BigCommerce SEO Review: Spike Sales با بهینه سازی برجسته

بررسیهای BigCommerce


وقتی ما SEO SEO را برای شما تقسیم می کنیم به ما بپیوندید. در این بررسی ، ما’توضیح خواهم داد که چیست ، چرا؟’مهم است ، و چگونه می تواند به فروشگاه آنلاین شما کمک کند.

بهینه سازی موتور جستجو یا به طور خلاصه SEO ، اصطلاحی است که در مورد دنیای تجارت بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. اما سئو دقیقاً چیست و چه تأثیری در هنگام فروش دارد؟?

SEO فرایند افزایش سرعت سایت شما است’درک موتورهای جستجو مانند Google و Bing آسان است. در اصل ، آسانتر دانستن اینکه فروشگاه اینترنتی شما در مورد Google آسان تر باشد ، شانس بالاتری برای رتبه بندی دارید – یعنی در صفحه اول یا دوم نتایج جستجو.

به سئو مانند یک مسابقه بزرگ موتور فکر کنید. همه اتومبیل ها (وب سایت ها) برای رتبه شماره یک (رده بندی) رقابت می کنند ، اما برای حفظ رقابت باید دائماً قطعات خودروهای خود را ارتقاء دهند (بهینه سازی کنند). شما می توانید یک اتومبیل فوق العاده در خارج داشته باشید ، اما اگر رقیبان شما همگی در حال بسته بندی موتورهای فراری هستند ، متأسفانه شما نمی دانید’شانس ایستادن.

با اطلاعات زیادی که در مورد SEO در آنجا وجود دارد ، همه چیز می تواند کمی فریبنده باشد. آی تی’همچنین دشوار است که بدانید از کجا شروع کنید ، و مهمتر از آن ، چگونه می توانید تمام این اطلاعات را در سایت خود اعمال کنید.

این’جایی که BigCommerce وارد آن می شود’یک پلتفرم تجارت الکترونیکی است که به هزاران نفر از مردم عادی کمک می کند فروشگاه های آنلاین خود را بسازند – بدون هیچ گونه تخصص فنی!

خود BigCommerce می گوید که متوسط ​​مارکی که از سیستم عامل خود استفاده می کند سالانه 28 درصد رشد سالانه را گزارش می کند! BigCommerce SEO نقش گسترده ای در این امر دارد.

BigCommerce دارای ویژگی های داخلی SEO است که ما در آن قرار داریم’در تمام این راهنما بحث خواهیم کرد. بعد از چند دقیقه خواندن ، شما’ایده روشنی در مورد اینکه SEO چیست ، BigCommerce چیست’ویژگی های سئو هستند ، و چگونه می توانید آنها را در فروشگاه آنلاین خود اعمال کنید.

1

Contents

سئو چیست؟?

آنجا’هیچ کس مطمئن نیست که شما می توانید انجام دهید برای رتبه بندی وب سایت خود را به شدت. تنوع عاملی وجود دارد که بر سئو تأثیر می گذارد – طبق گفته گوگل بیش از 200 نفر از آنها در واقع. با این وجود ، آنچه می توانید انجام دهید این است که این فاکتورها را در SEO اصلی و SEO پیشرفته تقسیم کنید.

سئو ضروری همان چیزی است که همه سایتها باید به آن ناخن بزنند. این ترفندهای اساسی است که هر کس می تواند به فروشگاه آنلاین خود ارائه دهد. اگر حضور شما در موتورهای جستجو واقعاً غیرقابل مشاهده است ، پس این تغییرات حتماً به سایت شما برای شروع رتبه بندی کمک می کند.

سئو پیشرفته همان چیزی است که سایتهای موجود در صفحات دو یا سه نتایج جستجو را از آنهایی که در صفحه یک قرار دارند جدا می کند. همانطور که از نام آن پیداست ، اینها تغییرات فنی یا طاقچه تری هستند که می توانید برای دستیابی به رتبه خود در یک بار انجام دهید’ملزومات موجود را پیدا کردید.

شما همچنین می توانید پیاده سازی آنچه’معروف به عنوان ‘جستجوی پرداخت شده’, جایی که می توانید در نتایج موتور جستجو بر اساس عبارات خاص ، معروف به عنوان هزینه ، هزینه کنید ‘کلید واژه ها’. با این حال ، این بررسی به غیر پرداخت می شود ، یا ‘ارگانیک. آلی’, جستجو کردن.

BigCommerce به شما کمک می کند تا سئو ضروری و پیشرفته را جستجو کنید. در زیر ، ما’بحث خواهیم کرد که این عوامل سئو چیست ، چرا؟’مهم است ، و چگونه BigCommerce’ویژگی های SEO می تواند به فروشگاه آنلاین شما کمک کند.

2

4 ویژگی ضروری SEO در BigCommerce

SEO ضروری یک سری تغییرات کوچک است که می تواند تأثیر بزرگی داشته باشد. برای مبتدیان ، بسیاری از جستجوگرها به کلمات کلیدی راه یافته اند. کلمات کلیدی در واقع اصطلاحاتی هستند که افراد برای یافتن چیزها تایپ می کنند.

به عنوان مثال ، اگر یک خریدار بخواهد نوع خاصی از کفش ورزشی را بخرد ، ممکن است جستجو کند ‘مردان سفید پوست’کفش ورزشی نایک’. اگر فروشگاه شما کفش ورزشی نایک را در اختیار دارد ، شما’دوباره برم ‘هدف’ این کلمات با ارائه آنها در وب سایت شما.

حالا که’پاک شد ، اجازه دهید’برخی از فاکتورهای اساسی جستجوگرها را بررسی کنید:

عناوین صفحه و توضیحات متا

این چیه?

عناوین صفحه و توضیحات متا مربوط به متنی است که می نویسید وقتی چیزی را در موتورهای جستجو تایپ می کنید. پیوند قابل کلیک به عنوان صفحه (یا متا) معروف است ، در حالی که اطلاعات زیر آن توضیحات متا است.

مثال ابردادهبیشتر افراد با Google آشنا هستند’نتایج جستجو و نحوه ارائه وب سایت ها.

چرا مهم است?

عنوان صفحه شما همان چیزی است که موتورهای جستجو به کاربران ارائه می دهند. شما باید مطمئن شوید که تمام صفحات شما دارای عنوان صفحه منحصر به فرد هستند که به طور مستقیم با محتوای درون آنها مرتبط هستند.

توضیحات متا می توانند تفاوت کنند بین شخصی که از سایت شما بازدید می کند یا به پیوند بعدی بروید – در اینجا -’شانس شما برای فروش سایت خود به آنها است! توضیحات متا همچنین باید براساس آنچه در صفحه موجود است ، کلمات کلیدی را شامل شود.

BigCommerce چگونه کمک می کند?

BigCommerce به شما امکان می دهد عناوین صفحه و توضیحات متا را به صورت دستی وارد کنید ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که آنها از این نظر هستند’دوباره مرتبط شده و کلمات کلیدی مناسب را هدف قرار دهید.

آی تی’همچنین می خواهم به شما بگویم آنچه را که تایپ می کنید نیست’T ‘طول مطلوب’. عناوین صفحه به طور کلی باید بین 50 تا 60 کاراکتر باشد ، در حالی که توضیحات متا باید در حدود 128-150 نویسه قرار بگیرند.

این به شما کمک می کند تا از وحشت جلوگیری کنید ‘…’ در پایان عنوان / توضیحات خود اینجاست که Google شما را قطع می کند ، به عنوان آنچه شما هستید’نمیکنی’در نتایج جستجو متناسب باشید. وقتی تو’دوباره سعی در جلب مشتری دارید ، آخرین چیزی که می خواهید عنوانی است که باعث می شود احساسات میانی متوقف شود…

فوق داده تجارت بزرگBigCommerce’فرم مفید به شما امکان می دهد ابرداده خود را اضافه کنید.

برچسب های Alt

این چیه?

کوتاه برای ‘جایگزین’, برچسب های alt را می توان به سادگی به عنوان توصیف تصویر تصور کرد. یک برچسب alt از متنی غیر قابل مشاهده ساخته شده است که شما برای کمک به موتورهای جستجو می دانید سایت شما چه چیزی را وارد می کند’تصاویر در واقع نشان می دهند.

چرا مهم است?

تگ های alt نه تنها یک روش عالی برای پیوستن به کلمات کلیدی به تصاویر ، بلکه آنها هستند’همچنین برای افراد کم بینا بسیار عالی است ، زیرا نرم افزارهای تخصصی می توانند برچسب را شناسایی کرده و توضیحات تصویر را برای افرادی که ممکن است قادر به مشاهده آنها نباشند بخوانند.

BigCommerce چگونه کمک می کند?

با BigCommerce ، شما نمی خواهید’باید نگران برچسب های alt باشید. توضیحات محصول شما به صورت خودکار برچسب های alt تصویر شما دو برابر می شود و باعث صرفه جویی در وقت با ارزش شما می شود. با این حال ، اگر می خواهید توضیحات محصول جداگانه و برچسب های alt داشته باشید ، می تواند آزار دهنده باشد.

بهینه سازی موبایل

این چیه?

همانطور که از نام آن پیداست ، این فرایند اطمینان از این است که وب سایت شما هم در صفحه های موبایل و هم برای تبلت ها متناسب باشد. اگر فروشگاه آنلاین شما موبایل بهینه نشده باشد ، می تواند مرور و خرید محصولات شما را برای افراد بسیار دشوار کند.

چرا مهم است?

از سال 2018 ، بیشتر جستجوهای Google روی دستگاه های تلفن همراه انجام می شود تا دسک تاپ. به همین دلیل ، گوگل اکنون سایت هایی را که پاسخگوی موبایل نیستند مجازات می کند. با توجه به اینکه تلفن های هوشمند این روزها مانند یک اندام اضافی هستند ، مطمئن شوید سایت شما در تمام اندازه صفحه کار می کند (به معنای واقعی کلمه) ضروری است.

BigCommerce چگونه کمک می کند?

BigCommerce مجموعه ای از تم ها را انتخاب می کند که از میان آنها نمونه هایی از محتوای مختلف جمع شده است. این شما را به یک پایه از پیش طراحی شده مجهز می کند تا هنگام ساخت اولین فروشگاه اینترنتی خود از کار بیفتد. همه مضامین BigCommerce پاسخگو به موبایل هستند ، به این معنی که آنها به طور خودکار متناسب با همه دستگاه ها تنظیم می شوند – بنابراین شما نمی خواهید’باید انگشت خود را بلند کنید.

فیلتر محصولات

این چیه?

محصولات خود را به دسته بندی تقسیم می کنید – برای مثال مردان’زن و مرد’s ، تاپس و کفش ورزشی ، نایک و آدیداس. سپس این فیلترها می توانند در سایت شما ظاهر شوند ، بنابراین کاربران می توانند آنچه را که می توانند پیدا کنند’دوباره به دنبال حداقل دردسر هستید.

فیلتر محصول BigCommerceتقسیم بندی محصولات برای فیلتر کردن آنها باعث می شود تا مشتریان بالقوه که به دنبال چیز خاصی هستند ، آسان شوند.

چرا مهم است?

علاوه بر حفظ زمان و سلامت مشتریان ، هنگام جستجوی محصولات ، فیلتر کردن محصولات نیز باعث می شود سایت شما به راحتی انجام شود ‘خزنده’ برای موتورهای جستجو.

همه این بدان معنی است که موتورهای جستجو می توانند مشخص کنند که محصولات خاص در کجا نشسته اند ، بنابراین می توانند افراد را به صفحه مربوطه پیوند دهند. به آن فکر کنید مانند داشتن سرفصل ها و زیرنویس ها در مقاله – آن را’حرکت بسیار آسان تر از متن فقط ساده است.

BigCommerce چگونه کمک می کند?

هر بار که فیلتر محصول جدیدی را در BigCommerce اضافه کنید ، URL برای آن صفحه ایجاد می کند (به عنوان مثال https://www.websitebuilderexpert.com/ecommerce-website-builders/bigcommerce/bigcommerce-seo-review/). نکته ای که باید مراقب باشید محتوای تکراری است – هر URL باید منحصر به فرد باشد و صفحات وب باید فردی باشند که این امر می تواند به کار دستی نیاز داشته باشد. اگر آنها’نه ، گوگل به آن اخم می کند.

3

4 ویژگی SEO پیشرفته در BigCommerce

SEO پیشرفته همان چیزی است که وب سایت های برتر را از بقیه بسته ها جدا می کند. هر کسی که در فروش آنلاین جدی است ، از موارد ضروری سئو مراقبت خواهد کرد ، اما فقط تعداد کمی از موارد روشن شده ، موارد پیشرفته را به دست خودشان خواهد گرفت..

میکروداتا

این چیه?

همچنین به عنوان شناخته شده است ‘قطعه غنی’, microdata لایه دیگری از اطلاعات را به نحوه نمایش وب سایت شما در نتایج جستجو اضافه می کند. اطلاعات نشان داده شده می توانند دارای رتبه ، قیمت ، مارک یا سطح سهام باشند.

به عنوان مثال میکروداتاما’از میکروداده ها استفاده کرده و به کاربران می توانیم از BigCommerce بینش ببخشیم’رتبه کلی ، قبل از کلیک کردن از طریق.

چرا مهم است?

مطالعات نشان داده اند که ریزگردها نه تنها احتمال کلیک شخصی روی وب سایت شما را افزایش می دهد ، بلکه شانس تبدیل شما را نیز افزایش می دهد (یعنی خرید و فروش).

هرچه اطلاعات بیشتری در رابطه با موتورهای جستجو به افراد ارائه دهید ، بهتر می شوید. فروشگاه آنلاین شما معتبرتر می شود و بازدید کنندگان سطح اعتماد به شما را تقویت می کنند.

BigCommerce چگونه کمک می کند?

بیشتر مضامین Bigcommerce میکروداده ها را در خود جای داده اند. این اطلاعات به طور خودکار از اطلاعاتی که شما در هنگام اضافه کردن یک محصول به دست می آورید ، کشیده می شود. هرچه اطلاعات دقیق تری داشته باشید می توانید هنگام ورود اطلاعات ، شانس بیشتری برای دریافت کلیک به سایت خود داشته باشید.

301 تغییر مسیر

این چیه?

یک تغییر مسیر 301 افراد را به طور خودکار از یک URL به آدرس دیگر منتقل می کند. اگر یک صفحه وب را به آدرس اینترنتی دیگری منتقل کنید ، در صورت تایپ URL قدیمی ، بازدید کنندگان بلافاصله به آن هدایت می شوند.

چرا مهم است?

برای مبتدیان ، شما’دوباره اجازه نخواهید داد که ترافیک تلف شده را از طریق شبکه خالی کنید! اگر بازدید کنندگان منظم URL های شما را مستقیماً در مرورگر خود تایپ می کنند ، آنها’اگر نخواهید با یک خطای 404 مواجه شوید’301 ریدایرکت در محل دارید.

BigCommerce چگونه کمک می کند?

این یکی دیگر از فاکتورهای سئو است که BigCommerce بطور خودکار از آن استفاده می کند. اگر به عنوان مثال نام یک محصول را تغییر دهید ، BigCommerce صفحه محصول را به روز می کند’نشانی اینترنتی URL برای بازتاب نام جدید خود و تغییر مسیر برای هر کسی که با نام قدیمی خود جستجو کند قرار دارد.

CDN (شبکه تحویل محتوا)

این چیه?

یک شبکه تحویل محتوا برای کمک به بهبود سرعت سایت با فروشگاه آنلاین شما کار می کند. این هدف برای بارگیری عکس ها ، فیلم ها و سایر منابع رسانه ای در اسرع وقت برای جلوگیری از ترک سایت شما از بی تاب بودن است.

چرا مهم است?

47٪ از مصرف کنندگان انتظار دارند که یک صفحه وب در دو ثانیه یا کمتر بارگیری شود. بنابراین ، بیشتر فروشگاه های آنلاین پر از تصاویر و فیلم ها هستند’شما حیاتی نیستید’با سرعت کم سرعت سایت ، اولین تصور بد را بدهید. سرعت بارگذاری صفحه نیز یک عامل مهم رتبه بندی برای Google است – در این شرایط ، کند و پایدار برنده مسابقه نمی شود!

BigCommerce چگونه کمک می کند?

BigCommerce دارای مراکز داده در سراسر جهان است ، از لندن گرفته تا لس آنجلس و سیدنی تا سنگاپور. همه این مراکز داده وب سایت شما را ذخیره می کنند’پرونده ها ، وب سایت شما را بر روی سرور نزدیک به شخص مراجعه کننده بارگذاری می کند. این بدان معنی است که سایت شما بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی آنها ، برای هر کس به همان سرعت بارگیری می شود.

امنیت HTTPS

این چیه?

HTTPS ترکیبی از HTTP (پروتکل انتقال Hypertext) و SSL (لایه سوکت ایمن) است. این وب سایت شما را با رمزگذاری ارتباطات ایمن نگه می دارد ، که به جلوگیری از هک شدن و افزایش کاربران کمک می کند’ امنیت هنگام مرور و وارد کردن جزئیات پرداخت.

چرا مهم است?

امنیت سایبری همیشه نگران خریداران آنلاین است. خطر هک شدن یا اینکه کارت شما به دلیل کلاهبرداری کلون شده است چیزی است که همه می خواهند از آن جلوگیری کنند. با پشتیبانی از HTTPS ، سایت شما از خریداران محافظت می کند’ اطلاعات شخصی ، که می توان آنها را با تشکر از آیکون قفل و ‘https: //’ در آدرس اینترنتی شما.

مثال HTTPSنماد قفل سمبل یک نماد جهانی است که برای نشان دادن امنیت وب سایت استفاده می شود.

BigCommerce چگونه کمک می کند?

BigCommerce HTTPS داخلی را در تمام برنامه های قیمت گذاری خود ارائه می دهد. این امر نه تنها آرامش خاطر و اعتماد به نفس شما را در فروشگاه شما ایجاد می کند ، بلکه این باعث می شود که از فروشگاه شما اطمینان حاصل شود’همچنین چیزی است که موتورهای جستجو با مهربانی به آن نگاه می کنند. Google برنده شد’می خواهید پیوندهایی را به سایت های ناامن توصیه کنید ، بنابراین هر فروشگاه بدون HTTPS فوراً در ضرر است.

4

نظارت بر & اندازه گیری موفقیت SEO با BigCommerce

آی تی’همه و همه خوب و خوب این همه تغییرات را برای بهبود وب سایت خود انجام می دهید’سئو ، اما چگونه می توانید بگویید که اگر آن را’واقعاً کار می کند?

این’اگرچه رتبه بندی روشی بدیهی برای سنجش موفقیت ترفندهای مربوط به سئو شماست ، معیارهای دیگر نیز می توانند نشانه ای از اثربخشی آنها را نشان دهند.’بوده است.

چیزهایی مانند تعداد بازدیدکنندگان ، نرخ تبدیل و درآمد همه روش های خوبی برای اندازه گیری تأثیر تغییرات SEO در فروشگاه آنلاین شما است. توانایی ارزیابی این موضوع به صورت صفحه به صفحه نیز بسیار عالی است ، زیرا می توانید تغییرات را در یک صفحه وب واحد آزمایش کنید قبل از اینکه آنها را در سایت خود منتشر کنید (در صورت وجود’موفق شدم).

BigCommerce Analytics

BigCommerce SEO آنالیز داخلی خود را دارد. این به شما می دهد واضح و روشن از تمام معیارهای کلیدی را در نظر بگیرید هنگام ردیابی سطح عملکرد.

در کنار توجه به آمار فروش ، می توانید تعداد بازدید کنندگان خود و نحوه ورود افراد به سایت شما را نیز مشاهده کنید (جستجو ، مستقیم ، رسانه های اجتماعی و غیره).

برنامه های SEO BigCommerceBigCommerce’داشبورد تحلیلی. منبع: BigCommerce.

تمام این آمار به شما کمک می کند تا عملکردهای سئو را حفظ کنید. اگر برای اولین بار ابرداده به یک صفحه محصول اضافه می کنید ، می توانید تأثیر آن را بر روی سایر معیارهای دیگر خود مشاهده کنید.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

برای یک نگاه عمیق تر به وب سایت خود مراجعه کنید’عملکرد, می توانید BigCommerce را با Google Analytics ادغام کنید.

Google Analytics به شما امکان می دهد تا واقعاً در صفحات جداگانه به معیارها حفر کنید. می توانید با گذشت زمان رفتار صفحه را نمودار کنید و ببینید آیا تغییرات سئو به شما داده است یا خیر ‘بالابر’ (یعنی بازدید کنندگان و تبدیل های سایت بیشتر).

تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد یک حساب Google Analytics است ، سپس شناسه ردیابی – که هنگام ورود به سیستم برای شما ایجاد می شود – را وارد تجزیه و تحلیل BigCommerce خود کنید. از آنجا ، شما’به BigCommerce و Google Analytics دسترسی خواهید داشت و به شما در حداکثر رساندن فروشگاه آنلاین خود کمک خواهد کرد’سئو.

5

هزینه SEO با BigCommerce چقدر هزینه دارد?

BigCommerce چهار برنامه قیمت گذاری مختلف دارد: استاندارد, به علاوه, حرفه ای و شرکت، پروژه. اینجا’نگاهی به نحوه تجزیه آنها به هزینه های ماهانه:

برنامه BigCommerceهزینه (ماهانه)
استاندارد29.95 دلار
به علاوه79.95 دلار
حرفه ای249.95 دلار
شرکت، پروژهبرای نقل قول باید با BigCommerce تماس بگیرید

مثل تو’d تصور کنید ، هرچه هزینه بیشتری بپردازید ، از ویژگی های بهتری در زیر برخوردار خواهید بود ، می توانید ببینید که کدام ویژگی ها در کدام نقطه قیمت قرار دارند:

تقریباً همه از BigCommerce’ویژگی های SEO در هر طرح گنجانده شده است. استثنائات بررسی مشتری Google ، SSL سفارشی و فیلتر محصولات است – برای این ویژگی ها ، شما’باید در برنامه Pro (249.95 دلار در ماه) یا بالاتر باشید.

BigCommerce همچنین یک آزمایش 14 روزه رایگان ارائه می دهد. این برای کسانی که می خواهند قبل از خرید امتحان کنند بسیار عالی است و بدون تعهد کامل نسبت به آن ، BigCommerce را واقعی بدست می آورند.

سئو پریمیوم BigCommerce Premium

ما’قبلاً در بخش ضروری SEO ما در مورد فیلتر محصولات بحث کرده ایم ، اما در اینجا’برخی از بینش در مورد سایر ویژگی های منحصر به فرد در BigCommerce’برنامه حرفه ای:

نظرات مشتری اجازه دهید خریداران محصولات شما را ارزیابی کنند. این مطالب بیشتری به شما می دهد که ممکن است حاوی کلمات کلیدی باشد ، و نشانه خوبی برای گوگل است که مردم محصولات شما و اینکه آنها را تأیید می کنند ، باشد’دوباره از کیفیت خوب (به فرض بررسی مثبت البته مثبت است!)

SSL سفارشی به شما امکان می دهد یک گواهی امنیتی SSL موجود را به سایت BigCommerce خود منتقل کنید. با توجه به اینکه HTTPS در هر نقشه ای وجود دارد ، این نیست’واقعاً مسئله ای است.

در بالای این ویژگی های SEO ، BigCommerce برنامه هایی را نیز می توانید خریداری کنید.

برنامه های SEO BigCommerceBigCommerce’فروشگاه برنامه پر از ابزارهای جستجوگرهای اضافی دیگری است که می توانید استفاده کنید.

همه برنامه ها با توضیحات مختصر و رتبه بندی ستاره ها همراه هستند. هرکدام با هدف سئو متفاوت ، قیمت های مختلف از 45 دلار در ماه را ارائه می دهند.

مورد علاقه SEO تا کنون محبوب ترین برنامه سئو با بیش از 100 بررسی و میانگین امتیاز 5 ستاره است. این امر به شما در مواردی مانند ابرداده ، ممیزی سئو ، ردیابی رتبه و تجزیه و تحلیل کمک می کند.

6

BigCommerce SEO vs SEO SEO رقیب

سازنده شما دارای برنامه پیشرفته طرح اولیه است آرم بزرگ تجارت بررسی کامل را بخوانید ابرداده را سفارشی کنید برچسب های Alt Alt بهینه سازی موبایل 301 تغییر مسیر پشتیبانی از کلید واژه بررسی کامل را بخوانید comparaisons de Creaturs de logo آرم وب سایت wix بررسی کامل را بخوانید ابرداده را سفارشی کنید برچسب های Alt Alt بهینه سازی موبایل 301 تغییر مسیر پشتیبانی از کلید واژه بررسی کامل را بخوانید shopify آرم سازنده وب سایت کوچک بررسی کامل را بخوانید ابرداده را سفارشی کنید برچسب های Alt Alt بهینه سازی موبایل 301 تغییر مسیر پشتیبانی از کلید واژه بررسی کامل را بخوانید

وقتی صحبت از BigCommerce vs Shopify vs Wix SEO است ، همه سیستم عامل ها در ارائه هایشان کاملاً مشابه هستند. BigCommerce و Shopify برای فروشگاه های آنلاین ساخته شده اند ، بنابراین ما’d SEO خود را از طریق Wix توصیه کنید ، همانطور که وجود دارد’متناسب با تجارت الکترونیک.

یکی از مزایای BigCommerce بیش از Shopify پشتیبانی از کلمات کلیدی است. BigCommerce یک راهنمای گسترده در مورد پشتیبانی از کلمات کلیدی دارد که به شما می آموزد چگونه آنها کار می کنند و چگونگی ایجاد محتوای غنی از کلمات کلیدی را دارند. این راهنما برای هر کسی که در خارج از کشور به دنبال انجام تحقیقات خاص برای کلمات کلیدی است ، بسیار ارزشمند است.

7

BigCommerce SEO: آنچه می تواند’انجام دهید

BigCommerce در بخش سئو کاملاً مجهز است. به گفته این ، برخی از کارهای SEO باید با ابزارهای ویژه انجام شود. بنابراین ، آن’زمان آن است که آستین های خود را جمع کنید و برای برخی از کارهای دستی جستجوگرها آماده شوید!

تحقیقات کلید واژه عملی است که می تواند’در BigCommerce انجام شود. ابزارهایی مانند SEMrush می توانند به صورت همگام با BigCommerce مورد استفاده قرار گیرند ، و می توانند به شما کمک کنند که کلمات کلیدی مورد نیاز خود را در محتوای خود گنجانید..

بک لینک یکی دیگر از فاکتورهای سئو شماست’باید خودتان انجام دهید. این جایی است که شما می توانید وب سایت های دیگر را برای پیوند با وب سایت خود ایجاد کنید ، تا بتوانید چیزهایی را ایجاد کنید’معروف به عنوان ‘اختیارات دامنه’. هرچه وب سایت های معتبر تری که لینک های خود را ارسال می کنند ، بهتر خواهید بود’به Google نگاه خواهم کرد.

پیوند داخلی همچنین یک تکنیک مطلوب سئو است. برای این کار ، باید لینکهای پیوندی را به محتوای خود اضافه کنید که به صفحات مربوطه متصل می شوند. به عنوان مثال ، اگر یک وبلاگ دارید ، باید به صفحات محصول خود مرتبط شوید و هنگام بحث درباره آنها. این به موتورهای جستجوگر کمک می کند تا شما را تشخیص دهند’باز تولید محتوای مرتبط و خبره.

8

BigCommerce SEO: خلاصه

اکنون باید دید کاملاً کاملی از سئو داشته باشید: این چیست ، چرا؟’مهم است ، و چگونه می توان SEO را در فروشگاه آنلاین خود تغییر داد. ما’همچنین در مورد SEO BigCommerce و اینکه چگونه به شما در دستیابی به اهداف رتبه بندی کمک می کند ، پرداخته شده است.

اجازه دهید’نگاهی به هر بخش می اندازیم و به طور خلاصه آنچه را که یاد گرفتیم را پوشش می دهیم:

بخشخلاصه
سئو چیست؟?SEO فرایند ایجاد تغییر در وب سایت شماست که به بهبود دید شما در موتورهای جستجوگر مانند Google و Bing کمک می کند.
سئو ضروری BigCommerce
 • ابرداده – اضافه کردن عناوین صفحه و توضیحی که در نتایج جستجو ظاهر می شود.
 • برچسب های Alt – توصیف تصاویر را ارائه دهید تا Google بتواند آنچه را که نمایش می دهد تشخیص دهد.
 • بهینه سازی موبایل – اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما بطور خودکار متناسب با اندازه های مختلف صفحه نمایش تنظیم می شود.
 • فیلتر محصولات – محصولات خود را به دسته بندی دسته بندی کنید تا خواندن موتورهای جستجو آسان تر شود.
سئو پیشرفته BigCommerce
 • میکروداتا – افزودن اطلاعات بیشتر در نتایج جستجو با رتبه بندی ، قیمت ، سطح سهام و غیره.
 • 301 تغییر مسیر – اگر آن را تغییر دهید به صورت خودکار کاربران را به آدرس اینترنتی جدید ارسال می کنید و آنها قدیمی را جستجو می کنند.
 • CDN – سیستمی که به اندازه پرونده شما کمک می کند بسته به مکان دسترسی کاربران به سایت شما ، سریعتر بارگیری شود.
 • HTTPS – لایه ای از امنیت که از شما و مصرف کننده شما محافظت می کند’اطلاعات شخصی.
موفقیت جستجوگرها در BigCommerceBigCommerce مجموعه تحلیلی خاص خود را دارد که می توانید معیارهای کلیدی مانند تعداد بازدید کنندگان ، سفرهای کاربر و درآمد را بررسی کنید. همچنین برای بصیرت بیشتر می توانید Google Analytics را به هم متصل کنید.
هزینه SEO در BigCommerce چقدر است?BigCommerce یک آزمایش رایگان 14 روزه دارد و برنامه ها از 79.95 دلار تا 249.95 دلار در ماه است. اکثر ویژگی های سئو در تمام برنامه ها موجود است ، اما برخی از آنها فقط در برنامه Pro و بالاتر هستند.
BigCommerce SEO در مقابل رقبای خودBigCommerce دارای ویژگی های چشمگیر سئو در مقایسه با Shopify و Wix ، دارای سئو مخصوص تجارت الکترونیک و پشتیبانی از کلمات کلیدی است.
چه میتوان’t BigCommerce SEO انجام دهید?برخی از شیوه های سئو مربوط به شماست. تحقیقات کلمات کلیدی ، بک لینک و پیوند داخلی باید همه به صورت دستی انجام شود.

به طور کلی ، BigCommerce یک بستر عالی از منظر سئو است. این کلیه ویژگی هایی را که شما برای رتبه بندی بسیار بالا به آن نیاز دارید ، به شما امکان می دهد هرگونه کار اضافی SEO را که مناسب می بینید انجام دهید. BigCommerce برای مشاغل سطح متوسط ​​و مناسب برای شرکتهای بزرگ مناسب است و بسته به طرحی که می خواهید می تواند متناسب با اندازه شرکت باشد.

تنها راه شما’دوباره می فهمم که آیا’حق با شماست ، هرچند با استفاده از BigCommerce برای چرخش. چرا امروز یک آزمایش 14 روزه رایگان انجام ندادید و اجازه دهید BigCommerce شما را در صندلی رانندگی سئو قرار دهد.

9

BigCommerce SEO: سؤالات متداول

چه مدت طول خواهد کشید تا Google عناوین صفحه و توضیحات متا را به روز کند?

به روزرسانی عناوین صفحه و توضیحات متا معمولاً 1-2 روز طول می کشد تا در نتایج موتور جستجو ظاهر شود. شما باید مطمئن شوید که عناوین صفحه شما بیش از 60 نویسه طول ندارد تا از قطع شدن آنها در نتایج جستجو جلوگیری شود.

چه مدت طول می کشد تا تغییرات سئو عملی شود?

دیدن یک مزیت کامل برای تغییرات SEO می تواند تا یک سال کامل طول بکشد ، اما شما باید بعد از گذشت دو ماه شاهد بهبود آن باشید. می توانید با استفاده از ابزاری مانند Google Analytics ، عملکرد SEO خود را پیگیری کنید.

چگونه SEO SEO BigCommerce با SEO WordPress مقایسه می کند?

BigCommerce برنده واضح است. دارای چندین ویژگی داخلی SEO است که وردپرس فقط به عنوان افزودنی ها ارائه می دهد. اگر Yoast SEO را به عنوان افزونه ای در وردپرس نصب کنید ، می توانید به تعدادی از ویژگی های سئو دسترسی پیدا کنید ، اگرچه این هزینه اضافی می آید.

آیا پرداخت هزینه جستجوگرها ارزش پول دارد?

این واقعاً به بودجه و تخصص شما بستگی دارد. جستجوی پرداخت شده یا پشتیبانی حرفه ای از سئو ظاهراً سودمند است ، اما معمولاً این کار را نمی کند’ارزان می آیند در هر صورت ، شما’هنوز هم می خواهم کلمات کلیدی شما را شناسایی کنید’دوست دارید هدف گذاری کنید ، بنابراین شما یک ایده واضح دارید که’مورد نیاز است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map