Чорна п’ятниця та кібер-понеділок 2020 року: як налаштувати свій магазин на успіх

Електронна комерція в чорну п'ятницю


Чорна п’ятниця та Кібер-понеділок – це торгові дні. Якщо ви’ти власник магазину електронної комерції, ти’Я хочу виконати дію.

Минулого року американці витратили рекордних 6,22 мільярдів доларів в Інтернеті лише на Чорну п’ятницю.

Якщо вам’t готуйся до Чорної п’ятниці та Кібер-понеділка, ти’Ви пропустите величезну можливість продажу.

Contents

Посібник для власників електронної комерції в цю Чорну п’ятницю

Це керівництво буде вашим особистий тренер з електронної комерції. До кінця ви:

 • Знайте, що таке Чорна п’ятниця та Кібер понеділок.
 • Зрозумійте, чому вони’Ви дуже важливі для вашого веб-сайту електронної комерції.
 • Мають 9 ключових кроків щоб переконатися, що ваш магазин готовий і максимізований для продажу.

Не робіть нічого, і вас можуть проігнорувати у дві найбільші дати покупок у році.

“Це було б як кричати на увагу на футбольному матчі – ти’знову ще один голос у натовпі, і це’s дуже важко зробити себе почутим.”

Чи готовий ваш магазин Чорна п’ятниця?

Як наближається великий день, ти’Я знайду собі запитання ‘чи готовий мій магазин електронної комерції?’ ‘Чи я даю собі найкращий шанс заробити гроші в Чорну п’ятницю та Кібер-понеділок?

Ми знаємо, що схоже на те, що потрібно багато взяти, але є’s не потрібно поспішати на станції паніки.

Ми’Я покажу вам, як за допомогою трохи ногою ви можете реально підготувати свій магазин до Чорної п’ятниці та Кібер-понеділка.

9 способів підготовки

Заповнення дірок у вашій стратегії продажу «Чорна п’ятниця» та «Кібер понеділок» може здатися загрозливою задачею, але ви можете досягти багато за короткий проміжок часу, особливо якщо скористаєтесь пропозицією допомоги від спеціалістів-розробників веб-сайтів з електронної комерції, таких як Shopify та BigCommerce.

Створюючи веб-сайт, він може відчувати себе діловим партнером. Вони хочуть, щоб ви досягли успіху, тому що чим краще ви зробите, тим кращі вони.

Дон’не хвилюйтесь, якщо ви цього не зробите’Не думаю, що у вас є час, просто виконайте ці 9 кроків, щоб дати вашому сайту найкращі шанси на збільшення продажів у цей святковий сезон.

 1. Оптимізуйте свої продукти для продажу
 2. Застосовуйте правильні знижки, на потрібні товари
 3. Покращити досвід покупок
 4. Зробіть оформлення оформлення замовлення максимально гарним
 5. Використовуйте маркетинг соціальних медіа для залучення трафіку
 6. Надсилайте маркетингові кампанії вищої якості
 7. Сортуйте свій сайт’s зображення
 8. Вирішіть, що робити щодо витрат на доставку
 9. Забезпечити обслуговування клієнтів на відмінних місцях

1. Оптимізуйте свої продукти

7 з 10 покупців не впевнені, що вони’збираєтесь купувати, так що’S вирішальне значення, ви даєте своїм продуктам усі шанси виділитися.

“Штрихування продуктів на ваш сайт і чекання продажу буде схоже на риболовлю без принади!”

Якщо минулого року ви брали участь у «Чорній п’ятниці» та «Кібер-понеділку», перший крок – проаналізувати свої дані про продажі, щоб побачити, що вдалось. Використовуйте інформацію для внесення змін до існуючих макетів продуктів та їх описів.

Плануйте заздалегідь, створивши графік продукту, який визначає, коли продукт надходить у продаж та його ціну. Замість того, щоб грати наздоганяти, ви можете випереджати гру, а потім робити невеликі поправки, а не складати манжету. У розробників веб-сайтів, таких як Shopify, є програми, які допоможуть вам автоматично розміщувати продукти. Нам подобається BigCommerce’s диспетчер знижок (докладніше про це пізніше).

Описи вашої продукції повинні викликати терміновість. Нагадуйте людям, що у них є лише певне вікно, де можна торгувати вигідними пропозиціями, додаючи фрази на зразок:

 • Лише обмежений час
 • Залишився лише один
 • Великим попитом
 • Невдовзі продається

Додайте спеціальні згадки до Чорної п’ятниці та Кібер-понеділка в описах продуктів підписати свою релевантність покупцеві.

Якщо ви’перезавантажте продукцію будь-яких відомих брендів, переконайтеся, що торгові марки знаходяться на чільному місці – це не так’t просто покращить ваш органічний рейтинг (що дорівнює більше трафіку та тим більше продажів), це також додасть довіру до вашого магазину та зробить клієнтів більш шанси стати повторними покупцями.

Ви також можете подумати про те, як запустити пошук за ключовими словами в Google та використовувати Google Trends, щоб знайти ключові слова, пов’язані з Чорною п’ятницею для своїх продуктів. Якщо включити їх до своїх описів, ви можете підвищити рівень SEO (оптимізація пошукових систем) – піднявшись на Google’s рейтинг відповідних термінів, ви’Ви отримаєте більше трафіку в день і, сподіваємось, більше продажів.

Це’s також варто провести швидкий аудит ваших категорій і списків продуктів, щоб переконатися в їх’оновлені. Там’s нічого гіршого, ніж рекламувати продукт, який ви’не в змозі доставити.

2. Застосовуйте правильні знижки, на потрібні товари

Покупці Чорної П’ятниці та Кібер-понеділка – мисливці за торгами.

Будьте готові: ви’Вам потрібно буде зменшити принаймні 20 відсотків від ваших предметів, щоб конкурувати. Ви можете розглянути можливість запропонувати безкоштовний подарунок зі своїми продуктами як невеликий підсолоджувач; веб-розробники на зразок Shopify дозволяють безкоштовно додавати подарункові картки у свій магазин.

Що стосується знижок, то чим креативніше, тим краще.

Багато роздрібних торговців пропонують 20% знижки, але скільки пропонують ‘Знижка 50% для покупців, які вперше потрапляють’, або ‘30% знижка, якщо ви купуєте більше 5 пар взуття’? Відпустіть свою фантазію на повідку!

Як розробити клієнтську сторінку продукту для Вашого магазину електронної комерції: У частині 1 є все необхідне для створення сторінки продукту для вашого веб-сайту електронної комерції..

3. Поліпшити досвід покупок

Все про ваш магазин’Дизайн Чорної П’ятниці та Кібер-понеділка повинен бути спрямований на продаж і перетворення браузерів у покупців.

Чи є широкі можливості для перехресного продажу та продажу? Наприклад, якщо ви’Ви отримали велику знижку на пару взуття, перехресно продаючи цьому покупцеві кілька шкарпеток зниженої ціни, відображаючи їх на одній сторінці товару. Або, щоб продати рекламу, краще рекламуйте кращий варіант взуття. Зробити це легко, якщо ви будуєте категорії продуктів, які природно поєднуються (наприклад, шкарпетки та взуття).

Клієнт повинен приїхати у ваш магазин’s домашню сторінку і не сумнівайтеся, куди йти.

Розгляньте можливість створення чітких сторінок «Чорна п’ятниця» та «Кібер понеділок», щоб чітко вказати, куди потрібно зайти клієнтам, щоб отримати угоди. Зрештою, ви хочете, щоб ваші клієнти потрапляли до ваших товарів зі знижкою якомога менше кліків.

“Уявіть собі, якби ви їхали до парку розваг, і жодних знаків, які б вам сказали, як дістатися, не було. ви’буду губитися і, мабуть, дуже дратуватися, правда?”

Це’s, що б це було, як прийти в магазин електронної комерції та не знати, де є угоди.

Так само, як і описи ваших товарів, весь ваш сайт повинен передавати відчуття актуальності. Ось два кроки, зроблені самі, щоб створити відчуття актуальності за той самий час, як це потрібно, щоб поїсти вечерю:

 • Відображайте знижки чітко на домашній сторінці – це може здатися очевидним, але це’s легко потрапити на сторінки вашого продукту, що ви забудете розібратися у вітрині.
 • Додати банер зворотного відліку – таймер, який переходить на Чорну п’ятницю та Кібер-понеділок, справді може допомогти створити хвилювання. Такі інструменти, як Powr (повністю інтегрована з BigCommerce), можуть допомогти вам зробити це безкоштовно за лічені хвилини.

Ось’s приклад банера зворотного відліку, який ми додали через Shopify:

Підбудьте хвилювання за допомогою банера зворотного відліку, як цей від Shopify

4. Зробіть оформлення замовлення настільки ж хорошим, наскільки це можливо

Ви можете подумати, ‘мій замовлення працює нормально, якщо це не так’t зламаний, навіщо намагатися це виправити?’.

Це було б помилкою.

Покупці Чорної П’ятниці та Кібер-понеділка – це вони’Ви отримали тисячі магазинів, які відвідали, і обмежений час, і тому виграли’не подумайте двічі про те, щоб залишити вас на касі.

“Ваш рахунок схожий на фінальну перешкоду в гонці: це не так’Неважливо, чи ти’Ви очистили всіх інших, якщо ви впадете під час останнього перешкоди’ти не виграєш золото.”

Якщо вдосконалити процес оформлення замовлення, ви можете окупитися в день.

Чи можете ви додати додаткові варіанти оплати, такі як PayPal або Bitcoin? Чим більше рядків до вашої електронної комерції кланяється, тим краще, тому що ви’надаючи своїм клієнтам більше можливостей дати вам свої гроші.

Оскільки 3 з 10 подорожей у США в Інтернеті купують більше ніж один пристрій, зв’язування кошиків з обліковими записами означає, що ваші клієнти це роблять’t втрачають свої замовлення, якщо вони перемикають пристрій, а ви не робите’t ризикуєте втратити майже третину свого доходу.

Це’s безпрограшний!

5. Використовуйте соціальні медіа для залучення трафіку

Проведення кампаній на сайтах соціальних медіа, таких як Pinterest, Facebook, Twitter та Instagram, може стати прекрасним способом отримати очні яблука на вашому веб-сайті електронної комерції; Але це’s недостатньо, щоб просто висувати рекламу там, ви повинні натискати ці додатки потрібним людям.

“Надіслати рекламу ваших старовинних футбольних сорочок людині, яка любить хокей на льоду, було б як спробувати тортнути квадратний кілочок у круглу дірку.”

Слідкуйте за хештегами чорної п’ятниці та кібер понеділка, на які можна подати скарбничку. Використання плагінів соціальних медіа, доступних для розробників веб-сайтів електронної комерції, дозволить вам інтегрувати ваш магазин з Facebook або Twitter.

У нашому досвіді тестування магазинів електронної комерції Facebook є найефективнішим каналом для залучення трафіку на ваш сайт та генерування продажів. Це відображено в статистиці: ставки закупівлі зросли на 42% для компаній з електронної комерції у facebook у Чорну п’ятницю 2016 року.

Щоб забезпечити вашим кампаніям у соціальних мережах найкращі шанси на успіх, виберіть якісне зображення продукту та додайте свій логотип та текстову рекламу ваших угод. Переконайтеся, що ви почнете розповсюджувати рекламу хоча б на кілька днів заздалегідь, щоб створити хвилювання. Залиште це в останню хвилину, і клієнти можуть побачити вашу рекламу лише один раз, а значить, вони’знову навряд чи вдасться натиснути, враховуючи, скільки продавців буде вимагати їх уваги.

6. Надсилайте маркетингові кампанії вищої якості

Для багатьох із нас Чорна п’ятниця та Кібер понеділок можуть відчувати себе непосидючими. Електронна пошта надає вам можливість прорізати шум і забезпечити дійсно особисту пропозицію для своїх клієнтів.

Переконайтеся, що ви розпочали свою електронну пошту за останній тиждень заздалегідь, щоб залучати своїх клієнтів’ апетит до продажу’збираюсь запропонувати їх протягом вихідних.

Проста, але ефективна кампанія електронної пошти включатиме:

 • Один тижневий лист від чотирьох тижнів до Чорної п’ятниці.
 • Електронне повідомлення електронною поштою ввечері перед Чорною п’ятницею та Кібер-понеділком.
 • Електронний лист у Чорну п’ятницю та Кібер понеділок.

Ви можете навіть розглянути можливість пропонувати своїм давнім клієнтам спеціальну VIP-пропозицію по електронній пошті. Наприклад, ви можете дати їм попередній перегляд знижок на Чорну п’ятницю та кібер-понеділок і запропонувати їм ранній шанс придбати їх. Це може бути чудовим способом нарощувати довіру до бренда; оскільки покупці, які повторюються, для вас цінніші, це також має комерційний сенс.

Навіть якщо ви зробите все вищезазначене, ви’повторно не зроблено.

Переконайтеся, що ви звертаєтесь після Чорної п’ятниці та Кібер-понеділка, щоб попросити відгуків та запропонувати їм відвідати ваш магазин.

Додавання автоматичного електронного листа для відновлення кошика – це чудовий спосіб зупинити клієнтів, ковзаючи по мережі. Якщо клієнт добирається до каси, але не вдається придбати, він’Я отримаю електронний лист, що дозволяє їм повернутися до кошика (Shopify насправді включає відновлення відмовилися від кошика).

Це корисний інструмент для ваших клієнтів і потенційно вигідний для вас!

Shopify та BigCommerce мають інтеграцію з MailChimp; все, що вам потрібно зробити – це відвідати магазин додатків і додати його. Наш досвід роботи з MailChimp полягає в тому, що це’s відмінний інструмент для масштабування маркетингових кампаній електронною поштою та підняття комунікацій на наступний рівень. Це’s дуже простий у використанні та працює за тими ж принципами перетягування, що і будівельники веб-сайтів, так що ви не працюєте’не потрібно взагалі бути технічним, щоб використовувати його.

Спробуйте Shopify БЕЗКОШТОВНО протягом 14 днів

Спробуйте BigCommerce сьогодні

7. Сортуйте свій сайт’s зображення

Покупці «Чорної п’ятниці» та «Кібер понеділка» безжальні. Оскільки стільки роздрібних торговців змагаються за свою увагу, вони можуть дозволити собі бути.

Якщо ваш магазин навіть віддалено повільно завантажується, багато покупців просто проголосують ногами і закриють вкладку. Великі, барвисті зображення товарів та зображення банерів на домашній сторінці покращують ваш сайт, але вони також можуть впливати на час завантаження та вражати ваш показник конверсії (відсоток відвідувачів, які здійснюють покупку) та ваш рейтинг у Google.

“Гаразд, але для моїх продуктів потрібні зображення, і що я можу з цим зробити?”

Простий спосіб вирішити цю проблему – використовувати оптимізатор зображень. Це інструменти, які стискають ваше зображення у меншій версії, не впливаючи на габарити та якість. У Shopify є власний інструмент, який допомагає власникам магазинів змінювати розміри та оптимізувати зображення, але ми’Ви раніше використовували інструмент під назвою Kraken.io, який також добре працює.

8. Вирішіть, що робити щодо витрат на доставку

Покупці «Чорної п’ятниці» та «Кібер-понеділок» – це право, і багато хто очікує безкоштовної доставки.

Це’з вами, щоб зважити вартість безкоштовної доставки проти знижки, яку ви’пропонування Наприклад, багато покупців, швидше за все, мають безкоштовну доставку вартістю 6 доларів, ніж знижку в 10 доларів.

64% покупців сказали NRF, що вони переконані зробити покупку безкоштовною доставкою, тому ви можете вважати це занадто гарною можливістю пропустити.

Додавання знижок на безкоштовну доставку є досить простим у більшості порядних будівельників магазинів. Наприклад, за допомогою Shopify ви можете надіслати код знижки на безкоштовну доставку через ваш магазин’секція знижок (чудово підходить для винагороди лояльних клієнтів) або встановити безкоштовну ставку доставки у вашому магазині’s налаштування.

Почніть з Shopify сьогодні

9. Забезпечте обслуговування клієнтів на вищому рівні

Якщо Walmart та Amazon домінують у продажах Чорної п’ятниці та кібер-понеділка, ви можете відчути себе маленькою рибою у великому ставку.

Хитрість полягає в тому, щоб повернути це на свою користь.

Один із способів зробити це – надання особистого та якісного обслуговування клієнтів. Якщо у вас немає’t вже напишіть детальний розділ поширених запитань, що стосується Чорної п’ятниці та Кібер-понеділка, щоб будь-які питання, які могли виникнути у ваших клієнтів, могли бути вирішені максимально плавно. Переконайтеся, що ви охоплюєте ключові області, такі як:

 • Політика повернення та повернення коштів.
 • Скільки триває ваш продаж.
 • Очікуваний час доставки.

Якщо ви працюєте з будь-яким персоналом, який допоможе вам керувати магазином, переконайтесь, що ви їм коротко поговоримо про важливість бути ввічливим і корисним.

Все, що ви можете зробити для покращення рівня обслуговування на місці, може мати великий ефект. Наприклад, ви можете розглянути можливість інвестування в додаток через платформу для розробника магазину, яка дозволяє інтегрувати послугу чату в реальному часі. LiveChat, преміум-програмне забезпечення для онлайн-чатів, яке ви можете легко інтегрувати з вашим магазином BigCommerce, пропонує безкоштовну 30-денну пробну версію, тож час настав час, і ви можете безкоштовно додати дійсно привабливий інструмент обслуговування клієнтів..

Почніть використовувати BigCommerce сьогодні

Будь-які програми чи інструменти, які можуть допомогти?

Ми’Виділяли зручні інструменти, доступні через розробників веб-сайтів’ магазини додатків по всьому, але тут’s підсвітка найкращих програм у нас у Чорну п’ятницю’знайдено під час тестування та створення веб-сайтів електронної комерції.

 • Менеджер зі знижок / Планувальник продажів (BigCommerce): ця програма дозволяє автоматизувати процес оновлення цін на продукцію та розкладати графіки продажів, економлячи на собі багато часу, який ви зможете витратити на проведення маркетингових кампаній, що займають першокласні розробки. Початкова ціна зберігається на сторінці товару, щоб клієнти могли чітко бачити знижку, яку вони отримують. Коли продаж закінчується, додаток автоматично відновлює початкову ціну.
 • Знову на складі (Shopify): цей надзвичайно акуратний інструмент дозволяє клієнтам просити отримувати повідомлення, коли продукт вам’у вас закінчилося, знову на складі. Потім ви можете переспрямовувати їх електронною поштою, коли у вас є потрібний вам продукт. Нам це додаток подобається, оскільки воно означає, що якомога менше відвідувачів вашого сайту проскакують через щілини.
 • Легкий контакт із клієнтом (WixeCommerce): єдине рішення для головних болів у службі обслуговування клієнтів. Легкий контакт із клієнтами дозволяє вам пропонувати чат, зворотній зв’язок, текстові повідомлення, електронну пошту та навіть месенджер Facebook. Ваші клієнти будуть вдячні за широкий спектр варіантів спілкування (і навіть можуть нагородити вас покупкою).
 • PageFly (Shopify): неймовірно плавний конструктор цільових сторінок перетягування та перетягування’s розроблений для Shopify. PageFly дозволяє створювати цільові сторінки для кожної маркетингової кампанії та тестувати їх. Наприклад, якщо ви’Ви отримали певну кампанію Facebook, яка рекламує товар, створити для нього унікальну цільову сторінку. Наявність спеціальної цільової сторінки збільшить шанс відвідувача перетворитись на продаж. Shopify розробив цей інструмент з платними кампаніями на увазі, а шаблони цільових сторінок відповідатимуть найкращим практикам від Facebook та Google AdWords.

Є сотні корисних інструментів, які допоможуть Вашій Чорній п’ятниці та Кібер-понеділку досягти успіху. Це лише декілька з них. Щоб знайти правильну надбудову для вашої проблеми електронної комерції, знадобляться деякі пробні помилки та помилки, тому зануріться та починайте експериментувати.

Спробуйте Shopify Advanced плани

Спробуйте BigCommerce Plus

Як ви знаєте, що ваш сайт може управляти трафіком?

Найбільшим кошмаром для будь-якого власника веб-сайту є розбиття вашого веб-сайту, як тільки ви отримуєте сплеск серед клієнтів, які бажають придбати.

Це’s достатньо, щоб ти прокинувся посеред ночі в холодному поті. Час простою на веб-сайті – це як поставити знак на ваші вхідні двері, щоб запросити клієнтів взяти участь у змаганнях.

Трафік до ракет роздрібної торгівлі через Чорну п’ятницю та Кібер-понеділок, і ви можете потурбуватися, що ваш магазин не став’t належним чином обладнаний для поводження з ним. Важливо не панікувати: запуск веб-сайту зазвичай займає багато трафіку. Навіть так, це’s все ще варто дати своєму сайту стрес-тест перед великими вихідними.

“Подумайте про це як надати своєму автомобілю ТОЛЬКО перед тим, як ви змагаєтесь у змаганні з Наскара.

Що ви можете зробити, щоб переконатися, що ваш магазин підходить?

 • Перевірте вантажопідйомність (кількість активності, яку ваш магазин може зайняти, перш ніж він упакувати), використовуючи такі інструменти, як LoadImpact.com. Якщо ваш магазин розміщений самостійно, ви можете розглянути можливість оновлення послуги або плану хостингу до необмеженої пропускної здатності.
 • Заздалегідь протестуйте електронний маркетинг – якщо ви’повторно надсилайте будь-які автоматизовані електронні листи протягом періоду, перевіряйте, перевіряйте та ще раз перевіряйте, чи правильно вони доставляють, і що копія чітка. Надіслати неправильний електронний лист неправильному покупцеві може вплинути на продажі та по-справжньому пошкодити ваш бренд у довгостроковій перспективі, змусивши вас виглядати любителем.
 • Тестуйте свій сайт у різних браузерах (Google, Firefox, Internet Explorer) і на різних пристроях (мобільний, планшетний ПК, настільний), щоб переконатися в цьому’s плавно працює над усіма ними. Ваші покупці будуть користуватися всіма видами браузерів на багатьох пристроях’s важливо поширити свою мережу якомога ширше, щоб уникнути пропуску продажів.

Спробуйте Shopify Free протягом 14 днів

Ви розібралися з доставкою?

Доторкнись до дерева, ти’Ви отримаєте більше замовлень, ніж зазвичай, у Чорну п’ятницю та Кібер-понеділок. Набагато більше замовлень, сподіваємось.

Це’s вирішальне значення, щоб переконатися, що ваш процес доставки може впоратися і ви’Ви не збираєтеся доставити замовлення, якщо вони’Ви проходите через густе і швидке, або що ви виграли’не надто швидко розпродайте та не зможете задовольнити попит. Зверніться до свого постачальника і переконайтеся, що вони знають що’s відбувається.

Тестуйте процес виконання замовлення, будь то’повторно використовуйте дропшипер, ручну систему або додаток для виконання, наприклад ShipStation.

Чому варто звернути увагу на мобільний та настільний ПК

Переконайтесь, що ваш магазин готовий до найжвавіших днів покупок у році, це’s легко забути, наскільки важливо переконатися в усіх нас змін’Я запропонував також добре працювати на мобільних, як і на робочому столі.

Ми’нагадую вам зараз, щоб у вас не було виправдання.

Чорні п’ятниці 2016 року на мобільний телефон було витрачено приголомшливих $ 1,2 мільярда, а використання мобільних пристроїв набуває все більшої популярності. У минулому році мобільні покупки склали 36% продажів у Чорну п’ятницю та 29% продажів у Кібер понеділок.

Дон’t не забудьте подивитися на навігацію на мобільний, мобільну чуйність та процес покупки.

Побудовники веб-сайтів, як BigCommerce, дозволяють легко переключатися з робочого столу на мобільний, дозволяючи вам бачити, як ваш сайт відображається на кожному пристрої. Переконайтеся, що ви використовуєте ці інструменти, щоб помітити будь-яку незграбність у вашій мобільній версії, щоб ви могли запускатись і виправляти її до великого дня. Ви навіть можете подумати про створення спеціальної мобільної цільової сторінки, використовуючи інструменти, про які ми згадували раніше, щоб збільшити трафік покупців мобільних телефонів.

Безкоштовна пробна версія BigCommerce

Найкраща практика Чорної п’ятниці та кібер понеділка

Немає жорстких правил, просто використовуйте здоровий глузд.

Багато роздрібних торговців потрапляють у конкурентоспроможність Чорної п’ятниці та Кібер-понеділка і ризикують пошкодити свій бренд неетичними методами. Ось кілька правил, які слід пам’ятати:

 • ДОН’Т спам клієнтів з невблаганними електронними листами. Просто тому, що вони’купив у вас або підписався на розсилку’t не дає права зловживати їх папкою “Вхідні”.
 • ДО завжди мати кнопку скасування підписки на будь-які електронні листи.
 • ДОН’Т пропонуйте акції або продукти в платній рекламі, яку ви не є’т пропозиція на сайті. Клієнти повинні отримати те, що їм обіцяли, натиснувши на платне оголошення.
 • ДО пропонуємо справжні знижки. Дон’t підвищуйте ціну за тиждень до цього, а потім опускайте її до початкової ціни, але рекламуйте її як знижку. ви’Мене зловить, і покупці з часом покарають вас.
 • ДОН’Т бути грубими до клієнтів, які вимагають повернення коштів або запитів. Чорна п’ятниця та Кібер-понеділок можуть бути стресовими, але ви завжди повинні залишатися професійними та ввічливими.
 • ДО переконайтеся, що будь-які спливаючі вікна, які ви додаєте на свій веб-сайт, є максимально ненав’язливими та релевантними. Ми’d припускаю, що вони з’являться лише після того, як відвідувач буде на вашій сторінці протягом 10 секунд. Немає нічого більш сприятливого, ніж прийти на веб-сторінку, щоб негайно атакувати спливаюче вікно.

Згортаючи його

Немає жорстких правил, просто використовуйте здоровий глузд.

Чорна п’ятниця та Кібер-понеділок – найбільші дати покупок у календарі, тому вони супер конкурентоспроможні. Вистояти серед натовпу може почуватися неможливим, якщо ти’знову невеликий інтернет-магазин з обмеженими ресурсами.

Але якщо ви ставите собі правильні запитання і вживаєте правильних кроків, ви можете проїхати хвилю Чорної п’ятниці та кібер-понеділка та взяти участь у дії.

Сподіваємось, цей посібник продемонстрував вам кілька простих методів саморобних робіт, щоб підготувати ваш магазин електронної комерції до Чорної п’ятниці та кібер-понеділка, не потребуючи наймання дорогого розробника чи дизайнера, і вказав на вас у напрямку деяких дійсно корисних інструментів, доступних на топ веб-сайті електронної комерції будівельники.

Якщо у вас немає’т навіть не побудував свій магазин електронної комерції’ніколи не пізно вставати і бігати.

Наше 5 найкращого програмного забезпечення для електронної комерції, яке допоможе вам продати в Інтернеті, покаже вам, як швидко і легко ви можете побудувати інтернет-магазин і почати продавати, не вимагаючи ніяких технічних знань..

Якщо ви’Ви вже запускаєте магазин електронної комерції та хочете отримати додаткову інформацію щодо тем, що розглядаються в цьому посібнику, радимо ознайомитись із наведеними нижче посібниками, щоб дійсно перевести свій сайт на наступний рівень:

Як розробити клієнтську сторінку продукту для вашого магазину електронної комерції: Частина 1 – для 8 частин вмісту, які має містити ваша сторінка продукту електронної комерції, якщо ви хочете перезарядити ваш інтернет-магазин.

Як продати в Інтернеті 4 чудових рішень для електронної комерції, які допоможуть вам досягти успіху – ваш єдиний посібник з успішного продажу в Інтернеті, який охоплює все, від створення бренду до технології, яка допомагає вам продавати.

Дозволяє’s почуємо це для успішної Чорної п’ятниці та Кібер понеділка!

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map