دسته: دستهبندی نشده

با 3.8 میلیارد کاربر فعال ، رسانه های اجتماعی فرصت معدن طلایی است. ما میتوانیم’از نظر جسمی برای شما حفر می کنیم ، اما ما می توانیم هفت مورد از بهترین مکان ها را برای انتخاب و بیل خود به شما نشان دهیم. این’درست است – با راهنمایی های مناسب ما ، می توانید از جایی که در آن هستید درآمد کسب کنید’همین الان نشستن.


یادگیری چگونگی کسب درآمد در رسانه های اجتماعی doesn’نیاز به حیله و تزویر دارید ، زیرا نکات ما برای همه است. آیا شما’شما یک منبع برق جدید تازه وارد یا فن آوری رسانه هستید ، شما’شما می توانید یک روش پول درآوردن متناسب با سبک خود پیدا کنید ، همراه با متریک دشواری خودمان که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید مسیرهای پیگیری را دنبال کنید.

بهترین راه های کسب درآمد در رسانه های اجتماعی عبارتند از:

 1. فروشگاه اینستاگرام راه اندازی کنید
 2. بازاریابی وابسته را شروع کنید
 3. به انجمن Influencer بپیوندید
 4. یک مدیر رسانه اجتماعی شوید
 5. یک کانال YouTube را شروع کنید
 6. هنر خود را در Pinterest تبلیغ کنید
 7. از موسیقی خود در SoundCloud کسب درآمد کنید

بدون آداب و رسوم بیشتر ، اجازه دهید’دریابید که چگونه می توانید برخی از رسانه های اجتماعی پول کسب کنید….

1

فروشگاه اینستاگرام راه اندازی کنید

مشکل: آسان

مورد نیاز: فروشگاه حساب کاربری و تجارت الکترونیک در فروشگاه اینترنتی

آستین زدن لباس در کمد شما؟ با سهام مانده از مغازه آجر و ملات بسته خود گیر کرده اید؟ در هر صورت ، شما’دلار دراز کشیده در خانه.

در سال 2019 اینستاگرام ویژگی Checkout خود را راه اندازی کرد. در کنار ابزار خرید (که برای هدایت خریداران به فروشگاه آنلاین خود شما استفاده می شود) ، Checkout باعث شده است تا بتوانید در رسانه های اجتماعی درآمد سریعتر و آسان تری داشته باشید. با استفاده از این ویژگی ، کاربران می توانند محصولات شما را خریداری کنند به طور مستقیم از طریق سیستم عامل. این پرداخت با محبوبیت بالایی روبرو شده است ، در حالی که 130 میلیون کاربر اینستاگرام هر ماه در پست های فروشگاه می روند.

افتتاح فروشگاه اینستاگرام بسیار آسان است ، خصوصاً اگر در حال حاضر صاحب یک فروشگاه تجارت الکترونیک باشید. تنها کاری که باید انجام دهید تنظیم حساب کاربری اینستاگرام است ، سپس کاتالوگ خود را به اینستاگرام متصل کنید. دان’فقط حرف ما را برای این حرف بزنید – راهنمای رسمی راه اندازی فروشگاه اینستاگرام را ببینید تا ببینید که چقدر ساده است.

دان’فروشگاه آنلاین قبلاً دارید؟ مشکلی نیست با استفاده از Shopify ، Instagram می توانید یک سری به سرعت و به راحتی ایجاد کنید’شریک رسمی تجارت الکترونیک. همچنین ، با دیدن ویژگی Checkout کاربر را در اینستاگرام نگه می دارد ، نمی دانید’حتی نیاز به ایجاد یک وب سایت کامل برای فروشگاه تجارت الکترونیک خود دارید – شما فقط نیاز به یک فروشگاه محصولات برای فروش دارید.

نحوه کسب درآمد در فروشگاه اینترنتی اینستاگرام رسانه های اجتماعیهم اکنون می توانید محصولات خود را مستقیماً از اینستاگرام بفروشید و این امر باعث می شود درآمد سریعتر و آسان تر شود

محصولات وابسته را تبلیغ کنید

مشکل: آسان

مورد نیاز: یک وبلاگ و / یا مهارت نوشتن قوی

محصولی برای فروش ندارید؟ مشکلی نیست می توانید از لینک های وابسته برای هدایت کاربران رسانه های اجتماعی به وب سایت دیگری استفاده کنید, کمیسیون درآمد برای هر کلیک یا فروش از طریق لینک خود تکمیل شد. آی تی’یکی از محبوب ترین راه های کسب درآمد در رسانه های اجتماعی و یکی از ایده های مورد علاقه کسب و کار آنلاین ما.

ساده ترین راه برای شروع کار شرکتی شما از طریق آمازون است. می توانید محصولات آمازون را مرور کنید ، سپس پیروان رسانه های اجتماعی خود را از طریق پیوند وابسته به آن صفحه محصول هدایت کنید – درآمد تا 10٪ برای هر فروش.

برای تبدیل شدن به یک بازاریاب موفق شرکت ، آن را’بهترین کار این است که شما یک وبلاگ را برای مرور و بحث در مورد محصولات وابسته شروع کنید. سپس می توانید پست وبلاگ خود را در کانال های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا در معرض حداکثر قرار گرفتن قرار بگیرید.

هنگام نوشتن نظر ، آن را’بهترین کار این است که با خوانندگان خود شفاف بمانید و نترسید از جنبه هایی که اهدا نمی کنید یاد کنید’درباره محصول یا خدمات دوست دارید ایجاد اعتماد برای کسب درآمد در رسانه های اجتماعی ضروری است ، بنابراین’آن را بشکن!

درآمد در رسانه های اجتماعی amazonآمازون میلیون ها محصول دارد که می توانید از طریق لینک های وابسته 3 در وب سایت خود تبلیغ کنید

به انجمن Influencer بپیوندید

مشکل: متوسط

مورد نیاز: 1000+ دنبال کنندگان اینستاگرام

اجازه دهید’شما می گویم’اکنون مدتی است که در رسانه های اجتماعی مرتبط با سرگرمی انتخابی شما – گلف ، به اشتراک می گذارید. شما با تشکر از جریان مداوم محتوای ارزشمند گلف ، شما’یک پایگاه وفادار از 1000-20000 دنبال کننده ایجاد کرده اید که به آنچه شما علاقه مند هستند ، احداث شده اند’اشتراک گذاری مجدد.

اگر به یک وب سایت جامعه تأثیرگذار بپیوندید ، مارک های گلف می توانند شروع به کار کنند به شما مبلغی را برای تبلیغ محصولاتشان به دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی پرداخت می کند. به این روش بازاریابی تأثیرگذار گفته می شود. یا مشخص تر, ‘بازاریابی میکرو آنفلوانزا’, زیرا شما کمتر از حدود 20،000 دنبال کننده دارید.

تعدادی از وب سایتهای جامعه تأثیرگذار مانند Stack Influencer وجود دارند که کسب درآمد آنلاین را به عنوان یک میکرونفس آسان می کنند. با این حال, این روش نیست’قابل استفاده برای همه – شما به یک پایگاه پیروان نسبتاً بزرگ و وفادار نیاز دارید (یعنی کاربرانی که با آنچه شما درگیر هستند)’گفتن دوباره) برای اینکه بتوانید تأثیرگذار شوید.

نحوه کسب درآمد در جامعه تأثیرگذار در رسانه های اجتماعیپیوستن به وب سایت های جامعه تأثیرگذار ، یافتن آنلاین توسط مارک های 4 را آسان تر می کند

یک مدیر رسانه اجتماعی شوید

دشواری: سخت

مورد نیاز: مهارت های نوشتن عالی

91٪ از مارک های خرده فروشی از دو یا چند کانال رسانه اجتماعی استفاده می کنند ، در حالی که 81٪ از مشاغل کوچک و متوسط ​​حداقل از یک بستر اجتماعی استفاده می کنند. با گسترش تبلیغات رسانه های اجتماعی از هر زمان دیگر ، اکثر شرکت ها برای مدیریت حساب های اجتماعی خود به کمک نیاز دارند.

این’جایی که شما می توانید وارد شوید!

این که آیا یک راه اندازی به یک حرفه ای نیاز دارد تا به آنها در رشد کمک کند ، یا یک بخش بازاریابی برای ساخت یک تبلیغات تبلیغاتی در توییتر به دست بیشتری نیاز دارد.’نقش شغلی بی شماری را به صورت آنلاین در ارتباط با مدیریت رسانه های اجتماعی پیدا خواهید کرد.

اگر گرایش های اجتماعی و شما را درک کنید’زیرنویس های مفصلی دارید که از گوش شما بیرون می آیند ، پس این ممکن است کار مناسب برای شما باشد. شما می بینید که اکثر ما این روزها از خانه کار می کنیم’قبل از شروع درخواست برای شغل جدید خود ، ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که رزومه آنلاین شما خسته شده است!

نحوه کسب درآمد در رسانه های اجتماعی با مدیریت توییترمی توانید مهارت نوشتن خود را به پولی تبدیل کنید که صورتهای شما را با نقش مدیریت رسانه اجتماعی 5 پرداخت می کند

یک کانال YouTube را شروع کنید

مشکل: متوسط

مورد نیاز: 1000 مشترک کانال YouTube

در سراسر جهان ، مردم هر روز 1 میلیارد ساعت فیلم YouTube مشاهده می کنند. با تعداد بازدیدهایی مانند آن ، در آنجا’هیچ مکان بهتری برای درآمدزایی در رسانه های اجتماعی از طریق وبلاگ نویسی نسبت به YouTube نیست. فقط از YouTube بپرسید’بالاترین رکن ، ریان ، که در سال 2018 رکورد 22 میلیون دلار به دست آورد.

ما’دوباره بهت نمیگم’شما مانند رایان به یک میلیونر تبدیل خواهید شد ، اما با پرداخت میانگین 3 تا 5 دلار 5 دلار در هر 1000 بازدید از ویدیو ، می توانید از یک طرف درآمد قابل توجهی کسب کنید. معمولاً ، هنگامی که کانال شما به 1000 دنبال کننده رسید ، YouTube به شما پرداخت می کند ، بنابراین همه دوستان و خانواده خود را برای اشتراک گذاری ، اشتراک گذاری ، اشتراک گذاری ، به اشتراک بگذارید!

برای تبدیل شدن به یک وبلاگ ساز یا ویدیوی پولی ، همه آنچه شما نیاز دارید یک دوربین معقول است (بیشتر تلفن های هوشمند اخیر دارای دوربین های قاتل هستند) ، میکروفون و یک موضوع جالب برای بحث در مورد صفحه است که طرفداران شما دوست دارند تماشای ، دوست داشتن و به اشتراک گذاری آنلاین را نشان دهند..

همچنین می توانید برای دسترسی به طیف گسترده تری از ویژگی های کسب درآمد ، و همچنین یک تیم پشتیبانی از سازندگان ویدیو ، به برنامه YouTube Partner بپیوندید. اینجا’عکس فوری از آنچه شما هستید’برای واجد شرایط بودن در برنامه Partner باید انجام دهید:

 • تمام خط مشی کسب درآمد YouTube را دنبال کنید
 • در کشوری یا منطقه ای زندگی کنید که برنامه شریک در دسترس باشد
 • در 12 ماه گذشته بیش از 4000 ساعت تماشای عمومی معتبر داشته باشید
 • بیش از 1000 مشترک داشته باشید
 • دارای یک حساب AdSense مرتبط باشید

در کانال یوتیوب رسانه های اجتماعی درآمد کسب کنیدYouTube تبلیغات را در ویدیوهای شما قرار می دهد تا بتواند از اشتیاق خود به صورت آنلاین 6 کسب درآمد کند

هنر خود را در Pinterest تبلیغ کنید

مشکل: آسان

مورد نیاز: فروشگاه آنلاین

چه می شود اگر ما به شما بگوییم که می توانید سرگرمی خود را به یک کار پاره وقت – یا حتی یک شغل تمام وقت تبدیل کنید؟ جاه طلبی هرگز به کسی آسیب نمی رساند.

به هر حال ، اکنون ما’با کم کردن علاقه خود ، می توانید با تبلیغ هنر و صنایع دستی خود از طریق Pinterest درآمد کسب کنید.

همچنین می توانید از کانالهای دیگر رسانه های تصویری اجتماعی مانند استفاده کنید اینستاگرام (ویژگی Checkout را به خاطر دارید؟), فیس بوک, یا توییتر, اما Pinterest برای نمایش سلایق و استعدادهای هنری شما طراحی شده است. در نتیجه ، شما’مناسب ترین مشتری ها را در این سیستم عامل پیدا خواهید کرد.

چه بخواهید جواهرات را بصورت آنلاین از طریق Pinterest بفروشید یا مبلمان شیک را از طریق فیس بوک بفروشید ، شما’برای پذیرش پرداخت در صورت عدم نیاز به ایجاد فروشگاه آنلاین برای محصولات خود نیاز دارید’قبلاً یکی دارم ما’d توصیه می کنید از Shopify برای فروش در Pinterest استفاده کنید ، زیرا ارائه می دهد ‘پین قابل خرید’ که می توانید به سادگی به عکس های خود بچسبانید ، و کاربران را مستقیماً به فروشگاه صنایع دستی خود ببرید. باحال?

برای کسب درآمد در رسانه های اجتماعی ، هنر خود را در pinterest ترویج کنیدشما می توانید با سهولت 7 کاربران را از پست های Pinterest خود مستقیماً به فروشگاه آنلاین خود ببرید

از موسیقی خود در SoundCloud کسب درآمد کنید

مشکل: آسان

مورد نیاز: یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات قابل بارگیری

اسب های خود را نگه دارید. ما’دوباره بهت نمیگم’شما می توانید J Biebz بعدی شوید ، اما اگر در عضویت در Premier برتر عضو شوید ، می توانید از طریق SoundCloud درآمد کسب کنید ، زیرا این پلتفرم به هنرمندان تقریباً 35 دلار در هر 1000 جریان پرداخت می کند..

گزینه دیگر این است که موسیقی SoundCloud خود را به فروشگاه آنلاین خود وصل کنید ، که در آنجا می توانید آهنگ های خود را به عنوان محصولات قابل بارگیری بفروشید. اکثر سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک ، مانند Wix Ecommerce یا Shopify ، به شما امکان فروش این نوع محصولات را می دهند.

دان’زمان ساخت یک فروشگاه آنلاین را دارید؟ می توانید مستقیماً از طریق SoundCloud درآمد کسب کنید ، اما همین امر را می کند’موفقیت در این راه سخت تر است. برای اینکه SoundCloud شروع به کسب درآمد از آهنگ های شما کند ، شما’در یک ماه گذشته باید از یک لیست مجموعه کشور 5،000 نمایشنامه بدست آورید.

در رسانه های اجتماعی با soundcloud درآمد کسب کنیدSoundCloud’اشتراک برتر به گونه ای طراحی شده است که به شما کمک می کند تا به سرعت و به راحتی از موسیقی خود درآمد کسب کنید

کدام روش برای من مناسب است?

روش درآمدزایی که باید انتخاب کنید به چند مورد بستگی دارد. اول از همه ، هر چند ، اجازه دهید’لیست ما را ضبط کنید.

بهترین راه های کسب درآمد در رسانه های اجتماعی عبارتند از:

 1. فروشگاه اینستاگرام راه اندازی کنید
 2. محصولات وابسته را تبلیغ کنید
 3. به انجمن Influencer بپیوندید
 4. یک مدیر رسانه اجتماعی شوید
 5. به برنامه YouTube Partner بپیوندید
 6. هنر خود را در Pinterest تبلیغ کنید
 7. از موسیقی خود در SoundCloud کسب درآمد کنید

کدام یک را باید انتخاب کنید؟ خوب ، راه اندازی یک فروشگاه اینستاگرام ، ارتقاء هنر در Pinterest و کسب درآمد از موسیقی شما در SoundCloud به فروش تجارت الکترونیک برای فروش محصولات نیاز دارد. شما ممکن است در حال حاضر صاحب یک و شما باشید’به دنبال تبلیغ سهام خود در رسانه های اجتماعی هستید یا شما’لازم است یک فروشگاه جدید تجارت از ابتدا ایجاد کنید – که ، همانطور که ما هستیم’نشان داده شده است ، با استفاده از Shopify یا Wix به راحتی قابل انجام است.

بازاریابی وابسته و مدیریت رسانه های اجتماعی بهترین تجربه را با کسانی که تجربه نوشتن دارید برای شما مناسب است ، در حالی که وبلاگ نویسی در YouTube و فروش موسیقی شما در SoundCloud در کنار انبوهی از خلاقیت ، کار سختی را می خواهد..

با این حال ، هر کسی می تواند با استفاده از هر یک از این روش ها در رسانه های اجتماعی درآمد کسب کند – شما فقط باید ذهن خود را به این کار بسپارید و سخت کار کنید (کلیشه ، اما واقعی!) ، و به زودی می توانید توییت های خود را به پول نقد سرد تبدیل کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map