6 אתרי האינטרנט המעוצבים הטובים ביותר של 2020 – הרשימה המוחלטת!

אתרים מעוצבים בצורה הטובה ביותרהעיצובים הטובים ביותר באתר באמת לגרום לך לחשוב. אתה’לחצתי וגללת כל היום ואז תפסיק. זה יכול להיות אינטראקציה גאונית, תמונה פנומנלית או פשוט משהו שאתה’מעולם לא ראיתי. מה שזה לא יהיה, אתם’מחדש מכור.


איך? זה’הכל עד למגמות חווית המשתמש האחרונות (UX). במילים אחרות, מסע הלקוח. ושיפור המסע יהפוך אתר טוב, לאתר נהדר. וכמו כל הדברים הטרנדיים, UX משתנה אי פעם.

אז למה לטרוח עם UX? ובכן, אם אתה’אם אתה עסק, האתרים המעוצבים הטובים ביותר תופסים, מעורבים ומוכרים. בעיקרון, זה ידרוש את המשתמש’תשומת לב, השאר אותם בדף, ובתקווה, הובילו להמרה.

עבור בלוגרים ותיקים, זה ישמור עליהם לקרוא ולשתף. זה’כדאי לזכור ש 75% מהאנשים שופטים אתר’אמינות של איך זה נראה. אז זה’חיוני כי כל בעל אתר מתמקד המשתמש.

אז, למטה, אנחנו’יש הדגישו את מגמות ה- UX האחרונות והרכיבו שישה מעיצובים המועדפים עלינו מאת 2019. בואו’תראה מה אתה חושב…

מגמות UX

אז מה’חם בשנת 2019? לתת’זה מתחיל עם היסודות: הכותרת. גדול יותר טוב השנה, עם גופנים מודגשים בשילוב אנימציות מלוטשות הופכים פופולריים יותר. משתמשים מבלים פחות זמן באתרים בימינו, וכ 46% מהם יעזבו אם הדף ‘חסר הודעה’.

כאן עוזרת כותרת ענקית וגם כותרת צבעונית. במחקר נמצא כי צבעים מגדילים את הכרת האתר ב- 80%. אנו ממליצים על כיתוב מסיבי בסאנס סריף על רקע נקי וצבעוני.

אז כדי לעסוק באמת את הקהל שלכם, עליכם לקחת אותם לטיול (מהנה!) ולספר סיפורים עם תוכן בלתי נשכח. אנימציות המופעלות על-ידי מגילה הן מספרי סיפורים מעולים, אך אל’t מסבך את הפריסה יתר על המידה.

זו רק דוגמא, אבל עשו את כל זה, ואנחנו’אתה בטוח שאתה’אני יקצור תגמולים.

לא ממותק ברצינות

פחות זה יותר. קלישאה, כן, אבל זה’זה גם אחד ממגמות העיצוב החמות ביותר של שנת 2019. מותג מים נוצץ זה הפיק אתר מינימליסטי אך מעורר מחשבה..

נוצר ב המרחב, הוא מציג צבעים נועזים מאחורי בקבוקים ברורים (אחד לכל טעם), עם זרימה חזותית ניתנת לסריקה מתחת. כמו כן, הוא כולל את הלוגו בצורת ה- X לכל אורכו, מה שמכריח את הכרת המותג המכריע.

דף הבית של האתר שאינו ממותק ברצינותדף הבית הפשוט והצבעוני הזה באמת מושך את תשומת הלב.

ב- WBE אנו אומרים שחררו את המינימלי הפנימי שלכם. על ידי הסרת מה שמכנים מעצבים ‘מאמץ קוגניטיבי’ כלומר עיצובים מורכבים של משתמשים, אתם מקלים על הקהל שלכם את החיים. העמוד נטען במהירות רבה יותר, מה שמקטין את שיעורי הכניסה (אורחים שעוזבים מהדף הראשון), והוא מתמקד במותג שלך’מטרתו.

ואיך? השתמש במרחב לבן עם ערכות צבע פשוטות אך מנוגדות, התמקד בפרטים קטנים, כמו וריאציות לוגו, והשתמש בכותרות המתארות בבירור כל עמוד..

קוד הצעת המרחבהשתמש בקוד הצעה "WBE" בקופה לקבלת הנחה של 10%

קבל 10% הנחה על כל תוכנית ריבוע
Deen
מוכנים לתת ל Squarespace? יש לנו קוד הצעה בלעדי לקוראים שלנו חסוך לך 10% בעלות של כל תוכנית ריבועית! כדי לממש הנחה זו, פשוט הזן את:
קוד הצעה: “WBE”
בקופה.

לימונדה

כשחברות ביטוח נותנות לך לימונים, הכינו לימונדה. זהו אתר שמשנה משחק. באמצעות שילוב CUI (ממשק משתמש שיח) הוא מספק הצעות מחיר לביטוח בחמש דקות בלבד.

לימונדה היא גם דוגמא מצוינת לאתר אינטרנט מרתק בן עמוד אחד. מפוזרים עם כפתורי פעולה ממוקמים היטב, למשל ‘קבל מחירים והחלף’, זה’זה קל מאוד לניווט. מסתיים עם מאיה, צ’אט בוט.

מאיה מתקשרת איתך ברמה אנושית. יש לה אפילו פרצוף! סוג זה של עיצוב אתרים הוא כה יעיל בגלל האינטראקציה שלו עם המשתמשים, והוא זורם לאמינות. גם המעברים חלקים עם טפסי תשובה המסומנים בבירור.

אוהב את הרעיון? טיפ שימושי הוא לכתוב את סקריפט הצ’אט שלך בקטעים קטנים, ולחזות כל תגובת משתמש אפשרית. ולמד אותו את איות השגיאות הנפוצות ביותר של המשתמשים!

אנחנו אוהבים לימונדה’עיצוב UX ממוקד, מהכותרת הנועזת של ‘תשכח מכל מה שאתה יודע על ביטוח’ לכפתורים הוורודים. ובעוד שבטוטי הצ’אט אינם בשום אופן רעיון חדש, אנו מאמינים שהם’מחדש את הממשק של העתיד, אז צא לעלות על הסיפון.

אתר צ 'אטבוטאחת מאיה’שאלות פשוטות וידידותיות מראות כיצד תוכלו לעצב את הצ’אט שלכם כך שייראו אנושיים יותר.

קרייפטון סחר

אחד לאוהבי הטק. Crypton Trading הוא רכזת עבור cryptocurrencies, תוך שימוש בבינה מלאכותית כדי לחזות מגמות ותקופות קנייה אופטימליות. לא חובב קריפטו? אנו חושבים שהאנימציות המהממות המופעלות באמצעות גלילה ימשיכו לקרוא אותך.

עם כל מגילה, מכתב נחשף ויוצר משפטים בקצב נינוח. נלקחים למסע קריפטו הדרגתי וקורס קורסים. אבל אל’אל תדאג, המפורט, ממשק משתמש שיח (ממשק משתמש) מקל על העיכול של הדברים הטכניים – כמו לימוד שפה חדשה לגמרי.

האם אתה מכיר JavaScript? אז אתה יכול בקלות להנפיש את הדף שלך באמצעות מגילות. אם לא, אז אל’אל תדאג. לרוב בוני אתרים יש המון תכונות אנימציה לבחירה!

עם זאת, הערה מהירה. מחקר שנערך לאחרונה על ידי NNG, חוקרי השוק ב- UX, מצא כי מרבית המשתמשים חוו מהירויות עמוד איטיות בגלל אנימציות גלילה מנוצלות יתר, ומצאו שהמושג הכללי מתסכל כאשר מוגזם. אז, צא קל על הטריגרים, או סכן שהמבקרים שלך יתפנו.

אתר הבית של קרייפטון סחרקריפטון’הודעת הפתיחה האינטראקטיבית היא בעלת השפעה רצינית.

תפוח עץ

כמו פאי תוצרת בית, רשימת אתרי אינטרנט מבריקים יכולה’אני לא הולך בלי אפל. והענקיות החדשניות גדלו השנה.

דיברנו עם גאנש, אדריכל UX בכיר ב- MVF Global, שאמר שהוא אוהב את שלהם “תמונות היפר-ריאליסטיות, סנסציוניות, שצולמו מזוויות מוזרות כדי לקדם את מוצריהן”. הוא גם אמר “זה’זה התאורה הייחודית שבאמת גורמת לאייפונים לקפוץ לאתר שלהם.”

דף האינטרנט של אפלתפוח עץ’תמונת המוצר Xs המדהימה מבחינה חזותית באמת בולטת.

אוקיי, לא כולם יכולים להתחרות בזה. אנחנו מקבלים את זה. אבל עיקרון הליבה נשאר זהה: תמונות באיכות גבוהה למכור. אז תשקעו תמונות (וכסף, כמובן) בתמונות שלכם, ותחשבו מי קונה.

האם אתה רוצה לתת השראה להצעות שימוש? או פשוט ליידע עם תקריב נקי? אחרי הכל, תמונה שווה אלף מילים. וגם (פוטנציאלית) אלף המרות.

לינדרו פדרי

מחפש לבנות את הנוכחות האישית שלך באינטרנט? תיקים לא’אני לא משתפר מליאנדרו פדרטי’אתר מעורר חזותית, נוצר ב- וויקס. הכותרת כוללת סרטון מלא המציג את החברה’כישורי עיצוב. לחיצה אחת ואתה’מחדש הרשים מיד.

כיצד יעילים הסרטונים? הם מעוררים רגש. הרבה יותר מתמונות. לכן אנו ממליצים לנצל את העלאת המהירות באינטרנט ככל שתוכל. אך שמור על תוכן קצר ומתוק, כשההשתקה האוטומטית מופעלת. שם’זה דבר גרוע יותר מרעשי אתר שלא ניתן לעקוב אחריהם, נכון? זה’זה כמו לנסות למצוא זבוב בחדר שלך.

כותרת האתר של לינדרו פדרטיLeandro Pedretti מושך אליו מבקרים עם כותרת וידאו.

של הארי

גברים’חברת התער, הארי’s, ממקסם את הביצועים הניידים עם המראה המגולח שלה. מהלך חכם, בהתחשב בסקר שנערך לאחרונה מצא כי 83% מהקונים ברחבי העולם מתכננים לבצע רכישות סלולריות בעתיד הקרוב.

אם אתה’לבנות מחדש חנות למסחר אלקטרוני, ראשית, וודא שאתה משקיע בנושאים האחרונים המגיבים למכשירים ניידים. לאחר מכן, הציגו את המשתמשים שלכם’ המשימות הנפוצות ביותר בבירור (למשל ‘התחל את המשפט’), הפוך בקלות מבצעים לביטול, ושמור על התפריטים קצרים!

אתר המסחר האלקטרוני שלך אמור להציג גם תמונות מוצרים מקצועיות. זה מגביר את אמון המותג ומציג את המניה שלך ללא חנות לבנים וטיט. זה מה שאנחנו אוהבים בהארי’s, אשר נבנה באמצעות Shopify

אתר הבית הנייד של האריסהארי’s הוא דוגמא עיקרית לנושא נייד נקי ופשוט שנעשה היטב.

אתרי האינטרנט המעוצבים הטובים ביותר: מסקנה

ושם יש לנו את זה. שישה מהאתרים המעוצבים הטובים ביותר של שנת 2019. אז בואו’נסקור את מה שאנחנו אוהבים בדפים הבאים:

  1. לא ממותק ברצינות – מינימליזם נפלא.
  2. לימונדה – ממוקד על ידי משתמש, עם אינטראקציה חדשנית.
  3. קריפטון מסחר – אנימציות גלילה מעולות.
  4. תפוח עץ – תמונות מוצר עוצמתיות.
  5. לינדרו פדריטי – כותרת וידאו.
  6. הארי’s – מיועד למוביילים.

אתה יכול לגרום גם לשלך להראות טוב כל כך, עם מעט מחשבה. ראשית, מכיר את הקהל שלך. צרו אתר שעובד עבורם, וחשבו על אסתטיקה. האם העוקבים שלך חובבי הטכנולוגיה יהנו מהנפשות? או שמא המוצר המודגש שלך אינו זקוק לעזרים חזותיים.

לא משנה מה האתר שלך, אל תשכח מי יקרא, ילחץ וגלול. הישאר מעודכן על מגמות עיצוב, ותוכל לקבל אתר אינטרנט שבאמת גורם לאנשים לחשוב.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me