6 альтернатив Bluehost: що найкраще підходить для вашого сайту?

Contents

Ти знаєш, що ти дон’т хочу. Ми знаємо, що ви можете замість цього захотіти.

Bluehost – це початковий сервіс для початківців хостингів, відомий своєю інтеграцією WordPress та доступними спільними планами хостингу. Але якщо ти’Ви шукаєте альтернативи Bluehost, ви’Ви, мабуть, більше стурбовані тим, що Bluehost не’т зроби так добре. Якщо ваш головний пріоритет – співвідношення ціни та якості, класні функції сайту або вражаючий час роботи, то це’s варто зважити свої варіанти, перш ніж взяти участь у Bluehost довгостроково.


Ми’ми самі перевірили найкращі альтернативи Bluehost і детально висвітлили їх тут, щоб ви могли прийняти обгрунтоване рішення.

Це найкращі альтернативи Bluehost для вашого сайту.

 1. HostGator (від $ 2,75 / місяць) – найкраща альтернатива Bluehost.
 2. InMotion (від $ 3,99 / місяць) – найкраще для спільного та VPS хостингу.
 3. Хостинг A2 (від $ 3,92 / місяць) – найкраще для обслуговування клієнтів.
 4. Площа сайту (від $ 3,95 / місяць) – найкраща для надійності.
 5. GoDaddy хостинг (від $ 2,99 / місяць) – найкраще для додаткових функцій.
 6. Хостингер (від $ 0,99 / місяць) – найкращий за зниженими цінами.

3 найкращі альтернативи Bluehost – HostGator, InMotion та A2 хостинг. З них найкращий вибір залежить від того, що ви’шукаєте: HostGator має неперевершений час роботи, InMotion має найкращі функції, а A2 хостинг пропонує велике співвідношення ціни та якості..

Тепер детальніше.

Ви все-таки зважуєте свої варіанти? Дізнайтеся більше з нашим повним оглядом Bluehost

Перевірте наше повний рейтинг кращих постачальників веб-хостингів

1

ХостГатор

Найкраща альтернатива Bluehost

Що стосується альтернатив Bluehost, то вони не хочуть’не будьте кращим, ніж HostGator, який переважає в нашому дослідженні як найкращий загальний хостинг-провайдер. На відміну від більшості провайдерів, HostGator є всіма силами, а не слабкістю, при цьому плани підходять як для персональних портфелів, так і для великого бізнесу..

Час роботи HostGator

Мало того, що він займає перше місце в загальному рейтингу, але HostGator також займає перше місце в нашому дослідженні за час безперервного часу, з вражаючим балом 4,5 / 5. Перебіг часу – це, мабуть, найважливіший фактор оцінки хостинг-провайдера, оскільки він стосується часу, коли ваш веб-сайт буде працювати в Інтернеті. Більшість з нас буквально може’не дозвольте собі хостинг-провайдера з поганим режимом роботи, оскільки час простою коштує компаніям у цілому 100 мільйонів доларів на рік.

Різниця в режимі тривалості роботи між HostGator та Bluehost виглядає граничні – вони пропонують 99,99% та 99,98% тривалості роботи відповідно. Але на ринку, де більшість авторитетних хостинг-провайдерів пропонують 99,90% більше, кожен маленький підрахунок.

Ціни HostGator

ХостГатор’Плани починаються від $ 2,75 / місяць, але навіть його більш дорогі плани є розумними для того, що вони пропонують вам. Але будьте уважні: і Bluehost, і HostGator (і нехай’бути чесним, всі хостинг-провайдери) залучать вас за дешевими першокласними цінами, які поновлюються на набагато вищі.

огляд цін на хостготор

Якщо ви хочете детальніше ознайомитись з вашими можливостями, ви можете ознайомитися з нашим оглядом цін на HostGator та нашим оглядом цін на Bluehost..

Особливості HostGator

Bluehost та HostGator досить добре відповідають можливостям – обидва вони мають сильні пропозиції. Однак одна функція Bluehost, яку ви’Я пропущу з HostGator – це безкоштовне доменне ім’я. Коли ви сплачуєте реєстраційний внесок Bluehost, ви отримуєте своє власне доменне ім’я протягом одного року (хоча ви’Якщо вам доведеться, вам доведеться платити за оновлення’Я хотів би тримати його раз на рік’з вгору).

Довідка HostGator & Підтримка

HostGator та Bluehost отримують 5/5 від нас за підтримку клієнтів, тож будьте впевнені у вас’Буду подбати про будь-якого постачальника. Але одним із балів на користь HostGator є його чат 24/7, який бракує Bluehost. Bluehost все ще може запропонувати вам підтримку по телефону та цілодобову підтримку телефону дещо того часу, але з HostGator, це’Приємно тебе знати’знову повністю охоплені.

Прочитайте наше порівняння HostGator vs Bluehost для отримання додаткової інформації

Прочитайте наш повний огляд HostGator, щоб дізнатися більше про HostGator

2

В русі

Найкраще для спільного та VPS хостингу

InMotion займає друге місце в рейтингу наших постачальників хостингових послуг, значною мірою через підтримку клієнтів та різні типи хостингу. Він перемагає Bluehost спеціально, пропонуючи кращий хмарний хостинг, який може буде актуальним для вас та безкоштовними резервними копіями пам’яті, які є безумовно відповідні для вас. InMotion коштує дорожче, ніж Bluehost, але обидва все ще пропонують хороше співвідношення ціни та якості – це’s лише те, що InMotion більше орієнтована на бізнес, в той час як Bluehost обслуговує персональний сайт / блог-натовп.

InMotion Uptime

Якщо ви’У дискусії між Bluehost та InMotion, є багато вагомих причин схилятися до InMotion – але, на жаль, тривалість продовження’t одна з них. В русі робить пропонують чудовий час роботи 99,97%, але, як ми вже говорили, у світі, де кожна сотня налічується, він втрачає Bluehost’s 99,98%.

Ціноутворення InMotion

InMotion пропонує безліч різних варіантів ціноутворення в своїх планах, при цьому найнижчі ціни за перший рік в ціні $ 3,99 / місяць. Однак ця ціна доступна лише тоді, коли ви дотримуєтесь дворічного плану заздалегідь – якщо ви’Якщо ви не готові взяти на себе таке зобов’язання, найдешевший план стає $ 7,99 / місяць. Bluehost має аналогічні круті ціни на оновлення, але загалом InMotion все ще дорожче.

Особливості InMotion

InMotion отримує ідеальні 5/5 за можливостями, перевершуючи Bluehost в плані функції зберігання зокрема. Пропозиції InMotion безкоштовно SSD-накопичувач, який швидше і надійніше, ніж накопичувач на жорсткому диску. InMotion також пропонує більше безкоштовних та включених функцій у спільні плани, ніж Bluehost.

основні особливості спонукання

Довідка InMotion & Підтримка

І Bluehost, і InMotion набирають 100% у наших висновках про допомогу & підтримка. Але InMotion – це менша компанія, ніж Bluehost, і ви справді можете побачити це в тому, як вона оцінює своїх клієнтів. Окрім усіх очікуваних функцій підтримки клієнтів, InMotion виходить за межі та за її межами, з виділеним каналом YouTube та форумом центру підтримки, який’s фактично корисно.

Це все добре і добре, але ні InMotion, ні Bluehost не мають підтримки в чаті 24/7. За випадковістю, що це’s для вас, то ви можете перестати читати: HostGator’s шлях іти.

Прочитайте наше порівняння InMotion vs Bluehost для отримання додаткової інформації

Прочитайте наш повний огляд InMotion, щоб дізнатися більше про InMotion

3

А2 хостинг

Найкраще для обслуговування клієнтів

Хостинг A2 займає четверте місце в нашому загальному рейтингу, правда позаду Bluehost – але з оцінками, які близькі (4,1 проти 4,4, якщо бути точним), це’s багато в чому питання особистих уподобань. Якщо обслуговування клієнтів – ваш головний пріоритет, то A2 хостинг цілком може стати альтернативою вам Bluehost’я шукав.

A2 Хостинг час

Дозволяє’s ясно одне – якщо тривалість роботи ваш головний пріоритет, то, можливо, ви захочете шукати в іншому місці. Хостинг A2 надає 99,90% норм тривалості роботи – це може бути дивовижною оцінкою для деяких речей, як, наприклад, тест з алгебри середньої школи, але світ, який працює на час роботи, на жаль, є більшим. І в цьому світі 99,90% можуть’t дійсно конкурує з подібними 99,98% та 99,99%.

Ціни на хостинг A2

Чого не вистачає хостингу A2, він доповнює ціни. З оцінкою 4,0 / 5 він навіть вибиває HostGator.

Там’З великою різницею щодо відновлення або навіть вступних цін при порівнянні хостингу A2 з іншими провідними хостинг-провайдерами. Що робить A2 хостинг виділятися з пакета, це його будь-яка гарантія повернення грошей, що дозволяє випробувати платформу практично без ризику.

Особливості хостингу A2

A2 хостинг, безумовно, набирає очки в категорії функцій. Самий основний план передбачає необмежене зберігання, необмежену передачу даних, безкоштовний сертифікат SSL та зберігання на SSD.

A2 хостинг займає набагато вище Bluehost за характеристиками – двоє прийшли відповідно шостими та дев’ятими, – але InMotion та GoDaddy Hosting все ще вибили їх із ідеальними 5/5 балів.

A2 Хостинг Довідка & Підтримка

a2 хостинг гуру екіпажу

Хостинг A2 отримує ідеальні 5/5 (як і Bluehost) на допомогу & підтримка. The “Гуру Екіпаж,” як хостинг A2’Викликається команда підтримки, доступна 24 години на добу через телефон, чат в реальному часі та / або електронну пошту. Там’s також система подання квитків для організації процесу обслуговування клієнтів.

Прочитайте наш огляд хостингу A2 для отримання додаткової інформації про хостинг A2

Отримайте найкращі співвідношення ваших грошей за допомогою нашого путівника з Дешевих хостинг-провайдерів

4

Сайт

Найкраще для надійності

Якщо ви думали 1&1 IONOS був надійним, просто зачекайте ‘до тебе’я читав про постачальника, що’s надійний і має гарне обслуговування клієнтів. Насправді Siteground поступається лише Bluehost за допомогою & підтримка, і вона має сильний показ у деяких Bluehost’s також слабкіші області (наприклад, функції).

Час роботи сайту

За час безперервного часу Siteground отримує 4,0 / 5 та третє місце в нашому рейтингу. Siteground каже, що її тривалість роботи становить 99,99%, але в нашому дослідженні це число становить 99,98% – це все ще дуже конкурентоспроможно, і це ставить SiteGround нарівні з Bluehost.

Ціни на майданчику на сайті

Сайт’Ціни, як правило, відстають від найвищих конкурентів, включаючи A2 хостинг, HostGator та InMotion. Наприклад, Siteground’s три найпопулярніші плани коливаються від $ 3,95 / місяць до $ 34,95 / місяць. Еквівалентні плани з HostGator коливаються від $ 2,75 / місяць до 16,95 $ на місяць.

Однак одне просвічує про Siteground’s ціни: додаткові витрати є дуже прозорими в процесі оформлення замовлення, що більше, ніж у інших постачальників, які ми’я покритий можна сказати. Bluehost, зокрема, додає тону додаткових витрат у ваш кошик під час оформлення замовлення, який ви самі’Вам доведеться зняти галочку вручну, що засмучує.

Особливості сайту

Огляд функцій майданчика для сайту

Siteground займає четверте місце в нашому рейтингу за характеристиками – набагато вище Bluehost’s шосте місце. Сайт’s Особливості WordPress означають, що він може конкурувати з хостингом InMotion та GoDaddy у цій категорії – A2 хостинг та HostGator можуть’не скажу те саме.

Довідка на сайті & Підтримка

Siteground має чудову підтримку клієнтів – він заробив ідеальних 5/5 в наших дослідженнях. Він виступає проти своїх найкращих конкурентів, пропонуючи цілодобову підтримку телефону та чату, але Siteground також проходить додаткову милю. База знань Siteground – це скарбниця корисних статей, яку можна шукати від компанія, значить, ви виграли’не доведеться мати справу з будь-яким із цих здогадок на публічному форумі – ви можете просто отримати відповідь прямо.

Прочитайте наше порівняння Siteground vs Bluehost для отримання додаткової інформації

Прочитайте наш огляд Siteground, щоб дізнатися більше про Siteground

5

GoDaddy хостинг

Найкраще для додаткових функцій

GoDaddy – це, мабуть, найвідоміше ім’я в онлайн-грі, і її хостинг-платформа не менш заслуговує на цю репутацію. Він виділяється типом дивовижних особливостей, які могли походити лише з такого усталеного джерела. Але GoDaddy хостинг чи не так’t без його слабких місць…

GoDaddy Хостинг Uptime

GoDaddy хостинг посідає п’яте місце з оцінкою 3,5 / 5 за продовження часу роботи – це’тут досить посеред пакету, з 99,97% гарантії тривалості роботи. HostGator, Siteground та 1&1 IONOS усі перемогли GoDaddy Hosting, але це не так’маю на увазі GoDaddy’s тривалість роботи поганий. Це’s просто не один з цього провайдера’s сильні сторони.

Ціни на хостинг GoDaddy

Підкріпіться: заходить GoDaddy Hosting останнім з усіх 11 хостинг-провайдерів, які ми перевірили на вартість, з оцінкою в 1,5 з 5. Це не тому, що це’s дико дорого – це’s власне тому, що GoDaddy хостинг пропонує безліч доповнень та функцій, що робить його чудовим для створення привабливого веб-сайту, але також означає, що це’Ніколи не буду найдешевшим постачальником на ринку (хоча він пропонує конкурентоспроможні вступні ціни).

Якщо ви’Ви не впевнені, чи GoDaddy хостинг є гідною інвестицією, ви можете ознайомитися з нашою повною розбиткою GoDaddy Hosting’s співвідношення ціни та якості для отримання кращого уявлення.

Особливості хостингу GoDaddy

Як ми говорили, GoDaddy’s крутіші ціни означають кращі можливості. Це’s чому GoDaddy хостинг займає перше місце за функціями з ідеальним 5/5 балом. Найкраще, що GoDaddy пропонує встановити понад 125 клацань у один клік безкоштовно програми, включаючи WordPress, Joomla та Drupal.

Довідка щодо хостингу GoDaddy & Підтримка

GoDaddy Hosting має цілодобовий номер підтримки та чат в реальному часі “Спільнота GoDaddy,” що є допомогою & форум підтримки. Спільнота GoDaddy відрізняється від бази знань Siteground, про яку ми говорили раніше, адже поки Siteground’s форум написав автор службовців, GoDaddy’s форум написано іншими замовники.

форум підтримки godaddy

Перевага спільноти GoDaddy – це те, що ви виграли’не отримуйте будь-яких упереджених статей від самого GoDaddy, і зміст буде доречним – якщо щось вас засмутило, велика ймовірність’s розчарування інших клієнтів GoDaddy.

Прочитайте наше порівняння GoDaddy проти Bluehost для отримання додаткової інформації

Прочитайте наш глибокий огляд хостингу GoDaddy, щоб дізнатися більше про хостинг GoDaddy

6

Хостингер

Найкраще за зниженими цінами

Хостингер відомий своєю доступністю, але цей європейський хостинг-провайдер також має деякі вражаючі особливості.

Хостинг ходу

Хостингер пропонує гарантію тривалості 99,90%. Поки це не так’t поганий відсоток часу, це може’t конкурувати з рештою наших альтернатив Bluehost. Якщо тривалість тривалості роботи – ваш головний пріоритет, то ви’краще заглянути в інше місце. Але якщо ви цінуєте ціноутворення та особливості в режимі тривалості роботи, то читайте далі, адже хостингер безумовно вражає в цих сферах.

Ціни на хостингер

Ні, твої очі ні’t обманює вас: хостингер’Плани дійсно починаються з початку 99 центів на місяць. Зі знижкою, як ця, вона’s неможливо не отримати велике співвідношення ціни та якості. Однак, Хостінгер’Ціни помітно зростають після вступного періоду, а найдешевший план поновлення починається від $ 7,99 / місяць.

Також хостингер пропонує 30-денну гарантію повернення грошей на всі свої плани, а також 15% знижку для студентів, тому існує безліч способів заощадити, якщо ви’Вас зацікавив цей провайдер!

Особливості хостингу

Хостингер’Основний спільний план включає в себе один обліковий запис електронної пошти, пропускну здатність 100 ГБ і резервні копії щотижня. Ми’Я скажу, що це дуже гарна угода за низьку вступну ціну, яку ви’заплачу!

Хостингер’Більш просунуті спільні плани також включають безкоштовний домен та безпечний доступ до оболонки, тоді як його VPS плани оснащені спеціальною панеллю управління та 128 ГБ оперативної пам’яті. Хостингер’s поділився і VPS планує не’не скупіться на функції, але якщо ви’Ви плануєте з часом розвивати свій сайт, це’Нічого не варто, що Хостингер не робить’t пропонуйте спеціальні плани.

Довідка хостингу & Підтримка

База знань хостингу

Хостингер пропонує 24-годинний чат в режимі реального часу, плюс підтримка електронної пошти, квитки та центр знань, який можна шукати. Але Хостінгер’s особливістю підтримки клієнтів є його бібліотека статей із практичними ознаками, які ви можете шукати та читати в будь-який час.

При цьому, хостингу не вистачає служби підтримки клієнтів. Якщо ви віддаєте перевагу отримувати інформацію у прямому чаті, тоді хостинг’s команда – чудовий ресурс. Але якщо телефонна підтримка є зловмисником, то хостинг може бути не для вас.

Прочитайте наш Огляд хостингу для отримання додаткової інформації

Фінальні думки

Ми’Вибрали цих шести провайдерів на основі наших досліджень та тестування користувачів. Якщо ви знаєте, що Bluehost isn’t те, що потрібно вашому сайту, то це основні альтернативи Bluehost:

 1. HostGator – забезпечує неперевершений час роботи та масштабованість.
 2. InMotion – пропонує гарну варіацію планів та типів хостингу.
 3. Хостинг A2 – забезпечує відмінне обслуговування клієнтів.
 4. Siteground – надійний постачальник з хорошим обслуговуванням клієнтів.
 5. GoDaddy хостинг – пропонує широкий вибір функцій.
 6. Хостингер – пропонує найкращі ціни зі знижкою.

Якщо ви’ще не знаєте, з чого почати, радимо ХостГатор як найкраща альтернатива Bluehost. Його 99,99% тривалості роботи є чудовою, і він пропонує різноманітні типи хостингу, тож ви’Я зможу знайти план, який підходить ви. Якщо ви цінуєте функції за час продовження, тоді ви можете’не помиляюся з InMotion’з неймовірними пропозиціями для зберігання – та його підтримка клієнтів чи не’t занадто пошарпаний, будь-який.

Все це зводиться до вашого головного пріоритету. Раз ти’Визначивши це, ви можете піти з хостинг-провайдером, ніж найкращі в цій категорії. Залиште нам коментар і нижче – ми’буду любити знати, що ви найбільше цінуєте в веб-хості!

FAQ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map