Weebly vs Weebly з Bluehost

Bluehost Weebly Більшість користувачів Weebly створюють свої веб-сайти за допомогою програми для перетягування через Weebly Inc.


Але те, що робить більшість користувачів’Не знаю, це те, що ви можете фактично використовувати Weebly разом із Bluehost для створення свого веб-сайту!

Я’потрапляю до плюси, мінуси та різниці в ціні використання Weebly на Weebly Inc. проти Bluehost.com, але спочатку дозвольте мені швидко пояснити деякі ключові відмінності та хто чи що є Bluehost.

Примітка. Щоб зменшити плутанину, я’м. посилається на Weebly (Компанію) як “Weebly Inc.”, і власне технологію створення веб-сайтів, яку ви використовуєте для створення веб-сайтів “Weebly”. Тож і Weebly Inc. (компанія), і Bluehost використовують Weebly (розробник веб-сайтів).

Хто і що таке Bluehost?

Bluehost – це дуже великий і надійний хостинг-сервіс. Вони’існували з 1996 року (ще до того, як було створено Weebly), і вони надають послуги розміщення мільйонів користувачів.

Більшість людей використовують Bluehost для створення інших веб-сайтів за допомогою WordPress, Joomla, Drupal тощо. В основному, це’s загальна платформа, де люди створюють різноманітні веб-сайти, використовуючи інші платформи для побудови веб-сайтів.

Насправді Bluehost є рекомендованим хостом WordPress з 2005 року – це просто свідчить про те, що Bluehost є надійним і є надійною компанією.

Хостинг з Weebly Inc. проти хостингу з Bluehost

Коли ви реєструєтесь з обліковим записом у Weebly Inc., щоб створити свій веб-сайт, ваш веб-сайт розміщений на веб-сайті Weebly Inc. Це означає, що всі ваші фотографії, текст, слайд-шоу, все, що знаходиться на вашому веб-сайті, мешкають або зберігаються з Weebly Inc. Ви увійдете в систему перейти на веб-сайт і перейти на його веб-сайт, перейшовши на веб-сайт Weebly Inc. (www.Weebly.com).

Якщо ви використовуєте Weebly через Bluehost.com, це означає, що все на вашому веб-сайті зберігається з Bluehost.com. Ви отримаєте доступ до свого веб-сайту Weebly, перейшовши на Bluehost.com.

Чому Weebly у Bluehost?

Вставлення Weebly в Bluehost дозволяє Weebly Inc., як компанії, охопити мільйони додаткових користувачів. Зважаючи на те, що Bluehost є авторитетною компанією та володіє чудовим брендингом, це надає Weebly Inc. можливість збільшити кількість користувачів.

З іншого боку, це також дає можливість Bluehost надавати своїм клієнтам зручну розробник веб-сайтів із перетягуванням та перетягуванням..

Як я вже згадував вище, Bluehost традиційно обслуговує WordPress, Joomla та Drupal, і вони набагато складніші у використанні розробників веб-сайтів. Додавання конструктора веб-перетягувань, таких як Weebly, до їхньої пропозиції товарів має багато сенсу.

Weebly з Bluehost такий же, як Weebly з Weebly Inc.?

Так і ні. Що ми помітили – це затримка в часі, коли Weebly Inc. випускає нові функції, і коли Bluehost оновлює свою версію Weebly.

Також є певні адміністративні функції, які доступні у Weebly Inc., але вони не доступні у Bluehost.

Незважаючи на те, що Bluehost може не мати всіх найновіших функцій Weebly, є багато переваг, якщо ви використовуєте Bluehost. Я’Перейду нижче.

Bluehost повільно оновлюється новими можливостями Weebly

Що ми помітили, це те щоразу, коли Weebly Inc. випускає нові функції, Bluehost потребує певного часу, щоб оновити свою версію Weebly.

Наприклад, на момент цієї статті компанія Weebly Inc. нещодавно випустила нові функції, такі як:

 • Пошук на сайті
 • Слайд-шоу заголовка
 • Спеціальні колонтитули
 • Елемент розширених соціальних іконок

На даний момент Bluehost’s версія Weebly ще не включила ці нові оновлення. Минуло 3 місяці з моменту випуску нових функцій від Weebly Inc., тому, сподіваємось, Bluehost незабаром включить їх.

Крім того, що, всі інші основні інструменти для створення веб-сайтів працюють однаково. Ви все ще можете створити веб-сайт за допомогою Bluehost’s Помітно швидко і легко.

Bluehost Weebly

Bluehost Обмежує кількість сторінок, які ви можете створити

З базовою версією Weebly with Bluehost ви можете створювати лише 6 сторінок на веб-сайті. Якщо ви хочете створити більше сторінок, вам потрібно буде оновити їх “Професійні” план. (Я’Перегляньте різницю в ціні між Weebly Inc. та Bluehost нижче).

За допомогою Weebly inc, ви можете створювати необмежену кількість сторінок, навіть якщо ви використовуєте їх безкоштовний план.

Відсутні важливі адміністративні функції з Bluehost’s Weebly

У Bluehost відсутні дві важливі адміністративні функції’s версія Weebly.

1) Редактори

Як правило, компанія Weebly Inc. надає можливість запросити редакторів, які допоможуть вам створити ваш веб-сайт. Тож якщо ви наймаєте розробника чи дизайнера за контрактом, щоб допомогти вам, ви можете просто запросити їх, не надаючи їм повного доступу до вашого веб-сайту. Я переглядаю цю функцію в цьому відеоуроці тут.

Weebly Bluehost Editor

За допомогою Bluehost ви не можете запросити редакторів редагувати ваш веб-сайт, оскільки ця функція відсутня. Тож якщо ви хочете надати комусь доступ до вашого облікового запису, вам доведеться вказати ім’я та пароль Bluehost, яким деякі люди можуть протистояти, оскільки редактор тепер матиме повний доступ до вашого облікового запису, включаючи можливість скидання пароля та зміни іншої важливої ​​інформації.

Багатьом з вас це може бути не приємно, хоча ви завжди можете змінити свій пароль після цього.

2) Імпорт зовнішніх шаблонів

За допомогою Weebly Inc. ви можете імпортувати зовнішні шаблони Weebly лише одним клацанням миші. Ви маєте доступ до цієї функції, незалежно від того, чи використовуєте ви безкоштовну версію Weebly або платну версію.

Теми для імпорту Bluehost Weebly

За допомогою Bluehost ви можете імпортувати зовнішні шаблони Weebly, але ця опція доступна лише у випадку оновлення до їх “Професійні” пакет (я’Перейду різницю в ціні між Weebly і Bluehost нижче).

Які переваги пропонує Bluehost, що Weebly має’т?

Weebly Inc. пропонує вам розробник веб-сайтів із перетягуванням’s це. Хоча розробник веб-сайтів простий та інтуїтивно зрозумілий (читайте наш вичерпний огляд на Weebly), Weebly Inc. насправді не робить’не пропонувати інші послуги.

Вони дуже добре роблять одне і пропонують вам лише одне – дозволяють легко створювати веб-сайти.

Але для тих, хто хоче більше, ніж просто можливість створити веб-сайт, використання Weebly через Bluehost є відмінним варіантом.

Отже, що дає вам Bluehost, що Weebly не робить’т?

1) Необмежені облікові записи електронної пошти

Ви можете встановити стільки електронних адрес, скільки хочете, використовуючи своє доменне ім’я.

Наприклад, якщо адреса вашого веб-сайту www.example.com, ви можете створити власну власну адресу електронної пошти, таку як постачається з базовим пакетом від Bluehost, і вони допоможуть вам налаштувати її (докладніше про довідку Bluehost нижче).

2) Безкоштовне доменне ім’я

Якщо ви використовуєте Bluehost, вони надають вам безкоштовне доменне ім’я протягом 1 року. Звичайне доменне ім’я обійдеться вам приблизно в 12 доларів на рік. Так що’s трохи заощадити у кишені.

3) 24 години 7 днів на тиждень Жива підтримка

В даний час компанія Weebly Inc. пропонує лише підтримку електронною поштою. За допомогою Bluehost вони надають вам підтримку по телефону, цілодобову підтримку, спілкування в чаті або електронну пошту.

Це справді приємний прихисток, який пропонує Bluehost, оскільки різні люди мають різні звички до навчання та швидкість навчання. Деякі люди не бояться технології, в той час як деяким потрібно трохи ручної роботи, яку забезпечує Bluehost.

Хоча за нашим досвідом, Weebly Inc. зазвичай відповідає на електронну пошту за день, для деяких із вас, хто вважає за краще спілкуватися з ким-небудь по телефону або в чаті в Інтернеті, не чекаючи, Bluehost задовольнить ваші потреби.

Різниця цін між Weebly Inc. та Bluehost

Компанія Weebly Inc. нещодавно змінила структуру ціноутворення для Weebly Pro. Отже, наступна інформація про ціни взята з останніх пакетів як від Weebly, так і з Bluehost.

Плани Weebly Pro та Starter

Ціна на плани Pro та Starter варіюється від:

 • Pro – $ 6,63 до $ 9,83 / місяць
 • Стартер – $ 3,29 / місяць до $ 4,83 / місяць

Діапазон цін залежить, якщо ви підписалися на 6-місячний план або до 2 років. планово цінові та стартові ціни

Плани Blueest Weebly

Базовий план Bluehost починається з $ 6,95 / місяць (ви можете отримати його за 4,95 долара на місяць, якщо зареєструєтесь на 36 місяців – але ви можете скасувати і повернути гроші в будь-який час).

Маючи лише базовий план, ви отримуєте доступ до використання їх веб-розробника веб-сайтів Weebly, але, як було сказано, вони обмежують вас лише 6 сторінками на веб-сайті.

Інші додаткові переваги, які ви отримуєте, включають:

 1. Необмежена кількість індивідуальних адрес електронної пошти
 2. Безкоштовне доменне ім’я на 1 рік
 3. Цілодобова підтримка

Якщо ви хочете отримати більше функцій, вам потрібно буде оновити їх “Професійні” план 8,99 дол. / міс.

Ви також можете підписатись на свої плани електронної комерції за 2,99 доларів на місяць.

Bluehost Weebly планує

Ілюстрація відмінностей цін

Тож нехай’Зробимо це все разом на ілюстрації.

Залежно від того, який план ви зареєструєте у Weebly Inc., задля ілюстрації, щомісячні інвестиції становитимуть від 4 до 10 доларів (округлені до найближчого долара).

Якщо ви повинні підписатись на Bluehost, за їх професійним планом (більшість людей, ймовірно, зробить це для отримання додаткових функцій), щомісячна плата становитиме від 14 до 16 доларів (округлена до найближчого долара).

На вигляд це’s дешевше зареєструватися у Weebly Inc., ніж у Bluehost.

Однак слід розглянути інше “додану вартість” послуги, які надає Bluehost:

 1. Адреса електронної пошти – Ми платимо 4,16 дол. США на місяць за допомогою Google Business Apps, щоб отримати 1 індивідуальну електронну адресу. За допомогою Bluehost ви можете мати необмежену кількість користувацьких адрес електронної пошти.
 2. Безкоштовне однорічне доменне ім’я – це’s приблизно $ 12 на рік (тобто 1 USD на місяць, але лише на 1 рік)
 3. 24/7 жива підтримка – важко поставити значення на цьому, але це’s варто хороших грошей для деяких людей

Отже, якщо ми візьмемо приблизну ціну на Bluehost щомісяця від 14 до 16 доларів США та відрегулюємо на 2 перелічені вище переваги (електронна пошта та доменне ім’я), то скоригована щомісячна ціна становитиме приблизно від 9 до 11 доларів США.

Не занадто далеко від Weebly’Плани, не кажучи вже про 24-годинну підтримку від Bluehost.

Ось’s швидка таблиця, яка допоможе проілюструвати:

Порівняльний графік Bluehost vs Weebly

Навіть після адаптації до безкоштовної електронної пошти та однорічного безкоштовного доменного імені, Bluehost все ще трохи дорожчий. Але ви повинні враховувати цілодобову підтримку, яку вони вам надають. Ми не стали’t включіть це до нашого розрахунку, оскільки поставити ціну на нього непросто.

Якщо вам подобається миттєва підтримка в будь-який час, а не в очікуванні підтримки електронною поштою, ця допомога від Bluehost може вартувати багато для вас.

Гарантія повернення грошей

Якщо ви зареєструєтесь у Weebly Inc’s Пакет Pro / Starter, у вас 30-денний гарантійний термін повернення грошей.

Для Bluehost ви також можете скасувати будь-який час протягом перших 30 днів і повернути всі гроші.

Пройшовши 30 днів, ви можете отримати повне відшкодування за будь-яку невикористану частину залишку договору. Так що’s досить справедливий.

Гарантія Bluehost

Висновок та заключні думки

Шукаєте професійні шаблони Weebly?

Потрібні додаткові відомості про Builder веб-сайтів або веб-хостингу?

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map