Приклади електронної комерції | 5 натхненних кейсів для вас

Приклади електронної комерціїКоли ми вперше почали створювати веб-сайти, щоб спробувати заробити додатковий побічний дохід на наших тодішніх корпоративних роботах, ми завжди вважали, що це надихає та заохочує читати приклади електронної комерції та приклади досліджень.


Спроба створити бізнес – це непросто і, відверто кажучи, прямо відвертає багато разів протягом перших днів.

Якщо у вас є робота на повний робочий день, діти, позакласні заняття тощо “життя” зобов’язання, намагатися вичавити ще кілька годин на день або тиждень, щоб створити бізнес, досить важко.

Для нас те, що насправді допомогло полегшити кілька днів або дати трохи більше енергії, щоб продовжувати, – це натрапити на історії успіху з прикладів електронної комерції.

Це дало нам надію, що принаймні деякі люди досягають успіху і що ми можемо так само, якби ми трималися на цьому. Це показало нам, що люди не так сильно відрізняються від нас, можуть “Зроби це”.

Крім того, ці приклади електронної комерції також дали нам корисну інформацію про те, які стратегії, тактики чи інструменти вони використовували для створення свого бізнесу. Ми вважаємо це цікавим та повчальним навіть до цього дня.

Окрім перегляду Shark Tank, ось ще кілька прикладів електронної комерції будуть для вас натхненниками..

Ми’Я також поділюся з вами одним із наших улюблених джерел навчання з інших успішних підприємств (та їхніх невдач) пізніше у цій публікації нижче.

ПРИКЛАД Е-КОМЕРСИ №1: ПРОДАЖ 1700000 дол.

Там у вас є. Ви дон’не треба вигадувати іншого Facebook, щоб стати успішним!

Кейсі та Морган створили власний гарячий соус, використовуючи сирі медові та пластівці чилі, і продали його на суму 170 000 доларів протягом 1 року.

Приклади електронної комерції - змішаніКлацніть на це зображення, щоб побачити тематичне дослідження

Це тематичне дослідження містить декілька проникливих порад, уроків та інструментів, якими вони користуються для розробки електронного комерційного інтернет-магазину.

ПРИКЛАД Е-КОМЕРСІ № 2: ЯК ЦІ ПОВНІШНІ РОДИТЕЛІ ПРОДАЮТЬ ПАРТНЕРИ ДЛЯ ОБЛАДНАННЯ І ЗАЛІЧИТИ $ 50 000 НА МІСЯЦЬ НА ПРОДАЖ

Це тематичне дослідження є особливо натхненним, оскільки пара, яка побудувала цей бізнес, є батьками, які працюють на повний робочий день.

Він також показує, як можна створити дуже успішний бізнес навіть у дуже вузьких нішах. У цьому випадку вони продають моделі одягу для ляльок (справді !!)

Приклади електронної комерції - Pixie FaireКлацніть на це зображення, щоб побачити тематичне дослідження

Джейсон та Кориця знайшли проблему, яка потребувала вирішення, використовували свої навички та продавали цифрові продукти своїм клієнтам.

Це чудовий приклад того, як працюють цифрові продукти, як вони’повторно легше, ніж фізичні продукти, та які інструменти вони використовували для продажу цифрових продуктів завантаження.

ПРИКЛАД Е-КОМЕРСИ №3: ЯК ПРОДАЖА СВІШОЇ СУЧАСНОЇ ПРОДУКЦІЇ З 8000 доларів на місяць до 96 000 доларів на місяць

Це’s непросто продати будь-який товар, і набирати обертів для зростання продажів так само складно.

Джессіка, засновниця Raw Generation, подібно до всіх малих підприємств, пройшла фазу з’ясування способів отримання продажів.

Приклади електронної комерції - генерування сировиниКлацніть на це зображення, щоб побачити тематичне дослідження

Їй довелося розібратися, як розташувати свій соковижимальний продукт та який найефективніший спосіб отримати більше продажів. Вона експериментувала з сайтами з угодами (такими як Groupon тощо) та розвивала свій бізнес звідти.

У цьому випадку Джессіка також ділиться 5 важливими уроками, які вона отримала на основі власного досвіду побудови свого бізнесу.

ПРИКЛАД Е-КОМЕРСИ №4: ЕКСКРИМІНАЛЬНА БУДІВЛЕННЯ ОНЛАЙН-БІЗНЕСУ, ЩО ГЕНЕРАТУЄ $ 80 000 НА МІСЯЦЬ НА ПРОДАЖ

Це дійсно так’Неважливо, що з вами траплялося в минулому. Якщо ви будете наполегливо працювати, наполегливо і постійно навчатись, ви також можете досягти успіху у створенні бізнесу.

Роберт Нава перебував у виправних закладах від 11 років до 27 років. Але це не стало’не зупиняйте його у досягненні успіху у продажу приладдя на вулиці.

Він зосередився на створенні бізнесу дропшипінгу, як і раніше’не маю жодної власної продукції, яку можна було б продати, і здобула тягу завдяки побудові наступних матеріалів через Facebook.

Приклади електронної комерції - депо національних парківКлацніть на це зображення, щоб побачити тематичне дослідження

Успіх у створенні бізнесу з електронною комерцією не означає’не завжди дискримінуйте своє минуле. Ви можете контролювати своє майбутнє, якщо дасте собі дозвіл на це.

ПРИКЛАД Е-КОМЕРСИ № 5: ЯК БІЗНЕС СТВОРИТИ 7-МІЖНА БІЗНЕСУ, ЗВ’ЯЗКУЮЧУЮЧУЮЩОЮ МОЛОДУ

Більшість людей вважає, що єдині способи збуту потенційних покупців – це традиційні рекламні канали, такі як газета чи журнал.

Те, що зробила ця команда чоловіка та дружини, – скористатися YouTube – одним із найшвидших та найпопулярніших каналів – для продажу продуктів для нарощування волосся.

Приклади електронної комерції - Luxy HairКлацніть на це зображення, щоб побачити тематичне дослідження

Як вони це зробили, завдяки наданню чудового цінного вмісту своїй аудиторії, пропонуючи їм безкоштовні відеоуроки про те, як створити гламурну зачіску (натхненну знаменитостями) самостійно.

Це “безкоштовно” Спосіб маркетингу надзвичайно потужний і ефективний. Навчальні посібники – це чудовий спосіб побудови бренду, фан-бази та, врешті-решт, маркетингу корисних продуктів для вашої аудиторії, щоб придбати їх для досягнення своїх цілей (у цьому випадку вивчіть, створюйте красиві зачіски).

ОДНІ РЕСУРСИ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ІНСПІРАЦІЙНИХ ПРИКЛАДІВ БІЗНЕСУ & ІСТОРІЇ

Коли ми вперше почали будувати свій бізнес, ми знайшли дивовижний веб-сайт, який опитував успішних підприємців. Що ми оцінили в цих інтерв’ю, це те, що т. Зв “успіхи за ніч” сталося за роки боротьби та невдач.

Окрім розуміння стратегій та тактик того, як цей великий та малий бізнес використовували для розвитку своїх підприємств, інтерв’ю також заглибилось у психологію підприємців, і з чим вони боролися.

Вони’Зрештою, просто люди, і ми, безумовно, пов’язані з їх досвідом і виявили, що їхні історії давали нам заохочення та сили пережити деякі наші бойові часи.

Веб-сайт Mixergy.com і я’d настійно рекомендую вам переглядати чи слухати деякі інтерв’ю як ви’Найімовірніше, вони також будуть дуже корисними.

ВИСНОВОК – ЯК ПРИКЛАДИ Е-КОМЕРСУ МОЖУТЬ СПОСОБИТИ ВАШ УСПІХ

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me