Wix vs Weebly vs Squarespace: Битва Великої Трійки

Вікс проти плачевно-квадратичного зображенняНавіть якщо ви не’Ви не знаєте перше, про що ви створюєте веб-сайти’я, мабуть, ще чула про велику трійку: Вікс,Weebly, і Квадратний простір.


Ці розробники веб-сайтів успішно почали домінувати на ринку, з’являючись на екрані телевізора, у ваших каналах соціальних медіа та у рекламі YouTube. Кожен з них пропонує багато чудових функцій, і заробив своє місце у залі слави для будівельників веб-сайтів – так як же ви вирішили вибрати?

Це’s, куди ми заходимо. Наша мета – використовувати наші ретельно проведені дослідження, щоб полегшити ваше життя. Ми’ми перевірили, протестували та проаналізували кожного будівельника у таких сферах, як зручність у використанні, співвідношення ціни та якості та гнучкість дизайну, тому ми можемо дати найкращі можливі результати. Ось’s короткий погляд на те, як порівнюються три платформи:

У нашому дослідженні Wix вийшов найкращим розробником веб-сайтів, і переможець цієї голови очолює бойову рояль. Але чому це було так добре? І як порівняли Weebly і Squarespace?

Хочете привернути увагу Wix, Weebly та Squarespace до інших розробників веб-сайтів? Перейдіть до нашої статті про найкраще з найкращих, щоб порівняти більше платформ. 1

Contents

Wix vs Weebly vs Squarespace: плюси і мінуси

Професіонали Wix Противоєдні мінуси
Кращий всебічний розробник веб-сайтів Не’t дозволяє вам перемикати шаблони, як тільки веб-сайт починає працювати
Поєднує простоту використання з тоннами творчого контролю Відсутність місця для зберігання
Weebly плюси Weebly мінуси
Найкращі функції для масштабування веб-сайту Налаштування перетягування та перемикання обмежено
Найдешевший стартовий план Можна’t відновити веб-сайт, не звертаючись до служби підтримки Weebly
Плюси квадратичного простору Мінуси квадратних просторів
Найкращі характеристики будь-якого розробника веб-сайтів Відносно дорогі цінові плани
Найкращі шаблони з точки зору дизайну та гнучкості Немає магазину додатків

Детальна інформація

 • Подивіться, як займаються ці будівельники в нашому посібнику з сайту Найкращі будівельники веб-сайтів
 • Перейдіть до нашої таблиці порівняння веб-сайтів для порівняння провідних брендів та основних характеристик

2

Що’s різниця між Wix, Weebly та Squarespace?

Wix, Weebly і Squarespace дозволяють вам створити веб-сайт самостійно, не знаючи жодного рядка коду або мати ступінь веб-дизайну. Ці будівельники пропонують простий, доступний спосіб створення веб-сайтів професійного вигляду.

І що’s різниця між ними?

Wix – це повний конструктор перетягування’s простий у використанні та має багато творчого контролю. Weebly і Squarespace також використовують перетягування, але ви можете’t просто перетягніть все, що завгодно, як ви можете з Wix. Weebly має більшу структуру, яка керує вашим дизайном, тоді як Squarespace пропонує більш технічний стиль редагування та багато творчої свободи.

Ось кілька відмінностей, які можуть вплинути на прийняття рішення. Але тільки що ці фактори означають для вас? Ось’s короткий підсумок того, хто для кожного будівельника найкращий…

 • Wix: найкращий всебічний розробник веб-сайтів, чудово підходить для початківців, які шукають багато творчого контролю
 • Weebly: найкраще для малого бізнесу та портфоліо, для початківців, зручних для структурованих дизайнів
 • Площа квадрата: найкраще для творців, які шукають якісні дизайни та функції

Детальна інформація

 • Подивіться, хто перемагає наше глибоке порівняння Wix проти Weebly порівняння
 • Дізнайтеся, чи Weebly або Squarespace ідеально підходять для вас наше порівняння Weebly vs Squarespace: Битва мізків та краси
 • Розривається між Wix та Squarespace? Прочитайте наше порівняння Wix vs Squarespace для повної розбивки
 • Порівняйте всіх кращих розробників веб-сайтів наш порівняльний графік веб-сайтів

3

Простота використання

Не варто створювати веб-сайти’t може бути можливим лише для людей, що володіють технологіями – це має бути відкритим для початківців і любителів, незалежно від вашого досвіду. Ви дон’не потрібно знати код для використання Wix, Weebly або Squarespace. Але крім цього, як просто вони користуються?

У рамках нашого дослідження ми самі випробовуємо кожного будівельника, а потім залучаємо інших людей, щоб також перевірити їх. Ось’s що ми знайшли, а також деякі думки наших користувачів про кожного будівельника. Отже, ти дон’я просто повинен прийняти наше слово!

Вікс

Wix – це найпростіший у використанні трійку. Це’s найбільш початківець дружелюбний, не жертвуючи ніяким творчим контролем. Його простий редактор перетягування означає, що ви можете легко створити повністю персоналізований веб-сайт: просто виберіть елементи, такі як текстові поля та інші цікаві функції, такі як відео та кнопки, та перетягніть їх туди, де ви хочете їх на своїй сторінці..

Я відчуваю, що ви можете досить швидко запустити веб-сайт і запустити його з великою кількістю можливостей, які, як я очікував, потребують багато часу для кодування.”

Ви також можете використовувати Wix ADI (Artificial Design Intelligence) для створення веб-сайту для вас, просто вибираючи кольори та теми, які вам подобаються, та вводячи інформацію, таку як ім’я та призначення вашого веб-сайту. Ви все ще можете редагувати свій сайт або переміщувати його в редактор Wix для повного контролю, але це’s надзвичайно швидкий і простий спосіб налаштування вашого веб-сайту.

wix web builder простота у використанніWix спрощує налаштування свого веб-сайту дуже просто. Ви можете вибрати між редактором Wix, де ви редагуєте шаблон, або Wix ADI, який створює персоналізований веб-сайт для вас за лічені хвилини.

Weebly

Weebly також дуже дружелюбний для початківців. Його шаблони більш структуровані, щоб допомогти керувати вашим дизайном, що робить його більш обмежувальним, ніж Wix, але менш непосильним. Це’s також не настільки інтуїтивно зрозумілий, як Wix, але це не так’не потрібно занадто довго, щоб звикнути. Якщо вам’не хочеться занадто багато думати про дизайн, Weebly – хороший вибір.

“Дуже інтуїтивно зрозумілий. Це’s в основному як більш структурований Wix, але з меншою кількістю альтернативних функцій, що приємно певним чином. Це було дуже просто у використанні.”

Квадратний простір

Простір квадратів є найскладнішим для використання з цих трьох будівельників. Але це’s досі далеко не ракетна наука – потрібно лише трохи більше часу, щоб зрозуміти, ніж загальна простота Wix та Weebly.

Ідеально підходить для тих, хто має певну технічну впевненість або навіть просто трохи терпіння, Квадратний простір – найближчий до вас’Я потрапляю на професійно розроблений веб-сайт, не використовуючи розробника.

“Квадратний простір ефективно поєднує вас за один раз, що, на мою думку, чудово. Це також виглядає неймовірно.”

Простота використання – вердикт:

Wix – це найпростіший користувач веб-сайтів. Його конструкція перетягування, а також можливість використовувати Wix ADI робить його по-справжньому доброзичливим для початківців, не відмовляючись від творчого контролю. Weebly є простим, але більш обмежуючим, тоді як Squarespace є найбільш технічним із трьох, а Weebly сидить десь посередині.

Детальна інформація

 • Цікавить Wix ADI? Перегляньте наше порівняння Wix Editor vs Wix ADI щоб з’ясувати, який з них підходить саме вам!
 • Хочете бачити поруч усіх кращих розробників веб-сайтів та порівнювати їхні оцінки від простоти використання до цінових планів? Погляньте на нашу порівняльну діаграму для побудови веб-сайтів для порівняльного порівняння.

4

Гнучкість дизайну

Вони кажуть не судити про книгу за її обкладинкою, але ми судимо веб-сайти за їх дизайном. Ви коли-небудь ходили на веб-сайті, чи вважали макет занадто заплутаним, розчаровувались та залишали сторінку? Дон’нехай це буде ваш веб-сайт!

У всіх Wix, Weebly і Squarespace є шаблони, які допоможуть зробити ваш сайт найкращим виглядом – чи ви’знову впевнений дизайнер чи дон’не знаю своїх банерів із слайд-шоу. Але як легко персоналізувати шаблон? Як це буде виглядати на мобільному? І чи можете ви змінити свою думку, якщо згодом хочете переключити дизайн?

У Wix є понад 500 шаблонів на вибір, включаючи нові дизайни, порожні шаблони, починати з нуля, та 16 різних категорій, таких як ‘Бізнес‘ і ‘Фотографія‘. Це’s легко знайти ідеальний шаблон для вашого веб-сайту.

Вікс шаблони проти шаблонів проти квадратних вікнівУ Wix є понад 500 шаблонів для вибору, що охоплюють цілу низку різних галузей та тем. Ви можете шукати за новими проектами, найпопулярнішими шаблонами або за категоріями, такими як “Блог про стиль життя”.

Це’s дуже просто налаштувати ваш шаблон Wix за допомогою платформи’s простий інструмент редагування перетягування. Просто виберіть потрібні функції – наприклад, відео, зображення чи контактні форми – та залиште їх куди завгодно на своїй сторінці!

Усі шаблони Wix реагують на мобільні пристрої, так що ви’не потрібно турбуватися про те, щоб хтось пропав. Основним недоліком Wix є його гнучкість – при цьому ви маєте повну творчу свободу щодо дизайну свого сайту, ти можеш’t перемикайте шаблон, як тільки ваш веб-сайт з’являється в реальному часі.

З іншого боку, з іншого боку, ви можете перемикати шаблони коли завгодно. Це дійсно корисно, якщо ви хочете дати ребренду свого сайту або просто уявити собі зміни!

Існує 35 Суттєві теми на вибір – набагато менший вибір, ніж ви отримуєте з Wix, – але ви все ще маєте багато різних категорій, які допоможуть вам переглядати. З простими, привабливими конструкціями, ви’переконайтесь, що ви знайдете дизайн, який вам подобається.

теми, що побудують веб-сайтWeebly має діапазон з понад 30 тем, що охоплюють різноманітні галузі: від інтернет-магазинів до портфелів та блогів. Ви можете переглянути свою тему, перш ніж її вибрати.

Ви можете попередньо переглянути свою тему, перш ніж її вибрати, і Weebly робить це дуже просто відстежувати вас’я намагався, зберігаючи їх у недавно переглянутому списку. Як і Wix, всі теми Weebly є мобільними.

Ви також можете джазувати Weebly’s теми та зробіть їх своїми. Конструктор спрощує персоналізацію вашого веб-сайту, використовуючи той самий стиль редагування перетягування, як і Wix. Ви навіть можете використовувати код для створення цього сайту’s по-справжньому унікальний за допомогою редактора коду Weebly!

Weebly’s теми більш структуровані, ніж Wix’с. Деякі можуть вважати це вітальним полегшенням, а інші висловлюють розчарування у своїх обмеженнях. Це дійсно залежить від того, наскільки ви хочете контролювати свій дизайн.

Якщо ви хочете навантажувати контроль і справді якісний дизайн, Площа простору – це найкраще, що можна отримати.

якість квадратичного дизайнуSquarespace пишається своїми високоякісними шаблонами, які створюються власними дизайнерами

Squarespace має приголомшливу колекцію шаблонів для перегляду та вибору. У нього може не бути сотень, як у конкурента Wix, але кожен з них розроблений до неймовірних стандартів.

Ми змусили наших експертів вивчити шаблони з будь-якого кута – і вони набрали найкращих балів у всьому, від брендингу та дизайну до досвіду користувача.

Ви можете шукати за категоріями або навіть вводячи цілі вашого веб-сайту – наприклад, “Щоб поділитися своїм портфоліо фотографій” – і це дасть вам відповідні результати. Ви можете переглянути попередній дизайн та навіть улюблені ваші найкращі варіанти.

шаблони квадратних просторівПростір квадрата дозволяє легко знайти ідеальний дизайн із категоріями, панеллю пошуку та корисними описами кожного шаблону.

Якщо вибір занадто важкий, не приймайте’t хвилюйтеся – ви можете будь-коли переключити шаблон або навіть встановити кілька шаблонів для роботи. Ми’буду, звичайно, боротися, щоб вибрати лише одну!

Кожен шаблон Squarespace – мобільний адаптивний, який дає вам професійну, стильну та сучасну естетичну основу вашого веб-сайту’s дизайн на. Ви можете зробити свій сайт абсолютно унікальним за допомогою редактора перетягування або навіть кодування.

Гнучкість дизайну – вердикт:

Квадратний простір – наш найкращий вибір дизайну. Він має найкращі якісні дизайни на ринку, і з тоннами варіантів налаштування ваш сайт призначений виділятися серед натовпу. Вікс та Веблі’т взагалі погано, але вони можуть’t конкурувати з Squarespace’s конструкцій.

Детальна інформація

 • Відчуття натхнення Squarespace’s конструкцій? Дізнайтеся більше у нашому огляді шаблонів простору простору
 • Запуск онлайн-портфоліо? Ознайомтеся з нашим оглядом 9 кращих будівельників веб-сайтів із портфоліо щоб знайти потрібного для вас будівельника

5

Особливості та інструменти

Тепер про справді соковиті речі. Особливості та інструменти – це гвинтики, завдяки яким ваш веб-сайт наполегливо працює – вам потрібна надійна і гладка система роботи, яка не тільки полегшить ваше життя, але і підніме ваш веб-сайт вище конкурентів’! У всіх Wix, Squarespace та Weebly є дещо інший підхід до функцій, через що важко сказати, що напевно краще. Ось’s пропуск до цих ключових областей:

Електронна комерція

Якщо ви хочете продати через свій веб-сайт, ви’Вам знадобляться інструменти електронної комерції. Від основних функцій, таких як прийняття платежів аж до відмови від відновлення кошика, є’s ціла низка інструментів, якими ви можете скористатися, щоб розпочати продаж цих продажів.

У Wix є три плани електронної комерції, спеціально розроблені для підтримки продажу в Інтернеті. Вони надають вам безліч вбудованих функцій електронної комерції, щоб ви могли приймати онлайн-платежі, отримувати додаткове сховище, продавати без плати комісії та відстежувати свій сайт’Прогрес використання Google Analytics.

Weebly дозволяє продавати через три плани електронної комерції. Залежно від вашого вибору плану, ви можете продавати цифрові товари, отримувати огляди товарів, включати управління запасами та знижки на доставку, створювати купони, розблокувати закинуті електронні листи та інше.

Squarespace має широкий спектр інструментів електронної комерції, щоб полегшити ваше продажне життя. Сюди входять масштаб зображення товару, відмова від відновлення кошика, плата за транзакції 0%, просування товарів в Instagram, акаунти клієнтів, інвентаризація товарів, управління замовленнями, контроль надходженням податків та доставки, створення купонів та інше!

Добре знати: Квадратний простір дозволяє також легко приймати офлайн-платежі. Все, що вам потрібно, це додаток Squarespace Commerce та базовий зчитувач карток Square ($ 49). Це ідеально підходить для тих, хто планує продавати на ярмарках чи спливаючих магазинах, а також в Інтернеті. Квадрат миттєво синхронізується з вашим онлайн-інвентарем, так що ви не робите’не потрібно турбуватися про надмірні акції.

Ведення блогів

У Wix є ряд вбудованих інструментів для ведення блогів, які можуть допомогти вашому блогу успішно працювати та працювати, включаючи галереї, публікації та кампанії електронної пошти. Якщо ви хочете ще більше функцій, це’найкраще додати безкоштовний додаток Wix Blog на свій сайт.

Weebly має більше вбудованих інструментів для ведення блогів, ніж Wix, а також інтеграцію з Центром додатків Weebly. Ці вбудовані засоби включають функції соціального обміну, засоби управління коментарями та інтеграцію медіа.

Квадратний простір ідеально підходить для створення високоякісного творчого блогу чи портфоліо. Все, що потрібно, є вбудованим, включаючи функції ведення блогів, такі як спільний доступ до соціальних мереж, підтримка декількох авторів, геотегування, подобається користувачеві, запланований обмін та настроювані URL-адреси.

Маркетинг

Маркетинг має важливе значення для розповсюдження вашого блискучого нового веб-сайту!

Wix дозволяє запускати електронні кампанії та створювати інформаційні бюлетені, ділитися в соціальних мережах та додавати на свій веб-сайт функції, такі як банери. Багато Wix’s маркетингові функції поставляються в додатках наприклад, Wix Shoutout або від третіх сторін на ринку додатків Wix.

Weebly пропонує захоплення свинцю, тому ви можете додавати форми на свій сайт, щоб збирати контакти та спілкуватися з відвідувачами. Ви також можете запускати електронні кампанії залежно від того, який ви плануєте’знову – цей електронний маркетинг працює через додаток Weebly Promote, який інтегрується з вашим веб-сайтом Weebly.

Squarespace має всі свої маркетингові функції, повністю вбудовані, щоб ви могли запускати кампанії з електронною поштою, налаштовувати макети електронної пошти та швидко та легко надсилати оптимізовані для мобільних електронних листів. Ви також можете інтегрувати свій сайт із соціальними мережами, налаштовувати розсилки та використовувати MailChimp для створення списків розсилки.

Інтеграція соціальних медіа

Якщо люди ні’t перевіряючи їх електронні листи, ви можете бути впевнені, що вони’Буду перевіряти їх новини в соціальних мережах! На щастя, Wix, Weebly та Squarespace підтримують інтеграцію соціальних медіа.

Wix дозволяє додавати кнопки спільного доступу до вашого веб-сайту, тоді як його магазин додатків може допомогти вам встановити соціальні інструменти, такі як розділи коментарів та користувацькі канали Twitter. Тим часом Weebly дозволяє легко додавати соціальні іконки на свої веб-сторінки, щоб посилатися на ваші сторінки соціальних медіа, тоді як ви також можете додати кнопку Facebook Like.

Квадратний простір дозволяє зв’язати облікові записи понад 25 різних соціальних акаунтів, включаючи Facebook, Instagram, YouTube, Spotify та Pinterest. Автоматично розміщуйте вміст у Twitter, Facebook чи Tumblr та заохочуйте відвідувачів стежити за вами за допомогою соціальних посилань на вашому сайті.

Особливості та засоби – вердикт:

У Wix, Weebly і Squarespace є чудові функції – вони просто роблять щось трохи інакше. Weebly має найкращі функції для масштабування вашого веб-сайту, особливо якщо ви’Ви запускаєте невеликий бізнес-сайт. Squarespace має найкращі якості від будь-якого будівельника, тоді як у Wix є безліч функцій для налаштування та розширення вашого веб-сайту.

Детальна інформація

 • Прочитайте наш огляд Wix для кращого погляду на цього будівельника’s особливості
 • Якщо Weebly’s інструменти привернули вашу увагу, ознайомтеся з нашим Weebly Review для більш глибокого вигляду
 • Квадратний простір має найкращі якості – дізнайтеся більше у нашому огляді простору простору
 • Хочете зробити найкраще для свого блогу? Прочитайте наш огляд найкращих платформ для ведення блогів щоб знайти свою ідеальну відповідність
 • Хочете продати в Інтернеті? Перегляньте наш список найкращих будівельників веб-сайтів електронної комерції для побічного огляду кращих будівельників для створення інтернет-магазинів. Знайдіть огляди, оцінки зірок тощо!
 • Прочитайте наш огляд електронної комерції Wix щоб дізнатися, чи це’s правильний конструктор для вашого електронного комерційного бізнесу
 • Прочитайте наш огляд електронної комерції Weebly для отримання додаткової інформації про функції, які допоможуть вашому магазину досягти успіху
 • Прочитайте наш огляд електронної комерції Squarespace і вирішіть сьогодні, чи це міг би бути правильним вибором для вашого інтернет-магазину

6

Ринки додатків

У той час як у всіх Wix, Weebly і Squarespace вбудовані дивовижні функції, ви, можливо, захочете додати додаткові функції чи інструменти під час зростання вашого веб-сайту. Це’s, де ринок додатків дійсно може стати в нагоді. Додавання додатків – це чудовий спосіб масштабування вашого веб-сайту, а також робить його унікальним.

У Wix є великий та простий у навігації ринок додатків, за допомогою якого понад 200 додатків на пропозицію Там’s суміш власних та сторонніх додатків, а також безкоштовні та преміальні функції.

ринок додатків wixНа ринку додатків Wix можна вибрати більше 200 додатків. Ці програми можуть допомогти розширити ваш веб-сайт, додавши додаткову функціональність, і можуть зробити ваш сайт виділятися з натовпу.

Ви можете шукати додаток або функцію, яку ви використовуєте’шукаєте або переглядаєте категорії, наприклад, ‘Бронювання‘, ‘Бізнес інструменти‘, або ‘Аналітика‘. Кожен додаток має функції та розподіл цін, а також відгуки користувачів та рейтинги зірок, щоб ви могли знайти найкращий варіант для свого сайту.

Ви можете інтегрувати додатки з веб-сайтом Weebly з Центру програм Weebly. З понад 300 додатків, Weebly має ще більший асортимент, ніж Wix!

Вечірній додаток центрУ Weebly є великий Центр додатків із понад 300 додатками. Ви можете шукати та переглядати, щоб знайти ідеальні інтеграції для вашого сайту.

Ви можете скористатися панеллю пошуку, щоб знайти додаток, яке ви шукаєте’шукає або фільтрує за категоріями. Однак є менше інструментів для перегляду, які допоможуть вам, ніж у Wix, а це означає, що максимально використовувати такий широкий діапазон може бути складним..

Squarespace підтримує додатки, такі як додаток Commerce та Analytics Analytics, але вони є вбудованими. Це означає Квадратний простір не працює’не мають ринку додатків – деякі можуть вважати це зручним і менш клопотом, а інші, можливо, хочуть отримати додаткові функції.

Ринки додатків – вердикт:

У Wix кращий ринок додатків. Це’s close if – Weebly має більше додатків у своєму прикладному центрі, але Wix забезпечує надзвичайно просту інтеграцію та високоякісні функції для масштабування вашого веб-сайту. Квадратний простір не працює’не мати ринку додатків, оскільки він замість цього покладається на вбудовані функції.

7

SEO

SEO дуже важливий, якщо ви хочете, щоб хтось, крім вашої мами та вашого найкращого друга, бачив ваш веб-сайт із любов’ю. Але що це таке??

SEO означає оптимізацію пошукових систем і це’s, як ваш веб-сайт знайдений в Google. Не доглядати за вашим SEO – це як провести день народження та не надсилати жодних запрошень – без цього ваш веб-сайт буде сидіти один на сам із шапкою для вечірки, їсти торт сам по собі. Це’s занадто сумно, щоб навіть думати про це – ваш веб-сайт заслуговує на найкращу вечірку!

Ви можете подумати, чи не SEO’t настільки просто, як розміщення кількох запрошень на пошті, але за допомогою Wix’s SEO Wiz, так і може бути! Просто виберіть кілька ключових слів, і спеціалізований інструмент створить персоналізований план, щоб ваш веб-сайт був рейтинговим в результатах пошуку.

wix seo wizWix робить вас дуже просто для початку роботи з SEO, навіть якщо ви’повторний початківець. Wix SEO Wiz проводить вас через декілька питань і створює персоналізований план SEO для вас, який слід дотримуватися.

Окрім цього, у Wix є ретельний посібник з SEO, де ви можете шукати область, яку ви шукаєте’я хотів би дізнатися більше про. Ви також можете прочитати довідкові посібники з безлічі різних тем, що стосуються SEO, орієнтованих на початківців на весь просунутий рівень.

посібник по wix seoУ Wix є поглиблений посібник з SEO, який допоможе вам розпочати роботу та підтримати вас у міру зростання вашого веб-сайту.

Weebly також має Ultimate SEO Guide, який може допомогти вам почати, а потім розвивати та відстежувати ваш веб-сайт’s прогрес. Він веде вас крок за кроком і дуже привітний для початківців.

weebly кінцевий seo керівництвоWeebly’s Посібник з оптимізації SEO призначений для того, щоб провести вас через оптимізацію веб-сайту для SEO, починаючи з ранніх етапів аж до більш розвинених систем.

Weebly’Посібник дуже привітний для початківців, і, як і Wix, він має вбудовані чудові інструменти SEO, які допоможуть максимально покращити ваш веб-сайт’s в Інтернеті. Але йому не вистачає інтерактивного елемента, наданого Wix’s SEO Wiz.

І в Wix, і в Weebly є додатки для SEO у своїх магазинах додатків, які ви можете додати для подальшого вдосконалення або допомоги у вашому SEO.

У Squarespace включені всі його інструменти SEO, тобто ви не знаєте’не потрібно турбуватися про те, щоб знайти потрібний додаток або плагін для оптимізації вашого веб-сайту.

На сторінках підтримки Squarespace є статті та відео, які допоможуть вам освоїти SEO для вашого сайту Squarespace. Існує також контрольний список SEO, який допоможе вам пройти кожен етап запуску вашого веб-сайту.

SEO – вердикт:

Wix має кращі можливості SEO, ніж Weebly та Squarespace. Він пропонує найбільшу підтримку, завдяки привітному для початківців SEO Wiz та довготривалому посібнику з SEO. Weebly і Squarespace мають сильну SEO та чудові вбудовані інструменти, але їм не вистачає того самого рівня взаємодії, який має Wix – особливо для початківців.

Детальна інформація

 • Які найкращі розробники веб-сайтів для SEO? (Спойлери: принаймні один із цих будівельників є у списку!) Дізнайтеся більше у наш огляд 3 найкращих розробників веб-сайтів для оптимізації пошукових систем
 • Чи можете ви дійсно добре скласти рейтинг із розробниками веб-сайтів? Дізнайтеся у нашій статті на тему SEO Builder SEO проти WordPress SEO: що краще?
 • Хочете кілька порад щодо SEO? З’ясуйте важливість використання тексту якоря в нашій простої, але потужної статті SEO Поради. Потім дізнайтеся, як структурувати ваш веб-сайт у нашому Простий, але потужний поради щодо SEO – Архітектура веб-сайтів стаття.

8

Допомога та підтримка

Створювати веб-сайт так само, як будувати що завгодно – іноді все може піти не так. Так само, як мати зайву пару рук ніколи не шкодить, коли ти’Повторна збірка меблів з плоскими пакетами, наявність хорошої системи підтримки може дати вам спокій, коли ви’запускаєте свій веб-сайт.

Wix має чудову підтримку, включаючи:

 • підтримка телефону
 • підтримка соціальних медіа
 • підтримка електронної пошти
 • поглиблена база знань

Ви навіть отримуєте корисні поради на сторінці під час редагування свого веб-сайту, що чудово підходить вам’Ви тільки починаєте роботу! Просто натисніть на знаки запитань, щоб розгорнути ці довідкові поля та дізнатися більше.

підтримка wix на сторінціWix дає вам корисні довідкові бульбашки, щоб підтримати вас на сторінці, якщо ви застрягли під час редагування свого веб-сайту. Він навіть спрямовує вас на відповідні сторінки підтримки в базі знань.

Ця допомога на сторінці справді цінна, підтримує вас під час редагування вашого веб-сайту і позбавляє вас від необхідності переходити на іншу сторінку, щоб вирішити свої питання. Якщо вам потрібно довше пояснення, ці довідкові бульбашки можуть направити вас на відповідну сторінку підтримки в базі знань.

Weebly також має надійну систему підтримки. Він передбачає:

 • підтримка електронної пошти
 • підтримка прямого чату
 • підтримка телефону
 • Довідкові ресурси соціальних медіа
 • Довідковий центр зі статтями та посібниками

Weebly пропонує лише підтримку по телефону на своїх високооплачуваних планах, але надає підтримку чату в прямому ефірі, де Wix не має’т.

Простір квадрата має невеликий, але могутній діапазон варіантів підтримки:

 • 24/7 підтримка електронної пошти
 • підтримка прямого чату
 • поглиблений довідковий центр

Поки Squarespace не працює’Не пропонуйте телефонну підтримку, послуги, які вона надає, надзвичайно ретельні та якісні. Тільки в Довідковому центрі ви знайдете путівники, відео, широкий форум для спільнот і навіть можливість підписатися на інтерактивні вебінари з експертами Squarespace..

Допомога та підтримка – вердикт:

У Wix найкраща допомога та підтримка. Він поєднує кількість з якістю, а його підтримка на сторінці – чудова особливість. Weebly має гарну базову підтримку, але пропонує менше, ніж Wix, якщо ви’знову на нижчому платному плані. Squarespace має чудову підтримку, але менший спектр варіантів, ніж Wix.

9

Ціноутворення та співвідношення ціни та якості

Якщо ви’переживаєте, що всі ці дивовижні дизайни, функції та варіанти підтримки коштують вам, будьте готові зітхнути з полегшенням. Wix, Weebly і Squarespace пропонують щось на кожен бюджет, роблячи створення веб-сайтів доступнішим, а не затягуванням пояса. Насправді, і Wix, і Weebly пропонують абсолютно безкоштовний план, на якому ви зможете залишитися, поки не хочете. Квадратний простір не працює’у вас немає безкоштовного плану, але ви можете взяти 14-денну безкоштовну пробну версію.

У Wix є сім цінових планів – від 13 до 49 доларів на місяць, плюс його вільний план. Безкоштовний план надає всі основні функції, необхідні для створення веб-сайту, наприклад, пам’яті 500 МБ та пропускну здатність 500 Мб – проте ви можете’t підключіть власний домен, і Wix відображатиме рекламні оголошення на вашому веб-сайті. Це хіба що’t ідеально, якщо ви’націлюючись на професійний імідж!

Якщо ви хочете оновити, є чотири плани, розроблені для створення веб-сайтів (це такі плани, на які можна вибрати, якщо ви цього не зробите’не потрібно продавати в Інтернеті). Щомісячно ці плани плануються щорічно Від 13 доларів на місяць до 39 доларів на місяць:

 • План Combo становить $ 13 на місяць (рахується щорічно): це включає 3 Гб пам’яті та пропускну здатність 2 Гб, видаляє рекламу Wix з вашого сайту та дозволяє підключити власний домен.
 • План безлімітного – 17 доларів на місяць: це дає необмежену пропускну здатність і 10 Гб пам’яті, а також додаткові функції, такі як 300 доларів рекламних ваучерів.
 • План Pro становить 22 долари на місяць: це стосується всього, що входить у план Unlimited, плюс збільшений обсяг пам’яті на 20 ГБ, та бонуси, такі як 50 доларів, витрачені на створення професійного логотипу.
 • План VIP – 39 доларів на місяць: Поставляється з усім програмою Pro, але надає додаткову перевагу підтримки VIP та пріоритетного реагування.

Усі ці плани мають 14-денну гарантію повернення грошей, тож ви можете їх спробувати, не хвилюючись – якщо ви’Ви не раді, просто отримайте відшкодування!

У Weebly є безкоштовний план, який дає основні функції, такі як:

 • 500 МБ пам’яті
 • Інструменти SEO
 • Підтримка чату та електронної пошти

На вашому сайті з’являться реклами Weebly, якщо ви використовуєте безкоштовний план, і ви виграли’не зможете використовувати власне доменне ім’я – замість цього воно буде включати “Weebly.com” субдомен. Це означатиме, що адреса вашого веб-сайту буде виглядати приблизно так: www.mybeautifulwebsite.weebly.com.

Якщо ви хочете видалити рекламу та підключити власний домен, ви’Вам потрібно буде оновити. Хороша новина, з його $ 5 в місяць план підключення, Weebly має найдешевшу стартову ціну!

У Weebly є три плани ціноутворення:

 • Особистий план $ 6 на місяць: це схоже на безкоштовний план, але дозволяє підключити власний домен. Це виграло’t видаляти рекламу, хоча – для цього ви’Вам знадобиться Професійний план…
 • Професійний план $ 12 на місяць: це видаляє рекламу, надає необмежений обсяг пам’яті та пропонує додаткові функції, такі як відео-фони та функції електронної комерції.
 • $ 26 на місяць План продуктивності: має все від професійного плану, а також реєстрацію членства та більш досконалі функції електронної комерції, такі як управління запасами.

Цінові ціниКлацніть, щоб детально переглянути плани ціноутворення Weebly

Як і Weebly’s безкоштовний план, яким ви можете користуватися скільки завгодно часу, існує 30-денна гарантія повернення грошей на всі його виплачені плани (якщо тільки ви’переплата щомісяця за місяцем). Це чудово, оскільки це означає, що ви можете спробувати будівельника і повернути гроші, якщо ви’ти не щасливий.

Простір квадрата забезпечує все прості речі. Він має чотири цінові плани – свій $ 12 на місяць Особистий план і $ 18 на місяць Бізнес-план призначені для створення веб-сайтів, тоді як $ 26 на місяць Базовий план і $ 40 на місяць Розширений план подарує все, що потрібно для створення інтернет-магазину.

Немає вільного плану з Squarespace, але кожен ціновий план має свій комплект 14-денний безкоштовний пробний період. Ви дон’не потрібно вводити будь-які платіжні реквізити, якщо ви не вирішите підписатися на платний план, коли випробування закінчиться.

ціноутворення в квадратіSquarespace має два плани щодо створення веб-сайтів, найдешевшим – персональний план $ 12 на місяць. Бізнес-план має більш ніж вдвічі більше можливостей і коштує 18 доларів на місяць.

Особистий план – найосновніший, але надає все необхідне для створення стильного веб-сайту, включаючи необмежену пропускну здатність та обсяг пам’яті. Квадратний простір’s Бізнес-план коштує лише на 6 доларів, але пропонує більше, ніж подвоїти функції, включаючи функції електронної комерції, рекламні спливаючі вікна та розширене налаштування.

Хоча квадратний простір’Ціни, безумовно, вище, ніж у Weebly’s, його найдешевший план пропонує більше, ніж більшість. Наприклад, Wix’s $ 13 на місяць Combo план дорожчий, але пропонує лише 2 ГБ пропускної здатності та 3 Гб пам’яті порівняно з необмеженою пропускною здатністю та пам’яттю, пропонованими компанією Squarespace.

Отримайте 10% знижки на будь-який план квадратного простору

У нас є ексклюзивний код знижки, який буде знищити 10% від вартості будь-якого плану Squarespace. Щоб викупити цю пропозицію, введіть код WBE на касі.

Ціноутворення та співвідношення ціни та якості – вердикт:

Weebly пропонує найкраще співвідношення ціни та якості. Він має найдешевшу стартову ціну, якщо ви хочете оновити з вільного плану, і має дійсно масштабовані варіанти у міру зростання вашого сайту. Wix пропонує велике співвідношення ціни та якості, а також Squarespace’Ціни відображають його високі стандарти, але Weebly вкрадає виграш тут.

Детальна інформація

 • Прочитайте наш огляд Weebly Pricing Докладніше про цінові плани, доступні
 • Дізнайтеся, який план Wix підходить саме вам наш огляд цін на Wix
 • Що ви отримуєте за свої гроші? Перегляньте наш огляд цін на квадратний простір щоб дізнатися, чи це’s вартий інвестицій
 • Переконайтесь, що ви’ви не платите занадто багато – читайте наш огляд Найдешевших будівельників веб-сайтів щоб порівняти найкращі ціни навколо
 • Як звучання вільного плану? Переконайтесь, що ви вибрали найкраще – читайте про 10 найкращих безкоштовних будівельників веб-сайтів у 2019 році для отримання додаткової інформації

Висновок

Це’Проходили американські гірки, але попутно ця стаття підкреслила Wix, Weebly і Squarespace один проти одного у всіх важливих областях..

Це’Пройшов досить довгий шлях, тому перегляньте таблицю нижче, якщо вам потрібно оновити основні моменти цього епічного бою. Ми’Я буду мати підсумкові заключні думки – і перемоги – перед столом.

Категорія & ПереможецьWixWeeblySquarespaceПростота використання

Переможець: Wix

Гнучкість дизайну

Переможець: квадратний простір

Особливості & Інструменти

Переможець: Нічия

Ринки додатків

Переможець: Wix

SEO

Переможець: Wix

Довідка & Підтримка

Переможець: Wix

Ціноутворення & Співвідношення ціни та якості

Переможець: Weebly

Супер просте редагування перетягування робить Wix дійсно простим у використанні. Ідеально підходить для початківців, не жертвуючи творчим контролем.Початківцям доброзичливий, але менш інтуїтивний, ніж Wix. Weebly простий у використанні, але може бути обмежувальним.Більш технічний, ніж Wix та Weebly, Squarespace не такий сприятливий для початківців.
Краще підходить для тих, хто має трохи технічного ноу-хау, або тих, хто не поспішає.

Сотні шаблонів на вибір, прості в налаштуванні, багато творчої свободи. Можна’t перемикайте шаблон, коли веб-сайт починає працювати.

Менший діапазон шаблонів, ніж Wix; конструкції більш структуровані, тобто менше творчої свободи. Можна перемикати шаблони, як тільки веб-сайт починає працювати.

Найкращі якісні дизайни на ринку – стильні, сучасні та професійні. Багато творчої свободи та інструментів для редагування. Ви можете будь-коли змінити шаблон.

Різноманітність функцій, що входять у розробник, починаючи від блогів та маркетингу до продажу в Інтернеті.

Озброєний найкращими можливостями для масштабування бізнесу, Weebly має безліч вбудованих інструментів, які допомагають розвивати ваш веб-сайт.

Весь квадратний простір’s функції вбудовані, і він має найкращі якості на ринку.

Сотні додатків, просте перегляд та пошук усіх варіантів, суміш безкоштовних та преміальних, внутрішніх та сторонніх додатків.

Сотні додатків можуть бути простішими для перегляду та пошуку всіх варіантів, суміші безкоштовних та преміальних, власних та сторонніх додатків.

Немає ринку додатків.

Вбудовані інструменти SEO, а також додаткова допомога від SEO Wiz та SEO Guide. Дуже сприятливий для початківців і розроблений, щоб підтримувати вас у міру зростання вашого веб-сайту.

Вбудовані інструменти для SEO, а також додаткова підтримка у вигляді Ultimate SEO Guide. Розроблений, щоб підтримувати вас у міру зростання вашого веб-сайту.

Вбудовані інструменти SEO, плюс статті та посібники із підтримки, включаючи контрольний список SEO. Дуже ретельний, але може бути більш привітним для початківців.

Різні варіанти підтримки, включаючи підтримку телефону, електронної пошти та соціальних мереж. Дуже обширна та корисна база знань, а також підтримка на сторінці під час редагування. Немає жодного варіанту чату.

Різні варіанти підтримки, включаючи телефон, електронну пошту, чат в реальному часі та підтримку соціальних медіа. Також є довідковий центр з посібниками та статтями. Підтримка по телефону доступна лише на платах з більш високою оплатою.

Невеликий асортимент високоякісної підтримки; підтримка електронної пошти та чату, а також неймовірно розширений довідковий центр з посібниками, відео, вебінарами та форумом спільноти.

Сім цінових планів плюс безкоштовний план. Чотири плани на веб-сайті – від $ 13 до $ 39 на місяць. Три плани електронної комерції – від $ 23 до $ 49 на місяць. 14-денна гарантія повернення грошей на всі платні плани.

Три цінові плани – від 6 до 26 доларів на місяць плюс безкоштовний план. Найвищий план спрямований лише на електронну комерцію. Найдешевша стартова ціна на оновлення з безкоштовного плану. 30-денна гарантія повернення грошей на всі платні плани.

Чотири цінові плани – від 12 до 40 доларів на місяць. Немає вільного плану. 14-денна безкоштовна пробна версія, ніяких деталей не потрібно.

Wix найкраще для початківців, особливо тих, хто може не володіти великими технологічними навичками, але все ж хоче багато творчої свободи. Це’s ідеально підходить для побудови професійного веб-сайту легко та швидко, не витрачаючи грошей і за великої підтримки.

Weebly найкраще для малого бізнесу, оскільки він має всі найкращі функції для масштабування та розширення вашого бізнес-сайту. Це’s початківець дружній зі структурованими шаблонами, тож якщо ви цього не зробите’не хочете занадто перейматися дизайном, це чудовий спосіб створення простого і стильного веб-сайту.

Квадратний простір – абсолютна мрія для будь-яких творців. Це’s отримав найкращі якісні дизайни на ринку – якщо ви хочете по-справжньому приголомшливий веб-сайт, це’s найкращий вибір для вас. Це’s трохи більше технічних у використанні, так що просто не’не очікуйте, що ваш веб-сайт буде створений протягом ночі.

Кожному будівельнику найкраще щось інше. Але хто потрапить взяти додому трофей?

Загальний переможець цієї битви… барабанне прохання, будь ласка…Вікс!

Wix – загальний переможець нашого порівняння Wix vs Weebly vs Squarespace, тому що вона поєднує в собі сильні сторони в найбільш ключових областях. Це’s простий у використанні, з чудовими конструкціями та функціями, високою підтримкою та конкурентними цінами.

Wix – наш переможець, але чи це був ваш? Приєднуйтесь до свого чемпіона за безкоштовну пробну версію і розпочніть подорож для веб-сайтів вже сьогодні!

Wix vs Weebly vs Squarespace: FAQ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map