بزرگترین سایبری در کدام ایالت ایالات متحده است؟

پدیده cyberbullying

که ما اعلام کردیم بزرگترین فضای سایبری است“حمله سایبری به عنوان عملی برای آزار و اذیت شخصی در دستگاه های دیجیتالی (تلفن های همراه ، رایانه ها و رایانه های لوحی) با ارسال یا ارسال پیام هایی از طبیعت مخرب ، ارعاب یا تهدید تعریف می شود..”


قلدرهای اینترنت به صورت محاوره ای به عنوان ترول خوانده می شوند: افرادی که در فضای مجازی اختلاف نظر و اختلال ایجاد می کنند با ارسال محتوای التهابی یا هذیان آور برای جادو کردن دیگران.

در حالی که چشم انداز دیجیتال افق های ما را از بسیاری جهات گسترش داده است ، یک طرف تاریک تر به اینترنت وجود دارد.

اختراع آن باعث شده است كه قلع و قمع وسایل بازی به درون ترول اینترنت تغییر پیدا كند و اجازه می دهد كه عذاب های سنتی از حیاط مدرسه به فضای مجازی گسترش یابد..

آغاز اینترنت هماهنگ و آرام بود ، نوعی فناوری اتوپیایی که در آن بحث و بحث و تبادل نظر تسهیل و تشویق می شد. با این حال ، رشد و نمو نمایی در فضای مجازی اجازه داده است تا این مباحث به اقیانوس ها و مناطق زمانی بپیوندند ، در عین حال پتانسیل ظلم به سمت و بدرفتاری با شرکت کنندگان خود را نیز جمع می کنند..

اینترنت دیگر یک پناهگاه امن نیست بلکه بستری است که یک کاکوفونی صدای متنفر بتواند بدخواهی خود را گسترش دهد.

در جایی که دانش آموزان مدرسه می توانستند از قلدرهایی در خانه پناه بگیرند ، اکنون هر زمان و هر کجا در معرض سوءاستفاده قرار می گیرند. پروتز فنی که تلفن همراه است قلدری را گسترش می دهد’رسیدن و قربانی’منطقه خطرناک 24/7 آنها را آسیب پذیر می کند.

مرکز تحقیقات سایبری گزارش داده است 33.8٪ دانش آموزان دبیرستانی و متوسط ​​در ایالات متحده قربانی نوعی حمله سایبری شده اند, از طریق اظهار نظرهای خصمانه یا مضر ، بصورت آنلاین یا از طریق تهدید به خشونت با استفاده از دستگاه های دیجیتالی.

علاوه بر این ، اخیراً Statista داده هایی را منتشر می کند که حاکی از آن است 26٪ از کاربران اینترنت آمریكا ترولینگ را در سال 2017 تجربه كرده اند, نشان می دهد که حمله در فضای مجازی فراتر از سالهای نوجوانی است.

طبق مطالعه مرکز تحقیقات پیو ، دکوراسیون دیجیتالی و نجابت قرار نیست در آینده پیشرفت هایی را ایجاد کنند ، ترول اینترنتی لجاج برای ماندن در اینجا است. آنها گروهی از بیش از 1500 متخصص را مورد بررسی قرار دادند, 42٪ از آنها اظهار داشتند كه انتظار ندارند تغییری قابل ملاحظه انجام شود در حال حاضر ، تا حدودی سنگین ، آب و هوا آنلاین و 39٪ از آنها گفتند كه در آینده فضای سایبری به طور فزاینده ای توسط نفرت و انزجار تعریف می شود.

در حالی که این آمار ، گزارش کلی از مسئله حمله سایبری که آمریکا را به خطر انداخته است ، ما می خواهیم دریابیم که مقصر اصلی کدام ایالت است.

کدام فاکتورها را در نظر گرفتیم?

این عوامل انتخاب شدند زیرا احساس کردیم ترکیب آنها بینش روشنی را ارائه می دهد که بزرگترین عامل ارتکاب تهمت سایبری است.

1.٪ از نظرات خصمانه در هر ایالت

سیمی اخیراً با Disqus برای نقشه برداری توپوگرافی ترول در ایالات متحده همکاری کرد. بحث’نرم افزار s٪ نظرات آنلاین را كه در هر ایالت خصمانه تلقی می شود ، تعیین كرد. اظهار نظر خصمانه به عنوان اظهارات بی ادب ، بی احترامی یا غیر منطقی تعریف می شود و به احتمال زیاد یک کاربر را تحریک می کند تا یک بحث را ترک کند. نتایج این مطالعه یکی از عوامل رتبه بندی در تعیین چگونگی تعیین بزرگترین حالت های حمله سایبری بود.

2.٪ افرادی که مورد آزار و اذیت آنلاین قرار گرفته اند (در هر 100000)

مرکز شکایات جرائم اینترنتی داده های در دسترس عموم برای تعداد شکایات آزار و اذیت آنلاین / تهدید به خشونت در هر ایالت دارد. ما با استفاده از داده های دفتر سرشماری آمریکا در مورد جمعیت هر ایالت ، ما توانستیم درصد افراد در هر ایالت را که ادعای آزار و اذیت آنلاین کرده اند ، محاسبه کنیم (برای هر 100000).

قوانین ضد سایبری ضد دولتی

ما به مرکز تحقیقاتی در زمینه سایبری پرواز نگاه کردیم’سابقه ای که ایالت ها دارای یک قانون ضد زورگویی هستند که به طور خاص در برابر حمله سایبری وضع می کند.

بدترین حالت ایالات متحده را به دلیل حمله سایبری اعلام کردیم

توجه داشته باشید: اگر تصمیم دارید از این اینفوگرافیک در وب سایت خود استفاده کنید ، لطفا با ایجاد لینک به صفحه اصلی ، کارشناس سازنده وب سایت را اعتبار دهید: www.websitebuilderexpert.com

نقاط مورد علاقه

نوادا

نوادا در کل آمریکا قرار دارد’وحشیانه ترین فضای سایبری. علیرغم تصویب قانونی که در مورد کلاس های تبلیغاتی در فضای مجازی به عنوان یک جرم عمل می کند ، نوادا همچنان رتبه سوم را از نظر اظهارات خصمانه در رده سوم قرار داد و رتبه دوم بالاترین افرادی را داشت که ادعای آزار و اذیت آنلاین را مرتکب شدند..

این بدان معنی است که نوادا’ترول های اینترنتی در خارج از قانون به طور خطرناکی زندگی می کنند ، و به طرز آشکارا فریاد می زنند تا به صورت آنلاین ویران شوند.

ورمونت و مریلند

ورمونت و مریلند مقصر هستند که از قربانیان حمله سایبری خود غافل هستند. به طور كلي به ترتيب دوم و پنجم قرار دارد ، هيچ كشوري قانوني براي محافظت از افرادي كه از تعامل منفي در فضاي سايبري برخوردار هستند و يا مجازات كساني كه ديگران را به صورت آنلاین توهين مي كنند وجود ندارد..

ورمونت با بالاترین درصد اظهار نظرهای خصمانه در رده اول قرار دارد و مریلند در بالاترین درصد از افرادی که ادعای آزار و اذیت آنلاین می کنند ، در صدر جدول قرار دارد ، اما به آنها اجازه می دهد تا سایبرهای سایبری خود وحشی و آزاد پرسه بزنند.

آیووا

با وجود رتبه بندی در وسط بسته ، آیووا با بالاترین درصد نظرات خصمانه در رتبه دوم قرار گرفت. برعکس ، دولت برای سهم افرادی که ادعا می کنند آزار و اذیت آنلاین هستند ، در رده های پایین قرار گرفت.

این بدان معنی است که مردم آیووا در سکوت رنج می برند ، و اظهارات سمی را دریافت نکردند که هنوز خبر از مصائب آنها داده نشده است.

نیویورک و کالیفرنیا

نیویورک و کالیفرنیا در بین دهمین سایت برتر وحشیانه قرار دارند و به ترتیب ششم و هفتم را در اختیار دارند. در حالی که نیویورک ممکن است مطابق با کلیشه های بی ادب ، کاملاً تند و منطبق باشد ، کالیفرنیا دوست دارد باور کند که آنها سرزمین لیبرال ها و پذیرش کنندگان هستند ، اما رفتار آنلاین آنها نشان دهنده چیز دیگری است..

هر دو کشور در برابر حمله سایبری قانونگذاری می کنند ، اما رتبه بالای آنها حاکی از این امر است ساکنان آنها برای ایجاد یک فضای سایبری خصمانه و مضر برای دیگران می خواهند از قانون سرپیچی کنند.

نیوهمپشایر

نیوهمپشایر که به عنوان یکی از بهترین کشورها مورد استقبال قرار گرفته است ، ناامید نیست و در رتبه بندی قرار دارد آمریکا’بهترین دوست آنلاین. این ایالت با کمترین درصد اظهار نظرهای خصمانه است و برای٪ افرادی که ادعای آزار و اذیت آنلاین داشته اند ، در رتبه پنجم پایین است.

آنها حتی قانونی در برابر حمله سایبری دارند که آنها را مظهر متحد آنلاین می دانند.

آیا هوش مصنوعی می تواند سایبربلی ها را خاموش کند?

گوگل’s Jigsaw در حال کار بر روی پروژه ای به نام Perspective است هوش مصنوعی را افزایش می دهد برای شناسایی سوء استفاده و آزار و اذیت آنلاین.

چشم انداز از یادگیری ماشینی (زمینه ای از علوم رایانه ای که به کامپیوتر اجازه می دهد بدون برنامه نویسی صریح یاد بگیرد) استفاده می کند تا تأثیر یک اظهار نظر در یک بحث را درک کند. این می تواند به مجریان انجمن کمک کند تا نظرات را به طور مؤثر فیلتر کنند و بنابراین تعداد اظهار نظرهای خصمانه در فضای مجازی را کاهش دهند.

گوگل تنها نمی خواهد اینترنت را به آغوش هماهنگ خود بازگرداند. Facebook و Instagram از Facebook استفاده می کنند’فن آوری مصنوعی هوشمند DeepText برای بهبود تجربه کاربری خدمات خود از طریق خودکار سازی حذف محتوای بی رحمانه یا التهابی.

در حالی که ما منتظریم تا هوش مصنوعی قبل از ظهور نظرات سمی را از بین ببرد ، نگاهی به نکات برتر ما برای ردیابی ترول ها در زندگی خود بیندازید:

پنج نکته برای مقابله با ترول ها

1. کنترل های مبتنی بر سایت

اکثر سایتها ، خواه شبکه های رسانه های اجتماعی ، انجمن های آنلاین و یا گروه های بحث و گفتگو ، عملکردی را در اختیار شما قرار دهند تا از پیام برخی افراد توسط شما جلوگیری شود ، به کاربران گزارش دهند یا از پست های نامناسب یا توهین آمیز پرچم گذاری کنند.. به طور خلاصه ، قلدر را مسدود کنید.

2. آنها را نادیده بگیرید

درست مانند متوسط ​​قلدری در زمین بازی ، ترول های اینترنتی و فضای مجازی توجه را جلب می کنند. همان قوانین در فضای مجازی مانند فضای حیاط مدرسه نیز اعمال می شود: تلافی نکنید و آنها سرانجام حوصله تر می شوند و شما را در آرامش ترک خواهند کرد.

3. کنفید در شخصی

مشکلی که به اشتراک گذاشته شده است ، نصف شده است. با شخصی که به او اعتماد دارید صحبت کنید: یک دوست ، شریک ، همکار ، کارفرما ، والدین یا معلم. شانس بیشتر مردم درک ، راحتی و کمک به شما خواهد بود.

4.Record و Report

هر متنی یا ایمیل را دریافت کنید ، هر توییت ، به روزرسانی وضعیت ، نظرات و تصاویر را ذخیره کنید. علیه قلدر خود پرونده تشکیل دهید و سپس سوء استفاده را به مقامات گزارش دهید. شکایات را می توان از طریق قربانی واقعی یا شخص ثالث به مرکز شکایت جرائم اینترنتی ارسال کرد.

نام و تنظیمات خود را به روز کنید

این آخرین راه حل است ، اما در صورت سوء استفاده غیر قابل تحمل می شود, تغییر نام صفحه و / یا اطلاعات تماس خود را در نظر بگیرید برای سایتهایی که مورد آزار و اذیت قرار می گیرید. تنظیمات حریم خصوصی خود را به روز کنید تا ترول دیگر نتواند جزئیات و نام جدید شما را ببیند. این یک اجاره جدید از زندگی بدون عذاب به شما می دهد.

مجموعه داده های کامل

روش شناسی

برای رسیدن به نتیجه گیری ، برای هر عامل در نظر گرفته رتبه بندی کردیم و به طور میانگین از جمع هر سه نفر گرفتیم. در موارد نمرات تکراری ، وزن بالاتر به آن تعلق گرفت ٪ افرادی که ادعا کرده اند آزار و اذیت آنلاین از آنجا که ما این عامل را جدی ترین اقدام در مورد حمله سایبری دانستیم.

این تحقیق مفید است?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map