Shopify vs Etsy: чи варто продавати через Інтернет-магазин чи Інтернет-магазин?

Ти розірваний між Shopify та Etsy? Це’s не дивно – вони’перечитати як надзвичайно популярні платформи для продажу в Інтернеті І, що ще важливіше, вони’знову популярне місце для покупців витрачати свої гроші.


Shopify – це платформа, яка дозволяє вам створити власний інтернет-магазин. У ньому є інструменти, які допоможуть вам створити і вести свій бізнес, починаючи з магазину’s дизайн для доставки. Навпаки, Etsy – це інтернет-ринок, який дозволяє перелічити ваші товари поряд з іншими продавцями в Інтернеті.

shopify vs etsy порівняння

Etsy має 1,7 мільйона користувачів, які продають понад 33 мільйонам покупців. У 2017 році ці покупці витратили на Etsy понад 3 мільярди доларів. Shopify може похвалитися ще більш вражаючою фігурою: було продано понад 82 мільярди доларів Шопіруйте.

Ми робимо’не звинувачую вас у бажанні вступити в цю акцію!

Але як ви обираєте між ними? Якщо мова йде про Shopify vs Etsy, Shopify – кращий вибір для продажу в Інтернеті. Це’s масштабніший, гнучкіший та пропонує кращі інструменти електронної комерції, ніж Etsy.

Однак, вибір насправді залежить від вас – вашого бізнесу, бюджету та цілей. Shopify – найкраще в цілому, але це не так’t означає це’s найкращий вибір для вас.

Ми знаємо, наскільки хитро це може бути сортування по колу. Це’s чому ми робимо дослідження, щоб зрозуміти факти. У цій статті ми’переведу вас через додатки Shopify та Etsy, починаючи від основ, аж до доменів, цін та інструментів електронної комерції..

Отож, сядьте, причепіться і приготуйтеся, щоб дізнатись, чи Shopify чи Etsy – чи, можливо, навіть те й інше – це правильне місце для вас, щоб почати свою продажну подорож.

Contents

Shopify vs Etsy: плюси & Мінуси

Оцініть плюси:

 • Потужні інструменти електронної комерції: Shopify має найкращі інструменти продажу на ринку. Легко керуйте та розвивайте свій бізнес, використовуючи інструменти системи інвентаризації, яка дозволяє відстежувати, синхронізувати та контролювати замовлення клієнтів та рівні запасів.
 • Надзвичайно масштабований: Shopify створений для всіх типів магазинів, від малого бізнесу аж до великих брендів, таких як Penguin. Контролюйте свій брендинг, оновіть додаткові функції або додайте додатки для розширення вашого сайту’s функції.
 • Продавайте необмежену кількість товарів без обмежень: Продайте фізичні товари та послуги та додайте додаток для продажу цифрових продуктів. Не існує правил щодо видів продукції, яку ви можете продати!

Shopify Мінуси:

 • Контакт: Незважаючи на те, що такі ринки, як Amazon, eBay та Etsy, мають високий обсяг пошуку, клієнти не хочуть’не знаю, чи був магазин збудований на Shopify. Їм потрібно спеціально шукати ваш сайт. Тож ваш трафік залежить від вашого власного бренду, маркетингу та експозиції.
 • Додатки: У Shopify є вражаючий магазин додатків, який чудово підходить для налаштування та просування вашого магазину! Але додавання додатків може збільшити щомісячні витрати, що може бути проблематичним для дрібних продавців.

Плюси Etsy:

 • Трафік: Etsy – це ринок, тобто клієнти шукають Etsy, а потім знаходять вашу продукцію через цю платформу. Ви дон’не потрібно турбуватися про маркетинг або просування вашого бренду – ви можете покластися на Etsy’s замість популярності.
 • Простота використання: Ви просто налаштуєте обліковий запис, завантажуєте зображення та інформацію про товар і починаєте продавати. Ця основна система електронної комерції дозволяє легко почати роботу.
 • Вартість: Ви можете продавати на Etsy без додаткової щомісячної плати за стандартним планом. Ви все ще повинні сплачувати комісії за лістинг та комісії за транзакції, але ви’щомісячна підписка не стягується, якщо ви не вирішите оновити.

Мінуси Etsy:

 • Плата за трансакцію: Ви сплачуєте 0,20 доларів США за лістинг, плюс 5% комісії за трансакцію товарів, які продаєте через Etsy. Там’s також стандартна плата за обробку платежів у розмірі 3% + 0,25 дол. Ці збори можуть почати мати вплив, оскільки продажі збільшуються до більшої суми.
 • Обмеження на товар: У Etsy є чіткі правила щодо того, що ви можете продати через її ринок. Etsy призначений лише для товарів ручної роботи, ремесел, а також старовинних предметів (яким більше 20 років).
 • Креативний контроль: Етсі’s формат означає, що ви не’не матимете свободу щодо верстки та брендингу сторінок вашої продукції. Ви можете ввести власний логотип, але можете’t створити сильний імідж бренду за допомогою Etsy.

Перш ніж ми рухаємось далі, нехай’Подивіться, що робить Shopify у відповідь на пандемію Covid-19:

Це’s невизначений час починати чи розвивати будь-яку справу, але не хочу’t хвилюйтеся – Shopify повністю отримує це. Фактично, він запровадив купу дивовижних нових заходів для підтримки малого бізнесу в найближчі місяці. До них належать:

 1. Надання фізичних та цифрових подарункових карток для всіх планів. Таким чином, ваші клієнти можуть підтримувати вас, не купуючи будь-яких фізичних продуктів прямо зараз.
 2. 200 мільйонів доларів США доступні для фінансування малого бізнесу (лише у США). У рамках урядового партнерства Shopify Capital пропонує фінансування, щоб допомогти малому бізнесу розвиватися в той момент, коли у них може бути мало грошей..
 3. Подовження безкоштовної пробної версії до 90 днів. Shopify продовжив свою безкоштовну пробну версію з 14 днів до 90, надаючи торговцям ще більше часу спробувати послугу без ризику.
 4. Підтримка спільноти та живі вебінари. Віртуальний ‘зустрічі’ із спільнотою Shopify, щоб поділитися мудрістю та підтримкою.

Великі кудо для Shopify за його швидку реакцію та відданість підтримці малого бізнесу зараз і завжди.

Яка різниця між Shopify та Etsy?

Отже, що таке Shopify та Etsy, і чим вони відрізняються?

Перш за все, Shopify – це платформа електронної комерції, створена для людей, які можуть створювати та розвивати свої інтернет-магазини (ознайомтеся з деякими успішними магазинами, створеними за допомогою Shopify). У ньому є маса потужних інструментів та програм електронної комерції, які допоможуть вам це зробити.

Ви створюєте власний веб-сайт електронної комерції, завантажуєте продукти та відстежуєте замовлення клієнтів. Це’s простий спосіб створення інтернет-магазину.

Etsy – це ринок, де ви створюєте обліковий запис, а потім можете продавати через нього поряд з багатьма іншими продавцями Etsy. Він просуває себе як “творчий ринок” і продає тільки товари ручної роботи, старовинні або ремісничі вироби.

Etsy Pattern

Etsy запустила власну платформу електронної комерції, де ви можете створити веб-сайт для продажу своїх продуктів. Це’s називається Etsy Pattern і має менші обмеження на продукти, ніж на ринку Etsy.

Ви можете спробувати його безкоштовно протягом 30 днів. Після цього це коштує 15 доларів на місяць. Оскільки це відокремлено від ринку Etsy, ви несете відповідальність за генерування власного трафіку.

Це’s проста платформа – це’s не відповідає тому ж стандарту, що і Shopify будь-якими способами, але є хорошим доповненням, якщо ви вирішили продавати через ринок Etsy.

Ви вже повинні бути продавцем Etsy, щоб створити Etsy Pattern – в цій статті ми’Буду розглядати лише Etsy як ринкову, а не вивчати її розробника веб-сайтів.

Детальна інформація

 • Тільки починаючи? Наш Shopify під мікроскопом дає чудове ознайомлення з цією популярною платформою електронної комерції, від її історії до того, хто це’s найкраще для.
 • Прочитайте наш огляд Shopify для більш детальної дискусії на Shopify’s функції, ціна, дизайн та багато іншого.
 • Просто хочу знати про вартість? Наш огляд цін на Shopify повідомляє вам все, що вам потрібно знати про його щомісячні плани, співвідношення ціни та грошей та додаткових комісій.
 • Хочете порівняти платформи електронної комерції? Перейдіть до нашої інтерактивної статті, яка містить ями Кращі з кращих один проти одного.
 • Подивіться, як Shopify та Etsy порівнюють, коли мова йде про продаж цифрових завантажень.

Простота використання

Хто каже, що ти повинен бути технічним гуру, щоб продавати в Інтернеті? Не Shopify або Etsy цього’s точно!

Shopify призначений для створення власного інтернет-магазину максимально просто. Платформи електронної комерції часто борються з цим через всі потужні інструменти, необхідні для ведення бізнесу в галузі електронної комерції, але Shopify сяє, роблячи це максимально просто.

Він надає вам все необхідне, зберігаючи його інтерфейс чистим, зрозумілим та зручним для користувачів!

shopify панель приладівТут ви можете бачити, наскільки простою навігацією є навігація. Коли ви почнете з Shopify, це допоможе вам налаштувати ваш магазин, від додавання продуктів до управління замовленнями.

Shopify веде вас за допомогою налаштованих кнопок дій та дійсно чіткого меню. Раз ти’Ви ввели всю свою інформацію, Shopify допомагає керувати вашим магазином, синхронізуючи свій інвентар, відстежуючи замовлення тощо.

Etsy менш глибокий, але такий же простий у використанні! Це’s супер простий і простий.

Все, що вам потрібно зробити – це налаштувати рахунок, вибрати назву магазину, запаси магазину, а потім переконайтеся, що ви вводите свої дані, щоб ви отримали оплату та налаштували рахунки..

ви’Ви переходите через кожен крок і це’s дійсно легко заповнити кожен етап:

etsy налаштування процесуEtsy проводить вас у налаштуваннях та спрощує введення ваших даних. Тут ви можете побачити, як він надає назви магазинів, використовуючи ваші пропозиції.

Ви можете бачити, наскільки ви близькі до налаштування магазину Etsy, і це навіть допомагає вам із задоволенням пропозицій щодо назви вашого магазину, якщо ваш перший вибір не є’t доступні.

Раз ти’все закінчено з процесом налаштування, що’s це! Ви можете почати продавати! Це робить його ідеальним, якщо ви’ти новачок, який хоче швидко продати.

З Етсі, ти не’не доведеться створювати цілий веб-сайт, як ви робите з Shopify. Просто завантажте свої продукти з їх описом і ви’З тобою добре піти. Ви можете бути онлайн-продавцем протягом години.

Простота використання: вердикт

Це’s нічия!

І Shopify, і Etsy дуже прості у використанні. Shopify трохи технічніше, ніж Etsy, але враховуючи кількість потужних інструментів електронної комерції, це справді дивовижно для початківців. Однак Etsy швидше і простіше налаштувати.

Гнучкість дизайну

Ви коли-небудь були в інтернет-магазині і вас відклали страшні дизайни? ви’ти не єдиний: 38% людей залишить веб-сайт, якщо макет або дизайн непривабливі.

Це є як перевагою, так і недоліком у Etsy. Ваша сторінка магазину буде стежити за Etsy’s дизайн та компонування. Всі сторінки продавця на Etsy викладені однаково, із назвою вашого магазину, логотипом, продуктами та описами як власним вмістом.

Це означає ти дон’не доведеться турбуватися про дизайн, що з одного боку чудово. Ви можете довіритися, що Etsy використовує чистий, чіткий та привабливий дизайн, який демонструє ваші продукти та забезпечує чудовий досвід користувачів.

приклад дизайну etsyetsy макет дизайнуEtsy контролює дизайн вашого магазину. Ви додаєте власні зображення, описи та деталі продукту, але загальний макет є рівномірним для всієї Etsy’s ринок.

Однак це робить важче виділитися з натовпу!

Етсі не’не даю вам будь-якого місця для налаштування. Як видно з наведених вище прикладів, все, що насправді відокремлює ваш магазин від усіх інших у Etsy, – це ваші продукти.

Ти виграв’не зможете створити на цьому ринку дійсно сильний бренд.

Це абсолютно добре, якщо ти’продаєш кілька предметів або тільки починаєш. Але якщо ви хочете розвивати свій бізнес, вам знадобиться унікальний і надійний бренд. А на Etsy це просто неможливо.

Це можливо на Shopify.

Під час створення вашого магазину Shopify дає вам понад 60 тем на вибір. Ці теми складають складові вашого веб-сайту. Вони охоплюють цілий спектр галузей промисловості – від меблів до одягу та моди.

Окрім того, як керувати дизайном вашого веб-сайту, ваша тема також має функції з користю для обраної вами галузі. Наприклад, функція збільшення продукту для магазинів одягу.

скупіть темиShopify має понад 60 тем, що охоплюють різні галузі. Це’s легко відфільтрувати ці теми за допомогою наданих категорій, від стилю компонування до ціни.

Існує 10 безкоштовних тем та понад 50 платних, коливаючись у ціні від 140 до 180 доларів. Вони’перегляньте мобільний, професійний та сучасний вигляд, і ви можете будь-коли перемикати теми (вам може знадобитися переформатувати вміст, щоб він відповідав).

Найголовніше, ви можете налаштувати під своє серце’s вмісту!

Теми є, щоб вам допомогти, так’s завжди гарна ідея вибрати той, який відповідає призначенню вашого магазину та має дизайн, який вам подобається. Але ви можете персоналізувати, редагувати та переставляти, скільки завгодно!

Завдяки Shopify ви можете створити справді унікальний бренд для свого інтернет-магазину.

Гнучкість дизайну: вердикт

Shopify виграє гнучкість дизайну!

Поки Етсі’Керовані налаштування знімають тиск на розробку власної сторінки, Shopify пропонує чудові налаштування та стильний дизайн для створення вашого веб-сайту. Це означає, що ви можете створити сильний бренд, щоб розвивати та просувати свій бізнес.

Структура домену та URL-адрес

Доменні імена надзвичайно важливі для вас’відновити інтернет-бізнес.

Ім’я домену – це адреса веб-сайту, яку люди використовують для пошуку вашого веб-сайту. Наприклад, наше доменне ім’я – www.websitebuilderexpert.com. Ви платите за те, щоб мати цю адресу, а це означає, що ніхто інший в Інтернеті не може її використовувати. Це’унікальний для вашого веб-сайту, що робить його потужною частиною вашого бренду.

Такі домени, які ви обираєте та оплачуєте самі, називаються користувацькі домени.

Shopify рекомендує використовувати користувацький домен. Чому? Оскільки користувацький домен є важливим для створення надійний, професійний та впізнаваний бренд для вашого бізнесу.

shopify доменне ім’яShopify полегшує пошук та реєстрацію власного доменного імені. Це допомагає зв’язатися з клієнтами, вийти в Google і встановити бренд в Інтернеті.

Shopify навіть має автоматичне налаштування, щоб зробити його максимально простим для отримання повністю персоналізованого імені для вашого інтернет-магазину.

Етсі дуже відрізняється. Тому що ви’перепродаж через Etsy’s ринок, ти дон’не отримаєте власне доменне ім’я. Натомість ваш домен буде виглядати приблизно так: www.etsy.com/shop/your-store-name-тут.

Ти можеш’у вас не буде власного домену, оскільки ви’знову під парасолькою Етсі. Ви можете підключити власний домен лише у вас’знову використовуйте конструктор Etsy Pattern. Це хіба що’t ідеально, якщо ви хочете створити власний бренд, але не варто’Неважливо, що окремі продавці хочуть зробити речі дрібними та простими.

Структура домену та URL-адреси: вердикт

Shopify виграє доменний раунд!

У вас є власний домен з чіткою структурою. Адреса вашого веб-сайту є власною, що визначає ваш бренд і виглядає професійно. Етсі не’не маєте можливості користувацького домену, що ускладнює ідентифікацію вашого бізнесу.

Детальна інформація

 • Хочете дізнатися більше про доменні імена? Прочитайте нашого новачка’s посібник про те, що таке доменне ім’я для всього, що потрібно знати.

Інструменти та функції електронної комерції

Дизайн та доменні імена – це все добре, але якщо на вашому веб-сайті є поганий інструмент електронної комерції, ви’Я зіткнуся з проблемою досить швидко, незалежно від того, наскільки неприємна адреса вашого веб-сайту!

У Etsy є основні, але хороші функції електронної комерції, щоб полегшити управління магазином. Ви можете використовувати ‘Продаж через додаток Etsy’ залишатися на вершині речей в дорозі.

Ви можете використовувати свій обліковий запис Etsy, щоб легко купувати та друкувати знижену поштову пошту. Це допоможе вам заощадити на транспортних витратах, а також прискорити процес.

У Etsy також є маркетингові та рекламні інструменти для збільшення вашої клієнтської бази, пошуку в Інтернеті та залучення нових підписників. Діліться в соціальних платформах, таких як Instagram та Twitter, створюйте купони або використовуйте сторонні інструменти, такі як Google Shopping, щоб знайти їх більше людей.

інструменти електронної комерції etsyУ Etsy є прості, але ефективні інструменти електронної комерції, які допоможуть вам керувати магазином простим та активним способом.

Пам’ятайте, що ви можете продавати на Etsy товари ручної роботи, старовинні вироби та вироби для ремесел. Якщо ви хочете продати щось, що потрапляє за межі цих районів, то Etsy – це не правильний вибір для вас.

Якщо ви хочете більше інструментів продажу, ніж доступні у вільному плані, можете перейти на Etsy Plus. Це дає вам:

 • Настроювані параметри, такі як шаблони банерів
 • Пропозиції на вашу власну веб-адресу
 • Знижки на маркетингові матеріали, такі як візитні картки
 • Повідомлення електронною поштою про надсилання клієнтів, коли товар знову є на складі
 • Рекламні кредити

Оскільки Etsy – це ринок, а не платформа електронної комерції, ваш інвентар не включений до вашого облікового запису магазину – вам слід це самостійно відстежувати.

Загалом, Etsy підсумовує це красиво “прості, потужні інструменти”. Вони’це не найбільш вражаючі можливості електронної комерції там, але для дрібного продажу саморобних та ремісничих виробів це’s хороший асортимент.

Якщо мова заходить про кращих на ринку, Shopify відбиває всі коробки. У нашому дослідженні воно потрапило номер один за функціями продажу. Це робить його ідеальним для будь-якого бізнесу, який шукає зростання.

Ви можете продавати необмежену кількість товарів на всіх Shopify’s плани, і немає жодних обмежень щодо того, що ви продаєте.

Shopify має широкий магазин додатків, тому ви можете додавати на свій веб-сайт все, що завгодно. Це дає вам остаточне налаштування та цілий ряд потужних додаткових можливостей на вибір!

shopify магазин додатківУ Shopify є вражаючий магазин додатків, який пропонує сотні додатків для розширення та налаштування вашого інтернет-магазину.

Ось’s список лише деяких функцій, які ви отримуєте через Shopify’S плани:

 • Багатоканальний продаж на 10 різних соціальних платформах
 • Коди знижок
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Відмова від відновлення кошика
 • Подарункові карти
 • Розрахункові тарифи доставки сторонніми сторонами
 • Аналіз шахрайства
 • Shopify додаток POS (точка продажу)

Багатоканальний продаж надзвичайно важливий для розширення бази клієнтів та надання вашим клієнтам легкого досвіду покупки. Безкоштовний сертифікат SSL (Secure Sockets Layer) означає, що ваш сайт безпечний для відвідувачів, щоб ввести свої платіжні реквізити, і є важливим для будь-якого інтернет-магазину.

Відмова від відновлення кошика надсилає електронні листи клієнтам, які відмовилися від своїх товарів під час оформлення замовлення, і заохочує їх повернутися. Це може відновитись Від 12 до 15% клієнтів!

Один із Shopify’Найкращими рисами продажу є її система запасів. На відміну від Etsy, Shopify має великий запас. Ви можете завантажувати продукти масово чи по одній, і надає інструменти для управління запасами, щоб це було’s легко відстежувати та аналізувати свої продажі.

Інструменти та функції електронної комерції: вердикт

Shopify виграє функції продажу!

У ньому є все, що може знадобитися зростаючому бізнесу, і воно значно просунутеше, ніж Etsy. Але ти’не хочете платити за виграні вами інструменти’t використовуйте, тому вибирайте з розумом! Етсі’Основні функції роблять його ідеальним для продажу невеликих кількостей.

Детальна інформація

 • Прочитайте наш огляд Shopify для більш глибокого огляду Shopify’s інструменти продажу та функції

Варіанти оплати та збори

На деяких платформах плата за транзакції може бути монстром, який ховається під ліжком, чекаючи, що вискочить і завдає шоку в останній момент. Ні Shopify, ні Etsy не стягують такі ціни, як це, але це’s все ще гарна ідея отримати уявлення про варіанти оплати та комісійні платежі, перш ніж зареєструватися на платформі.

Поки Етсі робить’t стягувати щомісячну плату, вона стягує плату розміщення комісій в розмірі 0,20 дол. США за продукт. Це вартість публікації вашого лістингу, який діє протягом чотирьох місяців або до того, як товар буде проданий.

збори за продаж etsyЗбори Etsy, що містять перелік комісій та комісійних платежів, а також звичайні витрати на обробку платежів.

Коли ви продаєте товар, (вітаю!), Є 5% комісія за транзакцію, плюс a 3% + 0,25 $ плати за обробку платежів. Це’З великою кількістю цифр, так що це насправді означає?

Плата за обробку платежів застосовується постачальником платежів (наприклад, компанія, що займається кредитною карткою) або шлюзом платежів, що надсилає транзакцію. Це дійсно часто і звичайно, хоча Etsy’s показники трохи вище середнього.

Етсі’гонорари звичайно не є’t найдешевший там. Але вони не повинні’t занадто сильно полегшити кишені’перепродаж у невеликому масштабі. Це’s тільки раз ви почнете тягнути великі гроші, які ви’Почну відчувати опік 5% комісії за транзакції.

Якщо ви бачите знаки долара, Shopify насправді може бути кращим співвідношенням ціни та якості, залежно від розміру вашого бізнесу.

У Shopify є різні варіанти оплати. У нього є власний внутрішній платіжний шлюз під назвою Shopify Payments, що не робить’t не стягувати будь-які комісії за транзакції. У Shopify Payments вам потрібно сплатити лише плату за обробку карткою за ставкою 2,2% + 20p, набагато менше, ніж Etsy.

скористайтеся варіантами оплатиShopify підтримує сотні платіжних шлюзів, таких як PayPal і Amazon Payments, або ви можете використовувати Shopify Payments для позбавлення від плати за транзакції.

Якщо вам’не використовуйте Shopify Payments, ви’у вас є багато інших варіантів оплати – понад 100 насправді! До них відносяться PayPal, Google Pay, Apple Pay, Stripe тощо.

Якщо ви’повторно використовуючи один із цих варіантів оплати замість шлюзу Shopify Payments, найвища комісія за транзакції становить 2%, а найнижча – 0,5%. Таким чином, порівнюючи два, Shopify має значно дешевші ціни, ніж Etsy.

Варіанти оплати та збори: вердикт

Загалом, Shopify виграє!

Він пропонує нижчі ставки та має 0% комісійних платежів, якщо ви використовуєте його внутрішній платіжний шлюз. Shopify має більш високі авансові витрати, але Etsy’s дорожчі комісії можуть повернути вас у довгостроковій перспективі, якщо ваші продажі збільшаться.

Залучення клієнтів

Раз ти’Ви витратили час на завантаження приголомшливих фотографій товарів та написання детальних описів, ваш магазин заслуговує на увагу. Ви дон’не хочете, щоб ваш веб-сайт був захований у глухих краях Інтернету.

Etsy обов’язково засяє прекрасним прожектором у вашому магазині. Це’s надзвичайно популярний ринок с понад 33 мільйони покупців. Люди ні’не потрібно шукати вас спеціально. Вони просто шукають Etsy і знаходять ваші товари, загрунтовані та готові до купівлі.

etsy пошуковий трафікEtsy – відомий і популярний бренд. Він займає перше місце в Google за такими термінами, як “предмети ручної роботи”, що стимулюватиме великі обсяги трафіку до сайту.

Недолік Etsy є’s жодним чином не гарантувати, що ці відвідувачі потраплять у ваш магазин. Існує понад 50 мільйонів продуктів на Etsy – так важливо виділятися з натовпу!

У контрасті, Shopify дає вам інструменти для просування себе. Відвідувачі перемогли’навіть не знаю, що ваш магазин був побудований на цій платформі, тому вони виграли’не намагайтеся дістатися до нього, шукаючи щось, крім назви вашого магазину.

Вам потрібно впоратися з власною оптимізацією пошукових систем (SEO), щоб досягти рейтингу в Google, просувати себе в соціальних мережах та створювати свій бренд, щоб залучити більше клієнтів.

Якщо ви’ти думаєш, що не хочеш’не знаю, з чого почати щось, доне’t хвилюватися. Shopify надає всі необхідні інструменти – від додатків та посібників до електронних поштових кампаній та багатоканальних продажів у Facebook та Instagram.

Хоча це’s більше роботи, ти’Ви повністю контролюєте зв’язок із клієнтами та створення маркетингових кампаній. Ви дон’не треба сидіти і чекати, коли відвідувачі наткнуться на вас.

Залучення клієнтів: вердикт

У цьому раунді перемагає Етсі!

Все, що вам потрібно зробити – це посидіти і відпочити – і сподіватися, що люди вибирають вашу продукцію з мільйонів. Shopify дає вам більше контролю та більш унікальну присутність в Інтернеті, але вимагає власного маркетингу та SEO-суперечок.

Детальна інформація

 • Прочитайте наш огляд 3-х кращих розробників веб-сайтів для оптимізації пошукових систем (SEO) – це добре вводить SEO і навіть дає згадку про Shopify!
 • 12 Ідеї онлайн-бізнесу – дізнайтеся більше про те, як продаж через веб-сайти електронної комерції та на інтернет-ринках може допомогти вам отримати серйозний дохід.

Допомога та підтримка

Що станеться, якщо всі образи вашого продукту зникнуть о 2 ранку? Ти панікуєш? Ні! Ви звертаєтесь до власної команди підтримки!

Ваш бізнес ніколи не припиняється, і Shopify це знає. Це’s чому Shopify має цілодобову підтримку так ти’перекритий цілий день, всю ніч, весь тиждень. Ось’s список усіх різних варіантів підтримки, які ви можете вибрати:

 • 24/7 телефон
 • Соціальні засоби комунікації
 • 24/7 живий чат
 • Форум
 • Електронна пошта
 • Відеоуроки
 • Розширена підтримка спеціалістів (на планах Plus)

Тож чи ти’знову загальна телефонна телефонна програма або любите форум громади, Shopify має щось підходити всім. Довідковий центр Shopify зрозумілий і простий у використанні, надаючи широкий спектр довідкових статей та посібників.

скопіюйте довідковий центрДовідковий центр Shopify простий у навігації та має багато корисних статей та посібників. Ви можете переглядати або шукати те, що ви’шукаєш.

Одна з найкращих частин Shopify’з підтримкою, коли ви звертаєтесь за допомогою до редактора – Shopify доставить вас на відповідну сторінку довідки в довідковий центр. Це економить ваш час і залишає вас без головного болю!

У Etsy також є Довідковий центр. Це’Викладено чітко і чітко, а також має функцію пошуку, щоб ви могли отримати відповідь прямо, якщо знаєте, що вам’шукаєш.

etsy довідковий центрЕтсі’s Довідковий центр має цілий ряд статей, а також функцію пошуку, яка допоможе вам знайти саме те, що вам потрібно.

У Etsy також є форум, де ви можете читати та приєднуватися до обговорень спільноти, задавати питання та слідкувати за повідомленнями Etsy. Ви можете надіслати електронною поштою Etsy’s персонал підтримки або запланувати телефонний дзвінок, якщо вам потрібна додаткова допомога.

Довідка та підтримка: Вердикт

Шопіруйте виграє допомогу та підтримку!

Це’s набагато більш вичерпний, ніж Etsy, так що ви’Покритий, навіть якщо справи йдуть не так о 4 ранку. У Etsy є хороший довідковий центр та форум громади, але це може’t конкурувати з Shopify’s більш особиста та поглиблена підтримка.

Детальна інформація

Чи можемо ми допомогти? Прочитайте будь-який із наступних посібників, щоб отримати корисні поради, підказки та відповіді на запитання, що часто відповідають. Ми’Ви знову тут, щоб допомогти, тож застрягте!

 • Наш посібник з питань продажу Інтернет дає корисний контрольний список та покроковий посібник щодо налаштування вашого інтернет-магазину
 • Прочитайте наш посібник про те, як створити Інтернет-магазин за 11 простих кроків для початку роботи
 • Відкрийте для себе дев’ять простих кроків наш посібник про те, як створити Інтернет-бутік
 • Дізнайтеся, як заробити гроші в Instagram, з порадами щодо найкращих способів продажу через цю популярну соціальну платформу
 • Ознайомтеся з нашим посібником про те, як продати на Pinterest за три ефективні способи заробити гроші
 • Прочитайте про 10 кроків до успіху в наша стаття про те, як запустити Інтернет-магазин одягу

Ціноутворення

Економте до 20% на своєму Shopify-плані

Економте 10% підписки під час реєстрації один рік, і зберегти 20% коли ви підписуєтесь два роки.

Це означає, що з 20% знижкою ви’збережу $ 16 на місяць за планом Shopify, і 60 доларів на місяць за розширеним планом!

Коли справа доходить до цього, ціноутворення часто є тією справою, яка приваблює нас – або відштовхує нас від продукції. Особливо це стосується вас’знову на жорсткий бюджет чи шукаючи заробити гроші, а не витрачати їх!

Etsy має дуже невеликі авансові витрати. На самому базовому рівні план “Стандарт”, У Etsy немає щомісячної плати – лише плата за лістинг, трансакційні витрати та витрати на обробку платежів, що застосовуються до продуктів.

Ви можете оновити за допомогою Etsy, щоб розблокувати більше функцій. План Plus коштує $ 10 на місяць і надає вам більш широкий набір інструментів, що сприяють зростанню вашого магазину, такі як більш налаштовані варіанти та сповіщення електронною поштою.

Shopify має більш високі авансові витрати, але ви отримуєте те, за що платите. У Shopify є три цінові плани, плюс 14-денна безкоштовна пробна версія. Ціни варіюються від Від 29 до 299 доларів на місяць, і ви розблоковуєте більш досконалі функції, коли ви збільшуєте масштаб.

Основний Shopify ($ 29 / місяць)

 • Веб-сайт електронної комерції & блог
 • Необмежена продукція
 • 2 рахунки персоналу
 • Цілодобова підтримка
 • Багатоканальний продаж
 • Створення замовлення вручну
 • Коди знижок
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Відмова від відновлення кошика
 • Аналіз шахрайства
 • Shopify POS додаток
 • Стандартні тарифи на кредитні картки

Shopify ($ 79 / місяць)

 • Все від Basic Shopify
 • 5 рахунків персоналу
 • Подарункові карти
 • Професійні звіти
 • Зниження тарифів на кредитні картки
 • Додаткові місця у продажу

Розширений Shopify ($ 299 на місяць)

 • Все з плану Shopify
 • 15 рахунків персоналу
 • Розширений конструктор звітів
 • Розрахункові тарифи доставки сторонніми сторонами
 • Зниження тарифів на кредитні картки

План Basic Shopify коштує 29 доларів на місяць і дає вам все необхідне для налаштування магазину. Необмежена кількість продуктів, багатоканальний продаж, створення коду для знижок та відмова від відновлення кошика – лише деякі функції, включені в цей план.

The Окреслити план надає все необхідне для розвитку вашого бізнесу в $ 79 на місяць. У ньому є все, що має базовий план Shopify, плюс більше. До її додаткових функцій входять створення подарункової картки та професійні звіти.

Найдорожчий план Shopify – це $ 299 на місяць Розширений план Shopify. Це все, що стосується перших двох планів, плюс просунутий розробник звітів та розраховані сторонніми тарифами доставки та нижчі ставки кредитних карт.

Це Shopify’Основні цінові плани – там’s також Shopify Plus який має власні ціни та призначений для великого бізнесу світу електронної комерції.

Хоча вони можуть здатися багато в порівнянні з Етсі’s низькі ціни, Shopify’Плани s пропонують велике співвідношення ціни та якості через безліч функцій та довготривалу масштабованість, які поставляються разом із ними.

Етсі’Ціни можуть збільшитися за плату за транзакції та Shopify’s щомісячна вартість може зростати за допомогою сторонніх додатків.

Ціноутворення: вердикт

Це’s нічия!

Etsy – дешевший варіант, але Shopify пропонує вражаюче співвідношення ціни та якості з усіма його особливостями. Це дійсно залежить від вашого бюджету. Etsy виграє для окремих продавців, Shopify виграє для підприємств, які мають бюджет для початку масштабування.

Детальна інформація

 • Прочитайте наш огляд Shopify Pricing для глибокого огляду його цін, планів та співвідношення ціни та якості
 • Порівняйте ціни на всі Провідні будівельники Інтернет-магазинів
 • Цікаво, з чого почати? Прочитайте наш посібник з двох частин про вартість створення веб-сайту (частина 1) і Скільки повинен коштувати веб-сайт? (Частина 2) для остаточного посібника щодо складання бюджету для вашого веб-сайту.

Використання Etsy з Shopify

Якщо ви’я читав це і досі розривається між двома, у нас є чудові новини. Ви можете мати найкраще з обох світів!

За допомогою магазину додатків Shopify, ви можете інтегрувати ринок Etsy зі своїм магазином Shopify. Синхронізація в режимі реального часу гарантує уникнення плутанини чи перепродажу, синхронізуючи магазини Etsy та Shopify, коли ви вносите будь-які зміни.

Ви можете мати цю інтеграцію безкоштовно протягом семи днів. Після цього вона коштує 60 доларів на місяць і включає спеціальні функції та необмежену кількість завантажень продуктів.

Це чудовий варіант, якщо у вас є магазин Shopify і хочете урізноманітнити свою присутність в Інтернеті. Інтегруючись із Etsy, ви зможете охопити нову аудиторію та максимально використати цей популярний ринок.

Детальна інформація

Можливо, ти дон’не хочете використовувати Etsy або Shopify. Це’гаразд, ми’я тебе накрив!

 • Порівняйте Найкращі платформи електронної комерції
 • Перегляньте нашу статтю про найкращі альтернативи Etsy щоб відкрити для себе найкращі варіанти, будь то’Ви переходите від Etsy або тільки починаєте свій інтернет-бізнес
 • Подивіться наш огляд кращих варіантів Shopify і порівняйте його найкращих конкурентів, щоб знайти свого ідеального будівельника

Shopify vs Etsy: Висновок

Shopify та Etsy можуть здатися схожими спочатку, але вони’знову різні платформи продажу. У цій статті розглянуто ключові відмінності між ними та те, що робить їх корисними.

Shopify забезпечує все, що потрібно для успіху вашого бізнесу. У нього є потужні інструменти продажу, масштабовані плани та без обмежень щодо того, що ви можете продати. З іншого боку, Etsy має обмеження на продукти та основні функції. Все-таки це’s простіше і дешевше, що робить його кращим для дрібних продавців з нішею.

Підводячи підсумки, тут’s оглядова таблиця для швидкого огляду:

КатегоріяShopifyEtsyПростота використання

Малюємо

Гнучкість дизайну

Переможець: Shopify

Домен & Структура URL-адреси

Переможець: Shopify

Інструменти електронної комерції & Особливості

Переможець: Shopify

Варіанти оплати & Плата

Переможець: Shopify

Залучення клієнтів

Переможець: Етсі

Довідка & Підтримка

Переможець: Shopify

Ціноутворення

Малюємо

Shopify спрощує налаштування потужного інтернет-магазину дуже просто.Етсі не’t не пов’язані з будь-якими технічними завданнями – просто налаштуйте обліковий запис і продайте.
Shopify надає вам різноманітні шаблони та пропонує безліч налаштувань.Etsy обмежує ваше налаштування та керує вашим макетом, щоб ви могли’т створити унікальний дизайн.
Ви можете мати власний домен, щоб створити унікальну адресу веб-сайту та просувати чіткий бренд.Ваш домен – Etsy’s, а не ваш власний, тобто адресу вашого веб-сайту важче запам’ятати клієнтам.
Shopify оснащений потужними інструментами та величезним магазином додатків для додавання функцій на ваш сайт.У Etsy є хороші, але мало та прості функції, щоб зробити ваш бізнес максимально простим.
Без плати за транзакції (лише звичайні платежі за кредитні картки) з Shopify Payments. Більш низькі комісії за транзакції, ніж у Etsy. Підтримує сотні платіжних шлюзів.У Etsy є плата за лістинг, плата за трансакції та плата за кредитну картку.
Shopify надає всі інструменти для створення та просування вашого бізнесу, але ви несете відповідальність за залучення трафіку на ваш веб-сайт за допомогою маркетингу, SEO, соціальних медіа та кампаній.Etsy – надзвичайно популярна платформа з мільйонами покупців. Це надає вашим продуктам велику експозицію і означає, що ви не працюєте’не доведеться наполегливо працювати, щоб відвідувачі зайшли на ваш сайт.
Shopify має широкий спектр можливостей підтримки, від 24/7 телефону та чату в реальному часі до електронної пошти та широкого довідкового центру.У Etsy є чіткий і корисний довідковий центр, а також форум громади. Ви можете надіслати електронний лист або надіслати запит на дзвінок із Etsy’s допоміжний персонал.
У Shopify є три цінові плани – від 29 до 299 доларів на місяць. Там’s 14-денний безкоштовний пробний період.Наразі Etsy має два плани – безкоштовний план та план Plus 10 доларів на місяць. Існує план Преміум, який повинен вийти в 2019 році.

Shopify – це спеціалізована платформа електронної комерції і є найкращим варіантом для будь-якого малого бізнесу, який прагне збільшити свої розміри та утвердитися на ринку електронної комерції. Він має більш високі авансові витрати, ніж Etsy, але він має багато потужних функцій, а також вражаючий магазин додатків.

Etsy – це ринок, який ідеально підходить індивідуальним та дрібним продавцям. Це’s набагато більш базовий, ніж Shopify, але не має щомісячної підписки (крім плати за товар). Це робить його чудовим варіантом для того, щоб спробувати свої сили в електронній комерції без будь-яких зобов’язань.

Загалом, Shopify – це платформа, яка продається краще. Але вони занадто різні, щоб рекомендувати один над іншим. Якщо ви’щодня продаючи кілька домашніх предметів, Etsy – найкращий вибір для вас.

Чому б не створити обліковий запис Etsy і не дати йому спробувати або спробувати Shopify’s 14-денний безкоштовний пробний процес, щоб побачити, що ви думаєте? Адже перед покупкою завжди слід спробувати!

Shopify vs Etsy: FAQ

Що дешевше, Shopify або Etsy?

Etsy дешевше, коли ви дивитесь на первісну вартість. Якщо ви’Якщо ви хочете отримати невеликий бюджет або хочете продати лише кілька предметів, Etsy, безумовно, буде дешевше, ніж Shopify. Але якщо ти’заробляючи багато грошей на продажах, Етсі’s 5% комісії за транзакції можуть стати дорогими, що зробить Shopify дешевшим у довгостроковій перспективі.

Ви можете дізнатися більше про Shopify’Плани та збори в нашому огляді цін на Shopify.

Або, якщо ти’Переглядаючи бюджет, ознайомтеся з нашою статтею про найкращі безкоштовні платформи електронної комерції, щоб порівняти безкоштовні випробування та навіть безкоштовні плани.

Навіщо мені продавати на Etsy?

Etsy – популярне місце як для покупців, так і для продавців! Це має понад 33 мільйони покупців, який великий ринок ви’не хочу пропустити. Продавати через Etsy лише у вас’перепродаж домашніх товарів, старовинних товарів чи ремесел. Ми рекомендуємо його лише для дуже дрібних продавців.

Якщо ви’шукаєте щось дещо досконаліше, погляньте на нашу порівняльну таблицю Builder Інтернет-магазину.

Що краще для масштабування мого бізнесу, Shopify або Etsy?

Shopify краще для масштабування бізнесу з електронною комерцією. Він має безліч функцій та вражаючий магазин додатків для розширення вашого сайту та залучення більшої кількості відвідувачів. Вдосконалюйте послуги для малого бізнесу аж до великих брендів, таких як Penguin. Ви можете прочитати наш огляд Shopify для отримання додаткової інформації.

Для нашого відгуку Shopify vs Etsy корисний?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me