Magento vs Shopify – що є правильною платформою для вас?

Нелегко вибирати між Magento і Shopify? ви’не один. Magento і Shopify – це дві найпопулярніші платформи електронної комерції на ринку сьогодні, і ‘Magento v Shopify’ дебати тривають.


Shopify – це простий у користуванні спосіб побудувати магазин. Ви сплачуєте щомісячну плату за її використання, і це’s здатний підтримувати як початківці, так і великі магазини.

Magento – це платформа електронної комерції з відкритим кодом, яка, як і WordPress, є вільною у використанні. Це’s потужна платформа, але пересічній людині буде складно досягти свого бачення, не знаючи, як кодувати.

magento vs shopify порівняння

Magento і Shopify – це сильні варіанти для магазину електронної комерції, але який із них краще для вас, залежить як від ваших навичок, так і від вашого бачення. Ми’Порівню Shopify та Magento за важливими для вас критеріями, включаючи простоту використання, цінність та функції.

Але як ми знаємо, що’найкраще для вашого магазину? Що ж, ми не тільки працюємо на різних платформах електронної комерції через наш широкий дослідницький процес, але й у нас є такі люди, як ви, щоб перевірити кожну платформу та дати нам відгук. Зараз у нас є супер цілісна картина кожної платформи’сильні та слабкі сторони, і хочемо поділитися ними з нашою аудиторією.

Дозволяє’s стрибок прямо в!

Мадженто проти Шопіфі

Клацніть, щоб перейти до розділу, який захоплює вас, або просто продовжуйте читати!

 1. Magento vs Shopify: Номери
 2. Shopify: плюси & Мінуси
 3. Мадженто: Плюси & Мінуси
 4. Простота використання
 5. Теми
 6. Додатки та додатки
 7. Варіанти оплати процесора
 8. SEO
 9. Витрати
 10. Magento vs Shopify: Висновок – час вибору вашої платформи

Magento vs Shopify: Номери

Перш ніж ми поглибимось у наше поглиблене порівняння Magento vs Shopify, нехай’s швидко погляньте на те, що кажуть цифри. Це чудовий спосіб перевірити надійність кожної платформи – корисний критерій, який слід враховувати при виборі, з ким почати свій інтернет-магазин.

MagentoShopifyКількість сайтів, на яких працюєКількість програм та додаванняКількість темЦіни на темиЩомісячна ціна
250 000600 000
50002400
12 *100 + *
$ 0 – $ 499$ 0 – 180 доларів
$ 0 **8,10 дол. – 269,10 дол

* З обома платформами ви також можете придбати теми зовні, якщо хочете.

** Але з Magento, ти’Вам доведеться надавати свій власний хостинг, який може становити від 4 до 1000 доларів США на місяць, залежно від розміру вашого бізнесу – але про це пізніше пізніше!

Shopify: плюси і мінуси

Shopify плюси Shopify мінуси

Оцініть плюси№1№2№3
Більше 100 приголомшливих, готових до мобільних тем тем магазинів.

Всі Shopify’s теми автоматично оптимізуються для різних пристроїв та розмірів екрана. Це чудово, адже зараз покупців мобільних телефонів більше, ніж будь-коли!

Насправді 69% споживачів у віці 18-39 років використовують мобільний для дослідження продуктів, перш ніж купувати. Навіть якщо вони потім використовують робочий стіл для завершення покупки, це означає, що ваші продукти дійсно повинні світитись мобільним, щоб підштовхнути клієнтів до конвертації.

Комплексний розробник веб-сайтів електронної комерції з великим магазином додатків для розширення функціональності вашого сайту.

Shopify відмінно підходить для того, щоб перевести ваш магазин на наступний рівень і підвищити нижню лінію. Подумайте Apple App Store, і як це дозволяє вам робити набагато більше зі своїм смартфоном. Шопіруйте’s App Store – це просто так, але для веб-сайтів!

Простий у використанні з підтримкою 24/7.

Shopify завжди є, якщо ви застрягли, тож ви зможете швидко вирішити проблеми та зосередитись на здійсненні продажів!

Вони мають цілодобову підтримку телефону, функцію чату та функцію електронної пошти, доступну для всіх’s смак.

У Shopify також є форум, на якому ви можете обмінятися побудовою веб-сайтів та загальними бізнес-порадами з іншими користувачами – це’s дійсно приємна громада.

Shopify Мінуси№1№2№3
Лише 10 їх тем безкоштовні.

Якщо у вас є серце на безкоштовну тему, це трохи звужує ваш вибір. Але, щоб надати вашому магазину такий вигляд, який ви дійсно хочете, а ваш клієнт – шопінг’шукаючи, щоб заманювати їх у покупку, їхні преміальні теми добре варті інвестицій.

Інтеграція безлічі додатків може зробити ваш магазин складнішим для роботи.

Якщо ви’Вас турбує додаткова складність, Вам просто потрібно бути справді вибагливим щодо того, які додатки вашого магазину можуть належним чином отримати вигоду. Спочатку ви можете отримати задоволення від спрацьовування через широкий спектр доступних програм, але вибирайте з розумом і ви’я буду добре!

Ви можете почати з інтеграції Instagram-каналу, щоб показати свої продукти – це дійсно швидко і просто.

У міру зростання вашого магазину ми рекомендуємо додати додаток для маркетингу електронною поштою, щоб допомогти вам збільшити продажі та максимально збільшити кількість клієнтів’ потенціал купівлі.

Вони стягують плату за транзакцію за продаж.

Це зменшується, коли ви платите більше щомісяця, тобто, коли ви інвестуєте в більш інклюзивний план. Shopify нагородити вас меншими комісіями за транзакції, щоб ви могли заробляти більше грошей на кожному продажу.

Крім того, для відмови від усіх комісійних платежів ви можете скористатися Shopify’s власний процесор оплати: покупок платежів.

Мадженто: плюси і мінуси

Плюси Magento Мінуси Magento

Плюси Magento№1№2№3
Велика підтримка користувачів.

Якщо у вас виникли проблеми, форум Magento має відповідь на все, що допоможе вам якнайшвидше вийти в Інтернет.

Ви можете шукати свій запит у величезній базі даних, створених користувачем. ви’Зазвичай ви зможете знайти досить вичерпне, але просте для розуміння пояснення, що б вам не було’шукаєш.

Консультування з іншими користувачами Magento – це прекрасний спосіб вирішити вашу проблему як вони’ви були в тому ж положенні, що і раніше. Це означає, що вони знають, що ви хочете зробити і як це зробити – і можуть пояснити це простим способом!

Дуже гнучка платформа, яка дає вам повну свободу.

У Magento немає обмежень у розробці магазину (якщо ви знаєте якийсь код чи готовий найняти когось, щоб він це зробив для вас!).

Ви можете зробити це справді особистим та оригінальним, щоб ви виділялися з натовпу. Це допоможе клієнтам запам’ятати вас і знову повернутися до вашого магазину.

Але, якщо ти’Ви не впевнені в кодуванні, або не’не маєте бюджету для розробника, ви’найкраще використовувати Shopify, оскільки ви можете досягти дуже схожих результатів у (принаймні) половині часу!

Вартість

Magento – це платформа з відкритим кодом, що означає це’s доступний у відкритому доступі і тому є безкоштовним у використанні.

Одне ви’Вам доведеться пам’ятати з Magento, що ви’доведеться заплатити за власний хостинг.

Магенто Мінуси№1№2№3
Складно впоратися і вимагає знання кодування.

Якщо ви’Що стосується нетехнічної людини, Magento може бути дуже грізною платформою з крутою кривою навчання.

Це особливо актуально при порівнянні його з Shopify – платформою, яка забезпечує набагато простіший досвід створення веб-сайтів.

Якщо ви’Ви не впевнені в технології, ви’Буду приємно здивований тим, що ви можете досягти за допомогою Shopify майже без проблем.

З Магенто, ти’набагато більше шансів наткнутися на труднощі.

Потрібні значні інвестиції в час, щоб ваш магазин працював і працював.

Ознайомлення з Magento’s інтерфейс дуже трудомісткий. Першому користувачеві це може виглядати трохи неприємно, так це’Найкраще відкласти деякий час, щоб познайомитись із вашою платформою, перш ніж застрягти у створенні свого сайту.

З Magento вам потрібно бути готовим витратити кілька годин на виправлення рядків коду, щоб ваш сайт виглядав, як саме ви хочете.

Якщо ви’Ви шукаєте швидкий доступ до Інтернету, можливо, це не платформа для вас.

Вартість

Незважаючи на те, що можна безкоштовно користуватися, вам потрібно враховувати витрати на хостинг та додатки, які можуть стати досить дорогими.

Як ваш магазин росте, ви’Вам потрібно буде заплатити більше за хостинг. Якщо ви хочете платформу електронної комерції, яка дозволяє вашому магазину рости, не турбуючись про збільшення витрат на хостинг, Shopify – це шлях вперед.

Деякі з Magento’s додатки безкоштовні, але інші постачаються із встановленням та щорічною платою. Це часто становить близько 100 доларів США за додаток, а це означає, що він може швидко набрати, якщо ви хочете інтегрувати багато розширених функцій у свій магазин.

З Magento вам також може знадобитися врахувати потенціал найму розробника, що є досить здоровними фінансовими інвестиціями.

Простота використання: як легко налаштувати магазин?

“Вибираючи свою платформу, простота використання повинна бути однією з ваших перших і найважливіших міркувань. Зрештою, ви хочете швидко вийти в Інтернет і без стресу, правильно?”

Розпочати новий бізнес або перевезти фізичний магазин у світ онлайн може бути напруженим завданням. То чому б зробити це ще більш напруженим, використовуючи платформу електронної комерції, яку вам важко використовувати?

Якщо ви вибираєте платформу, ви’Вам не подобається, ви ризикуєте не створити кращого магазину, як хочете.

У свою чергу, ви можете не надати своїм клієнтам найкращого досвіду покупок, що означатиме менші продажі для вас. Тож насправді у ваших інтересах вибирати платформу вам’на 100% задоволений використанням!

Шопіруйте

“Шопіруйте’Інтерфейс s інтуїтивний у використанні та швидко підходить для роботи – чудово підходить для нетехнічного користувача!”

Shopify – це єдиний розробник, перетягування веб-сайтів. Це означає, що ви можете легко налаштувати свій магазин, переміщаючи елементи по всій сторінці точно так, як вам потрібно!

Це дає всі інструменти, необхідні для створення вашого інтернет-магазину, так що ви’Буду продаватись в Інтернеті за короткий час!

У нашому тестуванні ніхто не набрав його менше 4 із 5 за ‘простота використання’, і 88% з них рекомендували б це іншим.

З Shopify ви можете:

 • Легко вставляйте власні зображення у свою тему, щоб персоналізувати ваш магазин та зробити його незабутнім для ваших клієнтів
 • Швидко додайте продукти, щоб почати продавати в найкоротші терміни
 • Налаштуйте платежі просто, щоб ви могли почати заробляти гроші
 • Налаштуйте зовнішній вигляд вашого магазину, щоб відображати ваш бізнес та привертати увагу покупців в Інтернеті

І, ви можете все це зробити, не знаючи одного рядка коду!

Shopify також має чудову підтримку клієнтів, про всяк випадок, якщо у вас виникнуть проблеми. Там’s Довідка 24/7 через телефон, доступ до чату та електронної пошти.

shopify vs magento shopify довідковий центрЗ Shopify’Довідковий центр, просто введіть свою проблему і вони’миттєво надамо вам рішення – значить, ви виграли’не зациклюватися надовго!

Мадженто

Починаючи з Magento, крива навчання є досить крутою порівняно з Shopify, як і ви’Вам потрібно буде вивчити деякі кодові та технічні умови, щоб максимізувати платформу’s повний потенціал.

CMS Magento (система управління вмістом – їх еквівалент Shopify)’s редактор) менш зручний у користуванні, ніж Shopify’s інтерфейс.

У всіх місцях є багато технічних термінів, які можуть трохи залякати менш захищених від комп’ютера серед нас (наприклад, кеш – місце для тимчасового зберігання чогось у світі обчислень)!

Це означає, що існує більше потенційних каменів спотикання для навігації для першого користувача. Magento – це дійсно гнучка платформа, яка дозволяє вам отримати багато свободи, але це має значні труднощі.

Оскільки Magento є відкритим кодом (тобто безкоштовним для всіх, але без спеціальної централізованої платформи на зразок Shopify), ви’Вам потрібно буде вивчити хоча б якийсь код, щоб скористатися його повною функціональністю.

Якщо ви зациклюєтесь на Magento, у них є досить великі посібники користувача, які проводять вас крок за кроком через складні процеси. У них також є великий форум, де учасники діляться хитрощами торгівлі Magento.

Але на відміну від Shopify, там’s немає цілодобової підтримки телефону, щоб скористатися, якщо вам дійсно потрібно поговорити з людиною про вашу проблему. Це може залишити вас там, щоб відповісти, що вам може знадобитися зараз!

magento vs shopify довідковий форум magentoМадженто’s форум дозволяє вам зв’язуватися з іншими користувачами Magento, які мають ті самі проблеми, що і ви, щоб ви могли їх вирішити разом!

Підсумок

Shopify простіший у використанні, ніж Magento, і надає чудову допомогу та підтримку. Magento потужний, але більш технічний, тому може бути важко отримати максимальну користь від цього. Magento doesn’у вас є варіанти допомоги та підтримки – натомість ви’Покладаються на форумі користувачів Magento.

Теми: Наскільки хороші Shopify та Magento’s Конструкції?

“Хороший дизайн веб-сайту дозволяє клієнтам легко знайти те, що вони’шукає і будує довіру. Це спонукає покупців вікон стати платнішими клієнтами та підвищити все важливе підсумок.”

Тема вашого інтернет-магазину є основою того, що побачать ваші клієнти, коли вони приземляться на ваш сайт. Це означає, що потрібно вибирати ретельно, щоб справити гарне враження та вселити довіру.

Ви, природно, довіряєте веб-сайту, який виглядає гладко і професійно? Це означає, що і ваші клієнти! Вони’Я буду набагато більше шансів придбати у вашого магазину, якщо це буде добре виглядати.

Шопіруйте

Shopify пропонує діапазон з понад 60 професійних, красивих та повністю настроюваних тем.

magento vs shopify shopify темиТеми Shopify заздалегідь заповнені, тому все, що вам потрібно зробити, – це поміняти вміст та продукти, і ви можете розпочати продаж за найкоротший час!

Величезні 62% користувачів смартфонів зробили онлайн-покупку за останні 6 місяців. Завдяки такому зростанню використання мобільних пристроїв для покупок в Інтернеті, це’s важливо, щоб ваш сайт чудово виглядав на всіх пристроях.

Шопіруйте’s теми оптимізовані для мобільних пристроїв. Це означає, що вони’Буду чудово виглядати на планшеті чи смартфоні, а також на традиційному робочому столі. Вони також мають a ‘збільшення продукту’, дозволяючи вашим клієнтам переглядати кожен товар детальніше.

У них є ряд безкоштовних тем, але ви’За більшість із них потрібно буде заплатити. Вибираючи тему, вона’s найкраще думати про це як про довгострокові інвестиції.

Хоча це може здатися дорогим у короткотерміновій перспективі, ви’Пізніше виграєте пільги вниз. Ви хочете, щоб ваш магазин виглядав професійним з самого початку, щоб переконатися в тому, що ви максимізуєте свій потенціал продажу.

Подумайте про це, як інвестувати в цегельний і будівельний магазин. ви’Ви хочете знайти ідеальне місце правильно? І за це ідеальне місце варто заплатити трохи додатково – воно точно збігається з вашою темою.

Якщо ви вибрали тему, яка надихає ваших клієнтів’ довіряйте, це допоможе збільшити продажі, що означають вас’я повернув гроші на цю тему в найкоротші терміни!

Раз ти’Ви вибрали свою тему, ви’Ви можете повністю безкоштовно налаштувати його настільки, на скільки вам подобається, щоб надати особистому дотику вашого магазину.

Перегляньте кілька налаштувань, які Shopify спрощує:

 • Додайте нові сторінки, наприклад різні сторінки продуктів, ‘Про нас’ сторінку або блог, щоб викликати зацікавленість ваших клієнтів, щоб вони не поверталися на ваш сайт
 • Змініть колірну палітру та зображення, щоб відобразити ваш бізнес
 • Додавання, переміщення, видалення та зміна розміру елементів сторінки, таких як меню, назва сторінки, зображення тощо – список нескінченний!
 • Інтегруйте свої канали соціальних медіа, наприклад Instagram, щоб показати ваші товари в найкращому світлі та заохотити придбання

Ви можете робити все це та багато іншого, не знаючи, як кодувати!

Мадженто

Magento пропонує 16 тем як безкоштовних, так і платних, 10 з яких повністю реагують на мобільний телефон. Це означає, що ваш сайт автоматично змінить розмір для пристроїв усіх розмірів.

З Magento ви навіть можете створити власну тему з нуля (але для цього потрібно багато знань з кодування або бюджет, достатньо великий, щоб найняти допомогу).

magento vs shopify shopify темиУ Magento є більш обмежений вибір тем у порівнянні з Shopify.

Magento – це дуже гнучка платформа, яка означає, що ви можете налаштувати майже все, що завгодно, саме так, як хочете!

Ось’s фрагмент типу налаштувань, які ви можете зробити за допомогою Magento – проте будьте обережні, деякі з цих налаштувань вимагають багато знань щодо кодування. Це означає, що вони не є’t так само легко (або швидко!) зроблено, як у Shopify:

 • Додайте слайдер популярного продукту на свою домашню сторінку
 • Додайте анімації на свій сайт, щоб зробити це візуально привабливим
 • Включіть функціонал розсилки в колонтитул веб-сторінки
 • Місце ‘перехресні продажі блоків’ на сторінках ваших товарів

Підсумок

Shopify безумовно виграє на темі фронту. У них набагато ширший вибір тем, які, як правило, виглядають сучасніше.

Якщо ви’Шукаєте швидко вийти в Інтернет, Shopify’s теми можуть допомогти вам потрапити туди, і ви перемогли’не доведеться йти на компроміс із дизайном.

Шопіруйте’s теми більш сучасні та простіші в налаштуванні. Мадженто’s теми вбудовані більш потужні функції (хоча знову ж таки, є’s питання про те, чи маєте ви технічну можливість максимально використовувати це). Обидва пропонують безкоштовні та платні теми.

Додатки та додатки: що має кращі функції?

“Раз ти’Ви вибрали та налаштували свою тему, ви’Я хочу подумати про розширення магазину. У Shopify та Magento є величезні магазини додатків, де ви можете знайти все, від маркетингових додатків до розширень бухгалтерського обліку та фінансування, щоб підняти ваш магазин на новий рівень.”

І Shopify, і Magento дають основи для створення успішного інтернет-магазину. Але що робити, якщо ви хочете виростити свій магазин за допомогою більш досконалих інструментів? Тут надходять додатки та розширення.

Це додатки в один клік, які дійсно розширюють функціонал вашого магазину. Вони допомагають автоматизувати щоденні ділові завдання, щоб звільнити час, щоб ви могли зосередитись на збільшенні продажів та доходів. Використання додатків – виграш!

Подумайте про ці додатки, як про додатки, які ви додаєте до свого смартфона. Вони розширюють його функціональність, навіть якщо ви цього не робите’t завжди використовуйте їх, це’s здорово знати їх’Ви там, що один раз вам це потрібно!

Шопіруйте

Шопіруйте’s App Store пропонує вам понад 2400 безкоштовних і платних додатків на вибір. Вони можуть зробити ваш веб-сайт більш потужним, даючи йому можливість заробити більше грошей. Це’s, однак варто відзначити, проте для додатків Shopify потрібні деякі фрагменти кодування.

І найкращий біт – ви можете додати їх усі лише одним клацанням! (Це’s також дуже легко їх шукати).

magento vs shopify shopify storeШопіруйте’s Магазин додатків допоможе вам розширити свій бізнес та збільшити все важливе підсумок

Ось’s фрагмент того, що ви можете досягти за допомогою Shopify’s додатки:

 • Показуйте іконам довіри клієнтам, щоб зменшити залишення кошика та збільшити кількість покупок напр. Довіряйте герою від Booster Apps. 58% незавершених транзакцій пов’язані з міркуваннями безпеки, і ця програма може допомогти вам виправити це!
 • Інтеграція маркетингових електронних кампаній для вітальних листів та акцій напр. Додайте свій рахунок MailChimp до Shopify безкоштовно, щоб створити цільові кампанії для збільшення ваших продажів
 • Інтегруйте 10 каналів соціальних медіа напр. Додайте Facebook, Instagram, Ebay тощо на свою домашню сторінку, щоб продемонструвати свої продукти та охопити широку аудиторію
 • Додайте функцію відстеження замовлень, щоб зменшити витрачений час на відповідь на скаргу ‘де’s мій пакет?’ напр. Trackr за $ 4 / місяць. За допомогою цієї програми ви можете автоматично повідомляти своїх клієнтів про місце їх замовлення
 • Додайте аналітику на свою сторінку, щоб побачити, куди скидаються ваші клієнти, а потім виправте це, щоб збільшити продажі – напр. Analytics Buddy – додаток, який перетягує всі ваші дані Google Analytics на панель приладів Shopify, щоб його супер легко контролювати та отримувати корисну інформацію

Мадженто

Magento Marketplace має величезний асортимент із понад 5000 безкоштовних та платних розширень. Для менш технічного користувача Magento їх розширення чудово підходять’не потрібні будь-які знання з кодування, і ви можете додати їх на свій сайт лише одним клацанням миші!

Чого можна досягти з Magento’s розширення подібні до того, що ви можете зробити на Shopify. Для нас Magento має тут перевагу, оскільки ви можете легко додати дуже складні функції до свого магазину, щоб ви могли перейти на наступний рівень.

Деякі класні речі, які ви можете зробити з Magento’s розширення включають:

 • Додайте спеціальні купони зі знижкою та застосуйте кілька купонів до одного замовлення напр. Чудові кілька купонів. Це спрямоване на те, щоб клієнти відчували себе цінністю та заохочували повторну покупку
 • Додайте функцію попереднього замовлення, щоб перевірити попит на нові продукти напр. Попереднє замовлення продукту за 39 доларів – додаток, який автоматично надсилатиме клієнтам електронний лист, коли продукт стане доступним
 • Інтегруйте маркетингові кампанії електронною поштою та соціальні канали, щоб просувати та демонструвати свої продукти напр. Remarkety – платформа автоматизації електронного маркетингу, яка дозволяє розробляти та відстежувати електронні листи своїм клієнтам
 • Вставте рекламні банери, щоб створити ще одне джерело доходу для вашого магазину напр. Повзунок банера. Ця програма дозволяє додавати персоналізовані банери з націленими посиланнями

magento vs shopify magento app market marketplaceMagento Marketplace дозволяє додати складніші функції електронної комерції, ніж Shopify’s App Store

Підсумок

Якщо мова йде про додатки, небо’s обмеження на Magento, з понад 5000 розширеннями, що допоможе вам збільшити ваш магазин. Shopify має лише близько половини цієї кількості, але це все одно виявиться більш ніж достатньо для переважної більшості магазинів.

Платіжні процесори: які Ваші можливості?

Для того, щоб почати заробляти гроші через Інтернет, ви’Вам потрібно буде підключити платіжний процесор до вашого магазину.

Процесори платежів – це послуги, які дозволяють здійснювати онлайн-платежі кредитними картками від клієнтів.

Найпростіший спосіб зрозуміти платіжні процесори – вважати їх онлайн-версією карткової машини.

Як Shopify, так і Magento, ви можете підключитися до платіжного процесора всього за кілька кліків і почати заробляти гроші взагалі.!

Шопіруйте

Shopify мають власний інтегрований процесор оплати, Shopify Payments. Ця швидка налаштування дозволяє вам керувати своїми платежами безпосередньо на інформаційній панелі користувача.

Shopify – це перша платформа електронної комерції на ринку, яка представила власний платіжний процесор. Це показує, що вони є платформою, яка дійсно хоче надати своїм користувачам корисні та сучасні функції.

Якщо ви використовуєте один із 100 різних шлюзів для платежів на Shopify (включаючи PayPal або AmazonPay), ви’З вас будуть стягуватися комісії за трансакції, що становлять від 0,5% -2% від кожної продажу, але докладніше про це пізніше!

Але якщо ви користуєтеся Shopify Payments, ви можете попрощатися з комісіями за транзакції та заробляти більше грошей від кожного продажу – це’s така чудова особливість!

Ви навіть можете відстежувати свої гроші в режимі реального часу, коли завгодно. Це’s дійсно зручно мати все на одному місці, щоб ви могли швидко та легко оновлювати платежі.

magento vs shopify shopify платежіShopify дозволяє швидко і просто налаштувати платіжний процесор, щоб ви могли розпочати продаж якомога швидше.

Shopify також підтримує понад 100 зовнішніх платіжних процесорів, таких як PayPal та AmazonPay. Це дає вашим клієнтам можливість використовувати різні способи оплати, якщо вони хочуть, що робить їх щасливими.

І якщо ваші клієнти раді, вони’набагато більше шансів продовжувати повертатися більше!

Мадженто

Щоб отримати доступ до опцій процесора платежів у Magento, ви’Вам потрібно буде пройти Marketplace (куди ви йдете, щоб отримати свої програми). Це дещо відрізняється від Shopify, де ви маєте доступ як до Shopify Payments, так і до зовнішніх процесорів платежів через свою інформаційну панель користувача.

Це робить процес встановлення платежів трохи більш витягнутим, але це’s це не важко зробити.

Magento підтримує основні платіжні процесори, такі як PayPal, AmazonPay та Stripe. На своєму ринку Magento мають понад 150 програм інтеграції платежів. Це може трохи пережити і знайти саме те, що ви хочете, так як часто всі вони виглядають дуже схоже.

Якщо ви хочете, щоб платформа, де налаштування платежів було більш простою і менш трудомісткою, Shopify – це для вас!

Що Magento робить дуже добре, це запропонувати ряд інших процесорів оплати, які підтримують різні країни та мови. Це чудово, якщо ти’Ви прагнете взяти ваш магазин у міжнародному і зв’язатися з клієнтами, які розмовляють іншими мовами, ніж англійською.

Чи знаєте ви, що 42% споживачів ніколи не здійснюють покупки мовою, відмінною від власної! Це означає, що якщо ви хочете продати за кордон, необхідна підтримка на декількох мовах, і Magento може допомогти вам у цьому.

Хоча в Shopify є декілька програм для перекладу, які допоможуть перенести ваш магазин у міжнародний, а саме Langify, їх спроможність для цього не така всебічна, як Magento’с

Підсумок

Shopify найкраще для швидкого та легкого налаштування платіжного процесора. І якщо ви користуєтеся Shopify Payments, ви виграли’не сплачувати будь-які комісії за транзакції. Там, де Магенто виграє, знаходиться на міжнародній стороні речей; його багатомовні платіжні процесори чудово підходять для вашого магазину через кордон.

SEO: Як добре оптимізувати Shopify та Magento для пошукових систем?

“SEO означає оптимізацію пошукових систем. Цей термін використовується для опису цілого ряду речей, які ви можете зробити, щоб зробити ваш веб-сайт більш зручним для пошукової системи. Оптимізація пошукової системи сприяє збільшенню трафіку до вашого магазину, що означатиме більше платників клієнтів та більше грошей у банку для вас!”

Отже, вибір платформи, яка допоможе вам оптимізувати ваш магазин, щоб спробувати покращити рейтинг.

Що стосується SEO, Shopify та Magento пропонують досить схожі функції. Магазини, побудовані на обох платформах, дружні в очах Google та інших пошукових систем. Це означає, що магазини Shopify та Magento мають потенціал для високого рейтингу на сторінках результатів.

Як Shopify, так і Magento – це дуже просто зробити ваш магазин більш зручним для пошукових систем. В Shopify’s редактор і Magento’s CMS (Система управління вмістом) ви можете вжити необхідних кроків для оптимізації магазину.

Це означає, що без додавання додатків чи розширень на обох платформах ви можете:

 • Відредагуйте назву та опис сторінки, щоб визначити, як ваш магазин відображається на сторінках результатів пошуку – це повідомляє пошуковим системам про те, про що йдеться у вашому магазині, щоб його можна було відобразити у відповідних пошукових запитах користувачів. Якщо ви отримаєте ці права, вони допоможуть вам залучити до вашого магазину потрібних клієнтів – тих, хто готовий і готовий зробити покупку!
 • Додайте текст alt до зображень, щоб пошукові системи зрозуміли, що вони’про все про – і якщо ваш веб-сайт більш зрозумілий для пошукових систем, це’s ймовірно, що вона буде займати більш високу позицію на сторінках результатів, що допоможе отримати більше трафіку та більше грошей у банку!

Крім того, для Shopify всі теми повинні мати посилання в соціальних медіа та кнопки обміну, щоб допомогти поширити слово.

У магазині додатків Shopify або Magento’s Marketplace, ви також можете знайти додатки та інтеграції для подальшої підтримки ваших зусиль SEO. До них належать:

 • Сканування проблем з SEO – щоб ви могли виявити, а потім виправити потенційні проблеми, які стосуються вашого магазину’s рейтингу пошукової системи, наприклад, поганий мета опис або заголовок сторінки. Шопіруйте’с ‘SEO Booster’ додаток відмінно підходить для цього – і це’s безкоштовно!
 • Перевірка швидкості сайту – чим швидше завантажується ваш сайт, тим більше йому подобається пошукових систем, оскільки це забезпечує кращий досвід для користувачів. Це потенційно означає більш високий рейтинг та (сподіваємось!) Більше відвідувачів вашого сайту!

програми magento vs shopify shopify seoШопіруйте’s App Store має вражаючий спектр програм SEO, які допоможуть вам отримати більше трафіку у вашому магазині та отримати більше продажів!

Підсумок

З Shopify, це’s швидко та легко створити інтернет-магазин, зручний для пошукових систем. І їх програми також чудово підходять для усунення несправностей. Magento також має ще кращу функціональність SEO, але це коштує затрат: деякі додатки Magento SEO коштують близько 300 доларів.

Витрати: що дорожче?

“Дуже важливим фактором, який слід враховувати при виборі платформи електронної комерції, є її кількість’збирається повернути тебе. Що стосується Shopify та Magento, то, за що ви платите, і як ви платите за це, різко відрізняється. Але дон’хвилюйтесь, ми’знову тут, щоб допомогти вам зрозуміти ці відмінності, щоб ви могли вирішити, яка платформа найкраще підходить вам.”

Основна відмінність між ними – це те, що Shopify – це розміщена платформа, а Magento – власний хостинг.

Розміщена платформа, як-от Shopify, піклується про всі турботи про ваш хостинг. Усі витрати на хостинг включаються в ваш щомісячний план, не вимагаючи додаткових зусиль і витрат.

Подумайте про це, як мати телефонний контракт з необмеженими хвилинами, повідомленнями та даними – чудово?

Використання розміщеної платформи звільняє ваш час на впорядкування важливих речей, наприклад додавання продуктів у ваш магазин, щоб ви могли почати заробляти гроші.

Шопіруйте’s хостинг більш ніж добре обладнаний для роботи з магазинами будь-якого розміру, що робить платформу чудовим вибором для малого та великого бізнесу!

Magento, з іншого боку, – це платформа, яка розміщена власноруч. Якщо ви вибрали Magento, ви’Вам доведеться розібратися у власній службі хостингу.

Це означає додаткові інвестиції часу та грошей з вашого боку – і це може заплутати спроби визначити, який хостинг-провайдер найкращий для ваших потреб.

Тепер, коли ми’я отримав свою головну відмінність, нехай’s детально вивчити конкретні витрати, пов’язані з кожною платформою.

Шопіруйте

Витрати, пов’язані з Shopify, здебільшого щомісяця, але є кілька початкових витрат’s добре мати на увазі під час налаштування вашого інтернет-магазину.

Як обговорювалося вище, Shopify надає широкий спектр безкоштовних тем, але, щоб розширити свій вибір, ви можете розглянути платну тему.

Вибір правильної теми може в значній мірі покращити досвід покупки для Вашого клієнта та підштовхнути їх прямо через лійку продажів для придбання. Платна тема може дати вам веб-сайт професійного вигляду, який вселяє довіру, що є важливим фактором збільшення доходу.

Ціни на Shopify’Теми, що сплачуються, варіюються від 140 до 180 доларів. Це може здатися великим вкладенням, але таке’s добре варто грошей, якщо врахувати перераховані вище переваги. Але, пам’ятайте, є’s завжди 10 безкоштовних тем.

Однією з витрат, про яку варто пам’ятати при створенні інтернет-магазину, є ваше доменне ім’я.

“Ваше доменне ім’я схоже на цифрову версію адреси магазину цегли та розчину. Він визначає, хто і де ви є, і означає, що відвідувачі зможуть легко знайти вас.”

Якщо ви вирішили створити свій інтернет-магазин із Shopify, ви’Ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я у своєму щомісячному пакеті. Однак це буде містити фірмову назву, наприклад: www.danbarraclough.myshopify.com. Не’Т виглядаю, дуже професійно це робить?

Ми, експерт Веб-сайту, завжди рекомендуємо придбати власне доменне ім’я’Я більше виглядатиму так: www.danbarraclough.com – який виглядає набагато професійніше та надійніше.

Ви можете придбати доменне ім’я безпосередньо через Shopify швидко та легко. Хоча це може бути простіше у короткостроковому періоді, це’s завжди добре враховувати довгострокову гнучкість – наприклад, якщо ви хочете змінити платформи в майбутньому.

Якщо ви все-таки вирішите відійти від Shopify, доменне ім’я, придбане разом із платформою, може бути складно взяти з собою. Щоб бути більш універсальним у довгостроковій перспективі, ви можете придбати своє доменне ім’я через третю сторону, таку як Domain.com.

Спеціальне доменне ім’я спочатку коштуватиме приблизно $ 10-15. Це потрібно буде поновлювати щорічно.

А тепер на щомісячні витрати, але спочатку це’s добре пам’ятати, що Shopify пропонують 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб ви могли спробувати її перед тим, як взяти на себе щомісячний план.

Раз ти’Ви вирішили правильний план Shopify для вас, ви можете платити щомісяця або підписатися на 1-річний або дворічний план, де ви можете зекономити 10% та 20% відповідно на їх щомісячній платі – це може означати економію до 1435,20 доларів протягом двох років! Погляньте на цю таблицю для повного розбиття:

Shopify Цінові планиShopify BasicShopifyAdvanced ShopifyЩомісяця1 рік
$ / місяцьЕкономія (%)2 роки
$ / місяцьЕкономія (%)
$ 29,00$ 79,00$ 299,00
26,10 дол$ 71,10269,10 дол
10%10%10%
$ 23,2063,20 дол$ 239,20
20%20%20%

Кожен план Shopify дає вам:

 • Цілодобова підтримка
 • Безкоштовний сертифікат SSL (це показує вашим клієнтам, що ваш веб-сайт безпечний для використання)
 • Аналіз шахрайства (тому ваш магазин завжди захищений від хакерів)
 • Необмежений обсяг пам’яті (ідеально підходить для розміщення безлічі фото та відео на вашому сайті)
 • Необмежена пропускна здатність *

* Пропускна здатність – це паливо, яке забезпечує ваш інтернет-магазин. Чим більше у вас є, тим більше вмісту ви можете розмістити на своєму сайті і тим більше відвідувачів ваш магазин зможе обробити.

Так що необмежений припуск на пропускну здатність – це чудово! Це також означає, що ваш магазин завантажиться дуже швидко. Це чудово для збереження людей на вашій сторінці, оскільки ніхто не любить тусуватися за повільним завантаженням веб-сайту.

Чим більше людей, які довше залишаються на вашій сторінці, тим більше ви заробляєте’швидше за все, зробити!

Завдяки Shopify, чим більше ви платите, тим більше функціоналів отримує ваш магазин. Наприклад, якщо ви оновите до ‘Шопіруйте’ плануєте, ви отримаєте покинуту можливість відновлення кошика.

Це дійсно важливо, оскільки шокуючі три чверті всіх інтернет-покупців відмовляться від покупки. Функція відновлення закинутої кошика дозволяє надіслати цим клієнтам електронний лист, нагадуючи їм про їх покинутий замовлення, щоб спонукати їх до покупки.

Крім цього, залишені каси зберігаються в адміністраторі Shopify протягом трьох місяців, і ви можете змінюватись, коли електронні листи з нагадуванням надсилаються. Налаштування є ключовим!

Як звичайно при порівнянні Magento і Shopify, те, що входить до Shopify’Щомісячні плани – це те, що ти’Вам доведеться шукати або на Magento, або зовні.

І покинута функціональність кошика нічим не відрізняється. Якщо ви хочете додати цю можливість у свій магазин Magento, ви’Вам доведеться пройти через Marketplace і заплатити за додаток, який коштуватиме вам додаткових грошей.

Що стосується Shopify, то чим більш вичерпний план ви підписуєте, тим менше вам доведеться платити за комісії за транзакції. Це означає, що ти’Зароблять більше грошей на кожному продажу!

Комісії за транзакції – це дуже мала комісія, яка стягується платіжним процесором за кожний продаж, який ви здійснюєте. Подумайте про це як про крихітну частину комісії за те, що ви дозволяєте використовувати їх платіжний процесор.

Перевірте, як вони зменшуються, коли ваш щомісячний план стає всеосяжнішим:

Щомісячна плата за транзакціїShopify BasicШопіруйтеРозширений Shopify
2,0%
1,0%
0,5%

Однак, як ми обговорювали вище, якщо ви використовуєте Shopify’s власний процесор оплати, ‘Оплачуйте платежі’ ти виграв’t не вимагає будь-яких комісійних платежів, це справді великий стимул спробувати це!

Якщо ви додасте будь-які платні програми в Shopify, ці платежі зазвичай здійснюються щомісяця, і ви’Їх потрібно також врахувати. Ці ціни коливаються від безкоштовних до приблизно 60 доларів на місяць.

Мадженто

Як і в Shopify, передня вартість коштує вам’Я буду протистояти, коли розпочати роботу на Magento – це вартість вашої теми та доменного імені.

Але, оскільки Magento – це платформа, що розміщена власноруч, одне з перших речей, яке ти’Вам потрібно визначитися з вашим щомісячним планом хостингу.

Хостинг тісно пов’язаний із пропускною здатністю (пам’ятайте – паливом, яке живить ваш магазин).

На відміну від Shopify, де все це піклується і ви отримуєте необмежену пропускну здатність, з Magento вам потрібно ретельно продумати потреби вашого магазину.

Купуючи пакет хостингу та пропускну спроможність, вам слід не відставати від майбутнього зростання вашого інтернет-магазину. Це пояснюється тим, що це впливає на швидкість сайту та кількість товарів та відвідувачів, якими може користуватися ваш магазин.

ви’Вам потрібно переконатися, що ви вибрали план хостингу веб-сайтів, який дозволить вашому магазину процвітати. Це означає, що має достатню пропускну здатність для обслуговування вашого сайту’s відвідувачів, гарантуючи, що він все ще швидко завантажується.

Швидкість сайту важлива як в очах пошукових систем, так і у ваших клієнтів. Ви хочете переконатися, що ваш магазин завантажується якомога швидше, щоб надати клієнту чудовий досвід, щоб вони’Я захочу повернутися у ваш магазин.

Витрати на це можуть сильно відрізнятися. Вони можуть почати від 4 доларів на місяць і піднятися до понад 1000 доларів на місяць, якщо ви’знову має намір створити мега-магазин!

Якщо ви виберете неправильний план хостингу з недостатньою пропускною здатністю, ваш магазин може перестати працювати на півдорозі! Це втратить ваших клієнтів’ довіри, і ваш дохід зменшиться. Це’s завжди краще не вибирати найдешевший план хостингу, щоб уникнути цього.

Якщо ви’Переглядаючи хостинг, ви можете перевірити Bluehost або HostGator. Це дві найпопулярніші та надійні хостинг-компанії на ринку.

Це’Важливо врахувати, що з Magento, ви можете подумати про те, щоб заручитися допомогою розробника, щоб відмовитись від вашого магазину і подати руку з деякими технічно складними аспектами платформи.

Якщо ви’Поміркувавши про це як варіант, ціну забудовника необхідно врахувати в початкові витрати магазину Magento. Ці витрати можуть стягнутись швидко, тому якщо у вас немає’у вас досить великий бюджет, Shopify був би набагато краще підходить вам.

Це’s також варто пам’ятати, що хоча наймання розробника може здатися одноразовою вартістю, якщо ви хочете внести зміни вниз, тоді вам може знадобитися повторно найняти того самого розробника, щоб їх зробити – коштувати вам удвічі!

Це може забирати багато часу і їсти у ваш бюджет. Це’s швидше і дешевше самостійно піти про це – або зв’язавшись з Magento, або обравши більш просту платформу, наприклад Shopify.

Якщо ви’Ви не збираєтеся їхати маршрутом розробника після вас’Ви впорядкували ваш хостинг, ви’Я захочу почати думати про тему для вашого інтернет-магазину.

Magento пропонує цілий ряд безкоштовних і платних тем, а також (дуже технічно складний) варіант створення власних. Ціни варіюються від $ 29 – 499.

З Magento, і однаково з Shopify, чим більше ви платите за тему, тим комплексніший набір функцій поставляється разом із нею.

Якщо ви вирішили побудувати свій інтернет-магазин із Magento, ви’Вам доведеться купувати ваше доменне ім’я у третьої сторони. Це означає це’s дуже гнучка і легко взяти з собою, якщо ви вирішите залишити Magento.

Ваше доменне ім’я обійдеться вам приблизно в 10-15 доларів щорічно – це буде те саме, незалежно від того, яку платформу ви виберете.

Ще одна річна вартість’Потрібно мати на увазі, що Magento – це вартість будь-яких розширень, які ви додаєте до магазину.

Програми Magento часто постачаються за встановлену плату і потребують поновлення щорічно. Їх ціни на додатки коливаються від безкоштовних до 699 доларів.

На відміну від Shopify, Magento не робить’не мати власний процесор оплати. Це означає, що з кожним продажем, який ви здійснюєте, ви’Підлягатиме оплаті процесор’s комісії за транзакції.

Брати ‘Смуга’ наприклад (популярний та надійний процесор оплати). Інтеграція платежів Stripe зі своїм магазином Magento коштує 99 доларів, і ціна за транзакцію становить 2,9% + 30¢.

Дозволяє’Зроби швидкий робочий приклад. Якщо ти продаєш футболку за 20 доларів, Stripe візьме 2,9% + 30¢ від ціни продажу.

2,9% від 20 доларів – 58¢, додати 30¢ і ви можете бачити, що Смуга візьме 88¢ плата за трансакцію з продажу 20 доларів.

Це означає, що ви забираєте додому 19.12 доларів від продажу футболки (звичайно, без податку!).

Підсумок

У розробці вартості Shopify v Magento існує велика кількість змінних. Завдяки Shopify ваша ціна є всеосяжною та пропонує більше спокою. З Магенто, ти’У вас буде багато платежів, які надходять з різних місць, які всі швидко поповняться.

Magento vs Shopify: Висновок – Вибір вашої платформи електронної комерції

Ця стаття ознайомила вас із ключовими подібностями та відмінностями між Magento та Shopify. На сьогоднішній день у вас має бути досить чітке уявлення про те, яка платформа електронної комерції найкраще відповідає вашим потребам.

Shopify зручніший для користувачів, ніж Magento. ви’Ви зможете швидше вийти в Інтернет і мати під рукою команду підтримки. Magento – це більше проект. Це’Вам знадобиться час і технічні ноу-хау, щоб втілити ваше бачення в життя, і ви’буду багато в чому залежати від форуму Magento (або для розробників).

У кінцевому підсумку Magento має більше сили, ніж Shopify, хоча Shopify’s потенціал не можна нехтувати – це’s відстає від багатьох великих брендів, які ви купуєте щодня. Мадженто’s обробка платежів піддається магазину, який працює на глобальному рівні.

Ви повинні використовувати Shopify, якщо…

 • Ви хочете якнайшвидше налаштувати свій магазин і працювати
 • ви’я використовував розробник веб-сайтів електронної комерції (наприклад, Wix, Squarespace або Weebly) і хотів перейти на щось більш потужне
 • ви’Ви тільки починаєте електронну комерцію, але сподіваєтесь розвинути повноцінний бізнес з електронної комерції
 • ви’як подобається зручність оплати «все в одному», так і команда підтримки

Ви повинні використовувати Magento, якщо…

 • Ви відчуваєте, що маєте технічні навички, щоб втілити їх у життя (або готові вкласти час, щоб навчитися)
 • У вас вже є глобальна аудиторія або міжнародні прагнення
 • ви’Ви прагнете створити великий бренд з великим доходом, і готові вкласти час і гроші в дизайн

Ми рекомендуємо пограти на обох платформах’до кінця цієї статті ви не отримаєте остаточного рішення. Зрештою, витратити пару годин на випробування кожної платформи – це дуже варте інвестування’серйозно ставитесь до вашого інтернет-магазину!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map