Як налаштувати Facebook Store 2020: 2 прості способи розпочати продаж

як продати у facebook


Якщо у вас є інтернет-магазин або ви хочете створити його, використання Facebook – це простий та ефективний спосіб збільшити продажі.

Facebook Store – це сторінка, через яку ви можете продавати свої товари, щоб досягти більш широкої клієнтської бази. Можливо, ви також чули це, яке називається Facebook Shop – це абсолютно те саме, лише під трохи іншою назвою.

Вам може бути цікаво, чому ви’я хочу створити магазин Facebook. Звичайно’s достатньо лише мати чудовий веб-сайт електронної комерції? Ну подумайте ще раз! Щомісяця Facebook має понад 2 мільярди активних користувачів. Це’s занадто багато потенційних клієнтів, щоб відвернути!

З усіма тими користувачами там’s варто налаштувати сторінку Facebook Store, щоб звернутися до них та внести їх у звичай. Але що’s найкращий спосіб зробити це?

Є два способи продажу у Facebook:

1 – Використовуйте Facebook’s платформа для створення вашого магазину Facebook, переліку продуктів та налаштування кошика для підключення платежів. Це більш базовий спосіб продажу.

2 – Створіть веб-магазин електронної комерції для створення інтернет-магазину, а потім автоматично прив’яжіть свої продукти до вашої сторінки магазину Facebook. Для цього потрібне невелике технічне ноу-хау і його просто налаштувати та керувати.

Ми рекомендуємо варіант два. Це’s краще використовувати конструктор електронної комерції, як Shopify, щоб продати через Facebook: не тільки цей варіант набагато простіший, але він надає вашому інтернет-бізнесу набагато більш широку присутність в Інтернеті.

Facebook має обмежені функції електронної комерції порівняно з цими спеціалізованими розробниками веб-сайтів. Наприклад, у вас є менше варіантів оплати, якими можуть обрати ваші клієнти, ви можете продавати лише фізичні продукти, а деякі варіанти доступні лише в США.

Підключивши свій інтернет-магазин до свого магазину Facebook, ви отримуєте найкраще з обох світів!

У цій статті ми’Я проведу вам лише те, що означає продавати через Facebook. Ми’Я рекомендую трьом кращим розробникам електронної комерції підключитися до вашого магазину Facebook, а також покажу, як налаштувати свій магазин із кожним із них.

Ми’Розкриємо також, як це зробити з Wix, а також ми’я відповім на кілька часто заданих питань (FAQ), щоб висвітлити будь-які інші питання, які у вас можуть виникнути. Тепер нехай’s розпочати у світі продажу Facebook…

1

Що таке магазин Facebook?

Магазин Facebook дозволяє продавати продукти через вашу сторінку у Facebook.

Ви можете створити сторінку Facebook для свого бізнесу, яка є окремою для вашого особистого облікового запису Facebook.

я виграв’не розглядайте, як тут створити ділову сторінку Facebook, але є багато хороших покрокових посібників, якщо ви просто шукаєте їх у Google.

Раз ти’створивши свою ділову сторінку Facebook, ви можете розпочати продаж у Facebook, створивши вкладку для свого магазину на цій сторінці.

Як продати у магазині facebook - Tab StoreПозначений тут як “Магазин” замість “Магазин”, ви можете побачити магазин, створений як один із вкладок на цій сторінці у Facebook.

Коли люди відвідують вашу сторінку у Facebook, вони можуть натискати на вашу вкладку магазину та купувати продукти безпосередньо у вашому Facebook-магазині.

Потрібно говорити, що для того, щоб люди могли купувати у вашому Facebook-магазині, ви повинні збільшувати свою аудиторію / спільноту Facebook як частину вашого загального бізнес-маркетингового плану..

Залучення вашої спільноти Facebook – це відмінний спосіб розширити свій бізнес. Facebook робить вас дуже легко націлити користувачів на конкретні інтереси, і це робить обмін (вірусний маркетинг) ваш вміст набагато простішим, ніж дотримуватися єдиної платформи.

2

Будівельники веб-сайтів: найкращий спосіб розпочати продаж у Facebook

Будівельники веб-сайтів електронної комерції мають спеціалізовані функції та функції для максимізації вашого бізнесу’ присутність в Інтернеті. Якщо ви створюєте свій магазин Facebook безпосередньо через Facebook, для вас і ваших клієнтів існують обмеження: вони включають відсутність типів синхронізації та платежів, а також зображення товарів нижчої якості.

Підключивши веб-сайт Shopify до свого магазину Facebook, проте, ви можете уникнути цих розладів. ви’Буду звертатися до такої ж широкої аудиторії, зберігаючи розширені функції електронної комерції, які використовуються за допомогою спеціалізованого розробника.

Використовуючи розробник веб-сайтів для підключення Вашого Facebook-магазину, будь-які покупки автоматично вийдуть із вашого інвентарю. Це значно полегшить управління вашим магазином! Ви можете або тримати замовлення на сторінці Facebook, щоб зробити подорож користувача якомога простішою, або можете направити клієнтів на свій власний веб-сайт’s замовлення, щоб представити більш широкий спектр видів оплати.

Отже, який найпростіший спосіб почати продавати на Facebook?

Побудовники веб-сайтів дозволяють швидко та легко налаштувати свій Facebook-магазин, не вимагаючи від вас кодування взагалі. Перше, що вам потрібно зробити – це створити бізнес-сторінку Facebook. Це важливо для продажу через Facebook та створення вашого Facebook-магазину. Тоді все, що вам потрібно зробити, – це додати додаток до свого інтернет-магазину і ви’Продам у Facebook за короткий час!

продаж у facebookВикористовувати розробник веб-сайтів для продажу у Facebook справді не може бути простішим!

Не впевнені, що таке розробник веб-сайтів? Простіше кажучи, розробник веб-сайтів – це найшвидший, найпростіший і найдешевший спосіб створення веб-сайту або інтернет-магазину.

Ще кращі новини? Існує ряд платформ електронної комерції, які можуть автоматично підключити всі ваші продукти до вашого магазину Facebook. Перевірте їх нижче:

 • Шопіруйте – наш найвищий рейтинг розробника веб-сайтів електронної комерції
 • BigCommerce – мрія для підприємств, які хочуть продавати велику кількість продукції в Інтернеті
 • Квадратний простір – ідеально підходить для творчого бізнесу завдяки провідним у галузі шаблонам та дизайнам

Ми рекомендуємо цих трьох розробників електронної комерції, оскільки вони пропонують послуги найвищого рівня для широкого кола підприємств. Shopify – це найкращий всебічний варіант для будь-якого онлайн-бізнесу та має понад 1 мільйон активних користувачів у всьому світі. BigCommerce’Потужні функції та вражаючий магазин додатків робить його популярним вибором для великих підприємств, що керують великим запасом. А Squarespace ідеально підходить для творчих підприємств, завдяки високоякісним дизайнам та калькулятору плати за доставку.

Після створення власного інтернет-магазину ви зможете розширити свою присутність у бізнесі, створивши магазин Facebook, щоб розпочати продаж у Facebook.

Якщо ви’Якщо ви створили свій магазин електронної комерції, ви використовували розробника інтернет-магазину, будь-які зміни або оновлення, внесені вашими продуктами, автоматично відбудуться “штовхнув” через ваш магазин у Facebook.

Перевага тут полягає в тому, що вам просто потрібно оновити свій продукт один раз, а ваш Facebook-магазин також буде безперервно оновлений – заощаджуючи ваш час та розумність!

Ми’Ви включили Shopify, BigCommerce та Squarespace в цей посібник як наші рекомендовані будівельники інтернет-магазинів, які добре працюють з Facebook.

Тепер нехай’s глибше заглиблюємось у кожного будівельника, щоб ви могли побачити, як легко створити Facebook Store.

3

Як продати у Facebook з Shopify

По-перше, що робить Shopify у відповідь на пандемію Covid-19?

Це’s невизначений час починати чи розвивати будь-яку справу, але не хочу’t хвилюйтеся – Shopify повністю отримує це. Фактично, він запровадив купу дивовижних нових заходів для підтримки малого бізнесу в найближчі місяці. До них належать:

 1. Надання фізичних та цифрових подарункових карток для всіх планів. Таким чином, ваші клієнти можуть підтримувати вас, не купуючи будь-яких фізичних продуктів прямо зараз.
 2. 200 мільйонів доларів США доступні для фінансування малого бізнесу (лише у США). У рамках урядового партнерства Shopify Capital пропонує фінансування, щоб допомогти малому бізнесу розвиватися в той момент, коли у них може бути мало грошей..
 3. Подовження безкоштовної пробної версії до 90 днів. Shopify продовжив свою безкоштовну пробну версію з 14 днів до 90, надаючи торговцям ще більше часу спробувати послугу без ризику.
 4. Підтримка спільноти та живі вебінари. Віртуальний ‘зустрічі’ із спільнотою Shopify, щоб поділитися мудрістю та підтримкою.

Великі кудо для Shopify за його швидку реакцію та відданість підтримці малого бізнесу зараз і завжди.

Сьогодні Shopify – один з найкращих та найшвидше розвиваються розробників веб-сайтів електронної комерції на ринку сьогодні:

 • 1 мільйон + активних користувачів
 • Допоміг торговцям обробити понад 72 мільярди доларів продажів
 • Професійні та відшліфовані теми дизайну, щоб ваш магазин виглядав чудово
 • Сотні додатків для розширення функціональності вашого інтернет-магазину – ви можете додавати їх у міру зростання вашого бізнесу та вимагати додаткових функцій
 • Цілодобова підтримка

Щоб створити свій Facebook-магазин через Shopify, вам просто потрібно додати Shopify’s безкоштовне додаток Facebook на ваш магазин Shopify. Ця програма включена у всі платні програми Shopify. Раз ти’налаштувавши додаток, Facebook потім створить розділ Магазин на вашій сторінці у Facebook. Це в свою чергу відображає ваші продукти Shopify, щоб люди могли їх переглядати та купувати!

Додаток Facebook Store створює вкладку “Магазин” для вашої ділової сторінки Facebook, яка автоматично відбуватиметься ‘проштовхнути’ ваші продукти у Facebook. Ви можете керувати своїми продуктами, відстежувати продажі та обробляти замовлення в Shopify, що синхронізує все для відображення цих змін у вашому Facebook-магазині.

Потім ваші клієнти можуть переглядати ваші продукти Shopify у Facebook, і навіть можуть зробити покупку, не виходячи з соціального сайту.

Як продати у магазині facebook - ShopifyПродаж у Facebook за допомогою Shopify справді не міг бути простішим!

Перевірте ці дійсно прикольні функції, завдяки яким Shopify дозволяють вам контролювати свій магазин у Facebook:

 • Додайте продукти у Facebook лише одним клацанням миші! Всі додаткові дані про продукт автоматично синхронізуються.
 • Продаж через Facebook Messenger на сторінках вашого інтернет-магазину та Facebook. Клієнти отримують персоналізований досвід покупок і можуть оплачувати та відстежувати свої замовлення в Messenger.
 • Візуальна організація – Ви можете додати банери & змінити кількість стовпців продуктів
 • Виберіть, які продукти ви хочете продати у Facebook, і автоматично імпортувати їх зі свого магазину Shopify до вашого магазину Facebook
 • Оновлення в режимі реального часу – оновлюйте свої продукти у своєму магазині Shopify, і ваш Інтернет-магазин також автоматично оновлюється.

Якщо ви створили веб-сайт електронної комерції за допомогою Shopify, платформа робить вас дійсно простим для транспортування вашої продукції до власного магазину Facebook.

Shopify пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, тож можна розпочати роботу, не витрачаючи жодних власних грошей. Натисніть кнопку нижче, щоб подати Shopify.

4

Як продати у Facebook за допомогою BigCommerce

BigCommerce є ще одним дуже авторитетним розробником веб-сайтів електронної комерції, який допомагає вам створити власний інтернет-магазин, не турбуючись про кодування:

 • Створіть цільові рекламні оголошення Facebook, щоб залучати нових покупців та відстежувати ваші кампанії
 • Допоміг торговцям переробити понад 9 мільярдів доларів продажів
 • Комплексний набір “з коробки” інструменти, які допоможуть вам створити свій магазин
 • Використовуйте різні соціальні канали, щоб допомогти вам збільшити продажі (наприклад, Facebook Store)
 • Додайте більш вдосконалені інструменти через BigCommerce’власний магазин додатків (як і Shopify)

Як продати у магазині facebook - BigcommerceBigCommerce чудово підходить для великих підприємств, які хочуть продавати в Інтернеті та у Facebook. Pssst! Отримайте до трьох місяців безкоштовно за допомогою BigCommerce

Ми просто хотіли повідомити вам, що BigCommerce в даний час пропонує до трьох місяців безкоштовно, коли ви підписуєтесь на новий план. Перейдіть на веб-сайт BigCommerce, щоб побачити цю пропозицію в прямому ефірі!

Налаштування свого Facebook-магазину за допомогою BigCommerce досить просто: вам просто потрібно виконати ці кроки.

Процес дуже схожий на Shopify в тому, що ви’Вам потрібно буде додати BigCommerce’s безкоштовне додаток Facebook Shop у ваш магазин. Після цього ваші продукти стануть доступними на вашій бізнес-сторінці у Facebook.

Примітка. Наразі функціональність перевірки безпосередньо на Facebook доступна лише користувачам BigCommerce у США.

Додавання програми дійсно швидке та просте, тож ви можете почати продавати продукти на Facebook взагалі за короткий час!

BigCommerce – один з кращих розробників веб-сайтів електронної комерції, доступний сьогодні на ринку. На наш погляд, їх найбільшим конкурентом є Shopify (обговорювалося вище), і кожен з них має свої плюси і мінуси.

Як і Shopify, BigCommerce пропонує безкоштовний пробний період, тому ви можете спробувати його і побачити, чи є він’s правильний конструктор для вас. Натисніть кнопку нижче, щоб розпочати роботу.

5

Як продати у Facebook за допомогою Squarespace

Squarespace – це більше всебічний розробник веб-сайтів, ніж Shopify та BigCommerce. Замість того, щоб бути спеціалізованим розробником електронної комерції, він в першу чергу забезпечує створення звичайних веб-сайтів, таких як портфелі, бізнес-сторінки та сторінки блогу.

Однак він також має цілий ряд функцій електронної комерції, тому ви можете створити інтернет-магазин, якщо хочете. Це робить Squarespace особливо великим, якщо продавати через Інтернет’t єдина мета вашого веб-сайту.

Квадратний простір’Висока якість дизайну та креативна свобода роблять його ідеальним для створення високомобільного та професійного веб-сайту електронної комерції. Деякі його особливості включають:

 • Соціальна інтеграція дозволяє легко ділитися в Facebook, Twitter, Instagram та Pinterest
 • Додайте на свій веб-сайт карти, форми, опитування тощо
 • Захоплюйте довгострокових клієнтів електронними кампаніями
 • Необмежена кількість товарів для продажу через ваш інтернет-магазин
 • Використовуйте відео, зображення, повідомлення в блогах та події для просування своїх продуктів
 • Ловіть клієнтів із відмовою від відновлення замовлення
 • Сторінка оформлення замовлення, оптимізована для мобільних пристроїв

У Squarespace існує безліч різних способів підключення облікових записів соціальних медіа до вашого веб-сайту. Наприклад, ви можете пов’язати свої акаунти в Instagram та Facebook Business, щоб позначити продукти та зробити покупки ще простішими для своїх підписників.

Ви також можете додати вкладки Squarespace, що показують або галерею, або звичайні сторінки, а також підключити свою марку або сторінку компанії Facebook до свого веб-сайту.

Особливості електронної комерції у квадратіSquarespace має сильні функції електронної комерції, а також стильні та гнучкі шаблони для залучення та залучення ваших клієнтів.

На відміну від Shopify та BigCommerce, ви можете’не продавати безпосередньо через Facebook із Squarespace. Однак ви все одно можете натискати, тегувати, інтегрувати та ділитися своїми продуктами у Facebook, а також в Instagram, Pinterest та Twitter.

По-перше, вам потрібно підключити свій обліковий запис Facebook до вашого сайту Squarespace. Потім ви можете додати кнопку «Поділитися Facebook» до предметів, галереї та сторінок подій тощо.

Однією з найкращих функцій для вашого інтернет-магазину є автоматично надсилання вмісту до Facebook. Пам’ятайте, що для цього вам потрібно мати ділову сторінку Facebook, а не особистий профіль.

Це означає, що коли ви створюєте нові колекції або оновлюєте свої продукти, все, що вам потрібно зробити, – це натиснути ‘Зберегти & Опублікувати’ у ваших налаштуваннях. Це публікує ваш вміст на вашому веб-сайті та одночасно ділиться вашими оновленнями в новому дописі Facebook!

Отже, Squarespace isn’t настільки ж автоматичний або синхронізований, як Shopify або BigCommerce, але все ще пропонує сильну соціальну інтеграцію. Її сильні сторони полягають у його дизайні та сильній візуальній рекламі для привабливості для клієнтів, використовуючи при цьому сильні функції соціальної та електронної комерції для залучення відвідувачів на ваш веб-сайт та ваші товари.

6

Як продати на Facebook з Wix

Wix найбільш відомий як розробник веб-сайтів із перетягуванням. Незважаючи на те, що основним напрямком його діяльності є не електронна комерція (на відміну від Shopify та BigCommerce, які орієнтовані виключно на неї), Wix пропонує вам кілька функціональних інструментів для роботи. Це чудовий варіант, якщо ви хочете продавати в Інтернеті, але aren’t ще не хочуть масштабувати свій бізнес.

Ви можете продати через Facebook з Wix за допомогою програми Ecwid. Ecwid – додаток для електронної комерції номер один у Facebook, що забезпечує понад 40 000 магазинів. Він також може посилатися на інші сайти соціальних медіа, такі як Instagram та Pinterest.

Як продати у магазині facebook - Wix BannersВи можете почати продавати в Інтернеті в найкоротші терміни за допомогою Wix! І швидко зв’язатися і з Facebook!

 • За допомогою Wix створено понад 109 мільйонів веб-сайтів
 • Чистий інтерфейс перетягування та опускання, щоб ви могли вставляти вміст будь-де на своєму веб-сайті
 • Сотні красиво оформлених шаблонів
 • App Market, щоб додати більше функціональності на ваш веб-сайт (див. Нашу дискусію тут)
 • Багато варіантів оплати
 • Створюйте купони та знижки

Вікс’Додаток електронної комерції, Ecwid, дозволяє підключатися до Facebook та інших соціальних платформ, щоб продавати, синхронізувати та оновлювати свої продукти. Все, що вам потрібно зробити – це встановити додаток Ecwid на свій сайт Wix за кілька простих кроків, а потім створити обліковий запис Ecwid.

Щоб продати на Facebook, вам потрібно буде підписатись на план Ecwid Starter всього за 7,99 доларів на місяць. Це все-таки дешевше, ніж, наприклад, підписатися на BigCommerce’s того варто, якщо ви хочете продати в Інтернеті, але хіба що’t готові вкласти більше грошей на цьому етапі.

Раз ти’якщо ви налаштували Ecwid на своєму веб-сайті Wix, ви можете зайнятися підключенням свого інтернет-магазину до свого бізнес-акаунта Facebook!

З преміальною версією програми всі ваші продукти автоматично оновлюються на Facebook, якщо ви внесете якісь зміни в Wix. Ви також можете повністю налаштувати свій магазин у Facebook.

додаток електронної комерції wix ecwidEcwid, додаток для електронної комерції номер один у Facebook, полегшує використання веб-сайту Wix для продажу продуктів на соціальній платформі.

Ecwid’Програма електронної комерції дозволяє дуже просто та ефективно керувати веб-магазином Wix на різних платформах.

Як і Shopify та BigCommerce, Wix пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію для своїх планів електронної комерції. Це означає, що ви можете спробувати його без ризику протягом 2 тижнів, щоб побачити, чи це’s правильна платформа для вас.

7

Як налаштувати магазин у Facebook: Висновок

Вам більше не потрібно мати багато технічних знань, щоб створити власний магазин у Facebook, що дозволяє продавати продукцію потенційним клієнтам, які висять у Facebook.

У репутаційних платформах електронної комерції, таких як Shopify та BigCommerce, а також у розробників веб-сайтів, таких як Squarespace та Wix, є додатки, які дозволяють швидко та безболісно створити власний магазин у Facebook на основі наявного портфоліо продуктів.

На відміну від самого Facebook, у цих розробників веб-сайтів є потужні функції електронної комерції, які допоможуть вам вести свій бізнес і стежити за рівнем акцій, поки ви’перепродаж. У сьогоднішній день’s багатоканальний світ, який продається лише на одній платформі’t досить.

Зважаючи на це, ми робимо це’t рекомендую налаштовувати свій магазин лише через Facebook. Пов’язавши натомість потужний та професійний веб-сайт електронної комерції у своєму магазині Facebook, ви’ви надаєте своєму інтернет-магазину найкращі шанси на успіх!

Найкраще, що будь-які оновлення автоматично синхронізуються з вашим Facebook-магазином – це не тільки заощаджує вам багато часу, але запобігає виникненню будь-яких можливих помилок людини знов і знов.

Маючи понад 1 мільярд користувачів, які витрачають в середньому понад 50 хвилин на день у Facebook, це’розумно включити стратегію соціальних медіа Facebook у свою загальну маркетингову стратегію. Рости свою спільноту у Facebook – це’s простий спосіб допомогти вам поширити слово про свій бізнес.

8

Продаж у Facebook: FAQ

З яким розробником веб-сайтів найпростіше створити Facebook Store?

Якщо ви вибрали Shopify як виробника свого інтернет-магазину, все, що вам потрібно зробити, щоб створити свій Facebook Store – це додати їх безкоштовне додаток, і ви’знов добре піти! Ваші продукти оновлюватимуться автоматично, плюс ваші клієнти можуть навіть оформити замовлення безпосередньо у Facebook.

Ви можете дізнатися більше про Shopify в нашому поглибленому огляді.

Який найкращий спосіб продати через Facebook?

Використання веб-конструктора – це найкращий спосіб продати у Facebook. Ви можете швидко побудувати стильний та професійно виглядає інтернет-магазин, а потім підключити його до Facebook. Будь-які зміни або оновлення ваших продуктів автоматично синхронізуються з Facebook, тому продаж через платформу соціальних медіа не вимагає практично ніяких зусиль з вашого боку.!

Потрібно мати магазин у Facebook?

Маючи магазин у Facebook – це прекрасний спосіб розширити свій бізнес, що дозволяє вам залучати нових аудиторій та залучати більше клієнтів.

Це робить обмін вашим вмістом справді простим, так що’s – чудовий спосіб продати ваш магазин та товари, збільшити продажі та збільшити підсумок!

Як ви збільшуєте конверсії в магазині Facebook?

Щоб збільшити кількість конверсій у своєму Facebook Store, вам потрібно збільшити свою аудиторію у Facebook. Це можна зробити за допомогою просування постів у Facebook – якщо у вас є бюджет – або просто шляхом збільшення вашої активності у Facebook.

Ви також можете спробувати шукати групи Facebook, пов’язані з вашим магазином, та розміщувати інформацію про ваш магазин у тих, що може допомогти збільшити ваш трафік та збільшити кількість конверсій..

Як створити магазин Facebook за допомогою Facebook?

Можливо, ви не хочете використовувати розробник веб-сайтів для створення свого Facebook-магазину, і це’гаразд! Ці кроки призначені для створення магазину в США:

 • Спочатку переконайтеся, що ви’я створив свою бізнес-сторінку Facebook.
 • Додайте на свою сторінку розділ Магазин.
 • Тепер додайте свої продукти! Пам’ятайте, що ви можете продавати лише фізичні продукти, і ви повинні завантажувати кожен окремо.
 • Керуйте своїми продуктами – додайте розміри та інші деталі продукту для перегляду своїх клієнтів.
 • Налаштуйте варіанти платежів. Ви можете або надіслати клієнтам замовлення на вашому веб-сайті, подати замовлення у повідомленні у Facebook, або завершити покупку безпосередньо через сторінку магазину Facebook.
 • Налаштування параметрів доставки.
 • Зберегти!

Після того, як Facebook перевірить та затвердить ваші товари, вони з’являться у вашому Facebook-магазині. Деякі функції оплати ще не доступні у всіх районах.

Чи можу я продавати цифрові товари у своєму Facebook-магазині?

На жаль, відповідь – ні! Це ще одна важлива причина того, що не покладатися на Facebook для свого інтернет-бізнесу. Ви можете продавати фізичні продукти лише через свій магазин у Facebook. Але з розробниками веб-сайтів, як BigCommerce, ви можете легко продавати як фізичні, так і цифрові продукти!

Які види оплати приймає Facebook?

Це залежить від того, де ти знаходишся. Для магазинів у США, де клієнти можуть оформити замовлення безпосередньо на вашій сторінці у Facebook, ваші гроші надійдуть через Stripe або PayPal.

Якщо ви’за межами США, вам потрібно буде організувати інший спосіб оплати. Це може бути банківський переказ, готівка або телефонний платіж. Це найпростіше, якщо ви дозволите клієнтам звертатися до вашої сторінки через Messenger.

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map