Як продавати їжу в Інтернеті

Contents

Доставте свою їжу по всьому світу за допомогою нашого 7 крокового посібника з продажу продуктів харчування в Інтернеті

Як продати їжу в Інтернеті


Це’з 2020 року, а глобальна харчова промисловість оцінюється у цілих 12,24 трлн дол. Будь то’Якщо ви приєднаєтесь до свого місцевого винного клубу за щомісячну партію безкоштовних зразків або отримаєте всі інгредієнти для цієї ідеальної веганської страви, відправлену прямо до вашої двері, здається, що всі’s у дії. Існ’t час, коли ви отримали шматок пирога?

Ну, тепер можна!

Завдяки глобальним ринкам та платформам електронної комерції, це’s зараз легше, ніж будь-коли, починати продавати продукти в Інтернеті. Наш довідник провіде вас через все, що стосується міжнародних правил харчування, вибору ідеальної платформи та маркетингу вашої продукції.

До кінця ви перемогли’т просто мати чітке уявлення про те, як продавати їжу в Інтернеті – ви’Я зможу поставити те, що ти’Ви навчилися практиці та створити власний інтернет-магазин.

Отже, тепер антреєт вийшов із дороги, нехай’s заглибтеся в основне блюдо і дізнайтеся, як зробити вашу мрію реальністю.

1

Знайте закон

Перше, що потрібно знати про законодавство про харчові продукти – це те, що нормативні акти змінюються залежно від місця, де ти знаходиться’знову від. Правила в США відрізняються від правил, наприклад, у Європейському Союзі.

Якщо ви живете в США, ви’Потрібно слідкувати за чим’s відомий як закони про котеджне харчування. Знову ж таки, вони можуть дещо відрізнятися від держави до держави, але ми’Ви будете пробігати через деякі найважливіші ви’Вам потрібно знати, де б ви не були’знову від.

Щоб отримати юридичне схвалення, ви’Вам знадобляться кілька речей:

 • Щорічний кухонний огляд, що проводиться відділом охорони здоров’я
 • Дозвіл на зонування / дозвіл від департаменту сільського господарства чи охорони здоров’я
 • Дійсна ліцензія на державний бізнес
 • Доказ того, що ваш магазин відповідає санітарним нормам для всіх холодних та сухих приміщень для зберігання продуктів
 • Ні домашніх тварин на кухні, ні в будинку, якщо це є’s домашня кухня

Ви вирішили готувати на домашній кухні чи на комерційній кухні, ви’Вам потрібно ознайомитись з місцевими правилами, які ви приймаєте’очікується наступного. Якщо ви вирішили продавати продукти в Інтернеті через постачальника (а не обробляти їжу самостійно), ви’Вам потрібно буде дослідити ланцюжок поставок, щоб переконатися, що ваші інгредієнти відповідають стандартам.

Незалежно від вашого плану, знайте, що федеральна, державна та місцева влада тут, щоб допомогти вам! Це’s їхня робота – знати закони всередині і зовні, тому вони’знову великий ресурс для консультацій. Дженніфер Ірвін з служби доставки їжі Balance Box пояснює, як її бізнес максимум використовує ці ресурси:

“Коли я вперше почав роботу, я працював з домашньої кухні. Але як бізнес зростав, ми’я переїхав на комерційну кухню. Що стосується юридичного питання, перше, що ми зробили, – це зателефонувати до Управління охорони навколишнього середовища та запросити їх завітати до нас і порадити нам, що нам потрібно зробити – і вони були блискучими.”

балансова кухняBalance Box використовує команду дієтологів та шеф-кухарів, щоб підготувати індивідуальне меню здорової їжі для доставки.

Звичайно, вимоги ми’Ви перераховані тут – мінімум, необхідний для ведення вашого харчового бізнесу. Ми’Будьте цілий день тут, якщо ми перерахували все, але радимо детально ознайомитись із веб-сайтом Законів про котеджні продукти для отримання більш детальної інформації та пошуку інформації про ваш конкретний стан.

Якщо ви живете в Європейському Союзі, існують окремі правила та правила, яких потрібно дотримуватися. Для отримання додаткової інформації про них зверніться до Загальних принципів Європейської комісії з харчового права.

2

Знайдіть свою нішу

Деякі з вас вже можуть продати їжу особисто. Інші, можливо, просто налаштовані на ідею вбивці. Але якщо ти’ще не забийте свою нішу, дозвольте нам допомогти.

Гарне місце для початку – це дослідження тенденцій харчування. Зменшення відходів є гарячою темою на даний момент, тому реклама, яку ви готуєте з неправильним фруктом або овочем, може стати гарним кутом зору, наприклад.

Далі вам потрібно знати, де ви сидите на переповненому ринку. Ви доступний, щоденний бренд? Або розкіш гурманів? Ваша увага зосереджена на здоровому харчуванні? Або поблажливі частування?

Все це буде грати в тому, як ви брендуєте та рекламуєте себе. Все, від вибору фірмової палітри кольорів до розуміння того, який дизайн тексту та логотипів використовувати, залежатиме від того, як ви хочете бачити вашу продукцію.

Після цього потрібно встановити бюджет і деякі очікування. Скільки ви можете собі дозволити витрачати щомісяця? Плануєте продавати локально, національно чи в усьому світі? Де ви бачите свій бізнес через три-п’ять років?

Відповіді на ці запитання допоможуть вам дізнатися, скільки грошей інвестувати в такі речі, як ваш інтернет-магазин, маркетинг та інгредієнти – які в кінцевому підсумку диктують ціни, які ви стягуєте з клієнтів.

Нарешті запитайте себе – що ви приносите до столу? Щоб виділитися, ти’Вам знадобиться USP (Унікальна точка продажу). Ось’s приклад.

Дж. К. ГурманJK Gourmet знайшов ринок ніші, який допомагає більше мільйона американців.

Дж. К. Гурман прибив свою нішу, виробляючи продукти без зерна, орієнтовані на людей, яким потрібна допомога в боротьбі з виразковим колітом – стан, який зачіпає 1,6 мільйона американців. Керівник бізнесу Джоді сказав Shopify:

“Ми’ми вирізали свою нішу з продуктами, що не містять зерна, що забезпечує нас’також без глютену. Ми також вирішуємо потреби зростаючої палео-спільноти, і оскільки ми завжди усували використання рафінованого цукру та штучних підсолоджувачів,’знову звертаються до широкої аудиторії, ніж будь-коли раніше.” 3

Джерело вашого постачальника

Незалежно від того, готуєте ви власну їжу чи купуєте готові товари для продажу, ви’Вам потрібно буде знайти постачальника. Хитра справа – знати, які з них є надійними.

Використання веб-сайтів, таких як Food Master, може допомогти постачальникам джерел, які спеціалізуються на необхідних інгредієнтах. Раз ти’Ви склали список, ви’Я хочу перевірити наявність сертифікатів, і навіть можна попросити довідки.

Це все дуже часто, так що’не бійтеся запитати постачальника про його повноваження. Пам’ятайте, що все, що вам буде надано, буде безпосередньо представляти вашу компанію. Якщо постачальник каже, що його продукція органічна, дон’t просто сприйміть це як євангеліє – погляньте на це.

Верхня порада: Багато малих підприємств починають використовувати Costco. Це’s надійний, відомий бренд та надійний постачальник.

4

Створіть свій бренд, упаковку та маркування

У цей момент у вас повинно бути чітке уявлення про те, яку їжу ви хочете продати і як вам’збираєтеся його виробляти. ви’Я також подумав над своїм брендингом. Тепер, це’час втілити свої рішення на практиці.

Найменування фірми

Назва компанії має містити три речі: незабутній, відповідні, і легко написання.

Звичайно, ‘Мері’s кекси’ є актуальним та простим для написання, але чи буде він дотримуватися людей’s уми?

Спробуйте проявити творчість. Подумайте поза межами та запитайте інших у їх думки. Якщо ви’Ви плануєте продавати на міжнародному рівні, ви’Я також хочу переконатися, що ім’я isn’t неправильно представлена ​​або втрачена в перекладі.

Кольори бренду

Кольорова гама’т просто відтінок – це’s емоція. Вибрані кольори змушують людей відчувати певні способи. Ви можете бути сміливими та натхненними, гарячими та пристрасними, або крутими та новаторськими, завдяки кольорам, які ви вирішите.

Що стосується психології, харчові компанії, як правило, йдуть на яскраві кольори. Вони’знову захоплююче, зрозуміле і може заохочувати імпульсні покупки. Жовті, червоні та апельсинові всі асоціюються з поблажливою їжею, тоді як зелень і блюз зазвичай виражають здоров’я та життєву силу.

Зображення продукту

Образи вашого товару – це замовник’Перша точка контакту з вашою їжею – і перші враження!

Якщо ви не уявляєте себе кваліфікованим фотографом, ми’буду рекомендувати оплачувати професійні зображення. Це може допомогти змусити вашу їжу зі своєї веб-сторінки та перейти до клієнта’s візок.

Правила упаковки

Це важливий. Відповідно до закону США, упаковка повинна містити таку інформацію:

 • Повний перелік усіх інгредієнтів, що використовуються в продукті
 • Кількість або кількість в упаковці
 • Вага виробу
 • Назва вашої компанії та будь-який постачальник, якого ви використовували
 • ‘Використаний’ / ‘вжити до’ дати

Це має бути не тільки на всій вашій упаковці, але й у ваших онлайн-описах продуктів. Це’s також добре включати інформацію про харчування, щоб люди мали уявлення про переваги та проблеми для здоров’я, які пов’язані з вашою їжею.

5

Ціна Вашої продукції

Це’s все дуже добре, створюючи класний бренд із чудовою USP, за якою сидять смачні принади – але, як говорить стара приказка, ‘Гроші вирішують все.’

Як би хороші не були ваші товари, ви все ще повинні знати, як їх цінувати. Занадто зависока ціна вашої їжі в довгостроковій перспективі може відображати ваш бізнес-центр. Отже, як можна виробити правильну ціну?

Ну, Shopify має блискучий покроковий посібник, який допомагає вам це розробити, що ми’Дамо короткий огляд нижче.

Розрахуйте Ваші змінні витрати

По-перше, ви повинні знати, скільки коштує ваша їжа для виробництва та продажу. Такі речі, як вартість інгредієнтів, упаковки та доставки, потрібно враховувати.

Наприклад, якщо ви продаєте супи, додайте всі пов’язані з цим витрати і дізнайтеся, скільки ви’реально платити за коробку.

Створіть маржу прибутку

Далі, ви повинні знати, який прибуток ви хочете отримати. Для цього придумайте суму прибутку, яку ви хочете отримати (наприклад, 15% прибутку).

Коли ви маєте на увазі відсоток, вам потрібно перетворити його в десятковий. Це просто робиться шляхом ділення на 100 (наприклад, 15/100 = 0,15).

Тепер у вас є цифра змінних витрат і десяткове число, що представляє норму прибутку. Звідси обчисліть, скільки потрібно стягувати за продукт. Це може отримати трохи математики-у, але не’t хвилюйтесь – просто слідкуйте за Shopify’s просте рівняння, наведене нижче:

Цільова ціна = (змінна вартість за продукт) / (1 – бажана норма прибутку у вигляді десяткової)

Коефіцієнт з фіксованими витратами

Іншими витратами, які слід врахувати, є такі речі, як оренда приміщення для приготування їжі, обладнання для приготування їжі, оренда сховищ, страхування, ліцензійні збори та заробітна плата працівників. Все це потрібно враховувати для того, щоб забезпечити свій бізнес на найрізноманітніших перервах.

Верхня порада: Шопіруйте’Калькулятор беззбитковості може допомогти вам у цьому.

Пробні зміни та зміни, де це необхідно

Ви можете виявити, що ви вперше вдарили нігтем по голові. Швидше за все, ви’Вам потрібно буде протестувати цільові ціни та переглядати їх щомісяця або близько того. Це може зайняти небагато часу, щоб виправитись, але одного разу’Ви знайшли своє становище на ринку, ви’Буду на вірному шляху.

6

Створіть свій Інтернет-магазин

Це’з моменту, коли ти’я чекав… час втілити свій план у життя!

Є три ефективні плани продажу їжі з дому. Ви можете скористатися інтернет-ринку (подумайте Amazon чи Etsy), створіть свою власну веб-сайт електронної комерції (з платформами типу Shopify або BigCommerce) або продавати кураційну продукцію через постачальника.

Нижче ми’Перегляньте три варіанти, зважте плюси та мінуси кожного та поясніть, хто вони’найкраще підходить для.

Продаж продуктів харчування через Інтернет

Плюси і мінуси

ПлюсиМінуси
 • Продаж через платформу, яка приваблює глобальну аудиторію
 • Не несе відповідальності за керування власним веб-сайтом
 • Простий процес налаштування та автоматизація
 • Немає творчого контролю над тим, як відображати ваші продукти
 • Менш надійний, ніж власний веб-сайт
 • Amazon надасть пріоритет власним продуктам перед вашими

Інтернет-ринки, такі як Amazon та Etsy, – це створені веб-сайти електронної комерції, де ви можете створити обліковий запис і перелічити свої товари для продажу. Інтернет-ринки є найкраще для тих, хто хоче швидко почати продавати, бо там’s не включається настройка веб-сайту чи персоналізація. А оскільки ви виграли’не будувати веб-сайт з нуля, ви виграли’не потрібно турбуватися про рух трафіку до інтернет-ринку – аудиторія вже буде там.

Це сказав, якщо ти’Ви зацікавлені у продажі їжі з дому з інтернет-ринку, ви’Вам доведеться конкурувати з усіма іншими продавцями платформи, щоб залучити покупців’ уваги. Це простіше сказати, ніж зробити, особливо коли одні ринки рекламують певні товари над іншими. ви’Також потрібно бути готовим пожертвувати маленькою особистістю під час використання інтернет-ринку. Якщо брендинг і чуття для вас важливі, ви виграли’не хочу пройти саме цей маршрут.

Якщо ви вирішили скористатися зручністю інтернет-ринку, ви’Продам на веб-сайті, який’s не ваш власний – так ви’Вам потрібно буде вивчити саме цей веб-сайт’s регламенти. Звичайно, ці правила вимагають основ, які ви’У будь-якому разі потрібно мати покриття, як юридична документація, ліцензування та належна упаковка.

Але кожен ринок також має свої специфічні стандарти. Наприклад, Amazon вимагає від своїх продавців таких цілей ефективності:

 • Показник дефекту замовлення менше 1%
 • Ставка за скасування попередньої оплати менше 2,5%
 • Ставка із запізненням на доставку менше 4%

Це’Найкраще вивчити кожний інтернет-ринок’s вимоги перед вибором правильної платформи для вашого бізнесу.

Продаж їжі в Інтернеті через веб-сайт електронної комерції

Плюси і мінуси

ПлюсиМінуси
 • ви’Ви повністю контролюєте те, як бачать і відображаються Ваші товари
 • Там’s доступна допомога та підтримка, щоб допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем’знову є
 • Ви виглядаєте більш надійними, і це’s простіше рекламувати
 • Ви повинні залучати покупців до свого сайту
 • ви’Вам потрібно буде витратити трохи часу на розробку власного інтернет-магазину
 • ви’Несе відповідальність за підтримку / оновлення сайту’s макет

Побудовники веб-сайтів електронної комерції, такі як Shopify та BigCommerce, дозволяють створити власний магазин електронної комерції без необхідних технічних навичок – ви просто вибираєте шаблон веб-сайту, налаштовуєте його та починаєте продавати. Будь ти’перепродаж хлібобулочних виробів з дому чи створення світу’З найкращим планом кето-їжі, буде багато шаблонів, які відповідають вашому стилю.

шаблон магазину електронної комерціїПопулярний розробник електронної комерції Wix дозволяє легко зрозуміти, як може виглядати ваш магазин із кожним шаблоном.

Ці інструменти розроблені для щоденних продавців, які роблять’не маєте тонни часу, грошей чи цифрових знань. Розробники веб-сайтів електронної комерції є найкраще для тих, хто хоче надати покупцям повний досвід, від прекрасно фірмового веб-сайту до персоналізованого процесу оформлення замовлення та хто дон’не хочу мати справу з положеннями сторонніх організацій.

Ці платформи допоможуть вам створити індивідуальний, фірмовий дім для своїх продуктів. Завдання розробників веб-сайтів електронної комерції – в першу чергу залучити покупців до вашого сайту – саме тому ми’Я написав посібник з просування веб-сайту, щоб допомогти. І як тільки покупці почнуть приходити, ви виграєте’не доведеться конкурувати з будь-якими іншими продавцями так, як ви робили би з інтернет-ринку.

Якщо ви вирішили використовувати розробник веб-сайтів для електронної комерції, ви’У мене не бракує варіантів на вибір. Для отримання додаткової інформації ви можете ознайомитися з нашим рейтингом найкращих платформ електронної комерції – або ознайомитись з цим коротким підсумком трьох найкращих постачальників:

Що стосується платежів і доставки, кожна платформа використовуватиме різні шлюзи платежів. Хоча всі вони, як правило, використовують великі: подумайте про PayPal, Apple Pay, Stripe та Square. У Shopify навіть є власний шлюз платежів.

Раз ти’Вибравши, які способи оплати ви бажаєте прийняти, ви можете вирішити питання доставки. Знову ж таки, на цих платформах встановлені кур’єри, якими ви можете користуватися: FedEx, DHL тощо. Ви’Мені доведеться розібратися, яким кур’єрам можна спочатку доставити їжу, оскільки FDA (Агенство з харчових продуктів та лікарських препаратів) встановило правила щодо швидкості та температури.

Продаж їжі в Інтернеті через постачальників

Плюси і мінуси

ПлюсиМінуси
 • Ти виграв’не доведеться самостійно керувати великим запасом (потенційно швидкопсувних) харчових продуктів
 • Ти виграв’не потрібно робити упаковку та доставку самостійно
 • Ви все ще повинні володіти будь-якими скаргами клієнтів, навіть якщо ви’ви фізично не відповідаєте за процес – значить, ви’Вам потрібно буде ретельно вибирати своїх постачальників!
 • Тому що це зручний спосіб розпочати продаж, там’З великою конкуренцією там

Продаж їжі в Інтернеті через постачальника означає, що ви, роздрібний продавець, дон’не потрібно зберігати чи обробляти будь-які фактичні харчові продукти. Натомість ти’Використовуйте інтернет-ринок або розробник веб-сайтів електронної комерції, щоб створити простір, де ви’Буду приймати замовлення та спілкуватися з клієнтами. Тоді ти’Повідомляю своїх постачальників про кожне нове замовлення, і постачальники доставлять товари кожному замовнику. По суті, ти’Ви знову запускаєте шоу, не забруднюючи руки. Інше слово для цієї моделі дропшипінг.

Розпочати бізнес з дропшипінгу є найкраще для тих, хто хоче з низьким рівнем ризику спробувати продати їжу в Інтернеті. Дропшипінг через постачальника означає, що ви виграли’не потрібно турбуватися про збереження інвентарю свіжим, що є головним питанням для тих, хто продає продукцію на домашній кухні або на комерційній кухні.

Ця модель постачальника дозволяє витрачати більше часу на брендинг, налаштування та обслуговування клієнтів. Це’s важливо зазначити, що обслуговування клієнтів особливо важливо при дропшипінгу – адже ви’використовуйте сторонніх постачальників як проміжку для вас та ваших клієнтів’Я хочу переконатися в цьому’завжди доступні як точка спілкування та уточнення.

7

Ринок вашої продукції

Налагодження стосунків із клієнтами – один із стовпів успіху електронної комерції. Маркетинг – це фантастичний спосіб не лише залучити вашу продукцію до уваги громадськості, але й створити стосунки з покупцями та змусити їх відчути, як вони’знову частина вашого бізнесу’ зір.

Є багато способів вивести ваше повідомлення там – все одно занадто багато для одного розділу в статті – так ми’зосередимося на деяких найбільш вражаючих речах, які ви можете зробити.

SEO

SEO (оптимізація пошукових систем) – це процес відображення вашого веб-сайту в таких пошукових системах, як Google і Bing. В даний час Google має понад 200 способів вирішити, наскільки високомірно оцінюються веб-сайти за результатами пошуку, але ось кілька основних моментів, про які слід пам’ятати:

 • Ключові слова – Вам потрібно переконатися, що вміст навколо ваших продуктів пов’язаний із тим, що ви’перепродаж. Якщо ви’Ви на базі Манхеттенської бубликової компанії’Ви хочете, щоб фрази, як ‘Нью-йоркські бублики’ в описах вашого продукту так’Google легко розповість, про що йдеться у вашій веб-сторінці.
 • Метадані – Це текст, який з’являється в результатах пошуку. Він повинен мати оптимальну довжину, включати ключові слова та спонукати читача натискати на ваше посилання.
 • Зворотне посилання – Спосіб показу Google вашій їжі популярний і шанований. Інші веб-сайти, що посилаються на ваш, розглядаються надзвичайно, на зразок рекомендації.
 • Мобільна чуйність – Одна справа, яку ненавидять пошукові системи, – це сайти, на яких це не так’t належним чином працювати на мобільних пристроях та планшетних пристроях. На щастя, всі платформи електронної комерції, які ми перерахували вище, автоматично реагують на повну мобільну мережу, так що’s не те, про що потрібно турбуватися.

Соціальні засоби комунікації

Потужність у соціальних мережах лише сприяє вашій компанії’s достовірність. Це’s також спосіб взаємодії з вашими клієнтами та надання їм контактної точки. Якщо ви включите на свій веб-сайт кнопки соціального обміну (що ви можете зробити з будь-якою з рекомендованих нами платформ), то покупці також можуть поділитися вашою їжею зі своїми підписниками – це’s буквально безкоштовна реклама!

Shopify та BigCommerce роблять речі на крок далі, фактично дозволяючи продавати безпосередньо в соціальних мережах та на ринках. Будь то’s Facebook або Instagram, Amazon або Etsy, ви можете використовувати свій веб-сайт як центр, а також запускати інші інтернет-ринки.

Маркетинг електронної пошти

У розробників веб-сайтів електронної комерції є власний вбудований електронний маркетинг. Ви можете заповнити заздалегідь розроблені шаблони електронної пошти своїми останніми пропозиціями та пропозиціями, перш ніж надсилати їх всім своїм підписникам.

Будь то’s смачні, безкоштовні зразки полуниці або придбайте одну безкоштовно на пончики, маркетинг електронною поштою – це надійний спосіб пікетувати клієнта’зацікавте і нехай вони повертаються до вашого магазину.

Продаж на продовольчих ринках / фестивалях

З усіма цими фантазійними способами продавати свій бізнес в Інтернеті’s легко забути про добрі старомодні слова з вуст. Виходьте туди та рекламуйте свою їжу особисто на місцевих ринках та фестивалях. Зрештою, найкращий спосіб рекламувати свою їжу повинен бути, щоб дозволити іншим скуштувати її?

Продовольчі ринки та фестивалі також пропонують чудову можливість випробувати нові продукти та аромати. Якщо ви’Вам цікаво, чи варто запускати нову ідею продукту?’з кращого місця, ніж фестиваль, щоб зібрати якомога більше об’єктивних думок. Ви можете запропонувати безкоштовні зразки останнього творіння і навіть попросити відвідувачів оцінити, що вони’Ви пробували за шкалою 1-5. Дослідження ринку ніколи не були смачнішими!

Як продавати їжу в Інтернеті: Підсумок

Харчова промисловість процвітає, як ніколи. Там’Завжди є причиною відкладати Інтернет, але якщо їжа є центром вашого бізнесу, то там’s немає часу, як теперішній.

Дотримуючись наш повний, семиступенький посібник з продажу продуктів харчування в Інтернеті, ви’Я зможу перетворити вашу мрію в реальність. Для резюме, ось ці сім кроків знову.

7 кроків до продажу продуктів харчування в Інтернеті

 1. Знайте закон
 2. Знайдіть свою нішу
 3. Джерело постачальника
 4. Створіть свій бренд, упаковку та маркування
 5. Цінуйте свою продукцію
 6. Створіть свій інтернет-магазин
 7. Ринок вашої продукції

Ці кроки – це не тільки інгредієнти для налагодження вашого бізнесу в галузі харчування, але й ваш рецепт успіху.

На відміну від багатьох із вас, ми перемогли’t цукровар – це вам доведеться вкласти час, щоб покращити свій бізнес в Інтернеті. Так само, як збивати суфле, ви можете’t просто поспішайте через нього – доказ завжди буде в пудингу.

Виконуйте наші кроки, дотримуйтесь зваженого підходу та спостерігайте за тим, як ваш власний інтернет-бізнес з їжею оживає. Повірте нам, деякі речі будуть смачнішими.

Як продати їжу в Інтернеті: FAQ

Чи потрібна мені ліцензія на продаж домашньої їжі?

Якщо тільки ти’Ви просто випікаєте торти для офісного благодійного фонду, відповідь – так. Для комерційного продажу будь-яких домашніх продуктів потрібна дійсна державна ліцензія. Для того, щоб отримати його, ви’Вам потрібно буде пройти медичний огляд, дотримуючись місцевих стандартів охорони здоров’я.

Скільки коштує ділова ліцензія?

Багато цін впливає на вартість ліцензії на бізнес, такі речі, як розташування та кількість працівників, враховують загальну вартість. Взагалі кажучи, це може бути все, що становить від 25 до 7000 доларів. Більшість стартових продуктів харчування чи малого бізнесу, однак, платитимуть від 50 до 200 доларів.

Яка користь від створення власного веб-сайту про продукти харчування?

Перш за все, ви’повторно контролюйте показ реклами та реклами їжі. Використання будівельників веб-сайтів для електронної комерції також може принести величезну користь, оскільки робить створення веб-сайту доступним для всіх. Ви навіть можете продавати на різних каналах, таких як ринки та соціальні медіа.

Скільки коштують розробники веб-сайтів електронної комерції?

Усі розробники веб-сайтів для електронної комерції запропонують різноманітні плани ціноутворення. Вони варіюються від абсолютно безкоштовних до замовлень цитат. Малий харчовий бізнес може розраховувати платити щомісячну плату від 20 до 80 доларів. Це стосується дизайну, хостингу та безпеки вашого веб-сайту, а також завантажує більше.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map