Bluehost vs HostGator: який з них найкращий?

огляд bluehost vs hostgatorЯкщо ви’знову в світі створення веб-сайтів та хостингу, або навіть якщо ви’Після досвідченого фахівця, який просто хоче переключити постачальників, пошук пошуку найкращого хостингового сервісу може здатися загрозливим. Маючи так багато варіантів, важко визначитися лише з одним.


Ви хочете найкращого для свого сайту, так і ми! Це’s чому ми взяли двох найбільших хостинг-провайдерів, Bluehost та HostGator, і зробили кілька поглиблених досліджень, щоб побачити, що насправді є кращим варіантом.

На перший погляд ці два провайдери здаються дуже схожими з точки зору того, що вони пропонують. Однак в цілому Bluehost став переможцем за HostGator, з більш сильними можливостями та кращим співвідношенням ціни та якості.

Обидва вони надзвичайно сильні, хостинг мільйонів веб-сайтів по всьому світу, так що ви’Буду в хороших руках, кого б ви не вибрали. Якщо ви’хотіли б дізнатися більше і по-справжньому зв’язатися з цими двома постачальниками, перегляньте наші глибокі огляди:

  • Bluehost
  • ХостГатор

Якщо ви’знову поспішаєш, порівняй два нижче. Ви можете натиснути на посилання, щоб зареєструватися, або прочитати про поломку обох провайдерів, щоб допомогти вам визначитися з ідеальною службою хостингу для вашого сайту. Це буде HostGator чи Bluehost? Дозволяє’З’ясуємо.

Плюси і мінуси Bluehost і HostGator

Перш за все, нехай’s погляньте на плюси і мінуси кожного постачальника поряд, щоб усунути будь-які головні болі, що виникають досі. Вони мають сильні та слабкі сторони, які впливатимуть на ваше рішення залежно від ваших потреб.

Плюси і мінуси Bluehost

Плюси Bluehost№1№2№3№4
Велике співвідношення ціни та якості
Початківцям доброзичливий, дуже простий у користуванні
Кращий постачальник послуг інтеграції WordPress
Безкоштовний домен
Мінуси Bluehost№1№2
Нижче середнього обсягу пам’яті на базовому спільному плані
Дуже багато варіантів доповнення в касі, які можуть підвищити ваш ціновий план, якщо його не буде знято

Плюси і мінуси HostGator

Плюси HostGator№1№2№3
Початківцям доброзичливий, дуже простий у користуванні
Комплексна підтримка клієнтів
Чудовий час роботи – 99,99%
Мінуси HostGator№1№2
Без вільного домену немає
Інтерфейс може бути більш простим і сучасним

Як бачите, вони’ви рівномірно збалансовані, і ваш вибір буде дійсно залежати від того, що ви хочете отримати від свого хостинг-провайдера, і що важливо для вашого веб-сайту чи бізнесу.

Hostgator vs Bluehost: плюси і мінуси – вердикт

Хоча на досить рівних умовах Bluehost вкрадає виграш, піднімаючись вгору як наш найкращий всебічний постачальник над HostGator.

Особливості, продуктивність, & Простота використання

Особливості – це ключова різниця між ними, і Bluehost набрав вище, ніж HostGator в нашому рейтингу. Як можна було б очікувати з такими популярними провайдерами, вони обидва пропонують відмінні функції та в цілому вони досить добре співпадають.

BluehostHostGatorБезкоштовний доменПанель управлінняБезкоштовні резервні копіїНеперевірений переказМісце на дискуЧас роботи
ТакНі
cPanelcPanel
НіНі
ТакТак
НеобмеженийНеобмежений
99,98%99,99%

Основна відмінність тут полягає в тому, що Bluehost пропонує безкоштовне доменне ім’я. Ви все одно повинні сплатити реєстраційний внесок, але з цього ви отримаєте своє власне доменне ім’я, яке триває один рік і за вами керувати чи переносити. Ви маєте право власності до моменту його закінчення, після чого ви можете просто оновити або продовжити його за звичайною ціною (це залежить від типу вашого домену, наприклад .com, .org, .blog тощо).

Обидва провайдери використовують cPanel, який є популярною, надійною та стандартною панеллю управління для хостинг-провайдерів. Інтерфейси зручні для користувачів та прості, особливо на Bluehost – це’s менш захаращений і сучасніший, ніж HostGator’с.

HostGator vs Bluehost: Uptime

Перебіг часу чудово підходить для обох, HostGator просто переймає лідируючі позиції з 99,99%, уважно слідуючи за Bluehost’s 99,98%. Якщо врахувати, що на 100% час роботи просто не так’t можливо, обидва ці постачальники працюють дуже наполегливо, щоб зробити ваш сайт максимально доступним для ваших користувачів.

Це дійсно важливо для вашого веб-сайту, особливо якщо ви намагаєтеся вести бізнес. Ти можеш’не охоплюйте клієнтів або збільшуйте свою репутацію, якщо ваш веб-сайт завжди не працює. Це’буду надіслати порожні листівки для реклами вашого бізнесу: там’s просто немає сенсу!

Hostgator vs Bluehost: Особливості, продуктивність та простота використання – вердикт

Хоча обидва досить рівномірно підібрані, Bluehost’З чистішим інтерфейсом та пропонуванням безкоштовного доменного імені якраз наперед випереджає HostGator щодо можливостей. Спеціальний вигук іде до HostGator за його вражаючий показник, що перевищує повсякденний показник у 99000%.

Інтеграція WordPress

WordPress дуже популярний для блогерів та розробників (та всіх інших!). Приблизно 30% Інтернету побудовано на WordPress, так що’варто тут включити як фактор.

Переможець зрозумілий, тому ми’Я зрозумію прямо: Bluehost є найкращим для інтеграції WordPress.

Самі WordPress обрали Bluehost як свого найбільш рекомендованого хост-провайдера. Своїми словами, “Bluehost пропонує найкращу платформу WordPress”, що нам дуже добре звучить! Цей міцний зв’язок, безумовно, піде вам на користь’Ви шукаєте, щоб використовувати WordPress, і за допомогою їх налаштування одним клацанням кнопки миші та експертів у підтримці WordPress’ніколи не було простіше.

bluehost рекомендується WordPressBluehost може багато чого запропонувати користувачам WordPress

HostGator також пропонує хостинг WordPress, звичайно. Маючи три рівні цінових планів (інкубаційний, дитячий та бізнес) та пропозицію безкоштовно передати існуючий веб-сайт WordPress під час реєстрації, вони’безумовно, не нехтуючи користувачами WordPress будь-якими способами.

Hostgator vs Bluehost: Інтеграція WordPress – вердикт

Bluehost, безумовно, і безперечно. Bluehost та WordPress – команда мрій, ми ніколи не намагатимемося їх розірвати. Завдяки встановленню в один клік, автоматизованим оновленням та безліччю приголомшливих функцій Bluehost – це зрозумілий вибір для тих, хто хоче розмістити свій веб-сайт WordPress.

Підтримка клієнтів

Отримати хостинг легко. І справи рідко йдуть не так, але якщо або коли вони трапляються, ви не робите’не хочу, щоб стрес відчував себе схожим на тебе’Ви з цим вирішуєте самостійно, особливо для тих, хто вам не подобається у світі хостингу.

Як HostGator, так і Bluehost, охоплено більшість областей підтримки, тому ви можете спати вночі, знаючи, що їхня команда технічних експертів знаходиться лише за клік або телефонний дзвінок. Оскільки так багато користувачів покладаються на них, ніхто не може дозволити собі нехтувати службою підтримки клієнтів – просто подивіться на цю таблицю!

BluehostHostGatorЦентр знаньЧат в прямому ефірі24/7 Live ChatТелефон24/7 ТелефонКвитки
ТакТак
ТакТак
НіТак
ТакТак
ТакТак
ТакТак

Але з усією серйозністю, підтримка клієнтів настільки важлива для того, щоб дати вам найкращий досвід хостингу вашого сайту – ви не хотіли б’не купувати автомобіль без ременів безпеки або подушок безпеки, і це технічний еквівалент!

Отже, тільки що пропонує кожен провайдер? Більшість із них, наприклад, спілкування в чаті та послуги телефону в режимі 24/7, є досить зрозумілими, однак центр знань та квитки можуть бути не відразу очевидними.

В основному, HostGator’s центр знань – це портал підтримки, який пропонує цілодобову технічну підтримку та документацію. Сюди входить форум (охоплює такі теми, як огляди клієнтів, пропозиції, питання передпродажного обслуговування, загальні оголошення та багато іншого), відео-уроки, а також можливість спілкуватися в режимі прямого чату та підтримувати телефонну підтримку. Ви можете виявити, що це’s фактично швидше знайти свою відповідь у центрі знань, а не по телефону; але принаймні ти’Ви отримали варіант!

центр знань хостгатораПортал центрів знань HostGator має повний спектр підтримки клієнтів

База знань Bluehost виглядає дещо більш чистою та професійною, ніж сайт HostGator, хоча і займає трохи більше навігації. Вона має функцію пошуку як основну особливість, а також освітні ресурси, такі як статті та “як” посібники для різних розділів сайту (наприклад, електронні листи, WordPress, домени тощо). Також є розділ “Найчастіші запитання (FAQ)” та посилання на сторінку контактів із інформацією про те, як звернутися до потрібного відділу. ваш запит.

Якщо у вас є складніше питання, яке не охоплене загальною порадою в Інтернеті, ви можете подати квиток. Це отримує команда, яка спробує вирішити проблему, запропонувавши більш персональне рішення. Варто зазначити, що Bluehost більше не приймає квитки на технічну підтримку, оскільки зараз вони зосереджені на інших каналах підтримки.

Hostgator vs Bluehost: Підтримка клієнтів – вердикт

Як HostGator, так і Bluehost пропонують цілодобову підтримку через телефон, чат у прямому ефірі, систему продажу квитків та довідковий центр. HostGator просто перевершує підтримку, тільки тому, що її довідковий центр простіший у використанні та був більш інтуїтивним, коли ми його тестували. ви’Хоча я отримаю велику допомогу від будь-якого постачальника.

Ціноутворення & Співвідношення ціни та якості

ХостГатор’Плани починаються від $ 2,75 на місяць і, як правило, дешевше, ніж Bluehost’s – але з Bluehost’S плани, ви отримуєте те, за що платите. А саме, відмінні функції.

Одна з найважливіших речей, на яку ми дивимось як на клієнтів’повторне прийняття рішень – ціна. Це досить розумно, коли ти’починаєте власний бізнес або працюєте на бюджет!

Створення власного веб-сайту має бути захоплюючим, а не ламати банк. І Bluehost, і HostGator надають вам велику цінність, тому незалежно від того, хто з них ви виберете’s безпрограшний з точки зору ціни.

Ціни на Bluehost та Hostgator Head-to-Head

BluehostHostGatorСпільний хостингХмарний хостингWordPress хостингVPS хостингВиділений хостинг
2,95 дол. – 14,99 дол$ 2,75 – $ 5,95
6,95 дол. – 25,99 дол$ 4,95 – $ 9,95
19,99 дол. – 49,99 дол$ 5,95 – $ 9,95
19,99 дол. – 59,99 дол19,95 дол. – 24,95 дол
79,99 дол. – 209,99 дол119 – 149 доларів

І Bluehost, і HostGator мають гарантію повернення грошей. З Bluehost це якщо ви скасуєте протягом перших 30 днів, а HostGator протягом перших 45 днів після покупки (це стосується лише спільних, VPS-пакетів та хостинг-реселлерів). Це чудовий спосіб випробувати свого постачальника без побоювання здійснити довгострокову діяльність негайно.

Найдешевші пропозиції, які ви знайдете, зазвичай стосуються більш тривалих контрактів. Наприклад, HostGator зараз пропонує знижку до 75% на деякі 36-місячні контракти. Bluehost також пропонує дешевші тарифи за попередню оплату 36-місячного контракту, а також рекламні знижки для нових клієнтів. Наразі їх вибір та план спільного хостингу – 5,99 дол. США на місяць, а не звичайні 14,99 дол. США, або ви можете зайняти Pro за 13,95 долара замість стандартних 23,99 дол..

Варто зазначити, що жодна гарантія повернення грошей не поширюється на додатки або додаткові покупки (наприклад, домени). Варто також усвідомлювати, що часто, коли пропонуються акційні знижки, це, як правило, лише для вашого першого терміну, а коли він поновлює, це буде за ціною, що не знижується. Це дійсно нормально, але на що слід звернути увагу, коли наближається час оновлення!

Bluehost vs HostGator: ціни та співвідношення ціни та якості – вердикт

Хоча HostGator може запропонувати вам дешевші ціни, додаткові гроші вам’Витратите на Bluehost, ми підемо на покращення функцій, простоту використання та інтеграцію WordPress. Це’s чому ми’Вирішили, Bluehost пропонує кращі співвідношення ціни та якості, ніж HostGator.

Що про веб-хости, окрім Bluehost та Hostgator?

Пошук кращого хостинг-провайдера для ваших потреб часто зводиться до типу хостингу, який вам потрібен. HostGator – найкращий хостинг-провайдер, а Bluehost – найкращий сервіс WordPress – але що робити, якщо ви’Ви шукаєте щось інше цілком? Ну, пощастило вам, ми’я склав список альтернатив.

В русі

Якщо вам потрібен спільний або VPS хостинг, InMotion вас охопив. Він пропонує кращі можливості, ніж будь-який інший провайдер для спільного та VPS-хостингу, і має дуже респектабельний час роботи в 99,97%. InMotion також зайняв друге місце в нашому загальному рейтингу, відразу за HostGator, і цілком може стати ідеальним провайдером для вас.

А2 хостинг

Обслуговування клієнтів є на передньому плані всього, що робить A2 хостинг. У ньому є найкраща допомога та підтримка будь-якого постачальника, 24/7 допомога по телефону та спілкуванню в реальному часі, комплексна система квитків та найінтуїтивніший довідковий центр. A2 також пропонує клієнтам гарантію повернення грошей у будь-який час – єдиний хост без обмеження часу на повернення коштів. Ідеально підходить для початківців хостингів.

SiteGround

Якщо ви’шукаєте стабільного веб-хостингу, на який ви можете розраховувати, тоді SiteGround – чудовий вибір. Його автоматизовані щоденні резервні копії та відмінна база знань роблять його найкращим постачальником хостингу для надійності, тож ви можете бути впевнені в тому, що цей провайдер живить ваш сайт.

Все ще не знайшли підходящого для вашого сайту? Не хвилюйтеся, ви можете перейти до нашої таблиці порівняння веб-хостингу та порівняти всіх цих постачальників та багато іншого. Якщо цього не зробити, зануртесь прямо у топ-рейтинг хостинг-провайдерів і побалуйте найкращих в бізнесі.

Висновок

Як Bluehost, так і HostGator – це надійні та надійні хостинг-провайдери, які заслуговують на свою велику репутацію. Вони підходять як для початківців, так і для професіоналів, і пропонують доступні та конкурентоспроможні цінові плани. Так чи інакше, ти’знову в чудовому місці, щоб почати свою подорож у веб-хостинг.

За його словами, Bluehost приймає торт у цьому змаганні. Встановлена ​​репутація як у використанні для початківців, так і у відносинах з WordPress робить його кращим вибором, а доступні плани роблять його реалістичним варіантом незалежно від того, на якому рівні знаходиться ваш сайт..

HostGator посідає сильне друге місце, підсилене чудовим режимом роботи на 99,99% та поглибленою системою підтримки клієнтів.

Найкращий варіант для вас буде залежати від ваших потреб – якщо співвідношення ціни та якості, простота використання або інтеграція WordPress – ваш головний пріоритет, то Bluehost – це чітка відповідь. Якщо для вас найважливіший час роботи, то вам’Я захочу подумати про HostGator.

Bluehost vs HostGator: FAQ

Чи захищені Bluehost та HostGator?

Абсолютно. Обидві компанії забезпечують безпеку SSL. Це значок замка, який користувачі бачать поруч із вашою URL-адресою. Це повідомляє відвідувачам, що ваш сайт безпечний для перегляду. Ви також маєте кореневий доступ до певних типів хостингу та можете встановити додаткове програмне забезпечення для безпеки, якщо бажаєте.

Чи використовують Bluehost та HostGator cPanel?

Так – і Bluehost, і HostGator використовують cPanel. cPanel – це галузева інформаційна панель, на якій більшість постачальників послуг хостингу дає змогу працювати. Це’s легко зрозуміти, але виглядає трохи застарілим (не те, що хтось побачить його, крім вас!)

Кому належать HostGator та Bluehost?

HostGator та Bluehost фактично належать одній компанії – Endurance International Group (EIG). EIG – це дещо електростанція, коли справа доходить до хостингу, а також є власником декількох інших провайдерів. Як ти’я дізнався, що в цій статті HostGator та Bluehost’s послуги все ще дуже різні.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map