سریع است. فقط در ایمیل خود پاپ کنید ، یک رمز عبور ایجاد کنید ، و شما’از شما خواسته می شود هدف اصلی وب سایت شما را انتخاب كنید’ایجاد دوباره:

انتخاب هدف سایت PageCloud خود

ما انتخاب میکنیم ‘ترویج مشاغل یا علت’, و به مجموعه ای از مضامین هدایت می شدند که یک تخته سنگ مناسب خواهد بود. تا کنون خیلی خوب.

ایجاد سایت خود

مانند Wix و Weebly ، PageCloud یک سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن است. به راحتی می توانید انتخاب کنید ‘عناصر’ (متن ، تصاویر ، دکمه ها و غیره) و حرکت آنها را به هر کجا که می خواهید در صفحه خود بنشینید.

به اندازه کافی آسان ، بله – اما با استفاده از هر سه ، ما’این را بگو’نه به اندازه Wix شهودی و شاید کمی بیشتر از Weebly.

در حال ویرایش یک صفحه اصلی در PageCloud

آی تی’مطمئناً به اندازه کافی ساده است که هر کسی بتواند آویزان شود. شما حتی می توانید حداکثر سه نفر سایت را ویرایش کنید ، همه با استفاده از ورود به سیستم خود ، که یک امتیاز عالی برای هر مشاغل است.

در حالی که سایت خود را ایجاد می کنید ، فیلم های مفیدی در کنار هم قرار می گیرند تا بتوانند مرحله فعلی شما را راهنمایی کنند. قطعاً احساس می کنید که کمک در دست است – چیزی که ما هستیم’در بخش کمک و پشتیبانی ، جزئیات بیشتری را ارائه می دهیم.

جزئیات دیگری که ما عاشق آن هستیم چک لیست مراحل مورد نیاز برای زنده ماندن سایت شما است که می توانید در داشبورد خود پیدا کنید و درصد آن را نشان می دهد که نشان می دهد تا چه اندازه از شما فاصله دارد’آمده ام آی تی’یک لمس واقعاً خوب و مفید نیز هست.

لیست بررسی تکمیل سایت PageCloud

یکی از زمینه هایی که می تواند کمی بیشتر وقت کند ، روند نصب هر برنامه اضافی است. ما’چرا بعداً توضیح خواهم داد.

طراحی قالب و سفارشی سازی

الگوهای PageCloud چقدر خوب طراحی شده اند و چه چیزهایی’دامنه شخصی سازی است?

PageCloud یک انتخاب سرآمد از 40+ الگوهای ارائه شده ، طبقه بندی شده توسط حرفه و هدف را ارائه می دهد. این ممکن است در مقایسه با 500+ که Wix ارائه می دهد ، مانند تعداد کمی به نظر برسد اما در آنجا’برخی از کیفیت واقعی در اینجا.

مجموعه ای از قالب های صفحه کسب و کار 'BusinessCloud'اینجا’مجموعه ای از قالب های پیشنهادی برای وب سایت های تجاری

PageCloud’تم ها بسیار جالب هستند آنها’دوباره مدرن ، به خوبی طراحی شده و براق هستید. ما قطعاً تحت تأثیر قرار گرفتیم.

با چنین طرح هایی با کیفیت بالا و انعطاف پذیری چنین ، صفحه PageCloud را به عنوان یک رسانه شاد بین Squarespace و Wix فکر کنید.

شخصی سازی سایت شما

PageCloud یک رویا کشیده و رها است. در دنیای سازنده وب سایت ، این’چیز جدیدی نیست.

آنچه ما در مورد PageCloud دوست داریم در آنجاست’دامنه واقعی برای خلاقان و طراحان جوانه زدن است که در کنار برخی از موارد سطحی تر ، به برخی موارد شخصی سازی عمیق تر چسبیده باشند.

اگر شما’یک جادوگر فتوشاپ هستید ، می توانید لایه هایی ایجاد کنید ، سپس آنها را روی سایت خود کپی کرده و بچسبانید. و با استفاده ‘جوانب مثبت صفحه’, هر یک از برنامه نویسان مطمئن می توانند بازرس وب خود را باز کرده و صفحه را تغییر دهند’کد مستقیماً Wix یک سرویس نسبتاً مشابه را ارائه می دهد ، اما این یک چیز مترقی و چشمگیر برای یک سازنده نسبتاً کوچک است.

فقط به یاد داشته باشید ، همانطور که گفته قدیمی (نوع) می رود: با انعطاف پذیری بزرگ مسئولیت بزرگی به دست می آید. PageCloud’قالب ها توسط حرفه ای ها طراحی شده اند – همینطور دریافت کنید ‘کلیک کنید خوشحال’ در مرحله شخصی سازی ، و شما می توانید سایتی ایجاد کنید’منحصر به فرد به تمام دلایل اشتباه است.

اوه ، و یک چیز دیگر – در حالی که وجود دارد’تقریباً هیچ محدودیتی برای آن نداریم چی می توانید سفارشی سازی کنید ، محدودیتی نیز وجود دارد چگونه شما می توانید آن را به طور خاص یا به صورت خاص تنظیم کنید از جایی که. مانند سایت ما و شما سعی کنید سایت خود را از طریق تلفن خود ویرایش کنید’با این پیام ملاقات خواهید شد:

پیغام خطای ویرایش تلفن همراه PageCloud

ما با تیم پشتیبانی PageCloud بررسی کردیم تا ببینیم آیا ویرایش موبایل در رادار آنهاست یا خیر ، و این پاسخ آنها بود:

بنابراین در آینده به دنبال این موضوع باشید. و ما را به سبک قدیمی ، اما رک و پوست کنده ، صدا می کنیم’d همیشه به جای هرگونه ویرایش از لپ تاپ یا رایانه استفاده کنید.

ساخت نسخه موبایل

PageCloud’الگوهای موجود نیستند’t به طور خودکار پاسخگو تلفن همراه. با فعال کردن این گزینه در تنظیمات ، باید نسخه مخصوص تلفن همراه را در هر صفحه تهیه کنید:

تنظیم نسخه موبایل PageCloud

قالب ها در قالب اصلی خود باید به یک نسخه دوستانه برای موبایل متراکم شوند. با این حال ، در بعضی موارد ، بعضی از قسمت ها برای تغییر مناسب کامل به اندازه کمی تغییر اندازه نیاز دارند (برای مثال موضوع Koda). اگر شما’شما اندازه هر عنصر را در صفحه دسک تاپ تغییر داده اید ، شما’مطمئناً باید با نسخه موبایل بازی کنید ، زیرا اینها نمی دانند’تنظیم خودکار:

طرح همراه موبایل PageCloud قبل و بعدسمت چپ نشان می دهد که نسخه موبایل صفحه اصلی ما چگونه به نظر می رسد قبل از اینکه بازی کنیم.

شما’آزادی زیادی کسب کردید تا نسخه موبایل سایت خود را دقیقاً دقیقاً همانطور که می خواهید جستجو کنید – فقط مطمئن شوید که به یاد داشته باشید که نسخه موبایل خود را تهیه کنید! اگر اینگونه نباشد ، شما در معرض خطر برخی از کاربران بسیار ناامید و انگشت شست بزرگ از طرف گوگل هستید.

امکانات

وب سایت های PageCloud بسیار عالی به نظر می رسند ، اما آیا این ویژگی ها کیفیت مطابقت دارند?

PageCloud دارای لیست گسترده ای از ادغام برنامه ها ، از جمله نام های بزرگی مانند Shopify ، MailChimp و Vimeo است. آنجا’گزینه ای برای ‘درخواست ادغام کنید’ اگر مورد علاقه شما وجود ندارد ، که فقط بستر های نرم افزاری را اثبات می کند’تعهد به تکامل.

فروشگاه برنامه PageCloud

اگر نیاز به ایجاد فرم در سایت PageCloud خود دارید ، پس از آن شما هستید’دوباره در شانس: آنجا’مجموعه عظیمی از انواع فرم ها ، از مسابقات و بررسی ها گرفته تا تخمین ها و خبرنامه ها. البته ، آنها’دوباره همه کاملاً قابل تنظیم هستند.

اگر می خواهید یک وبلاگ به سایت خود اضافه کنید ، همه چیز پیش نمی رود’خیلی ساده شما’باید یک وبلاگ موجود در سیستم عامل دیگری داشته باشید ، سپس این مورد را وارد کنید و آن را در سایت PageCloud خود جاسازی کنید. آی تی’یک درد ، و یک موضوع مشترک که ما در بین برنامه ها و ادغام های PageCloud یافتیم – بیشتر به شما نیاز دارد که ابتدا با یک سایت شخص ثالث پشت برنامه حساب کاربری خود تنظیم کنید..

جاسازی آنها می تواند کمی مشکل باشد و’در کل نه به عنوان ساده است ‘نصب با یک کلیک’ در دسترس با سازندگان دیگر. به گفته این واقعیت ، همه برنامه ها و ادغام ها در قیمت اصلی گنجانده شده است.

راهنما و پشتیبانی

PageCloud از 9 صبح تا 4:30 و 30 دقیقه پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد. نوید دهنده!

جعبه چت PageCloud

PageCloud به طور معمول در چند ساعت پاسخ می دهد’? باشه ، کمتر امیدوار کننده…

خوشبختانه ، ما’فقط صاحبان رستوران ها خارش می گیرند تا نظرات درخشان ما را زنده کنند. اگر سایت تجاری ما واقعاً خراب بود ، شما شرط می بندید که ما’d که موهایمان را تا آن لحظه پاره می کنیم.

اگرچه پاسخی که دریافت کردیم بسیار به موقع بود و بسیار مفید بود. همچنین می توانید بگویید که توسط یک انسان واقعی نوشته شده است ، که همیشه خوب است.

همچنین می توانید از طریق ایمیل از PageCloud پشتیبانی کنید یا پاسخ خود را در انتخاب آن جستجو کنید ‘مقالات راهنما’.

قیمت گذاری

ما’دیدم که PageCloud چه کاری می تواند انجام دهد ، اما هزینه آن چقدر است?

PageCloud یک رویکرد بسیار منحصر به فرد برای قیمت گذاری دارد.

برای مبتدیان ، آنجا’فقط یک طرح این شامل همه چیز (تجارت الکترونیکی ، برنامه ها ، قالب ها ، دامنه) و هزینه ها می شود 20 دلار در ماه صورتحساب سالانه یا 24 دلار در ماه صورتحساب ماهانه.

قیمت گذاری صفحه کلود

مطمئناً این موارد بسیار ساده و ساده است – اما آیا ارزش آن خوب است؟ خوب ، این همه به آنچه که شما قصد استفاده از PageCloud را دارید ، کم می شود.

به عنوان مثال ، اگر شما’فقط به دنبال ایجاد یک وبلاگ ساده ، نمونه کارها ، وب سایت کسب و کار کوچک یا سایت شخصی هستید ، 20 دلار کمی شیب دار احساس می کند. شما می توانید به جای خیلی کمتر سایت دیگری را تهیه کنید:

برنامه پرداخت شده BuilderCheapest وب سایت (/ ماه)GoDaddyسایت123ویکسفضای مربعWeeblyPageCloud
$ 5.99
10.80 دلار
11 دلار
12 دلار
12 دلار
20 دلار

اما اگر شما’دوباره به دنبال ایجاد یک وب سایت نسبتاً بزرگ یا پیچیده ، ادغام بسیاری از برنامه ها و فروش از طریق سایت خود هستید ، همه چیز شروع می شود به نظر بسیار منطقی تر:

برنامه پرداخت شده BuilderCheapest وب سایت (/ ماه)PageCloudویکسWeeblyفضای مربعGoDaddy
20 دلار
20 دلار
25 دلار
26 دلار
29.99 دلار

همانطور که ما’قبلاً هم قبلاً ذکر کردم ، اما نبودیم’توسط صفحهCloud دمیده’قابلیت های تجارت الکترونیکی.

در هر صورت ، با یک آزمایش 14 روزه رایگان ، بهترین شرط شما این است که آن را واگذار کنید و برای خود تصمیم بگیرید!

بررسی صفحهCloud: حکم ما

بنابراین ، ما برای PageCloud چه فکر می کنیم ، و چه کسی را برای آن توصیه می کنیم?

اجازه دهید’هنگامی که خود سیستم عامل را آزمایش کردیم ، سریعاً آنچه را که پیدا کردیم ، انجام می دهیم:

راحتی در استفاده – با توجه به اینکه شما می توانید در PageCloud چقدر تغییر دهید ، استفاده از آن بسیار آسان است. آی تی’به اندازه Wix شهودی نیست ، اما کار خوبی را انجام می دهد.

طراحی قالب و سفارشی سازی – قالب های براق و فضای زیادی برای شخصی سازی های واقعاً معنی دار که فراتر از کشیدن و رها کردن ساده است. پاسخگویی به موبایل مسئله ای است که ما داریم’هرچند دوست دارم آدرس دهی شود ، و می توانید’سایت خود را فوراً ویرایش کنید.

امکانات – انتخاب خوبی از برنامه ها ، اما تعداد کمی از آنها در واقع بخشی از PageCloud هستند. شما’لازم است قبلاً با شرکتهای همکار حساب داشته باشید ، سپس این کد را در سایت خود وارد کنید. آی تی’کمی بادآورده است و بسته به نیاز شما می تواند گران شود.

راهنما و پشتیبانی – بسیاری از فیلم های مفید در دسترس هستند تا شما را در روند ساخت سایت شما راهنمایی کنند. تیم پشتیبانی آگاهی دارند ، اما زمان پاسخگویی به گفتگوی زنده می تواند کند باشد.

قیمت گذاری – فقط یکی ‘همه در’ گزینه قیمت: 20 دلار در ماه (سالانه صورتحساب) ، یا 24 دلار در ماه (صورتحساب ماهانه). اگر شما گران باشید’اگر می خواهید چیزهای مختلف را بفروشید و چندین برنامه دیگر را نصب کنید ، دقیقاً بعد از یک سایت ساده مجدداً رقابت خواهید کرد.

چند کارآزمایی وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد ، اما پیج کلود مطمئناً یک هیجان انگیز برای تماشای آن است ، و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا ببینیم که در سالهای بعد چگونه رشد می کند.

چه کسی صفحه PageCloud را برای آنها توصیه می کنیم?

الگوهای PageCloud شیک هستند ، و آن را’گزینه ای مقرون به صرفه (البته فوق العاده چشمگیر) برای تجارت الکترونیکی نیست. اگر شما’به عنوان مثال ، یک هنرمند را دوباره جستجو کنید و به دنبال یک وب سایت با طراحی مناسب برای تبلیغ خود باشید و از طریق آن چند محصول را بفروشید ، PageCloud می تواند خیلی خوب کار کند. اگر شما’یک تجارت کوچک است ، امکان استفاده از سه ورود به سایت یک امتیاز واقعی است و می تواند هزینه بالاتری را توجیه کند – این فقط به راه اندازی شما بستگی دارد.

آیا قبلاً از PageCloud استفاده کرده اید؟ با گذاشتن نظری در زیر ، به ما بگویید که درباره آن چه فکر کرده اید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map