Хостинг Bluehost vs GoDaddy: Що краще?

Bluehost vs GoDaddyBluehost проти GoDaddy, один із великих конкурсів сучасності. Всіх часів. Ali / Frazier, Kennedy / Nixon, Bluehost / GoDaddy. Це може здатися гіперболічним (адже воно є), але два постачальники хостингу – справжні сили в Інтернеті. Вони розміщують мільйони веб-сайтів, які обслуговують мільйони відвідувачів по всьому світу.


Враховуючи їх’Ви обидва такі великі сили на ринку, ви’Ви, напевно, запитуєте себе, ‘Що’s різниця? Кожен запропонує більш-менш таку ж послугу, що й інший, правильно?’ Ну, начебто. Bluehost та GoDaddy часто дуже схожі, але є ключові відмінності, які слід враховувати, вибираючи, з яким підписуватись.

Загалом у нашому дослідженні Bluehost займає вище, ніж GoDaddy. Незважаючи на те, що обидва відрізняються чудовими характеристиками та чудовими характеристиками, Bluehost пропонує дещо кращу підтримку та співвідношення ціни та якості. GoDaddy’Досягнення реєстрації домену та створення веб-сайтів робить його кращим варіантом “все в одному”.

Клацніть нижче для наших поглиблених оглядів кожного постачальника.

  • Bluehost
  • GoDaddy

Або для гарного старомодного голову до голови читайте далі. Ми’Розбимо сильні та слабкі сторони та допоможемо вам вирішити, що саме підходить для вашого сайту.

Особливості, продуктивність, & Простота використання

Bluehost та GoDaddy – це чудово, якщо це стосується особливостей. Як лідери на ринку вони можуть’т дозволити собі не бути. Відповідно, там’s дуже мало, щоб розділити їх.

BluehostGoDaddy хостингБезкоштовний доменПанель управлінняБезкоштовні резервні копіїМісце на дискуЧас роботи
ТакТак
cPanelcPanel
ТакНі
100 ГбНеобмежений
99,98%99,97%

Продовження роботи обох відмінно – 99,98% для Bluehost і 99,97% для GoDaddy. Це’s менше трьох днів простою на рік. Ідеальний час роботи просто не’t можливо, але ці двоє зближуються, наскільки це можливо.

Обидва використовують панель керування cPanel, галузевий стандарт управління хостингом. Інтерфейси чисті та зручні у використанні, хоча ми вважаємо, що Bluehost має трохи додаткової лаки.

GoDaddy пропонує необмежену кількість дискового простору, тоді як Bluehost обмежує її в 100 Гб, але тоді більш дрібні веб-сайти рідко наближаються до цієї межі. Важливо те, що Bluehost надає безкоштовні резервні копії, що є гарною безпекою, щоб у вас не трапилось щось жахливе з вашим сайтом.

Як не дивно, головна відмінність Bluehost від GoDaddy полягає в підтримці, яку ви отримуєте для створення веб-сайту після підписання на хостинг-план. GoDaddy має власний власний конструктор веб-перетягувань, тоді як Bluehost інтегрується з Weebly та WordPress.org.

Це одна з ключових відмінностей між Bluehost і GoDaddy. Якщо ви хочете створити свій власний сайт, але хіба що’t технічно кмітливий, GoDaddy забезпечує структурований, інтуїтивний досвід, який вам, мабуть, потрібен. Для сайту, побудованого в WordPress ми’буду рекомендувати Bluehost вище за всіх. Детальніше про це нижче.

Bluehost vs GoDaddy – Особливості та простота використання: вердикт

GoDaddy пропонує трохи кращі функції та зручність у використанні, ніж Bluehost. GoDaddy’s власний конструктор веб-перетягувань забезпечує простий процес налаштування та забезпечує зручність все в одному. GoDaddy’s необмежений простір на диску також є головним плюсом – хоча, мабуть, більшість веб-сайтів виграли’t навіть максимум Bluehost’s Обмеження 100 Гб!

Що має кращу інтеграцію WordPress?

Не можна надавати WordPress.org власний розділ при порівнянні хостинг-провайдерів. Солідна третина Інтернету побудована на WordPress, і якщо ви’Ви шукаєте, щоб влаштувати себе там’s пристойний шанс вам’Я приєднаюся до цих рангів.

Bluehost – найкраща платформа для інтеграції WordPress. Це’Ми також не наша думка. Самі WordPress рекомендують Bluehost (разом з Dreamhost та SiteGround) як “найкращий і найяскравіший у світі хостингу.” Вони б знали.

Встановлення WordPress.org на Bluehost – це буквально процес в один клік. Ви можете створити функціонуючий веб-сайт протягом декількох хвилин після підтвердження плану хостингу, якщо ви відчуваєте це так. Bluehost розуміє, що WordPress – це їхній хліб та масло, тому їх сила в цій галузі навряд чи скоротиться незабаром.

Бідний GoDaddy насправді має сильну гру WordPress, але ви’знову для порівняння, і Bluehost зараз зручно випереджає.

Bluehost vs GoDaddy – Інтеграція WordPress: Вердикт

Що стосується інтеграції WordPress, то Bluehost є явним переможцем. Цей постачальник рекомендується самим WordPress з 2005 року, і з поважних причин. Bluehost перемагає GoDaddy для інтеграції WordPress, тому що Bluehost просто простіший, швидший та легший у використанні.

Підтримка Bluehost vs GoDaddy

Хороша допомога та підтримка безцінна в хостингу. Речі дон’не часто помиляюся, але коли вони хочуть, щоб техники були у вашому кутку.

Bluehost та GoDaddy обидва відзначають більшість скриньок, пропонуючи центри знань, чат в реальному часі та підтримку телефону 24/7. Для звичайних проблем це все ви’Вам, швидше за все, знадобиться. Bluehost’Центр знань трохи ретельніший, ніж GoDaddy’s але там’s не дуже, щоб розділити їх. Обидва постачальники настільки широко використовуються, що хтось десь зіткнувся з тією ж проблемою, що і ви, і поділився рішенням в Інтернеті.

Велика різниця в тому, що Bluehost пропонує квитки на підтримку, поки GoDaddy не робить’т. Іноді робитиме лише персоналізована увага, і принаймні це’s добре мати можливість. Однак, в цілому, є кращі речі, які слід перевірити, ніж підтримка, коли шукати ключові відмінності між Bluehost і GoDaddy.

Bluehost vs GoDaddy – Підтримка: Вердикт

Bluehost має кращу підтримку клієнтів, ніж GoDaddy. Bluehost пропонує квитки підтримки, поки GoDaddy не робить’t, а квитки – це простий спосіб вирішити багато питань веб-сайту. Bluehost’База знань також є всеосяжнішою, ніж GoDaddy’s, і ви можете багато чого дізнатися, переглянувши статті, розміщені там.

Ціноутворення & Співвідношення ціни та якості

Справжня причина багатьох вас тут – дізнатися, яка з них’s дешевше, і досить справедливо. Bluehost та GoDaddy – це безпечні, надійні варіанти хостингу. Якщо вам’не хочу більше про них думати, а потім піти на Bluehost. Він пропонує кращі співвідношення ціни та якості.

BluehostGoDaddy хостингСпільний хостингWordPress хостингVPS хостингВиділений хостинг
2,95 дол. – 14,99 дол$ 2,99 – $ 12,99
19,99 дол. – 49,99 дол$ 4,99 – $ 24,99
19,99 дол. – 59,99 дол19,99 дол. – 74,99 дол
79,99 дол. – 209,99 дол89,99 дол. – 179,99 дол

Це’s старий трюк усіх веб-сайтів, що надають хостинг а) завжди мати ‘продаж’ на, і б) майте купу адонів, які ви’Вам доведеться платити понад основну місячну ставку. Продаж Lamborghini за 50 доларів звучить чудово, поки ви не дізнаєтесь, що вам потрібно купувати колеса та двигун окремо.

Ні Bluehost, ні GoDaddy не надто нахабні з цим. Ти не повинен’не розраховуйте платити більше декількох доларів на місяць, щоб вивести веб-сайт із місця незалежно від обраного вами. В цілому, ми думаємо, що Bluehost пропонує трохи більше цінності – особливо враховуючи, що GoDaddy’s швидкість спільного хостингу незабаром підскакує до $ 7,99 на місяць.

Обидва пропонують 30-денні гарантії повернення грошей, що є прекрасним варіантом, якщо ви хочете випробувати води.

Bluehost vs GoDaddy – Ціноутворення: вердикт

Bluehost пропонує кращі співвідношення ціни та якості, ніж GoDaddy. Жоден постачальник не збирається спалити дірку в кишені, але Bluehost’s відмінна підтримка клієнтів та конкурентоспроможні ціни на оновлення роблять його переможцем тут.

Хостинг Bluehost vs GoDaddy: Висновок

Bluehost та GoDaddy – це настільки створені надійні хостингові платформи, які з будь-яким із них можуть поставити вас у безпечні руки. Вони’Ви обидва роки існували в Інтернеті і знаєте, що вони’робиш.

Від того, чи їхати з Bluehost або GoDaddy, залежить від ваших потреб. Якщо ви хочете мати велику цінність та / або розмістити сайт WordPress.org, Bluehost краще підходить. Якщо ви хочете, щоб усі елементи вашого веб-сайту були в одному місці, GoDaddy краї її. Вони обидва пропонують 30-денні гарантії повернення грошей, тому є’з мінімальним ризиком відмовити одне з них.

FAQ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map