MIGRATION – 8 ابزار برتر ساخت وب سایت در حال بارگیری

8 سایت برتر (رایگان یا خاکی ارزان) ابزار ساخت وب سایت

دوست عزیز,

با تشکر از شما برای ثبت نام در راهنمای منابع ویژه ما.


چگونه وقتمان را تلف کردیم…

وقتی همسرم (کونی) و من برای اولین بار از چند سال پیش شروع به یادگیری نحوه ساختن وب سایت کردم, ما آن زمان ارزشمند را هدر دادیم که دیگر برنخواهیم گشت.

من’من در مورد سرمایه گذاری وقت در یادگیری نحوه ساخت وب سایت صحبت نمی کنم ، من’من در مورد کلیه فعالیتهایی که با ایجاد وب سایت ها همراه است صحبت می کنم.

مواردی مانند یافتن تصاویر ، ویرایش تصاویر ، ضبط صفحه ، فهمیدن راه اندازی یک ایمیل حرفه ای ، پیدا کردن منابع خوب طراحان ، تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های مهم و غیره. همه این “چیزهای کوچک” وقت بگذارید و وقتی همه آنها را اضافه کنید بسیار عصبانی می شوید!

دلیل اصلی اینکه من این راهنما را نوشتم این است که ما شخصاً هنگام شروع اولین کار ، همان مبارزاتی را که احتمالاً اکنون تجربه می کنید (یا به زودی تجربه خواهید کرد) پشت سر گذاشتیم. از خودمان پرسیدیم – “برخی از ابزارهایی هستند که نه تنها به من در ساخت وب سایت کمک می کنند بلکه باعث صرفه جویی در وقت من نیز می شوند.”

زمان احتمالاً یکی از با ارزش ترین و محدودترین دارایی است که شما دارید. پس از آن’رفته است -’رفته است.

راهنمای صرفه جویی در وقت شما…

این راهنما تقریباً قطعاً چند ساعت در زمان تحقیق شما صرفه جویی خواهد کرد’خودتان صرف یافتن این ابزارها شده اید.

مهمتر از همه ، این به طور بالقوه می تواند صدها ساعت در آینده شما را نیز نجات دهد ، زیرا این ابزارها شما را متهم می کنند که در حال ویرایش تصاویر ، مسخره کردن با تصاویر ، و پشتیبان گیری دستی از پرونده ها هر هفته و غیره باشید..

ای کاش کسی چند سال پیش وقتی اولین بار از این راهنما استفاده می کردم این راهنما را نوشته بود – من آن را با ضربان قلب بارگیری می کردم!

در این راهنما ، 8 ابزار را که شما را شروع می کنم ، فراتر می برم. برای 1 مورد از ابزار ، من’شامل یک معرفی ویدئویی کوتاه است تا بتوانم شما را در بین افکار خود قدم بردارم و تجربیات خود را در مورد استفاده از آنها با شما به اشتراک بگذارم (پیوند درون راهنمای است).

ما از این ابزارها بصورت روزانه و روزانه استفاده می کنیم. من نمی خواهم’اگر به آنها توصیه نمی کردیم’در واقع خودمان از آنها استفاده می کنیم.

چند ابزار پیشرفته دیگر وجود دارد که برای سایر مناطق دیگر وب سایت های فعلی و آینده شما مفید هستند ، اما آنها’کمی پیچیده تر من’بعداً آن ها را به شما معرفی می کنم.

در همین زمان ، اینجا’8 ابزار برتر برای شروع کار!

روی پیوند زیر کلیک کنید و راهنمای را در رایانه خود ذخیره کنید.
اگر پرونده برنده شد’تی باز کنید ، بر روی آن راست کلیک کرده و مستقیماً در رایانه خود ذخیره کنید:

امیدوارم راهنمای ما باعث صرفه جویی در وقت شما شود!

جرمی & کونی | بنیانگذاران WBE

انگشت شستدر حالی که شما’منتظر هستید ، می توانید به دیگران کمک کنید (و به کونی کمک کنید & من!) با به اشتراک گذاشتن دانش در این وب سایت فقط با کلیک روی دکمه های اشتراک گذاری زیر کلیک کنید.

ما’برای رسیدن به 4،900 اشتراک فیس بوک, 700 گوگل+’و به همان تعداد زیادی توییتها تا حد ممکن! به ما کمک کنید تا به آنجا برسیم!

بزرگترین تعارفی که می توانیم از شما دریافت کنیم یک اشتراک است!

شما هرگز نمی دانید چه کسی دیگری واقعاً می تواند از بررسی ها و بحث های ما سود ببرد! به علاوه ، شما می توانید برخی از امتیازات عالی کارما را جمع آوری کنید ?

چیزهای خوب دیگری برای آمدن…

[Fivecol_one] # 1 [/ Fivecol_one] [Fivecol_four_last] فقط برای ثبت نام ، ما’برای چند سازنده وب سایت چند کد تخفیف رسمی و منحصر به فرد برای شما ارسال می کنیم. اگر تصمیم دارید که به برنامه های حق بیمه آنها ارتقا یابید ، در نتیجه پس انداز خواهید کرد! با آنها در ارتباط باشید؟ [/ Fivecol_four_last]

[Fivecol_one] # 2 [/ Fivecol_one] [Fivecol_four_last]

برای کمک به شما در ایجاد وب سایت بعداً نکات مفیدی را برای شما ارسال خواهم کرد. در اصل فقط به اشتراک گذاشتن برخی از ابزارهایی که ما استفاده می کنیم در این راه به ما کمک کرده و همچنین برخی از موفقیت ها و شکست ها را به اشتراک می گذاریم.

من’امیدوارم برخی از ابزارها را بررسی کنید زیرا می توانند به شما در سرعت بخشیدن به پیشرفت در ساخت وب سایت و کاهش زمان تلف شده کمک کنند.

من واقعاً آرزو می کردم شخصی در آنجا وجود داشته باشد که چند سال پیش وقتی اولین بار و کانی شروع به کار کردیم ، یک خبرنامه مانند این را جمع آوری کند. اگر حتی می توانید 1 یا 2 نکته مفید را انتخاب کنید ، واقعاً تفاوت بزرگی خواهد داشت.

[/ Fivecol_four_last]

[Fivecol_one] # 3 [/ Fivecol_one] [Fivecol_four_last]

من’نکات را مستقیماً به صندوق پستی ایمیل خود ارسال خواهید کرد ، بنابراین’فراموش کن جعبه فیلتر یا جعبه آشغال خود را بررسی کنید فقط در صورتی که ارائه دهنده ایمیل شما آنها را فیلتر کند.

نکته مفید این است که “لیست سفید” یا “سفارشی” آدرس ایمیل ما – اطلاعات [at] websitebuilderexpert.com – یا ممکن است سیستم ایمیل شما قبل از مشاهده آنها ایمیل های ما را به عنوان هرزنامه فیلتر یا حتی حذف کند. یک راه برای این کار فقط افزودن آدرس ایمیل (اطلاعات [در] websitebuilderexpert.com) به کتاب آدرس ایمیل خود است.

[/ Fivecol_four_last]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me