8 Альтернативи квадратного простору: чи потрібно робити простір для інших платформ?

Squarespace – дивовижний конструктор веб-сайтів, але ми знаємо, що це не так’t для всіх.


Це’s чому ми’Ви провели поглиблені дослідження, щоб принести вам найкращі альтернативи Squarespace. Ми спробували кожен і тестували кожного, і щодня отримували відгуки про них. Ось результати:

8 найкращих альтернатив квадратного простору

 1. Вікс – Найкраще для будь-якого веб-сайту.
 2. Weebly – Найкраще для малого бізнесу та портфоліо веб-сайтів.
 3. Сайт123 – Найкраще для обслуговування клієнтів та підтримки.
 4. Вражаюче – Найкраще співвідношення ціни та якості.
 5. WordPress – Найкраще для ведення блогів.
 6. GoDaddy – Найкраще для користувачів з обмеженим часом.
 7. 1&1 IONOS – Найкраще для білих комірів.
 8. Шопіруйте – Найкраща всебічна платформа електронної комерції.

Дозволяє’s погляньте на найкращі три альтернативи Squarespace. Wix – найкращий вибір, який охоплює всі основи від приголомшливих конструкцій до зручних для початківців інструментів. Weebly’s програми, функції SEO та прості конструкції роблять його чудовим для бізнесу. Site123 ідеально підходить для новачків, оскільки насправді допомагає вам створити свій сайт!

Перш ніж ми почнемо, дізнаємось більше з нашим зручним 10 кращих веб-сайтів сторінки.

Або, то 5 кращих будівельників веб-сайтів для малого бізнесу.

Подивіться, як ці будівельники узгоджуються поряд з нашим експертом Таблиця порівняння веб-сайтів.

Чи ціна є фактором вашого рішення? Перегляньте наш огляд Найдешевші будівельники веб-сайтів для бюджетних варіантів.

1

Вікс

Найкраще для будь-якого веб-сайту

Ціна: від 0 до 49 доларів США / місяць

Wix – це найкращий всебічний розробник веб-сайтів на ринку сьогодні. Що робить його таким гарним? Простіше кажучи, це’s легко. І майже 120 мільйонів зареєстрованих користувачів погодиться.

Наші перевірені користувачі знайшли його набагато простішим у використанні, ніж Squarespace. Отже, ви знаєте, що Wix – переможець, але нехай’s викопати більш дрібні деталі.

Світ’Найкраща функція перетягування робить перетворення веб-сайтів мрією. Деякі з найзручніших функцій включають:

 • Вільний план.
 • Понад 500 приголомшливих шаблонів, що охоплюють кожну галузь
 • Цілодобова підтримка всіх ваших турбот про Wix.

Найкращий, Wix ADI (Штучний дизайн інтелекту) дозволяє створити прекрасний веб-сайт за допомогою декількох клацань. Детальніше про ADI читайте тут.

Звичайно, у вільного плану є кілька невеликих недоліків, як реклами Wix, і ви можете’t шаблони перемикання, але загалом’s чудовий замінник Squarespace.

Плюси мінуси
Найкращий розробник веб-сайтівНеможливо переключити шаблони після публікації
Гарне співвідношення ціни та якостіДля міжнародного зростання покладається на додатки сторонніх розробників
Швидше за все, рекомендуюТворча свобода може відчувати переважне

створити веб-сайт wixWix – найкраща платформа для створення веб-сайтів на сьогодні? Відкрийте для себе Кращі безкоштовні будівельники веб-сайтів тут.

Дізнайтеся більше про Wix з нашими Огляд ціни Wix.

2

Weebly

Найкраще для малого бізнесу та портфоліо веб-сайтів

Ціна: від 0 до 26 доларів на місяць

Weebly – це хороший вибір для створення веб-сайту для вашого малого бізнесу. У ньому найбільша кількість програм – що допомагають впорядкувати ваш веб-сайт – і це’s найкраща платформа для SEO (Пошукова оптимізація).

Як і Wix, він використовує дизайн перетягування. Але це’s не настільки гнучка, і немає опції ADI. Однак, загалом, Weebly спрощує створення чудового веб-сайту тим, хто не знає кодування. Він також має вільний план.

Якщо ви’Ви стурбовані тим, як шаблони порівнюються з Squarespace, дон’не надто переживайте Хоча дизайн, звичайно, не такий гладкий, нещодавно Weebly задумався над своїми темами.

Плюси мінуси
Більшість додатків будь-якого будівельникаПлани преміум-класу дорогі
Найкраще для SEOСпочатку інтерфейс редагування заплутаний
Простий у використанніНеможливо відновити веб-сайти самостійно

запустити веб-сайт, який плачеWeebly ідеально підходить для малого бізнесу, пропонуючи безліч масштабованих програм Читайте наші Огляд цін на Weebly для отримання додаткової інформації.

Або, щоб допомогти вам вибрати платформу, перегляньте нашу Weebly проти Wix стаття.

3

Сайт123

Найкраще для обслуговування клієнтів та підтримки

Ціна: від 0 до 10,80 дол. / Місяць

Думка, що перетягування було найпростішим способом проектування? Подумати ще раз. Site123 використовує допомогу в розробці дизайну, тому ви відповідаєте на пару питань і ви’Я швидко отримаю веб-сайт без суєти. Це дійсно робить дизайн веб-сайту легким як 1, 2, 3.

Це’s не підходить для великих підприємств або складних веб-сайтів, Але це’s найефективніший спосіб виходу в Інтернет. Ідеально підходить для божевільного робочого графіка, правда? Порівняйте це з технічно вимогливим дизайном Squarespace, і ви зможете побачити, яка платформа простіша.

Крім того, у комплекті є живий Chatbot Whiz, який допоможе вам допомогти, і трохи блискучої допомоги та підтримки. Тому, якщо ви’знову блогером, власником малого бізнесу або фотографом, підкажіть Site123 сьогодні.

Плюси мінуси
Більшість додатків будь-якого будівельникаПлани преміум-класу дорогі
Найкраще для SEOСпочатку інтерфейс редагування заплутаний
Простий у використанніНеможливо відновити веб-сайти самостійно

створити веб-сайт site123Site123 забезпечує найкраще обслуговування клієнтів, тож ви’Ви ніколи не залишалися застряглими Хочете більше інформації? Спробуйте наше Таблиця порівняння веб-сайтів. 4

Вражаюче

Найкраще співвідношення ціни та якості

Ціна: від 0 до 16 доларів на місяць

Ви можете створити веб-сайт разюче швидко за допомогою цієї платформи. Також, це’s велике співвідношення ціни і якості. Однак це’s дещо a ‘найкраще з решти’ Веб-сайт – побудуйте за ним як про найкращу футбольну команду за межами плей-офф.

І що’s Вражаюче все про? Він розробляє веб-сайти на одній сторінці із зручним інтерфейсом для редагування. Мало того, що він пропонує безліч функцій у своєму вільному плані, в тому числі відмінні інструменти для ведення блогів.

Це’s один із найдешевші платформи, щоб продати, теж так’s ідеально підходить для бюджетування власників бізнесу. Однак, якщо ти’Ви шукаєте масштаб – шукайте в іншому місці, тому що інструменти не є’t призначений для зростання.

Тема насправді приємна. Отже, якщо ти’шукаючи створити невеликий портфель, вражаюче представляє набагато більш доступний – і швидший – варіант, ніж Squarespace, при планах від $ 0 до $ 49 на місяць.

Плюси мінуси
Найкраще співвідношення ціни та якостіПогані інструменти для масштабування бізнесу
24/7 підтримка прямого чатуСтворюється лише одна сторінка веб-сайтів
Ідеально підходить для блогерівРедагування занадто жорстке

разюче домашня сторінкаЯке вражає найкраще співвідношення ціни та якості, ідеально підходить для бюджетних користувачів Бажаєте зекономити кілька центів? Читайте про Найдешевші будівельники веб-сайтів. 5

WordPress

Найкраще для ведення блогів

Ціна: $ 0 (плюс хостинг)

WordPress.org – це найкращий вибір блогів. Але повісь, що’s різниця між .com та .org? Ну, там’s одне головне, що ви повинні знати.

Останнє вимагає завантажити програмне забезпечення WordPress на окремий хост – його’Ви любите оренду місця для веб-сайтів – значить, у вас більше свободи.

На відміну від WordPress.com, ви можете інтегрувати свої власні плагіни, редагувати резервний код та завантажувати власні теми, щоб зробити весь сайт більш персоналізованим.

У той час як у Squarespace є кілька крутих шаблонів блогів, WordPress дозволяє підняти ваш веб-сайт на новий рівень завдяки безмежному налаштуванню.

Плюси мінуси
Найкраще для ведення блогівНепростий інтерфейс редагування
Багато функційШаблони підходять лише для блогів
Доступні функціїСкладно побудувати ‘нормальний’ веб-сайт

домашня сторінка WordPressWordPress – платформа мрії для блогерів Потрібна допомога у прийнятті рішень? Подивіться, як Wix порівнює з WordPress.

Ви блогер? Читайте про наше Найкращі платформи блогів.

6

GoDaddy

Найкраще для користувачів з обмеженим часом

Ціна: від 10 до 25 доларів на місяць

Потрібен веб-сайт, який’готовий поїхати? Це ваше рішення. GoDaddy – це Usain Bolt, який розробляє веб-сайт, використовуючи ADI для створення сайту за декілька хвилин за допомогою GoCentral.

Чому це в списку? GoDaddy – це не лише швидкий, але і дуже зручний користувач. Пам’ятайте, що створення веб-сайту Squarespace займає значно більше часу, ніж більшість платформ. Це’s також технічно вимогливий, коли справа стосується редагування.

Однак, як страус, GoDaddy має швидкість у поглядах. Він набрав нижче середнього рівня в нашому тестуванні на дизайн та функціональність, відсутність творчої свободи – поширене питання.

Але, якщо час і зручність є вашими основними проблемами, GoDaddy – це хороша альтернатива Squarespace.

Плюси мінуси
Найшвидше будуватиОсобливості відсутність якості
Простий у використанніПогане для блогів
Будь-коли перемикайте темиНе так багато творчої свободи

домашня сторінка godaddyGoDaddy пропонує найшвидший спосіб вийти в Інтернет за допомогою своєї функції GoCentral Can’t вирішуєте платформу? Прочитайте наше Wix проти GoDaddy шматок. 7

1&1

Найкраще для білих комірів

Ціна: від 5 до 45 доларів на місяць

Для будь-якої невеликої корпорації, яка прагне вийти в Інтернет, 1&1 міг бути той. Як це так? Це’s спеціально розроблений для професіоналів, пропонуючи безліч масштабованих інструментів.

Не тільки функції потужні, але й вони’реально легко вставити. Він використовує дизайн перетягування, який робить редагування на 1&1 прогулянка по парку порівняно з Squarespace.

Хоча шаблони можуть виглядати трохи застарілими, вони охоплюють багато галузей. Але сила 1&1 – в інструментах – одні з найкращих включають багатомовний переклад та націлювання на відвідувачів, що персоналізує подорож для кожного клієнта.

Загалом 1&1 – це хороший варіант для блогерів та малого бізнесу, який хоче розвиватися. Це’s також варто зазначити, що це не так’у вас немає вільного плану, але він пропонує пробу повернення грошей.

Плюси мінуси
Багато масштабованих інструментівШаблони aren’t настільки візуально привабливий
Теми охоплюють багато галузейНемає вільного плану
Простий у використанніІнтерфейс досить застарілий

1 та 1 домашня сторінка веб-сайту1&1 – хороший варіант для малого корпоративного бізнесу, використовуючи прості потужні інструменти&1 правильна хостинг-платформа для вас? Дізнайтеся, прочитавши наше 1&1 Огляд IONOS. 8

Шопіруйте

Краща всебічна платформа електронної комерції

Ціна: від 29 до 299 доларів на місяць

Якщо ви’шукаючи продажу в Інтернеті, ви можете зупинити покупки. Чому?? Shopify – наш найкращий рейтинговий конструктор інтернет-магазинів. У нього найповніший набір інструментів на ринку, і він першим прийшов у прості зручності використання.

Так, ви можете додати функції електронної комерції в Squarespace, але це може’t відповідає міцності та глибині Shopify.

У ньому є все необхідне для управління та розширення вашого бізнесу, включаючи багатоканальну продаж, величезну систему інвентаризації та доступ до 1200+ додатків. Клієнтська підтримка також відмінна: 24-годинний чат, телефон та електронна пошта.

Понад мільйон людей користуються Shopify, що живить понад 500 000 магазинів. Ви можете приєднатися до щасливого натовпу всього за 29 доларів на місяць, починаючи з 14-денної безкоштовної пробної версії.

Плюси мінуси
Продаж через 10 каналівПлата за транзакції за зовнішні способи оплати
Блискуча система інвентаризаціїЯкщо вам потрібно переключити теми, потрібно переформатувати теми
Краща всебічна платформа електронної комерціїВитрати можна доповнити додатками

shopify домашню сторінку інтернет-магазинуShopify – найкращий варіант для управління та вирощування інтернет-магазину Як звук Shopify? Дізнайтеся Як користуватися Shopify всього за 9 кроків.

Альтернативи квадратного простору: Висновок

Простіше кажучи, Квадратний простір – мрія для дизайнерів. У ньому найкращі теми на ринку, що допомагає виробляти частину Інтернету’s найкращі сторінки. Однак, це’s – не єдиний варіант для створення чудових веб-сайтів.

Наприклад, якщо ви’знову ж таки новачок, ви можете знайти набагато простіші платформи. Блогери можуть знайти більш підходящі бренди, а починаючі підприємці, швидше за все, досягнуть успіху в Інтернеті в інших місцях.

Найкращі альтернативи квадратного простору: остаточний список

 1. Вікс: Найкраще для будь-якого веб-сайту.
 2. Weebly: Найкраще для малого бізнесу.
 3. Сайт123: Найкраще для обслуговування клієнтів.
 4. Вражаюче: Найкраще співвідношення ціни та якості.
 5. WordPress: Найкраще для блогів.
 6. GoDaddy: Найкраще для користувачів з обмеженим часом.
 7. 1&1: Найкраще для білих комірів.
 8. Шопіруйте: Найкраща всебічна платформа електронної комерції.

Ось у нас це: наш список із 8 чудових альтернатив. Якщо ви хочете корпоративний сайт, блог чи портфоліо, існує стільки альтернатив. Отже, якщо ти’Ви намагаєтесь помістити кола в отвори Squarespace-d під час створення веб-сайту’час спробувати щось нове.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map