מעצב אתרים לעומת מפתח אתרים: האם אתה יודע את ההבדל?

מה ההבדלים בין מעצב אתרים למפתח אינטרנט? ובאילו מהן עליכם להשתמש?


זה’זה קל לערבב מעצבי אתרים ומפתחים. שניהם עוזרים בבניית אתרים, אך הם כן’מעורבים בתחומים שונים מאוד.

מעצב אתרים לעומת מפתח אתרים: סקירה מהירה

מפתחים בונים אתר’מבנה הליבה באמצעות שפות קידוד, בעוד שמעצבים יצירתיים יותר ויזואליים וממוקדים על ידי משתמשים. מפתחים משתמשים בידע התכנות שלהם כדי להפיח חיים במעצב’חזון יצירתי. חשוב על מפתחים כעובדי בניין, ועל מעצבי אתרים כאדריכלים – שניהם מערכות מיומנות הכרחיות, אך שונות.

אנחנו’נצלול לפרטים בהמשך איפה אנחנו’אני אסביר את הזנים של מעצבי אתרים ומפתחי אתרים שיכולים להיות לך, אז אתה’יהיה לי את כל המידע הדרוש לך בכדי לבחור באפשרות המתאימה לאתר שלך.

מה זה מעצב אתרים?

מעצב אתרים גורם לאתר שלך להיראות טוב. הם מתמקדים בסגנון ובתחושה הכללית של הדף, תוך שימוש בתוכנות כמו פוטושופ להתאמה אישית של האתר’אלמנטים חזותיים. הם גם משתמשים בקוד כמו HTML ו- CSS (גיליונות סגנון מדורגים) כדי ליצור את העיצובים שלהם.

אבל רגע – שם’זה יותר. מעצבי אתרים בדרך כלל יש התמחות, אשר אנו’אני אקפוץ עכשיו.

מעצב חווית משתמש (UX)

מעצב אתרים ב- UX’העבודה היא לשמור על המבקרים מכור. הם יודעים בדיוק כיצד ליצור אתר שהקהל הספציפי שלך ייהנה מכיוון שהם’ביצענו מחקר מעמיק על המשתמשים’ דמוגרפיה וצרכי ​​אתר, שלא לדבר על טונות של בדיקות אב-טיפוס וארגון מחדש של אתרים.

רק חשוב, אם אנשים נהנים להשתמש באתר שלך, הם’יש סיכוי גבוה יותר לבקר מחדש או להמליץ ​​עליו. אז אתה כבר יכול לראות איך זה יכול לעזור לגדול את הקהילה המקוונת שלך. לקבלת השראה, עיין בדוגמאות ה- UX המצוינות הללו.

מעצב ממשק משתמש (UI)

מעצב אינטרנט ממשק משתמש מסייע בשיפור האופן שבו משתמשים מתקשרים עם אלמנטים, או הממשק, באתר האינטרנט שלך. הדבר נעשה על ידי תרגום רעיונות וערכים מורכבים למותג לאתר אינטרנט זה’זה מהנה וקל לניווט.

במה זה שונה ל- UX? זה’זה עדין, באמת. UX כולל מחקר לבניית בסיס איתן לחוויית משתמש חיובית ממשק המשתמש מתמקד באסתטיקה (המראה והתחושה) של האתר בפועל.

מעצבת חזותית

מעצב חזותי הוא תערובת של UX וגם ממשק משתמש. זה’זה תפקידם לא רק לשפר את מסע המשתמשים תוך שימוש בכישורי היצירה והקידוד שלהם, אלא לפתור בעיות עיצוב. הם גם עוזרים בהמשגה של מותג’סגנון או טון קול ייחודי.

במהות, הם’מחדש את כל המקצועות בתחום עיצוב אתרים והתפקידים הספציפיים שלהם יכולים להשתנות מאוד תלוי מה שאתה רוצה.

מה זה מפתח אתרים?

חלק ממפתח אינטרנט’תפקידו לבנות את מעצב האינטרנט’הרעיון. כמו שאמרנו קודם, מפתחי אתרים דומים לאלו שבונים, ומעצבי אתרים אוהבים את אנשי החזון. מפתח בדרך כלל מתמחה בעיצוב אפליקציות לאתרים – מעצב אתרים מתמקד יותר במה שהמשתמש יהנה לעשות.

איך היחסים בין מפתחים למעצבים עובדים? מפתח אתרים בונה אתר’המסגרת באמצעות תוכנות כמו Javascript ו- JQuery, שמטרתה ליצור אתר הפועל בצורה חלקה, אשר מעצבי אתרים ואז מוזגים עליהם את מיצי היצירה שלהם. כמו מעצבים, ישנם תפקידים ספציפיים למפתחי אתרים, אותם אנו’אדגיש למטה.

מפתח אחורי

הצד האחורי הוא המקום בו האתר נמצא’מבנה הליבה של זה תוכנן. מפתחים אלה מומחים בתכנות ושימוש בשפות תוכנה מורכבות כמו Java, SQL ו- C #. העבודה שהם עושים לא נראית על ידי משתמשים מכיוון שהיא כרוכה בקידוד בשרתי האינטרנט ובסיסי הנתונים ולא בדפדפן (שלא כמו מפתחי חזית, אותם אתה’בקרוב אגלה זאת).

בקיצור, תפקידם ליצור אתרים הגיוניים ופונקציונליים, באמצעות תוכניות שונות. הם גם מבלים זמן רב בבדיקה ותיקון באגים.

מפתח קדמי

זה נקרא גם פיתוח בצד הלקוח. זה’זה קשור יותר לעיצוב אתרים מאשר לפיתוח back-end מכיוון שהוא כרוך בשימוש ב- HTML, CSS ו- JavaScript כדי ליצור דברים שהמשתמש יכול לראות, כמו טפסים של לידים לקוח..

לסיכום, כמו מפתח אחורי, למפתחים את הקצה הקדמי יש כישורי קידוד אך הם בונים מסגרות שהמשתמש יכול למעשה ליצור איתם קשר..

מפתח ערימה מלאה

מפתח ערימה מלאה עובד על פני שכבות שונות – או ערימות – כולל גם הקצה הקדמי וגם האחורי. זוהי למעשה החבילה המלאה בכל הקשור לפיתוח אתרים, מכיוון שהם מומחים בכל התחומים.

האם אתה זקוק למעצב אתרים או למפתח אתרים?

כעת אתה יודע את ההבדלים בין מעצב למפתח. זה דברים שחשוב לדעת כי הידיעה מתי להעסיק כל אחד מהם תקל על חיי האתר שלך. לקבלת סקירה מהירה לגבי בחירת כל אחת מהן, עיין בטבלה שלנו בהמשך.

פרויקט מי אתה צריך?תכנן פריסת דף בית חדשה

בנה טופס יצירת קשר חדש

צור אפליקציה לנייד

המשג את מיתוג האתר החדש

תקן בעיות בשרת / אירוח

ערוך תמונות וסרטונים

מעצב אינטרנט
מפתח אינטרנט
מפתח אינטרנט
מעצב אינטרנט
מפתח אינטרנט
מעצב אינטרנט

כמה עולה מעצב אתרים לעומת מפתח אתרים?

מעצב אתרים עצמאי עולה בדרך כלל בין 10- $ 50 $ לשעה, ואילו שכירת מפתח פרילנסר בדרך כלל עולה 30- $ 65 $ לשעה. סוכנות לעיצוב אתרים בגודל בינוני (המספקת את שני הצדדים של בניית אתרים) תעלה בין $ 65- $ 100 p / h עבור אתר בסיסי..

בסכום חד פעמי, אתה’כנראה שאתה מסתכל סביב סך של 6,000 דולר עבור עיצוב אתר אם אתה משתמש במפתחים וגם במעצבים.

מתי אתה צריך מעצב אתרים ומפתח אתרים?

כפי שאנו’הזכרנו, זה לא’תמיד צריך להיות כזה או אחר. לדוגמה, בניית אתר מאפס מחייבת גם מפתח וגם מעצב. אחרי הכל, עבודת צוות הופכת את האתר לחלום.

שימוש בסוכנות לעיצוב אתרים יכול להועיל באמת אם, כמו רוב האנשים, לא’לא יהיה לי זמן ליצור דפי אתר תוך כדי ג’אגלינג חשבוניות ודוא”ל לקוחות. לחלופין, אם אתה זקוק לאתר אינטרנט עם פונקציונליות מתקדמת, סוכנות מלאה במומחים היא פיתרון נהדר.

מעצב אתרים לעומת מפתח אתרים: סיכום

כעת עליך להיות בעל ידע מפותח יותר בעיצוב אתרים, אך תן’פשוט נסכם במהירות את מה שאנחנו’למדנו.

ההבדל בין מפתח אתרים למעצב אתרים גדול מכפי שאתה חושב. מעצב אתרים מביא מותג’הרעיון שלו למציאות על המסך, ויודע בדיוק ממה ייהנה הקהל הספציפי. מפתח אתרים בונה את האתר’מבנה הליבה שלה, תוך שימוש בשפות קידוד לבניית אתרים לוגיים, פרוגרמטיים.

עם זאת, ממש כמו חרדל וקטשופ על נקניקייה, לפעמים אתה זקוק לשניהם כדי לקבל את החוויה הטובה ביותר. כשאתה בונה אתר יש מאין, אתה זקוק למפתח אתרים שיבנה את הבסיס, ומעצבי אתרים בכדי לגרום לו להראות ולהרגיש כמו שאתה, וחשוב מכך – המשתמשים שלך רוצים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me