8 טיפים לעבודה עם מעצב אתרים: הגדר את האתר שלך להצלחה

טיפים לעבודה עם תמונה עם מעצבת אתריםמאמר זה יעזור לכם לקבל את החוויה המהנה והפרודוקטיבית ביותר בעבודה עם מעצב אתרים.


בעוד שבוני אתרים הם דרך מהירה, קלה וזולה לבנות אתר, אנו יודעים שלפעמים אתה צריך משהו עם קצת יותר… va va voom. זה’כאשר השימוש במעצב או סוכנות אתרים באמת שווה את ההשקעה!

יצירת אתר בעצמך יכולה להיות חוויה מהנה ומתגמלת, אך היא גם יכולה להיות זמן רב ותחביב אם אתה’אני זקוק לאתר מורכב. מעצבי אתרים לוקחים את הרעיונות שלך והופכים אותם לאתר אינטרנט מקצועי, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור אנשים ועסקים עם צרכים מתקדמים – ותקציב נדיב..

48% מהאנשים אמרו שעיצוב אתרים הוא הגורם מספר אחד כאשר הם מחליטים על אמינותו של עסק, אז זהו’זה מובן מדוע אנשים כה רבים פונים לעזרה מקצועית בבניית אתרי האינטרנט שלהם.

אבל שימוש במעצב אתרים יכול להביא בעיות משלו – איך אתה יכול להיות בטוח שאתה’אני אשיג את מה שאתה רוצה? האם יש דרך לוודא שהכל מתנהל בצורה חלקה? אתה לא’אני לא רוצה שהאתר שלך ייגמר כמו תספורת גרועה, כשאתה מחייך בכאב כשאתה מבין, מאוחר מדי, שזה’זה לא איך שדמיינת בכלל.

אנחנו’כאן בכדי להרגיע את הפחדים האלה. מאמר זה ייתן לך טיפים מועילים כיצד ליצור קשר חלק עם מעצב האינטרנט שלך ולהעביר את הרעיונות שלך בצורה ברורה, כך ששני הצדדים ילכו הביתה מאושרים.

1

תכנן את הפרויקט שלך

הצעד הראשון צריך להיות לתכנן את הפרויקט שלך מראש. למעשה, לא’לא אומר ‘תכנית’ – אתה צריך הכין תקציר עם כמה רעיונות ברורים לגבי מה שאתה רוצה. גם אם זה’בשלבים המוקדמים, עליך לחשוב על היסודות של מה שאתה צריך באתר שלך, כגון:

 • כמה עמודים אתה צריך
 • אילו תכונות תרצו
 • אם אתה זקוק לפונקציות מסחר אלקטרוני
 • כל שירותים נוספים שתצטרך

חשוב על אילו גופנים, צבעים וסגנונות שאתה אוהב או לא אוהב, ומדוע. חשבו על קהל היעד שלכם, והאם יש לכם כבר מיתוג כלשהו שתרצו להעביר לאתר החדש שלכם. זה’שווה גם להרכיב את הדוגמאות המועדפות עליך על אתרי אינטרנט כדי להראות למעצב שלך מה אתה אוהב.

עיצוב אתרים bigdrop incככל שתוכנית הפרויקט שלך ברורה וספציפית יותר, הצעת המחיר הראשונית שלך תהיה מדויקת יותר ממעצב האינטרנט שלך.

אם גם לך וגם למעצב האינטרנט שלך ברור מה המטרה, זה מקל על צמיחת הרעיון ביחד, ולא בסופו של דבר עם משהו שלא עשית’לא רוצה.

אחרת זה’כמו לצלם צילום טלוויזיה במעגל סגור מטושטש למספרות ולבקש מהם סגנון דומה – הם ניצחו’לא תוכל לעשות עבודה טובה ואף אחד מכם לא יהיה מאושר!

2

מצא את הכימיה

דרך נהדרת להגדיר את עצמך לקראת הצלחה מוקדם היא למצוא את מעצב האינטרנט המתאים לפרויקט שלך. אתה לא’לא רוצה התנגשות של רעיונות יצירתיים, או להצטער על בחירתך בהמשך הדרך.

דון’פשוט בחר את מעצב האינטרנט הזול ביותר שתוכל למצוא, כפי שכנראה ניצח’לא תחסוך לך כסף בטווח הרחוק אם אתה’אתה צריך כל הזמן לבצע שינויים. ערוך את המחקר שלך, קרא על המלצות, הסתכל בדוגמאות של עבודות בעבר ובדוק אם הסוכנות תואמת את הדרישות, הסגנון והאווירה הכללית שלך.!

המלצות היבוסוכנויות לעיצוב אתרים טובות צריכות להציג ביקורות והמלצות מלפנים ומרכז, כמו שעושה היבו בדף הבית שלו.

על ידי היכרות עם מעצב האינטרנט שלך לפני שאתה ניגש אליהם, אתה יכול להרגיש בטוח ביכולתם, כמו גם להראות שאתה מקלט’פשוט בחרתי אותם באקראי.

עיצוב אתר יכול להיות תהליך ממושך, ולכן אתה רוצה שהאתר שלך יהיה בידי מעצב אתרים שאתה נהנה לעבוד איתו. חשוב על זה כמו לבחור שותף עסקי – אתה רוצה מישהו שאתה יכול לסמוך עליו, שתמשיך איתו ומי אתה יכול לשתף איתו באופן גלוי משוב.

3

הפוך את זה לרשמי

טיפ מהיר מהיר: וודאו כי תחתמו על חוזה עם מעצב האינטרנט שלכם. זה יוודא שאתה’אתה שניהם באותו עמוד ומגן על שני הצדדים מפני אי הבנות או בעיות בהמשך הקו. ציין את זה ספציפי והיה ברור במועדי הזמן, הציפיות והפרויקט’מטרות ותוצאות.

החוזה שלך יהיה ייחודי עבורך, הפרויקט שלך וההסכם שלך עם מעצב האינטרנט שלך, אך להלן מספר דברים שאתה יכול להתוות:

 • האם זו עבודה חד-פעמית עבור מעצב האינטרנט שלך, או שתשלם להם אגרה חודשית לתחזוקת האתר בעתיד?
 • יעדי הפרויקט
 • חישובי תקציב
 • תנאי תשלום
 • ציר זמן של הפרויקט
 • Who’זה אחראי למה
 • ניתן לספק – מתאר בדיוק מה אתה’אני אקבל
 • בעלות על תוכן
 • הסכם ביטול

היה מפורט וספציפי ככל שתוכל, ולעבור הכל עם מעצב האינטרנט שלך – ככה, אף אחד לא נשאר עם הפתעות בלתי צפויות – או אפילו לא נעימות – בהמשך.

4

היה ברור, להיות מוכן

כמו בכל שיתופי פעולה גדולים, תקשורת היא המפתח. היה ברור לגבי הרעיונות שלך, העסק שלך, הקהל שלך והמותג שלך. מעצבי אתרים הם אנשי מקצוע ומומחים בתחומם, אך הם’לא אכפת לקוראים!

בדרך כלל, אתה’מלא את הסקר בשלב מוקדם כדי לתת למעצב שלך סקירה כללית על הפרויקט, מכסה את כל מהמותג שלך לקהל היעד שלך ומחוצה לו. עליכם להיכנס לפירוט רב ככל שניתן, ולהקדיש זמן מתאים למילויו.

טופס הצעת מחיר של Bigdrop incלסוכנות לעיצוב אתרים BigDrop Inc טופס מקוון למילוי כאשר ברצונכם לבקש הצעת מחיר.

הדבר החשוב האחר שיש לשים לב הוא שאתה’יהיה לך מסע חלק הרבה יותר אם אתה מכין את העותק שלך מראש. על ידי כתיבת תחילת התוכן שלך, פירוש הדבר שמעצב האינטרנט שלך זכה’עלי להמשיך לבצע שינויים כשאתה מוסיף, מסיר או מחליף תוכן.

5

סמוך על מעצב האינטרנט שלך

האתר שלך הוא כמו התינוק שלך – אתה’אתה מכניס הרבה זמן, כסף, מאמץ ואהבה לצמיחה שלה. זה’זה נפוץ מאוד שאנשים מתקשים להרפות את התינוק שלהם באתר ולאפשר למישהו אחר לקחת את המושכות.

מעצב אינטרנט טכניל- Intechnic מומחים בתחום עיצוב, שיווק, UX ועוד, ומבטיחה תוצאות איכותיות עבור לקוחותיה.

אתה לא’זה לא צריך להיות לגמרי בידיים – זה’הכל על להישאר מעורב בפרויקט, מבלי להיכנס כל חמש דקות ולנסות לעשות את מעצב האינטרנט שלך’העבודה בשבילם.

כמובן, עליכם לתת משוב ולהיות ברורים לגבי מה אתם אוהבים ולא לדון’לא כמו, אבל אתה צריך גם להקשיב למעצב האינטרנט שלך’המלצות ושקול אותן בזהירות. יהיו סיבות טובות לכך’הצענו את זה או את זה, לכן הקפידו להקשיב לפני שתפסקו פסקי דין.

משמעות הדבר היא שאתה יכול לשבת ולהירגע בידיעה שהאתר שלך נמצא בידיים הטובות ביותר, ומעצב האינטרנט שלך יכול לעשות מה שהם’הכי טוב ב. אחרי הכל, הם’להיות המומחים, ובקשה מתמדת לשינויים קלים רק תאט את הפרוייקט שלך.

6

משוך את המשקל שלך

אבל אתה פשוט אמרת לשבת ולהירגע! כן, ובכן, למרות שאתה יכול להרים את רגליך כשמדובר בעיצוב האתר שלך בפועל, שם’זה עדיין המון דברים שאתה יכול להיות מעורב בהם באופן פעיל. חלק גדול מהפרויקט יסתמך על עמידה בלוחות זמנים וכן על מעצב האינטרנט שלך.

הנה כמה מהדברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור למעצב שלך:

 • קבל את העותק בזמן
 • ספק משאבים כמו תמונות או מיתוג הדרושים לפרויקט
 • הקדיש זמן ומאמץ לבחינת עיצובים
 • תן משוב ברור ובונה
 • התנתק מעיצובים בזמן
 • השתתף בבדיקת האתר

יש אנשים שיבקשו פרויקט, ואז ישבו ונחכו למוצר המוגמר. זו לא הדרך להמשיך עם מעצב האינטרנט שלך, או בסופו של דבר עם אתר שאתה אוהב.

אתה יכול’אל תעשה את מעצב האינטרנט שלך’העבודה שלך, אבל אתה’אתה עדיין חלק חשוב מהעבודה. בכך שאתה נוקט בגישה פעילה, חיובית ומושכת ידך’אני אעשה את מעצב האינטרנט שלך’החיים הרבה יותר קלים, ולעודד מערכת יחסים יצרנית. בעיקרון, ביחד אתכם’אני אעשה את הדברים!

ז

דלק את המשוב

אנחנו’קבענו כי איסור על קטיף חנקים – משמעותו ככל שיהיה או לא מכוון -. אבל משוב טוב ומיושן ובונה בהחלט מעודד. זה’זה כרטיס הזהב לשיתוף פעולה, ויש להשתמש בו בכל מחיר!

הרבה אנשים מתקשים לתת משוב, מחשש שהוא יתקבל בצורה לא טובה, אבל זה יקל על הקשר שלך עם מעצב האינטרנט שלך. אנחנו’חיברנו כמה טיפים לבניית חילופי משוב יפה:

 • אסוף את מחשבותיך – שם’ככל הנראה, יהיה לך סקיצות, מודלים ועיצובים מרובים שתוכל להסתכל עליהם לאורך כל התהליך, אך וודא שהמשוב שלך לא יהיה’לא מפוזר. אם אתה’אם אתה שולח דוא”ל אחד אחר השני עם שינויים חדשים, מעצב האינטרנט שלך ירגיש דבוק ולא יוכל ליצור תמונה ברורה של מה שאתה באמת רוצה. שב ואסף את מחשבותיך למפגש משוב אחד בכל שלב.
 • שמור את זה בונה – חשוב למה אתה לא’לא כמו הצבע הזה או הגופן הזה; דון’פשוט אומר שאתה שונא את זה. אתה לא’אני לא רוצה לפטר את מעצב האינטרנט שלך’העבודה שלך, אז תמיד חשוב על הסיבות שמאחורי הבחירות שלך והקשיב גם למה שיש להם לומר.
 • תגיד מה שאתה אוהב – משוב חיובי מועיל בדיוק כמו משוב בונה! זה’אני אגיד למעצב האינטרנט שלך מתי הם’אתה נמצא בדרך הנכונה ועזור להם לקבל יותר החלטות בקנה אחד עם המותג שלך.
 • שמור את זה ביניכם – זה גדול. שיתוף מודלים או עיצובים עם חברים ובני משפחה יכול להסלים במהירות עד שאתה’נותרה עם המון פידבק ממגוון רחב של אנשים. נסה להימנע מכך. במקום זאת, שתפו עיצובים עם מעטים אמינים ונבחרים שמבינים את ההקשר המלא של מה שאתם’אתה מראה אותם מחדש. ככה אתה מקבל הצעות בונות ומאוזנות ולא בחירה אקראית. שום דבר לא יהרוס את מערכת היחסים שלך עם מעצב האינטרנט שלך מהר יותר מאשר לבצע שינויים על בסיס דודה נורה’לא אוהב את הצבע כחול.

לתת משוב ברור, מאוזן ומחושב כשאתה’אני מתבקש לעשות פלאים להצלחת הפרויקט שלך, וכן ליצור יחסי עבודה חיוביים עם מעצב האינטרנט שלך.

8

בנה מערכת יחסים

אנחנו’הזכרנו את “r” דבר כמה פעמים עכשיו, וזה’זה מכיוון שהוא נמצא בלב האתר שלך’ההצלחה. באופן אידיאלי, אתה רוצה לבנות מערכת יחסים ארוכת טווח עם מעצב האינטרנט שלך, כמו שהם’אתה נמצא במצב הטוב ביותר לדאוג לאתר שלך.

עיצוב היבוהאתר שלך אינו’רק להיום – על ידי בניית קשר טוב עם מעצב אתרים כמו היבו, את’הגהה בעתיד את האתר שלך.

זה’נקבע בדרך כלל בחוזה שלך אם מעצב האינטרנט ימשיך לעדכן את האתר שלך, או אם הוא’אני אהיה לגמרי בידיך ברגע שהאתר נבנה. כך או כך, זה’כדאי לשמור על קשר במקרה שהאתר שלך זקוק לשיפוץ או לכל תשומת לב דחופה.

אם זה’פרויקטים חדשים בעתיד או סתם שמירה על אתר מעודכן, זה לא עושה זאת’לא כואב לחשוב על מעצב האינטרנט שלך כשותף לטווח ארוך ולא כשכיר חד פעמי. בלעדיהם האתר שלך יכול להתארך או אפילו לאבד את הדירוג שלו.

חזור לרעיון להתייחס למעצב האינטרנט שלך כאל שותף עסקי – אתה לא’אני לא צריך לצלצל אותם מדי יום לרכילות, אבל להישאר בקשר ולטפח קשר מקצועי.

טיפים לעבודה עם מעצב אתרים: סיכום

מאמר זה פירט את תחומי הייעוץ העיקריים להבטחת קשר חלק וחיובי עם מעצב האינטרנט שלך, וכן שיתוף עצות כיצד לוודא שמוצר הסיום הוא משהו שאתה’אני אשמח עם.

נכון לעכשיו, אתה מכיר את כל המפתחות העיקריים’עבודות עם מעצב אתרים, כולל:

 • היה ברור במותג, במשוב וביעדים שלך
 • חתמו על חוזה כדי להגן גם עליכם וגם על מעצב האינטרנט שלכם
 • סמוך על מעצב האינטרנט שלך
 • טפסו איפה שתוכלו, אבל זכרו אותם’מחדש המומחים
 • דון’לא לפחד לתת או לקבל משוב

שכירת מעצב אתרים היא בחירה חכמה אם אתה זקוק לאתר מורכב, ויש לך תקציב להתחייב לשירות באיכות גבוהה. זה לא’עליכם להיות מפחידים – על ידי ביצוע העצות שלנו, גם אתם וגם מעצב האינטרנט שלכם תלכו הביתה מאושרים!

טיפים לעבודה עם מעצב אתרים: שאלות נפוצות

מעסיק מעצב אינטרנט מהיר יותר מאשר באמצעות בונה אתרים?

זה תלוי כמה זמן היית לוקח לבנות אתר משלך, אך באופן כללי, לא. אצל בונה אתרים כמו Wix, למשל, אתה יכול להקים אתר אחר הצהריים. מעצבי אתרים משקיעים הרבה זמן ומאמץ בבניית האתר שלך, כך שלרוב זה לוקח בערך 30 יום בממוצע, תלוי בפרויקט שלך וכמה הם עסוקים.

האם אני זקוק לכישורים טכניים כלשהם כדי לעבוד עם מעצב אתרים?

לא! ניצחת’אני לא בונה את האתר שלך, אז אתה לא’אני לא צריך לדאוג אם לא תעשה זאת’אין לי כישורים טכניים. עם זאת, עליכם לקבל מושג ברור מאוד מה אתם רוצים, ולהיות מוכנים לתקצב, לתכנן ולענות על המון שאלות כדי להפיק את המרב מהעסקת מעצב אתרים..

האם מעצבי אתרים פשוט יוצרים את האתר שלך יפה?

לא, הם עושים הרבה יותר מזה! הם ניגשים לבניין או לעיצוב מחדש של האתר שלך כדי לייעל אותו לחוויית משתמש, פונקציונליות ואסתטיקה, וחלקם אפילו מטפלים באתר שלך’זה גם SEO!

כמה עולה מעצב אתרים?

זה באמת תלוי בפרויקט שלך! תקבל עלות מראש שתשלם פעם אחת עבור העבודה בפועל בבניית (או עיצוב מחדש) של אתר האינטרנט שלך. ואז, אם מעצב האינטרנט שלך יעדכן את האתר שלך, שם’יהיה גם תשלום חודשי שוטף עבור האחזקה. אתה יכול למצוא פרטים נוספים על כמה האתר שלך צריך לעלות במדריך הסופי שלנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me