התבניות הטובות ביותר לבניית אתרים לכל אתר

התבניות הטובות ביותר לבניית אתרים


אנחנו’ריכזנו רשימה של התבניות החינמיות המהממות ביותר שיש שם, כך שתוכלו לבחור מבין הטובים ביותר!

לנסות לבחור תבנית של בניית אתרים מבין אלפי האפשרויות הזמינות זה כמו לקחת למזנון, ואז נאמר לך שאתה יכול לבחור פריט אחד בלבד לאכול. אלא ששום מזנון לא יכול להתפאר בכמות האפשרויות העצומה שרוב בוני האתרים עושים – Wix בלבד מציעה מעל 500.

זה’קשה להבין איזו תבנית מתאימה ביותר ליעדים הספציפיים שלך. אם אתה’מחדש קריאייטיב, אתה’אני רוצה תבנית המדגישה יפה עבודה חזותית. אם אתה’אתה מחפש למכור באינטרנט, אתה’אני רוצה פריסה עם חנות דיגיטלית קלה לניווט. אם אתה’אתה עסק מקומי, אתה’אני רוצה ליצור חווית משתמש המעודדת לקוחות פוטנציאליים לבקר באופן אישי… הרשימה נמשכת. ואתה לא’אני לא רוצה לבחור בקלילות, מכיוון שכמעט 40% מהמשתמשים יפסיקו לעסוק אם הם חושבים שאתר’הפריסה של זה עלובה.

הצוות שלנו במומחה לבניית אתרים בחן ונחקר את התבניות הטובות ביותר לבניית אתרים, ויצר אתרים המתאימים לכל תחומי העניין השונים שלנו. אז עכשיו, אתה לא’אני צריך להזיע את החלק הקשה – אנחנו’ערכנו דירוג אולטימטיבי של תבניות בניית אתרים בחינם הטובות ביותר, המאורגנות על ידי התעשייה.

הכי מתאים ל: אמנים חזותיים

1. Utica מאת Squarespace

תבניות בונה אתרים הטובות ביותר 1

ערכת הנושא של Utica מ- Squarespace מושלמת עבור יוצרי שרוצים להשוויץ בצילום, יצירות אמנות וכדומה. המסגרת הפשוטה בשחור-לבן והגופנים הנקיים מאפשרים לעבודה שלך לעלות למרכז הבמה, ותוכלו לבחור תמונות ייחודיות שישמשו כקישורים לשאר הפרויקט. זה אומר נקודות לארגון ו סגנון!

אוטיקה’הפריסה הנקייה גם נותנת את עצמה נהדרת “הצוות שלנו” מה שלא יסולא בפז – 52% מהמבקרים אמרו את הדבר הראשון שהם רוצים לראות בחברה’אתר זה הוא שלהם “עלינו” עמוד. הנושא מדגיש צילומי ראש גדולים עם ביוסים אישיים מתחתיו, כך שכל חבר צוות יכול להוסיף נופך אישי.

2. כריסטיאן אדמס מאת Site123

תבניות בונה אתרים הטובות ביותר 2

אתר 123’תבנית כריסטיאן אדמס תעורר השראה בכל קריאייטיב. זה מאפשר לך להתאים אישית תמונת רקע עבור דף הנחיתה שלך, כלומר אתה יכול להרשים את המבקרים בעבודה שלך ממש מההתחלה. ואז, ברגע שהם בהכרח ממשיכים לגלול, הם’אני אמצא תצוגה מקדימה של התיק שלך המאורגן כתמונות ממוזערות המתרחבות בלחיצה אחת. כל המעורבות הזו יכולה לקרות בלי לנווט מעמוד הנחיתה, כך שסביר יותר שיותר מבקרים יראו את העבודה שלך על ידי מבקרים רבים ככל האפשר.

3. קווין מטסויה מאת Squarespace

התבניות הטובות ביותר לבניית אתרים 3

התבנית של קווין מטסויה מ- Squarespace ייחודית בהצגת תמונות נועזות שלה. בדף הנחיתה מוצג סידור מדהים של צילומים בגדלים שונים – שיבוש חזותי שהופך את הסידור הכללי למרגש יותר להסתכל עליו. מכיוון שפוסטים עם תמונות מפיקים 650% מעורבות גבוהה יותר מאשר פוסטים בכל הטקסט, זוהי התבנית המושלמת להפניית תשומת לב לעבודה שאתה’אתה הכי גאה ב.

הכי מתאים ל: עסקים מקומיים ועמותות קהילתיות

4. לרכוש – חלקלק מאת וויבלי

התבניות הטובות ביותר לבניית אתרים 4

כאשר אתה’אתה הולך לאתר עם אווירה מקצועית, זה’עדיין חשוב לעסוק אנשים עם תמונות. התבנית “רכוש – חלק” מ- Weebly מעניקה לך טונות שליטה במספרם ובמיקומם של התמונות באתר שלך. זה’זה נהדר לפתות אנשים להגיע באופן אישי, בין אם אתה’להציג מחדש פריטי תפריט טעימים או פעילויות התרמה עמוסות בפעולה.

5. Barbosa מאת Squarespace

התבניות הטובות ביותר לבניית אתרים 5

המרחב’s תבנית ברבוסה מצווה על תשומת לב עם סגנון פשוט – אידיאלי לארגונים מקומיים קטנים יותר. כאשר משתמשים גולשים דרך דף הנחיתה, תוכלו להשתמש “למד עוד” כפתורים לקישור לחלקים אחרים באתר שלך – למעשה נותנים לאנשים תצוגה מקדימה של שאר התוכן שלך.

ניתן גם לקשר לדפי מדיה חברתית באתר’תפריט הניווט, שפירושו לבדוק את החברה שלכם’חשבון האינסטגרם שלה קל כמו ביקור בדף פנימי.

6. נקה קווים על ידי Weebly

תבניות בונה אתרים הטובות ביותר 6

התבנית של קווים נקיים מ- Weebly משרה באתר שלך כמות אישיות אידיאלית, מבלי להפוך למוחץ. איזון זה מאפשר לארגון שלך להיתקל כשניהם ייחודיים ו מקצועי – משולבת מנצחת בוודאות. סרגל הניווט הממוקד המוגדר כברירת מחדל ישירות מתחת לכותרת האתר מתאר גם נקודות לניקיון וקלות שימוש.

ה “חדשות” בחלק מהתבנית הזו, שבעצם עובד כמו בלוג, יש סרגל צידי מובנה עם “פרופיל מחבר” ו “ארכיון” קטע. לקוראים סקרנים יהיה כל המידע הדרוש להם בכדי ללמוד יותר עליכם!

הכי טוב ל: מוזיקאים

7. Kitui by Squarespace

התבניות הטובות ביותר לבניית אתרים 7

החלק החשוב ביותר בכל אתר אמנותי הוא האמנות עצמה. המרחב’תבנית Kitui מושלמת להתעלות מעל הרעש ולדיבורים על המוזיקה. אתה יכול לבחור להציג את הפרוייקט האחרון שלך בגאווה בעמוד הנחיתה, אז זה’זה הדבר הראשון שהמבקרים רואים.

המרחב’הדגש החזותי של החתימה הוא גם בעיצומו של Kitui. הטקסט המינימלי בתבנית זו מאפשר ליצירה שלך לדבר בעד עצמו.

8. לחץ על Kit מאת Wix

תבנית בוני אתרים הטובה ביותר 8

וויקס’s תבנית Kit Kit מציעה כמעט כל פונקציה שתוכלו לרצות באתר קידום מכירות. הפריסה המאורגנת מציגה את הדיסקוגרפיה, הביוגרפיה, תאריכי הסיור וסרטוני הביצוע שלך בסגנון.

לחץ על ערכת’הדגש השיקי על חזותיים הוא אידיאלי עבור מוזיקאים בפרט, כיוון שציורי האלבום שלך באמת יכולים לזרוח כאן אם אתה רוצה. שם’זו גם אפשרות לכתוב ביוגרפיה קצרה ומלוטשת למראה עם כפתור המקשר לקורות החיים הארוכים והבקשושים שלך – כך שהמעריצים המסורים ביותר שלך יוכלו לעמוד בקצב!

9. DJ Beat מאת Site123

תבניות בונה אתרים הטובות ביותר 9

DJ Beat הוא אתר 123’תבנית המוזיקה הכי מגניבה. אפשרויות הגופן הטריות שלה ומיקומי תמונה פשוטים מתאחדות זו לזו ליצור פשוט ו חווית משתמש אטרקטיבית.

ה “הבא Gig” הדף הוא ייחודי מכיוון שהוא מבליט כל אירוע בודד, במקום לרשום באופן תמידי את כל ההופעות הקרובות שלך. המבקרים יעריכו את הסיכוי לקרוא תיאורים מותאמים לכל הופעה ואתם’אני אוכל לשים את הזרקור למראה הבא שלך.

הכי מתאים ל: מסגרי מילים

10. בדפורד על ידי Squarespace

התבניות הטובות ביותר לבניית אתרים 10

אנחנו’כבר סיקרנו את הקשר הבלתי ניתן להכחשה בין תמונות למעורבות. אם המילים הן אמצעי הבחירה שלכם, אתם עשויים לחשוב שזה משאיר אתכם במקום קשה – אבל ישנן הרבה תבניות המשתמשות במיומנות בתמונות כדי להדגיש את הכתיבה שלך, במקום להכריע בה. תבנית Bedford מ- Squarespace היא אחת מהן.

Bedford כולל אזור באנר אופציונלי בראש כל עמוד, בו תוכלו להעלות תמונה לבחירתכם כדי להפנות תשומת לב לכל התוכן שיימצא תחתיו. אתה יכול להתאים את אזור הבאנר הזה כך שישמש למטרות שונות – לדוגמה, אזור באנר בראש ה- “בלוג” הדף יכול לכלול מצגת שקופיות של פוסטים בבלוג המוצגים.

11. בלוג אישי מאת וויקס

התבניות הטובות ביותר לבניית אתרים 11

דון’לא תן לשם “בלוג אישי” שולל אותך – התבנית הזו מ- Wix די מיוחדת. החלק האהוב עלינו הוא האפשרות להגדיר עדכון של פוסטים בבלוג הסמוכים לשלך “עליי” , כך שמשתמשים יוכלו לשים פנים באופן מיידי לכל התוכן הנהדר שהם’רואה מחדש. מעל זה, אתה יכול להציג פוסט מוצג בראש העמוד כדי לצייר קוראים’ תשומת לב ליצירת המופת האחרונה שלך.

12. המטייל באתר 123

התבניות הטובות ביותר לבניית אתרים 12

כל סופר יודע כמה קשה לארגן סיפורים שונים למקום מסודר אחד למראה. אתר 123’s תבנית המטייל פותרת בעיה זו בצורה נהדרת. תיבות קלות לקריאה – לכל אחת מהן תמונה מוצגת – מציגות את הכותרת, הסיכום ותאריך ההודעה של כל רשומת בלוג. בתחתית כל תיבה נמצא א “קרא עוד” קישור לכניסה המלאה.

פעם אתה’הסתנוור את הקוראים מההגות שלך, זה’נחמד לדעת שהמטייל כולל גם מלוטש ממש “הירשם כמנוי” החלק בו המשתמשים יכולים להזין את הדוא”ל שלהם ולקבל ממך עדכונים בלחיצת כפתור.

הכי מתאים ל: אירועים

13. כרמין מאת Squarespace

התבניות הטובות ביותר לבניית אתרים 13

המרחב’s תבנית Carmine מתנדנדת בצבע רקע מוצק עם טקסט גדול, מה שהופך אותה לאידיאלית לפרסום אירוע צפויים. מידע חשוב כמו תאריכים והמיקום בו זכו’לא אבד על אף אחד, ותמונות המופיעות בזמן הגלילה מונעות מהמתווה להיות משעמם.

קישורים וניווט פשוטים פירושו שאנשים יכולים להירשם לאירוע שלכם בקלות, והמינימליזם של הנושא הזה מרגיש אומנותי ורענן – מושלם לתערוכה יצירתית או לתצוגה אינטלקטואלית..

14. מפגש טכני מאת Site123

התבניות הטובות ביותר לבניית אתרים 14

אתר 123’תבנית מפגש טכני נהדרת להעברת כל המידע שהמשתתפים הפוטנציאליים יצטרכו לדעת על האירוע שלך. מתחת לכותרת העמוד הגדולה נמצא מקום שיכלול את התאריך, השעה ומקום האירוע, כך שהמבקרים יכירו את הדברים החיוניים מייד לאחר שמצאו את דף הנחיתה שלכם..

באמצעות Tech Meetup, אתה יכול לכלול גם עמוד שנקרא “מתי & איפה?” עם מפה לאירוע שלך’המיקום של. אתה יכול אפילו להוסיף בצורה פשוטה “לבדוק” למשתמשים לרכוש כרטיסים דרך.

15. ועידה עסקית מאת וויקס

תבניות בונה אתרים הטובות ביותר 15

תבנית הוועידה העסקית מבית Wix מעולה לארגון אירוע מקצועי. על ידי שמירה על פתיחת דף הנחיתה שלך, אתה יכול להדגיש פעולה חשובה אחת בראש הדף – זו הפונקציה ש- “קנה כרטיסים” הכפתור משמש בהדגמה.

התכונה המועדפת עלינו בוועידה העסקית היא האפשרות לכלול גלריה של צילומי ראש רמקולים, שכל אחד מהם חושף ביוגרפיה כשאתה מרחף עם העכבר. נגיעות אינטראקטיביות כאלו גורמות כיף לחפש מידע נוסף!

התבניות הטובות ביותר לבניית אתרים: סיכום

איפשהו מבין אלפי תבניות של בניית אתרים התלויות ברחבי האינטרנט נמצא הפריסה המושלמת לאתר שלך. אנחנו’חילקנו כמה שיותר תבניות כדי ליצור רשימה זו של חמש עשרה המועדפים שלנו, כך שיש לכם מקום סלקטיבי יותר להתחיל לחפש. לסיכום מחדש, אלה תבניות לבניית אתרים המועדפות עלינו עבור:

 1. אמנים חזותיים: אוטיקה, כריסטיאן אדמס, קווין מטסויה
 2. עסקים מקומיים ועמותות קהילתיות: לרכוש – סליק, ברבוסה, קווים נקיים
 3. מוזיקאים: קיטוי, ערכת עיתונות, DJ ביט
 4. מסגרי מילים: בדפורד, בלוג אישי, המטייל
 5. אירועים: כרמין, מפגש טכני, כנס עסקי

בראש ובראשונה, התבניות הטובות ביותר לבניית אתרים ידגישו את התוכן שאתה מביא לאתר שלך – מכיוון שהוא שלך אתר! טיפ מהיר אחד: ריבוע המרחב יצא בראש המחקר שלנו לעיצוב הטוב ביותר, כך שאם אתה עדיין מקלט’לא מצאתי את ההתאמה המושלמת שלך, זה’זה מקום טוב להתחיל בו!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map