Чи потрібна ліцензія бізнесу на продаж в Інтернеті?

Ви запитали, ми відповіли

Створення нового бізнесу в Інтернеті – час захоплюючий, але думка про отримання потрібних ліцензій може швидко зменшити ваше підприємницьке ставлення.


Але закопувати голову в пісок – це найгірше, що ти можеш зробити. На щастя, якщо ви’Ви приземлилися на цій сторінці, ви це знаєте – і ви’бути активними щодо того, щоб залишатися правою стороною закону.

У цій посаді ми’Ми поговоримо про основні типи ліцензій, які ви надаєте’Можливо, вам знадобиться інтернет-бізнес, що базується в США, де ви можете отримати їх, як довго вони тривають і скільки вони коштують’Ви, швидше за все, коштувати.

Незважаючи на наших батьків’ надії та мрії, ми’не юристи! Тому ця стаття не має на меті слугувати остаточною юридичною порадою. Будь ласка, зверніться до державних джерел, з якими ми пов’язані, або зверніться за професійною юридичною консультацією, якщо ви не впевнені.

Види ділових ліцензій та дозволів

Ділових ліцензій там багато, але ми’Зосередимось на цих трьох:

 1. Державні (або ‘загальний’) ліцензії на бізнес
 2. Федеральні ліцензії та дозволи
 3. Ведення бізнесу як назва (DBA)

Це’s, тому що поряд з a ліцензія на податок з продажу, це три типи ліцензії, яку ви надаєте’Ви, швидше за все, зіткнетесь, коли вивчите, що вам потрібно для вашого інтернет-бізнесу.

Які ліцензії вам потрібні?

Якщо ви’заробляючи гроші в бізнесі – в Інтернеті чи офлайн – вам майже напевно знадобиться хоча б один вид ліцензії. Скільки та який вид залежить від вашої галузі, розміру бізнесу та місця розташування бізнесу (серед нас, ми)’шкода сказати, багато інших змінних).

Державні випуски ‘загальний’ ліцензії на бізнес

Як і у багатьох випадках у США, правила щодо ліцензування бізнесу змінюються від штату до штату (або в цьому випадку навіть від округу до округу). Це дуже важко запропонувати загальний коментар щодо того, потрібна вам чи ні ліцензія на бізнес.

Навіть адміністрація малого бізнесу США може запропонувати лише це досить надумане твердження:

‘ви’Вам доведеться дослідити власні правила, округи та місто. Галузеві вимоги часто залежать від держави. Відвідайте свою державу’веб-сайт, щоб дізнатися, які дозволи та ліцензії вам потрібні.’

Щоб знайти правила вашого міста (і пам’ятайте, що це має бути там, де знаходиться ваш бізнес – навіть якщо це просто означає, звідки ви ним керуєте), тоді перегляньте правила у вашій державі, натиснувши відповідне посилання нижче:

Навіть якщо ви не’Вам не потрібна стандартна ліцензія на бізнес, щоб відкрити ваш бізнес (що в більшості штатів ви робите), швидше за все, ви один раз потрапите на певний дохід чи кількість працівників. У більшості випадків ми’я скажу це’s трохи адміністратора, що’s варто робити з самого початку, тим більше, що ліцензований бізнес також може вимагати відрахування податків.

Це’Важливо також пам’ятати, що якщо у вашому місті потрібно мати ліцензію на діло, це також буде випадком, якщо ваш бізнес працює поза вашим будинком. Однак за умови, що ти не є’t приймаючи вантажі поставки або зберігаючи інвентар, робота з дому повинна значно полегшити процес отримання ліцензії.

Добре знати: Дозвіл на окупацію додому – також річ у більшості штатів. Хоча це, як правило, лише для консультантів та фрілансерів’s варто перевірити, чи ви’Вам знадобиться, відправившись до своєї держави’s веб-сайт. Інформація зазвичай знаходиться в розділі під назвою ‘зонування’ або ‘малий бізнес’.

Федеральні ліцензії на бізнес

Хоча на більшість питань, пов’язаних з ліцензіями бізнесу, ви відповідаєте державно, якщо ваша галузь регулюється федеральним шляхом, ви’Також потрібно подати заявку на отримання федеральної ліцензії у відповідному керівному органі.

На веб-сайті Адміністрації малого бізнесу США (SBA) можна перевірити, чи це стосується вашої галузі, чи знайти правильне агентство, що видає заявку, для подання заявки.

Ведення бізнесу як назва (DBA)

Більшість підприємств потребуватимуть їх штату для отримання ліцензії Doing Business As name (DBA), крім вас’торгуйте під власним іменем без будь-яких поправок.

Під цим ми маємо на увазі торгове найменування ‘Джон До’ було б добре без DBA (якщо це’s ваше ім’я), але ‘Джон До’s Веб-дизайн’, або все, що взагалі не включає ваше ім’я, знадобиться.

DBA – це зручна річ, яку можна легко отримати. Навіть якщо ти’Ви працюєте лише з невеликою бічною суєтою, радимо вам її отримати. Це перешкоджає використанню назви вашої компанії ким-небудь іншим у вашій державі, допомагає захистити вас від шахрайства та означає, що ви можете відкрити банківський рахунок у бізнесі.

Якщо ви хочете захистити своє ім’я по всій країні, ви’Натомість вам потрібно буде знайти товарний знак. Це передбачає трохи більше оформлення документів, але для електронної комерції це цілком може бути варто зробити; ви можете бути єдиною людиною, яка продає під назвою ‘Лілія’s Свічки’ в Техасі, але це виграло’не допоможу вам, якщо є’s інший ‘Лілія’s Свічки’ в Каліфорнії, що’s змагаються за те саме перше місце в Google!

Якщо у вас є торгова марка, DBA повинен мати потребу лише в тому випадку, якщо ви хочете використовувати інше торгове ім’я, ніж те, що ви торговою маркою. Знову ж, ця голка’не будьте дико різними, тому добре подумайте, чи це так’s щось ти’Вам потрібно; Наприклад, Ford – торгове найменування Ford Motor Co., тому компанії потрібна DBA, щоб торгувати так само ‘Ford’.

Як отримати ліцензію на бізнес?

Коли і де потрібно подати заявку на отримання ліцензії на бізнес

Як ми’Згадане вище, ми рекомендуємо подати заявку на отримання ліцензії на бізнес з самого початку, навіть якщо ваша держава не робить цього’t вимагати, щоб він у вас був поточним порогом доходу.

Як ви отримаєте загальну ліцензію на бізнес або DBA, це – несподіванка, – залежить від вашого штату. Для більшості міст це’s випадок поїхати у вашу ратушу, щоб заповнити деякі документи. У деяких штатах ви можете завантажити це, заповнити його, а потім залишити його особисто. Навіть якщо ваш бізнес лише в Інтернеті, ви’майже обов’язково доведеться щось робити особисто, чи це’s просто скинути форми або взяти відбитки пальців теж.

Якщо ваша галузь регулюється федеральним шляхом (якщо ви продаєте алкоголь, наприклад), ви’Потрібно також звернутися до відповідного органу, що видає ліцензію, для отримання ліцензії. SBA корисно окреслив, який орган, який видає вас’Вам потрібно буде зв’язатися у кожному конкретному випадку.

Яка інформація мені потрібна?

Подаючи заявку на отримання ділової ліцензії, ви повинні спочатку мати кілька речей:

 • Ваш бізнес’ правова структура – напр. єдиний власник або корпорація з обмеженою відповідальністю
 • Ваш бізнес’ діяльності. Підготуйте це докладно і будьте готові відповідати на запитання
 • Ліцензія на податок з продажу, яку ви можете отримати від свого державного агентства

Якщо вам потрібна федеральна ліцензія або дозвіл, отримайте це в порядку, перш ніж подавати заявку на будь-який державний рівень.

Скільки коштує ліцензія на бізнес?

Вартість ліцензії, що видається державою

Державна ліцензія на бізнес зазвичай коштуватиме приблизно від 50 до 400 доларів. Деякі мають додаткову плату за обробку в розмірі близько 25 доларів.

Ділові ліцензії поновлюються щорічно, і зазвичай закінчуються в кінці фінансового року (30 вересня). Хоча отримання ділової ліцензії може доставити біль, поновлення її має бути досить простим; зазвичай це можна зробити по телефону, особисто або поштою.

Вартість DBA

Вартість DBA варіюється від штату до штату і навіть округу до округу. Вони можуть коштувати від 10 до 50 доларів, хоча більшість припадає на 20–25 доларів.

Не забудьте відновити свою DBA; більшість закінчується через три-п’ять років.

Що станеться, якщо ви продаєте в Інтернеті без ліцензії бізнесу?

Якщо ви працюєте без ділової ліцензії, коли у вас вона має бути, ваш бізнес буде працювати нелегально. Це призводить до досить серйозних наслідків, ступінь яких залежить від законодавства держави та розміру та характеру вашого бізнесу.

Штраф за відсутність ділової ліцензії може включати:

 • Вимушений припинити продаж в Інтернеті. Це може бути лише до моменту отримання ліцензії, або може існувати обов’язковий випробувальний термін, який слід чекати.
 • Отримання штрафу. Залежно від розміру бізнесу, це може бути лише місцева влада, ваш штат чи федеральний рівень.
 • Потенційні позови. У потерпілого клієнта може виникнути позов про позов до вас за шахрайство, якщо ви цього не зробите’не мати належного ліцензування.

В основному, це’s не варто ризикувати!

Висновок

Ми’d, як правило, люблять робити чіткий висновок на даний момент, але справа в тому, що ліцензування бізнесу – це складна тема; ви’буду майже напевно потрібна ліцензія на податок з продажу, мабуть потрібна ділова ліцензія, може потрібна DBA або торгова марка та може також потрібна федеральна ліцензія.

Якщо ви’Зрештою, у будь-яких сумнівах, ми настійно рекомендуємо зв’язатися з кимось із вашого державного департаменту – вони’Зазвичай, дуже корисно, і це’s впевнений спосіб переконатися в цьому’ти нічого не пропускаєш. Ви також можете і повинні звертатися за юридичною порадою, якщо ви’Ви не впевнені, особливо якщо ви’починаєш працювати з людьми.

Якщо ви’Ви пройшли процедуру подання заявки на будь-яку з вищезазначених ліцензій. Будь ласка, поділіться своїм досвідом у коментарях нижче, щоб допомогти іншим користувачам у їх поїздці.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map