Weebly vs WordPress | 5 відмінностей, які ви повинні знати


Ось 5 речей, які слід враховувати, оцінюючи Weebly vs WordPress:

Weebly

WordPress

Відвідайте Weebly Відвідайте WordPress Топ-вибір Зверху
Вибір Weebly Топ вибір Weebly


Weebly

Загальний рейтинг

8.2від 10

WordPress

Загальний рейтинг

7.4 по 10

Підсумок

Weebly:

Weebly досить простий у використанні. Вам не потрібно жодного ноу-хау для кодування, щоб використовувати його простий редактор перетягування, а його команда підтримки під рукою, якщо вам потрібна допомога. Однак ви не зможете налаштувати свій веб-сайт у тій же мірі, як це можливо для WordPress. Ви можете створити веб-сайт на Weebly безкоштовно, але якщо ви перейдете на один із платних планів лише від 5 доларів на місяць, ви можете розблокувати безліч додаткових функцій, включаючи засоби електронної комерції та маркетингу..

WordPress:

WordPress – це платформа з відкритим кодом, тобто ви маєте повний контроль над дизайном свого веб-сайту. У WordPress набагато крутіша крива навчання, ніж у Weebly, і вам потрібно буде вміти кодувати, щоб використовувати її (якщо ви не наймаєте розробника, щоб це зробити для вас). Якщо вам потрібна певна підтримка, у неї є величезна громада, яка може надати вам допомогу. У той час як WordPress безкоштовний у використанні, вам доведеться платити за такі речі, як теми, плагіни та хостинг, які можуть швидко скластись.

Детальніше

Гнучкість

Weebly:

Хоча ви можете редагувати HTML & CSS-коди вашого веб-сайту Weebly, що дає вам певну свободу в певній мірі налаштувати дизайн вашого веб-сайту, Weebly не є розробником веб-сайтів з відкритим кодом, тому ви не можете контролювати, як працюють деякі їх інструменти..

Це також означає, що якщо ви хочете інтегрувати не-Weebly інструменти у свій веб-сайт, або ви хочете, щоб певні функції функціонували по-іншому, ви, можливо, не зможете це зробити, оскільки їх основні функції заблоковані від загальнодоступного доступу.

Сказавши, що, якщо ви знаєте трохи коду, ви все ще маєте хороший творчий контроль над дизайном свого веб-сайту.

Крім того, оскільки Weebly управляє всією платформою для вас, ви не робите’не потрібно турбуватися про будь-які інструменти, які не працюють, або ваш веб-сайт зламається.

Усі інструменти для створення веб-сайтів контролюються Weebly і ретельно контролюються в його власних робочих умовах. Це означає, що Weebly піклується про всі технічні аспекти вашого веб-сайту, тому ви можете зосередитись на розробці вмісту.

Якщо у вас є якісь питання або проблеми, ви можете звернутися до Weebly’s команда підтримки цілодобово, щоб вони могли вирішити їх для вас (докладніше про це нижче).

WordPress:

WordPress – це розробник веб-сайтів з відкритим кодом, тому у вас є велика свобода змінювати свій веб-сайт та працювати з вашими інструментами, оскільки ви маєте повний доступ до кодів платформи (якщо припустити, що ви обізнані з кодами або якщо працюєте з кодером).

Багато людей вважають за краще використовувати WordPress, оскільки його спільнота пропонує безліч безкоштовних плагінів, щоб ви могли додати більше інструментів на свій веб-сайт. Однак не всі плагіни WordPress добре побудовані, тому використовуючи деякі з них "поганий" плагіни потенційно можуть піддавати ваш веб-сайт проблемам безпеки, а також можуть спричинити конфлікти з іншими інструментами, які ви використовуєте.

Розробники безкоштовних плагінів іноді корисні, якщо у вас є питання щодо усунення несправностей, але деякі з них не так корисні (оскільки плагін безкоштовний). Часом деякі розробники можуть навіть звинувачувати інші плагіни в викликанні будь-яких конфліктів, що призводить до вказівки пальцем на війну, і ваша проблема не відповідає’не вирішуватись (докладніше про підтримку нижче).

Інвестування в плагіни преміум-класу дасть вам право на підтримку, але навіть все-таки це не обов’язково гарантує, що вони вирішать усі проблеми для вас, оскільки конфлікти можуть бути викликані іншими плагінами (що виходить за рамки розробників преміум-плагінів).’ контроль).

З іншого боку, є кілька справді хороших плагінів WordPress, які дійсно можуть додати тонку гнучкості на ваш веб-сайт. Але вам слід, безумовно, ретельно перевірити їх на своєму веб-сайті перед тим, як розгорнути плагін. Використання правильного плагіна може покращити ваш веб-сайт’s функціональність, але погано вбудований плагін може негативно впливати на ваш веб-сайт’s виконання.

Детальніше

Простота використання

Weebly:

Weebly – це, мабуть, найпростіший розробник веб-сайтів, доступний сьогодні на ринку, і це набагато простіша платформа, ніж WordPress.

Це тягнення & падіння веб-сайту,
тож ви можете просто перетягувати вміст, переміщувати їх, і все це не знаючи, як кодувати взагалі.

Якщо вам’не маєте будь-яких технічних навичок або якщо ви цього не робите’у вас немає інтересу чи часу вивчати коди, тоді Weebly – це справді хороший вибір для розгляду питання про використання веб-сайту.

У Weebly є досить хороший довідковий центр, але, як нам здається, ми цього не зробили’не потрібно використовувати його занадто багато, оскільки їх інструменти дуже інтуїтивно зрозумілі та прості у використанні. Але якщо вам потрібно дізнатися більше інформації про те, як використовувати деякі її функції, посібники з довідки є для вас.

WordPress:

Порівняно з Weebly, WordPress набагато складніше навчитися користуватися (набагато вища крива навчання).

WordPress не є конструктором веб-сайтів із перетягуванням, тому те, як ви можете розмістити вміст (наприклад, слайд-шоу, відео тощо), багато в чому залежить від того, як налаштований обраний вами шаблон дизайну..

Якщо ви хочете змінити формат шаблону, наприклад, переупорядкувати макет сторінки, ви’Для цього вам доведеться змінити коди до шаблону або найняти здатний кодер, який допоможе вам досягти цього.

В основному, навіть незважаючи на те, що WordPress дуже потужний & гнучка платформа, якщо ви хочете ефективно її використовувати, це’s неминуче, що вам потрібно буде змінити коди. Якщо ви можете це зробити, цей розробник веб-сайтів може доставити вам набагато просунутий веб-сайт, ніж Weebly.

Детальніше

Підтримка користувачів

Weebly:

Як обговорювалося вище, Weebly має гарну бібліотеку довідників
якщо у вас є запитання щодо використання їх інструментів.

Але одна з красунь Weebly полягає в тому, що їх будівельник настільки простий у використанні, що ви насправді не розумієте’не потрібно багато керівництва для створення вашого першого веб-сайту.

Крім посібників з довідки, якщо вам здається, що вам потрібно більше рук у підтримці, Weebly надає вам підтримку електронною поштою цілодобовою підтримкою та підтримку спілкування в чаті або телефону в робочий час.

Як обговорювалося вище, оскільки всі інструменти створені та керовані Weebly безпосередньо, вони зможуть взяти на себе власність над будь-якими проблемами та усунути їх неполадки (замість того, щоб передати цю відповідальність іншим розробникам інструментів).

Нарешті, одна з переваг Weebly, яка має власну команду підтримки, полягає в тому, що на всі ваші запитання будуть відповіді, навіть якщо тисячі інших людей вже задавали це питання раніше (на відміну від форуму WordPress).

WordPress:

У WordPress є великий форум спільноти, де ви можете розміщувати питання, сподіваючись, що інші користувачі WordPress або розробники відповідуть на них.

Незважаючи на те, що відповіли на багато питань (але не обов’язково вирішуються), на багато постів взагалі не відповідають. Крім того, отримання якихось відповідей може зайняти багато днів, оскільки більшість модераторів є добровольцями, тому немає величезного почуття терміновості.

Однією з головних проблем є те, що надсилаються тисячі запитань, і багато з них уже обговорювалися в інших публікаціях.

Тож ваші запитання можуть бути проігноровані, оскільки вони вже обговорювалися в одній з багатьох тисяч публікацій, і вам, можливо, доведеться розібратися з усіма ними, щоб знайти цю дискусію.

Зрештою, ніхто насправді не зобов’язаний відповідати на ваше питання, якщо ви не заплатите за нього (наприклад, наймаючи WordPress-кодер, який допоможе вам вирішити). А зважаючи на те, що WordPress.org та багато його плагінів є безкоштовними, змусити когось розібратися у ваших технічних проблемах може бути складним завданням.

Детальніше

Постійне технічне обслуговування

Weebly:

Як згадувалося, Weebly – це закрита система, в якій вони керують усіма технічними питаннями для вас. Сюди входять усі оновлення продуктивності та безпеки, тому ви не працюєте’не доведеться турбуватися про технічні аспекти створення веб-сайтів.

Все це контролюється та керується Weebly у фоновому режимі, тож ви розумієте’не потрібно наголошувати на забезпеченні актуальності вашого веб-сайту або переживайте за те, що деякі інструменти можуть спричинити конфлікти та негативно впливати на ваш веб-сайт.

Якщо все це вдається для вас, ви звільняєте час, тож ви можете зосередитись на інших речах, які можуть бути для вас більш важливими.

WordPress:

Подібно до Weebly, WordPress постійно оновлюється & удосконалення своєї платформи для виправлення помилок та підвищення її безпеки. Коли розгортається оновлення, ви’я отримаю повідомлення про оновлення вашої версії WordPress. Це можна зробити простим клацанням “оновлення” кнопка.

На жаль, це простіша частина. Важча частина полягає в тому, що при оновленні WordPress ваш шаблон та додатки, які ви використовуєте, також потребуватимуть оновлення, щоб забезпечити їх правильну роботу з останньою версією WordPress. Це залежить від творця шаблона / плагіна, щоб зробити це.

Хоча багато розробників шаблонів і плагінів також оновлюватимуться, щоб залишатися сумісними, деякі виграли’t (особливо для безкоштовного шаблону & плагіни). Це може викрити ваш веб-сайт потенційними проблемами користувачів, продуктивності чи безпеки.

Тож якщо ви вирішили використовувати WordPress, майте на увазі, що будуть тривати поточні роботи з технічного обслуговування, оскільки не рідкість для певних функцій “перерва” коли WordPress має оновлення.

Детальніше

Ціноутворення & Постійні фінансові зобов’язання

Weebly:

Weebly пропонує вам 4 преміум-плани, варіюючись від 5 до 45 доларів на місяць (ціна базується на дворічних планах. Якщо ви виберете їх 6-місячний або однорічний план, ціна на місяць трохи зросте).

Чим вище план, тим більше інструментів та функцій ви зможете отримати доступ. Зауважте, що Ви все ще можете користуватися Weebly безкоштовно, але вона відображатиме рекламу Weebly на ваших веб-сторінках. Це можна видалити, лише коли ви перейдете на один із їхніх платних планів.

Їх преміальні плани надають вам доступ до більшої кількості інструментів та функцій побудови веб-сайтів, таких як слайд-шоу в заголовках, пошук на сайті, більше можливостей електронної комерції та маркетингу, вхід у систему членства тощо. Усі плани (включаючи безкоштовний план) надають вам доступ до Weebly’s легкий у використанні перетягування & пані будівельник, понад 100 шаблонів дизайну, послуги хостингу та спеціальна команда підтримки.

Якщо ви підписуєтесь на преміальний план, Weebly також надає вам безкоштовне користувацьке доменне ім’я на перший рік.

Використання Weebly для створення вашого веб-сайту дуже схоже на всеосяжний пакет, де всі потреби у створенні вашого веб-сайту забезпечуються та обслуговуються Weebly. Ти виграв’не потрібно складати шматочки та шматочки, як вам би довелося з WordPress.

Поточна вартість використання Weebly може коливатися від $ 60 (План для початківців) до 540 $ на рік (План продуктивності).

Я думаю, що підтримка електронної пошти цілодобова підтримка та спілкування в прямому ефірі & телефонна підтримка, а також наявність у вас усіх технологій, які дозволяють вам звільнити час, заслуговують на платні плани.

WordPress:

Щоб створити свій веб-сайт за допомогою WordPress.org, вам доведеться платити за власний хостинг-сервіс, який коштує близько 7 доларів на місяць (зверніть увагу: ціновий діапазон змінюється в залежності від якості постачальника послуг хостингу. Bluehost – популярний сервіс хостингу WordPress .

Преміальний шаблон дизайну може коштувати від 30 до 80 доларів, залежно від репутації постачальника шаблонів.

Хоча більшість плагінів безкоштовні, деякі з них також платять / преміюють (від $ 15 до $ 50 за плагін), залежно від того, що вам потрібно і якщо ви хочете підтримати (як було зазначено вище).

Вам також доведеться придбати власне доменне ім’я ($ 10 – $ 15 на рік).

Ваша початкова інвестиція, будуючи ваш сайт за допомогою WordPress, може становити від 139 до понад 200 доларів, залежно від того, скільки преміальних плагінів ви закінчите використовувати.

Якщо ви наймаєте кодер, який допоможе вам створити веб-сайт, внести зміни або виправити деякі проблеми веб-сайту, ваша вартість постійно зросте, і це може стати викликом для бюджету для.

Також пам’ятайте, що крива навчання ефективного використання WordPress також набагато вище, ніж використання перетягування & падіння будівельників веб-сайтів. Тож слід враховувати і вартість власного часу.

Детальніше

Висновок

Weebly:

Weebly – це, мабуть, один із найпростіших розробників веб-сайтів, і не вимагає знань з кодування, оскільки вам просто потрібно перетягнути & опустити вміст і опублікувати ваш веб-сайт. Вимоги щодо технічного обслуговування з резервного сервісу від вас не передбачені, оскільки про все це піклується Weebly’s технічна команда, яка значно допомагає знизити витрати та постійні зобов’язання в довгостроковій перспективі. Але ваш веб-сайт буде набагато менш налаштованим у порівнянні з використанням WordPress, як наприкінці дня Weebly’Основна платформа закрита для користувачів, щоб ви могли’не вносити більш вдосконалені користувацькі зміни на свій веб-сайт.

WordPress:

Дає вам набагато більшу гнучкість, і ви можете дуже налаштувати функціональність свого веб-сайту (якщо ви знаєте трохи кодування). Використання WordPress вимагає від вас набагато більше практичного управління поточними веб-сайтами та роботами з обслуговування, а також створює набагато більшу криву початкового навчання. Ви, швидше за все, матимете більші фінансові зобов’язання у довгостроковій перспективі, оскільки витрати менш передбачувані, залежно від того, чи потрібно найняти кодер, який допоможе вам, частоту найму та якість / калібр кодера.

Детальніше

Огляд

8.2від 10

Відвідайте Weebly
Дивіться наш огляд Weebly

7.4 по 10

Відвідайте WordPress
Дивіться наш загальний рейтинг огляду WordPress Що це?

Наш загальний рейтинг базується на середньому балі всіх рейтингів разом.

Чому це має значення?

Наші результати дають вам огляд того, який сервіс пропонує вам найкращі функції, цінність тощо.

Порівняння плачевно 4,1 / 5 wordpress 3,7 / 5 Закрити

Враховуючи інших розробників веб-сайтів?

Погляньте на наше Таблиця порівняння веб-сайтів, або взяти безкоштовну вікторину щоб побачити, який розробник веб-сайтів відповідає вашим потребам.

Якщо ви не впевнені, чи підходить Weebly, тоді подивіться на наше Основні рекомендації для створення веб-сайтів і керівництво про те, як вибрати найкращий.

Також дивіться наше Порівняльна діаграма будівельників веб-сайтів для більш детальних відмінностей

Не впевнені, який розробник веб-сайтів найкраще підходить для вас? Спробуйте наше Вікторина для відповідних веб-сайтів

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map