3dcart vs Shopify: Невідповідність чи чесна гра?

3dcart vs shopify Featured imageНайкращі платформи електронної комерції роблять більше, ніж просто продають вашу продукцію – вони роблять створення вашого інтернет-магазину легким, приємним та доступним. А коли мова йде про 3dcart vs Shopify, один з них робить це набагато краще.


Shopify – це наш рейтинговий розробник веб-сайтів електронної комерції. Чому? Тому що, як і всі хороші платформи, це не просто забезпечує чудові інструменти продажів.

Він пропонує блискучу підтримку клієнтів, доступ до набору програм, приголомшливі теми та представляє велике співвідношення ціни та якості.

Однак ми знаємо, що кожен інтернет-магазин відрізняється. Хоча Shopify підходить майже для кожного бізнесу, це’s не для всіх. Отже, ми’я вивів його проти 3dcart, щоб побачити, як вони порівнюють.

3dcart має дуже міцну систему інвентаризації, деякі зручні функції продажу, і це’s порівняно дешево. Однак у нього є одна головна проблема: це’s досить важкий у використанні.

В цілому, ми вважаємо 3dcart призначений для користувачів, які шукають доступний потужний сервіс, який не хоче’Не майте на увазі випадкових технічних проблем.

Як говориться, ми це знаємо’s завдання вирішити питання про те, як правильно створити веб-сайт для вашого інтернет-бізнесу. Це’s чому ми’Я не лише перевіряв кожну платформу самостійно, але й просив людей, як і ви, спробувати їх також.

Поєднуючи результати наших експертних досліджень та тестування користувачів, ми отримуємо найбільш справедливі та точні результати. І ці результати є тут…

3dcart і Shopify: плюси і мінуси

Плюси 3dcart:

 • Фантастичний інвентар
 • SEO-підказки
 • 1000+ доступних додатків

Мінуси 3dcart:

 • Важкий у використанні
 • Немає мобільного додатка
 • Найменше, ймовірно, це не рекомендується

Розмістіть плюси:

 • Краща платформа електронної комерції
 • Цілодобовий догляд за клієнтами
 • Продаж через кілька каналів

Показуйте мінуси:

 • Витрати складаються з додатків
 • Плата за трансакцію за зовнішніми способами оплати
 • Якщо вам потрібно переключити теми, потрібно переформатувати теми

3dcart або Shopify: який найпростіше використовувати?

Платформи електронної комерції існують, щоб допомогти вам продавати в Інтернеті насамперед. Чи легко це зробити, хоча? Іншими словами, чи втрачено UX (користувацький досвід) у великій коробці інструментів продажу?

3dcart не спрощує побудову магазину. На нашому тестуванні він набрав 3/5, поставивши сьоме місце за простотою використання. Так, він забезпечує хороший, великий інвентар, але це’s занадто хитро, щоб насправді використовувати.

Чому так важко? Наші учасники не стали’т, як непослідовні шрифти та колірна гамма, є’s ні ‘скасувати’ кнопка, і це не робить’t надавати будь-які комбінації клавіш. Словом, це’s не впорядкований.

Один користувач мав це сказати про свій досвід роботи з 3dcart:

Я б не хотів’Не можу сказати, цей будівельник був дивовижним, і це було хіба що’t простий у використанні будь-який.

З іншої сторони, Shopify зробив дуже добре у нашому дослідженні, набравши 4,1 / 5 і зайнявши друге місце за ‘простота використання’. Зрештою, щоб бути кращим конструктором електронної комерції, людям потрібно із задоволенням користуватися нею?

На відміну від 3dcart, Shopify зберігає всю типографіку однаковою, пропонує ‘скасувати’ кнопка та має велику кількість комбінацій клавіш. Він також має легко визначити піктограми для всіх своїх пропозицій. Що ще краще, жоден учасник не дав їй менше 4/5 за ‘швидше за все, рекомендую’.

Один з наших тестованих користувачів вважав Shopify особливо простим у використанні, коментуючи:

Я був приємно здивований. Я точно можу зрозуміти, чому люди вибирають саме цього будівельника.

3dcart vs Shopify – простота використання: вердикт

Shopify набагато простіше у використанні, ніж 3dcart. Він постачає величезний спектр відмінних функцій електронної комерції, і кожен може користуватися ними. На відміну від 3dcart, Shopify використовує послідовну кольорову гаму та типографіку, має ‘скасувати’ кнопка та забезпечує комбінації клавіш, щоб зробити речі ще простішими.

Який має найкращі функції продажу?

Звичайно, для будь-якої платформи електронної комерції важливі інструменти продажу. Ми’Ви обговорювали, як просто використовувати 3Dcart та Shopify, але яка платформа полегшує фактичні заробітки?

Незважаючи на те, що 3dcart є складним у навігації, він має деякі сильні функції продажу. Загальний вихідний об’єм є загальним, має місце для 100 необмежених продуктів та попередню інтеграцію з великими компаніями з доставки, такими як UPS та FedEx.

Крім того, на відміну від інших платформ, 3dcart має функції SEO (оптимізація пошукових систем), видимі на всьому сайті, надаючи підказки, щоб допомогти вашому веб-сайту зайняти вищі місця в пошукових системах. Однак у нього немає мобільного додатку, який обмежує користувачів, які постійно перебувають у русі.

Shopify не передбачає реальних обмежень, коли справа стосується продажу ваших акцій. Він постачається з необмеженими продуктами на всіх планах, вбудованим відновленням покинутих кошиків, мобільним додатком та доступом до величезного спектру сторонніх інтеграцій, щоб зробити продаж на Shopify ще більш безпроблемним.

3dcart vs Shopify – Особливості продажу: Вердикт

Shopify – це найповніша платформа електронної комерції, яка пропонує найкращі інструменти продажу на ринку. Незважаючи на 3dcart’З сильних можливостей, серед яких підказки щодо SEO та широкий сервіс, Shopify все ще пропонує більше – особливо якщо врахувати його величезний магазин додатків, який дозволяє впорядкувати вашу доставку, бухгалтерський облік, маркетинг тощо.

Що має кращий дизайн?

Щоб будь-який магазин був успішним – онлайн чи ні – ваші клієнти повинні насолоджуватися його відвідуванням. Це виглядає чисто і професійно? І чи легко знайти те, що потрібно? Що ж стосується розробників веб-сайтів, такі питання зводиться до дизайну шаблонів.

3dcart пропонує 91 безкоштовні шаблони – більше, ніж будь-яка інша платформа електронної комерції – з преміальними опціями вартістю від 99 до 199 доларів. Хоча більшість дизайнів гладкі та фірмові, деякі з них не мають основних функцій, наприклад, навігаційні меню, які прокручуються разом із вами. Крім того, немає мобільного редактора, так що ви можете’не будьте творчими в дорозі.

3dcart теми3dcart пропонує найбільше шаблонів будь-якої платформи електронної комерції, надаючи вам велику гнучкість

У Shopify є менший вибір, ніж у 3dcart, лише 10 безкоштовних тем та 50+ преміум-опціонів коштують від 140 до 180 доларів, але в цілому вони мають витончений дизайн. Вони також оснащені особливостями галузі, економлячи ще більше часу та зусиль на дизайні вашого магазину.

shopify шаблони

Де Shopify справді перемагає, однак, це з його мобільним додатком. Ви можете редагувати свій веб-сайт з ходу зі свого смартфона, що ідеально підходить для сучасного власника бізнесу.

3dcart vs Shopify – Дизайн: Вердикт

Незважаючи на те, що пропонують менше тем, Shopify все ще забезпечує кращі конструкції, ніж 3dcart. Це завдяки особливостям галузі та вишуканому дизайну в цілому. Також деякі 3dcart’Шаблони s не мають основних функцій, і він не пропонує редактор мобільних пристроїв, тоді як Shopify надає ґрунтовні всебічні теми.

Що має кращу підтримку клієнтів?

Наявність хорошого рівня підтримки клієнтів важлива для будь-якої платформи електронної комерції. Це допомагає швидко та легко виправляти проблеми, зводячи до мінімуму будь-яку суму грошей, яку ви могли б втратити.

Shopify має всебічну допомогу клієнтам, щоб відповідати вражаючим інструментам продажів. Він надає цілодобову підтримку телефону та чату в режимі реального часу, підписаний центр знань та спеціалізований агент із підтримки на своїх цінових планах.

3dcart пишається тим, що має підтримку 24/7. Однак у нашому тестуванні ми виявили, що були часи, коли функція чату в реальному часі була обмежена. Вони можуть’Ви не можете отримати електронну пошту, тож радимо вам зателефонувати їм безпосередньо.

3dcart vs Shopify – Підтримка клієнтів: вердикт

Shopify забезпечує набагато більш повне обслуговування клієнтів, ніж 3dcart. Він не лише пропонує підтримку електронної пошти та соціальних медіа, він також має цілодобову допомогу в телефоні та чаті. Порівняйте це з 3dcart’s обмежена функція живого чату, і це’s ясно, яка платформа може вирішити проблеми легше.

3dcart vs Shopify: Цінові плани

У 3dcart є чотири місячні плани ціноутворення:

 • Магазин запуску ($ 19 p / m)
 • Базовий магазин ($ 29 p / m
 • Магазин плюс (79 дол. США / м)
 • Pro Store (229 дол. США / м)

Якщо ви хочете скласти і продати більше 100 товарів, ви’Вам потрібно буде вибрати хоча б базовий магазин, який дозволить вам продавати необмежену кількість товарів.

Як порівнюють двох будівельників? 3dcart в середньому дешевший, ніж Shopify. Це робить його хорошим варіантом користувачів, які хочуть сильних продажних функцій за відносно низькою ціною.

Shopify може бути дорожчим, але його характеристики чудові і представляють хороше співвідношення ціни та якості.

Цінові плани Shopify такі:

 • Основний Shopify ($ 29 p / m)
 • Шопіруйте (79 дол. США / м)
 • Розширений Shopify ($ 299 p / m)

Дон’не забудьте, Shopify має кращу підтримку клієнтів, більше інтеграції додатків та більш сильні інструменти електронної комерції. Отже, якщо у вас є місце у своєму бюджеті, Shopify, безумовно, коштує декількох зайвих доларів. Також пропонується 14-денна безкоштовна пробна версія, тому ви можете спробувати перед покупкою.

3dcart vs Shopify – Цінові плани: Вердикт

Хоча Shopify коштує в середньому більше, ніж 3dcart, це’s варті додаткових грошей. Shopify представляє чудову цінність завдяки потужним інструментам продажу, цілодобовій підтримці клієнтів та мобільним додатком. Для будь-якого амбітного власника бізнесу в Інтернеті, який прагне масштабувати, Shopify – найкращий вибір.

Висновок: що краще, 3dcart або Shopify?

І 3dcart, і Shopify надають широкі можливості в заднім часі, тому рішення між ними насправді зводиться до всього, що знаходиться поза коробкою інструментів. Ми’ще раз говоримо про дизайни шаблонів, догляд за клієнтами, ціни та простоту використання.

Shopify – це наш рейтинговий розробник веб-сайтів електронної комерції. Тому, це’s ідеально підходить для будь-якого власника бізнесу, який хоче легко масштабувати. Величезний спектр корисних інструментів, таких як безліч каналів продажу та відмова від відновлення кошика, робить його придатним для будь-якого інтернет-магазину.

Але це’s в інших відділах, де Shopify справді перевершує 3dcart. У ньому є більш всебічна підтримка клієнтів, краще розроблені теми, а головне – це’с набагато простіше у використанні.

В іншому куті 3dcart загалом у порядку. Незважаючи на низький рейтинг наших тестувань, у нього є великий облік, він’s порівняно дешево і дає вам доступ до 1000+ додатків для покращення вашого сайту’s виконання. Загалом, це’s для користувачів, які хочуть потужної платформи, але не хочу’Не майте на увазі якісь хитрі, технічні речі.

Однак ми виявили, що 3dcart просто надто складно використовувати, і це було оцінено нашим ‘найменше, ймовірно, рекомендується’ будівельник чомусь.

Все це свідчить про те, що ви можете мати всі інструменти продажу у світі, але якщо клієнти можуть’t використовувати їх, вони, ймовірно, виграли’не використовуйте свою платформу.

Вердикт: Shopify

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map