Par mums

Sveiki, paldies, ka apmeklējāt mūsu vietni! Jūs’re, iespējams, domājām, kas mēs esam un ko mēs darām – tāpēc sēdiet, mēs’es tev visu pastāstīšu.


Mūsu misija

Tiešsaistē ir mitināti gandrīz 2 miljardi vietņu, bet tikai aptuveni 10% no tām darbojas. Mūsu misija ir palīdzēt cilvēkiem izveidot vietnes un gūt panākumus tajā.

Vienalga’Mēs esam tiešsaistes portfelis, e-komercijas veikals vai iemīļots emuārs’Atkal šeit, lai jūs tiešsaistē ‘kāju augšup’.

2018. gadā mūsu vietnē ieradās vairāk nekā 4,5 miljoni cilvēku, lai meklētu palīdzību, padomus un ieteikumus. Mēs vēlamies palielināt šo skaitu un palīdzēt vēl miljoniem.

Kā mēs jums varam palīdzēt??

Mēs apzināmies, ka tagad ir desmitiem, ja pat ne simtiem risinājumu, kā izveidot, noformēt un mitināt vietni.

wbe-team-photo-1Šeit mēs esam profesionāliwbe-team-photo-not-not-nopietniLūk, mēs esam mūsu “parastie” paši

Mēs pārdzīvojam šo troksni, daloties pieredzē, pētījumos un lietotāju atziņās, lai jūs varētu izvēlēties sev labāko variantu.

Daudzu, daudzu stundu laikā tiek pētīts, rakstīts, pārbaudīts, divreiz pārbaudīts un trīsreiz pārbaudīts katrs raksts, ko mēs rakstām, lai pārliecinātos par tā raksturu’ir precīza un noderīga.

Jūs varat izlasīt mūsu padziļinātos pārskatus un ceļvežus, kā arī skatīt mūsu īsās salīdzināšanas diagrammas’steidzieties vai piedalieties mūsu viktorīnā, lai iegūtu personalizētu ieteikumu.

Mūsu stāsts

Tīmekļa vietņu veidotāju ekspertu (WBE) nodibināja dinamiskais Džeremija Vona un Konnija Vona duets. Sākot savu biznesu, viņi izmantoja un pārskatīja vietņu veidotājus un nolēma dalīties pieredzē tiešsaistē – veidojot lielu un lojālu sekošanas procesu.

Dažu gadu laikā strauji virzoties uz priekšu un tūkstošiem veiksmīgi izveidotu vietņu vēlāk, vietņu veidotāju tirgus ir pārveidojies – tāpat kā WBE.

2017. gadā WBE iegādājās MVF – vadošais mārketinga un tehnoloģiju uzņēmums -, lai tas varētu turpināt augt, piedāvāt patiesus ekspertu ieteikumus un palīdzēt vēl lielākam skaitam cilvēku nokļūt tiešsaistē. Džeremijs sacīja:

Tur’Man nav prātā šaubu, ka viņi’tie ir ideāli cilvēki, lai izvirzītu WBE uz nākamo līmeni un pārsniegtu noderīgo resursu, kuru mēs paredzējām pirms visiem šiem gadiem.

Mūsu komanda

Kas mūs padara par ekspertiem? Mūsu komanda, protams! WBE tagad veido izstrādātāji, dizaineri, programmatūras inženieri, UX eksperti, SEO guru, tirgotāji, pētnieki un citi.

Mēs’re diezgan jaukts bariņš. Dažiem no mums ir gadu pieredze vietņu veidošanā, savukārt daži no mums tajā ir jauni. Tā’Šis pieredzes un prasmju sajaukums padara WBE unikālu un padara mūsu saturu tik pamatīgu, atbilstošu un objektīvu.

Apskatiet zemāk redzamos mūsu autoru profilus, lai uzzinātu vairāk par mūsu individuālajiem komandas biedriem, viņu stāstiem un kompetenci.

Mūsu padziļinātie pētījumi

Tas mūs īsti atšķir no citām vietnēm. Kad mēs sakām, ka piedāvājam objektīvus padomus, tas ir, kur mēs to varam pierādīt.

Mums ir pētniecības grupa, kas testē produktus, aptaujā lietotājus un liek cilvēkiem, tāpat kā jūs, izmēģināt arī tos. Mūsu plašā lietotāju pārbaude ar reāliem cilvēkiem nodrošina visa mūsu satura bāzi.

Mēs don’t slēpt lietas. Neviens produkts nav 100% ideāls – mēs’Ļaujiet jums uzzināt negatīvos un pozitīvos, lai jūs varētu izdarīt visinformētāko izvēli.

Un, runājot par pētniecību, mūsu darbs nekad netiek veikts. Tiešsaistes pasaule strauji mainās, un atjauninājumi tiek veikti katru mēnesi. Mēs’pastāvīgi pārbaudām un atkārtoti pārbaudām, lai pārliecinātos, ka mūsu saturs vienmēr ir atjaunināts.

Šeit varat uzzināt vairāk par to, kā mēs veicam pētījumu par vietņu veidotājiem. Vai arī, ja jūs’ja jūs interesē tiešsaistes veikala izveidošana, pārbaudiet, kā mēs šeit analizējam e-komercijas platformas.

Mēs’atkal runāju ar tevi…

Mums ir tūkstošiem apmeklētāju, tāpat kā jūs, katru dienu apmeklējot mūsu vietni. Tas’Tāpēc mēs izmantojam iespēju klausīties un mācīties no jums.

Jūs varat komentēt jebkuru no mūsu rakstiem – uzdot mums dažus jautājumus vai izaicināt mūs – un mēs’Vienmēr ņemšu laiku, lai lasītu un atbildētu.

Bieži vien jūs varat redzēt nelielu uznirstošo logu ar jautājumu. Tas’Mēs cenšamies uzzināt vairāk par to, ko jūs un mūsu lietotāji vēlaties no mums. Mēs’pamatojoties uz šīm atsauksmēm, mēs esam veikuši daudzas izmaiņas vietnē – tāpēc paldies!!

Kā mēs’atkārtoti finansēts

WBE finansē novirzīšanas trafiks. Piemēram, ja jūs lasāt mūsu Wix pārskatu, tad mēs parakstāmies uz kādu no tā apmaksātajiem plāniem’Jūs saņemsit nelielu komisiju.

Fakts, ka vairums vietņu veidotāju un e-komercijas platformu piedāvā bezmaksas izmēģinājumus vai naudas atdošanas periodus, nozīmē, ka tikai jūs’atkal priecīgi, mēs don’t iegūt centu.

Tas nozīmē, ka tā’Mūsu interesēs ir sniegt jums skaidrus, aktuālus, reālistiskus un objektīvus padomus un ieteikumus.

Varat apskatīt mūsu informācijas atklāšanu, lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā mēs nopelnām naudu.

Un tas’s mums!

Paldies, ka veltījāt laiku mūsu iepazīšanai. Mēs ceram, ka viss, ko darām, būs pēc iespējas caurspīdīgāks, taču, ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar The WBE Team

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map