Wix vs BigCommerce: що слід використовувати для створення інтернет-магазину?

wix vs bigcommerceТаким чином, ви хочете запустити бізнес в Інтернеті – але з такою кількістю розробників веб-сайтів на вибір, звідки ви знаєте, який саме для вас правильний?


Вибір правильного розробника веб-сайту електронної комерції для вашого інтернет-магазину – це велике рішення, оскільки кожен пропонує різні функції та переваги, якими ви можете скористатися.

Аби заощадити багато часу, дивлячись на екран і отримуючи головний біль, ми’Ви порівняли дві наші улюблені платформи електронної комерції один проти одного, поклавши їх головою, щоб побачити, що може відповідати вашому бізнесу краще.

Contents

Голова вгору! BigCommerce пропонує 3 місяці безкоштовно лише обмежений час

Ми просто хотіли повідомити вам, що наразі пропонує BigCommerce три місяці безкоштовно коли ви підписуєтесь на новий план. Перейдіть на веб-сайт BigCommerce, щоб перевірити це!

Якщо ви вибрали малий бізнес, який надає перевагу універсальності Wix, або зверніться до спеціаліста з електронної комерції, BigCommerce?

Нижче ми порівнюємо цих двох розробників веб-сайтів щодо важливих факторів електронної комерції – включаючи шаблони, безпеку та співвідношення ціни та якості.

ОГЛЯД ПЕРЕГЛЯДУ

Клацніть на наступні посилання, щоб прочитати конкретні розділи:

 1. Зберігати швидкість налаштування
 2. Шаблони електронної комерції
 3. Особливості електронної комерції
 4. Безпека сайту + магазину
 5. Підтримка клієнтів
 6. Співвідношення ціни та якості
 7. Остаточний вердикт

1. НАСТРОЮВАННЯ ШВИДКІВ

При запуску електронної комерції зберігайте її’s важливо вийти в Інтернет і розпочати присутність, як тільки зможете.

Час цінний, тому використання веб-конструктора – це чудовий спосіб швидко та просто вийти в Інтернет. Це означає, що ви хочете платформу, яка:

 • Легко підібрати та використовувати
 • Забезпечує співвідношення ціни та якості
 • Пропонує широкий вибір гарних шаблонів електронної комерції, з якими можна працювати
 • Надає корисні інструменти, які покращують ваш робочий процес
 • Охоплює всі ваші потреби

Отже, як порівнюють Wix та BigCommerce?

Електронна комерція Wix

Спершу все, щоб запустити магазин електронної комерції на Wix’Вам потрібно буде підписатися на будь-який ‘електронна комерція’ або ‘VIP’ плани, які вас з’єднують ‘Магазини Wix’ (їх надбудова для електронної комерції та обробки платежів).

Колись це’s сортував, ти’готові розпочати створення свого сайту.

Шаблони для швидкого запуску

Wix пропонує вражаюче велику кількість шаблонів (понад 500 в останньому рахунку) з багатьма спеціально оптимізованими для магазинів електронної комерції. Ці шаблони розроблені з урахуванням найкращих практик електронної комерції, таких як прості варіанти навігації клієнтів, тобто ці шаблони призначені для продажу.

Це величезна економія часу, оскільки ви можете просто вибрати шаблон, а потім відредагувати його, як вважаєте за потрібне.

Насправді, там’s ніщо не заважає тобі змінити стільки чи мало, як хочеш! Ви можете просто оновити зображення та заголовки, а потім назвати це днем ​​- магазин електронної комерції, розроблений та опублікований в Інтернеті – легко!

Редактор Wix

Вікс’s редактор, де ви’Ви збираєтеся витрачати більшу частину часу на створення веб-сайту електронної комерції.

Редактор надзвичайно простий у використанні в обох ‘робочий стіл’ і ‘мобільний’ режим, який допомагає вам зробити привабливий магазин для користувачів як вдома, так і в дорозі, тому вам ніколи не потрібно пропускати продаж.

Вікс’s Редактор простий у використанні’з а ‘Отримуєш те, що бачиш’ редактор, що означає, що ви’повторно редагуйте ваш веб-сайт у режимі реального часу. Просто перетягніть текст, зображення та функції там, де ви їх хочете, і це точно буде відтворено на вашому реальному веб-сайті.

Це може значно скоротити час дизайну, який ви могли витратити на інші, більш важливі сфери вашого бізнесу.

Wix ADI

Трохи більш керований шлях до отримання магазину електронної комерції в Інтернеті, ви можете подумати Wix ADI.

Wix ADI – це інструмент веб-дизайну для швидкого запуску, який використовує Штучний інтелект (або щось подібне до нього), щоб скласти для вас перший проект веб-сайту. Відповідаючи на набір запитань із різним вибором, напр. про товари, які ви плануєте продати, Wix ADI може генерувати сторінку вмісту, яку ви можете використовувати як вихідну точку в редакторі Wix.

Це’s акуратний інструмент, що заощаджує час, і може стати чудовою перевагою для менших, більш особистих веб-сайтів. Однак для вашого магазину електронної комерції ви’Напевно, я хочу чогось більш істотного, щоб виділитися.

BigCommerce

З моменту, коли ти відкриєш BigCommerce, ти тебе знаєш’знову в руках фахівця з електронної комерції.

Там’s не потрібно перевіряти свій план, оскільки BigCommerce орієнтована виключно на допомогу у продажу. Але як швидко це допомагає вам вийти в Інтернет?

Не дуже швидкий запуск налаштування

Як тільки ви зареєструєтесь у BigCommerce, ви’Ви надіслали вступний електронний лист, що містить ваш магазин’веб-адресу (або URL-адресу, якщо ви хочете використовувати технічний термін), а також посилання на Посібник із запуску магазину і Екскурсія на панелі управління щоб допомогти вашому сайту запускатись без перешкод.

BigCommerce також надає вам PIN-код підтримки та телефонний дзвінок від команди через кілька днів. Це дійсно приємний штрих, завдяки якому ви відчуваєте себе так, ніби потрібний вам звичай.

Інтеграція продуктів з інших країн

Дуже корисною та економією часу є можливість імпортувати свій товарний запас – можливо, і ваш список клієнтів – з інших платформ безпосередньо у ваш новий магазин BigCommerce, використовуючи файл CSV (a ‘значення, розділені комами’ файл – це тип електронної таблиці, який можна прочитати на комп’ютері та перетворити на таблиці даних, наприклад, списки продуктів або реквізити клієнта).

Тож якщо ви хочете швидко торгувати, BigCommerce може бути найшвидшою платформою, щоб змусити вас працювати та працювати’Ви вже досвідчений продавець на eBay або Etsy.

BigCommerce редактор тем

Налаштування магазину на BigCommerce – це трохи більш трудомісткий, якщо ти’почніть свій бізнес з нуля. Вдячно вам’Ви передбачили численні інструменти, які допоможуть вам організувати свої продукти, способи оплати та навіть маркетинг, перш ніж вибрати шаблон (або ‘тема’, в BigCommerce-говорять).

Що’s більше, майже всі Теми BigCommerce оснастіться функціями електронної комерції, якими ви користуєтесь’мені доведеться витрачати час на додавання до більшості шаблонів Wix (якщо ви є)’ви вибрали шаблон, що не стосується електронної комерції, тобто).

Однак, порівняно з редактором Wix, BigCommerce’s Тема редактора просто не робить’не відчувати себе приємно чи інтуїтивно.

Інструменти знайти трохи складніше, і тоді як перетягування підтримується’s не зовсім інтуїтивно зрозумілий. Тож, хоча у BigCommerce є глибокий редактор, який може допомогти вам створити дуже вражаючий магазин електронної комерції, ви, можливо, захочете подумати про те, скільки часу знадобиться вам для створення свого сайту в першу чергу, якщо ви намагаєтесь знайти потрібні інструменти.!

2. НАПРАВЛЕННЯ ТЕМПЛАТІВ

Привабливий, але зручний для користувача дизайн – запорука чудового веб-сайту електронної комерції.

Не тільки добре розроблений сайт створює хороше перше враження, але й допомагає вашим клієнтам орієнтуватися та заохочує їх здійснювати покупки.

І те й інше Вікс і BigCommerce добре це знають, але хто має край? Дозволяє’З’ясуємо!.

Електронна комерція Wix

У Wix є галерея з понад 500 професійно розроблених шаблонів, з якими ви можете працювати, який включає десятки спеціалізованих дизайнів магазинів електронної комерції.

Найкраща частина про Wix’s шаблонів полягає в тому, що навіть редагуючи їх стільки, скільки вам потрібно, ти дон’не потрібно знати, як кодувати взагалі!

Попередньо розроблені шаблони

Починаючи з шаблону – це прекрасний спосіб заощадити час і сили. Ви не тільки отримуєте привабливий дизайн магазину електронної комерції, оптимізований для ваших клієнтів, але і час, який ви заощаджуєте, можна направити на інші, більш важливі, сфери вашого бізнесу.

Шаблони веб-магазинів wixВікс’Шаблони електронної комерції – це ідеальний спосіб заощадити час та почати свій інтернет-магазин.

Більшість Wix’Шаблони s безкоштовні, але деякі доступні лише для підписників електронної комерції Wix або VIP-плану. Можливо, вам доведеться заплатити за доступ до певних шаблонів, але ви можете бути впевнені, що вони навіть більш оптимізовані, ніж безкоштовні – ідеально підходить для починаючого онлайн-підприємця, який хоче почати з правої ноги.

Шаблони електронної комерції Wix, як правило, постачаються з набором основних інструментів, щоб допомогти вам додавати продукти, керувати цінами та доставкою та підключати способи оплати серед інших основних функцій.

Примітка: Раз ти’Ви вибрали шаблон на Wix і ввели редактор, тоді ви заблоковані в цьому шаблоні і не можете його змінити.

BigCommerce

Теми BigCommerce може не вистачити привабливого піца з Wix’s шаблони, але оскільки він обслуговує виключно користувачів, які хочуть створювати веб-сайти електронної комерції – його теми відображають це.

Хоча вони можуть бути менш гарними, ніж Wix’s (безумовно, безкоштовні), багато тем BigCommerce виходять у комплекті з функціями інтернет-торгівлі, які ви’буду або потрібно додати до шаблону Wix самостійно або повністю відмовитися – тож це може бути економія в реальному часі, якщо ви’Ви хочете почати продавати, або дону’не встигнете повністю розробити і розробити магазин із більш базового шаблону.

Шаблони, які допоможуть вам продати

BigCommerce пропонує майже 100 тем, ретельно підібраних та спеціально розроблених для сайтів електронної комерції.

Це надзвичайно корисно для новачків із електронної комерції чи незалежних торговців – ви не тільки можете редагувати тему магазину, щоб вона краще відображала ваш бізнес (наприклад, змінили деякі кольори та малюнки), але ви також можете використовувати їх як чудове джерело натхнення, якщо ви’знову бореться за дизайнерські ідеї.

Ми’Вас особливо вразив прекрасний, новий асортимент ‘Трафарет’ теми, які дозволяють вам будувати динамічні вітрини без необхідності кодувати! Діапазон трафаретів буде відчувати себе знайомим користувачам Wix, оскільки вони були розроблені, щоб ви могли створити свій сайт у редакторі WYSIWYG – ідеально підходить для тонкої настройки дизайну вашого сайту..

Використання редактора WYSIWYG – це набагато швидший та ефективніший спосіб роботи, який може звільнити багато цінного часу – час, який ви можете витратити на освоєння електронного маркетингу або реклами в соціальних мережах для збільшення трафіку на ваш веб-сайт!

Шаблони інтернет-магазинів bigcommerceШаблони BigCommerce укомплектовані зручними функціями електронної комерції для швидкого запуску та роботи веб-сайту!

Одне з найприємніших моментів щодо Wix – це те, що ви не можете змінити шаблони після вибору. Однак BigCommerce дозволяє перемикати теми, як вважаєте за потрібне, що дуже корисно для оновлення або ребрендингу вашого веб-сайту.

Можливість перемикання тем також знімає необхідність відразу вибрати ідеальну, так що ви можете витратити свій час і переконатися, що ви’Ви вибрали найкращу тему для вашого бізнесу.

Це’Варто зазначити, що на відміну від Wix, більшість тем BigCommerce не є’t безкоштовно. Ціни можуть зрости до 230 доларів + (на додаток до вашої підписки на BigCommerce!), Так що ви’Я захочу вибирати свою тему дуже ретельно.

Ми радимо почати з безкоштовного шаблону, а потім оновити пізніше, якщо відчуєте потребу.

HTML для тем

BigCommerce також дає повне право на редагування свого сайту за допомогою HTML та CSS. Для цього ви можете завантажити тему на свій комп’ютер, налаштувати її код у режимі офлайн за допомогою Блокнота чи іншого програмного забезпечення, а потім знову завантажити його в редактор тем..

Це’s важливо зауважити, що це мимо жодних значущих засобів щоб знати, як кодувати, щоб максимально використати шаблон BigCommerce!

3. ОСОБЛИВОСТІ ДОПОМОГИ?

Електронна комерція Wix та BigCommerce – це платформи електронної комерції, але налаштовані на різні типи користувачів. Нам подобається думати про це так:

 • Електронна комерція Wix – спрощена платформа електронної комерції для малого та незалежного бізнесу
 • BigCommerce – багатофункціональна платформа електронної комерції для зростаючого та великого бізнесу

Зважаючи на це, нехай’s порівняйте пару’s функції електронної комерції.

Електронна комерція Wix

Електронна комерція Wix може бути більш спрощеною платформою електронної комерції, але це не так’t означає, що не вистачає плагінів та додатків, щоб допомогти вам максимально використовувати ваш прибуток.

Сотні розумних додатків для електронної комерції

Wix поєднує ряд корисних інструментів та програм електронної комерції зі своїми шаблонами електронної комерції.

Це “комплект кік-стартера” Основні речі можуть допомогти вам:

 • Відстежуйте замовлення
 • Налаштування податків
 • Встановіть витрати на доставку
 • Підключіть способи оплати
 • Знайдіть свій магазин в Інтернеті (відредагувавши дані про сайт, щоб покращити веб-сайт’s SEO)

Це може здатися трохи базовим, але для переважної більшості власників малого бізнесу ці необхідні інструменти можуть стати величезною допомогою для управління бізнесом та збільшення вашого магазину.’s присутність в Інтернеті.

Це’s, щоб не сказати, що ви можете’не можна знайти більш розширені функції електронної комерції на Wix – звичайно, ви можете! Ці функції можуть бути стандартними для багатьох тем BigCommerce, але ви можете знайти більшість цих сторонніх функцій, перейшовши через Ринок додатків Wix.

Деякі з цих додатків безкоштовні, але більшість програм, які надають додаткові функції електронної комерції, доступні лише платним абонентам.

Найкращі програми для роботи

Це може заспокоїти знати, що у Wix є додаткові функції, якщо вони вам потрібні, але які найкращі додатки для електронної комерції доступні для підприємців-початківців, як я та ви?

5 найпопулярніших додатків Wix для вашого Інтернет-магазину№1

№2

№3

№4

№5

Магазин Etsy (безкоштовно):
Інтегруйте існуючий магазин Etsy зі своїм магазином Wix. Продаж на декількох сайтах – це чудовий спосіб збільшити дохід та знайти клієнтів з різних груп.
Кнопка PayPal (безкоштовна та преміальна версії):
Додайте в свій магазин кнопку оплати одним натисканням з підтримкою понад 25 валют. Споживачі PayPal високо оцінюються, тому пропонуючи його як спосіб оплати, безумовно, допоможе побудувати довіру до вашого магазину.
LiveChat (безкоштовна 30-денна пробна версія):
Запропонувати своїм клієнтам живу підтримку в режимі реального часу – це чудовий спосіб побудови довіри та швидкого відповіді на будь-які запити чи проблеми, які вони можуть мати. Люди швидше повторюють покупку з веб-сайтів, де вони отримали хороший сервіс.
Web-Stat (безкоштовна та преміальна версії):
Відстежуйте та аналізуйте своїх клієнтів’ витоки та рухи за допомогою цього потужного інструменту бізнесу. Це’s – чудовий спосіб дізнатися, звідки беруться ваші прибутки, і може бути корисним у створенні цільових маркетингових або продажних кампаній.
McAfee Secure (безкоштовна та премійна версія):
Перевірте охоронну фірму McAfee і надайте своїм клієнтам спокій. Безпека викликає велике занепокоєння для всіх користувачів в Інтернеті, тож знання ваших приватних даних є безпечним плюсом для всіх, хто відвідує ваш магазин.

BigCommerce

Як ми бачили раніше, BigCommerce заповнює більшість своїх тем корисними програмами та плагінами, які надають низку функцій електронної комерції. Додайте до цього ринок додатків, а також можливість писати користувальницький HTML, і BigCommerce вас добре охопила, коли справа стосується функцій електронної комерції.

Кожен потрібний вам проданий інструмент

Шаблонів BigCommerce може не вистачати на передній частині дизайну, але нехай’Не забувайте, що, окрім привернення уваги потенційних клієнтів, нам також потрібно продавати і їм!

На щастя, теми BigCommerce містять майже всі функції продажу та маркетингу, необхідні вашому сайту. Це може бути величезною економією часу та грошей, коли ви це робите’не потрібно витрачати віки, намагаючись знайти додаткові функції для вашого магазину на ринку додатків.

Серед “основні особливості” ви’Знайдемо на тему BigCommerce такі:

 • Інтеграція з платформами, такими як Amazon, eBay та Google Shopping – ідеально підходить для отримання більш широкого кола потенційних клієнтів
 • Інформація про відстеження запасів та гарантії
 • Управління запасами – включаючи редагування опису товару
 • Покинені налаштування відновлення кошика та аналітика – чудово підходить для орієнтації на клієнтів, які вже не мають’не закінчили їх придбання
 • Створення коду купона – чудовий спосіб наблизитись до старих клієнтів або випробовувати нових

Ви можете знайти багато додаткових “основні особливості” на панелі інструментів “Редактор тем”.

інформаційна панель bigcommerceВикористовуючи інформаційну панель BigCommerce, для додавання продуктів не вдалося’t бути легше.

Відсутність вибору може означати спокій

ви’Вам навряд чи знадобиться більше функцій, але BigCommerce пропонує їх у будь-якому разі App Marketplace. Деякі додатки безкоштовні – наприклад, SurveyMonkey – інші коштують гроші після пробного періоду.

Вибір може бути не таким широким, як Wix’s, але фокус набагато жорсткіший, і кожен додаток спрямований на те, щоб допомогти вам удосконалити ваш магазин електронної комерції та збільшити прибуток. Безкоштовні випробування – це фантастичний спосіб перевірити різні функції та функції на вашому сайті, перш ніж вирішити, чи варто витрачати зароблені гроші на.

BigCommerce може відчувати себе менш універсальним, ніж Wix (звичайно, якщо ви не знаєте, як кодувати), але це має свої переваги. Спектр розширених функцій електронної комерції вибирається ретельно, і багато організовано робиться за вас – так що’З меншою небезпекою випадкового захоплення та наповнення магазину цілою низкою функцій, які ви не маєте’т дійсно потрібно!

4. САЙТ + ЗБЕРІГАННЯ БЕЗПЕКИ

Безпека в Інтернеті стає все більш важливою для споживачів, а це означає, що вона повинна стати для вас величезним пріоритетом при запуску інтернет-магазину. Незважаючи на те, наскільки безпечним ви вважаєте ваш магазин, наші недавні дослідження показали, що всі ризикують кіберзлочинністю .

Ваші основні проблеми безпеки при запуску магазину електронної комерції повинні бути:

 • Як захистити своїх клієнтів
 • Як я можу зберігати себе в безпеці

Отже, яка з двох наших платформ електронної комерції може дати вам спокій?

Електронна комерція Wix

Як так багато клієнтів у всьому світі, як Wix захищає всіх?

Для клієнтів: безкоштовне шифрування SSL та HTTPS

Відповідно до правил Google, усі сайти Wix тепер забезпечені безпекою транспортного шару (TLS) та включені для HTTPS (протокол безпечного перенесення HyperText), обидва з яких шифрують усі дані, надіслані та отримані на сторінках вашого веб-сайту.

У звичайній англійській мові це означає, що будь-які дані, надіслані на ваш веб-сайт або з нього, переглядаються і можуть’не будуть перехоплені хакерами та іншими снайперами.

Ви можете бачити, чи ви’охоплений захистом HTTPS, заглянувши в адресний рядок веб-сайту (рядок URL). Якщо бачите зелений замок і веб-адресу з префіксом зелений “https” Тоді ти’перекритий – простий!

Переконайтеся, що ваш магазин електронної комерції захищений HTTPS є один із найкращих способів показу клієнтам вашого веб-сайту – це безпека, надійність та професіоналізм. Це дуже важливо, якщо ви хочете, щоб люди почували себе комфортно витрачаючи свої гроші з вами.

Щоб застосувати HTTPS до свого магазину, вам потрібно буде ввімкнути сертифікат SSL (Secure Sockets Layer), але Wix, як правило, робить це автоматично для вас під час налаштування магазину. .

Безпека та безпека

Це’s не лише клієнтів, які можуть бути пошкоджені кіберзлочинністю, ви також повинні покрити себе.

Так що’s хороша новина, що значна частина Wix’s Довідковий центр присвячений забезпеченню власної безпеки. Наприклад, є численні розділи про захист від фішингу (він також уникає підроблених електронних листів Wix, які намагаються обманути вас з реквізитів кредитної картки), з яких кілька людей провели раунди за останні роки.

Вікс також пройшов сувору перевірку галузі, щоб забезпечити безпеку ваших власних даних картки та особистих даних.

Платформа відповідає стандарту ISO 27018 та стандарти PCI DSS (стандарти безпеки даних платіжних карток) рівня 1-акредитована. Обидва сертифікати свідчать про те, що Wix достатньо захищений для зберігання важливих та приватних реквізитів, таких як інформація про кредитну карту.

BigCommerce

Безпека вашого інтернет-магазину є головним пріоритетом для BigCommerce – як і ви’буду сподіватися від спеціаліста з електронної комерції.

Для ваших клієнтів: повне шифрування на сайті та автоматичне резервне копіювання

Для максимального спокою весь сайт BigCommerce сертифікований PCI DSS і автоматично застосовує ці стандарти до вашого інтернет-магазину.

Сортування цієї сертифікації самостійно може бути дорогим клопотом, тому факт, що BigCommerce надає його вам, як і Wix, дуже заспокоює і величезний плюс на його користь.

Абоненти BigCommerce можуть навіть завантажити безкоштовний сертифікат відповідності PCI DSS, щоб додати свій веб-сайт, що дозволяє клієнтам знати, наскільки вони захищені (чудовий спосіб побудови довіри!).

Як і Wix, BigCommerce також пропонує безкоштовний спеціалізований сертифікат SSL, щоб переконатися, що ви можете шифрувати своїх клієнтів’ дані за допомогою HTTPS у всьому магазині.

Ви навіть можете застосувати додаткові заходи безпеки для захисту своїх покупців’ дані, які не є’в даний час пропонується електронною комерцією Wix.

ви’ти, мабуть, знайомий із 3D-безпекою (‘перевірено’) та захищена паролем система обробки платежів від власного досвіду покупок в Інтернеті. BigCommerce надає це вам і вам’s – прекрасний спосіб захисту своїх клієнтів, навіть якщо це додасть додатковий крок до оформлення замовлення.

Для вас: Автоматичне резервне копіювання та запобіжні заходи

Щоб захистити свій бізнес, BigCommerce автоматично створює резервні копії ваших даних, тож ваш магазин є безпечним, якщо ви раптом виходите з мережі. Це означає, що якщо ваша електроенергія загине під час неприємного шторму, ви можете спокійно відпочити, знаючи, що все змінить вас’d щойно витрачені години на створення безпечних і надійних десь на сервері BigCommerce.

Інші заходи безпеки можуть відчувати себе трохи перевершеними, незважаючи на захист, який вони забезпечують.

Створюючи свій сайт, ви можете помітити, що ви постійно виходите з системи. Це тому, що BigCommerce дотримується таких жорстких стандартів PCI DSS (вимога 8 версії 3.2, якщо бути точним), що він виводить вас після 15 хвилин бездіяльності. Ви можете продовжити вікно очікування до двох годин, хоча, якщо це насправді дратує.

Цей автоматичний вихід може покрити вас, якщо ви з якоїсь причини залишаєте комп’ютер без нагляду (не те, що ми радимо робити це в громадському місці). Стандарти також вимагають скидання пароля кожні 90 днів, що є ще одним зручним заходом безпеки, щоб тримати вас на ногах.

5.ПОЛОГА КЛІЄНТА

Якщо ви застрягли при розробці свого веб-сайту чи щось таке’t працює як належить, то це’s важливо знати тип підтримки, який допоможе вам допомогти.

Це надзвичайно важливо, коли є’s потенційно гроші, час та ваша життєдіяльність.

Це робить підтримку клієнтів величезним фактором при вирішенні платформи, з якої ви запускаєте свій магазин електронної комерції.

Електронна комерція Wix

Маючи понад 100 мільйонів користувачів у всьому світі, це’s не дивно, дізнавшись, що Wix виділяє багато ресурсів для того, щоб забезпечити його клієнтам добре підтримку та знати, куди звернутися, якщо вони зіткнуться з труднощами.

Редактор, повний порад та порад

Wix оцінює, що кожному потрібна допомога в якийсь момент і що застряг при створенні веб-сайту може мати реальний вплив на ваш бізнес з електронної комерції.

Так що’s надзвичайно корисно мати доступні підказки в усьому редакторі. Це невеликі бульбашки з поясненнями, які з’являються при наведенні миші на будь-який предмет.

Є також численні кнопки довідки, які відкривають спливаючі довідкові статті про конкретні елементи – ідеально підходить для того, щоб ви стежили, коли ви хочете трохи важко

Повна підтримка клієнтів

Вікс’s редактор настільки повний підказок, що вам може навіть не знадобитися довідковий центр Wix для пошуку, Але це’s чудовий ресурс для найрізноманітніших тем.

Ви також можете зателефонувати в службу підтримки Wix по телефону та надіслати запит на зворотний дзвінок (хоча це не так’t послугу цілодобово) або надішліть підтримку. Якщо ви’Після оплати абонента ваш квиток зіткнеться на передню частину черги.

BigCommerce

BigCommerce може мати лише частину клієнтської бази, яку має Wix, але будьте впевнені, вона знає, що клієнтам знадобиться підтримка на її більш складній платформі.

Екскурсія та екскурсія…

Ти можеш’t приховувати той факт, що BigCommerce’s редактор відчуває переважне порівняно з Wix.

Звичайно, ви потрапляєте на екскурсію, коли вперше зареєструєтесь, але ви можете зіткнутися трохи більше, оскільки немає динамічних підказок, які б вас орієнтували. Там’s також єдине, самотнє посилання на довідкові сторінки в нижній частині дизайнерської бічної панелі, що може виявитись дещо складним для деяких користувачів.

Це’s Варто зазначити, що, хоча пропонується цілодобова підтримка телефону та чат в реальному часі, огляди та відгуки користувачів BigCommerce були дуже неоднозначними – тому будьте в курсі!

Спільнота підтримки

Милосердно, Знання підтримки BigCommerce база відмінна. Шукайте статті, читайте поглиблені посібники та дивіться цікаві, інформативні відео з університету BigCommerce.

Ми також оцінюємо форум BigCommerce Community, де користувачі дійсно знають свої речі та із задоволенням відповідають на запитання та діляться ідеями.

Це прекрасний відпуск, якщо ви намагаєтеся досягти фактичної команди підтримки BigCommerce….насправді, можливо, варто навіть пропустити службу підтримки та направитись прямо на форуми!

6. ЦІНА ЗА ГРОШІ

Гаразд, ми’перейдемо до кінцевої гри зараз і це’S час висвітлити один з найважливіших факторів, коли справа стосується вибору розробника веб-сайту електронної комерції: співвідношення ціни та якості

Електронна комерція Wix

Wix добре відомий тим, що пропонує цілий ряд різноманітних планів преміум-класу. Однак, як і ми’У цій дискусії ми переглядаємо лише будівельників магазинів електронної комерції’Подивімося лише на цінові плани, що дозволяють продавати в Інтернеті.

Передові інструменти електронної комерції для ціни на каву

Wix дозволяє створювати стільки сайтів, скільки ви хочете, перш ніж платити цент, що чудово звучить, поки ви цього не зрозумієте щоб продавати в Інтернеті через Wix, ВИ ОБ’ЄДНАНО підписатися на ‘електронна комерція’ або ‘VIP’ план виплачених премій.

Це’s хороша новина що Вікс’s преміум-плани всі пропонують неабияку цінність.

За ціну чашки кави та булочки ви отримуєте безліч інструментів електронної комерції, підтримку перед чергою, 10 Гб пам’яті та пропускну здатність 20 Гб – що достатньо місця для зберігання 3000+ фотографій із високою роздільною здатністю та достатньої пропускної здатності. обробляти близько 2 мільйонів відвідувачів на місяць!

Вікс’s Підписки на електронну комерцію дають вам доступ до десятків додаткових шаблонів преміум-класу, додаткових додатків та ряду ваучерів, які допоможуть збільшити ваш магазин’s, наприклад, ваучери Google Adword.

Плани цін електронної комерції Wix1-рік
($ / місяць)eCommerce Premium (малий бізнес)

VIP (енергетичний користувач)

$ 17
$ 25

BigCommerce

Чи не є те, що спеціалізована платформа побудови електронної комерції означає, що BigCommerce виправдано стягувати з користувачів більше, ніж робить Wix?

Інвестування в експертну платформу електронної комерції

BigCommerce стягує майже вдвічі більше, ніж робить Wix за найдешевший план електронної комерції, а також преміальні теми та програми’t частина пакета.

З першого погляду, здається, що це не так, – використовуйте Wix замість цього?

Добре, ‘так’ якщо ви’плануєте лише невеликий магазин, але якщо ви хочете нерозумно підходити до бізнесу та передбачаєте, що ваш магазин зростає досить великим (наприклад, понад 50 товарів), то BigCommerce може бути кращою довгостроковою інвестицією.

BigCommerce існує виключно для інтернет-трейдерів, і його Самий базовий план включає тип спеціалізованих функцій електронної комерції’мені доведеться викопати у Wix’s App Store, що робить побудову магазину дуже простою. Ви можете ознайомитись з нашою поглибленою розбиткою вартості BigCommerce, щоб побачити, як потрапити в нігтьову частину.

Навіть дорогі шаблони BigCommerce можуть виявити хороше співвідношення ціни та якості. Двісті доларів можуть здатися дорогими для продуманого шаблону електронної комерції, готового для мобільних пристроїв, але врахуйте це у грандіозній схемі речей:

Не тільки ваші інвестиції в тему 200 доларів дадуть вашому інтернет-магазину ВЕЛИЧЕЗНИЙ головний старт, але порівняно з роком грошей, який ви’Ви повинні витратити на професійного дизайнера веб-сайтів, щоб досягти того самого кінцевого продукту, що і ви’Ви, мабуть, заощаджуєте тисячі!

Пам’ятайте, ви можете випробувати BigCommerce за 15 днів до оплати, так що’s варто взяти його на тест-драйв перед вчиненням.

Плани ціноутворення BigCommerce1-рік
($ / місяць)Стандартний (базовий магазин)

Плюс (розвивайте та продайте свій бізнес)

Про (масштабуйте свій бізнес)

Підприємство

29,95 дол
79,95 дол
249,95 дол
Користувальницькі

WIX VS BIGCOMMERCE – ЗАКЛЮЧНИЙ ВЕРДИКТ

Ця стаття корисна?

виділений блок

wix vs bigcommerceТаким чином, ви хочете запустити бізнес в Інтернеті – але з такою кількістю розробників веб-сайтів на вибір, звідки ви знаєте, який саме для вас правильний?

Вибір правильного розробника веб-сайту електронної комерції для вашого інтернет-магазину – це велике рішення, оскільки кожен пропонує різні функції та переваги, якими ви можете скористатися.

Аби заощадити багато часу, дивлячись на екран і отримуючи головний біль, ми’Ви порівняли дві наші улюблені платформи електронної комерції один проти одного, поклавши їх головою, щоб побачити, що може відповідати вашому бізнесу краще.

Якщо ви вибрали малий бізнес, який надає перевагу універсальності Wix, або зверніться до спеціаліста з електронної комерції, BigCommerce?

Нижче ми порівнюємо цих двох розробників веб-сайтів щодо важливих факторів електронної комерції – включаючи шаблони, безпеку та співвідношення ціни та якості.

ОГЛЯД ПЕРЕГЛЯДУ

Клацніть на наступні посилання, щоб прочитати конкретні розділи:

 1. Зберігати швидкість налаштування
 2. Шаблони електронної комерції
 3. Особливості електронної комерції
 4. Безпека сайту + магазину
 5. Підтримка клієнтів
 6. Співвідношення ціни та якості
 7. Остаточний вердикт

1. НАСТРОЮВАННЯ ШВИДКІВ

При запуску електронної комерції зберігайте її’s важливо вийти в Інтернет і розпочати присутність, як тільки зможете.

Час цінний, тому використання веб-конструктора – це чудовий спосіб швидко та просто вийти в Інтернет. Це означає, що ви хочете платформу, яка:

 • Легко підібрати та використовувати
 • Забезпечує співвідношення ціни та якості
 • Пропонує широкий вибір гарних шаблонів електронної комерції, з якими можна працювати
 • Надає корисні інструменти, які покращують ваш робочий процес
 • Охоплює всі ваші потреби

Отже, як порівнюють Wix та BigCommerce?

Електронна комерція Wix

Спершу все, щоб запустити магазин електронної комерції на Wix’Вам потрібно буде підписатися на будь-який ‘електронна комерція’ або ‘VIP’ плани, які вас з’єднують ‘Магазини Wix’ (їх надбудова для електронної комерції та обробки платежів).

Колись це’s сортував, ти’готові розпочати створення свого сайту.

Шаблони для швидкого запуску

Wix пропонує вражаюче велику кількість шаблонів (понад 500 в останньому рахунку) з багатьма спеціально оптимізованими для магазинів електронної комерції. Ці шаблони розроблені з урахуванням найкращих практик електронної комерції, таких як прості варіанти навігації клієнтів, тобто ці шаблони призначені для продажу.

Це величезна економія часу, оскільки ви можете просто вибрати шаблон, а потім відредагувати його, як вважаєте за потрібне.

Насправді, там’s ніщо не заважає тобі змінити стільки чи мало, як хочеш! Ви можете просто оновити зображення та заголовки, а потім назвати це днем ​​- магазин електронної комерції, розроблений та опублікований в Інтернеті – легко!

Редактор Wix

Вікс’s редактор, де ви’Ви збираєтеся витрачати більшу частину часу на створення веб-сайту електронної комерції.

Редактор надзвичайно простий у використанні в обох ‘робочий стіл’ і ‘мобільний’ режим, який допомагає вам зробити привабливий магазин для користувачів як вдома, так і в дорозі, тому вам ніколи не потрібно пропускати продаж.

Вікс’s Редактор простий у використанні’з а ‘Отримуєш те, що бачиш’ редактор, що означає, що ви’повторно редагуйте ваш веб-сайт у режимі реального часу. Просто перетягніть текст, зображення та функції там, де ви їх хочете, і це точно буде відтворено на вашому реальному веб-сайті.

Це може значно скоротити час дизайну, який ви могли витратити на інші, більш важливі сфери вашого бізнесу.

Wix ADI

Трохи більш керований шлях до отримання магазину електронної комерції в Інтернеті, ви можете подумати Wix ADI.

Wix ADI – це інструмент веб-дизайну для швидкого запуску, який використовує Штучний інтелект (або щось подібне до нього), щоб зібрати разом перший проект веб-сайту для вас. Відповідаючи на набір запитань із різним вибором, напр. про товари, які ви плануєте продати, Wix ADI може генерувати сторінку вмісту, яку ви можете використовувати як вихідну точку в редакторі Wix.

Це’s акуратний інструмент, що заощаджує час, і може стати чудовою перевагою для менших, більш особистих веб-сайтів. Однак для вашого магазину електронної комерції ви’Напевно, я хочу чогось більш істотного, щоб виділитися.

BigCommerce

З моменту, коли ти відкриєш BigCommerce, ти тебе знаєш’знову в руках фахівця з електронної комерції.

Там’s не потрібно перевіряти свій план, оскільки BigCommerce орієнтована виключно на допомогу у продажу. Але як швидко це допомагає вам вийти в Інтернет?

Не дуже швидкий запуск налаштування

Як тільки ви зареєструєтесь у BigCommerce, ви’Ви надіслали вступний електронний лист, що містить ваш магазин’веб-адресу (або URL-адресу, якщо ви хочете використовувати технічний термін), а також посилання на Посібник із запуску магазину і Екскурсія на панелі управління щоб допомогти вашому сайту запускатись без перешкод.

BigCommerce також надасть вам PIN-код підтримки та телефонний дзвінок від команди через кілька днів. Це дійсно приємний штрих, завдяки якому ви відчуваєте себе так, ніби потрібний вам звичай.

Інтеграція продуктів з інших країн

Дуже корисною та економією часу є можливість імпортувати свій товарний запас – можливо, і ваш список клієнтів – з інших платформ безпосередньо у ваш новий магазин BigCommerce, використовуючи файл CSV (a ‘значення, розділені комами’ файл – це тип електронної таблиці, який можна прочитати на комп’ютері та перетворити на таблиці даних, наприклад, списки продуктів або реквізити клієнта).

Тож якщо ви хочете швидко торгувати, BigCommerce може бути найшвидшою платформою, щоб змусити вас працювати та працювати’Ви вже досвідчений продавець на eBay або Etsy.

BigCommerce редактор тем

Налаштування магазину на BigCommerce – це трохи більш трудомісткий, якщо ти’почніть свій бізнес з нуля. Вдячно вам’Ви передбачили численні інструменти, які допоможуть вам організувати свої продукти, способи оплати та навіть маркетинг, перш ніж вибрати шаблон (або ‘тема’, в BigCommerce-говорять).

Що’s більше, майже всі Теми BigCommerce оснастіться функціями електронної комерції, які ви’мені доведеться витрачати час на додавання до більшості шаблонів Wix (якщо ви є)’ви вибрали шаблон, що не стосується електронної комерції, тобто).

Однак, порівняно з редактором Wix, BigCommerce’s Тема редактора просто не робить’не відчувати себе приємно чи інтуїтивно.

Інструменти знайти трохи складніше, і тоді як перетягування підтримується’s не зовсім інтуїтивно зрозумілий. Тож, хоча у BigCommerce є глибокий редактор, який може допомогти вам створити дуже вражаючий магазин електронної комерції, ви, можливо, захочете подумати про те, скільки часу знадобиться вам для створення свого сайту в першу чергу, якщо ви намагаєтесь знайти потрібні інструменти.!

2. НАПРАВЛЕННЯ ТЕМПЛАТІВ

Привабливий, але зручний для користувача дизайн – запорука чудового веб-сайту електронної комерції.

Не тільки добре розроблений сайт створює хороше перше враження, але й допомагає вашим клієнтам орієнтуватися та заохочує їх здійснювати покупки.

І те й інше Вікс і BigCommerce добре це знають, але хто має край? Дозволяє’З’ясуємо!.

Електронна комерція Wix

У Wix є галерея з понад 500 професійно розроблених шаблонів, з якими ви можете працювати, який включає десятки спеціалізованих дизайнів магазинів електронної комерції.

Найкраща частина про Wix’s шаблонів полягає в тому, що навіть редагуючи їх стільки, скільки вам потрібно, ти дон’не потрібно знати, як кодувати взагалі!

Попередньо розроблені шаблони

Починаючи з шаблону – це прекрасний спосіб заощадити час і сили. Ви не тільки отримуєте привабливий дизайн магазину електронної комерції, оптимізований для ваших клієнтів, але і час, який ви заощаджуєте, можна направити на інші, більш важливі, сфери вашого бізнесу.

Шаблони веб-магазинів wixВікс’Шаблони електронної комерції – це ідеальний спосіб заощадити час та почати свій інтернет-магазин.

Більшість Wix’Шаблони s безкоштовні, але деякі доступні лише для підписників електронної комерції Wix або VIP-плану. Можливо, вам доведеться заплатити за доступ до певних шаблонів, але ви можете бути впевнені, що вони навіть більш оптимізовані, ніж безкоштовні – ідеально підходить для починаючого інтернет-підприємця, який хоче почати з правої ноги.

Шаблони електронної комерції Wix, як правило, постачаються з набором основних інструментів, які допоможуть вам додавати продукти, керувати цінами та доставкою та підключати способи оплати серед інших важливих функцій.

Примітка: Раз ти’Ви вибрали шаблон на Wix і ввели редактор, тоді ви заблоковані в цьому шаблоні і не можете його змінити.

BigCommerce

Теми BigCommerce може не вистачити привабливого піца з Wix’s шаблони, але оскільки він обслуговує виключно користувачів, які хочуть створювати веб-сайти електронної комерції – його теми відображають це.

Хоча вони можуть бути менш гарними, ніж Wix’s (звичайно, безкоштовні), багато тем BigCommerce виходять у комплекті з функціями інтернет-торгівлі, які ви’буду або потрібно додати до шаблону Wix самостійно або повністю відмовитися – тож це може бути економія в реальному часі, якщо ви’Ви хочете почати продавати, або дону’не встигнете повністю розробити і розробити магазин із більш базового шаблону.

Шаблони, які допоможуть вам продати

BigCommerce пропонує майже 100 тем, ретельно підібраних та спеціально розроблених для сайтів електронної комерції.

Це надзвичайно корисно для новачків із електронної комерції чи незалежних торговців – ви не тільки можете редагувати тему магазину, щоб вона краще відображала ваш бізнес (наприклад, змінили деякі кольори та малюнки), але ви також можете використовувати їх як чудове джерело натхнення, якщо ви’знову бореться за дизайнерські ідеї.

Ми’Вас особливо вразив прекрасний, новий асортимент ‘Трафарет’ теми, які дозволяють вам будувати динамічні вітрини без необхідності кодувати! Діапазон трафаретів буде відчувати себе знайомим користувачам Wix, оскільки вони були розроблені, щоб ви могли створити свій сайт у редакторі WYSIWYG – ідеально підходить для тонкої настройки дизайну вашого сайту..

Використання редактора WYSIWYG – це набагато швидший та ефективніший спосіб роботи, який може звільнити багато цінного часу – час, який ви можете витратити на освоєння електронного маркетингу або реклами в соціальних мережах для збільшення трафіку на ваш веб-сайт!

Шаблони інтернет-магазинів bigcommerceШаблони BigCommerce укомплектовані зручними функціями електронної комерції для швидкого запуску та роботи веб-сайту!

Одне з найприємніших моментів щодо Wix – це те, що ви не можете змінити шаблони після вибору. Однак BigCommerce дозволяє перемикати теми, як вважаєте за потрібне, що дуже корисно для оновлення або ребрендингу вашого веб-сайту.

Можливість перемикання тем також знімає необхідність відразу вибрати ідеальну, так що ви можете витратити свій час і переконатися, що ви’Ви вибрали найкращу тему для вашого бізнесу.

Це’Варто зазначити, що на відміну від Wix, більшість тем BigCommerce не є’t безкоштовно. Ціни можуть зрости до 230 доларів + (на додаток до вашої підписки на BigCommerce!), Так що ви’Я захочу вибирати свою тему дуже ретельно.

Ми радимо почати з безкоштовного шаблону, а потім оновити пізніше, якщо відчуєте потребу.

HTML для тем

BigCommerce також дає повне право на редагування свого сайту за допомогою HTML та CSS. Для цього ви можете завантажити тему на свій комп’ютер, налаштувати її код у режимі офлайн за допомогою Блокнота чи іншого програмного забезпечення, а потім знову завантажити його в редактор тем..

Це’s важливо зауважити, що це мимо жодних значущих засобів щоб знати, як кодувати, щоб максимально використати шаблон BigCommerce!

3. ОСОБЛИВОСТІ ДОПОМОГИ?

Електронна комерція Wix та BigCommerce – це платформи електронної комерції, але налаштовані на різні типи користувачів. Нам подобається думати про це так:

 • Електронна комерція Wix – спрощена платформа електронної комерції для малого та незалежного бізнесу
 • BigCommerce – багатофункціональна платформа електронної комерції для зростаючого та великого бізнесу

Зважаючи на це, нехай’s порівняйте пару’s функції електронної комерції.

Електронна комерція Wix

Електронна комерція Wix може бути більш спрощеною платформою електронної комерції, але це не так’t означає, що не вистачає плагінів та додатків, щоб допомогти вам максимально використовувати ваш прибуток.

Сотні розумних додатків для електронної комерції

Wix поєднує ряд корисних інструментів та програм електронної комерції зі своїми шаблонами електронної комерції.

Це “комплект кік-стартера” Основні речі можуть допомогти вам:

 • Відстежуйте замовлення
 • Налаштування податків
 • Встановіть витрати на доставку
 • Підключіть способи оплати
 • Знайдіть свій магазин в Інтернеті (відредагувавши дані про сайт, щоб покращити веб-сайт’s SEO)

Це може здатися трохи базовим, але для переважної більшості власників малого бізнесу ці необхідні інструменти можуть стати величезною допомогою для управління бізнесом та збільшення вашого магазину.’s присутність в Інтернеті.

Це’s, щоб не сказати, що ви можете’не можна знайти більш розширені функції електронної комерції на Wix – звичайно, ви можете! Ці функції можуть бути стандартними для багатьох тем BigCommerce, але ви можете знайти більшість цих сторонніх функцій, перейшовши через Ринок додатків Wix.

Деякі з цих додатків безкоштовні, але більшість програм, які надають додаткові функції електронної комерції, доступні лише платним абонентам.

Найкращі програми для роботи

Це може заспокоїти знати, що у Wix є додаткові функції, якщо вони вам потрібні, але які найкращі додатки для електронної комерції доступні для підприємців-початківців, як я та ви?

5 найпопулярніших додатків Wix для вашого Інтернет-магазину№1

№2

№3

№4

№5

Магазин Etsy (безкоштовно):
Інтегруйте існуючий магазин Etsy зі своїм магазином Wix. Продаж на декількох сайтах – це чудовий спосіб збільшити дохід та знайти клієнтів з різних груп.
Кнопка PayPal (безкоштовна та преміальна версії):
Додайте в свій магазин кнопку оплати одним натисканням з підтримкою понад 25 валют. Споживачі PayPal високо оцінюються, тому пропонуючи його як спосіб оплати, безумовно, допоможе побудувати довіру до вашого магазину.
LiveChat (безкоштовна 30-денна пробна версія):
Запропонувати своїм клієнтам живу підтримку в режимі реального часу – це чудовий спосіб побудови довіри та швидкого відповіді на будь-які запити чи проблеми, які вони можуть мати. Люди швидше повторюють покупку з веб-сайтів, де вони отримали хороший сервіс.
Web-Stat (безкоштовна та преміальна версії):
Відстежуйте та аналізуйте своїх клієнтів’ витоки та рухи за допомогою цього потужного інструменту бізнесу. Це’s – чудовий спосіб дізнатися, звідки беруться ваші прибутки, і може бути корисним у створенні цільових маркетингових або продажних кампаній.
McAfee Secure (безкоштовна та премійна версія):
Перевірте охоронну фірму McAfee і надайте своїм клієнтам спокій. Безпека викликає велике занепокоєння для всіх користувачів в Інтернеті, тож знання ваших приватних даних є безпечним плюсом для всіх, хто відвідує ваш магазин.

BigCommerce

Як ми бачили раніше, BigCommerce заповнює більшість своїх тем корисними програмами та плагінами, які надають низку функцій електронної комерції. Додайте до цього ринок додатків, а також можливість писати користувальницький HTML, і BigCommerce вас добре охопила, коли справа стосується функцій електронної комерції.

Кожен потрібний вам проданий інструмент

Шаблонів BigCommerce може не вистачати на передній частині дизайну, але нехай’Не забувайте, що, окрім привернення уваги потенційних клієнтів, нам також потрібно продавати і їм!

На щастя, теми BigCommerce містять майже всі функції продажу та маркетингу, необхідні вашому сайту. Це може бути величезною економією часу та грошей, коли ви це робите’не потрібно витрачати віки, намагаючись знайти додаткові функції для вашого магазину на ринку додатків.

Серед “основні особливості” ви’Знайдемо на тему BigCommerce такі:

 • Інтеграція з платформами, такими як Amazon, eBay та Google Shopping – ідеально підходить для отримання більш широкого кола потенційних клієнтів
 • Інформація про відстеження запасів та гарантії
 • Управління запасами – включаючи редагування опису товару
 • Покинені налаштування відновлення кошика та аналітика – чудово підходить для орієнтації на клієнтів, які вже не мають’не закінчили їх придбання
 • Створення коду купона – чудовий спосіб наблизитись до старих клієнтів або випробовувати нових

Ви можете знайти багато додаткових “основні особливості” на панелі інструментів “Редактор тем”.

інформаційна панель bigcommerceВикористовуючи інформаційну панель BigCommerce, для додавання продуктів не вдалося’t бути легше.

Відсутність вибору може означати спокій

ви’Вам навряд чи знадобиться більше функцій, але BigCommerce пропонує їх у будь-якому разі App Marketplace. Деякі додатки безкоштовні – наприклад, SurveyMonkey – інші коштують гроші після пробного періоду.

Вибір може бути не таким широким, як Wix’s, але фокус набагато жорсткіший, і кожен додаток спрямований на те, щоб допомогти вам удосконалити ваш магазин електронної комерції та збільшити прибуток. Безкоштовні випробування – це фантастичний спосіб перевірити різні функції та функції на вашому сайті, перш ніж вирішити, чи варто витрачати зароблені гроші на.

BigCommerce може відчувати себе менш універсальним, ніж Wix (звичайно, якщо ви не знаєте, як кодувати), але це має свої переваги. Спектр розширених функцій електронної комерції вибирається ретельно, і багато організовано робиться за вас – так що’З меншою небезпекою випадкового захоплення та наповнення магазину цілою низкою функцій, які ви не маєте’т дійсно потрібно!

4. САЙТ + ЗБЕРІГАННЯ БЕЗПЕКИ

Безпека в Інтернеті стає все більш важливою для споживачів, а це означає, що вона повинна стати для вас величезним пріоритетом при запуску інтернет-магазину. Незважаючи на те, наскільки безпечним ви вважаєте ваш магазин, наші недавні дослідження показали, що всі ризикують кіберзлочинністю .

Ваші основні проблеми безпеки при запуску магазину електронної комерції повинні бути:

 • Як захистити своїх клієнтів
 • Як я можу зберігати себе в безпеці

Отже, яка з двох наших платформ електронної комерції може дати вам спокій?

Електронна комерція Wix

Як так багато клієнтів у всьому світі, як Wix захищає всіх?

Для клієнтів: безкоштовне шифрування SSL та HTTPS

Відповідно до правил Google, усі сайти Wix тепер забезпечені безпекою транспортного шару (TLS) та включені для HTTPS (протокол безпечного перенесення HyperText), обидва з яких шифрують усі дані, надіслані та отримані на сторінках вашого веб-сайту.

У звичайній англійській мові це означає, що будь-які дані, надіслані на ваш веб-сайт або з нього, переглядаються і можуть’не будуть перехоплені хакерами та іншими снайперами.

Ви можете бачити, чи ви’охоплений захистом HTTPS, заглянувши в адресний рядок веб-сайту (рядок URL). Якщо бачите зелений замок і веб-адресу з префіксом зелений “https” Тоді ти’перекритий – простий!

Переконайтеся, що ваш магазин електронної комерції захищений HTTPS є один із найкращих способів показу клієнтам вашого веб-сайту – це безпека, надійність та професіоналізм. Це дуже важливо, якщо ви хочете, щоб люди почували себе комфортно витрачаючи свої гроші з вами.

Щоб застосувати HTTPS до свого магазину, вам потрібно буде ввімкнути сертифікат SSL (Secure Sockets Layer), але Wix, як правило, робить це автоматично для вас під час налаштування магазину. .

Безпека та безпека

Це’s не лише клієнтів, які можуть бути пошкоджені кіберзлочинністю, ви також повинні покрити себе.

Так що’s хороша новина, що значна частина Wix’s Довідковий центр присвячений забезпеченню власної безпеки. Наприклад, є численні розділи про захист від фішингу (він також уникає підроблених електронних листів Wix, які намагаються обманути вас з реквізитів кредитної картки), з яких кілька людей провели раунди за останні роки.

Вікс також пройшов сувору перевірку галузі, щоб забезпечити безпеку ваших власних даних картки та особистих даних.

Платформа відповідає стандарту ISO 27018 та стандарти PCI DSS (стандарти безпеки даних платіжних карток) рівня 1-акредитована. Обидва сертифікати свідчать про те, що Wix достатньо захищений для зберігання важливих та приватних реквізитів, таких як інформація про кредитну карту.

BigCommerce

Безпека вашого інтернет-магазину є головним пріоритетом для BigCommerce – як і ви’буду сподіватися від спеціаліста з електронної комерції.

Для ваших клієнтів: повне шифрування на сайті та автоматичне резервне копіювання

Для максимального спокою весь сайт BigCommerce сертифікований PCI DSS і автоматично застосовує ці стандарти до вашого інтернет-магазину.

Сортування цієї сертифікації самостійно може бути дорогим клопотом, тому факт, що BigCommerce надає його вам, як і Wix, дуже заспокоює і величезний плюс на його користь.

Абоненти BigCommerce можуть навіть завантажити безкоштовний сертифікат відповідності PCI DSS, щоб додати свій веб-сайт, що дозволяє клієнтам знати, наскільки вони захищені (чудовий спосіб побудови довіри!).

Як і Wix, BigCommerce також пропонує безкоштовний спеціалізований сертифікат SSL, щоб переконатися, що ви можете шифрувати своїх клієнтів’ дані за допомогою HTTPS у всьому магазині.

Ви навіть можете застосувати додаткові заходи безпеки для захисту своїх покупців’ дані, які не є’в даний час пропонується електронною комерцією Wix.

ви’ти, мабуть, знайомий із 3D-безпекою (‘перевірено’) та захищена паролем система обробки платежів від власного досвіду покупок в Інтернеті. BigCommerce надає це вам і вам’s – прекрасний спосіб захисту своїх клієнтів, навіть якщо це додасть додатковий крок до оформлення замовлення.

Для вас: Автоматичне резервне копіювання та запобіжні заходи

Щоб захистити свій бізнес, BigCommerce автоматично створює резервні копії ваших даних, тож ваш магазин є безпечним, якщо ви раптом виходите з мережі. Це означає, що якщо ваша електроенергія загине під час неприємного шторму, ви можете спокійно відпочити, знаючи, що все змінить вас’d щойно витрачені години на створення безпечних і надійних десь на сервері BigCommerce.

Інші заходи безпеки можуть відчувати себе трохи перевершеними, незважаючи на захист, який вони забезпечують.

Створюючи свій сайт, ви можете помітити, що ви постійно виходите з системи. Це тому, що BigCommerce дотримується таких жорстких стандартів PCI DSS (вимога 8 версії 3.2, якщо бути точним), що він виводить вас після 15 хвилин бездіяльності. Ви можете продовжити вікно очікування до двох годин, хоча, якщо це насправді дратує.

Цей автоматичний вихід може покрити вас, якщо ви з якоїсь причини залишаєте комп’ютер без нагляду (не те, що ми радимо робити це в громадському місці). Стандарти також вимагають скидання пароля кожні 90 днів, що є ще одним зручним заходом безпеки, щоб тримати вас на ногах.

Переможець у безпеці: BigCommerce

Обидва інструменти гарантують, що ваш інтернет-магазин максимально безпечний і безпечний – для вас і ваших клієнтів.

Однак, BigCommerce пропонує ще кілька вбудованих функцій захисту електронної комерції, таких як 3DSecure, і настільки злегка покращує Wix щодо безпеки.

5.ПОЛОГА КЛІЄНТА

Якщо ви застрягли при розробці свого веб-сайту чи щось таке’t працює як належить, то це’s важливо знати тип підтримки, який допоможе вам допомогти.

Це надзвичайно важливо, коли є’s потенційно гроші, час та ваша життєдіяльність.

Це робить підтримку клієнтів величезним фактором при вирішенні платформи, з якої ви запускаєте свій магазин електронної комерції.

Електронна комерція Wix

Маючи понад 100 мільйонів користувачів у всьому світі, це’s не дивно, дізнавшись, що Wix виділяє багато ресурсів для того, щоб забезпечити його клієнтам добре підтримку та знати, куди звернутися, якщо вони зіткнуться з труднощами.

Редактор, повний порад та порад

Wix оцінює, що кожному потрібна допомога в якийсь момент і що застряг при створенні веб-сайту може мати реальний вплив на ваш бізнес з електронної комерції.

Так що’s надзвичайно корисно мати доступні підказки в усьому редакторі. Це невеликі бульбашки з поясненнями, які з’являються при наведенні миші на будь-який предмет.

Є також численні кнопки довідки, які відкривають спливаючі довідкові статті про конкретні елементи – ідеально підходить для того, щоб ви стежили, коли ви хочете трохи важко

Повна підтримка клієнтів

Вікс’s редактор настільки повний підказок, що вам може навіть не знадобитися довідковий центр Wix для пошуку, Але це’s чудовий ресурс для найрізноманітніших тем.

Ви також можете зателефонувати в службу підтримки Wix по телефону та надіслати запит на зворотний дзвінок (хоча це не так’t послугу цілодобово) або надішліть підтримку. Якщо ви’Після оплати абонента ваш квиток зіткнеться на передню частину черги.

BigCommerce

BigCommerce може мати лише частину клієнтської бази, яку має Wix, але будьте впевнені, вона знає, що клієнтам знадобиться підтримка на її більш складній платформі.

Екскурсія та екскурсія…

Ти можеш’t приховувати той факт, що BigCommerce’s редактор відчуває переважне порівняно з Wix.

Звичайно, ви потрапляєте на екскурсію, коли вперше зареєструєтесь, але ви можете зіткнутися трохи більше, оскільки немає динамічних підказок, які б вас орієнтували. Там’s також єдине, самотнє посилання на довідкові сторінки в нижній частині дизайнерської бічної панелі, що може виявитись дещо складним для деяких користувачів.

Це’s Варто зазначити, що, хоча пропонується цілодобова підтримка телефону та чат в реальному часі, огляди та відгуки користувачів BigCommerce були дуже неоднозначними – тому будьте в курсі!

Спільнота підтримки

Милосердно, Знання підтримки BigCommerce база відмінна. Шукайте статті, читайте поглиблені посібники та дивіться цікаві, інформативні відео з університету BigCommerce.

Ми також оцінюємо форум BigCommerce Community, де користувачі дійсно знають свої речі та із задоволенням відповідають на запитання та діляться ідеями.

Це прекрасний відпуск, якщо ви намагаєтеся досягти фактичної команди підтримки BigCommerce….насправді, можливо, варто навіть пропустити службу підтримки та направитись прямо на форуми!

Дивіться наш повний огляд від Служба підтримки клієнтів BigCommerce і Служба підтримки клієнтів Wix а також навчальні ресурси та форуми громад.

Переможець у допомозі та підтримці: Wix eCommerce

Вікс виграє за надання консультацій, куди б ви не натискали – ви просто відчуваєте себе’знову в хороших руках. Знаючи, що ви підтримуєте надійну підтримку клієнтів, яка може допомогти мінімізувати потенційний час простою веб-сайту, може зняти з вас великий тиск і допомогти зменшити будь-який вплив на дохід.

BigCommerce може бути менш прощаючим порівняно. Платформа отримує кудо для того, щоб зателефонувати нам з усієї Атлантики, щоб запропонувати небажану допомогу, що робити далі, але це’Не вистачає підтримки в редакторі, і той факт, що ви повинні покладатися на сторонніх експертів, які не є’t доступний на вимогу, як справжній варіант підтримки клієнтів, це справжній спад.

6. ЦІНА ЗА ГРОШІ

Гаразд, ми’перейдемо до кінцевої гри зараз і це’S час висвітлити один з найважливіших факторів, коли справа стосується вибору розробника веб-сайту електронної комерції: співвідношення ціни та якості

Електронна комерція Wix

Wix добре відомий тим, що пропонує цілий ряд різноманітних планів преміум-класу. Однак, як і ми’У цій дискусії ми переглядаємо лише будівельників магазинів електронної комерції’Подивімося лише на цінові плани, що дозволяють продавати в Інтернеті.

Передові інструменти електронної комерції для ціни на каву

Wix дозволяє створювати стільки сайтів, скільки ви хочете, перш ніж платити цент, що чудово звучить, поки ви цього не зрозумієте щоб продавати в Інтернеті через Wix, ВИ ОБ’ЄДНАНО підписатися на ‘електронна комерція’ або ‘VIP’ план виплачених премій.

Це’s хороша новина що Вікс’s преміум-плани всі пропонують неабияку цінність.

За ціну чашки кави та булочки ви отримуєте безліч інструментів електронної комерції, підтримку перед чергою, 10 Гб пам’яті та пропускну здатність 20 Гб – що достатньо місця для зберігання 3000+ фотографій із високою роздільною здатністю та достатньої пропускної здатності. обробляти близько 2 мільйонів відвідувачів на місяць!

Вікс’s Підписки на електронну комерцію дають вам доступ до десятків додаткових шаблонів преміум-класу, додаткових додатків та ряду ваучерів, які допоможуть збільшити ваш магазин’s, наприклад, ваучери Google Adword.

Плани цін електронної комерції Wix1-рік
($ / місяць)eCommerce Premium (малий бізнес)

VIP (енергетичний користувач)

$ 17
$ 25

Вікс’s цінові плани – Отримайте нижню програму для кожного з Wix’Преміум-плани з нашим зручним посібником.

BigCommerce

Чи не є те, що спеціалізована платформа побудови електронної комерції означає, що BigCommerce виправдано стягувати з користувачів більше, ніж робить Wix?

Інвестування в експертну платформу електронної комерції

BigCommerce стягує майже вдвічі більше, ніж робить Wix за найдешевший план електронної комерції, а також преміальні теми та програми’t частина пакета.

З першого погляду, здається, що це не так, – використовуйте Wix замість цього?

Добре, ‘так’ якщо ви’плануєте лише невеликий магазин, але якщо ви хочете нерозумно підходити до бізнесу та передбачаєте, що ваш магазин зростає досить великим (наприклад, понад 50 товарів), то BigCommerce може бути кращою довгостроковою інвестицією.

BigCommerce існує виключно для інтернет-трейдерів, і його Самий базовий план включає тип спеціалізованих функцій електронної комерції’мені доведеться викопати у Wix’s App Store, що робить побудову магазину дуже простою. Ви можете ознайомитись з нашою поглибленою розбиткою вартості BigCommerce, щоб побачити, як потрапити в нігтьову частину.

Навіть дорогі шаблони BigCommerce можуть виявити хороше співвідношення ціни та якості. Двісті доларів можуть здатися дорогими для продуманого шаблону електронної комерції, готового для мобільних пристроїв, але врахуйте це у грандіозній схемі речей:

Не тільки ваші інвестиції в тему 200 доларів дадуть вашому інтернет-магазину ВЕЛИЧЕЗНИЙ головний старт, але порівняно з роком грошей, який ви’Ви повинні витратити на професійного дизайнера веб-сайтів, щоб досягти того самого кінцевого продукту, що і ви’Ви, мабуть, заощаджуєте тисячі!

Пам’ятайте, ви можете випробувати BigCommerce за 15 днів до оплати, так що’s варто взяти його на тест-драйв перед вчиненням.

Плани ціноутворення BigCommerce1-рік
($ / місяць)Стандартний (базовий магазин)

Плюс (розвивайте та продайте свій бізнес)

Про (масштабуйте свій бізнес)

Підприємство

29,95 дол
79,95 дол
249,95 дол
Користувальницькі

Огляд плану ціноутворення BigCommerce – Для отримання детальної інформації про ціни, ознайомтеся з нашим докладним посібником.

Переможець за співвідношенням ціна / якість: Wix eCommerce

Електронна комерція Wix приймає перемогу в битві за кращу цінність.

Вікс не тільки’Щомісячні плани дешевше, ніж BigCommerce, але ви це робите’не потрібно вкладати сотні доларів у кожну додаткову тему – вони розблоковані підпискою на ваш план. Ви також отримуєте доступ до більшої кількості додатків на Wix та додаткових бонусів, які допоможуть вашому магазину реально зняти руку.

BigCommerce дорожча і спрямована на більш масштабні, всеосяжніші інтернет-магазини, і ціни це відображають. Не багато наших читачів опиняться на етапі, коли їм потрібен план рівня Enterprise, тому Wix’s спрощена пропозиція електронної комерції виграє.

WIX VS BIGCOMMERCE – ЗАКЛЮЧНИЙ ВЕРДИКТ

Відразу, нехай’будь чесним: Wix доступніший і простіший у використанні, ніж BigCommerce.

Це робить Wix очевидним вибором’знову малий бізнес, стартап або незалежний трейдер, починаючи з нуля. Це’s також твердий варіант, якщо ви’знову досвідчений продавець eBay або Etsy.

Вікс’s редактор простіший у використанні, інтуїтивніший і більш прихильний завдяки підказкам, тоді як плани електронної комерції пропонують значно дешевше, ніж BigCommerce’с

Wix також пропонує більший спектр захоплюючих шаблонів, які нададуть вашому магазину відшліфовану, але творчу перевагу.

BigCommerce, з іншого боку, є більш серйозною платформою електронної комерції, спрямованою на зростання середнього та великого бізнесу.

Це ставить їх ціноутворення, інструменти та шаблони в абсолютно інший контекст для Wix’с. Тож якщо ви хочете, щоб масштабований магазин відповідав вашим високим амбіціям, добре розумів функції електронної комерції та, можливо, також знав HTML – тоді BigCommerce вартує додаткових інвестицій.

Однак, оскільки більшість наших читачів мають більше шансів на використання невеликих або незалежних магазинів електронної комерції, у цій конкретній дискусії ми маємо поставити Wix eCommerce перед BigCommerce..

Спробуйте електронну комерцію Wix безкоштовно

Спробуйте безкоштовно BigCommerce протягом 15 днів

Ця стаття корисна?

Питання – Чи корисно вам це обговорення? Залиште коментар нижче.

Чи знаєте ви когось, хто може скористатися цією дискусією? Надішліть їм цю сторінку або натисніть на кнопки спільного доступу зліва.

ви’Ми допоможемо нам, поширивши слово про наш веб-сайт та вас’Я їм допоможу!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me