صفحه لمسی 2.0 – آینده وب سایت های تلفن همراه در طراحی پاسخگو است

آیا شما آماده تحول بعدی در صفحه های لمسی هستید?


الون مسک است.

احتمالاً شما از راه اندازی موفقیت آمیز Falcon Heavy و همچنین محموله ویژه آن شنیده اید: مدل جدید تسلا 3. این چه ارتباطی با طراحی پاسخگو دارد ، ممکن است فکر کنید?

خوب ، یکی از مهمترین ویژگی های مدل 3 کنسول پیشرفته صفحه نمایش لمسی آن است. و فناوری صفحه نمایش لمسی در حال حاضر به ویژه در مورد طراحی وب سایت در جهان بسیار مهم است.

فقط انفجار دستگاه های تلفن همراه و صفحه های لمسی را در طی چند سال گذشته در نظر بگیرید. طبق آمار Statista ، ترافیک جهانی داده های تلفن همراه در حال حاضر تقریبا 50٪ از کل بازدیدهای وب سایت ها را در سراسر جهان تشکیل می دهد و انتظار می رود طی 5 سال آینده هفت برابر شود..

بنابراین ، این کجا کار شما و شغل شما را ترک می کند؟ به نظر شما چقدر خوب می تواند در دنیای موبایل رقابت کند?

بگذارید دریابید که چقدر خوب می توانید رقابت کنید’نگاهی به وضعیت وب سایت های تلفن همراه دارید.

مطابق نظر سنجی كسب و كار كلاچ ، 71٪ از مشاغل كوچك مورد بررسی دارای وب سایت بوده اند و از این مشاغل 79٪ اعلام كرده اند كه وب سایت های آنها سازگار با موبایل هستند.

این بدان معناست که آن مشاغل در طراحی پاسخگو سرمایه گذاری می کنند: طرحی که برای انطباق و پاسخ دادن به دستگاه ها و اندازه های مختلف صفحه نمایش ، از جمله دستگاه های تلفن همراه و سایر دستگاه های دارای صفحه لمسی برنامه ریزی شده است..

حقیقت در مورد طراحی موبایل و پاسخگو

پس چه’معامله بزرگ؟ شاید وب سایت شما به شکلی خوب باشد. شاید شما به اندازه کافی بازدید ، اشتراکی ، لایک ، خرید و غیره بدست آورید شاید یک سایت همراه مناسب داشته باشید که مردم اغلب به اندازه کافی از آن استفاده کنند.

مسئله بزرگ این است که همه چیز در اینجا نیست’به روشی که قبلاً بود.

زمان تغییر می کند ، مردم تغییر می کنند و وب سایت شما نیز چنین می شود ، مگر اینکه شما بخواهید پشت سر بگذارید.

اینجا’حقیقت در مورد طراحی موبایل و پاسخگو:آینده پاسخگویی به موبایل

اینها تنها برخی از حقایق در مورد طراحی پاسخگو و وب سایت های تلفن همراه است که شما را به نتیجه ای می رساند تا آنجایی که فکر می کنید ممکن است.

آماده شنیدن در مورد چگونگی ورود به طراحی پاسخگو هستید?

نحوه استفاده از طراحی پاسخگو

برای اینکه مطمئن شوید ستارگان هم تراز هستند و وب سایت شما برای موبایل آماده است و صفحه های لمسی روی دستگاه های تلفن همراه ، به یک طراح خوب نیاز دارید که زندگی می کند ، می خورد و می تواند با طراحی پاسخگو نفس بکشد.

مهم نیست که کاربران محتوای شما را ببینند ، آنها کیفیتی برتر را که از شما انتظار دارند دریافت می کنند.

به یکی از خدایان اینترنت فکر کنید: Facebook.

وقتی به رایانه رومیزی ، تلفن همراه ، رایانه لوحی ، ساعت هوشمند یا تلویزیون هوشمند به فیس بوک می روید ، آنها از طراحی پاسخگو استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که تجربه کاربر در تمام دستگاه ها بی عیب و نقص است..

فقط یک هشدار.

این آسان نیست. طراحی پاسخگو به برنامه ریزی و تفکر بیشتری نیاز دارد تا فقط وصل کردن بعضی از عناصر وب سایت در الگوی رایانه رومیزی ، به خصوص هنگامی که می توان با استفاده از صفحه لمسی به طور مؤثر.

وقتی وب سایت شما باعث می شود صفحه نمایش لمسی انجام شود ، عناصر زیادی در نظر گرفته می شود.

انگشت نه موش

اولین چیزهایی که اول ، انگشت شما موش نیست.

بنابراین هنگام طراحی صفحه لمسی ، باید در نظر بگیرید که چگونه یک انگشت در صفحه نمایش حرکت می کند در مقابل حرکت ماوس در یک صفحه.

حرکت انگشتان ، شیر و بیش از یک ورودی (به معنی دو یا سه انگشت). ماوس یک حرکت اساسی تر است و روی تنظیمات کلیک می کند.

وب سایت Builder.com نصف قیمت پیشنهادی حداقلعملی کردن آن: سایت موبایل سازنده وب سایت سازنده از بسیاری از ویژگی های طراحی پاسخگو برای اطمینان از خاص بودن سایت برای دستگاه های تلفن همراه استفاده می کند و باعث می شود کاربرپسند و جذاب تر شود. طراحی پاسخگو با استفاده از یک ضربه تند وشدید زدن به سمت بالا و پایین برای حرکت ، یک ضربه محکم و ناگهانی برای بزرگنمایی ، یک ضربه بزنید برای انتخاب ، و یک ضربه تند وشدید زدن به سمت چپ یا راست بکشید تا به منوها یا صفحات دیگری دسترسی داشته باشید و سایت موبایل را ساده و آسان برای حرکت با استفاده از انگشت روی صفحه کوچک.

پاسخگویی به موبایل ماوس مکان نما-دقیقهدقت

هنگام استفاده از ماوس در وب سایت دسک تاپ ، مکان نما کاملاً دقیق است.

بیشتر افراد انگشتان دست دارند که بسیار بزرگتر از مکان نما هستند ، به این معنی که طراحی روی صفحه لمسی باید متناسب با اندازه یک شخص تنظیم شود’انگشت.

عملی کردن آن: وقتی به فکر طراحی صفحه لمسی موبایل هستید ، به این فکر کنید که نسخه موبایل وب سایت ساز چگونه به نظر می رسد. دکمه باز کردن منو بزرگ است و خیلی نزدیک به دکمه های دیگر واقع نیست. پیوندهای متنی همه به اندازه کافی بزرگ هستند و فضای کافی بین هرکدام وجود دارد تا حتی از بزرگترین انگشتان ، از کلیک نادرست خودداری کنید.

وب سایت Builder.com وب سایت خود را از حداقل دقیقه شروع کنیدحرکات

نسخه دسک تاپ یک وب سایت به ماوس یا پیمایشگر برای حرکت به بالا و پایین صفحه نیاز دارد. اگر می خواهید صفحه بالا برود ، ماوس را به سمت پایین حرکت می دهید. در صفحه لمسی باید از حرکات برای حرکت در صفحه استفاده شود. با استفاده از این تنظیمات ، برای بالا بردن صفحه ، انگشت خود را به بالا بکشید. این یک تفاوت جزئی اما مهم در هنگام طراحی وب سایت است.

عملی کردن آن: حرکاتی که در یک سایت موبایل انجام می شود باید چند ضربه تند وشدید زدن به سمت بالا یا پایین باشد و همه چیز باید در آنجا درست باشد. اطلاعات باید به گونه ای قالب بندی شوند که کاربران مجبور نباشند سمت چپ یا راست بکشند. همه چیز باید قالب بندی شود تا در ابعاد صفحه قرار بگیرد. یکی دیگر از عناصر ایجاد یک سایت همراه کاربر پسند ، قرار دادن تمام لینک های قابل کلیک و عناصر اصلی در سمت چپ است ، زیرا اکثر افراد با استفاده از سمت راست صفحه حرکت می کنند.

وب سایت Builder.com قالب-دقیقه را انتخاب کنیدتابش خیره کننده

هنگام طراحی صفحه نمایش لمسی ، باید مطمئن شوید که وب سایت شما در همه شرایط نوری خوب به نظر می رسد.

نکته دستگاه های تلفن همراه این است که آنها می توانند از نور روز روشن تا تاریکی شب و هر مکانی که در آن قرار دارند ، به همه جا بروند.

عملی کردن آن: تیمی که سایت موبایل سازنده وب سایت سازنده را طراحی کرده است ، همچنین نحوه مشاهده سایت موبایل در کلیه تنظیمات را در نظر گرفته است. استفاده از یک پس زمینه با رنگ سفید یا نور ، بدون رنگ بیش از حد سیاه ، به کاربر کمک می کند تا محتوای آن را در شرایط مختلف نور مشاهده کند.

صفحه کلیدصفحه کلید دقیقه وب سایت Builder.com

صفحه کلید در جنبه ای مهم از تعامل با یک وب سایت.

هنگام استفاده از دستگاه صفحه لمسی ، قرار دادن صفحه کلید در رابطه با قرار دادن عناصر دیگر در صفحه مهم است.

عملی کردن آن: هنگامی که صفحه کلید ظاهر می شود ، کاربر می تواند به راحتی با سایت تعامل برقرار کند ، بدون از دست دادن دید بیش از حد. در این سایت ، ورودی های متن کوتاه هستند و با وجود گرفتن صفحه کلید بخش بزرگی از صفحه ، هنوز هم می توانید به طور واضح مشاهده کنید. طراحان همچنین این نکته را در نظر گرفتند كه بعضی از كاربران دشوار هستند كه تایپ كردن بیش از حد را در كیبورد صفحه لمسی تلفن همراه دشوار كند.

نکات و ترفندهای صفحه لمسی

برای راحت تر کردن کار خود ، به این خلاصه ای از عناصر طراحی برای وب سایت تلفن همراه دوستانه با صفحه لمسی نگاهی بیندازید.

عناصر طراحی وب سایت تلفن همراه سازگار با صفحه لمسیحالا نوبت قسمت باحال است.

شما از طراحی وب پاسخگو برای بهبود عملکرد و تجربه کاربر وب سایت خود در دستگاه های تلفن همراه و صفحه نمایش لمسی استفاده کرده اید.

اما آیا شما برای صفحه نمایش لمسی 2.0 آماده خواهید بود. به نظر می رسد که طراحی های بیشتری در آینده وجود دارد.

آینده صفحه نمایش لمسی

بنابراین ، سایت خود را راه اندازی کرده و در حال کار هستید ، از طراحی پاسخگو و همه بهترین ویژگی های یک صفحه لمسی استفاده می کنید.

همه شما تنظیم شده اید ، درست است؟ خوب ، نه خیلی سریع مانند هر فناوری ، صفحه نمایش لمسی نیز به سرعت در حال پیشرفت است. اگر می خواهید وب سایت خود را به روز کنید ، باید به جنبه های فنی دستگاه ها و فناوری های جدید و همچنین مطالب موجود در سایت خود نیز نگاه کنید..

صفحه های چند لمسی

صفحه نمایش لمسی فقط به عنوان یک دستگاه تک لمسی شروع به کار کرد.

با گذشت زمان ، این فناوری توسعه یافته است که شامل پاسخ های لمسی دو و سه انگشتی است. کاربران با این عملکردها سازگار خواهند شد و انتظار دارند که در تمام وب سایتهایی که بازدید می کنند انتظار داشته باشند. اگر می خواهید جلوتر از رقابت باشید ، در نظر بگیرید که چگونه می توانید پاسخ های چند لمسی را در طراحی وب سایت خود گنجانید.

صفحه نمایش لمسی پیش بینی شده

مورد دیگری که باید در آینده به دنبال آن باشید ، صفحه لمسی پیش بینی شده است.

صفحه نمایش های AR / VR و لمسی برای ایجاد یک صفحه لمسی تعاملی که می تواند در یک سطح صاف پیش بینی شود ، جمع می شوند. با استفاده از این ویژگی ها ، ممکن است طراحی وب سایت شما به گونه ای تنظیم شود که حتی تعاملی تر شود. تصور کنید که چگونه یک مصرف کننده می تواند وب سایت شما را در هر سطح مسطح طراحی کند و با محتوای شما در تعامل باشد. با استفاده از AR ، آنها می توانند اشیاء مختلفی را در صفحه لمسی پیش بینی شده قرار دهند که بعداً به نوعی در وب سایت ظاهر می شوند.

امکانات با این نوع فناوری بی پایان است.

صفحه نمایش لمسی حساس به فشار

تلفن های فعلی و سایر دستگاه های ما در تشخیص میزان فشار ما برای ضربه زدن چندان خوب نیستند.

این که آیا ما به راحتی روی صفحه نمایش ضربه می زنیم در حالی که ساعت 3 صبح در رختخواب است ، یا عصبانی می شویم روی صفحه نمایش از ناامیدی بهره می گیریم ، صفحه به همان روش پاسخ می دهد.

به زودی ممکن است تغییر کند. ممکن است شیر ​​با فشار بتواند پنجره را ببندد یا کلیک کند ، در حالی که یک شیر آب سبکتر می تواند یک منوی پاپ آپ را باز کند. هر چیزی ممکن است.

صفحه لمسی تشخیص نوری

در اکثر موارد ، اگر نه در کل ، دستگاه های تلفن همراه ، دوربین و صفحه لمسی دو ویژگی متمایز هستند.

اما به زودی ، صفحه نمایش نیز ممکن است یک دوربین باشد. با استفاده از نور مادون قرمز ، صفحه نمایش قادر خواهد بود تا ببیند چه چیزی سطح را لمس می کند. برای اینکه وب سایت ها بتوانند از این عملکرد در آینده استفاده کنند ، طراحان ناچارند وب سایتهایی را ایجاد کنند که بتوانند از این جدید استفاده کنند “منظره”.

آیا شما آماده طراحی پاسخگو هستید?

شما نمی’برای استفاده بیشتر از صفحه لمسی باید از الون مسک باشید و به شما اهدا نمی شود’لازم است که مدل 4 را بسازید. یک وب سایت زیبا که دارای تجربه کاربری عالی است طراحی شده است. با کمی برنامه ریزی و نگاهی به آینده ، می توانید مطمئن باشید که همیشه با طراحی پاسخگو از رقابت پیش می آیید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map