Wix Editor vs Wix ADI: Який інструмент слід використовувати для створення свого веб-сайту?

В даний час Wix використовується понад 110 мільйонів людей по всьому світу і виділяється серед своїх ровесників у ряді областей. Єдина проблема з Wix – це вирішити, який з їхніх продуктів ви хочете використовувати: Wix Editor або Wix ADI, але що’s різниця?


Простіше кажучи, Wix Editor – це повністю занурена платформа, яка пропонує вам повний контроль над усіма аспектами вашого веб-сайту. Для початку вибираєте один із понад 510 шаблонів дизайнерів, який вам найбільше відповідає веб-сайту, який ви хочете.

З іншого боку, Wix ADI – це набагато швидший і швидший продукт, який пропонує користувачам простіший процес.

Уяви собі’знову дитина, і у вас є молодший брат, який’s розумніший за тебе. Звичайно’З дратівливим, але ти’знову сильніший і більше потужний ніж вони. Wix Editor схожий на сильнішого, старшого брата та Wix ADI молодший, розумніший один.

Протягом цього посібника ми’Подивимось на сім різних областей та пояснимо схожість та відмінності між Wix Editor та Wix ADI.

Після цього вони’Буде остаточний вердикт, узагальнюючи, який продукт найкращий в цілому і, що ще важливіше, який саме вам підходить.

1

Плюси і мінуси

Плюси & Мінуси

Тут, в експерті з питань побудови веб-сайтів, ми пишаємося тим, що принесли вам найточніші та найсучасніші порівняння. І завдяки нашим дослідженням, Wix виходить на перше місце як найкращий всебічний розробник веб-сайтів на ринку сьогодні.

Ми попросили щоденних людей спробувати Wix вперше і взяли інтерв’ю з ними після. Не дивно, що їх думка відповідала нашим результатам: 88% людей сказали, що це’буду настійно рекомендувати Wix другові, який’шукаю, щоб вийти в Інтернет.

Але які плюси і мінуси кожного продукту Wix?

Плюси мінуси

ТОП 3 ПРОШИХ ВИДАЛЬНИХ ПРОСТОРІВ№1

№2

№3

Забезпечує повний контроль над дизайном вашого веб-сайту

Надає повний доступ до Wix’s ринок додатків

У сервісному центрі можна отримати багато корисної інформації, якщо ви застрягли

ТОП 3 WIX EDITOR CONS№1

№2

№3

Можуть бути відносними трудомісткі порівняно з використанням Wix ADI

Загалом використовується менш, оскільки Wix ADI продовжує вдосконалюватися

Тому що все можна редагувати, це’s легко йти проти найкращих практик дизайну веб-сайтів помилково

Плюси мінуси

ТОП 3 WIX ADI PROS№1

№2

№3

Набагато швидший спосіб отримання вашого веб-сайту в прямому ефірі

Чудово підходить для перетягування наявної онлайн-інформації в центральний центр

Простіший у використанні, ніж редактор Wix

ТОП 3 WIX ADI CONS№1

№2

№3

Не’t пропонуємо комплексні засоби редагування

Можна’t повний доступ до Wix’s ринок додатків

Менш інформації, ніж у редакторі Wix у довідковому центрі

2

Як працюють редактор Wix та Wix ADI?

Перш ніж ми розберемося, що краще, нам потрібно подивитися, як вони працюють.

Редактор Wix використовує функцію перетягування – подібну до PowerPoint – надаючи повний контроль над розміщенням всього свого сайту’s зміст та функції.

Шаблони WixУ Wix є понад 500 професійно розроблених шаблонів, які класифікуються за галузями.

За допомогою Wix ADI ви починаєте з відповіді на кілька запитань про тип веб-сайту, який ви хочете, необхідні функції та тип стилю’буду, як сайт.

Після цього Wix ADI створить ваш веб-сайт для вас. Дивовижно, правильно!

ви’Ви все ще зможете редагувати ваш сайт’Естетично, але замість перетягування Wix ADI працює в розділах, які можна рубати та змінювати. Розгляньте ці розділи веб-сайтів як блоки лего, ви можете змінити їх зовнішній вигляд і скласти їх у будь-якому порядку, поки не захочете’знову щасливий.

3

Простота використання

В цілому, Wix – це дуже простий розробник веб-сайтів. Wix Editor використовує функцію перетягування, тобто кожен, хто раніше використовував щось на зразок PowerPoint, почуватиметься на ньому більш ніж комфортно..

У вас є повна свобода переставляти що-небудь на сторінці, і Wix Editor допоможе вам перестроїти все, що рухаєтесь.

На основі власного тестування користувачів ми виявили, що люди дуже сподобалися простоті редактора Wix’Інтерфейс і відчув, що це приємний, ніжний ухил у світ створення веб-сайтів. Ось’s цитата одного з них:

Wix [Редактор] як інструмент – це дуже хороша освіта у створенні веб-сайтів, оскільки вона дає тотальний контроль.

Wix ADI робить щось на крок далі, що спрощує створення веб-сайту. Ви починаєте з відповіді на кілька простих питань, таких як тип веб-сайту, який ви хочете, назва сайту та стиль дизайну, який ви хотіли б, то Wix ADI використовуватиме машинне навчання для створення веб-сайту для вас.

Wix ADI також має можливість перетягувати наявну інформацію в Інтернеті на ваш новий веб-сайт, тому чи є у вас вже щось в Інтернеті, або просто хочете переглядати сторінки соціальних медіа, Wix ADI робить роботу за вас.

Звідти ви можете редагувати елементи сайту, додавати або видаляти певні функції та коригувати макет. Як один з людей, яких ми мали для тестування Wix ADI:

Це’s набагато простіше зібрати сайт разом [ніж на Wix’s Editor], тому що він дає вам усе і це’s дуже легко вивести свої соціальні медіа. Якщо ви’Вам не зручно чи не’не маю творчого мислення, що [Wix ADI] зробити набагато простіше.

Wix ADI DesignWix ADI зібрав для нас деякі пропозиції веб-сайтів, коли ми використовували приклад маркетингового агентства

Вирок

Обидва продукти дійсно зручні для користувачів, але для найпростішого варіанту він повинен бути Wix ADI.

4

Дизайн та гнучкість

Редактор Wix дає тотальний творчий контроль над усім. Ви можете вибрати їх сотні сотень галузевих шаблонів, розділених на 16 основних категорій.

ви’Також матимуть доступ до Wix’s широкий ринок додатків, де ви можете використовувати як власні, так і сторонні програми. Коротше кажучи, редактор Wix дозволяє редагувати все та все, що стосується вашого веб-сайту.

Редактор WixРедактор Wix дозволяє вибрати потрібний елемент, клацнути по ньому та перетягнути його на нове місце на сторінці

Wix ADI не робить’не пропонуючи шаблони, він створює дизайн для вас на основі того, що ви йому скажете. Ви можете внести зміни до веб-сайту, який він створює після, але ви будете обмежені в кількості додатків і функцій, які можете вбудувати.

Якщо ви хочете використовувати більше рекомендованих програм, які ви надаєте, ви’доведеться ввести редактор Wix. Це’Важливо зазначити, що хоча ви можете перейти на Wix Editor в будь-який момент під час використання Wix ADI, будь-які внесені вами зміни не будуть збережені, якщо ви повернетесь до версії ADI.

Вирок

Що стосується дизайну, редактор Wix виграє руки. Це’s гнучка та дає вам все необхідне для того, щоб ваш веб-сайт виглядав саме так, як ви хочете.

5

Ринок додатків

У Wix є приголомшливий ринок, укомплектований великою кількістю вражаючих і корисних додатків. Якщо ви думаєте про свій веб-сайт, як ваш будинок, додатки – це меблі, фотографії та аксесуари, які роблять цей будинок будинком.

Wix Editor відкриває двері на весь ринок. Ви можете переглядати сотні запропонованих ними програм та сторонніх додатків та вбудовувати будь-які з них прямо на свій сайт. Від аналітики сайтів до бронювання зустрічей до чатів, Wix Editor – це все під рукою.

Ринок додатків WixВікс’s marketplace надає вам доступ до сотень корисних додатків

Wix ADI обмежує ваш доступ до ринку. Він надасть вам підбірку додатків, підібраних до вас на основі поданої вами інформації. Крім того, ти’доведеться ввести Wix’s Режим редактора, щоб побачити всю міру того, що’з пропозицією.

Вирок

Знову ж таки, Wix Editor – це явний переможець, що пропонує вам можливість переглядати та користуватися програмами до душі’s вмісту.

6

Особливості електронної комерції

На відміну від попередніх обговорюваних областей, Вікс’s Функції електронної комерції функціонують точно так само, незалежно від того, ви вибрали редактор Wix або Wix ADI.

Деякі з Wix’Основні функції електронної комерції включають: можливість продавати понад 100 товарів, створювати знижки та керувати вашою доставкою.

Якщо ви’Ви хочете продати в Інтернеті та хочете більш розгорнутий огляд Wix’s можливості електронної комерції, чому б не перевірити наш огляд електронної комерції Wix.

Wix – це ідеальний розробник веб-сайтів, якщо у вас є кілька товарів для продажу, але якщо ви продаєте товари оптом і хочете масштабувати, можливо, варто переглянути наш порівняльний графік розробників інтернет-магазинів, де ми говоримо про більш потужні платформи, такі як Shopify та BigCommerce.

Вирок

Це’з краваткою! З огляду на те, що і редактор Wix, і Wix ADI використовують однакові функції електронної комерції’s нічого, щоб розділити їх.

7

SEO

Це те, над чим Wix багато попрацював.

Знову, Wix Editor та Wix ADI досить схожі в цьому відношенні. Ви маєте можливість змінювати свої URL-адреси, додавати текст alt до зображень, канонічний тег та змінювати мета-назви / описи.

Ти можеш’t керуйте певними URL-сторінками на Wix ADI, що робить його трохи менш привабливим, якщо вам справді потрібен ваш сайт для високого рейтингу.

Там, де вони відрізняються, є редактор Wix’s можливість повноцінно використовувати ринок додатків. Використовуючи інтегровані функції Google, такі як аналітика та консоль пошуку, ви можете допомогти зробити свій веб-сайт більш приємним для SEO та стати вищим у пошукових системах.

З точки зору корисних посібників, ви можете використовувати Wix’s база знань для обох продуктів з посібниками про те, як можна вдосконалити свій сайт’s SEO. Додаткову інформацію можна знайти в нашому огляді Wix SEO.

Вирок

І Wix Editor, і Wix ADI корисні для SEO, але Редактор просто переробляє його на основі доступу до SEO-додатків з ринку..

8

Допомога та підтримка

І з редактором Wix, і з Wix ADI ви отримуєте доступ до всіх Wix’s функції довідки. До них належать: підтримка електронної пошти, телефонна лінія (доступна з понеділка по четвер), форум та база знань.

Останні два є корисними цілодобово та виконують функцію пошукової системи, надаючи вам пул корисної інформації від експертів Wix або членів спільноти на основі того, що ви вводите.

З досліджень ми’Зрештою, Wix вийшов як найкращий розробник веб-сайтів за допомогою та підтримкою. Це’База знань чиста, чітка і повертає точні результати пошуку – вони’Ви навіть хороші в позначенні, якщо вони не’t підтримує те, що ти’я шукав!

Вирок

Обидві версії пропонують однакову допомогу, але ми вважаємо, що редактор тут просто переробляє її, просто тому, що там’s більше інформації в базі знань та форумі про редактор. Вибачте АДІ, ми’впевнений, що ти’Я наздогнаю.

9

Плани ціноутворення

Оскільки редактор Wix та Wix ADI були побудовані під одним дахом Wix – обидва мають однакову структуру ціноутворення.

Вікс’Цінові плани такі:

Ціни на WixЦіни – щомісячні витрати, коли ви платите за річним планом

Як ти’Подумайте, кожен план дає вам доступ до функцій різного рівня. У Wix також є безкоштовний план. Але з цим, ти’Буде розміщена реклама Wix на вашому сайті, і ви виграли’не зможете підключити домен.

У Wix також є друга найнижча середня вартість усіх тестованих розробників веб-сайтів (найнижча була вражаюча – читайте огляд тут).

Якщо ви’Ви малий бізнес, то ми завжди радимо використовувати платний план, оскільки ваш веб-сайт є розширенням вашого бренду. Якщо оголошення Wix замазані над ним, це не означає’не справляйте чудового першого враження. І все-таки вільний план – це чудовий спосіб ‘спробуйте перед покупкою’.

Щоб прочитати, що саме ви отримуєте за гроші на кожному плані, дивіться наш огляд цін на Wix.

Вирок

Це’s інший краватку, люди. Ціни змінюються залежно від того, на який план ви йдете, але ви виграли’не бачите різниць у функціональності Wix Editor або Wix ADI на основі плану.

10

Остаточний вердикт

Як бачимо, так само, як і братів і сестер, редактор Wix та Wix ADI мають як подібність, так і відмінності.

Це’s Редактор Wix, однак, виграє в цілому – вони були першими народженими і, маючи досвід на своїй стороні.

Головне, що потрібно відбирати – те, що обидва можуть бути чудовими залежно від того, що ти’шукаєте в веб-сайті.

Редактор Wix надає вам повний контроль над зовнішнім виглядом вашого сайту. Є багато додатків на вибір та багато корисної підтримки в їхній базі знань.

Якщо ви’Починаючи з нуля, вам зручно користуватися базовими програмами, такими як PowerPoint, і вам потрібен конструктор веб-сайтів, який дає вам змогу безкоштовно реалізувати майже все, Wix Editor – це платформа для вас.

Wix ADI – це простіший і швидший спосіб вийти в Інтернет. Більшу частину дизайнерських робіт відбирає у вас генерування унікального сайту на основі наданої вами інформації.

Веб-сайт, який ви отримуєте, буде поєднанням вас дизайну’Ви вказали, що вам подобається, функції, за якими ви сказали, що потрібен веб-сайт, та будь-яку інформацію, яка вже є в Інтернеті’s релевантним, будь то наявний веб-сайт або сторінки соціальних медіа.

Для ефективного та простого рішення Wix ADI – явний переможець. Ви також можете запустити на Wix ADI і перейти до редактора, якщо ви’Ви дійсно не ладите з цим.

Щоб прочитати більше про Wix як загальний продукт, прочитайте наш вичерпний огляд Wix.

Отож, у вас це є – один чудовий конструктор веб-сайтів, два блискучих продукту. Час побачити, що вам більше подобається!

11

FAQ

Що таке штучний дизайн інтелект?

Wix ADI був випущений в 2016 році і використовує штучний інтелект, поєднаний з дизайном (формуючи ADI), щоб створити гладкий, безглуздий підхід до створення веб-сайту.

“Wix ADI isn’t просто новий розробник веб-сайтів – він встановлює новий ринковий стандарт веб-дизайну.” (Нітзан Ахсаф, керівник Wix ADI)

Як ви можете уявити, Wix ADI’s популярність зростає. На створення веб-сайту за допомогою ADI, а не редактора Wix потрібна частина часу, і ця зміна підходу AI може бути помічена у всьому суспільстві.

Насправді лідери бізнесу заявляють, що вважають, що ШІ в майбутньому буде фундаментальним, 72% з них припиняють це “Перевага бізнесу.”

Це’s також тенденція, яку інші розробники веб-сайтів підхоплюють. У 2017 році Джімдо випустив власний AI продукт під назвою Jimdo Dolphin, сказавши, що ви можете “створити свій веб-сайт за 3 хвилини.”

На початок 2018 року GoDaddy пішов на повну модернізацію свого веб-розробника GoCentral, перетворивши його на розробник веб-сайтів AI.

Чи краще Wix для підприємств або особистих веб-сайтів?

Словом, це’s чудово для обох!

У Wix є безліч шаблонів, з яких можна вибрати (фактично понад 510), які залежать від конкретних бізнес-дизайнів, як нерухомість, фінанси & закон та реклама та маркетинг, для таких особистих резюме, як фотографія, блоги та Інтернет-резюме.

Те саме стосується їх функцій та додатків. Wix пропонує суміш для ділового використання, особистого користування або певного, який може бути обом.

Чи можете ви додати свій власний код до Wix?

Абсолютно. Тим, хто там працює на комп’ютері, Wix дозволяє вставляти власний код, тобто ви можете змінити елементи свого веб-сайту так, як ви хочете..

Код Wix доступний через редактор Wix і має все необхідне для створення приголомшливих дизайнів, надійних веб-сайтів та дотримання найкращих практик SEO..

Щоб дізнатися більше про код Wix, ознайомтеся з нашим корисним посібником про 6 речей, які вам потрібно знати.

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me