هزینه خاموش کردن اینترنت

هزینه خاموش کردن اینترنت


اعتماد به اینترنت برای عملکردهای روزانه به سرعت به یک پدیده جهانی تبدیل شده است.

وابستگی ما به اینترنت اشیاء فقط با فوران اخیر دستیاران دیجیتال افزایش یافته و مفهوم خانه هوشمند دیگر فقط یک تصور تخیل نیست.

بسیاری از افراد ، از نظر شخصی و حرفه ای بدون اینترنت از بین می روند.

مشاغل ، چه کوچک و چه بزرگ’در صورت قطع اینترنت می توانند فعالیتهای روزمره خود را ادامه دهند.

حتی دولت ها بدون داشتن قدرت اینترنت به ایستادگی می پردازند تا آنها را اداره کنند.

قطع اینترنت معادل روز معاصر خاموشی است ، مگر اینکه هیچ کاری غیر فرد فنی نتواند در مورد آن انجام دهد. هیچ معادل دیجیتالی برای روشن کردن یک شمع وجود ندارد تا بتواند از طریق قطع برق کار کند.

بین توانایی ما در استفاده از اینترنت و درک ما در مورد چگونگی عملکرد آن ، شکاف عمیقی وجود دارد. ما در مقابل فاجعه ناتوان خواهیم بود.

ناامیدی ، خشم و در نهایت ضررهای مالی را متحمل شوید اگر قطع برق اینترنت در سراسر جهان رخ داد.

خاموشی اینترنت ، از بین رفتن کامل و مطلق ارتباط ، فرد را از دست دادن تماس با دوستان و عدم توانایی خندیدن در مورد ترامپ ، ناراحت می کند.’آخرین اشتباهات توییتر.

هر ساعت بیش از 230 هزار جستجوی جستجو در Google انجام می شود. این بدان معناست که بدون اینترنت فقط برای یک ساعت ، 230 هزار سوال بدون جواب می روند.

و اگر اینترنت برای یک روز خراب شود چه می شود؟ این’بیش از 5.5 میلیارد سؤال که می تواند یک راز برای ذهن کنجکاوی باشد که از آنها سؤال می کند.

از میان آن سؤالات جستجو ، بسیاری از آنها ماهیت تجاری دارند. این بدان معناست که بدون اینترنت ، به طور خاص مشاغل و تجارت الکترونیکی است که بیشترین رنج را متحمل می شود.

اگر تجارت اینترنتی حتی برای یک ساعت قطع شود ، صنعت تجارت الکترونیک در سراسر جهان میلیون ها نفر را از دست می دهد.

خطر قطع اینترنت چیست؟?

این یک واقعیت کمی شناخته شده است که در بسیاری از کشورهای جهان ، دولت ها دارای یک Kill Switch Internet هستند. در صورت مناسب بودن ، به آنها قدرت خاموش کردن اینترنت را می دهد.

گفته می شود ایالات متحده برنامه ای دارد که در صورت لزوم این امر دولت می تواند اینترنت را در مواقع اضطراری ملی قطع کند.

برخی گمانه زنی ها در مورد این موضوع وجود دارد یا خیر ‘کلید کشتار’ در واقع وجود دارد ، اما اگر چنین شود ، اینترنت ایالات متحده به معنای واقعی کلمه در دست رئیس جمهور ترامپ است – این بدان معنی است که هر اتفاقی می تواند رخ دهد!

در انگلستان ، وزیر فرهنگ ، رسانه و ورزش این قدرت را دارد که در صورت نقض جدی امنیت سایبری خدمات اینترنتی را به حالت تعلیق درآورد..

و چین’اینترنت ناپایدار ناپایدار توسط دولت آنها کنترل و سانسور می شود ، به این معنی که قطع محلی منظم در کشور شایع نیست..

با این حال ،’فقط دولت هایی نیستند که می توانند یک وقفه اینترنتی برای یک کشور ایجاد کنند’محافظت از دست دادن ارتباط همچنین می تواند ناشی از ابزارهای مخرب باشد.

یکی از تهدیدهای اخیر در مورد اینترنت ، برش کابل است. انتقال اطلاعات از طریق کابل های فیبر نوری همان چیزی است که اینترنت را زنده نگه می دارد – در حقیقت ، 99٪ از کل داده های اینترنت از طریق آنها منتقل می شود.

بسیاری از این کابل ها در زیر اقیانوس ها ساکن هستند و یکی از آنها توسط قلاب های عمیق درگیر دریاها خرابکاری می شد ، همانطور که توسط کارشناسان نظامی گمان می رود ، اینترنت عواقب فاجعه آمیزی را متحمل می شود..

اما این پیامدها دقیقاً چیست؟ و چقدر دنیا’اقتصادهای بدون اینترنت رنج می برند?

تأثیر مالی خاموشی اینترنت

ما به داده های در دسترس عمومی از eMarketer در مورد فروش سالانه تجارت الکترونیک توسط 22 کشور در سراسر جهان که دارای حضور قابل توجهی در تجارت الکترونیکی هستند نگاه کردیم..

تقسیم درآمد سالانه تجارت الکترونیک با تعداد ساعات در سال ، آمار تکان دهنده ای به ما داد:

10 بازنده برتر

RankCountryLoss در هر ساعت (میلیون ها)# 1 چینا# 2US# 3UK# 4Japan# 5 آلمانشماره 6 هند# 7France# 8 کره جنوبی# 9 کانادا# 10 روسیه
179.04 دلار
55.02 دلار
15.10 دلار
13.98 دلار
9.43 دلار
$ 6.31
6.08 دلار
5.77 دلار
$ 4.54
3.47 دلار

در صورت تجربه قطع جهان اینترنت ، چین تاکنون بزرگترین بازنده است. برای هر ساعت بدون اینترنت ، کشور’اقتصاد اقتصادی 179 میلیون دلار را از دست می دهد.

چین’ضرر و زیان بیش از سه برابر ایالات متحده ، دومین بازنده بزرگ است که می تواند 55 میلیون دلار با سقوط در فضای مجازی 55 میلیون دلار از اقتصاد خود تخلیه کند..

در حقیقت ، چین’از دست دادن تقریباً دو برابر سایر کشورها در 5 گروه برتر است!

برای شکستن این مسئله حتی اگر اینترنت حتی برای یک دقیقه قطع شود ، چین کمتر از 3 میلیون دلار (2.98 میلیون دلار) و ایالات متحده آمریکا کمتر از 1 میلیون دلار (916.933) از دست می دهد..

این بدان معنی است که در یک دقیقه ، چین’از دست دادن فاجعه آمیز بیش از آنچه که اکثر کشورهای خارج از 10 کشور برتر در یک ساعت از دست می دهند ، فراتر می رود!

برای بررسی هرچه بیشتر در مورد تأثیر مالی تصادف سایبری ، ما به هر کشور مراجعه کردیم’زیان ساعتی با تولید ناخالص داخلی سالانه آنها. در حالی که این ارقام از نظر درصد تولید ناخالص داخلی که از یک ساعت بدون اینترنت گم شده اند بسیار ناچیز هستند ، این تحقیق رتبه جالبی را ارائه داده است.

بنابراین چه کسی بیشترین تولید ناخالص داخلی را بدون اینترنت از دست می دهد?

RankCountryشماره 1شماره 2شماره 3شماره 4شماره 5شماره 6شماره 7شماره 8شماره 9شماره 10
چین
بریتانیا
دانمارک
کره جنوبی
فنلاند
نروژ
ژاپن
کانادا
ایالات متحده
آلمان

فنلاند و دانمارک که به ترتیب رتبه 1 و 2 را برای کشورهایی که کمترین میزان وقوع اینترنت را از دست می دهند در حقیقت درصد بیشتری از تولید ناخالص داخلی خود را نسبت به سایر کشورها در این لیست از دست می دهند..

دانمارک به عنوان سومین بازنده بزرگ از نظر درصد تولید ناخالص داخلی از دست رفته با فنلاند در رتبه پنجم قرار دارد.

اقتصادهای اسلاو بیش از کشورهای آمریکای لاتین بیشتر به تجارت الکترونیک اعتماد دارند, مکزیک و برزیل تصمیم دارند برخی از کوچکترین نسبت تولید ناخالص داخلی خود را بدون اینترنت از دست دهند.

آنها از نظر کشورهایی که کمترین درصد تولید ناخالص داخلی را از دست می دهند به ترتیب در رتبه های سوم و چهارم قرار دارند. این درحالی است که برزیل در رده خارج از 10 بزرگترین بازنده ها در یک لیست قرار دارد (یازدهم).

جای تعجب است که علی رغم اینکه دومین بازنده از نظر پولی خالص است ، ایالات متحده از نظر ضرر تولید ناخالص داخلی در رتبه نهم قرار دارد. در حالی که خرج تجارت الکترونیکی آنها دومین کشور بزرگ در سطح جهان است ، اقتصاد آنها متکی نیست’به همان میزان که در بازارهای آنلاین به شدت به فروش آنلاین متکی هستند ، اعتماد کنید.

مجموعه داده های کامل ما را بررسی کنید تا ببینید کشور شما در کجا قرار دارد!

روش شناسی

برای اینکه بدانیم در صورت خاموش کردن اینترنت برای هر ساعت ، هر یک از این 22 کشور چقدر از دست می دهند ، ما به سادگی درآمد سالانه فروش تجارت الکترونیک آنها را گرفتیم و آن را به تعداد ساعت ها در سال تقسیم کردیم..

برای فهمیدن درصد تولید ناخالص داخلی هر کشور به دلیل یک ساعت بدون اینترنت از دست می دهیم ، ما یافته های خود را با هر کشور به طور متقابل ارجاع دادیم’تولید ناخالص داخلی سالانه و سپس آنها را بر این اساس رتبه بندی می کند.

این تحقیق مفید است?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map