Wix vs Weebly | Який ви повинні використовувати для створення свого веб-сайту?

Wix Vs Weebly


Вікс або Вієблі? Це’s рішення, з яким стикаються багато людей, коли вони приходять створити веб-сайт. Вони можуть здатися схожими, але, виходячи з нашого широкого тестування користувачів, Wix є кращим варіантом для більшості людей – ви включили.

З 150 мільйонами користувачів між ними, Wix та Weebly’Прості у використанні платформи побудови веб-сайтів, що перетягуються, допомогли створити незліченну кількість блогів, портфелів та інтернет-магазинів.

ви’Ймовірно, буду радий створити сайт з Wix або Weebly. Однак ми виявили, що Wix трохи простіший у використанні та має значно кращу допомогу та підтримку – і це заощадить ваш час, і, можливо, гроші.

У цьому посібнику ми’Я заглиблюся в кожен розробник веб-сайтів’плюси і мінуси та допоможуть вам знайти ідеальну відповідність. Ми’Ви зробили дослідження, щоб дати вам найкраще розуміння цих двох лідерів ринку:

Так що’s худий на Wix і Weebly. Читайте далі, щоб дізнатися більше про те, як вони складаються детальніше.

1

Contents

Простота використання: Чому Wix так простіший у використанні?

Простота використанняProsConsВікс

Weebly

 • Кодування не потрібно
 • Налаштування для перетягування та зручності для початківців
 • Wix ADI може створити веб-сайт для вас за лічені хвилини
 • Кількість вибору та творчої свободи може бути величезною
 • Кодування не потрібно
 • Структуровані шаблони дають настанови, яких слід дотримуватися
 • Під час тестування людям було важко впоратися
 • Більш обмежувальний, ніж Wix

І Wix, і Weebly є розробниками веб-сайтів із перетягуванням. Це робить їх супер простими у використанні, оскільки ви можете просто перетягувати предмети навколо своєї сторінки до себе’знову задоволений тим, як це виглядає. Не всі конструктори перетягування створюються однаковими.

Wix – це звичайний конструктор перетягування, тобто ви можете розмістити що завгодно на своїй веб-сторінці. Weebly має більше структури в своїх шаблонах. Це дає більшу послідовність і дає можливість перемикати шаблони, полегшуючи ваше життя, якщо згодом ви передумаєте. Однак це означає, що Weebly є дещо обмежуючим, коли мова йде про ваш сайт’s візуальні матеріали.

Чому користувачі віддають перевагу Wix?

Загалом, Wix’s редактор перетягування легше використовувати, ніж Weebly’с. Це’s надзвичайно просто персоналізувати ваш шаблон, надаючи повній гнучкості новачкам.

“Це [Wix] все було дуже добре,” сказав один користувач під час нашого тестування. “Простота всього цього, ви буквально перетягуєте речі з меню в редактор веб-сторінок, а потім переміщувати їх і змінювати розміри досить легко.”

“Мабуть, найкраща частина Wix полягала в тому, що швидкість процесу створення веб-сайту,” сказав інший.

Якщо ви хочете бачити, як просто та швидко користуватися Wix, перегляньте відео нижче:

Грати

Однак Wix надає вам стільки варіантів вибору, що деякі наші користувачі вважають, що це спочатку переважає. Але вони насолоджувалися творчою свободою і легко орієнтувалися. Чистий дизайн перетягування означає, що ви можете легко редагувати свою сторінку за кілька кліків.

Навпаки, Weebly’Більш структурований дизайн робить редагування більш жорстким.

“Це’s як більш обмежена версія Wix,” сказав один користувач після створення сайтів на обох платформах. “Це’s простіше у використанні, але я думаю, що він також вражає скляну стелю, де Wix не робить’т.”

Це може підійти деяким людям, але більшість наших користувачів вважають, що важко важче. Це’s як і раніше орієнтований на початківців, які не знають кодування, це’s набагато менш інтуїтивно зрозумілий.

“Це’s досить добре, але є кращі варіанти,” сказав один користувач. “Я віддаю перевагу Wix та його гнучкість.”

“Переміщення текстових полів isn’т дуже текуча, це’s занадто обмежуючий,” сказав інший.

Тож хоча Weebly є зручним для користувачів, це може’не конкуруйте з Wix за рівнем гнучкості або загальної простоти використання. Люди знайшли функції, які важко знайти або розчарувалися, намагаючись налаштувати текстові поля та зображення. Це буде залежати від особистих переваг, чи ви’Ви будете насолоджуватися або відчувати себе обмеженою структурою Weebly’s шаблони.

Wix ADI

І Wix, і Weebly – прості у використанні, будівельники, привітні для початківців. Але що робити, якщо ви робите’не хочете витрачати час на налаштування, перетягування, скидання та дизайн вашого сайту?

Якщо ви’Будемо мати дизайн у когось іншого’руки або просто хочу, щоб ваш веб-сайт швидко працював, вибрати Wix ADI. ADI означає Штучний дизайн інтелект.

Все, що вам потрібно зробити – це ввести певну інформацію, наприклад, назву вашого веб-сайту та що це таке’Виберіть дизайн, який вам подобається. Це’гаразд, якщо не’я не знаю всієї цієї інформації, поки ви зможете заповнити її згодом. Тоді Wix ADI використовує те, що ви’я сказав це створити сайт для вас!

Звичайно, ви все ще можете змінити дизайн і макет, якщо хочете. Ви навіть можете перенести свій веб-сайт у редактор Wix, якщо вирішите, що хочете більше працювати. Але ти’не потрібно. Це’З усіма персоналізованими і майже готовими жити наживо.

Wix ADI надає вам творчий контроль та вибір без тиску самостійно розробляти макет сторінки. Це’s швидкий, без особливих зусиль і виглядає чудово.

Вердикт: Wix виграє простоту користування руками вниз. Weebly’s більш обмежувальні шаблони потребують більше часу, щоб звикнути. Ваш вибір залежить від особистих уподобань і – що ще важливіше – впевненості! Але якщо ти’Ви шукаєте, щоб легко та швидко вийти в Інтернет, Wix – ваш найкращий вибір.

2

Вартість та співвідношення ціни та якості: скільки коштують Wix та Weebly?

Ціноутворення & Співвідношення для MoneyProsConsВікс

Weebly

 • Безкоштовний план доступний
 • 7 платних планів на вибір
 • Велике співвідношення ціни та якості
 • 3 плани електронної комерції та 4 плани веб-сайтів
 • Найдешевший план електронної комерції – 20 доларів
 • Безкоштовний план доступний
 • 4 платні плани на вибір
 • Усі плани мають функції електронної комерції

Якщо мова йде про Wix vs Weebly, більшість людей хочуть знати про ціну. І Wix, і Weebly пропонують безкоштовний план, на якому ви можете залишатись скільки завгодно.

Всього у Wix є сім платних планів, починаючи від $ 13 – $ 39 на місяць. У Weebly є чотири платні плани, починаючи з $ 5 – $ 25 на місяць (виставляється щорічно). Ці плани охоплюють основні можливості аж до розширених функцій електронної комерції.

Вам може бути цікаво, чому ви навіть повинні подивитися, які платні плани пропонуються, якщо у Wix і Weebly є безкоштовні плани.

Чудова річ у вільних планах – ви можете спробувати розробника і фактично розпочати роботу над створенням свого веб-сайту без тиску оплати – ну що завгодно! Там’s також немає тиску для оновлення, як там’s немає обмеження часу на вільний план: ви можете залишатися на ньому, скільки хочете.

Але ми би не хотіли’t рекомендую залишатися на вільному плані довгостроково. Для одного знайдуться функції, які ви можете’t розблокувати, якщо ви не оновите. У Wix є більше можливостей у вільному плані, ніж у Weebly. Але все ж є речі, які ви виграли’не вміти робити, як приймати платежі в Інтернеті. Ці обмеження роблять ваш веб-сайт справді важким.

Інший головний недолік безкоштовного плану – це те, що на вашому веб-сайті будуть розміщені рекламні оголошення. Будь то’s банер Wix або спливаюче вікно Weebly, реклами виглядають непрофесійно і руйнують ваш ретельно створений веб-сайт. Плюс можна’t підключити користувацький домен. Тож замість персоналізованої адреси веб-сайту, наприклад www.my-amazing-website.com, вона матиме ім’я будівельників, наприклад: www.my-wix-website / wixsite.com.

Це лише речі, про які слід пам’ятати, перш ніж вибрати Wix або Weebly. Це’s завжди варто спочатку подивитися платні плани. Тож коли ви все-таки вирішите оновити вас’не застрягли дорогими преміями. На щастя, ні Wix, ні Weebly не є дорогими – читайте далі, щоб порівняти їх.

Чи варто платити за план премій Wix?

Вікс’s преміум-плани пропонують вам сім різних пакетів. Чим вище план, тим більше можливостей та підтримки ви отримуєте:

плани ціноутворення на веб-сайті wixУ Wix є чотири цінові плани для розробників веб-сайтів – від 13 до 39 доларів на місяць.

Перелічені ціни на зображенні вище базуються на річних планах. Якщо ви вирішили платити щомісяця, ціни на місяць вищі.

У Wix є три бізнес-плани від $ 20 – $ 35 на місяць: Business Basic, Business Unlimited та Business Pro. Усі ці плани мають функції електронної комерції, тому ви можете приймати онлайн-платежі та запускати інтернет-магазин. Існує чотири плани веб-сайту від $ 11 – $ 29 на місяць: Combo, Unlimited, Pro та VIP.

Якщо ви підписалися на річний або дворічний план, ви можете заощадити від 25% до 43% на рік, залежно від того, який пакет ви обрали:

Плани ціноутворення Wix щомісяця ($ / місяць) 1-річний ($ / місяць) заощадження (%) 2-річний ($ / місяць) заощадження (%)Комбо

Необмежений

Про

Електронна комерція *

VIP

$ 17$ 1324%10,50 дол19%
$ 22$ 1723%13,50 дол21%
$ 27.$ 2219%18 доларів18%
$ 28$ 2318%18 доларів22%
$ 56$ 4913%$ 4214%

* Ця ціна відображає план Business Basic, який є найдешевшим з трьох планів премії електронної комерції.

То що ви насправді отримуєте за свої гроші? Найкращим планом вартості є план Pro $ 22 на місяць. Це’s розроблений для малого бізнесу, який потребує допомоги з їх брендингом, надання безкоштовного, професійно розробленого логотипу та передових інструментів маркетингу.

Якщо ви хочете продавати через свій веб-сайт, почніть з плану Business Basic від $ 23 на місяць. Це дозволяє приймати онлайн-платежі, надає необмежену пропускну здатність та 20 Гб пам’яті, видаляє рекламу Wix та включає додатки, такі як Google Analytics та Booster Site, щоб допомогти вашому сайту досягти успіху та багато іншого.

Ви можете прочитати більше про Wix’співвідношення ціни та якості та як вибрати найкращий план для вас у нашому огляді ціни на Wix.

Чому Weebly дешевше, ніж Wix?

З Weebly, ти’Ви отримали чотири преміум-плани, починаючи з 5 доларів на місяць для їх плану підключення до $ 38 на місяць за їхній план Business Plus (щорічно виплачується).

Діапазон цін значно знижується до 5 доларів на місяць – 38 доларів на місяць, якщо ви підписалися на дворічний план (натисніть тут для детального аналізу планів цін Weebly).

Weebly review - Таблиці цінЦіна на місяць змінюється залежно від того, яку довжину передплати Weebly ви виберете.

Ось таблиця, яка покаже вам Weebly’s діапазон цін залежно від того, підписалися ви на їх піврічні, однорічні або дворічні плани:

Плани щодо ціноутворення 6 місяців ($ / місяць) 1-річний ($ / місяць) заощадження (%) 2-річний ($ / місяць) заощадження (%)Підключення

Про

Бізнес

Продуктивність

8 доларів$ 538%$ 420%
18 доларів12 доларів33%$ 925%
$ 35$ 2529%$ 2116%
$ 46$ 3817%$ 358%

Як і Wix, Weebly охоплює просте створення веб-сайтів аж до електронної комерції. Тож чи ти’перезапустивши портфоліо або створивши інтернет-магазин, вони’у тебе щось було для тебе.

Найдешевший план продажу – це $ 18 на місяць Про План. Ви можете продати до 25 товарів на цьому плані. Це також видаляє рекламу Weebly з вашого веб-сайту, надає необмежену кількість пам’яті та дозволяє підключати користувацький домен.

Якщо ви хочете фони відео, захист паролем або HD-відео та аудіо, ви’Знову знадобиться Про план – ваш найдешевший варіант за 12 доларів на місяць (щомісяця виставляється рахунок). Це’s також найдешевший план розблокувати підтримку телефону.

Вердикт: Це’s закритий дзвінок! Вікс’s безкоштовний план включає більше можливостей, ніж Weebly’с, але Вікс’s преміум-план коштують дорожче. В цілому Weebly перемагає в цьому.

3

Гнучкість дизайну: чи можете ви отримати приголомшливий сайт за допомогою Weebly та Wix?

Дизайн гнучкістьProsConsВікс

Weebly

 • Понад 500 професійно розроблених шаблонів
 • Усі шаблони реагують на мобільний телефон
 • Високий рівень творчого контролю над налаштуваннями
 • Можна’t міняйте шаблони, як тільки веб-сайт з’являється наживо
 • Кодування не вбудовано в редактор
 • Більше 50 шаблонів з урахуванням галузі
 • Можна перемикати шаблони, як тільки ваш веб-сайт перейшов у реальний час
 • Усі шаблони реагують на мобільний телефон
 • Менше творчого контролю, ніж Wix
 • Менший спектр шаблонів, ніж Wix

Ви хочете, щоб ваш веб-сайт виглядав добре. Але виграшний шаблон виходить далеко за рамки того, як ваш веб-сайт відображається на сторінці. Це працює на мобільних пристроях? Чи можете ви переключити шаблон за вами’Ви опублікували ваш веб-сайт? Скільки їх можна вибрати? І скільки ви можете налаштувати їх, щоб дійсно зробити їх своїми?

Чому у Wix шаблонів у десять разів більше, ніж у Weebly?

У Wix є понад 500 професійно розроблених шаблонів для вас на вибір. Ви можете шукати свою галузь – від блогів до інтернет-магазинів. Є навіть порожні шаблони, з яких можна починати з нуля, тому дійсно є щось для кожного.

популярні шаблони wixУ Wix на вибір більше 500 високоякісних конструкцій, що охоплюють цілий спектр галузей та категорій.

Всі Wix’s шаблони повністю мобільні. Це дійсно важливо і означає, що ви не знаєте’не потрібно турбуватися про те, щоб пропустити відвідування всіх цих мобільних користувачів!

Weebly також має високоякісні шаблони. Він має менший діапазон, ніж Wix, з трохи більше 50 конструкцій. Кожен стильний шаблон є повністю мобільним, чуйним та професійно розробленим, хоча, можливо, менш витонченим, ніж Wix’s теми.

Як і Wix, Weebly має галузеві теми від веб-сайтів подій до ділових та портфоліо. На жаль, ви можете’t шукайте обрану галузь. Але з меншим діапазоном шаблонів для перегляду це незначне розчарування.

Вибирайте уважно – чи знали ви, що можете’t змінювати шаблони за допомогою Wix?

Вибір правильного шаблону для вашого веб-сайту є важливим рішенням. І це може бути важко, особливо коли ти’знову зіпсований на вибір!

І Wix, і Weebly дозволяють вам попередньо переглянути свій шаблон. Але, тільки Weebly дозволяє змінювати шаблон після себе’Ви опублікували ваш веб-сайт. За допомогою Wix, якщо ви зміните свій шаблон, як тільки ваш веб-сайт стане активним, вам доведеться починати знову з нуля. Це головний недолік Wix, і над цим варто подумати, роблячи вибір.

Що дає вам більше свободи в налаштуваннях?

Однією з найважливіших речей щодо вибору конструктора веб-сайтів є те, наскільки налаштованими та якісними є його теми. Вибрати шаблон ви можете’t редагувати було б як придбати полотно, так і неможливо намалювати на ньому!

І Wix, і Weebly мають високоякісні конструкції. Але скільки ви насправді можете зробити їх своїми? Відповідь – багато! Ми’Ви вже згадували, наскільки гнучким Wix’s шаблони є. Чистий дизайн перетягування означає, що ви можете змінювати все, що завгодно, де завгодно.

Weebly’s шаблони, з іншого боку, створюють більш структурований досвід редагування. Для деяких це полегшення! Інші вважають це обмежуючим, але в будь-якому випадку ви все одно можете створити веб-сайт’s повністю персоналізований та унікальний для вас.

Якщо ви дійсно хочете зламати форму, можете навіть налаштувати свій шаблон’с код. Завдяки Weebly ви можете отримати повний доступ до свого сайту’s резервний код через редактор коду Weebly – це чудово для додавання спеціальних функцій, тонкої настройки візуальних зображень або виправлення аномалій форматування.

Це 100% необов’язково: якщо можете’t код, ви все ще можете використовувати Weebly! Але якщо у вас є знання з кодування, ви можете корисно використовувати це для розширення свого веб-сайту.

wix vs weebly - плачевний редакторУ вас є можливість використовувати код для подальшого налаштування вашого веб-сайту. З Weebly це автоматично включається у ваше меню редагування.

Ти можеш’t код з Wix, як ви можете з Weebly. Щоб потрапити під кришку веб-сайту Wix, ви повинні увімкнути Wix Corvid, що дозволяє створювати власні вміст і функції на вашому веб-сайті. Це може створювати бази даних або робити ваш веб-сайт більш інтерактивним.

Завдяки більшому керівництву та покрокові відеоуроки Wix Corvid є більш привітним для початківців, ніж Weebly’s фактичне кодування. Але це не те саме, що вставляти HTML-код безпосередньо на свою веб-сторінку, як це робиться з Weebly’s редактор.

Вердикт: Weebly виграє гнучкість дизайну. Weebly виграє за свою можливість перемикати шаблони, як тільки ваш веб-сайт реалізується. Wix є більш налаштованим і має більш широкий спектр шаблонів. Але неможливість змінити свій шаблон Wix робить Weebly переможцем.

4

Особливості та інструменти: який розробник надає вашому сайту трохи додатково?

Особливості та інструментиProsConsВікс

Weebly

 • Багато якісних інструментів для налаштування
 • Функції регулярно оновлюються
 • Менш вбудованих функцій, ніж Weebly
 • Більше покладається на сторонні додатки для розширення вашого веб-сайту
 • Більше вбудованих функцій, ніж Wix
 • Досконаліші інструменти електронної комерції та ведення блогів
 • Менше і взагалі бідніші інструменти для налаштування
 • Менш регулярні оновлення, ніж Wix

Це’s все дуже добре, що є веб-сайт, який виглядає приголомшливо. Але це може’т просто добре виглядати. Для цього потрібно наполегливо працювати.

І Wix, і Weebly мають безліч вбудованих функцій, і, як результат, вони однаково добре оцінюють цю область. Що’З іншого боку, обидва будівельники регулярно вдосконалюють та оновлюють свої функції – Wix видаляє оновлення майже щомісяця, щоб ви могли бути впевнені, що ви’отримуєте останню версію.

Інструменти налаштування

Як і стандартні інструменти для редагування, що постачаються з дизайном перетягування, Weebly має цілий ряд інструментів для налаштування, включаючи:

 • Відео фони
 • Спеціальні заголовки
 • Повна ширина зображення та кольорові фони
 • Створюйте опитування, контактні форми, списки RSVP тощо

Таким чином, ви можете використовувати ці функції, щоб зробити ваш сайт таким унікальним, як вам подобається! Ці інструменти корисні незалежно від мети вашого веб-сайту. Вони’створена так, щоб ваш сайт виділявся та залучав відвідувачів.

У Wix також є фони відео та інтуїтивні інструменти для налаштування. Інші функції включають:

 • Безлімітні шрифти
 • Ефекти прокрутки
 • Медіа-галереї для зображень, відео та тексту
 • Додайте карти, відгуки, контактні форми тощо

Ці інструменти повинні привернути увагу до вашого вмісту та додати його користувачеві’s досвід. Вікс’Інструменти для створення веб-сайтів є більш досконалими, ніж Weebly’с.

І Wix, і Weebly мають сучасні та сучасні інструменти для редагування, щоб зробити створення, редагування та оновлення веб-сайту якомога приємнішим..

5

Електронна комерція: що робить продаж простим?

У Weebly більше фокусується електронна комерція, ніж у Wix, але обидва розробники мають інструменти та функції для підтримки інтернет-магазинів. Weebly’останні оновлення посилюють цю можливість електронної комерції. Деякі з цих функцій та оновлень включають:

 • Замовляйте онлайн, пікап у магазині
 • Відстежуйте статистику та продуктивність купонів
 • Повністю інтегрований кошик для покупок
 • Безпечний замовлення
 • Відстежуйте свій інвентар та керуйте ним
 • Продаж фізичних та цифрових продуктів та послуг

Ці функції не тільки полегшують ваше життя власнику бізнесу, але й роблять покупки на вашому веб-сайті простішими та приємнішими для ваших клієнтів – роблячи ймовірніше, що вони’куплю щось із вашого сайту.

Хороший досвід клієнтів також означає, що вони’з більшою ймовірністю рекомендувати ваш сайт друзям і навіть повертати себе. Weebly також має низку сторонніх додатків для електронної комерції, на випадок, якщо вам це потрібно’знову після існ’t запечений на платформі.

Хоча у Wix є функція електронної комерції, вона залучає більше сторонніх додатків, ніж Weebly, щоб зняти її з місця.

Це’s не говорити, що ти можеш’не будувати інтернет-магазин з Wix – це’Буду залучати трохи більше зусиль, щоб отримати справді хороший. Але ось деякі функції електронної комерції, які вбудовані на ваш сайт Wix:

 • Галереї товарів високої якості
 • Безпечний замовлення
 • Глобальний податок і доставка
 • Купони та знижки
 • Багато варіантів оплати: 0% комісії за транзакцію
 • Керуйте замовленнями і відстежуйте свій інвентар

Як бачите, Wix надає всі основні функції для підтримки успішного інтернет-магазину. Але для більш досконалого або потужного веб-сайту електронної комерції вам потрібно буде використовувати вбудовані та / або сторонні додатки.

Вердикт: Weebly виграє електронну комерцію. Для деяких з Wix це може бути добре, але Weebly’Недавні вдосконалення в галузі електронної комерції роблять її явним переможцем. ви’Я отримаю кращий інтернет-магазин, а також зробимо його набагато простішим.

6

Маркетинг: Чи можете ви гарантувати відвідувачів, які повернуться?

Створення чудового сайту – це одне, але змусити людей реально використовувати його – зовсім інше. На щастя, у обох Wix та Weebly є потужні вбудовані маркетингові інструменти, які допоможуть вам створити кампанії електронної пошти та підвищити лояльність клієнтів..

Weebly Promote дозволяє створювати та інтегрувати кампанії електронної пошти безпосередньо зі своїм веб-сайтом. Це означає, що ви можете створювати списки електронної пошти, створювати власні електронні листи за допомогою перетягування, відстежувати статистику електронної пошти тощо. Надсилання хороших електронних листів своїм користувачам може стати прекрасним способом залучення повторного бізнесу.

Wix Shoutout, з іншого боку, дозволяє вам легко надсилати електронні листи або навіть ділитися через соціальні мережі. Вигукнути’Кампанії електронної пошти оснащуються налаштованими професійними шаблонами, а також дозволяють відстежувати показники взаємодії та інтегрувати контактні форми. Все сказане, Wix Shoutout робить маркетинг електронною поштою розумним і без стресу.

Вердикт: Майже занадто близько для дзвінка, але Wix може просто затінити його. Додаткові функції соціальних медіа дають йому незначну перевагу в порівнянні з Weebly, але, знову ж таки, ми це робимо’не думаю, що це вирішальне питання.

7

Ринки додатків: який розробник надає більше додаткових функцій?

App MarketsProsConsВікс

Weebly

 • Більше 200 додатків на вибір на Wix App Market
 • Нові програми додаються регулярно
 • Поєднання внутрішніх та сторонніх додатків
 • Використовуйте програми для розширення свого веб-сайту
 • Менший діапазон, ніж Weebly
 • Більше 300 додатків на вибір у Weebly App Center
 • Нові програми додаються регулярно
 • Більше 50 безкоштовних додатків у Weebly App Center
 • Запропонувати нові додатки
 • Менше категорій, ніж Wix, щоб допомогти перегляду

Коли ти’переглянувши, які функції може запропонувати кожен будівельник’s хороша ідея також переглянути додатки. Програми можуть заповнити прогалини вбудованих функцій don’t покрийте та надайте більше сил своєму веб-сайту.

Weebly має вражаючий спектр програм. The Weebly App Center має понад 300 додатків для вас на вибір. З тих, понад 50 з них безкоштовні! Нові програми додаються постійно, і ви навіть можете подавати власні ідеї для нових програм.

Вечірній додаток центрWeebly’s Центр додатків має різні категорії, за якими можна шукати, і нові додатки додаються регулярно.

На щастя, Weebly isn’t похвалитися кількістю над якістю. Ви можете читати відгуки користувачів і бачити зірки для кожного додатка під час перегляду. Ви можете здійснювати пошук за категорією чи типом у тому, що ви’шукаєш. Незалежно від того, чи хочете ви додати кнопку Facebook Like, або розділ FAQ, Weebly’s Центр додатків охоплює вас.

У Wix також є великий вибір програм. The Ринок додатків Wix має понад 200 додатків, починаючи від електронної комерції, як-от магазини Wix, до додавання соціальних функцій, таких як коментарі Facebook. Додатки Wix усі добре розвинені та мають високу функціональність для додавання на ваш веб-сайт.

Наприклад, додаток Wix Bookings дозволяє робити бронювання в Інтернеті, синхронізувати календарі, надсилати електронні повідомлення з нагадуванням, пропонувати групові сесії, налаштовувати область входу для членів тощо. Багато додатків безкоштовні, і більшість з них мають як безкоштовну, так і платну версії, що розширює ваш вибір. Як і Weebly, ви можете шукати та переглядати ринок додатків Wix, щоб знайти те, що вам’шукаєте та переглядаєте рейтинги та відгуки для кожного додатка.

Вердикт: Це’s нічия! У Weebly є широкий спектр програм на вибір, але обидва розробники пропонують вражаючу кількість високоякісних додатків. Регулярні оновлення та поєднання безкоштовних та преміальних додатків означають, що тут ви виберете, є переможцем.

8

SEO: Wix чи Weebly краще для того, щоб потрапити на вершину Google?

SEOProsConsВікс

Weebly

 • SEO Wiz створює персоналізований покроковий посібник, який слід виконувати
 • Статті та поради у базі знань Wix
 • Основні вбудовані інструменти SEO
 • Підтримує додатки SEO для підвищення вашого сайту
 • Wix може підтримувати вас лише там, де це можливо – без гарантованих результатів
 • Weebly Ultimate SEO Guide пропонує посібники щодо SEO
 • Статті та поради в довідковому центрі та блозі Weebly
 • Основні вбудовані інструменти SEO
 • Підтримує додатки SEO для підвищення вашого сайту
 • Ми можемо підтримувати вас лише там, де це можливо – без гарантованих результатів

Раз ти’Ви отримали ваш веб-сайт, налаштований та викреслений з усіма функціями, програмами та додатковими можливостями, які ви могли б захотіти, вам потрібні люди, щоб побачити його! Це’s, куди заходить SEO Пошукова оптимізація і це те, що допомагає вашому веб-сайту займати рейтинг у пошукових системах.

Без SEO ви виграли’t не вносити його вгору на сторінку результатів Google. Так що’s надзвичайно важливо для того, щоб допомогти вашому веб-сайту досягти успіху. SEO може здатися трохи таємницею, але це’гаразд. Конструктор вашого веб-сайту допоможе вам розширити свій веб-сайт за допомогою цих рейтингів.

І Wix, і Weebly мають всі стандартні вбудовані функції SEO, такі як мета-заголовки та інші теги. Weebly має чудові підказки SEO і є одним з найкращих для того, щоб підтримати вас там, де можна. Він має Ultimate SEO Guide, який проводить вас через SEO крок за кроком.

Цей посібник охоплює всі основи, необхідні для початку роботи, включаючи контрольний список SEO, який слід дотримуватися під час налаштування веб-сайту. Потім він проведе вас шляхом дослідження ключових слів, на більш вдосконалені дії щодо вирощування вашого веб-сайту. Нарешті, ви можете дізнатися про відстеження для вимірювання та застосування успішних методик.

Ви можете знайти статті про SEO в блозі Weebly, з корисними посиланнями на інші статті та посібники. У вас також є великий вибір програм і плагінів, як-от Traffic Booster тощо.

додатки, що продаються весело У Weebly є додатки, які допоможуть збільшити ваш веб-сайт’s трафік, починаючи від розширення списку електронної пошти до пошуку в пошукових системах.

Wix також має дуже сильне керівництво SEO, яке допоможе вам максимально покращити ваш веб-сайт’s в Інтернеті. Основний ресурс – додаток під назвою Wix SEO Wiz. По-перше, ви можете шукати те, про що ви хочете дізнатися, і переглядати різні категорії, щоб знайти корисні посібники, поради та статті.

Потім активуйте SEO Wiz. Це створює покроковий план для того, щоб ви стежили та збільшували своє місце в результатах пошуку. Ви вводите ім’я свого веб-сайту, чи не ви’перегляньте фізичну чи суто онлайн бренд та введіть п’ять ключових слів. ви’Потім надається персоналізований план SEO.

план wiz wo seoWix SEO Wiz створює персоналізований крок за кроком SEO-план, який слід виконувати, допомагаючи веб-сайту знайти в пошукових системах, таких як Google.

Як і Weebly, у Wix також є великі статті та SEO-посібники у своїй допомозі та підтримці та блозі. Плюс до цього автоматично є вбудовані інструменти, такі як метатеги та оптимізовані заголовки, щоб дати змогу вашому сайту почати голову. Якщо ви хочете розвиватись на цьому, є інші додатки, такі як Booster Site, а також Google Analytics і пошукова консоль Google, які допоможуть збільшити ваш веб-сайт.

Вердикт: Це’s нічия! Вибираючи між Wix або Weebly, ви не хочете’не потрібно турбуватися про SEO. Обидва працюють над тим, щоб помітити ваш веб-сайт. Wix можуть похвалитися, що вони мають найкращий SEO, але Weebly також має великі довідкові ресурси та додатки.

9

Параметри резервного копіювання та відновлення: який веб-сайт розробника допомагає повернути годинник?

Резервне копіювання & Відновити параметриProsConsВікс

Weebly

 • Можна зберегти необмежену кількість версій вашого сайту як копії
 • Миттєве відновлення, якщо щось піде не так
 • Ви повинні пам’ятати, щоб створити копії свого веб-сайту як резервну копію
 • Може скасувати зміни в редакторі
 • Можна експортувати копію вашого веб-сайту у поштовий файл у вигляді зовнішньої копії
 • Якщо ви залишите редактор або опублікуєте, зміни можуть’не скасовувати
 • Потрібно зачекати на підтримці Weebly, щоб відновити веб-сайт – не миттєво
 • Копіювати файл zip можна’не буде повторно завантажено у Weebly

Ми’всі там були. Одне ковзання пальця і ​​ти’Ви видалили половину вашого веб-сайту або перетворили все на жахливий відтінок зеленого. Але якщо ти’У вас збереглася резервна копія вашого веб-сайту, ви можете відновити його і полегшити зітхання. Якщо ні, чи доведеться вам витрачати години на телефон, щоб допомогти та підтримати спроби повернути веб-сайт колишньої слави?

Wix дозволяє зберігати необмежену версію свого веб-сайту. Це означає, що ви можете відновити весь веб-сайт у будь-який час, коли вам потрібно (або потрібно)! Вони отримують повну оцінку за це, оскільки ви можете відновити свій веб-сайт тижнями після помилки. Просто пам’ятайте, щоб зберегти копії свого веб-сайту, коли ви’Ви оновили його і задоволені вашими змінами!

Weebly є трохи більш обмежуючим. Ви можете скасувати зміни відразу, але якщо закрити редактор або натиснути на публікацію, це’s погана новина – що зелений колір є там, щоб залишитися. Ти можеш’t скасовує зміни, як тільки ви’Вийшли з редактора або опублікували / оновили ваш веб-сайт. ви’Вам доведеться повернутися назад і вручну виправити їх.

Якщо трапиться найгірше, і ви випадково видалите свій веб-сайт або будь-яку зі своїх сторінок, це’s не кінець світу. Вам просто потрібно надіслати електронний лист Weebly, а потім дочекатися, коли вони відновлять втрачені сторінки для вас.

Хоча це рішення, воно’s не такий миттєвий, як Wix’s можливість негайно відновити ваш сайт. Якщо ви’Якщо ви ведете свій бізнес в Інтернеті або покладаєтесь на свій веб-сайт для отримання доходу, це очікування на Weebly може мати великий вплив.

Вердикт: Wix виграє параметри резервного копіювання та відновлення. Його негайне рішення перемагає Weebly’s повільніший і потенційно більш напружений варіант. Швидке відновлення веб-сайту до його колишньої слави за пару кліків, очікуючи, що хтось інший зробить це за вас.

10

Експорт вашого веб-сайту: який розробник дає тотальний контроль над своїм сайтом?

Можливість або не в змозі експортувати ваш веб-сайт з Wix або Weebly може потенційно бути важливою увагою для вас.

Вечірний перегляд резервного експортуВи можете легко створити зовнішню резервну копію веб-сайту Weebly у своїх налаштуваннях.

Weebly фактично дозволяє вам експортувати свій веб-сайт та імпортувати його на інший хост, якщо хочете. Це дійсно приємна функція, ніби ви вирішите залишити Weebly з будь-якої причини, або якщо Weebly одного дня закривається, ви завжди можете перенести свій веб-сайт від Weebly і розмістити його десь в іншому місці.

Wix не має функції експорту. Незважаючи на те, що ми можемо зрозуміти, що є багато функцій Wix, які функціонують лише в хостинговому середовищі’Завжди найкраще мати міцний резервний план, оскільки ви ніколи не можете сказати, що приносить майбутнє.

Якщо ви витрачаєте час на створення та вдосконалення веб-сайту, ви хочете мати можливість взяти веб-сайт із собою. З Wix, це’s важко не відчувати себе заручником цієї платформи.

Вердикт: Weebly перемагає! Weebly дозволяє експортувати ваш сайт, завантаживши в поштовий файл. Таким чином, ви можете перенести свій веб-сайт на інший хост, якщо хочете. Ви дон’у вас немає цієї опції з Wix, тобто ви можете’t відійти від цієї платформи.

11

Довідка та підтримка: який будівельник краще вивести вас із місця?

Довідка & SupportProsConsВікс

Weebly

 • Підтримка телефону в усіх планах
 • Дійсно поглиблена та корисна база знань
 • Відмінна підтримка на сторінці під час створення та редагування вашого веб-сайту
 • Немає підтримки в прямому чаті
 • Довідкові ресурси електронної пошти, чату, телефону та соціальних мереж
 • Довідковий центр зі статтями та посібниками
 • Підтримка доступна 7 днів на тиждень
 • Підтримка по телефону доступна лише на платах з більш високою оплатою

Як ви бачите в повному огляді Wix, довідкова функція та підтримка спільноти для Wix є однією з найкращих частин цього розробника веб-сайтів..

Для кожного елемента Wix, який ви використовуєте для створення свого веб-сайту, вони є окремими “знак питання” там, коли ви натискаєте на нього, він покаже вам конкретні довідкові інструкції, безпосередньо пов’язані з елементом, який ви використовуєте.

редагування підтримки wix-бульбашокWix надає безліч порад та посібників, які допоможуть вам створити ваш веб-сайт. Ці довідкові бульбашки з’являються при натисканні на символи знака питання.

Це’Приємно, як ти’не доведеться витрачати час і копатись до їхнього центру підтримки, щоб знайти відповідну допомогу (але це’s там, якщо вам це потрібно). Wix – єдиний розробник веб-сайтів, який пропонує вам подібну допомогу на сторінці, коли ви’повторне редагування вашого веб-сайту.

З іншого боку, ця функція не має. Вам доведеться зайти до його центру підтримки, ввести необхідну допомогу та шукати там.

Знову на поверхні, схоже на Wix’Функції довідки набагато корисніші.

Хоча це видається правдою, причина Wix’Функції допомоги настільки настільки всебічні, що їх продукт складніший. Як вже було сказано вище, Wix надає вам можливість зробити всілякі персоналізації для його елементів. Так що з більшою кількістю дзвіночків, природно, їм потрібна більша підтримка.

Wix пропонує вам підтримка телефону та електронної пошти у всіх їхніх планах з понеділка по четвер до 5:00 до 17:00, тоді як Weebly пропонує підтримку по телефону лише для планів Pro, Business та Performance. Але ви можете вибрати підтримка електронної пошти та чату, або телефонувати їм з понеділка по п’ятницю з 6 до 18 години, а у вихідні з 8 ранку до 17 вечора.

У Wix є дійсно корисна і поглиблена база знань. Там’s панель пошуку, за допомогою якої можна знайти конкретні запити або переглядати категорії, наприклад ‘Починаємо’, ‘Домени’, і більше. Всі вони посилаються на численні статті, довідники та поради. Ви також можете користуватися блогом Wix або Wix’s соціальні медіа для отримання додаткових ресурсів допомоги та підтримки.

Порівняно з Wix, Weebly’Довідковий центр трохи розвинений, але все ще дуже корисний. Це’s викладено у подібному стилі з панеллю пошуку та категоріями перегляду.

wix vs weebly - підтримка, що плачеWeebly’Довідковий центр має функцію пошуку, а також категорії з посиланнями на корисні статті, які ви можете переглядати.

Окрім телефону, електронної пошти, підтримки в чаті та довідкового центру, Weebly також має форум та соціальну підтримку.’s щось для кожного.

Якщо ви підписалися на Wix’s VIP-план, вони мають окрему спеціалізовану службу підтримки телефону з пріоритетним VIP-програмою, де ви маєте доступ до особистої підтримки персональної підтримки від їхньої команди (детальніше про ціни на план VIP) нижче).

Вердикт: Wix виграє допомогу та підтримку. Хоча Weebly охоплює більше баз зі своєю опцією чату в прямому ефірі, підтримка телефону є лише на високооплачуваних планах. Вікс’База знань більш детальна, і її підтримка на сторінці є неоціненною, особливо для початківців.

Wix vs Weebly: Висновок

Wix vs Weebly: ми’Ви подивилися на їх простоту використання, дизайни шаблонів, функції, програми, інструменти SEO, варіанти резервного копіювання та експорту, допомогу та підтримку та ціноутворення. Дозволяє’s резюмуйте, як вони поступили у кожній області, перш ніж поділитися останніми думками щодо переможця:

Wix vs WeeblyWixWeeblyПростота використання

Ціноутворення

Гнучкість дизайну

Особливості та інструменти

Ринки додатків

SEO

Параметри резервного копіювання та відновлення

Експорт веб-сайту

Допомога та підтримка

У Wix є дизайн із перетягуванням, що означає, що ви можете спроектувати свою сторінку лише за кілька кліків. Це’s швидкий і простий спосіб створення вашого веб-сайту.Weebly є конструктором перетягування, але має більше обмежень у своїх шаблонах. Під час тестування люди виявили його менш інтуїтивним, ніж Wix, і через це складніше використовувати. Але це’s все ще зручний для користувачів, поки ви не потребуєте часу, щоб звикнути до нього.
Вікс’s цінові плани варіюються від $ 11,00 до $ 35,00 на місяць.Weebly’s цінові плани варіюються від $ 8 до $ 38 на місяць.
У Wix є понад 500 професійних, модних шаблонів. Конструкції є більш налаштованими, ніж Weebly’s шаблони. Вони мобільні готові і там’s виділений мобільний редактор.У Weebly є менше шаблонів, і їх дизайн є більш базовим. Вони дозволяють перемикати шаблони та редагувати HTML / CSS-коди (якщо ви знаєте, як це зробити). Усі шаблони реагують на мобільний телефон.
Щомісяця Wix впроваджує нові або вдосконалення існуючих інструментів. Вони мають цілий ряд вбудованих інструментів, але більше розраховують на власні та сторонні додатки для масштабування.Weebly має більше власних функцій та інструментів, ніж Wix, менше покладаючись на додатки для надання цих функцій. Але його інструменти для налаштування менш вдосконалені, ніж Wix.
Wix має широкий спектр корисних додатків на своєму Wix App Market. Більше 200 додатків пропонуються, включаючи власні додатки, як Wix Bookings. Нові додатки додаються регулярно.У Weebly є вражаючий центр додатків, який пропонує понад 300 додатків. Нові додатки додаються регулярно. Ви навіть можете подавати власні ідеї для нових додатків.
У Wix є вбудовані інструменти SEO, такі як альт-теги та мета-заголовки. Він також має Wix SEO Wiz, який створює персоналізований покроковий план SEO для вашого веб-сайту. Статті, посібники та поради ви можете знайти в довідковому центрі Wix та в блозі.Weebly має вбудовані інструменти SEO. Він також має Ultimate SEO Guide, який проведе вас через процес SEO. Сюди входить контрольний список SEO для початку роботи. Ви також можете знайти статті та інші посібники в блозі Weebly.
Ви можете зберегти необмежену кількість копій свого веб-сайту, щоб ви могли негайно відновити попередню версію свого сайту, якщо щось піде не так.Ви можете скасувати зміни, поки ви’знову в редакторі. Якщо ви залишите редактор або натисніть публікацію, можете’t скасувати зміни. Якщо ви видаляєте сторінки, вам потрібно дочекатися підтримки Weebly для відновлення вашого сайту.
Wix так’не маєте функції експорту, так що ви можете’t перенести веб-сайт на іншу платформу.Ви можете експортувати коди свого веб-сайту, але майбутні зміни потрібно робити, змінивши коди (не для початківців).
Wix пропонує підтримку через свою базу знань, електронну пошту та багато посібників / навчальних посібників. Ви також можете запланувати зустрічі по телефону. Під час вас є багато корисних ресурсів на сторінці’реально створити ваш веб-сайт теж. Загалом, Wix’Довідники центру підтримки є більш вичерпними, ніж Weebly’с.Weebly пропонує підтримку по телефону у своїх планах, а також в чаті та електронною поштою. Він також має довідковий центр (наприклад, Wix’базу знань), тут ви можете знайти посібники, статті та поради.

Wix – наш найкращий всебічний розробник веб-сайтів. Це’s the найкращий вибір для початківців, творців та електронної комерції. Він переміг Weebly, коли справа дойшла до зручності використання, функцій та інструментів, відновлення вашого сайту, допомоги та підтримки, а також ціни та співвідношення ціни та якості..

Weebly – найкращий вибір для електронної комерції та портфоліо. Якщо ви хочете більш структурований дизайн шаблону, Weebly – це будівельник для вас. Він обіграв Wix у гнучкості дизайну та експорту вашого веб-сайту. Ця гнучкість не відображається в його шаблонах, тому, якщо ви хочете багато налаштувань, не робіть’не вибирайте Weebly, якщо не зможете кодувати.

Тепер ти’у вас є краще уявлення про те, чи краще для вас будівельник Wix чи Weebly, чого ви чекаєте? Спробуйте Wix або Weebly безкоштовно вже сьогодні. Якщо ви’Ви все ще застрягли, чому б не спробувати обидва і подивитися, що вам більше подобається? Щаслива побудова веб-сайту!

Wix vs Weebly: FAQ

Що дешевше, Wix або Weebly?

Wix пропонує вам більш широкий спектр дешевших платних планів на вибір. І Wix, і Weebly пропонують безкоштовний план, на якому ви зможете залишитися, скільки завгодно!

Weebly’s найдешевший план є Підключіть план на рівні 8 доларів на місяць (виставляється щорічно). Загалом є чотири платні плани – від 8 до 38 доларів на місяць (щомісячно виставляється на рахунку).

Якщо ви хочете докладніше про ціни, пропоновані кожним будівельником, можете читайте наш огляд ціни на Wix для отримання додаткової інформації про Wix’s премії, або читайте наш огляд Weebly Pricing за зрив Weebly’s плани.

Дозвольте Вікс чи Вієлі дозволити мені продавати через Інтернет?

Так! І Wix, і Weebly мають плани електронної комерції, щоб ви могли створити інтернет-магазин або продати через свій веб-сайт.

Weebly має безліч функцій електронної комерції для підтримки вашого сайту. Ви можете продати далі всі плани Weebly, починаючи з до 10 продуктів на Найдешевший план для початківців – 8 доларів на місяць (виставляється щорічно). Це постачається з 3% плати за транзакцію Weebly. Якщо ви хочете 0% комісії за транзакції та необмежену кількість продуктів, ви’Вам потрібен Бізнес-план на рівні 25 доларів на місяць.

Вікс’s найдешевший план електронної комерції Основний план бізнесу на рівні 20 доларів на місяць (виставляється щорічно). Це 0% комісії за транзакції, необмежену кількість продуктів та пропускну здатність. Існує три плани електронної комерції: Business Basic, Business Unlimited та Business Pro.

Прочитайте наш огляд електронної комерції Wix для глибокого ознайомлення з найкращим способом продажу в Інтернеті за допомогою цього веб-сайту. Або, читайте наш огляд електронної комерції Weebly і дізнайтеся більше про те, що він може запропонувати для вашого бізнесу.

Що краще, Wix або Weebly?

Це дійсно до особистих потреб та уподобань! Але в нашому дослідженні Wix виявився найкращим розробником веб-сайтів. Це’s простіший у використанні, має кращі налаштування та краще співвідношення ціни та якості. Weebly краще в деяких областях – наприклад, дозволяє перемикати шаблони після вас’Ви опублікували ваш веб-сайт. Але загалом ми’я повинен рекомендувати Wix.

Порівняйте топ-розробників веб-сайтів у нашій таблиці порівняння для повного перегляду того, як Wix та Weebly порівнюються з іншими провідними конкурентами.

Wix та Weebly абсолютно безкоштовні?

Так! І Wix, і Weebly мають безкоштовні плани, які на 100% безкоштовно. Ви дон’не потрібно платити ні один цент, щоб створити та опублікувати ваш веб-сайт із будь-яким із цих розробників веб-сайтів. Ви можете залишатися на вільному плані скільки завгодно. Але жоден розробник не дозволить вам підключити користувацький домен або видалити їх рекламу з вашого сайту, поки ви’знову на вільному плані.

Що’s різниця між Wix та Weebly?

Wix та Weebly – це суперпопулярні розробники веб-сайтів. Wix – це звичайний конструктор перетягування, тобто ви можете перетягувати що завгодно, як-от текстові поля та зображення, з будь-якого місця на своїх веб-сторінках. Weebly має більше обмежень у своєму редакторі, це означає’s більш обмежуючий ніж Wix. Вони мають різні особливості та цінові плани, так що’s важливо переглянути обидва, перш ніж вибирати.

Прочитайте наш огляд Wix для глибокого огляду найкращого всебічного розробника веб-сайтів. Або читайте наш Weebly Review для розбиття його функцій, простоти використання тощо.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me