סוגי אתרים: 11 מהסוגים האתרים הפופולריים ביותר

זה’חשבתי שרק 380 אתרים חדשים נוצרים בכל רגע. זה’זה מעל שישה אתרים בכל שנייה!


עם כל כך הרבה אתרים שונים שם, הגיוני למיין את כולם להרבה שונים ‘סוגים’. למעשה, כשמדברים על סוגים של אתרים, תוכלו לכתוב רשימה שנמשכת לנצח – אבל אנחנו’צמצמו את זה ל -11 הנפוצים ביותר במקום.

הסוגים האתרים הפופולריים ביותר

 1. בלוג
 2. עסקים
 3. עלון
 4. מימון המונים
 5. מסחר אלקטרוני
 6. חינוכי
 7. מדיה או בידור
 8. עמותה
 9. אישי
 10. פורטל
 11. תיק עבודות

1. בלוג

בלוג

בלוג הוא אתר זה’מתעדכן באופן קבוע, מנוהל על ידי אדם אחד או קבוצה קטנה, ובדרך כלל הוא כתוב בסגנון רגוע.

מבחינת התוכן, כשמדובר בבלוגים, העולם באמת הצדפה שלך. לעזאזל, שם’זה אפילו בלוג על צדפות!

גם אם האתר שלך זכה’זה לא בלוג, זה’זה עדיין תכונה נוספת ומועילה להוסיף עניין וסמכות לאתר שלך. רק וודא שאתה’מחויב לשמור עליו רענן ומעודכן!

2. עסק

אתר עסקי

אתר עסקי הוא כל סוג של אתר המייצג את העסק שלך. אפילו עסקים מקומיים קטנים זקוקים לנוכחות מקוונת פשוטה (ראה ‘עלון’ להלן) שיש להתייחס אליו ברצינות כיום’העולם בעל אופי דיגיטלי.

אתר הוא אחת הדרכים הקלות ביותר להראות על מה העסק שלך עוסק, ולמצוא את אותם לקוחות חדשים וחשובים. האתר שלך צריך להכיל דף אודותיו, ופרטים כיצד אנשים יכולים למצוא אותך. אחרי זה, השמיים’זה הגבול. בדוק את שלנו ‘מסחר אלקטרוני’ הקטע שלהלן לעסקים שמתכננים למכור ישירות דרך אתר האינטרנט שלהם.

3. עלון

אתר עלון

בעת סיווג אתרים לפי פונקציונליות, א ‘עלון’ האתר הוא הסוג הפשוט ביותר. באתרי העלונים יש בדרך כלל רק כמה דפים, והם משמשים עסקים קטנים הזקוקים לנוכחות מקוונת פשוטה. הם פועלים למעשה כעלון מקוון, נותנים סקירה כללית של העסק, וכיצד תוכלו ליצור קשר. התוכן באתרים אלה הוא בדרך כלל יפה ‘סטטי’ – זה’לומר זאת’לעיתים נדירות מעודכן.

4. מימון המונים

אתר מימון קהל

Crowdfunding היא הדרך המודרנית לממן את הרעיון שלך. מהנשגב למגוחך, מימון ההמונים היה הסוד להביא כל דבר, מקוביות לקשקש לסבון בשר לשוק.

אתרי Crowdfunding עובדים על ידי לקיחת ‘משכון’ של כמויות שונות מהרבה אנשים, על מנת להגיע לכמות היעד הדרושה לייצור המוצר. אתרים פופולריים לקהל המונים כוללים Kickstarter ו- Crowdcube.

5. מסחר אלקטרוני

אתר מסחר אלקטרוני

אתר מסחר אלקטרוני הוא כל אתר שמוכר ישירות מוצר או שירות. אל תתבלבלו עם אתר עסקי, עם אתר מסחר אלקטרוני תוכלו להוסיף לעגלה מוצרים או שירותים, ולשלם עבורם דרך האתר. מסחר אלקטרוני מהווה חלק הולך וגדל מהמכירות בארה”ב.

6. חינוכית

אתר חינוכי

התנאי ‘חינוכי’ מכסה מגוון רחב של אתרים.

אתרי חינוך משתמשים בכל שילוב של משחקים, מאמרים, קטעי וידאו ותמונות כדי לחנך את הקהל שלהם. אלה עשויים להיות מכוונים ללמידה מהנה לילדים, או להציע קורסים למבוגרים, כמו Coursera ו- EdX.

7. מדיה או בידור

אתר מדיה

אתרי מדיה מכילים תוכן שמתעדכן באופן שוטף בנושאי אקטואליה, מזג אוויר, ספורט ובידור. אתרי חדשות כמו CNN ואתרי בידור כמו ELLE שניהם נכנסים לקטגוריה זו.

התוכן באתרי מדיה הוא דינמי, כלומר’מתעדכן באופן קבוע. אתרי מדיה גדולים יפרסמו מאמרים וסרטונים מרובים בכל יום ויום.

8. מלכ”ר

אתר ללא מטרות רווח

עמותות לא יכולות להיות מסווגות כעסקים באותה דרך, אך הם עדיין זקוקים לאתר. בדרך כלל אלה יהיו די פשוטים, תוך התייחסות לעמותה ומראה למבקרים כיצד הם יכולים להיות מעורבים, לתרום או לתמוך בדרך אחרת. לאתרים ללא מטרות רווח תהיה לרוב פונקציה לאיסוף כתובות דוא”ל, וליצור בסיס נתונים של אנשים המעוניינים לשמור על קשר עם הארגון באמצעות עלוני עלונים..

9. אישי

אתר אישי

יכול להיות ששמעת את הביטוי ‘מותג אישי’ מקושרים סביב, והקמת אתר אינטרנט יכולה להוות חלק עצום מזה.

שתף תמונות, שתף מחשבות או התייחס לאתר שלך כאל קורות חיים דיגיטליים. הבחירה בידיים שלך!

אתה לא’לא צריך להיות יצירתי (ראה ‘תיק עבודות’ למטה) או בלוגר (ראה ‘בלוג’ לעיל) כדי ליהנות מהקמת אתר משלך – ואתה לא עושה זאת’אני אפילו לא צריך לבזבז כסף בכדי להרוויח כסף.

10. פורטל

אתר פורטל

אתרי פורטל, כמו יאהו, מפגישים מידע מהרבה אתרים שונים ומציגים אותם במקום אחד.

פורטלי אינטרנט יכולים להיות אתרים פנימיים עבור ארגונים כמו בתי ספר או לעסקים גדולים. זה’זהו מקום ריכוזי לחלוק בו חדשות, הדרכות ועדכונים וכדי שתלמידים או עובדים יוכלו לגשת לדוא”ל ולקבצים שלהם. משתמשים יצטרכו כניסה ספציפית משלהם כדי לגשת לפורטלים אלה.

11. תיק

אתר תיקים

אם אתה’אתה סופר, אמן או מעצב, אתה’אני רוצה ללכת צעד אחד קדימה מאשר אתר אישי – זה המקום בו אתר תיק עבודות יכול לעזור.

אלה דרך עבור קריאייטיב להציג את עבודתם בפני עובדים עתידיים, לשווק את עצמם כפרילנסרים, ובאופן כללי להוציא את שמם (ועבודתם) אל העולם הרחב הגדול.

סוגי אתרים: סיכום

אנחנו’לקחנו אותך לסיור במתן שריקה בין 11 מהסוגים האתרים הפופולריים ביותר כיום.

בזמן זה’לקח אותך לקרוא מאמר זה, סביב 1,997 אתרים חדשים נוצרו. אם אתה’עדיין ליצור את שלך, למה לחכות? אתה יכול לשאוב קצת השראה מהבחירות שלנו:

11 סוגי האתרים הפופולריים ביותר

 1. בלוג. זרם תכנים המעודכן בקביעות.
 2. עסקים. מקום ללקוחות או ללקוחות למצוא מידע נוסף על עסק מקוון.
 3. עלון. אתר פשוט, מידע זה’זה מתאים במיוחד לעסקים קטנים.
 4. מימון המונים. אתר לגיוס תרומות שיעזור לחיים את רעיונותיכם.
 5. מסחר אלקטרוני. אתר שמוכר מוצר או שירות ישירות.
 6. חינוכי. אתר זה’נעשה כדי לעזור לאנשים ללמוד דברים!
 7. מדיה או בידור. אתר המציג תוכן המעודכן באופן שוטף על אירועים אקטואליים.
 8. עמותה. אתר שמקל על המבקרים בתמיכה בארגון.
 9. אישי. אתר שמתפקד כפורטפוליו, קורות חיים או סתם מרחב למחשבותיכם.
 10. פורטל. מצגת מאורגנת של מידע מכל רחבי הרשת.
 11. תיק עבודות. מעמיק יותר מאתר אישי!

האם יש סוג של אתר שאתה מאחל לנו’ד מכוסה? נודיע בתגובות!

דרכים פופולריות לבניית אתרים

עכשיו יש לך מושג לגבי סוגי האתרים השונים הזמינים, בואו’תסתכל במהירות על איך הם’נבנה מחדש.

כשמדובר בבניית אתר, ישנם שני מסלולים שונים:

1. CMS

האפשרות הראשונה היא לבנות אתר באמצעות מערכת ניהול תוכן (CMS), כגון וורדפרס. אתה יכול לעשות זאת בעצמך על ידי הורדת וורדפרס או מערכת CMS אחרת, קניית תבנית ובניית האתר שלך באמצעות קוד. אתה’עלי לשלם עבור שם תחום וגם לארח את אתר האינטרנט שלך.

ישנם יתרונות לבניית אתר בצורה זו, אך אתה’אני צריך קצת ידע טכני כדי להגיע לשם. אם תבחר לגייס מעצב אתרים לבניית האתר שלך, זה המסלול בו הם’אני כנראה אבחר.

2. בונה אתרים

בוני אתרים הם פלטפורמות מקוונות המאפשרות למשתמשים ליצור אתר משלהם על בסיס מבחר של תבניות. אתה לא’אני לא צריך לדעת כיצד לקוד להשתמש בבונה אתרים – הם’אתה בדרך כלל ממש קל לשימוש, ואתה’אני אשלם אגרה חודשית כדי להמשיך בהם. הם’אתה מושלם לאתרים עסקיים, אתרי מסחר אלקטרוני, בלוגים ותיקים. אתרים מורכבים יותר – פורטלים חושבים ואתרי מדיה – יצטרכו ככל הנראה להיבנות עם מערכת CMS.

אולם לא כל בוני האתרים נוצרו שווים. ואם אתה’אתה הולך להתחייב להשתמש באתר שלך, אתה’אני רוצה לדעת את זה’זה הטוב ביותר לתפקיד.

זה’שם אנו יכולים לעזור.

אנחנו’במהלך השנים האחרונות ביצעו מחקר נרחב בנושא בוני אתרים. שילמנו על תוכניות עם כל בוני האתרים הגדולים ביותר, וקיבלנו אנשים יומיומיים להשתמש בהם ולתת לנו את המשוב שלהם. אנחנו’השוונו בין תכונות וגם השוואת מחירים. קרא את המדריך שלנו לבוני אתרים הטובים ביותר כדי לראות מה מצאנו.

שאלות נפוצות

כמה עולה אתר?

זה באמת תלוי באיזה סוג אתר אתה צריך ואיך אתה רוצה לבנות אותו. בוני אתרים רבים מציעים תוכניות בחינם, כך אתה יכול להשיג אתר אינטרנט בשידור חי בלי לשלם אגורה. אתרים מורכבים יותר ידרשו עבודה ממעצב אתרים ו / או ממפתח אתרים, ויכולים לעשות זאת עלות של למעלה מ 10,000 $.

אילו אתרים עדיף לבנות באמצעות CMS?

CMS הוא חובה לאתרים רחבי היקף המעסיקים תוכן רב באופן קבוע, כמו אתרי פורטל, אתרי מדיה ובלוגים נרחבים..

אילו אתרים עדיף לבנות באמצעות בניית אתרים?

קל להגדיר בלוגים אישיים קטנים יותר עם בוני אתרים. בוני אתרים הם גם אידיאליים לתיקים, עלונים, מלכ”רים ואתרים עסקיים מקומיים. אם אתה’לפרסם מחדש כמות ניתנת לניהול תוכן, אז בוני אתרים הם דרך קלה להציג את התוכן בצורה יפה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map