Shopify vs WordPress: що краще для створення вашого інтернет-магазину?

shopify vs wordpressРоздрібні продажі електронної комерції є за підрахунками, до 2021 року вдасться досягти лише сором’язливих до 5 трильйонів доларів, і це’s тепер легше, ніж будь-коли, створити власний інтернет-магазин завдяки платформам типу Shopify та WordPress.


Shopify – спеціальна платформа електронної комерції що допоможе вам створити власний інтернет-магазин. Він розміщує ваш сайт для вас і надає всі необхідні інструменти. У контрасті, WordPress – платформа з відкритим кодом. Потрібно розмістити свій власний сайт та встановити плагіни типу WooCommerce для інструментів електронної комерції.

Обидва є голіафами в просторі веб-будівель, але вони задовольняють дуже різні потреби. Ми’знову тут, щоб допомогти вам вирішити, який саме вам підходить: Shopify або WordPress.

Ми’Ви незалежно досліджували і тестували тонни платформ, включаючи ці дві, і зараз в ідеальному стані поділитися з вами своїми висновками – дивіться, як оцінювали ці платформи в нашому дослідженні нижче:

На кінець цього посібника, ви’Я буду знати, які основні відмінності, і мати чітке уявлення про те, чи найкраще для вас підходить Shopify або WordPress.

Contents

Детальна інформація

 • Переконайтеся, що ви вибрали найкращий варіант для свого інтернет-магазину – читайте наш огляд 7 найкращих платформ електронної комерції
 • Хочете порівнювати будівельників ebst поруч? Перевірте наше Порівняльна діаграма веб-сайтів для електронної комерції

Що’s різниця між Shopify та WordPress?

Shopify – це що’s відомий як ‘Веб-сайт’. Отже, щоб зрозуміти, що таке Shopify, спершу потрібно знати, що таке розробник веб-сайтів.

Конструктор веб-сайтів – це онлайн-інструмент, який допомагає людям з обмеженими або відсутніми технічними знаннями створити власний веб-сайт. Потім вони щомісяця сплачують невелику плату платформі для розробників веб-сайтів, щоб підтримувати їх сайт.

Shopify створений спеціально для електронної комерції, так що’s використовується будь-коли для створення інтернет-магазинів (на відміну від блогів або онлайн-резюме).

WordPress трохи інший. Він випускається у двох формах – WordPress.com та WordPress.org.

WordPress.com – це платформа для блогів який працює так само, як і розробник веб-сайтів, що дозволяє легко створювати власний веб-сайт. WordPress.org – це власне програмне забезпечення, і є значно більш технічним.

Ви можете створити майже будь-який тип веб-сайту за допомогою WordPress.org – включаючи інтернет-магазини – так’s ця версія WordPress, яку ми’Я буду порівнювати з Shopify.

Похитливо, WordPress.org – це сила, що лежить майже на третині всіх веб-сайтів в Інтернеті. З іншого боку, у вас є Шопіруйте – всесвітньо відома платформа електронної комерції що’S використовується як великим бізнесом, так і знаменитостями, і загалом працює понад 600 000 інтернет-магазинів.

Shopify створений, щоб допомогти людям запускати власні інтернет-магазини, тобто в ньому є всі інструменти, які вам можуть знадобитися прямо під рукою. На відміну від Shopify, WordPress не робить’не придумайте електронну комерцію, але ви можете встановити кілька чудових плагінів, щоб почати продавати в Інтернеті ми рекомендуємо плагін WooCommerce, щоб перетворити ваш сайт WordPress в інтернет-магазин.

Щоб налаштувати магазин з Shopify, все, що вам потрібно зробити – це створити обліковий запис, вибрати тему, додати свої продукти та вас’повторно. На відміну від цього, WordPress займає трохи більше часу. Спочатку потрібно знайти хостинг (радимо Bluehost), а потім встановити теми та плагіни, щоб розпочати роботу та налаштувати веб-сайт.

Shopify vs WordPress: плюси і мінуси

Shopify vs WordPress: плюси і мінуси

Оцініть плюсиShopify Мінуси
 • Ви дон’не потрібно кодування чи технічних знань, щоб користуватися Shopify
 • Це’s створений для веб-сайтів електронної комерції, тому всі необхідні інструменти продажу створені саме для вас
 • Ви дон’не потрібно платити за хостинг або безпеку зовні
 • Вам доведеться сплачувати додаткові комісії за трансакції (0,5% – 2% за транзакцію), якщо ви не використовуєте Shopify’власний шлюз платежів, покупок платежів
 • Якщо ви вирішите змінити тему, вам доведеться переформатувати вміст
 • Це’s як і раніше не настільки простий або простий у використанні як платформа перетягування, як Wix

Плюси WordPressМінуси WordPress
 • Більш потужний та гнучкий ніж Shopify, що забезпечує повне налаштування
 • Його новий редактор, ‘Гутенберг’, полегшує його використання
 • В мережі є величезна кількість корисних ресурсів, як з форумів користувачів, так і з професійних розробників
 • Для використання платформи вам знадобиться гідний рівень технічних знань
 • Це може вийти дуже дорого, дуже швидко
 • Вам потрібно буде джерело таких речей, як веб-хостинг (ми рекомендуємо Bluehost), безпека та доменне ім’я самостійно

Наскільки просто їх використовувати?

Кодування є найбільшою різницею, коли мова йде про Shopify vs WordPress. За допомогою Shopify ви можете створювати та налаштовувати свій інтернет-магазин, не знаючи жодного рядка коду.

ви’Почну з того, щоб розповісти Shopify трохи про свою поточну позицію – чи продаєте ви вже в Інтернеті чи особисто, і якщо так, то який ваш поточний дохід.

Звідси ти’ввійду в Shopify’s приладова панель. Подумайте про це, як про свою диспетчерську, з якої ви можете керувати будь-чим, що стосується вашого інтернет-магазину. Існують навіть підказки та поради, які допоможуть вам знати, як і з чого почати.

shopify панель приладівШопіруйте’панель інструментів s забезпечує легкий нахил до розробки власного веб-сайту електронної комерції.

Додавання продуктів теж дуже просто. Ви можете додавати їх окремо – завантажуючи знімки продукту та додаючи описи, ціни та варіанти – або оптом, імпортуючи існуючий файл CSV із усією інформацією про ваш продукт.

Інтерфейс схожий на слово документ, тому вам не варто’не застрягайте, вводячи будь-яку інформацію. І навіть якщо ви це зробите’завжди підтримуємо руку.

шопіфікувати продуктиДодавання продуктів у Shopify – це справді просто.

WordPress трохи складніший. Для початку, ти’Потрібно знати, як кодувати – навіть якщо це’s просто на базовому рівні – використовувати платформу.

Це’s також природно не налаштований для продажу в Інтернеті, тому вам потрібно буде встановити плагін, щоб зробити електронну комерцію веб-сайту готовою.

Там є багато плагінів електронної комерції – таких як WooCommerce, Ecwid та BigCommerce – так’s важливо провести деякий час, читаючи на них, перш ніж вирішити, яким користуватися.

Як і Shopify, WordPress має власну централізовану інформаційну панель, де ви можете керувати своїм веб-сайтом. Оскільки WordPress – така обширна платформа, вона може стати трохи непосильною, оскільки просто так багато інструментів та варіантів.

приладова панель wordpressВсе управляється за допомогою інформаційної панелі WordPress.

Це’s досить простий у створенні вмісту та додаванні продуктів, але якщо мова йде про налаштування вашого сайту’З зовнішнім виглядом речі можуть стати дещо хитрими.

Ваша найкраща ставка – або витратити багато часу на вивчення всіх хитрощів WordPress торгівлі, або заплатити розробнику, щоб допомогти вам, хоча вони можуть стягувати плату за плавання очей.

Shopify vs WordPress: Простота використання – переможець

Shopify, без сумніву, простіша платформа у використанні. На відміну від WordPress, ви не’не потрібно розуміти код і не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення, яке дозволяє продавати в Інтернеті. Завдяки Shopify вбудовані всі необхідні функції електронної комерції.

Детальна інформація

 • Шукаєте щось супер швидке і просте? Наш огляд 4 найпростіших у користуванні веб-розробників ADI варто подивитися!
 • Якщо ви’Вам цікаво, з чого почати, прочитайте наш глибокий посібник далі Як побудувати Інтернет-магазин для покрокової розбивки

Який час збирання схожий на Shopify та WordPress?

Час збірки безпосередньо пов’язаний з простотою використання. Природно, чим простіша платформа у використанні, тим швидше вам буде налаштувати.

Shopify – це, безсумнівно, швидший варіант при створенні інтернет-магазину. Це’s веб-сайт, що розробник, що’s спеціально розроблений для того, щоб допомогти вам створити веб-сайт електронної комерції.

Shopify не підходить, якщо ви цього не зробите’не хочу продавати в Інтернеті. Тож якщо вам просто потрібен звичайний особистий або діловий сайт – і ви цінуєте свій час – тоді щось на кшталт Wix або Squarespace набагато краще підходить.

WordPress пропонує вам можливість створювати веб-сайти електронної комерції та не-електронної комерції. Однак час встановлення довший з двох основних причин:

По-перше, WordPress набагато технічніший і тому важче обійти голову. Крім того, вам потрібно встановити додаткові додатки для електронної комерції, якщо ви хочете створити інтернет-магазин.

По-друге, вам потрібно налаштувати такі речі, як веб-хостинг та доменне ім’я окремо.

Добре знати…

Bluehost – наш найкращий хостинг-провайдер. Він пропонує як WordPress, так і WooCommerce хостингові плани, ціни починаються всього з $ 2,95 / місяць. Залежно від того, який план ви вибрали, він буде забезпечений великою кількістю корисних функцій, таких як установка WordPress одним клацанням миші, безкоштовне доменне ім’я та сертифікат SSL та автоматична установка WooCommerce. Це робить процес налаштування набагато швидшим та простішим, економлячи час на створення та дизайн магазину WordPress.

Shopify vs WordPress: час побудови – переможець

Оскільки простота використання безпосередньо впливає на час складання, Shopify – швидший варіант. Знову ж таки, все, що вам потрібно, є вбудованим, що заощаджує ваші витрати часу, в іншому випадку витрачається на вирішення того, який плагін електронної комерції використовувати на WordPress – не кажучи вже про сортування хостингу та безпеки.

Шаблони та теми

Шаблони (часто їх називають темами) – це основний макет вашого веб-сайту. Подумайте про них як дизайн PowerPoint, де ви вибираєте, як будуть виглядати ваші слайди, перш ніж додавати вміст.

Shopify має понад 70 тем для вас на вибір.

10 з цих тем безкоштовні, а інші 60+ починаються від 140 доларів. Це звучить круто, але це’s одноразова інвестиція, яка допомагає реалізувати ваш веб-сайт.

Важливо, всі вони реагують на мобільний телефон, що означає ваш сайт’Макет s автоматично адаптується до різних розмірів екрана, коли люди переглядають свій мобільний або планшетний ПК.

скупіть темиШопіруйте’Магазин тем, що дозволяє переглядати, переглядати та навіть сортувати за категоріями.

Що стосується вибору, WordPress дме Shopify з води. WordPress пропонує понад 1000 тем – і це’s лише для електронної комерції!

Також є ще багато тем, які плагіни або надають самі, або створюються сторонніми розробниками.

теми WordPressУ той час як сам WordPress має понад 200 тем, на сайті WordPress.org є понад 5000 розроблених третіми сторонами

Деякі теми WordPress неминуче, з такого широкого діапазону для вибору, краще, ніж інші. Не всі мобільно реагують, і ті, які не розроблений самим WordPress, можуть зіткнутися з платформою, коли оновлення обертаються навколо.

З цієї причини ми’d рекомендую використовувати один з WordPress’ власні теми електронної комерції. ви’Я також зможу налаштувати їх під своє серце’s вмісту. Якщо ви добре знаєте кодування, контроль над своїм сайтом’s естетика майже безмежна.

Shopify vs WordPress: Шаблони та теми – Переможець

Зрештою, теми Shopify vs WordPress зводяться до того, чи хочете ви простоти чи налаштування. Шопіруйте’s теми чутливі та нестандартні, але є’s обмежений вибір, і їх можна редагувати лише стільки. Теми WordPress відрізняються за якістю, але ви можете налаштувати все. Для нас, це’з краваткою.

Детальна інформація

 • Наскільки хороші Shopify’s теми? Дізнайтеся більше у нашому Shopify Themes Review
 • Шукаєте натхнення? Не дивіться далі, ніж цей приклад списку 48 безкоштовних професійних шаблонів електронної комерції, які слід спробувати

Інструменти та функції електронної комерції

Інструменти та функції – це м’ясо та кістки веб-сайту електронної комерції. Вони’Що допоможе вам продати та продати свою продукцію.

Shopify має власні інструменти електронної комерції, якими ви користуєтесь, тоді як WordPress покладається на функції електронної комерції, надані сторонніми плагінами..

Shopify Особливості

Shopify дозволяє продавати необмежену кількість товарів за будь-яким ціновим планом. Ви також можете продавати як фізичні продукти, так і цифрові завантаження.

Всі основні інструменти для маркетингу, доставки, інвентарю та аналітики є вбудованими, альтернативні або більш вдосконалені версії кожного з них пропонуються в Shopify’s магазин додатків за додаткову плату.

Shopify має сотні функцій електронної комерції. Ми’пробуємо вгорі, і чому вони’ти такий важливий:

 • Відмова від відновлення кошика – Налаштуйте свій веб-сайт для надсилання нагадувань електронною поштою клієнтам, які залишають ваш веб-сайт із предметами в кошику перед виїздом.
 • Коди знижок – Створіть унікальні коди, які клієнти можуть використовувати у касі для отримання грошей. Вони також чудово використовувати в електронному маркетингу.
 • Інтеграція з декількома каналами – Дон’не обмежуйте себе веб-сайтом, продайте безпосередньо на великих платформах соціальних медіа та глобальних ринках, таких як Facebook та Amazon.

скопіюйте статистику електронної комерціїДоведено, що функції продажу Shopify підвищують ефективність електронної комерції.

Особливості WordPress

Для уточнення, WordPress не має жодних функцій електронної комерції для початку. Їх потрібно додати за допомогою плагінів сторонніх розробників.

Оскільки кожен плагін пропонує безліч різних функцій електронної комерції, він’s неможливо сказати, що може мати ваш конкретний веб-сайт. Щоб дати вам смак того, що ви могли очікувати, хоча, тут’s, які два найпопулярніші плагіни – WooCommerce та Ecwid – пропонують:

Особливості WooCommerce

функції woocommerceWooCommerce будується тією ж компанією, яка створила WordPress.

 • Продавайте необмежену продукцію, як фізичну, так і цифрову
 • Вбудований варіант блогів
 • Огляди та оцінки товарів
 • Сортування продукту та фільтрування

Особливості Ecwid

Особливості ecwidEcwid інтегрується з WordPress або Wix без проблем і може бути використаний безкоштовно.

 • Каси гостей
 • Збережіть улюблені продукти
 • Калькулятор доставки
 • Багатомовний переклад

Shopify vs WordPress: Інструменти та функції електронної комерції – переможець

WordPress просто б’є Shopify для інструментів та функцій. Ви можете шукати плагін, який позначає всі вікна, які ви’шукаєш та встановлюєш. Це сказало, ти’Буду боротися, щоб знайти багато чого можна’не робити з Shopify – майже все, що можна уявити, покривається інструментом чи додатком.

Варіанти оплати та плата за транзакцію

Як ви приймаєте платежі, може бути різниця між продажем чи ні. Це’s важливо представити своїм клієнтам найпопулярніші варіанти.

Shopify підтримує більше 100 різних шлюзових платежів, включаючи всі великі перешкоди: PayPal, Stripe, Square, Amazon Pay та Apple Pay.

У нього також є власний шлюз платежів – Shopify Payments – який може обробляти замовлення в більшості основних валют.

Перевага вибору для Shopify Payments полягає в тому, що ви виграли’не стягуватиметься плата за додаткову транзакцію.

З іншими шлюзами платежів ви можете очікувати стягнення від 0,5% до 2% за транзакцію, залежно від того, до якого цінового плану Shopify ви підписуєтесь..

скопіюйте плату за транзакціїРізниця в зборах за транзакції в Shopify’s преміум-плани.

Подібно до своїх функцій електронної комерції, WordPress’ Варіанти оплати надаються через його плагіни. WooCommerce, Ecwid та WP eCommerce охоплюють більшість основних шлюзів, і ви виграли’з кожного з них не стягуватиметься нічого більше’s власна плата за транзакції.

Нижче ви бачите, які основні шлюзи платежів підтримуються кожною платформою / плагіном:

Платформи / плагіниКредитні / дебетові карткиPayPalСмугаМайданAmazon PayApple PayВласний шлюз платежівШопіруйте

WooCommerce

Ecwid

Електронна комерція WP

&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;
&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;Х
&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;Х&# 10004;Х
&# 10004;&# 10004;&# 10004;&# 10004;ХХХ

Shopify vs WordPress: Варіанти оплати та плата за транзакції – переможець

Це’s інший рахунок, на цей раз для варіантів оплати та комісійних платежів. Хоча Shopify є найкращим у плані варіантів оплати, ви стягуватимете додаткові кошти, якщо використовуєте щось, окрім Shopify Payments. Немає WordPress’ плагіни можуть відповідати Shopify за варіанти оплати, але додаткових платежів немає.

Що краще для SEO?

Оптимізація пошукових систем (коротше SEO) – це процес збільшення вашого веб-сайту’s видимість у пошукових системах, як-от Google та Bing, налаштовуючи певні її аспекти.

Shopify дозволяє зробити це різними способами, включаючи додавання конкретних назв та описів, які відображаються в результатах пошуку для кожної веб-сторінки (метаданих), а також налаштування ваших URL-адрес та структури сайту, щоб це’s простіше зрозуміти пошукові системи, або ‘повзати’.

Є ще маса інших акуратних функцій SEO, але ми’Ви не збираєтеся зануритися в це тут. Натомість перейдіть до огляду Shopify SEO для повного розбиття того, що ви можете і можете’не робити, щоб оптимізувати ваш сайт.

WordPress SEO, ви виграли’не здивований, дізнавшись, це робиться через зовнішні плагіни. Найпопулярніший плагін SEO WordPress – Yoast, який можна використовувати безкоштовно, або за $ 69, щоб отримати його розширені функції.

Shopify vs WordPress: SEO – Переможець

Ще одна область, ще одна виграш для Shopify з її інструментами SEO. Не тільки вбудована більшість його можливостей SEO, ви також можете встановити додатки для SEO, якщо вони є’s що-небудь більш просунуте, що ви хочете зробити. Існує поширена думка, що розробники веб-сайтів погані для SEO, але Shopify наполегливо розвіяє цей міф.

Детальна інформація

 • Все ще хвилюєтесь, чи буде ваш магазин присвоєний Shopify? Прочитайте наше Shopify SEO Огляд для більш детальної розбивки.
 • Думаючи, ви повинні вибрати WordPress просто для його SEO? Перш ніж це зробити, перегляньте нашу статтю на SEO Builder SEO проти WordPress SEO!

Чи є поточне обслуговування?

І Shopify, і WordPress здійснюватимуть свої власні рутинні оновлення.

Під час використання Shopify це станеться автоматично і виграється’не впливати на вас. Однак це’s щось, що вам, можливо, доведеться слідкувати за WordPress.

WordPress’ Основне програмне забезпечення, теми та плагіни можна оновлювати в різний час, і якщо ви’Якщо ви не використовуєте тему чи плагін, створений самим WordPress, ви можете втратити слід.

Подумайте про це як про сплату рахунків. Якщо ви живете в орендованому житлі, і у вас є рахунки, ви не хочете’не потрібно турбуватися про індивідуальну вартість кожної утиліти. Однак, рахунками може стати важче керувати, якщо вам доведеться окремо сортувати воду, опалення та електроенергію.

Щоб уникнути клопоту, радимо скористатися хостинг-провайдером, який піклується про оновлення для вас. Bluehost став найпопулярнішим нашим хостинговим дослідженням для веб-сайтів WordPress, пропонуючи встановлення одним кліком та автоматизовані щоденні оновлення.

Те саме стосується вашого веб-сайту’s безпеку. Завдяки Shopify ви отримуєте сертифікат SSL, включений у кожен план, який захищає вас та ваш сайт’s дані про відвідувачів. Це ще одна річ, яку вам доведеться досліджувати та оплачувати індивідуально за допомогою WordPress.

Shopify vs WordPress: постійне обслуговування & Безпека – Переможець

Shopify зберігає своє домінування над WordPress, виграючи постійний цикл обслуговування. Shopify та WordPress прагнуть зробити свою платформу ідеальною, тому оновлення неминучі – різниця в тому, що вам потрібно тримати верх над WordPress’ оновлення під час Shopify’з доном’t не потребує другої думки.

Довідка та підтримка клієнтів

Шопіруйте’s допомога клієнтів є другою. Ви можете отримати довідку цілодобово різними способами, включаючи телефон, електронну пошту, чат наживо та через Shopify’s довідковий центр на місці.

Крім того, клієнти в плані Shopify Plus отримають доступ до свого власного менеджера з успіху продавця, який відповідає за постійне керівництво.

скопіюйте довідковий центрShopify має чудову підтримку, щоб допомогти вам, будь то’s посібники, телефон, форуми чи відео

WordPress відрізняється тим, що немає прямої допомоги. Є лише ресурси, такі як форуми, які надають підтримку.

Як ми знаємо, WordPress є набагато більш технічною платформою, і, як така, вона не є’t передбачити, що його користувачам знадобиться їх рука. Це’s також безкоштовно, так що ви’Ви не платите за отримання якісного обслуговування.

форуми wordpressУ WordPress є лише форум, у якому багато технічної інформації.

В Інтернеті є велика кількість інформації про WordPress, але про вас’доведеться просівати через деякі ‘підроблені новини’ щоб знайти дійсно корисні речі.

Shopify vs WordPress: Довідка для клієнтів & Підтримка – Переможець

Shopify з комфортом сприймає категорію допомоги та підтримки. Можливо, не існує рівня інформації в Інтернеті про WordPress, але є’s не заміняйте особисту, віддану допомогу. Чимала кількість способів звернутися до Shopify за підтримкою зробить її очевидним переможцем.

Скільки вони коштують?

Вартість є одним з найважливіших факторів, коли ви вирішили вкласти гроші в що завгодно, і рішення між Shopify та WordPress не відрізняється.

Shopify пропозиції a 14-денна безкоштовна пробна версія і три основні плани, разом із Shopify Lite (що дозволяє створити магазин у Facebook) та Shopify Plus (план на рівні підприємства, що продається за принципом цитування).

99% з вас, мабуть, найкраще буде виконати один із трьох основних планів, так що’s що ми’обговорю. Нижче ви можете побачити розбиття цін, а також заощадження, які ви можете зробити на кожній, якщо ви зобов’язуєтесь на більш тривалий термін:

Shopify Цінові планиShopify BasicShopifyAdvanced ShopifyЩомісяця

1 рік
$ / місяць

Економія (%)

2 роки
$ / місяць

Економія (%)

$ 29,00$ 79,00$ 299,00
26,10 дол$ 71,10269,10 дол
10%10%10%
$ 23,2063,20 дол$ 239,20
20%20%20%

10% або 20% можуть здатися не дуже, але ці заощадження можуть накопичитись дуже швидко. Наприклад, якщо ви підписалися на розширений план Shopify, ви’d заощадите 358,80 дол. США, підписавшись на рік заздалегідь, і 1435,20 доларів за підписку на два роки наперед. Це легке заощадження для бізнесу, якщо вони добре справляються з Shopify і стабільно працюють. Трохи планування вперед може означати величезну економію.

Більшість дрібних продавців вважають Shopify Basic абсолютно адекватною. ви’Ви отримаєте доступ до всіх тем, користуйтеся тим самим редактором, отримаєте підтримку 24/7 та отримаєте більшість функцій електронної комерції.

Перевага від оновлення до плану Shopify полягає в тому, що, крім усього іншого, ви’У мене буде детальний інструмент звітності та відновлення кошика. Два масових бонуси будь-якій справі.

План Advanced Shopify знову йде на крок далі, дозволяючи вам вдосконалити звітність та доставку в режимі реального часу.

Для нас, план Shopify зі $ 79 / місяць – найкраще співвідношення ціни та якості. Само по собі відновлення занедбаних кошиків може легко допомогти вам окупити різницю у вартості оновлення на 50 доларів щомісяця.

WordPress, з іншого боку, є абсолютно безкоштовним у використанні. Дон’не обманюйте, однак, це’s далеко не безкоштовно, як тільки ти встаєш і працюєш.

Тут ви можете точно побачити, скільки все обійдеться вам у налаштуванні та як ‘безкоштовно’ може швидко стати на кілька сотень баксів.

Витрати на хостинг для WordPress

Підручники WordPress & Витрати на курси

Витрати на тему WordPress

Витрати на плагін WordPress

Щомісячні витрати: десь від 5 до 100 доларів

 • Самостійний розміщений хостинг: $ 5 – $ 20
 • Повністю керований хостинг: 30 – 100 доларів
Щомісячні витрати: безкоштовно до 50 доларів+

 • Час вивчити основи: Кілька годин
 • Час вивчити WordPress: Тижні
Разова вартість: безкоштовно до 5000 доларів+

 • Основні шаблони: $ 35 – $ 50
 • Шаблони преміум класу: 80 доларів – 200 доларів
 • Зміни шаблону: 300 – 1000 доларів
 • Спеціальний дизайн: 5000 – 10 000 доларів+
Разова вартість: $ 50 – $ 500
та / або
Щомісячні витрати: $ 5 – $ 150

 • Програмне забезпечення для оплати:
 • $ 100 – $ 500 (разова вартість)
 • $ 30 – $ 80 (щомісячна вартість)
 • Програмне забезпечення шлюзу для членства:
 • $ 100 – $ 300 (разова вартість)
 • $ 50 – $ 150 (щомісячна вартість)
 • Програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти:
 • $ 5 – $ 99 (щомісячна вартість)

Зверху, WordPress’ Плагін WooCommerce безкоштовний у використанні. У Ecwid також є безкоштовний план, але ви можете продавати необмежену кількість товарів лише через Ecwid Unlimited, який коштує $ 99 / місяць.

Хороший спосіб думати про Shopify vs WordPress з точки зору витрат – через готелі.

Shopify – це всеосяжний пакет, який здається спочатку дорожчим, але раз вам’там все, що вам потрібно, включено. WordPress – це спочатку найвигідніший бюджет, поки ви не зрозумієте, що потрібно заплатити за все, від їжі та напоїв, до шезлонгів біля пляжу.

Shopify vs WordPress: Вартість – переможець

Незважаючи на те, що WordPress технічно безкоштовний, Shopify набагато дешевше в цілому. Плани коливаються від 29 доларів на місяць – 299 доларів на місяць і містять все необхідне. WordPress вільний у використанні, але ви’Вам потрібно буде роздрібнити хостинг, теми та плагіни всі окремо.

Shopify vs WordPress: Фінальні думки

Shopify – популярний розробник електронної комерції’s створена виключно для того, щоб допомогти людям створити власні інтернет-магазини. З іншого боку є WordPress, якому для продажу в Інтернеті потрібен плагін, як WooCommerce, але дає вам повну гнучкість щодо вашого магазину. Це’s потужна платформа, особливо якщо у вас є якісь технічні ноу-хау.

Shopify vs WordPress – це велика битва між двома важкими вагами веб-будівель.

Shopify – це веб-сайт для електронної комерції, який дозволяє створювати інтернет-магазин, не будучи майстром коду.

Це робить Shopify ідеальним для початківців та стартапів під тиском часу, тоді як WordPress потребує трохи більше часу та зусиль, щоб налаштувати. Знання кодування – це вигода, яка розблоковує кращий рівень налаштування, що робить WordPress ідеальним для амбітних і технічних кмітливих продавців.

WordPress безкоштовний, але ви’Вам потрібно буде заплатити за хостинг, а також будь-які теми преміум-класу або плагіни, які ви можете використовувати для свого магазину.

Це робить WordPress досить важким для бюджету, як там’s не встановлюйте ціноутворення, але це означає, що ви можете контролювати власні витрати. У той же час Shopify має три основні цінові плани на вибір, починаючи з 29 доларів на місяць.

Резюмувати всі області, які ми’я дивився, ось’s коротка підсумкова таблиця:

AreaShopifyWordPressПростота використання

Час побудови

Теми

Особливості електронної комерції

Оплата та транзакції

SEO

Технічне обслуговування

Допомога та підтримка

Вартість

Простіший у використанні, вимагає майже ніяких знань про кодування.Більш технічна, але дає майже необмежену налаштування.
Швидке розповсюдження вашого магазину з масовими завантаженнями продуктів та інтуїтивно зрозумілою інформаційною панеллю.Трохи триваліший процес, якщо ви’повторно свист кодування. ви’Вам потрібно буде вибрати та встановити плагін електронної комерції.
Більше 70 тем, на які можна вибрати всі мобільні адаптовані та розроблені власноруч.Тисячі тем для перегляду, але вони відрізняються за якістю.
Поставляється з усіма функціями електронної комерції, необхідними для продажу в Інтернеті та масштабування вашого бізнесу.Більшість основних плагінів мають гідні функції електронної комерції, але вам може знадобитися пошук окремих інструментів для таких речей, як аналітика.
Більше 100 різних варіантів оплати та власний шлюз. Однак він стягує з вас власні комісії за транзакції.Залежить від плагіна, який ви використовуєте, але більшість підтримує основні шлюзи платежів без власних комісій за транзакції.
Вбудовані функції SEO дозволяють оптимізувати ваш веб-сайт та покращити веб-сторінку’s рейтинги.ви’Мені знадобиться плагін SEO, і доведеться доплачувати за доступ до функцій преміум-класу, які є стандартними для Shopify.
Оновлення виграли’не впливайте на ваш веб-сайт, оскільки все ретельно вирішено.Залежно від теми, хостингу та безпеки, які ви хочете, оновлення можуть вплинути на ваш сайт.
Довідка 24/7, доступна через телефон, електронну пошту та чат наживо. Там’s також довідковий центр та розширена підтримка користувачів Shopify Plus.Без форми особистої підтримки, але там’s багато технічної інформації в WordPress’ форуми.
14-денна безкоштовна пробна версія і три основні плани ціноутворення, які варіюються від 29 доларів на місяць до 299 доларів на місяць.Безкоштовний у використанні, але може швидко перерости до кількох сотень доларів, коли ви платите за теми, хостинг, плагіни та навчальні посібники.

Ми рекомендуємо Shopify якщо

Ви маєте обмежені технічні знання та хочете створити власний інтернет-магазин. Це’s легко стежити за своїм бюджетом, оскільки все, що стосується вашого хостингу та безпеки, до додаткових функцій, входить в одну щомісячну вартість.

Ми рекомендуємо WordPress, якщо

У вас є певна форма кодування знань або бюджет, який потрібно заплатити розробнику’s допомогу. ви’я отримаю повний контроль над своїм сайтом’s налаштування та мають майже нескінченну кількість варіантів, коли мова йде про теми та плагіни. Однак вам потрібно буде бути готовим заплатити багато за найкращий сайт електронної комерції.

Для кого ви вирішите, зрештою, зводиться до вашого бюджету та рівня кваліфікації. Для нас, Shopify – це краща загальна платформа для веб-сайтів електронної комерції. У вас є все, що потрібно для успіху та зростання, все упаковано в одну, просту у використанні інформаційну панель.

Дон’t просто стрибати у невдалому рішенні. Спробуйте як Shopify, так і WordPress сьогодні безкоштовно, і зробіть власний розум. Ваш власний інтернет-магазин знаходиться лише в декількох клацаннях миші.

Shopify vs WordPress: FAQ

Який найкращий плагін для електронної комерції WordPress?

Як правило, це залежить від того, що вам потрібно від вашого інтернет-магазину. Кращий загальний плагін ми’Ви натрапили на WooCommerce. Це’s побудована тією ж компанією, яка створила WordPress, має безліч корисних функцій, чи не так’t не стягує власні збори за транзакції, і їх можна використовувати безкоштовно.

Чи потрібно платити за хостинг із Shopify?

Ні! Завдяки Shopify, хостинг береться за вас і надається як частина щомісячної плати, яку ви платите за використання платформи. Це те саме для будь-якого розробника веб-сайтів. Це лише власні хостингові платформи, наприклад WordPress, на яких вам потрібно окремо джерело власного хостингу.

Який найкращий хостинг-провайдер для WordPress?

Багато хостинг-провайдерів мають хостинг, розроблений спеціально для веб-сайтів WordPress. З нашого дослідження Bluehost має найкращий хостинговий сервіс WordPress з такими функціями, як встановлення одним натисканням кнопки та автоматизовані оновлення. Чому б не прочитати більше про всіх кращих постачальників хостингів WordPress.

Можна Shopify та WordPress використовувати разом?

Так! WordPress насправді має плагін Shopify. Це дозволяє використовувати тему Shopify на вашому веб-сайті WordPress та надає функціональність електронної комерції. Це також дозволяє зв’язати ваш сайт WordPress з Facebook та отримати підтримку 24/7, і все це всього за 9 доларів на місяць.

Що’s кращий розробник веб-сайтів без електронної комерції?

Якщо ви’Ви не зацікавлені в продажу в Інтернеті – або просто хочете перенести непарний товар або два – Wix – це платформа для Вас. Це’s надзвичайно простий у використанні, з інтуїтивно зрозумілим редактором перетягування та оснащення, який містить багато якісних функцій. Детальніше читайте в нашому спеціальному огляді Wix.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me