Види підприємств електронної комерції

Ми розглядаємо типи підприємств електронної комерції за моделлю доходу, бізнес-моделлю та типом веб-сайту

Сучасна технологія спростила, як ніколи, налаштування магазину в Інтернеті. Будь ти’Ви знову сторонник або серйозний продавець’s платформа, яка допоможе вам досягти своєї мети.


Але якою має бути ваша мета? Який бізнес електронної комерції ви хочете мати?

У експерта по розробнику веб-сайтів, це’s наша місія – не просто допомогти людям вийти в Інтернет, а допомогти їм досягти успіху, як тільки вони’знову там. І будь-який успішний бізнес в галузі електронної комерції починається з успішного плану, і велика частина цього знає, які є ваші варіанти.

Що стосується перегляду видів електронної комерції, то спочатку ми повинні вирішити, як їх класифікувати. Ніколи не сайт, щоб робити щось наполовину, ми’Ви зробили це трьома різними способами:

 • За бізнес-моделлю
 • За моделлю доходу та
 • За типом веб-сайту електронної комерції

Дозволяє’Погляньте:

Моделі електронної комерції

Якщо ми розглядаємо бізнес з електронною комерцією, вони зазвичай мають форму від однієї до двох з цих чотирьох різних моделей бізнесу, залежно від того, хто робить покупку та хто займається продажем. Як і всі добрі справи в бізнесі, вони непогано розпадаються на три абревіатури:

1. Бізнес для бізнесу (B2B)

B2B електронна комерція – це бізнес, який продається іншому бізнесу. Це може бути фізичний продукт, як сировина будівельних матеріалів, або послуга, як корпоративний юрист. Він також може мати форму цифрового продукту чи послуги.

2. Бізнес-споживач (B2C)

Оскільки ми є споживачами, це модель, якою користуються більшість наших улюблених брендів. Від моди до меблів, членства в тренажерному залі до підписки на вина (детальніше про них пізніше), більшість речей, які ми купуємо для обох ‘потреби’ і ‘хоче’ походить від бренду B2C.

3. Споживач-споживач (C2C)

Що стосується продажу споживача до споживача, там’s взагалі немає жодної справи, і це’s, як правило, досить випадкові установки. Подумайте про продаж гаража чи платформу на зразок eBay.

4. Споживчий бізнес (C2B)

Тут споживач продає свої послуги бізнесу. Фрілансери – прекрасний приклад цього.

Моделі доходів від електронної комерції

Тож тепер ми’Ви подивилися на різні бізнес-моделі електронної комерції’З часом перегляньте різні способи, якими вони реально можуть заробляти гроші. Ось основні моделі доходів від електронної комерції:

1. Дропшипінг

З дропшипінгом, діловою чи фізичною особою ‘продає’ продукти на своєму веб-сайті, які вони розміщують’t насправді робити або володіти. Вони упаковуються та розповсюджуються сторонніми компаніями, а власник (-ів) дропшиппінг-сайтів ніколи не контактує з одним продуктом – вони просто беруть невеликий відрізок від людини або бізнесу, який насправді робить і розповсюджує його.

Дропшипінг може бути прибутковим і дуже успішним. Візьмемо, наприклад, Wayfair. Wayfair є популярним магазином меблів для електронної комерції та сайтом дропшипінгу.

Види підприємств електронної комерції - дропшипінг

Однак, дропшипінг – це супер конкурентоспроможний простір’не вступайте в нього, думаючи про це’Я буду швидким і простим способом заробити своє багатство.

Дізнатися більше:

Як створити компанію Dropshipping – наше повне керівництво по досягненню успіху дропшипінгу та уникненню всіх поширених помилок. Містить поради від профі-джипшиппінгу.

2. Підписка

Підписки раніше були значною мірою зарезервовані для журналів і газет, але саме тоді, коли ви думали, що вони вже виходять, вони повернулися з справжнім ударом у вигляді підписок. Насправді настільки великий, що з 2013 по 2018 рік ринок передплатників щороку збільшувався більш ніж на 100%.

Усі підписки працюють дещо по-різному, але в основному передбачають підписання, щоб отримувати різний тип товару, який вам подобається щомісяця.

FirstLeaf – послуга передплати для любителів вина. Щомісяця, FirstLeaf’s винні експерти розбираються по всьому світу, щоб доставити незвичні та нагородні пляшки вина своїм підписникам з регіонів, про які вони ніколи навіть не чули.

Види підприємств електронної комерції - підписка

Є передплати на клубні клуби, підписки на каву, салони краси… ви його називаєте, ви можете підписатися на нього. Підписки – це прекрасний спосіб утримати клієнтів і мати можливість передбачити, скільки запасів у вас’Буде потрібно в будь-який момент часу.

Дізнатися більше:

Як створити компанію “Підписка” – покрокове керівництво, наповнене порадами підприємців, які створили успішну компанію “Підписка”.

3. Приватне маркування та виготовлення

Будь-який бізнес чи особа, яка займається приватним маркуванням та виготовленням, – це в основному лише проведення всіх етапів передпродажного обслуговування. Це’s, щоб сказати, що вони’переробку, упаковку, а потім продаж товару безпосередньо кінцевому споживачеві.

Це звучить як досить грандіозний і технічний термін, але багато малих підприємств – або невеликі бічні суєти – підходять до цієї форми. Прикладом може бути пекарня, яка продає домашні торти на замовлення.

4. Біла маркування

Компанії, що працюють на білій етикетці, ребрендують модель доходу (або ‘етикетка’) продукти, придбані у виробника, і продавати їх як власну продукцію.

Звучить начебто схематично, правда? Ну насправді це’s набагато частіше – і законно – ніж це звучить. Насправді це’s щось багато великих імен використовується.

Наприклад, клуб для гоління «Долар» – це як дитина, що займається рекламою білої етикетки. Взявши гідну, доступну бритву та взявши лише невеликий запас для упаковки та розповсюдження, клуб Dolve Shave став величезним успіхом серед жінок, які втомилися від переплати за рожеві пластикові бритви.

види електронної комерції - біла маркування

Це’s також послуга коробки підписки, акуратно обшиваючи дві чудові моделі доходу – приємна робота, клуб для гоління Dollar!

Дізнатися більше:

Як продати макіяж в Інтернеті – Біла маркування – популярна модель в косметичній галузі. Якщо ви’Ви знову думаєте про продаж макіяжу в Інтернеті, прочитайте наш посібник, щоб побачити, чи це правильний шлях.

5. Оптова торгівля

Оптовий продавець діє як посередник між виробником та роздрібною торгівлею. Вони отримують невеликий прибуток від продажу товару в роздрібній торгівлі. Не вся роздрібна торгівля діє на цій основі, але це’s, мабуть, більше, ніж ви’буду думати. Оптовики пропонують спосіб роздрібної торгівлі реально реагувати на те, скільки запасів їм потрібно чи потрібно, залежно від того, що’s злітає з полиць, залишаючи виробника керувати логістикою (особливо якщо виробник працює за кордоном).

Це в свою чергу означає, що оптовий продавець повинен бути тим, хто ризикне замовити багато запасів заздалегідь, виходячи з того, що він передбачає, що його роздрібні продавці захочуть придбати. Якщо це буде добре, це може бути плавним і прибутковим, але це’s, безумовно, жорсткий балансуючий акт!

6. Оренда та позика

У бізнесі, який працює за моделлю доходу від оренди та кредиту, замовник платить лише за використання свого товару чи послуги, а не купує їх прямо. Очевидним прикладом B2C є будь-яке місце прокату автомобіля, але також є кілька більш креативних варіантів C2C.

Airbnb не потребує вступу, але там’s також Fat Llama – платформа для споживачів, щоб орендувати їхні пристосування, такі як об’єктиви камер, дрони та шайби живлення, для інших споживачів. З найвищими орендарями, які заробляють кілька тисяч доларів на місяць, є’s явно величезний ринок для цього.

Види підприємств електронної комерції - оренда та позика

7. Фремій

Модель оплати через безкоштовну платню – це та, яку типово бачиш лише у цифрових продуктах. За допомогою бізнес-моделі Freemium ви можете підписатись на безкоштовну версію продукту, яка має знижену функціональність.

Хоча надія на те, що ти’У якийсь момент підпишіться на план преміум-класу, щоб отримати доступ до додаткових функцій, ви можете законно залишатися на безкоштовній версії стільки часу, скільки захочете. Там’s немає реальної змінної вартості, пов’язаної з цими цифровими продуктами (або, принаймні, лише дуже невеликою), і клієнти, що платять, гарантують, що компанія все ще отримує прибуток.

Spotify – це класичний приклад бізнесу, який працює за моделлю доходів Freemium. Користувачі у вільному плані Shopify будуть періодично переривати свою музику рекламою. Для випадкового користувача це не проблема, але будь-який серйозний любитель музики швидко оновить для зручності безперебійного прослуховування.

Види електронної комерції - freemium

Типи веб-сайтів електронної комерції

Гаразд, тепер ми’Ви дивилися на різні види електронної комерції та моделі доходів, і тепер це’s час на перегляд останнього фактора в грі; тип веб-сайту вони’перепродаж через.

1. Індивідуальний веб-сайт марки (один продавець)

Веб-сайт, призначений для продавців, – це спеціалізований веб-сайт, на якому продаються лише товари або послуги однієї особи або одного бізнесу. Більшість веб-сайтів електронної комерції потрапляють до цієї категорії.

Adidas, бренд спортивного одягу, має спеціалізований веб-сайт, який продає лише товари Adidas:

Види бізнесу в галузі електронної комерції - один продавець

Побудова інтернет-магазину може здатися чимось зарезервованим лише для великих брендів, таких як Adidas, але виробники веб-сайтів з електронної комерції зробили цю технологію доступною для всіх – навіть невеликих продавців за жорстким бюджетом і без будь-якого технічного досвіду. Тож, хоча Ви, можливо, спочатку бажаєте заплутатися на інтернет-ринках (що ми’Дістанемося за секунду), ми, безумовно, рекомендуємо новим продавцям створити власний інтернет-магазин і з одним із цих інструментів.

Дізнатися більше:

Порівняльна діаграма веб-сайтів для електронної комерції – огляньте найкращі розробники веб-сайтів електронної комерції для вашого підприємства..

Як побудувати Інтернет-магазин – ми’знову, щоб провести вас через процес налаштування магазину в Інтернеті, від вибору

2. Інтернет-магазини (вибрана кількість продавців)

Інтернет-роздрібні торговці об’єднують товари одних постачальників під одним дахом в Інтернеті. Інтернет-роздрібний торговець має контроль над тим, яких постачальників він об’єднує таким чином. Часто інтернет-роздрібний продавець також бере власність на фотографії та описи товарів, щоб все виглядало красиво і поєднувалося.

Мейсі’s – прекрасний приклад цього. Ось’s вибір товарів Adidas, які вони розміщують в Інтернеті:

Типи підприємств електронної комерції - інтернет-магазини

Мейсі’s має тотальний контроль над тим, які товари він зберігає, від яких постачальників та як їх відображає. Він також зберігає запас і доставляє його покупцеві, коли покупка здійснена.

Amazon – це, мабуть, найвідоміший інтернет-рітейлер, хоча це’Справедливо сказати, вона має зовсім іншу атмосферу для Мейсі’с. Замість того, щоб вибирати кураторів продавців, Amazon вибирає кількість та зручність – і так’s чітко працює для них!

Однак Amazon не слід плутати з Amazon Marketplace, який працює трохи інакше, і приємно переносить нас на наш третій веб-сайт електронної комерції: marketplaces!

3. Маркетинг (кілька продавців)

Нарешті, є такі торгові майданчики, як Etsy та eBay. Ці торгові майданчики накладають деякі обмеження на те, що можна продати, і вступлять, якщо вони є’s суперечка між продавцем і замовником, але в іншому випадку продавці в значній мірі отримують безкоштовне управління.

Види підприємств електронної комерції: Збіг

Як видно з цієї публікації, існує багато різних способів класифікації підприємств електронної комерції. Що’З іншого боку, нерідко підприємства електронної комерції перетинаються на дві або більше різних моделей.

Ось’s короткий підсумок типів електронної комерції там відповідно до кожної різної категорії:

Ось різні бізнес-моделі електронної комерції:

 1. Бізнес для бізнесу (B2B)
 2. Бізнес-споживач (B2C)
 3. Споживач-споживач (C2C)
 4. Споживчий бізнес (C2B)

Ось різні моделі доходів від електронної комерції:

 1. Дропшипінг ­
 2. Підписка
 3. Приватне маркування та виготовлення
 4. Біла маркування
 5. Оптовий
 6. Оренда та позика
 7. Фремій

Ось різні типи веб-сайтів електронної комерції:

 1. Індивідуальний веб-сайт марки (один продавець)
 2. Інтернет-магазини (вибрати кількість продавців)
 3. Маркетинг (кілька продавців)

Світ електронної комерції – захоплюючий та швидко розвивається. Ми’Обов’язково будемо постійно оновлювати цю сторінку з будь-якими новими тенденціями, які ми помічаємо, але тим часом повідомте нам, якщо ви думаєте, що там’s все, що ми’Ви пропустили – просто опублікуйте коментар нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map